Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1
22:00Lille - Lens -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-SPANIA: LaLiga
22:00Cadiz - Granada -:-AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off
20:00Simba - Al Ahly -:-ALBANIA: Super Liga
16:00Egnatia - Kukesi -:-20:00Tirana - Teuta -:-
20:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00Annaba - Constantine -:-23:00Belouizdad - Olympique Akbou -:-
23:00Biskra - Oran -:-
23:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17 - Grupa finală
23:00Brazilia U17 F - Columbia U17 F 2:201:30Ecuador U17 F - Paraguay U17 F 1:0
ANGLIA: Championship
14:30Bristol City - Leicester -:-15:00Millwall - West Brom -:-
17:00Cardiff - Sunderland -:-
17:00Huddersfield - Coventry -:-
17:00Hull - Stoke -:-
17:00Norwich - Plymouth -:-
17:00Preston - Rotherham -:-
17:00QPR - Birmingham -:-
17:00Sheffield Wed - Swansea -:-
17:00Southampton - Middlesbrough -:-
19:30Blackburn - Ipswich -:-
22:00Watford - Leeds -:-
ANGLIA: League One
17:00Barnsley - Cambridge Utd -:-17:00Derby - Blackpool -:-
17:00Exeter - Charlton -:-
17:00Fleetwood - Cheltenham -:-
17:00Lincoln - Leyton Orient -:-
17:00Peterborough - Carlisle -:-
17:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
17:00Reading - Northampton -:-
17:00Shrewsbury - Oxford Utd -:-
17:00Stevenage - Bolton -:-
17:00Wigan - Burton -:-
17:00Wycombe - Portsmouth -:-
ANGLIA: League Two
17:00Accrington - Morecambe -:-17:00Barrow - Grimsby -:-
17:00Bradford City - Tranmere -:-
17:00Colchester - Newport -:-
17:00Crawley - Doncaster -:-
17:00Forest Green - Stockport -:-
17:00Gillingham FC - Crewe -:-
17:00Milton Keynes - Walsall -:-
17:00Salford - Sutton -:-
17:00Swindon - Notts County -:-
17:00Wimbledon - Harrogate -:-
17:00Wrexham - Mansfield -:-
ANGLIA: National League
17:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-17:00Dorking - Bromley -:-
17:00Ebbsfleet - Southend -:-
17:00Gateshead - Rochdale -:-
17:00Hartlepool - Halifax -:-
17:00Kidderminster - Altrincham -:-
17:00Maidenhead - Aldershot -:-
17:00Oldham - AFC Fylde -:-
17:00Oxford City - Wealdstone -:-
17:00Solihull Moors - Barnet -:-
17:00Woking - Eastleigh -:-
17:00York - Chesterfield -:-
ANGLIA: National League North
15:00Gloucester - Brackley Town -:-17:00Alfreton - Rushall -:-
17:00AmânatBanbury - Hereford -:-
17:00Blyth - Curzon Ashton -:-
17:00Boston Utd - Peterborough Sports -:-
17:00Buxton - Chester -:-
17:00Darlington - Chorley -:-
17:00Farsley - Southport -:-
17:00Scarborough - Warrington -:-
17:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
17:00South Shields - Spennymoor -:-
17:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ANGLIA: National League South
17:00Bath - Weymouth -:-17:00Chelmsford - Dartford -:-
17:00Eastbourne Boro - Maidstone -:-
17:00AmânatFarnborough - Chippenham -:-
17:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
17:00Havant & W - Worthing -:-
17:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
17:00St. Albans - Braintree -:-
17:00Welling - Dover -:-
17:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
17:00Yeovil - Torquay -:-
19:00Truro - Slough -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
17:00Ashton Utd - Whitby -:-ANGLIA: Southern League Central Division
17:00Hitchin - Needham Market -:-17:00Telford - Redditch -:-
ANGLIA: Southern League South Division
17:00Basingstoke - Gosport -:-17:00Chesham - Hayes & Yeading -:-
17:00Hungerford - Bracknell -:-
17:00Poole - AFC Totton -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
17:00Cray Wanderers - Chatham -:-17:00Folkestone - Lewes -:-
17:00Haringey - Hastings -:-
21:45Concord - Carshalton -:-
ANGLIA: Premier League 2
14:00AmânatCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-15:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ANGLIA: Academii U18
29'Middlesbrough U18 - Sunderland U18 0:0ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
21:00Al Akhdoud - Al-Raed -:-21:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:-
21:00Al-Ittihad FC - Al Feiha -:-
21:00Al-Taawon - Al Hazem -:-
21:00Damac - Al Khaleej -:-
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
20:30Al Adalah - Al Taraji -:-20:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
20:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
21:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
21:00Al Jabalain - Ohod -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:00Rosario - Barracas Central 1:202:00Instituto - Argentinos Jrs 1:2
23:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-
23:00Tigre - Belgrano -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
20:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:-00:05Agropecuario - Quilmes -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
02:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. 0:023:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-20:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
01:00Belgrano F - Gimnasia L.P. F 2:016:00San Lorenzo F - Independiente F -:-
20:00Boca Juniors F - Platense F -:-
ARMENIA: First League
13:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-29'Nikarm - Ararat 2 0:0
AUSTRALIA: A-League
10:45Adelaide United - Western United 4:1AUSTRALIA: A-League Women
08:00Adelaide F - Newcastle F 0:8AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
20:30Austria Viena - BW Linz -:-AUSTRIA: 2. Liga
19:10Leoben - Kapfenberg -:-19:10St. Polten - Amstetten -:-
21:30Ried - Grazer -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Drassburg - Neusiedl -:-20:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
20:30Ardagger - Wiener -:-
20:30Kremser - SV Oberwart -:-
20:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-20:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
20:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
20:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
20:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
20:00Weiz - Allerheiligen -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
19:00Motz/Silz - SC Imst -:-19:30Saalfelden - Wolfurt -:-
20:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
AUSTRIA: Burgenland
20:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-20:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
20:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
20:30Parndorf - Halbturn -:-
21:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Ortmann - Schrems -:-20:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
20:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
21:00Wiener Neustadt - Korneuburg -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Perg - Edelweiss -:-20:00Oedt - Leonfelden -:-
20:00Schallerbach - Micheldorf -:-
AUSTRIA: Salzburg
19:00Grodig - UFC Siezenheim -:-19:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
20:00Adnet - Golling -:-
20:00Burmoos - UFC Hallein -:-
20:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
20:00Puch - Union Henndorf -:-
20:30Kuchl - Strasswalchen -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-20:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
20:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
20:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
20:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
AUSTRIA: Tirol
20:00Fugen - Vols -:-20:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
20:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
14:30Gabala - Neftci Baku -:-17:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBAIDJAN: I Liqa
29'Zaqatala - Moik Baku 0:014:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADESH: Premier League
11:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police 0:111:15Mohammedan - Fortis 4:0
11:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel 1:1
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-18:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:45Gent - St. Liege -:-BELGIA: Challenger Pro League
21:00Beerschot VA - Genk U23 -:-21:00Club Brugge U23 - Dender -:-
BELGIA: Pro League U21
21:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
21:30Genk F - RSC Anderlecht F -:-BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:30Femina Woluwe F - Waregem F -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
02:00Blooming - Aurora 1:0BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
15:00Igman K. - Sloga Doboj -:-17:00Tuzla City - Sarajevo -:-
21:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
16:00Masitoaka - Orapa United -:-16:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
16:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRAZILIA: Amapaense
01:00Sao Paulo AP - Trem 1:3BRAZILIA: Mineiro - Locurile 5-8
01:30Athletic Club - Pouso Alegre 3:0BRAZILIA: Paraense - Play-off
01:00Tuna Luso - Remo 1:2BRAZILIA: Paulista - Play-off
02:35Palmeiras - Novorizontino 1:0BRAZILIA: Copa Rio U20
20:00Vasco U20 - Madureira U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
20:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
20:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-20:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
20:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
21:00Ferroviaria F - Cruzeiro F -:-23:00Atletico-MG F - Flamengo F -:-
00:00Fluminense F - Sao Paulo F -:-
00:00Santos F - Bragantino F -:-
BULGARIA: Parva liga
14:00Pirin Blagoevgrad - Etar -:-16:30Arda - Krumovgrad -:-
19:00Levski - Slavia Sofia -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
14:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-16:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:45Foullah Edifice - Aiglons -:-CHILE: Primera División
23:00A. Italiano - Coquimbo 0:101:30O'Higgins - Deportes Iquique 0:3
CHILE: Primera B
23:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
00:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino 4:0CHINA: Super League
13:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:-CHINA: Super League Women
09:00Shaanxi Changan F - Yongchuan Chashan F 0:0CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Apollon - Zakakiou -:-19:00Doxa - Othellos Athienou -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Alianza - Tolima -:-CONGO: Ligue 1
16:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-16:00Leopard - AS BNG -:-
16:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
19:00Juk - Nathalys -:-
COREEA DE SUD: WK League Women
09:00Boeun Sangmu F - Incheon Hyundai Steel F 0:070'Hwacheon F - Sejong Sportstoto F 0:1
69'Seoul F - Gyeongju F 0:2
62'Suwon FC F - Changnyeong F 2:0
CROAŢIA: HNL
16:50Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-19:00Slaven Belupo - Osijek -:-
CROAŢIA: Prva NL
14:45Cibalia - Zrinski Osjecko -:-16:30Solin - Jarun -:-
CROAŢIA: Druga NL
16:30Bjelovar - Grobnican -:-16:30Dragovoljac - Dugo Selo -:-
16:30Kustosija - Jadran LP -:-
16:30Opatija - Zdralovi -:-
19:00Karlovac - Hrvace -:-
CROAŢIA: 1. HNL Women
14:00Hajduk Split F - Dinamo Maksimir F -:-DANEMARCA: Cupa
17:30Nordsjaelland - Aarhus -:-20:00Silkeborg - Fredericia -:-
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
16:00Koge F - KoldingQ F -:-DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare
15:00B93 F - Aalborg F -:-DJIBOUTI: Division 1
20:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-22:00Port - CF GR/SIAF -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
02:00LDU Quito - Imbabura 5:0ECUADOR: Serie B
23:30Chacaritas - Manta 1:0ELVEŢIA: Challenge League
20:30Nyonnais - Sion -:-20:30Xamax - Schaffhausen -:-
21:15Bellinzona - Aarau -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
20:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-20:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
14:00Saku Sporting F - Tabasalu F -:-14:00Viimsi JK F - Tallina Kalev F -:-
17:00Flora F - FC Ararat F -:-
19:00Tammeka Tartu F - Polva Lootos F -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Adama City - St. George -:-18:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANŢA: National
20:30Chateauroux - Martigues -:-20:30Cholet - Red Star -:-
20:30Dijon - Nimes -:-
20:30Le Mans - Epinal -:-
20:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
22:00Paris FC F - Montpellier F -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-18:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
19:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
17:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Hertha II - Lokomotive Leipzig -:-GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:45Guastatoya - Coatepeque 0:0INDIA: I-League 2
12:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-PauzăSC Bengaluru - United SC 1:0
INDONESIA: Liga 1
15:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-15:30Madura United - PSS Sleman -:-
15:30PSM Makassar - Borneo -:-
IORDANIA: Premier League
21:30Al Salt - Sahab -:-IRLANDA: Premier Division
21:45Derry City - Galway -:-21:45Drogheda - St. Patricks -:-
21:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-
21:45Shelbourne - Dundalk -:-
21:45Waterford - Sligo Rovers -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:45Bray - Cobh Ramblers -:-21:45Cork City - Athlone -:-
21:45Kerry - Wexford -:-
21:45Longford - UC Dublin -:-
21:45Treaty United - Finn Harps -:-
IRLANDA DE NORD: Cupa
21:45Glentoran - Linfield -:-ISLANDA: League Cup Women - Play-off
15:00Valur F - Breidablik F -:-ISRAEL: Leumit League
15:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-15:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
15:00H. Kfar Saba - Nes Tziona -:-
15:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
15:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
ISRAEL: Liga Alef North
45+'Ironi Nesher - H. Raanana 0:029'Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem 0:0
29'M. Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik 0:0
14'Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira 0:0
ISRAEL: Liga Alef South
62'Ironi Modiin - Nordia Jerusalem 2:045+'SC Dimona - H. Bikat Hayarden 1:0
44'M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne 0:0
13:30H. Bnei Lod - H. Herzliya -:-
13:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
ITALIA: Serie D - Group C
15:30Campodarsego - Union Clodiense -:-16:30Bolzano - Este -:-
ITALIA: Primavera 2
15:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-15:30Spal U19 - Vicenza U19 -:-
16:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
16:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
19:30Inter F - AS Roma F -:-ITALIA: Serie B Women
15:30Cesena F - Lazio F -:-JAPONIA: J1 League
67'Verdy - Kyoto 0:2KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
20:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
09:30Aldier - Kara Balta 1:090+'Abdish-Ata - Alay Osh 2:1
LETONIA: Virsliga
16:00Jelgava - Metta/LU -:-LETONIA: 1. Liga Women
14:00Rigas F - Iecava F -:-16:00Riga FC F - FK Olaine F -:-
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
14:15Tadamon - Tripoli -:-LIBERIA: LFA First Division
18:00Cece United - LPRC Oiler -:-18:00Freeport - Nimba Kwado -:-
LITUANIA: A Lyga
19:00Banga - Dziugas Telsiai -:-LITUANIA: I Lyga
18:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-18:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
18:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
11:00HJK (Fin) - PK-35 (Fin) 1:129'Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) 1:1
13:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
15:00AnulatIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
16:30Klubi 04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
17:00Ilves (Fin) - Oulu (Fin) -:-
17:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
19:00Japonia U16 F - Suedia U16 F -:-19:15Franţa U16 F - Mexic U16 F -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
14:00Trelleborg F (Swe) - Vittsjo F (Swe) -:-14:30IF Brommapojkarna F (Swe) - Gamla Upsala F (Swe) -:-
MACAU: Elite League
13:00Gala - University of Macau -:-15:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROC: Coupe du Trone
00:00Maghreb Fez - Tanger 3:2pen00:00Marrakech - Agadir 1:2
00:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
00:00Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Ksar - Entou 1:102:30Garde Nationale - Nouakchott King's 1:3
00:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Atl. Morelia - Venados 3:405:05Dorados - Atlante 0:3
MEXIC: Liga Premier Serie A
18:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXIC: Liga Premier Serie B
20:00Dongu - Caja Oblatos -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
17:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-18:00Mazatlan FC U23 - Tijuana U23 -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
05:00Monterrey F - Tijuana F 3:123:45Cruz Azul F - Club America F -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
15:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLIA: Premier League
14:15Bavarians - Khovd -:-OLANDA: Eerste Divisie
21:00Breda - Maastricht -:-21:00De Graafschap - Jong AZ -:-
21:00Den Bosch - Dordrecht -:-
21:00Den Haag - Groningen -:-
21:00Eindhoven - Cambuur -:-
21:00FC Emmen - Jong Ajax -:-
21:00Helmond - Willem II -:-
21:00Telstar - Jong Utrecht -:-
21:00Venlo - Oss -:-
OLANDA: Derde Divisie
20:00Kloetinge - Hoek -:-PERU: Liga 1 - Apertura
03:00A. Lima - Los Chankas 3:0PERU: Liga Women
17:30UNSAAC F - Dep. Municipal F -:-POLONIA: III Liga - Group I
29'Jagiellonia II - Skierniewice 1:120:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
POLONIA: III Liga - Group II
29'Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard 0:215:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
16:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
POLONIA: III Liga - Group III
14:00Gornik Z. II - Kluczbork -:-17:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
16:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-POLONIA: Central Youth League
29'Cracovia U19 - Arka U19 1:0PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Gil Vicente - Famalicao -:-20:00Benfica - Chaves -:-
22:30Estrela - Sporting -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
29'Os Belenenses - Feirense 0:016:00Ferreira - Oliveirense -:-
17:30Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group A
17:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Group C
17:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare
PauzăLeixoes U23 - Academico Viseu U23 0:1PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
29'Farense U19 - Guimaraes U19 0:0QATAR: QSL
20:30Shamal - Al Ahli Doha -:-20:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
19:00Brno - Sparta Praga B -:-19:00Jihlava - Dukla Praga -:-
19:00Opava - Kromeriz -:-
19:00Pribram - Vlasim -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Admira Prague - Vltavin 1:211:30Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur 3:1
16:00Hostoun - Povltavska FA -:-
17:30Domazlice - Plzen B -:-
19:00Pisek - Dukla Praga B -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:30Kolin - Jablonec B 1:016:00Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B -:-
17:00Velvary - Teplice B -:-
17:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
19:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
16:00Blansko - Start Brno -:-16:00Hodonin - Zlinsko -:-
16:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
16:30FK Frydek-Mistek - Karvina B -:-
18:00SK Hranice - Bohunice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
15:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-17:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:00Olympie Brezova - Hrebec 3:211:15Brandys n. Labem - Louny 3:1
11:15Meteor Prague - Slany 0:1
11:15Neratovice - Chomutov 2:1
11:15Ujezd Prague - Steti 0:4
15:00Cesky Brod - Ostrov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:30Dobrovice - Caslav 1:011:30Spoje Prague - Velke Hamry 1:2
17:00Hlinsko - Turnov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
72'Zdirec n. D. - Velka Bites 3:216:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
16:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
16:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
11:30Slavicin - Batov 1:116:00Holesov - Vsetin -:-
16:00Prerov - Novy Jicin -:-
16:00Skastice - HFK Olomouc -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Vratimov - Havirov 2:215:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:15Mirovice - Trebon 2:116:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
16:00Olesnik - Malse Roudne -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
11:15Kurim - SK Krumvir 4:011:30Svratka Brno - Bystrc 1:1
71'Moravska Slavia - Rajecko 0:0
16:00Mutenice - Bosonohy -:-
16:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
16:30Kunstat - Ratiskovice -:-
16:30Sparta Brno - Lednice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
14:00Dolni Datyne - Kravare -:-14:00Koberice - Cesky Tesin -:-
16:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
11:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota 3:0PauzăKaznejov - Horni Briza 1:0
16:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
11:15Branik - Dukla JM 1:211:15Podoli Praha - CAFC 0:2
11:30Tempo Prague - Predni Kopanina 1:4
11:30Uhrineves - Kralovice 3:0
13:30Vysehrad - Kolovraty -:-
16:00Motorlet Prague B - Stresovice -:-
16:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
16:30Zizkov B - Treboradice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
11:15SK Doksy - Libis 1:215:00Porici n. S. - Dobris -:-
16:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
11:15Modlany - Krupka 0:111:30Litomericko - Vilemov 6:5
11:30Srbice - Nestemice 4:3
67'Zatec - Brna 1:3
14:00Probostov - Oldrichov -:-
15:00FK Jilove - Ledvice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
16:00Napajedla - Kvasice -:-REPUBLICA CEHĂ: U19 League
11:00Liberec U19 - Zlin U19 1:2REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women
15:00Lisen F - Teplice F -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
15:00Aerostar Bacău - Brodoc -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
15:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
15:00Dunărea Călărași - Agricola Borcea -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
15:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-15:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
15:00FC Pucioasa - Paulesti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
15:00Odorheiu Secuiesc - SR Brasov -:-15:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
15:00Râmnicu Vâlcea - Vedița Colonești -:-17:00Cetatea Turnu Măgurele - Viitorul Daesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
15:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-15:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
15:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
15:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-15:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
15:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
15:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
15:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-15:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
15:00Zalău - Sighetu Marmatiei -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
15:00Baile Felix - Minaur Baia Mare -:-15:00Sanatatea Cluj - SC Olimpia MCMXXI Satu Mare -:-
RUSIA: Premier League
18:30Din. Moscova - FK Rostov -:-RUSIA: Youth League
10:00Ural U19 - TSKA Moscova U19 0:570'Din. Moscova U19 - F. Voronezh U19 0:0
69'Nizhny Novgorod U19 - FK Rostov U19 1:2
14:00Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19 -:-
14:00Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
16:00Konoplev Academy U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
16:00Sochi U19 - Kazan U19 -:-
16:00Sp. Moscova U19 - Lok. Moscova U19 -:-
16:00Zenit U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
18:00Baltika U19 - Krasnodar U19 -:-
RWANDA: Premier League
15:00Amagaju - Marines -:-SCOŢIA: Divizia 1
21:45Ayr - Airdrieonians -:-SERBIA: Super Liga
15:00Cukaricki - Novi Pazar -:-17:00Radnik - Vojvodina -:-
19:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
19:00TSC - Vozdovac -:-
SERBIA: Prva Liga
16:00Jedinstvo U. - Metalac -:-16:00Radnicki Beograd - Sloboda -:-
20:00Dubocica - Macva -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:00BASK - Zemun -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15AmânatSLIFA - Bhantal -:-18:15AmânatWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
18:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-SLOVACIA: 2. liga
11:30S. Bratislava B - Presov 0:029'Trebisov - Petrzalka 0:0
16:00Puchov - D. Kubin -:-
18:00Pohronie - Komarno -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
13:00Raca - Podkonice -:-16:00Malacky - Sered -:-
16:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
16:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-16:00Hurbanovo - Pata -:-
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Rogaska - Bravo -:-18:30Maribor - Radomlje -:-
21:15Domzale - Mura -:-
SLOVENIA: 2. SNL
16:00Ilirija - Triglav -:-16:30Jadran Dekani - Tabor Sezana -:-
19:30NK Krka - Fuzinar -:-
19:30Rudar - Tolmin -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
20:00Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women
16:30Olimpija F - Radomlje F -:-SPANIA: LaLiga2
21:30Burgos CF - Espanyol -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Torina - Escobedo -:-18:30Laredo - Vimenor -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
44'UE Tona - Castelldefels 3:129'Prat - Olot 1:0
29'Vilafranca - Grama 0:0
17:00Rapitenca - Mollerussa -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
PauzăCastellonense - Castellon B 2:018:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
29'Tres Cantos - Parla 0:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
18:00Felanitx - Santanyi -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
14:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
29'Deportiva Minera - UCAM Murcia B 0:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
29'Fuente de Cantos - Azuaga 0:213:30Olivenza - Jaraiz -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
29'Casalarreina - Alfaro 0:0SUA: MLS Next Pro
00:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 2:301:00Chicago Fire II - Philadelphia II 2:1pen
02:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II 0:1
SUA: USL League One
01:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity 2:1SUA: NISA
23:00AmânatClub de Lyon - Capo -:-23:00AmânatMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
15:00Vasalund - Karlbergs -:-17:00FBK Karlstad - Taby -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Lunds - Rosengard -:-15:00Torns - Torslanda -:-
16:00Falkenberg - Trollhättan -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
16:00Team TG - IFK Lulea -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
15:00Ahlafors IF - Lidkoping -:-15:00Forward - Grebbestad -:-
15:00Gauthiod - Vanersborgs FK -:-
15:00Herrestads AIF - Kumla -:-
15:00Saffle SK - Stenungsunds -:-
17:00Kongahalla - Motala -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Viggbyholms - Osteraker IFK -:-15:00Enkopings SK - Gute -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
14:00IFK Karlshamn - IFK Hassleholm -:-14:00Osterlen - Nosaby -:-
16:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Enskede - Nykopings -:-14:00Smedby - Sylvia -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
15:00Astrio - Tord -:-15:00Laholms - Ockero -:-
17:00Hittarp - Bergdalens IK -:-
20:00Varbergs GIF - Savedalen -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
12:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-13:00Sagadam - FC Asgabat -:-
ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă campionat
14:30Connah's Q. - Newtown -:-ŢARA GALILOR: Cymru Premier - Grupă retrogradare
14:30Barry - Penybont -:-14:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
14:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
ŢARA GALILOR: Cymru South
16:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-16:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
16:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
16:30Ammanford - Caerau Ely -:-
16:30Llanelli - Pontardawe -:-
16:30Trefelin - Goytre Utd -:-
21:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
ŢARA GALILOR: Cymru North
16:30AmânatBuckley - Guilsfield -:-16:30Gresford - Ruthin -:-
16:30Llandudno - Holywell -:-
16:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
16:30Mold Alexandra - Caersws -:-
16:30Porthmadog - Airbus -:-
21:30Prestatyn - Flint -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
71'FSC Mariupol - Prykarpattya 1:129'Karpaty Lviv - Viktoria 1:0
13:30Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
PauzăPodillya Khmelnytskyi - Kremin 1:1UCRAINA: Druha Liga
29'Chaika - Zvyagel 0:0UCRAINA: U19 League
67'Minaj U19 - Oleksandriya U19 1:366'Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 0:1
68'Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19 3:0
29'Obolon Kiev U19 - Shakhtar U19 0:0
UGANDA: Premier League
15:00Airtel Kitara - BUL -:-15:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
21:00Puskas Academy - Fehervar FC -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-21:00Penarol - Nacional -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
01:30AmânatRiver Plate - Defensor Sp. -:-UZBEKISTAN: Super League
16:00OKMK - Bunyodkor -:-16:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
PauzăOlimpik-Mobiuz - Mashal Muborak 0:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Dep. Tachira - Metropolitanos 2:022:00Zamora - Angostura -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Highlanders - Simba Bhora -:-15:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
15:00Yadah - Dynamos -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.