Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Brighton - Manchester City -:-ITALIA: Serie A
21:00Udinese - AS Roma 1:1ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
21:45Univ. Craiova - CFR Cluj -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
16:45UTA Arad - Oţelul Galaţi 3:168'FC Hermannstadt - Petrolul Ploiești 1:0
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
66'Gloria Buzau - Corvinul Hunedoara 1:2ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00Belouizdad - USM Alger 1:0penALGERIA: U21 League
17:00AmânatBen Aknoun U21 - Kabylie U21 -:-17:00AmânatBiskra U21 - Setif U21 -:-
17:00AmânatConstantine U21 - USM Alger U21 -:-
17:00AmânatOran U21 - Belouizdad U21 -:-
18:00Chlef U21 - Magra U21 2:0
18:00El Bayadh U21 - Khenchela U21 0:0
18:00MC Alger U21 - Paradou U21 0:1
18:00Saoura U21 - US Souf U21 5:0
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
03:15Columbus Crew - Monterrey 2:1AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Botafogo RJ (Bra) - U. de Deportes (Per) 3:101:00Huachipato (Chi) - The Strongest (Bol) 0:0
01:00Nacional (Uru) - Dep. Tachira (Ven) 2:1
03:30Bolivar (Bol) - Flamengo (Bra) 2:1
03:30Ind. del Valle (Ecu) - Palmeiras (Bra) 2:3
03:30Libertad (Par) - River Plate (Arg) 1:2
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Coquimbo (Chi) - Racing Club (Arg) 1:201:00Danubio (Uru) - Athletico-PR (Bra) 0:1
03:00Bragantino (Bra) - Sp. Luqueno (Par) 2:1
03:30Tomayapo (Bol) - Belgrano (Arg) 0:2
05:00Rayo Zuliano (Ven) - Ameliano (Par) 0:4
ANDORRA: Andorra Cup
21:30Atletic Escaldes - UE Santa Coloma -:-ANGLIA: Professional Development League
21:00Sheffield Utd U21 - Sheffield Wed U21 -:-ANGLIA: Women's National League North
21:45Halifax F - Nottingham F -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
03:00Willikies - Ottos Rangers -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Feiha - Al Taee 1:021:00Al Riyadh - Al Ahli SC -:-
21:00Al Wehda - Al Hazem -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
50'Deportivo Metalurgico - Estrella Del Sur 0:2ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Central Cordoba 2 - Sarmiento Junin 2 1:001:00Talleres Cordoba 2 - Tigre 2 2:0
21:00Newells Old Boys 2 - Estudiantes 2 -:-
21:00Platense 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00River Plate 2 - Instituto 2 -:-
21:30San Lorenzo 2 - Deportivo Riestra 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00Pyunik 2 - Ararat 2 2:017:00Urartu 2 - Noah 2 4:2
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
17:00Qatar U23 - Japonia U23 2:4d.p.20:30Coreea de Sud U23 - Indonesia U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Adamstown Rosebud - Weston Workers 0:2AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00FK Beograd - Campbelltown City 2:2AUSTRIA: Regionalliga Est
20:30Austria (Am) - Kremser -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
14:30Araz Saatli - Karvan 2:415:00Imisli FK - Zaqatala 2:1
15:00Lokbatan - Moik Baku 1:1
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:30Antwerp - Royale Union SG -:-BRAZILIA: Serie C - Primul tur
02:00Aparecidense - Sampaio Correa 2:0BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Rio Branco - Humaita -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:00Monsoon - Lajeadense 0:001:00Veranopolis - Esportivo 1:0
01:30Frederiquense - Gaucho 2:1
01:30Passo Fundo - GE Gloria 0:0
21:00EC Cruzeiro - Brasil Farroupilha -:-
21:00GE Bage - Pelotas -:-
BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
01:30Gremio Prudente - Votuporanguense 2:2BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Santos U20 - Flamengo U20 1:321:00Atletico GO U20 - Gremio U20 -:-
22:00Cuiaba U20 - RB Bragantino U20 -:-
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 -:-
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:00Prudentopolis U20 - Rolandia EC U20 -:-21:30Iraty U20 - Operario U20 -:-
CANADA: Championship
02:30Toronto FC - Simcoe County Rovers 5:0CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Agri - Tchad - Renaissance -:-17:45Algoy - Elect Sport -:-
17:45As Dgssie - Ascot -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
65'Korhogo - ASEC Mimosas 0:0COLUMBIA: Copa Colombia
23:30Real Cartagena - Huila 4:1pen00:00Jaguares de Cordoba - Llaneros 2:1pen
03:00Leones - Pereira 1:2pen
03:30Santa Fe - Inter Palmira 1:0
COREEA DE SUD: WK League Women
10:00Boeun Sangmu F - Hwacheon F 0:213:00Changnyeong F - Seoul F 0:0
13:00Gyeongju F - Incheon Hyundai Steel F 1:2
13:00Sejong Sportstoto F - Suwon FC F 0:2
COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Liberia - San Carlos 3:3DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
69'Fredericia - Aalborg 2:1ECUADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Chacaritas 1:003:00Leones del Norte - San Antonio 0:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:00Fuerte San Francisco - FAS 0:200:3011 Deportivo - Platense Municipal 0:0
04:00Alianza FC - Dragon 6:1
04:30Metapan - Jocoro 2:0
04:30Municipal Limeno - Luis Angel Firpo 2:2
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
20:30La Chaux-De-Fonds - Coffrane -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30JaPS 2 - Kiffen 0:1FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
73'Ilves 2 - VJS 1:1FINLANDA: Suomen Cup
12'NOPS 2 - VaKP 0:0GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
21:00Kirchheimer - Kirchanschoring -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
11:00Ellas Syrou - PAO Varda 4:011:00Ialisos - Kyanos A. V. 1:0
11:00Marko - Afantou 1:0
11:00Panegialios - Korinthos 3:1
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Achuapa - Deportivo Mixco 0:205:00Comunicaciones - Coban Imperial 1:0
GUINEA: Ligue 1
19:00Milo FC - Wakriya -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Racing Haitien - America des Cayes 0:0HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
02:15Olancho - Vida 1:104:30UPNFM - Olimpia 1:0
INDONESIA: Liga 1
11:00Barito Putera - FC Bhayangkara 1:511:00Dewa United - Madura United 2:2
15:00Arema - PSM Makassar 3:2
15:00Persib - Borneo 2:1
INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup
17:00Toftir - Fuglafjordur 1:0PauzăStreymur - 07 Vestur Sorvagur 2:0
21:00B36 Torshavn - Skala Itrottarfelag -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Al Salt - Maan 2:020:45Al Jalil - Moghayer Al Sarhan -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Kahraba - Zakho 1:318:00Al Minaa - Newroz 1:4
18:00AmânatAl Najaf - Al Karkh -:-
18:00Al Quwa Al Jawiya - Karbala 2:1
18:00AmânatAl Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:00AmânatBaghdad - Duhok -:-
18:00AmânatKarbala - Al Kahraba -:-
12'Al Naft - Al Shorta 0:0
IRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Rafsanjan - Peykan 2:1penISLANDA: Cupa
23:00Augnablik - Stjarnan 1:217:00Arbaer - Fram 0:3
17:00Haukar - Vestri 2:4
17:00Hottur / Huginn - Fylkir 0:1
17:00Vestmannaeyjar - Grindavik 1:2
18:00Afturelding - Dalvik/Reynir 4:1
18:00Akranes - Tindastoll 3:0
PrelungiriAkureyri - IR Reykjavik 1:1
18:00Grotta - Thor Akureyri 0:3
18:00Vikingur Reykjavik - Vidir 4:1
PauzăIH Hafnarfjordur - Hafnir 4:1
22:15Keflavik - Breidablik -:-
KAZAHSTAN: First Division
12:00Ekibastuz - Aktobe 2 3:012:00Turkistan - Kaisar Kyzylorda 2 0:0
14:00Kaspij Aktau - Ulytau 3:2
14:00Khan Tengri - Kairat Almaty 2 0:3
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
14:30Al Hikma - Tripoli 1:0LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00România U16 - Polonia U16 3:013:00Spania U18 - Elveţia U18 3:0
15:00Azerbaijan U16 - Uzbekistan U16 0:2
17:00Danemarca U16 - China U16 4:4
18:00Belarus U16 - Tadjikistan U16 5:1
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
13:30Koln F (Ger) - PSV F (Ned) 3:2MALI: Premiere Division
PauzăBougouba - Korofina 1:021:30Onze Createurs - Black Stars -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
04:00Celaya - Tapatio 4:306:05Atletico La Paz - Venados 3:1
MEXIC: Liga Premier Serie A
01:00Colima FC - Mexicali 1:0MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
01:00Pachuca 2 - Uruapan 3:004:00Santiago - CDM 3:1
MYANMAR: MNL League Cup
12:30Mahar United - University 5:212:30Shwe Pyi Thar - Yangon Utd 0:3
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Managua FC 0:204:00Masachapa - Esteli 1:5
04:00Ocotal - Sport Sebaco 3:0
00:00Jalapa - UNAN-Managua -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
01:00Masachapa U20 - Esteli U20 0:501:00Ocotal U20 - Sport Sebaco U20 6:1
21:00Jalapa U20 - UNAN-Managua U20 -:-
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 -:-
NIGERIA: NPFL
18:00Rivers United - Katsina Utd 2:0NORVEGIA: NM Cup
18:00Oppsal - Vålerenga 0:472'Eik-Tonsberg - Fredrikstad 2:3
70'Honefoss - Sarpsborg 08 1:1
OLANDA: Eredivisie
42'Heerenveen - PSV 0:322:00G.A. Eagles - Feyenoord -:-
OLANDA: Derde Divisie
21:00TEC - HV & CV Quick -:-OLANDA: Eredivisie - Feminin
20:30Ajax F - Alkmaar F 0:0PERU: Liga 2
23:30Carlos Stein - Pirata 0:103:00Binacional - Ayacucho 2:3
PERU: Liga Women
21:00UNSAAC F - Melgar F -:-23:00Dep. Municipal F - Carlos Mannucci F -:-
POLONIA: Division 1
68'Motor Lublin - Chrobry Glogow 1:164'Termalica B-B. - Odra Opole 0:1
21:30Katowice - Leczna -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
27'Leiria - Penafiel 0:0PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat
16:30Estrela U23 - Benfica U23 0:416:30Famalicao U23 - Gil Vicente U23 0:1
16:30Sporting U23 - Torreense U23 1:0
16:30Vizela U23 - Estoril U23 0:0
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
17:00Gloria 2018 Bistrita F - FCM Târgu Mureş F 10:0RUSIA: Premier League
16:00Ural - FK Rostov 0:118:15F. Voronezh - Samara 0:1
20:30Akhmat Grozny - Sochi -:-
20:30TSKA Moscova - Sp. Moscova -:-
RWANDA: Premier League
16:00Kiyovu - Mukura Victory Sports 1:1SLOVENIA: Cupa
21:00Mura - Rogaska -:-SOMALIA: National league
15:30Mogadishu City - Sahafi 3:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
27'Cordoba B - Ciudad de Lucena 0:0SUA: MLS Next Pro
02:30Atlanta United 2 - Chattanooga 1:0SUEDIA: Allsvenskan
27'Djurgarden - Malmo FF 0:027'Halmstad - Hammarby 0:0
27'Kalmar - GAIS 0:1
27'Norrkoping - Elfsborg 0:0
27'Västerås SK - Mjallby 0:1
UCRAINA: U19 League
12:00LNZ Cherkasy U19 - Shakhtar U19 1:4UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - Kampala City 2:216:00Gadaffi - Villa 0:1
UNGARIA: Hungarian Cup Women
21:00Győr F - MTK Hungaria F -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Arenel Movers - Manica 0:116:00CAPS Utd - GreenFuel 3:0
16:00AbandonChegutu Pirates - Dynamos 0:1
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.