Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
19:00Corvinul Hunedoara - Gloria Buzau -:-ALBANIA: First Division
15:00Lushnja - Vora -:-AMERICA DE SUD: South American Championship Women U17 - Grupa finală
23:00Brazilia U17 F - Columbia U17 F -:-ANGLIA: Southern League South Division
22:00Walton & Hersham - Harrow -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
20:45Al Batin - Hajer -:-21:00Al Ain - Al Jandal -:-
21:00Al Orubah - Jeddah -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
02:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARGENTINA: Primera C - Apertura
00:00Central Cordoba - Yupanqui 0:300:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
00:00Mercedes - Berazategui 2:3
20:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
00:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:100:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
20:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 -:-
20:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 -:-
20:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
22:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
AUSTRALIA: NPL South Australian
11:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City -:-11:00Adelaide U21 - NE Metrostars -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
13:00Perth SC - Inglewood -:-AUSTRALIA: A-League Women
22'Central Coast Mariners F - Western United F 0:0AUSTRIA: Karnten
20:00ATSV Wolfsberger - SV Kraig -:-20:00Lendorf - Donau Klagenfurt -:-
20:00Volkermarkt - SAK Klagenfurt -:-
20:09KAC 1909 - Bleiburg -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
20:30Weisskirchen - Ostermiething -:-AUSTRIA: Steiermark
20:00Lebring - Hohenhaus Schladming -:-20:00Weinland Gamlitz - SV Wildon -:-
AUSTRIA: Tirol
20:00Kematen - Telfs -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
13:00Karvan - Difai Agsu -:-13:00Lokbatan - Iravan -:-
14:00Araz Saatli - Mingachevir -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Smorgon F - Minsk FK F -:-14:00Vitebsk F - Din. Minsk F -:-
15:00Bobruichanka F - Belarus U19 F -:-
BELGIA: Pro League U21
20:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
21:00GV San Jose - Always Ready -:-BRAZILIA: Amapaense
01:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZILIA: Amazonense - Al doilea tur
21:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZILIA: Carioca - Taca Rio
00:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZILIA: Cearense 2
01:00Tiradentes - Icasa-CE 1:301:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZILIA: Goiano - Play-off
00:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIA: Paraense - Play-off
01:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZILIA: Paranaense - Play-off
01:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZILIA: Paulista - Play-off
01:30Santos - Bragantino 3:1BRAZILIA: Paulista A2 - Play-off
00:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen00:30Sao Bento - Noroeste 1:2
01:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
01:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIA: Potiguar - Al doilea tur
20:00Globo - Baraunas -:-BRAZILIA: Cupa Verde
01:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIA: Cupa Nordeste
02:30America-RN - Nautico 1:002:30Botafogo PB - Bahia 4:0
02:30Ceara - Itabaiana 2:1
02:30CRB - AE Altos 2:0
02:30Maranhao - Fortaleza 3:2
02:30River-PI - ABC 0:1
02:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
02:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZILIA: Goiano U20
20:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
20:00Botafogo RJ F - Real Brasilia F -:-20:00Gremio F - Palmeiras F -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Gazelle - Victoria United -:-15:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
17:00Cotonsport - Colombe -:-
17:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
15:00Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-15:00Les Astres - Bamenda -:-
17:00UMS de Loum - APEJES Academy -:-
17:00Union Douala - Aigle Royal -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă campionat
14:30Bafmeng United - Panthere -:-16:30Feutcheu - Bafoussam -:-
CAMERUN: Elite Two - Grupă retrogradare
14:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-14:30Isohsa - Renaissance -:-
16:30AS Fap - Yafoot -:-
16:30Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
CHILE: Primera División
23:00A. Italiano - Coquimbo -:-CHILE: Segunda Division
00:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Bucaramanga - Aguilas 1:001:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0
03:20Millonarios - Santa Fe 3:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatRenaissance - AC Rangers -:-COSTA RICA: Primera División - Clasura
23:00Grecia - Puntarenas FC 0:103:00San Carlos - Herediano 2:0
04:00Cartagines - Saprissa 3:4
CROAŢIA: Prva NL
16:30Bijelo Brdo - Sesvete -:-16:30Dugopolje - Dubrava -:-
DANEMARCA: 2nd Division
14:00F. Amager - Middelfart -:-14:00Hellerup - FA 2000 -:-
15:00Aarhus Fremad - Skive -:-
15:00Esbjerg - Roskilde -:-
16:00AB Kopenhagen - Nykobing -:-
16:00Thisted - Brabrand -:-
DANEMARCA: 3rd Division
14:00Avarta - Ishoj -:-14:00Holbaek - Lyseng -:-
14:00Holstebro - Næsby -:-
14:00Vejgaard - Vanløse -:-
15:00SfB-Oure - VSK Aarhus -:-
15:00Young Boys - BK Frem -:-
DJIBOUTI: Division 1
20:00CDC Q7 - AS Arta -:-22:00Dikhil - ASAS -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:223:30Chacaritas - Manta -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:15Jocoro - FAS 1:323:30Aguila - 11 Deportivo 3:1
23:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0
23:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1
02:30Santa Tecla - Dragon 3:1
03:30Metapan - Alianza FC 0:3
ELVEŢIA: Promotion League
19:00Breitenrain - Paradiso -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
20:30Sion II - Oberwallis Naters -:-21:00Vevey - Pully -:-
21:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
21:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
21:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
21:30Meyrin - Lausanne II -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
21:00Muttenz - Bassecourt -:-21:00Thun II - Muri -:-
21:15Munsingen - Solothurn -:-
21:15Rotkreuz - Koniz -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
21:00Hongg - Kosova -:-21:00Tuggen - Balzers -:-
21:00YF Juventus - Gossau -:-
21:15Uzwil - Linth -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
20:00Al Nasr - Hatta -:-20:00Emirates Club - Bani Yas -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
15:00Rangers FC - Manzini Wanderers -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Defence Force - Welayta Dicha -:-18:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off
19:45Barcelona F - Brann F -:-22:00PSG F - Hacken F -:-
GERMANIA: Regionalliga North
20:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-20:30Spelle-Venhaus - Norderstedt -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
20:00Erfurt - Greifswald -:-20:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
20:30Oberhausen - Duren -:-GERMANIA: Regionalliga Sudwest
20:00FSV Frankfurt - Koblenz -:-20:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger -:-
20:00Walldorf - Homburg -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayern II - Schweinfurt -:-GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Bordesholm - Eichede -:-GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:00Niendorfer TSV - Sasel -:-20:30Altona - Wandsbeker Concordia -:-
20:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg -:-
20:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
20:30HEBC Hamburg - Paloma -:-
20:30Rugenbergen - Suderelbe -:-
20:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
21:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
18:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-20:00Eintracht Celle - Emden -:-
20:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen -:-
20:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-20:00Clarholz - Turkspor Dortmund -:-
20:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl -:-
20:00Lotte - ASC 09 Dortmund -:-
20:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
20:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck -:-
20:30Siegen - Erkenschwick -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
20:00Baunatal - Weidenhausen -:-20:00Fernwald - Stadtallendorf -:-
20:30Erlensee - Giessen -:-
20:30RW Walldorf - Alzenau -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Worms - SpVgg Quierschied -:-21:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00Neudrossenfeld - Regensburg II -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:00Heimstetten - Ismaning -:-20:30Kirchheimer - Munchen 1860 II -:-
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Mutschelbach - Nottingen -:-GERMANIA: Oberliga Mittelrhein
21:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-GERMANIA: Oberliga Niederrhein
20:30Hilden - Hamborn -:-20:30Meerbusch - Buderich -:-
20:30Mulheimer FC 97 - Baumberg -:-
20:30SW Essen - Germania Ratingen -:-
20:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
23:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:004:00Antigua - Comunicaciones 3:0
19:00Zacapa - Xelaju -:-
22:00Municipal - Coban Imperial -:-
23:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00America des Cayes - Racing Haitien -:-22:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
INDIA: I-League
12:00Delhi FC - Lajong -:-16:30Aizawl - Churchill Brothers -:-
INDONESIA: Liga 1
15:30Persib - FC Bhayangkara -:-15:30Persik Kediri - Persikabo 1973 -:-
IORDANIA: Premier League
21:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-IRAK: Super League
20:30Erbil - Al Karkh -:-ISRAEL: Liga Alef North
14:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna -:-18:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine -:-
21:00Ironi Baka - Tayibe -:-
ISRAEL: Liga Alef South
14:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu -:-18:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv -:-
20:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod -:-
ITALIA: Serie C - Group A
21:45Padova - Pergolettese -:-ITALIA: Serie C - Group B
21:30Carrarese - Perugia -:-21:45Fermana - Rimini -:-
21:45Gubbio - Torres -:-
21:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
ITALIA: Serie C - Group C
21:45Catania - Giugliano -:-ITALIA: Serie D - Group A
15:30Albenga - Pinerolo -:-15:30Alcione Milano - Vogherese -:-
15:30Asti - Derthona FbC -:-
15:30Borgosesia - Gozzano -:-
15:30Bra - Lavagnese -:-
15:30Ticino - PDHA -:-
15:30Vado - Chisola -:-
16:00Citta di Varese - Sanremese -:-
16:00Fezzanese - Alba -:-
16:30Ligorna - Chieri -:-
ITALIA: Serie D - Group B
15:30Arconatese - Ciserano-Bergamo -:-15:30Caldiero Terme - Piacenza -:-
15:30Caravaggio - USD Casatese -:-
15:30Club Milano - Varesina -:-
15:30Crema - Castellanzese -:-
15:30Desenzano - Villa Valle -:-
15:30Legnano - Brusaporto -:-
15:30Ponte San Pietro - Clivense -:-
15:30Tritium - Folgore Caratese -:-
21:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
ITALIA: Serie D - Group C
15:30Adriese - Cjarlins Muzane -:-15:30Bassano - Montecchio Maggiore -:-
15:30Luparense - Chions -:-
15:30Montebelluna - Castegnato -:-
15:30Mori - Breno -:-
15:30Portogruaro - Mestre -:-
ITALIA: Serie D - Group D
15:30Aglianese Calcio - AC Carpi -:-15:30Certaldo - Sant'Angelo -:-
15:30Forli - Lentigione -:-
15:30Imolese - Fanfulla -:-
15:30Mezzolara - Ravenna -:-
15:30Prato - Sangiuliano City -:-
15:30Sammaurese - Victor San Marino -:-
15:30San Donnino - Pistoiese -:-
15:30SCD Progresso - Corticella -:-
ITALIA: Serie D - Group E
15:30Follonica Gavorrano - Figline -:-15:30Montevarchi - Real Forte Querceta -:-
15:30SC Cenaia - Livorno -:-
15:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-
15:30Tau - Trestina -:-
15:30Vivi Altotevere - Poggibonsi -:-
16:00San Donato - Pianese -:-
19:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
ITALIA: Serie D - Group F
15:30Avezzano - L Aquila -:-15:30Fano - Atletico Ascoli -:-
15:30Fossombrone - Campobasso -:-
15:30Sambenedettese - Chieti -:-
15:30Sora - Vigor Senigallia -:-
15:30Tivoli Calcio - Roma City -:-
15:30United Riccione - Termoli -:-
15:30Vastogirardi - Matese -:-
16:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo -:-
ITALIA: Serie D - Group G
15:00Cavese - Budoni -:-15:30Atletico Uri - Trastevere Calcio -:-
15:30Boreale - Sarrabus Ogliastra -:-
15:30Cynthialbalonga - Ischia -:-
15:30Latte Dolce - Gladiator -:-
15:30Romana - Nocerina -:-
15:30San Marzano - Nuova Florida -:-
16:00Anzio Calcio 1924 - Flaminia -:-
16:00Cassino - Ostia Mare -:-
ITALIA: Serie D - Group H
15:30Barletta - Fidelis Andria -:-15:30Bitonto - Gelbison -:-
15:30Paganese - Gravina -:-
15:30Santa Maria Cilento - Casarano -:-
16:00Gallipoli - Palmese 1914 -:-
16:00Manfredonia - A.C.D. Nardo -:-
16:00Matera - Rotonda -:-
16:30Citta di Fasano - Altamura -:-
17:00Angri - Martina Calcio -:-
ITALIA: Serie D - Group I
15:30Licata - Gioiese -:-15:30Portici 1906 - S. Agata -:-
15:30Reggio Calabria - Akragas -:-
15:30Siracusa - USD Ragusa -:-
16:00AS Acireale - Vibonese -:-
16:00Igea Virtus - Real Casalnuovo -:-
16:00San Luca - Trapani -:-
17:00Sancataldese - Canicatti -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata -:-LIBERIA: LFA First Division
18:00Watanga - BEA Mountain -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
19:30Argentina U16 - Coasta de Fildeş U16 -:-19:30Cehia U16 - Mexic U16 -:-
19:30Franţa U16 - Arabia Saudită U16 -:-
19:30Japonia U16 - Ţara Galilor U16 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
01:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:012:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
13:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) -:-
14:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) -:-
15:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) -:-
15:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
15:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) -:-
15:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) -:-
16:15Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
20:00Örebro F (Swe) - Norrkoping F (Swe) -:-MAROC: Coupe du Trone
00:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:000:00FATH Casablanca - Fes 2:0
00:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
00:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
00:00Maghreb Fez - Tanger -:-
00:00Marrakech - Agadir -:-
MAURITANIA: Ligue 1
02:30Garde Nationale - Nouakchott King's -:-00:30Ksar - Entou -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura
03:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:405:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXIC: Liga Premier Serie B
20:00Chilangos - Uruapan -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Tacuary - Ameliano 1:102:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
22:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:-POLONIA: Division 2
18:00Wisla Pulawy - Elblag -:-20:00GKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg -:-
20:30S. Wola - Sandecja -:-
POLONIA: III Liga - Group II
17:00Unia Swarzedz - Vineta W. -:-POLONIA: III Liga - Group III
16:30Sleza Wroclaw - Z. Gora -:-POLONIA: Central Youth League
12:00Rakow Czestochowa U19 - Jagiellonia U19 -:-13:00Lech U19 - Zaglebie U19 -:-
13:00Sandecja U19 - Pogon Szczecin U19 -:-
15:00Wisla U19 - Legia U19 -:-
16:00Polonia W. U19 - Warta P. U19 -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
17:00Braga F - Racing Power F -:-REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
20:00Usti n. L. B - Banik Most - Sous B -:-REPUBLICA CEHĂ: U19 League
12:00Mlada Boleslav U19 - Ceske Budejovice U19 -:-14:00Brno U19 - Pardubice U19 -:-
SENEGAL: Ligue 1
18:30Dakar SC - Teungueth -:-18:30Guediawaye - Mbour -:-
18:30Linguere - Jamono Fatick -:-
18:30Ouakam - Generation F. -:-
18:30Sonacos - Jaraaf -:-
18:30US Goree - Casa -:-
SLOVACIA: 2. liga
16:00Povazska Bystrica - FK Humenne -:-SLOVACIA: 3. Liga - East
16:00Lipany - Snina -:-SLOVACIA: 3. Liga - West
16:00Dubnica - Castkovce -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women
18:00Krim F - ZNK Ljubljana F -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
13:00Estradense - Pontevedra B -:-13:00Gran Pena - Atletico Arteixo -:-
13:00Polvorin - UD Ourense -:-
13:00Rapido de Bouzas - Viveiro -:-
13:15Silva SD - Bergantinos -:-
18:00Arzua - Somozas -:-
18:00Barbadas-Bentraces - Alondras -:-
18:00Betanzos - Arosa SC -:-
18:00Paiosaco - Sarriana -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
13:00Gijon Industrial - Condal 0:013:00Lealtad - Basico Urraca -:-
13:00Luarca - CD Colunga -:-
13:30Union Club Ceares - L'Entregu -:-
18:15Llanes - Real Titanico -:-
18:15Praviano - Tuilla -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
12:45Siete Villas - Solares -:-18:00Bezana - UD Samano -:-
18:00Castro - Atletico Albericia -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
12:30Basconia - Durango -:-12:30Beasain - Touring KE -:-
12:30Portugalete - Padura -:-
14:00Alaves C - SD Deusto -:-
17:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
19:00Vilassar de Mar - Peralada -:-21:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Ilicitano - Villarreal C -:-21:00Burriana - Rayo Ibense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
11:30Canillas - Leganes B -:-12:30Trival Valderas - Las Rozas -:-
13:00Colonia M. - Collado Villalba -:-
13:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon -:-
17:30Villanueva - Galapagar -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
13:00Villaralbo - Burgos CF B -:-13:30La Virgen - Santa Marta Tormes -:-
17:30Laguna - Atl. Astorga -:-
17:30Mirandes B - Ponferradina B -:-
18:00Bembibre - Almazan -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:30Huetor Tajar - CP Almeria -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Atletico Espeleno - La Palma -:-13:00Cabecense - Pozoblanco -:-
13:00Cartaya - CD Utrera -:-
17:00Ceuta B - Puente Genil -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
12:30Collerense - Poblense -:-12:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia -:-
13:00Binissalem - Portmany -:-
17:00Llosetense - Alcudia -:-
17:00Mercadal - Manacor -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:00Arucas - Tenerife B -:-14:00La Cuadra - Yaiza -:-
14:00Panaderia - Lanzarote -:-
14:00Santa Ursula - Ibarra -:-
14:00Tamaraceite - Teror -:-
22:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
13:00Castuera - CD Calamonte -:-13:30Arroyo - Trujillo -:-
18:00Diocesano - Don Alvaro -:-
18:00Villafranca - Pueblonuevo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
12:00Beti Onak - Txantrea -:-12:30Alesves - CD Ardoi -:-
13:00Beti Kozkor - Bidezarra -:-
21:00Cirbonero - Cortes -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:30Comillas - Arnedo -:-13:00Berceo - Anguiano -:-
13:00Calahorra B - Varea -:-
13:00CDFC Calzada - UD Logrones B -:-
13:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
13:00River Ebro - Haro Deportivo -:-
13:00Tedeon - Racing Rioja -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
12:00Calamocha - Binefar -:-12:00Huesca B - Borja -:-
12:30Epila - Cuarte -:-
13:00Belchite 97 - Ejea -:-
17:30Caspe - Carinena -:-
17:30Ebro - Utrillas -:-
17:30Tamarite - Fuentes -:-
18:00Fraga - CF Illueca -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
12:30Conquense - San Clemente -:-13:00Azuqueca - Torrijos -:-
13:00Cazalegas - La Solana -:-
13:00Quintanar del Rey - Tarancon -:-
13:00Toledo - Puertollano C.F. -:-
13:00Villarrobledo - Tomelloso -:-
13:00Villarrubia - Socuellamos -:-
18:00Villacanas - Marchamalo -:-
18:30Huracan de Balazote - Albacete B -:-
SUA: MLS Next Pro
01:30New York City II - Chattanooga 2:1pen03:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
00:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
SUA: NISA
23:00AmânatMaryland Bobcats - LA Force -:-23:00AmânatSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
17:00Skelleftea - IFK Ostersund -:-18:00Kiruna - Bergnasets -:-
20:00Boden - Gottne -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:30Sleipner - Nacka Iliria -:-SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Husqvarna - Qviding -:-20:00Landvetter - Frölunda -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
00:00La Horquetta - Central FC 4:400:00Point Fortin - Police 2:3
00:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
02:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
ŢARA GALILOR: Cymru North
21:30Denbigh - Bangor 1876 -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Kryvbas F - Vorskla Poltava F -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Mariupol F - Veres-Rivne F -:-12:00Panthers FC Uman F - EMC Podolie F -:-
UGANDA: Premier League
15:00Maroons - Express -:-18:00Kampala City - Busoga -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Din. Samarkand - Metallurg Bekabad -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
13:00Buxoro - Xorazm Urganch -:-ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Arenel Movers - Herentals -:-15:00CAPS Utd - Bikita Minerals -:-
15:00GreenFuel - TelOne -:-
15:00Manica - Chegutu Pirates -:-
15:00Platinum - Chicken Inn -:-
15:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.