Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
85'Corvinul Hunedoara - Gloria Buzau 1:1ALBANIA: First Division
15:00Lushnja - Vora 4:3AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17 - Grupa finală
23:00Brazilia U17 F - Columbia U17 F -:-ANGLIA: Southern League South Division
22:00Walton & Hersham - Harrow -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
20:45Al Batin - Hajer -:-21:00Al Ain - Al Jandal -:-
21:00Al Orubah - Jeddah -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
02:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARGENTINA: Primera C - Apertura
00:00Central Cordoba - Yupanqui 0:300:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
00:00Mercedes - Berazategui 2:3
13'Deportivo Muniz - Sportivo Barracas 0:0
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
00:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:100:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
43'Huracan 2 - Central Cordoba 2 0:0
43'Newells Old Boys 2 - Lanus 2 0:1
43'Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 0:0
22:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
11:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:011:00Adelaide U21 - NE Metrostars 0:4
AUSTRALIA: NPL Western Australia
13:00Perth SC - Inglewood 6:0AUSTRALIA: A-League Women
10:00Central Coast Mariners F - Western United F 1:1AUSTRIA: Karnten
43'ATSV Wolfsberger - SV Kraig 1:043'Lendorf - Donau Klagenfurt 0:1
43'Volkermarkt - SAK Klagenfurt 1:0
34'KAC 1909 - Bleiburg 0:0
AUSTRIA: Oberosterreich
20:30Weisskirchen - Ostermiething -:-AUSTRIA: Steiermark
43'Lebring - Hohenhaus Schladming 0:243'Weinland Gamlitz - SV Wildon 0:1
AUSTRIA: Tirol
43'Kematen - Telfs 1:1AZERBAIDJAN: I Liqa
13:00Karvan - Difai Agsu 0:013:00Lokbatan - Iravan 3:0
14:00Araz Saatli - Mingachevir 4:0
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Smorgon F - Minsk FK F 0:1414:00Vitebsk F - Din. Minsk F 1:4
15:00Bobruichanka F - Belarus U19 F 1:1
BELGIA: Pro League U21
13'Beveren U21 - Eupen U21 0:0BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
21:00GV San Jose - Always Ready -:-BRAZILIA: Amapaense
01:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZILIA: Amazonense - Al doilea tur
21:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZILIA: Carioca - Taca Rio
00:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZILIA: Cearense 2
01:00Tiradentes - Icasa-CE 1:301:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZILIA: Goiano - Play-off
00:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIA: Paraense - Play-off
01:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZILIA: Paranaense - Play-off
01:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZILIA: Paulista - Play-off
01:30Santos - Bragantino 3:1BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
00:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen00:30Sao Bento - Noroeste 1:2
01:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
01:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIA: Potiguar - Al doilea tur
43'Globo - Baraunas 0:3BRAZILIA: Cupa Verde
01:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIA: Cupa Nordeste
02:30America-RN - Nautico 1:002:30Botafogo PB - Bahia 4:0
02:30Ceara - Itabaiana 2:1
02:30CRB - AE Altos 2:0
02:30Maranhao - Fortaleza 3:2
02:30River-PI - ABC 0:1
02:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
02:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZILIA: Goiano U20
20:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
43'Botafogo RJ F - Real Brasilia F 0:043'Gremio F - Palmeiras F 0:1
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Stade Renard - Canon Yaounde 1:115:30Gazelle - Victoria United 0:1
17:00Cotonsport - Colombe 1:0
18:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala 3:2
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:30Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou 2:316:00Les Astres - Bamenda 3:0
17:45Union Douala - Aigle Royal 1:0
18:15UMS de Loum - APEJES Academy 0:0
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
16:00Bafmeng United - Panthere 0:218:00Feutcheu - Bafoussam 0:0
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
14:30Isohsa - Renaissance 2:015:30Foncha - FC Rangers of Bafut 0:0
16:30AS Fap - Yafoot 0:0
16:30Leopard de Douala - Unisport Bafang 1:3
CHILE: Primera División
23:00A. Italiano - Coquimbo -:-CHILE: Segunda Division
00:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Bucaramanga - Aguilas 1:001:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0
03:20Millonarios - Santa Fe 3:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatRenaissance - AC Rangers -:-COSTA RICA: Primera División - Clasura
23:00Grecia - Puntarenas FC 0:103:00San Carlos - Herediano 2:0
04:00Cartagines - Saprissa 3:4
CROAŢIA: Prva NL
16:30Bijelo Brdo - Sesvete 2:116:30Dugopolje - Dubrava 0:0
DANEMARCA: 2nd Division
14:00F. Amager - Middelfart 1:314:00Hellerup - FA 2000 4:2
15:00Aarhus Fremad - Skive 0:1
15:00Esbjerg - Roskilde 4:2
16:00AB Kopenhagen - Nykobing 2:3
16:00Thisted - Brabrand 0:1
DANEMARCA: 3rd Division
14:00Avarta - Ishoj 0:114:00Holbaek - Lyseng 1:0
14:00Holstebro - Næsby 1:0
14:00Vejgaard - Vanløse 0:0
15:00SfB-Oure - VSK Aarhus 0:0
15:00Young Boys - BK Frem 1:1
DJIBOUTI: Division 1
20:00CDC Q7 - AS Arta -:-22:00Dikhil - ASAS -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:223:30Chacaritas - Manta -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:15Jocoro - FAS 1:323:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
23:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
02:30Santa Tecla - Dragon 3:1
03:30Metapan - Alianza FC 0:3
ELVEŢIA: Promotion League
82'Breitenrain - Paradiso 1:1ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
13'Sion II - Oberwallis Naters 0:021:00Vevey - Pully -:-
21:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
21:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
21:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
21:30Meyrin - Lausanne II -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
21:00Muttenz - Bassecourt -:-21:00Thun II - Muri -:-
21:15Munsingen - Solothurn -:-
21:15Rotkreuz - Koniz -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
21:00Hongg - Kosova -:-21:00Tuggen - Balzers -:-
21:00YF Juventus - Gossau -:-
21:15Uzwil - Linth -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
43'Al Nasr - Hatta 0:043'Emirates Club - Bani Yas 1:0
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Rangers FC - Manzini Wanderers 0:1ETIOPIA: Premier League
15:00Defence Force - Welayta Dicha 1:018:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema 1:1
EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off
PauzăBarcelona F - Brann F 1:022:00PSG F - Hacken F -:-
GERMANIA: Regionalliga North
13'SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel 1:013'Spelle-Venhaus - Norderstedt 0:0
GERMANIA: Regionalliga Nordost
43'Erfurt - Greifswald 0:143'Luckenwalde - BFC Dynamo 1:0
GERMANIA: Regionalliga Vest
13'Oberhausen - Duren 0:0GERMANIA: Regionalliga Sudwest
43'FSV Frankfurt - Koblenz 0:043'Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger 1:0
43'Walldorf - Homburg 0:0
GERMANIA: Regionalliga Bayern
43'Bayern II - Schweinfurt 2:0GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
43'Bordesholm - Eichede 0:0GERMANIA: Oberliga Hamburg
43'Niendorfer TSV - Sasel 0:113'Altona - Wandsbeker Concordia 1:0
13'Halstenbek-Rellingen - Duneberg 1:0
20:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
13'HEBC Hamburg - Paloma 0:0
13'Rugenbergen - Suderelbe 1:0
13'Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 0:1
21:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
13'Aumund-Vegesack - Woltmershausen 0:0GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
18:00Delmenhorst - BSV Rehden 1:043'Eintracht Celle - Emden 0:2
43'Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen 1:1
13'Vorsfelde - Egestorf-Langreder 0:0
GERMANIA: Oberliga Westfalen
43'Bovinghausen - Eintracht Rheine 1:043'Clarholz - Turkspor Dortmund 1:1
43'Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl 0:2
43'Lotte - ASC 09 Dortmund 0:1
43'Schermbeck 2020 - Vreden 1:0
43'Westfalia Rhynern - Gievenbeck 0:2
13'Siegen - Erkenschwick 0:1
GERMANIA: Oberliga Hessen
43'Baunatal - Weidenhausen 2:043'Fernwald - Stadtallendorf 0:0
13'Erlensee - Giessen 0:0
13'RW Walldorf - Alzenau 0:0
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
43'Worms - SpVgg Quierschied 2:121:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
43'Neudrossenfeld - Regensburg II 1:0GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
43'Heimstetten - Ismaning 0:113'Kirchheimer - Munchen 1860 II 2:0
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
43'Mutschelbach - Nottingen 0:1GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
21:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-GERMANIA: Oberliga Niederrhein
13'Hilden - Hamborn 0:013'Meerbusch - Buderich 0:0
13'Mulheimer FC 97 - Baumberg 0:0
13'SW Essen - Germania Ratingen 0:0
20:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:004:00Antigua - Comunicaciones 3:0
80'Zacapa - Xelaju 0:1
22:00Municipal - Coban Imperial -:-
23:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00America des Cayes - Racing Haitien -:-22:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
INDIA: I-League
12:00Delhi FC - Lajong 3:116:30Aizawl - Churchill Brothers 4:0
INDONESIA: Liga 1
15:30Persib - FC Bhayangkara 0:015:30Persik Kediri - Persikabo 1973 5:2
IORDANIA: Premier League
21:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-IRAK: Super League
13'Erbil - Al Karkh 0:0ISRAEL: Liga Alef North
15:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna 1:018:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine 3:1
21:00Ironi Baka - Tayibe -:-
ISRAEL: Liga Alef South
14:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:218:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv 4:4
13'Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod 0:0
ITALIA: Serie C - Group A
21:45Padova - Pergolettese -:-ITALIA: Serie C - Group B
21:30Carrarese - Perugia -:-21:45Fermana - Rimini -:-
21:45Gubbio - Torres -:-
21:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
ITALIA: Serie C - Group C
21:45Catania - Giugliano -:-ITALIA: Serie D - Group A
15:30Albenga - Pinerolo 1:115:30Alcione Milano - Vogherese 3:1
15:30Asti - Derthona FbC 2:1
15:30Borgosesia - Gozzano 0:2
15:30Bra - Lavagnese 1:1
15:30Ticino - PDHA 5:2
15:30Vado - Chisola 2:3
16:00Citta di Varese - Sanremese 2:1
16:00Fezzanese - Alba 3:1
16:30Ligorna - Chieri 2:1
ITALIA: Serie D - Group B
15:30Arconatese - Ciserano-Bergamo 1:315:30Caldiero Terme - Piacenza 2:1
15:30Caravaggio - USD Casatese 1:1
15:30Club Milano - Varesina 2:1
15:30Crema - Castellanzese 0:2
15:30Desenzano - Villa Valle 2:1
15:30Legnano - Brusaporto 1:0
15:30Ponte San Pietro - Clivense 1:0
15:30Tritium - Folgore Caratese 0:0
21:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
ITALIA: Serie D - Group C
15:30Adriese - Cjarlins Muzane 0:015:30Bassano - Montecchio Maggiore 4:5
15:30Luparense - Chions 1:2
15:30Montebelluna - Castegnato 0:0
15:30Mori - Breno 1:2
15:30Portogruaro - Mestre 0:3
ITALIA: Serie D - Group D
15:30Aglianese Calcio - AC Carpi 1:215:30Certaldo - Sant'Angelo 1:0
15:30Forli - Lentigione 1:3
15:30Imolese - Fanfulla 2:0
15:30Mezzolara - Ravenna 0:4
15:30Prato - Sangiuliano City 1:0
15:30Sammaurese - Victor San Marino 1:0
15:30San Donnino - Pistoiese 1:0
15:30SCD Progresso - Corticella 2:0
ITALIA: Serie D - Group E
15:30Follonica Gavorrano - Figline 1:115:30Montevarchi - Real Forte Querceta 3:2
15:30SC Cenaia - Livorno 1:1
15:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese 1:4
15:30Tau - Trestina 4:0
15:30Vivi Altotevere - Poggibonsi 0:1
16:00San Donato - Pianese 0:1
85'Grosseto - Mobilieri Ponsacco 2:1
ITALIA: Serie D - Group F
15:30Avezzano - L Aquila 0:115:30Fano - Atletico Ascoli 1:1
15:30Fossombrone - Campobasso 1:1
15:30Sambenedettese - Chieti 1:1
15:30Sora - Vigor Senigallia 0:1
15:30Tivoli Calcio - Roma City 0:2
15:30United Riccione - Termoli 0:1
15:30Vastogirardi - Matese 1:0
16:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo 1:2
ITALIA: Serie D - Group G
15:00Cavese - Budoni 3:015:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia 0:6
15:30Atletico Uri - Trastevere Calcio 0:1
15:30Boreale - Sarrabus Ogliastra 2:0
15:30Cynthialbalonga - Ischia 2:0
15:30Latte Dolce - Gladiator 1:3
15:30Romana - Nocerina 0:2
15:30San Marzano - Nuova Florida 1:0
16:00Cassino - Ostia Mare 2:3
ITALIA: Serie D - Group H
15:30Barletta - Fidelis Andria 1:215:30Bitonto - Gelbison 0:4
15:30Paganese - Gravina 2:5
15:30Santa Maria Cilento - Casarano 3:4
16:00Gallipoli - Palmese 1914 2:3
16:00Manfredonia - A.C.D. Nardo 1:0
16:00Matera - Rotonda 0:1
16:30Citta di Fasano - Altamura 1:2
17:00Angri - Martina Calcio 0:3
ITALIA: Serie D - Group I
15:30Licata - Gioiese 4:015:30Portici 1906 - S. Agata 1:1
15:30Reggio Calabria - Akragas 5:1
15:30Siracusa - USD Ragusa 0:0
16:00AS Acireale - Vibonese 1:0
16:00Igea Virtus - Real Casalnuovo 3:1
16:00San Luca - Trapani 0:0
17:00Sancataldese - Canicatti 0:0
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 1:3LIBERIA: LFA First Division
18:00Watanga - BEA Mountain 2:1LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
60'Argentina U16 - Coasta de Fildeş U16 1:359'Cehia U16 - Mexic U16 1:1
60'Franţa U16 - Arabia Saudită U16 3:1
55'Japonia U16 - Ţara Galilor U16 1:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi
01:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:012:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
13:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
14:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) 3:0
15:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) 5:1
15:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
15:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) 3:0
15:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) 1:4
16:15Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) 2:0
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
84'Örebro F (Swe) - Norrkoping F (Swe) 0:0MAROC: Coupe du Trone
00:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:000:00FATH Casablanca - Fes 2:0
00:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
00:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
00:00Maghreb Fez - Tanger -:-
00:00Marrakech - Agadir -:-
MAURITANIA: Ligue 1
00:30Ksar - Entou -:-MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:405:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXIC: Liga Premier Serie B
43'Chilangos - Uruapan 0:0PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Tacuary - Ameliano 1:102:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:-POLONIA: Division 2
18:00Wisla Pulawy - Elblag 4:043'GKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg 1:0
13'S. Wola - Sandecja 0:0
POLONIA: III Liga - Group II
17:00Unia Swarzedz - Vineta W. 4:0POLONIA: III Liga - Group III
16:30Sleza Wroclaw - Z. Gora 1:1POLONIA: Central Youth League
12:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 0:013:00Lech U19 - Zaglebie U19 3:1
13:00Sandecja U19 - Pogon Szczecin U19 0:3
15:00Wisla U19 - Legia U19 1:2
16:00Polonia W. U19 - Warta P. U19 3:2
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
17:00Braga F - Racing Power F 1:2REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
43'Usti n. L. B - Banik Most - Sous B 1:0REPUBLICA CEHĂ: U19 League
12:00Mlada Boleslav U19 - Ceske Budejovice U19 3:014:00Brno U19 - Pardubice U19 1:3
SENEGAL: Ligue 1
18:30Dakar SC - Teungueth 0:218:30Guediawaye - Mbour 3:1
18:30Linguere - Jamono Fatick 1:1
18:30Ouakam - Generation F. 1:1
18:30Sonacos - Jaraaf 0:0
18:30US Goree - Casa 2:0
SLOVACIA: 2. liga
16:00Povazska Bystrica - FK Humenne 1:3SLOVACIA: 3. Liga - East
16:00Lipany - Snina 0:1SLOVACIA: 3. Liga - West
16:00Dubnica - Castkovce 3:3SLOVENIA: 1. SZNL Women
18:00Krim F - ZNK Ljubljana F -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Estradense - Pontevedra B 2:113:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
13:00Polvorin - UD Ourense 4:2
13:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
13:15Silva SD - Bergantinos 0:2
18:00Arzua - Somozas 1:2
18:00Barbadas-Bentraces - Alondras 2:1
18:00Betanzos - Arosa SC 1:2
18:00Paiosaco - Sarriana 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Gijon Industrial - Condal 0:113:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
13:00Luarca - CD Colunga 0:3
13:30Union Club Ceares - L'Entregu 0:1
18:15Llanes - Real Titanico 2:1
18:15Praviano - Tuilla 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
12:45Siete Villas - Solares 1:118:00Bezana - UD Samano 1:2
18:00Castro - Atletico Albericia 2:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
12:30Basconia - Durango 1:112:30Beasain - Touring KE 1:1
12:30Portugalete - Padura 3:1
14:00Alaves C - SD Deusto 0:1
17:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
85'Vilassar de Mar - Peralada 1:121:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Ilicitano - Villarreal C 3:021:00Burriana - Rayo Ibense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
11:30Canillas - Leganes B 1:212:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
13:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
13:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
17:30Villanueva - Galapagar 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
13:00Villaralbo - Burgos CF B 1:213:30La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
17:30Laguna - Atl. Astorga 0:2
17:30Mirandes B - Ponferradina B 1:0
18:00Bembibre - Almazan 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:30Huetor Tajar - CP Almeria 0:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Atletico Espeleno - La Palma 1:013:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
13:00Cartaya - CD Utrera 1:0
17:00Ceuta B - Puente Genil 1:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:30Collerense - Poblense 0:212:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
13:00Binissalem - Portmany 1:2
17:00Llosetense - Alcudia 0:2
17:00Mercadal - Manacor 3:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Arucas - Tenerife B 1:114:00La Cuadra - Yaiza 0:1
14:00Panaderia - Lanzarote 2:1
14:00Santa Ursula - Ibarra 1:0
14:00Tamaraceite - Teror 1:1
22:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
13:00Castuera - CD Calamonte 3:113:30Arroyo - Trujillo 1:1
18:00Diocesano - Don Alvaro 1:0
18:00Villafranca - Pueblonuevo 0:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
12:00Beti Onak - Txantrea 1:012:30Alesves - CD Ardoi 2:2
13:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
21:00Cirbonero - Cortes -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:30Comillas - Arnedo 0:213:00Berceo - Anguiano 0:2
13:00Calahorra B - Varea 0:1
13:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
13:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
13:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
13:00Tedeon - Racing Rioja 0:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
12:00Calamocha - Binefar 0:012:00Huesca B - Borja 0:0
12:30Epila - Cuarte 1:1
13:00Belchite 97 - Ejea 1:2
17:30Caspe - Carinena 4:0
17:30Ebro - Utrillas 3:1
17:30Tamarite - Fuentes 2:2
18:00Fraga - CF Illueca 4:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
12:30Conquense - San Clemente 4:113:00Azuqueca - Torrijos 3:0
13:00Cazalegas - La Solana 2:0
13:00Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
13:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
13:00Villarrobledo - Tomelloso 2:1
13:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
18:00Villacanas - Marchamalo 2:0
18:30Huracan de Balazote - Albacete B 1:3
SUA: MLS Next Pro
01:30New York City II - Chattanooga 2:1pen03:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
00:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
SUA: NISA
23:00AmânatMaryland Bobcats - LA Force -:-23:00AmânatSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
17:00Skelleftea - IFK Ostersund 6:118:00Kiruna - Bergnasets 0:1
20:00Boden - Gottne -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:30Sleipner - Nacka Iliria -:-SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Husqvarna - Qviding -:-20:00Landvetter - Frölunda -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
00:00La Horquetta - Central FC 4:400:00Point Fortin - Police 2:3
00:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
02:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
ŢARA GALILOR: Cymru North
21:30AmânatDenbigh - Bangor 1876 -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Kryvbas F - Vorskla Poltava F 1:2UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Mariupol F - Veres-Rivne F 1:112:00Panthers FC Uman F - EMC Podolie F 3:0
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Express 2:018:00Kampala City - Busoga 4:1
UZBEKISTAN: Super League
16:00Din. Samarkand - Metallurg Bekabad 2:1UZBEKISTAN: Pro Liga
13:00Buxoro - Xorazm Urganch 0:0ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Herentals 0:015:00CAPS Utd - Bikita Minerals 0:1
15:00GreenFuel - TelOne 1:1
15:00Manica - Chegutu Pirates 0:0
15:00Platinum - Chicken Inn 2:2
15:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum 0:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.