Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Arsenal - Chelsea 5:0ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:00FC Voluntari - U Craiova 1948 0:019:30FC Botoșani - Dinamo București 2:1
AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Mamelodi - Sekhukhune 2:1ALGERIA: Ligue 2
17:00Bordj Menail - Annaba 0:0ALGERIA: Cupa Algeriei
PauzăMC Alger - Constantine 0:1AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Argentina U20 F - Brazilia U20 F -:-ANGLIA: Championship
22:00Leicester - Southampton 5:0ANGLIA: League One
21:45Cambridge Utd - Wycombe 1:121:45Cheltenham - Peterborough 2:0
ANGLIA: League Two
21:45Barrow - Bradford City 1:221:45Colchester - Doncaster 1:4
ANGLIA: National League - Play-off
21:00Solihull Moors - Gateshead 3:0ANGLIA: National League North - Play-off
PauzăAlfreton - Boston Utd 0:0ANGLIA: National League South - Play-off
PrelungiriBraintree - Bath 0:0ANGLIA: NPL Premier Division
21:45Bamber Bridge - Macclesfield 2:121:45Guiseley - Worksop 2:4
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
21:45Cheshunt - Horsham FC 1:021:45Concord - Bognor Regis 0:4
21:45Potters Bar - Hastings 1:3
21:45Whitehawk - Enfield Town 1:0
ANGLIA: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Hull U21 3:115:00Cardiff U21 - Peterborough U21 5:1
15:00Ipswich U21 - Wigan U21 2:0
15:00Swansea U21 - Burnley U21 1:2
15:00Watford U21 - Coventry U21 1:0
16:00Millwall U21 - Barnsley U21 3:3
21:00QPR U21 - Birmingham U21 0:2
ANGLIA: Academii U18
14:00West Brom U18 - Southampton U18 3:2ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:50Al Adalah - Al Jandal 2:019:30Al Orubah - Al Kholood 1:0
20:45Al-Faysaly - Al Arabi 2:1
ARGENTINA: Primera Nacional
03:10Quilmes - Patronato 2:2ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Laferrere - San Martin Burzaco 2:0ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Claypole 3:121:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem 3:1
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 0:121:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 1:0
21:00Racing Club 2 - Banfield 2 0:0
21:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 4:0
ARMENIA: Premier League
16:00BKMA - Shirak 0:018:00Urartu - Noah 0:1
ARMENIA: First League
15:00Alashkert 2 - FC Gandzasar 1:2ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00Unistars - Atl. Deportivo 6:104:00Santa Fe - Real Koyari 5:0
ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off
21:00Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) 2:1ASIA: Cupa AFC - Play-off
19:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) 2:2ASIA: AFC Asian Cup U23
18:30Kuweit U23 - Malaezia U23 2:118:30Uzbekistan U23 - Vietnam U23 3:0
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:35Redlands - Moreton City Excelsior 0:1AUSTRALIA: Queensland Premier League
12:30Eastern Suburbs - Mitchelton 4:213:15Ipswich - Southside Eagles 2:0
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
19:30A. Lustenau - Wolfsberger 1:219:30Tirol - Austria Viena 1:0
21:30BW Linz - Altach 2:1
BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Hala - Al-Shabbab 0:119:00East Riffa - Al-Rifaa 1:1
19:00Sitra - Al-Hidd 1:1
BANGLADESH: Federation Cup - Play-off
12:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police 0:3BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:30St. Liege - KV Mechelen 0:021:30St. Truiden - Gent 0:2
21:30Westerlo - Leuven 1:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Igman K. - GOSK Gabela 0:019:00Velez Mostar - Sloga Doboj 1:0
21:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg 1:0
BRAZILIA: Serie B
03:00Vila Nova - Guarani 2:0BRAZILIA: Serie C - Primul tur
02:00Confianca - Londrina 1:102:00Ferroviaria - ABC 1:1
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC 4:1BRAZILIA: Goiano U20
21:30Royal U20 - Trindade U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:00Bragantino F - Gremio F 1:001:00Corinthians F - Ferroviaria F 0:0
BURKINA FASO: Premier League
19:00Etoile Filante - ASFA Yennega 1:019:00Majestic - Bobo-Dioulasso 1:0
19:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou 0:1
19:00USFA - Vitesse 0:1
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Les Astres - Fovu Baham 4:318:00Fortuna Mfou - Bamenda 1:2
18:00UMS de Loum - Union Douala 2:1
CHILE: Primera B
01:00Barnechea - San Felipe 1:003:30La Serena - CD Santa Cruz 2:1
03:30U. De Concepcion - Curico Unido 2:0
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
17:00Achnas - Apollon 3:319:00Zakakiou - Doxa 2:3
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Fortaleza - Bucaramanga 0:202:10Chico - Aguilas 1:2
04:20Pasto - La Equidad 2:3
COLUMBIA: Liga Women
01:00Pasto F - Inter Palmira F 2:303:00Ind. Medellin F - Atl. Nacional F 3:4
COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Guanacasteca - Herediano 1:2ECUADOR: Serie B
PauzăManta - Gualaceo 0:0EGIPT: Premier League
17:00Smouha - Baladiyat El Mahalla 4:020:00AmânatAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
20:00Pharco - Al Masry 1:2
EGIPT: Division 2 A - Grupă retrogradare
16:30Abu Qir Semad - Misr Elmaqasah 3:116:30Asyut Petroleum - Aswan SC 2:0
16:30Gomhoriat Shebin - Dekernes 1:1
16:30Makadi - Telecom Egypt 2:3
16:30Nasr Taadeen - Nogoom FC 2:2
ELVEŢIA: Challenge League
20:30Bellinzona - Schaffhausen 1:120:30Xamax - Wil 2:2
21:15Baden - Aarau 0:1
FINLANDA: Suomen Cup
19:00Kyparamaki - PEPO 0:319:30Mikkeli 2 - KeuPa 2:1
20:00NuPS 2 - PPS/Old Stars 2:1
FRANŢA: Ligue 2
21:45Auxerre - Laval 4:021:45Bastia - Concarneau 2:0
21:45Bordeaux - Dunkerque 2:0
21:45Caen - Annecy 2:1
21:45Grenoble - St. Etienne 0:2
21:45Guingamp - Angers 1:2
21:45Quevilly Rouen - Amiens 3:3
21:45Rodez - Paris FC 1:0
21:45Troyes - Pau FC 2:2
21:45Valenciennes - AC Ajaccio 1:0
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00BTS Neustadt - TURA Bremen 3:0GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:45Arminia Hannover - BSV Rehden 1:1GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:15Neumarkt - Eltersdorf 1:1GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
16:00Vyzas - Panelefsiniakos 4:4GUINEA: Ligue 1
19:00Flamme Olympique - Renaissance 2:0INDIA: ISL - Play-off
17:00Odisha FC - Mohun Bagan 2:1IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al-Qassim 1:118:15Al Zawraa - Naft Al-Basra 3:0
20:30Al Najaf - Baghdad 1:1
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
20:45Knockbreda - H&W Welders 2:1ISLANDA: Cupa
89'Fjolnir - Selfoss 3:2ISLANDA: Icelandic Cup Women
PrelungiriKopavogur F - Grotta F 1:1ITALIA: Coppa Italia
22:00Lazio - Juventus 2:1JAMAICA: Premier League - Play-off
01:00Waterhouse - Tivoli 1:103:30Arnett Gardens - Portmore 1:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:05Aldier - Talant 1:215:00AmânatMuras United - Abdish-Ata -:-
LETONIA: Virsliga
13:00Grobina - RFS 0:417:30FK Liepaja - Jelgava 0:1
LITUANIA: A Lyga
19:00Siauliai FA - Suduva 0:1LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00România U16 - China U16 4:017:15Danemarca U16 - Polonia U16 2:2
19:00Spania U18 - Elveţia U18 1:1
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
01:45Tijuana U23 - Puebla U23 4:2MEXIC: Liga MX Women - Clasura
00:45Cruz Azul F - Toluca F 2:301:00Necaxa F - Mazatlan FC F 2:3
04:00Club America F - U.N.A.M. F 3:0
06:05Monterrey F - Atl. San Luis F 7:0
NORVEGIA: NM Cup
19:00Skeid - Raufoss 1:2NORVEGIA: Toppserien - Feminin
19:00Vålerenga F - Stabaek F 3:2OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
16:00PSV U18 - Alkmaar U18 2:019:30Utrecht U18 - Ajax U18 1:4
OMAN: Professional League
16:40Al-Wahda - Al-Shabab 1:216:50Ibri - Dhofar 1:0
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Pastoreo 3:102:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
PauzăComerciantes Unidos - Alianza Atl. 0:0PERU: Liga 2
31'Dep. Municipal - Deportivo Coopsol 0:0POLONIA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Tychy 0:219:00Sosnowiec - S. Rzeszow 0:1
21:30R. Rzeszow - Wisla 1:1
SIERRA LEONE: Premier League
20:00Ports Authority - Diamond Stars 0:020:00AmânatPorts Authority - Old Edwardians -:-
SOMALIA: National league
15:30Horseed - Kigs 3:1SUA: MLS Next Pro
02:00Chicago Fire II - Carolina Core 2:1SUEDIA: Superettan
20:00Degerfors - Helsingborg 2:1TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00AmânatJKT Tanzania - Young Africans -:-19:00AmânatDodoma Jiji - Simba -:-
TURCIA: Cupa
20:30Ankaragucu - Besiktas 0:0TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Merw - Nebitci 1:0ŢARA GALILOR: Cymru North
21:30Denbigh - Bangor 1876 2:2UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Kolos Kovalivka F - Ladomir F 3:112:00Zhytlobud-1 F - Vorskla Poltava F 0:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Veres-Rivne F - Dyn. Kyiv F 0:3UGANDA: Premier League
19:00Vipers - Maroons 1:1UNGARIA: Cupa
21:00Paks - Kisvarda 2:1Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.