Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
21:45Wolves - Bournemouth -:-22:00Crystal Palace - Newcastle -:-
22:00Everton - Liverpool -:-
22:00Manchester Utd - Sheffield Utd -:-
FRANŢA: Ligue 1
20:00Lorient - PSG -:-22:00Marseille - Nice -:-
22:00Monaco - Lille -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
19:00Farul Constanța - Rapid București -:-21:45Sepsi Sf. Gheorghe - FCSB -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
16:45'U' Cluj - Poli Iași -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
17:00CSC 1599 Șelimbăr - Csikszereda M. Ciuc -:-19:00CS Mioveni - Unirea Slobozia -:-
ALBANIA: First Division
16:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-ALBANIA: Cupa Albaniei
19:00Tirana - Kukesi -:-19:00Vllaznia - Egnatia -:-
ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00MC Alger - Constantine 2:1d.p.23:00Belouizdad - USM Alger -:-
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
05:15Club America - Pachuca 1:1AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) 1:101:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) 0:1
03:00Atletico-MG (Bra) - Penarol (Uru) 3:2
03:00Liverpool M. (Uru) - San Lorenzo (Arg) 1:0
03:30Colo Colo (Chi) - A. Lima (Per) 0:0
05:00Junior (Col) - LDU Quito (Ecu) 1:1
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) 0:003:00Deportivo Garcilaso (Per) - Cuiaba (Bra) 1:1
03:00Sportivo Trinidense (Par) - Nacional Potosi (Bol) 2:0
03:30Argentinos Jrs (Arg) - Corinthians (Bra) 1:0
05:00Alianza (Col) - U. Catolica (Ecu) 1:3
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Argentina U20 F - Brazilia U20 F 0:202:30Paraguay U20 F - Venezuela U20 F 2:0
05:45Columbia U20 F - Peru U20 F 1:0
ANDORRA: Andorra Cup
21:30Inter Escaldes - Pas de la Casa -:-ANGLIA: Championship
21:45Coventry - Hull -:-ANGLIA: National League - Play-off
21:00AnulatAltrincham - Halifax -:-21:00Solihull Moors - Halifax -:-
ANGLIA: National League North - Play-off
21:45Chorley - Curzon Ashton -:-ANGLIA: National League South - Play-off
21:45Maidstone - Aveley -:-ANGLIA: Southern League Premier South
21:45Plymouth Parkway - Hayes & Yeading -:-ANGLIA: Academii U18
14:30Leeds U18 - Derby U18 -:-ANGLIA: Women's National League North
21:45Wolverhampton F - Derby F -:-ANGOLA: Girabola League
18:00Petro - Sao Salvador -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
19:15Al Bukayriyah - Al Qadisiya -:-19:15Al Jabalain - Al Najma -:-
20:45Jeddah - Al-Qaisumah -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
01:00Ferro - Alvarado 3:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:00Acassuso - Sacachispas -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Barrancas - Deportivo Camioneros -:-ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Defensa y Justicia 2 - Huracan 2 -:-21:00Gimnasia L.P. 2 - Rosario Central 2 -:-
21:00Lanus 2 - Independiente 2 -:-
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
03:00Caravel - Jong Aruba 1:2ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off
63'Yokohama M. (Jpn) - Ulsan HD (Kor) 3:2ASIA: Cupa AFC - Play-off
12:00Central Coast Mariners (Aus) - Abdish-Ata (Kgz) 3:0AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30AmânatPeninsula - Olympic FC -:-PauzăSunshine Coast Wanderers - Queensland Lions 2:0
AUSTRALIA: Northern NSW State League
13:00Belmont Swansea Utd. - Kahibah -:-13:00Singleton Strikers - Cessnock City Hornets -:-
13:00Thornton Redbacks - West Wallsend -:-
13:00Toronto Awaba Stags - Wallsend Red Devils -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
19:30A. Klagenfurt - Salzburg -:-19:30Hartberg - LASK -:-
21:30SK Rapid - Sturm Graz -:-
AZERBAIDJAN: Cupa
16:00Gabala - Zira -:-19:00Qarabag - Neftci Baku -:-
BARBADOS: Premier League
02:00Barbados Soccer Academy - Kickstart -:-04:00Ellerton FC - Wotton -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
26'Smorgon F - FC Gomel F 0:0BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:30Anderlecht - Cercle Brugge -:-21:30Club Brugge - Genk -:-
BELGIA: 1st National - Feminin
20:00St. Liege II F - Club Brugge II F -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Zvijezda 09 - Tuzla City -:-19:00Borac Banja Luka - Posusje -:-
21:30Zrinjski - Sarajevo -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30Kozara - Mrkonjic Grad -:-17:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici -:-
17:30Nevesinje - BSK Banja Luka -:-
17:30Prijedor - Leotar -:-
17:30Romanija Pale - Laktasi -:-
17:30Slavija - Drina Zvornik -:-
17:30Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca -:-
19:30Radnik Bijeljina - Omarska -:-
21:00Modrica - Kozarska Dubica -:-
BRAZILIA: Serie B
03:00Brusque - Mirassol 3:1BRAZILIA: Gaucho 2
21:00Futvida - Sao Gabriel -:-BRAZILIA: Maranhense - Play-off
01:30Moto Club - Maranhao 0:1BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
02:00Sao Raimundo RR - River-RR 3:104:00Rio Negro - Progresso 6:0
BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00America Mineiro U20 - Atletico-MG U20 -:-21:00Ceara U20 - Corinthians U20 -:-
21:00Internacional U20 - Bahia U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:30Goias U20 - Sao Paulo U20 -:-
22:00Cruzeiro U20 - Fortaleza U20 -:-
23:00Santos U20 - Flamengo U20 -:-
BULGARIA: Third League - South-East
17:00Lok. Plovdiv II - Botev II -:-BULGARIA: Third League - North-East
17:00Lokomotiv Ruse - Dunav Ruse II -:-BULGARIA: Cupa
18:45Ludogorets - Hebar -:-CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Fauve Azur Elite - Aigle Royal -:-17:00AmânatAPEJES Academy - Fortuna Mfou -:-
17:00AmânatAvion Academy - UMS de Loum -:-
17:00AmânatBamenda - Fauve Azur Elite -:-
17:00AmânatFovu Baham - Bamboutos FC -:-
17:00AmânatUnion Douala - Les Astres -:-
18:00Bamboutos FC - APEJES Academy -:-
CANADA: Championship
04:00Cavalry - Vancouver FC 1:0CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Aiglons - Emat -:-17:45AS Farcha - Tourbillon -:-
17:45Stars J. Talents - AS Psi -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
18:00Karmiotissa - Othellos Athienou -:-19:00AEL Limassol - Nea Salamis -:-
COLUMBIA: Copa Colombia
03:40Tigres - Cucuta 1:023:30Real Cartagena - Huila -:-
00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
17:00Aigles du Congo - Lubumbashi Sport -:-17:00St Eloi Lupopo - Dauphins Noirs -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Manta - Gualaceo 1:003:00Vargas Torres - Guayaquil City 2:1
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas -:-
EGIPT: Premier League
17:00El Gaish - Enppi -:-20:00AmânatArab Contractors - Zamalek -:-
20:00Pyramids - National Bank Egypt -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:00Fuerte San Francisco - FAS -:-00:3011 Deportivo - Platense Municipal -:-
ELVEŢIA: Challenge League
20:30Nyonnais - Vaduz -:-FINLANDA: Veikkausliiga
19:00SJK - HJK -:-FINLANDA: Ykkosliiga
18:30JaPS - SalPa -:-18:30Jaro - KaPa -:-
18:30KTP - SJK Akatemia -:-
18:30Mikkeli - JIPPO -:-
18:30PK-35 - TPS Turku -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
18:30Poxyt - Tampere Utd -:-19:00Honka - EBK -:-
19:00P-Iirot Rauma - HJS -:-
19:00TPV - Ilves-Kissat -:-
FINLANDA: Suomen Cup
19:30FC Kirkkonummi - Keski-Uusimaa -:-20:00Toejoen Veikot - Haka 2 -:-
20:10LPS - EPS 2 -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
19:30Dijon F - Reims F -:-19:30Le Havre F - Fleury 91 F -:-
19:30Lille F - Bordeaux F -:-
19:30Lyon F - Guingamp F -:-
19:30Montpellier F - St Etienne F -:-
19:30PSG F - Paris FC F -:-
GERMANIA: 3. Liga
20:00Saarbrucken - RW Essen -:-GERMANIA: Regionalliga North
20:00Hamburger SV II - VfB Oldenburg -:-20:00Jeddeloh - Phonix Lubeck -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayern II - Buchbach -:-GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
19:45Todesfelde - Preussen Reinfeld -:-20:30Hohenwestedt - Flensburg -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
19:30Hemelingen - Brinkumer -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:45Rotenburger - Emden -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:30Bayern Hof - Ammerthal -:-GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
19:45Schafhausen - Frechen -:-GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00Europa Point - St Josephs -:-GRECIA: Super League - Grupă campionat
17:00Lamia - PAOK -:-19:30Aris - Olympiakos -:-
20:30AEK - Panathinaikos -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Aetos Varvaras - Poseidonas Michanionas -:-16:00Aris Avatou - Kavala -:-
16:00Epanomi - Doxa Dramas -:-
16:00M. Alexandros Agia Marina - Chaniotis -:-
16:00Orestis Orestiadas - Niki Efkarpias -:-
16:00Panthrakikos - Aris Petinos -:-
16:00PAOK Kristonis - Apollon Paralimniou -:-
16:00Thermaikos FC - Veria -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2
11:00Svoronos FC - Zakynthos 4:116:00AO Trikala - Thyella Katsikas -:-
16:00Asteras Petriti - Lefkimmi -:-
16:00Asteras Stavrou - Anagennisi Arta -:-
16:00Eordaikos - Kastoria -:-
16:00Kileler - Pierikos -:-
16:00Nea Artaki - Ethnikos Neou -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
11:00Mykonos - Mesolongi AE 3:014:00Marko - Afantou -:-
16:00Ermionidas-Ermis - Filiatron -:-
16:00Ialisos - Kyanos A. V. -:-
16:00Panargiakos - Rodos -:-
16:00Panegialios - Korinthos -:-
16:00Pyliou - Thyella D. -:-
18:00Ellas Syrou - PAO Varda -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
16:00Agios Nikolaos - Proodeftiki -:-16:00Almyros Gaziou - Atsalenios -:-
16:00AO Ilisiakos - Paraskevi -:-
16:00Atromitos Piraeus - Chaidari -:-
16:00Ellopiakos - Ermis Z. -:-
16:00E. Piraeus - Smyrnis -:-
16:00Episkopi - Panionios -:-
16:00Fostiras - Peramaikos -:-
16:00Ipato - Aris Petroupolis -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Racing Haitien - America des Cayes -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
04:00Real Espana - Genesis 2:1INDIA: ISL - Play-off
17:00Goa - Mumbai City -:-INDONESIA: Liga 1
11:00Persebaya - Bali United 0:215:00Persik Kediri - PSS Sleman -:-
INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup
19:30FC Suduroy - TB Tvoroyri -:-19:30Hoyvik - Vikingur -:-
19:30Sandur - Argir -:-
20:30Klaksvik - HB Torshavn -:-
ISLANDA: Cupa
22:15KA Asvellir - KR Reykjavik -:-22:15Throttur - Kopavogur -:-
22:15Valur - Hafnarfjordur -:-
23:00Augnablik - Stjarnan -:-
ISRAEL: Liga Alef North
12:00Tzeirey Um El Fahem - Hapoel Bueine 4:4ISRAEL: State Cup
20:30H. Beer Sheva - Netanya -:-ITALIA: Serie D - Group C
16:00Bolzano - Portogruaro 0:2ITALIA: Coppa Italia
22:00Atalanta - Fiorentina -:-JAPONIA: YBC Levain Cup
67'Blaublitz - Shonan 0:166'Kumamoto - Sagan Tosu 0:1
62'Kusatsu - Kashiwa 0:3
65'Nagano - Kyoto 1:2
62'Nara Club - Hiroshima 0:3
66'Okayama - Yokohama FC 2:2
65'Ryukyu - G-Osaka 1:1
65'Toyama - Shimizu 0:0
PauzăTottori - Urawa 1:2
KENYA: Super League
48'Migori - Mara Sugar 0:115:00Mombasa Stars - Darajani Gogo -:-
KOSOVO: Kosovar Cup
16:00Drita - Prishtina -:-16:00FC Ballkani - Suhareka -:-
LITUANIA: A Lyga
18:00AmânatFK Panevezys - Dziugas Telsiai -:-18:00Transinvest - Hegelmann -:-
19:00Kauno Zalgiris - Banga -:-
20:00Zalgiris - Dainava Alytus -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:00Serbia U16 - Kazakhstan U16 4:011:30Maroc U18 - Guatemala U18 -:-
12:00Mali U18 - Arabia Saudită U18 -:-
63'Libia U17 - Algeria U17 0:1
PauzăFinlanda U16 - Suedia U16 0:0
16:00Ecuador U18 - Slovacia U18 -:-
16:15Croaţia U16 - Uruguay U16 -:-
16:30Rusia U16 - Ghana U16 -:-
16:30Turcia U18 - Jamaica U18 -:-
17:00Maroc U17 - Egipt U17 -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
66'Uzbekistan U18 F - Kyrgyzstan U18 F 5:116:00Tadjikistan U18 F - Turkmenistan U18 F -:-
18:00Iordania U20 F - Liban U20 F -:-
LUXEMBURG: Luxembourg Cup
21:00Hostert - Mondorf -:-21:00Jeunesse Esch - Hesperange -:-
21:00Niedercorn - Differdange -:-
21:00Yellow Boys - UNA Strassen -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A
00:00Colima FC - Mexicali -:-MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
21:00Chilpancingo - Artesanos Metepec -:-MOLDOVA: Cupa Moldovei
19:00Petrocub - Balti -:-19:00Zimbru - S. Tiraspol -:-
MUNTENEGRU: Druga Liga
18:00Berane - Iskra -:-18:00Bokelj - Kom Podgorica -:-
18:00FK Podgorica - Grbalj -:-
18:00Internacional - Igalo -:-
18:00Otrant - Lovcen -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Managua FC -:-NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
21:00Matagalpa U20 - Managua FC U20 -:-NORVEGIA: NM Cup
19:00Askoy - Brann -:-19:00Baerum Sportsklubb - Stabaek -:-
19:00Bjarg - Åsane -:-
19:00Eidsvold - Mjondalen -:-
19:00Elverum - HamKam -:-
19:00Flekkeroy - Egersund -:-
19:00Floya - Tromsø -:-
19:00Fram - Arendal -:-
19:00Frigg - KFUM Oslo -:-
19:00Froya - Sogndal -:-
19:00Hodd - Aalesund -:-
19:00Junkeren - Bodo/Glimt -:-
19:00Kjelsås - Kongsvinger -:-
19:00Mandalskameratene - Bryne -:-
19:00Melhus - Ranheim -:-
19:00Pors - Odd -:-
19:00Rade - Moss -:-
19:00Skjervoy - Alta -:-
19:00Stjordals Blink - Levanger -:-
19:00Stord - Lysekloster -:-
19:00Strindheim - Molde -:-
19:00Torvastad - Viking -:-
19:00Traeff - Kristiansund -:-
19:00Ull/Kisa - Rosenborg -:-
19:00V. Haugesund - Sandnes -:-
20:00Jerv - Strömsgodset -:-
20:00Tromsdalen - Lyn -:-
20:05Strømmen - Lilleström -:-
NORVEGIA: Cupa - Feminin
19:30Blindheim F - Aalesund F -:-OLANDA: Eredivisie
19:45Twente - Almere City -:-22:00Ajax - Excelsior -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. 0:0PERU: Liga 2
23:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol 2:123:30Carlos Stein - Pirata -:-
POLONIA: Division 1
19:00Plock - Legnica -:-19:00Pruszkow - Arka -:-
21:30Lechia - Polonia W. -:-
POLONIA: Polish Cup Women
17:00UKS SMS Lodz F - Katowice F -:-18:00Gdansk F - Slask F -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
22:15AVS - FC Porto B -:-QATAR: QSL
18:30Al Arabi - Al Markhiya -:-18:30Al-Rayyan - Al Ahli Doha -:-
18:30Al-Wakra - Al-Gharafa -:-
18:30Muaither SC - Qatar SC -:-
18:30Shamal - Al-Sadd -:-
18:30Umm-Salal - Al-Duhail -:-
REPUBLICA CEHĂ: MOL Cup
19:00Plzen - Zlin -:-REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
18:30Cerveny Kostelec - Solnice -:-REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
18:30Sedmihorky - Hradek nad Nisou -:-REPUBLICA CEHĂ: U19 League
12:00Jihlava U19 - Sparta Praga U19 0:5ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
12:30Politehnica Timișoara F - Csikszereda M. Ciuc F 0:116:30Ol. Cluj F - Farul Constanța F -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
15:00Banat F - CSM Alexandria F -:-RUSIA: Premier League
16:00Orenburg - Din. Moscova -:-18:15Pari NN - Lok. Moscova -:-
20:30Krasnodar - Baltika -:-
20:30Zenit - Kazan -:-
RUSIA: FNL
12:00SKA Khabarovsk - Rodina Moscow 2:116:00Tyumen - Chernomorets Novorossijsk -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Kuban -:-
17:00Volgar-Astrakhan - Torpedo Moscow -:-
17:30Akron Togliatti - Leningradets -:-
18:00Neftekhimik - Yaroslavl -:-
18:00Saratov - Yenisey -:-
19:00Khimki - Kamaz -:-
19:30Dynamo Makhachkala - Arsenal Tula -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
14:30Krasnodar 2 - Murom -:-15:30FK Novosibirsk - Rodina Moscow 2 -:-
18:00M. Lipetsk - Chelyabinsk -:-
18:30FK Chayka - Ufa -:-
19:00R. Volgograd - Veles Moscow -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
16:00Mashuk - D. Bryansk -:-16:00Omsk - S. Kostroma -:-
17:00Ulyanovsk - Khimik -:-
18:00Kursk - Kaluga -:-
18:00Tekstilshtik - Miass -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00FK Pobeda - FC Sevastopol -:-16:00Kholding - Nalchik -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
21:45Folgore - Fiorentino -:-21:45Juvenes/Dogana - Domagnano -:-
SCOŢIA: Highland League
22:00Brora Rangers - Wick Academy -:-SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Buducnost Popovac - Sindjelic -:-17:30Djerdap - Radnicki Svilajnac -:-
17:30Jedinstvo Krusevac - SFS Borac -:-
17:30Mesevo - Radnicki Pirot -:-
17:30Paracin - Jagodina -:-
17:30Pcinja - Zitoradja -:-
17:30Trayal Krusevac - Dunav Prahovo -:-
17:30Vlasina - Timocanin -:-
SERBIA: Cupa
17:00Radnicki 1923 - Vojvodina -:-20:00Steaua Roșie B. - Partizan -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Wusum Stars - SLIFA -:-20:00Bo Rangers - Real Republicans -:-
20:00East End Lions - Wilberforce Strikers -:-
SLOVACIA: 2. liga
16:00S. Bratislava B - Malzenice -:-17:30D. Kubin - FK Humenne -:-
17:30L. Mikulas - Trebisov -:-
17:30Petrzalka - Spisska Nova Ves -:-
17:30Povazska Bystrica - Komarno -:-
17:30Puchov - Presov -:-
17:30Samorin - Zilina B -:-
20:00Myjava - Pohronie -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
18:30Blava Jaslovske Bohunice - Pata -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
16:00Topolcany GFC F - Presov F -:-SLOVENIA: Cupa
21:00Gorica - Beltinci -:-SOMALIA: National league
15:30Elman - Jeenyo -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
21:00Rapitenca - Mollerussa 0:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
18:45Gran Tarajal - CD Buzanada -:-SPANIA: Liga F Women
19:00Las Planas F - Barcelona F -:-SUEDIA: Allsvenskan
20:00AIK Stockholm - Värnamo -:-20:00Brommapojkarna - Sirius -:-
20:00Göteborg - Hacken -:-
TAILANDA: League Cup
26'Chiangrai - Port MTI FC 1:114:30Ratchaburi - Pathum United -:-
15:00Buriram - Lamphun Warrior -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00JKT Tanzania - Young Africans -:-TOGO: Championnat National
18:00ASC Kara - OTR -:-18:00Barracuda - Entente II -:-
18:00Gbikinti Bassar - Espoir -:-
18:00Gbohloe-Su - Doumbe -:-
18:00Kakadl - Binah -:-
18:00Kara - Gomido -:-
18:00Semassi - Dynamic Togol. -:-
18:00Tambo - Unisport -:-
TURCIA: Cupa
20:30Trabzonspor - Karagumruk -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Ahal -:-15:00Kopetdag Asgabat - FC Asgabat -:-
15:30Sagadam - Altyn Asyr -:-
ŢARA GALILOR: Cymru North
22:00Holywell - Llanidloes -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
11:00Shakhtar F - Kryvbas F 0:1UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Panthers FC Uman F - Dnipro-1 F 1:216:30EMC Podolie F - Mariupol F -:-
UGANDA: Premier League
16:00Express - Airtel Kitara -:-19:00NEC FC - BUL -:-
UNGARIA: Cupa
21:00Nyiregyhaza - Ferencvaros -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Rampla Juniors - Defensor Sp. -:-ZAMBIA: Super League
16:00MUZA - Nkwazi -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bikita Minerals - Simba Bhora -:-16:00Chicken Inn - Hwange -:-
16:00Herentals - Highlanders -:-
16:00Ngezi Platinum - Yadah -:-
16:00Platinum - ZPC Kariba -:-
16:00TelOne - Bulawayo Chiefs -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.