Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Brighton - Manchester City -:-ITALIA: Serie A
21:00Udinese - AS Roma 1:1ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
21:45Univ. Craiova - CFR Cluj -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
16:45UTA Arad - Oţelul Galaţi -:-19:00FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești -:-
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
19:00Gloria Buzau - Corvinul Hunedoara -:-ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00Belouizdad - USM Alger 1:0penALGERIA: U21 League
17:00AmânatBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-17:00AmânatBiskra U21 - Setif U21 -:-
17:00AmânatConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
17:00AmânatOran U21 - Belouizdad U21 -:-
18:00Chlef U21 - Magra U21 -:-
18:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 -:-
18:00MC Alger U21 - Paradou U21 -:-
18:00Saoura U21 - US Souf U21 -:-
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
03:15Columbus Crew - Monterrey -:-AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
90+'Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 2:090+'Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
90+'Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
03:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) -:-
03:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) -:-
03:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) -:-
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
88'Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:290+'Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
03:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) -:-
03:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) -:-
05:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) -:-
ANDORRA: Andorra Cup
21:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-ANGLIA: Professional Development League
21:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 -:-ANGLIA: Women's National League North
21:45Halifax F - Nottingham F -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
03:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Feiha - Al Taee -:-21:00Al Riyadh - Al Ahli SC -:-
21:00Al Wehda - Al Hazem -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:15Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur -:-ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
90+'Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:090+'Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 1:0
21:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 -:-
21:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00River Plate 2 - Instituto 2 -:-
21:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00Pyunik 2 - Ararat 2 -:-17:00Urartu 2 - Noah 2 -:-
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
17:00Qatar U23 - Japonia U23 -:-20:30Coreea de Sud U23 - Indonesia U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Adamstown Rosebud - Weston Workers -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00FK Beograd - Campbelltown City -:-AUSTRIA: Regionalliga Est
20:30Austria (Am) - Kremser -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
14:30Araz Saatli - Karvan -:-15:00Imisli FK - Zaqatala -:-
15:00Lokbatan - Moik Baku -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:30Antwerp - Royale Union SG -:-BELGIA: 1st National - Feminin
20:00St. Liege II F - Club Brugge II F -:-BRAZILIA: Serie C - Primul tur
PauzăAparecidense - Sampaio Correa 1:0BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Rio Branco - Humaita -:-BRAZILIA: Gaucho 2
87'Monsoon - Lajeadense 0:086'Veranopolis - Esportivo 0:0
57'Frederiquense - Gaucho 2:1
59'Passo Fundo - GE Gloria 0:0
21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
21:00GE Bage - Pelotas -:-
BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
50'Gremio Prudente - Votuporanguense 1:1BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Santos U20 - Flamengo U20 1:321:00Atletico GO U20 - Gremio U20 -:-
22:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 -:-
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 -:-
CANADA: Championship
19'Toronto FC - Simcoe County Rovers 0:0CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Agri - Tchad - Renaissance -:-17:45Algoy - Elect Sport -:-
17:45As Dgssie - Ascot -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
19:00Korhogo - ASEC Mimosas -:-COLUMBIA: Copa Colombia
23:30Real Cartagena - Huila 4:1pen00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen
03:00Leones - Pereira -:-
03:30Santa Fe - Inter Palmira -:-
COREEA DE SUD: WK League Women
10:00Boeun Sangmu F - Hwacheon F -:-13:00Changnyeong F - Seoul F -:-
13:00Gyeongju F - Incheon Hyundai Steel F -:-
13:00Sejong Sportstoto F - Suwon FC F -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Liberia - San Carlos -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
19:00Fredericia - Aalborg -:-ECUADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas 1:003:00Leones del Norte - San Antonio -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:00Fuerte San Francisco - FAS 0:200:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
04:00Alianza FC - Dragon -:-
04:30Metapan - Jocoro -:-
04:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
20:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30JaPS 2 - Kiffen -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
19:00Ilves 2 - VJS -:-FINLANDA: Suomen Cup
20:15NOPS 2 - VaKP -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
21:00Kirchheimer - Kirchanschoring -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
18:00Ellas Syrou - PAO Varda -:-11:00Ialisos - Kyanos A. V. -:-
11:00Marko - Afantou -:-
11:00Panegialios - Korinthos -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:205:00Comunicaciones - Coban Imperial -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Racing Haitien - America des Cayes -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
34'Olancho - Vida 1:004:30UPNFM - Olimpia -:-
INDONESIA: Liga 1
11:00Barito Putera - FC Bhayangkara -:-11:00Dewa United - Madura United -:-
15:00Arema - PSM Makassar -:-
15:00Persib - Borneo -:-
INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup
17:00Toftir - Fuglafjordur -:-19:30Streymur - 07 Vestur Sorvagur -:-
21:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Al Salt - Maan -:-20:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Kahraba - Zakho -:-18:00Al Minaa - Newroz -:-
18:00AmânatAl Najaf - Al Karkh -:-
18:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala -:-
18:00AmânatAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:00AmânatBaghdad - Duhok -:-
18:00AmânatKarbala - Al Kahraba -:-
20:15Al Naft - Al Shorta -:-
IRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Rafsanjan - Peykan -:-ISLANDA: Cupa
23:00Augnablik - Stjarnan 1:217:00Arbaer - Fram -:-
17:00Haukar - Vestri -:-
17:00Hottur / Huginn - Fylkir -:-
17:00Vestmannaeyjar - Grindavik -:-
18:00Afturelding - Dalvik/Reynir -:-
18:00Akranes - Tindastoll -:-
18:00Akureyri - IR Reykjavik -:-
18:00Grotta - Thor Akureyri -:-
18:00Vikingur Reykjavik - Vidir -:-
19:30IH Hafnarfjordur - Hafnir -:-
22:15Keflavik - Breidablik -:-
KAZAHSTAN: First Division
12:00Ekibastuz - Aktobe 2 -:-12:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 -:-
14:00Kaspij Aktau - Ulytau -:-
14:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 -:-
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
14:30Al Hikma - Tripoli -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00România U16 - Polonia U16 -:-13:00Spania U18 - Elveţia U18 -:-
15:00Azerbaijan U16 - Uzbekistan U16 -:-
17:00Danemarca U16 - China U16 -:-
18:00Belarus U16 - Tadjikistan U16 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
13:30Koln F (Ger) - PSV F (Ned) -:-MALI: Premiere Division
19:30Bougouba - Korofina -:-21:30Onze Createurs - Black Stars -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
04:00Celaya - Tapatio -:-06:05Atletico La Paz - Venados -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A
84'Colima FC - Mexicali 1:0MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
83'Pachuca 2 - Uruapan 2:004:00Santiago - CDM -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Shwe Pyi Thar - Yangon Utd -:-12:30Mahar United - University -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Managua FC 0:204:00Masachapa - Esteli -:-
04:00Ocotal - Sport Sebaco -:-
00:00Jalapa - UNAN-Managua -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
89'Masachapa U20 - Esteli U20 0:590'Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 5:1
21:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
NIGERIA: NPFL
18:00Rivers United - Katsina Utd -:-NORVEGIA: NM Cup
18:00Oppsal - Vålerenga -:-19:00Eik-Tonsberg - Fredrikstad -:-
19:00Honefoss - Sarpsborg 08 -:-
OLANDA: Eredivisie
19:45Heerenveen - PSV -:-22:00G.A. Eagles - Feyenoord -:-
OLANDA: Derde Divisie
21:00TEC - HV & CV Quick -:-OLANDA: Eredivisie - Feminin
20:30Ajax F - Alkmaar F 0:0PERU: Liga 2
23:30Carlos Stein - Pirata 0:103:00Binacional - Ayacucho -:-
PERU: Liga Women
21:00UNSAAC F - Melgar F -:-23:00Dep. Municipal F - Carlos Mannucci F -:-
POLONIA: Division 1
19:00Motor Lublin - Chrobry Glogow -:-19:00Termalica B-B. - Odra Opole -:-
21:30Katowice - Leczna -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:00Leiria - Penafiel -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat
16:30Estrela U23 - Benfica U23 -:-16:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-
16:30Sporting U23 - Torreense U23 -:-
16:30Vizela U23 - Estoril U23 -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
17:00Gloria 2018 Bistrita F - FCM Târgu Mureş F -:-RUSIA: Premier League
16:00Ural - FK Rostov -:-18:15F. Voronezh - Samara -:-
20:30Akhmat Grozny - Sochi -:-
20:30TSKA Moscova - Sp. Moscova -:-
RWANDA: Premier League
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports -:-SLOVENIA: Cupa
21:00Mura - Rogaska -:-SOMALIA: National league
15:30Mogadishu City - Sahafi -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
20:00Cordoba B - Ciudad de Lucena -:-SUA: MLS Next Pro
19'Atlanta United 2 - Chattanooga 0:0SUEDIA: Allsvenskan
20:00Djurgarden - Malmo FF -:-20:00Halmstad - Hammarby -:-
20:00Kalmar - GAIS -:-
20:00Norrkoping - Elfsborg -:-
20:00Västerås SK - Mjallby -:-
UCRAINA: U19 League
12:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar U19 -:-UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - Kampala City -:-16:00Gadaffi - Villa -:-
UNGARIA: Hungarian Cup Women
21:00Győr F - MTK Hungaria F -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Manica -:-16:00CAPS Utd - GreenFuel -:-
16:00Chegutu Pirates - Dynamos -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.