Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
22:00Barcelona - PSG -:-22:00Dortmund - Atl. Madrid -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00JDR Stars - Black Leopards -:-16:00Magesi - Hungry Lions -:-
16:00Milford FC - Marumo Gallants -:-
16:00NB La Masia - Baroka -:-
20:30Maritzburg Utd - Pretoria U. -:-
ALGERIA: Divizia 1
18:00AmânatUSM Alger - Ben Aknoun -:-20:00Belouizdad - Paradou -:-
20:00JS Kabylie - Oran -:-
ALGERIA: Ligue 2
17:30Mostaganem - JSM Tiaret -:-ALGERIA: Cupa Algeriei
22:30USM Alger - Biskra -:-AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Paraguay U20 F - Peru U20 F 2:102:30Uruguay U20 F - Argentina U20 F 0:1
00:00Chile U20 F - Bolivia U20 F -:-
ANGLIA: Championship
22:00Southampton - Preston -:-ANGLIA: League One
21:45Bolton - Shrewsbury -:-21:45Bristol Rovers - Cambridge Utd -:-
21:45Burton - Cheltenham -:-
21:45Oxford Utd - Lincoln -:-
21:45Peterborough - Fleetwood -:-
21:45Portsmouth - Barnsley -:-
21:45Port Vale - Wycombe -:-
ANGLIA: League Two
21:45Colchester - Grimsby -:-21:45Crawley - Barrow -:-
21:45Mansfield - Accrington -:-
21:45Notts County - Stockport -:-
21:45Walsall - Swindon -:-
ANGLIA: National League
21:45Halifax - Ebbsfleet -:-21:45Oxford City - Bromley -:-
21:45Rochdale - Boreham Wood -:-
21:45Wealdstone - Eastleigh -:-
ANGLIA: National League North
21:45Banbury - Boston Utd -:-ANGLIA: National League South
21:45St. Albans - Hampton & Richmond -:-21:45Taunton - Torquay -:-
21:45Truro - Dover -:-
21:45Weston-super-Mare - Eastbourne Boro -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
21:45Atherton - Macclesfield -:-21:45Bamber Bridge - Ilkeston -:-
21:45Matlock - Gainsborough -:-
21:45Whitby - Morpeth -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
20:45Coalville - Stourbridge -:-21:45Kettering - Stamford -:-
ANGLIA: Southern League South Division
21:45Poole - Plymouth Parkway -:-21:45Sholing - Hendon -:-
21:45Tiverton - Dorchester -:-
21:45Winchester - Merthyr Town -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
21:45Canvey Island - Hornchurch -:-21:45Folkestone - Concord -:-
21:45Lewes - Horsham FC -:-
21:45Potters Bar - Haringey -:-
21:45Whitehawk - Kingstonian -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Barnsley U21 - Bristol City U21 -:-15:00Hull U21 - QPR U21 -:-
16:00Coventry U21 - Colchester U21 -:-
16:00Peterborough U21 - Swansea U21 -:-
ANGLIA: Academii U18
15:00Norwich U18 - Tottenham U18 -:-15:00Wolves U18 - Manchester Utd U18 -:-
21:00Newcastle Utd U18 - Liverpool U18 -:-
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
19:05Al Batin - Al Adalah -:-19:05Al Kholood - Ohod -:-
20:45Jeddah - Al Qadisiya -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
02:00Argentinos Jrs - Barracas Central 3:302:00Independiente - Talleres Cordoba 2:2
02:00Ind. Rivadavia - Velez Sarsfield 0:1
02:00Instituto - River Plate 1:3
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Acassuso - Sacachispas -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30AmânatCentral Ballester - Justo Jose de Urquiza -:-21:30AmânatClaypole - Yupanqui -:-
21:30AmânatPuerto Nuevo - Club Lujan -:-
21:30AmânatVictoriano A. - Real Pilar -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Atletico Tucuman 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-21:00Deportivo Riestra 2 - Racing Club 2 -:-
21:00Rosario Central 2 - Barracas Central 2 -:-
21:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00BKMA 2 - Shirak 2 -:-15:00Mika Jerevan - Nikarm -:-
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00Santa Fe - Sport Boys 2:004:00Bubali - Atl. Deportivo 9:0
ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off
19:00AmânatAl-Ain (Uae) - Al-Hilal (Sau) -:-ASIA: Cupa AFC - Play-off
19:00Al Ahed (Leb) - Al Nahda (Oma) -:-ASIA: AFC Asian Cup U23
16:00Japonia U23 - China U23 -:-18:30Coreea de Sud U23 - Emiratele Arabe Unite U23 -:-
18:30Irak U23 - Thailanda U23 -:-
21:00Arabia Saudită U23 - Tadjikistan U23 -:-
AUSTRALIA: A-League
90+'Western United - Adelaide United 2:3BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Najma - Sitra -:-19:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
19:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play-off
90+'Bashundara Kings - Rahmatgonj MFS 2:0BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
21:00Gent F - Genk F -:-21:00Leuven F - Club Brugge F -:-
21:00St. Liege F - RSC Anderlecht F -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
02:00Independiente - Aurora 0:1BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa
19:00Borac Banja Luka - Siroki Brijeg -:-BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Rio Branco - Vasco da Gama AC 3:3BRAZILIA: Amapaense - Play-off
02:00Santos AP - Trem 1:1BRAZILIA: Cearense 2 - Play-off
01:00Cariri FC - Icasa-CE 2:1BRAZILIA: Gaucho 2
21:00Futvida - Monsoon -:-21:00GE Bage - Sao Gabriel -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
02:00Internacional F - Gremio F 0:2BULGARIA: Vtora liga
17:00CSKA 1948 Sofia II - Spartak Pleven -:-CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
18:00Fortuna Mfou - Avion Academy -:-CHILE: Primera División
01:00Cobresal - Copiapo 3:003:30Colo Colo - Cobreloa 0:2
CHILE: Primera B
01:00Curico Unido - Magallanes 0:0CHILE: Segunda Division
01:00San Antonio Unido - Osorno 3:203:30Concon National - Dep. Linares 0:0
CHINA: Liga Yi
10:00Langfang Glory City - Beijing Technology 1:110:30Guangxi Hengchen - Quanzhou Yassin 5:1
10:30Shandong Taishan B - Shaanxi Union 0:2
10:30Shanghai Port B - Ganzhou Ruishi 2:2
11:00Shenzhen Juniors - Guangxi Lanhang 1:0
90+'Jiangxi Dark Horse - Hunan Billows 1:1
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Envigado - Tolima -:-COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Orsomarso - Barranquilla 2:201:35Bogota - Llaneros 1:2
03:40Quindio - Inter Palmira 1:1
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:00AmânatDon Bosco - Mazembe -:-CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30US Panda - Tshinkunku -:-16:30Simba - Sanga Balende -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
04:00Santa Ana - Quepos Cambute 2:1ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00LDU Quito - Delfin 2:1ECUADOR: Serie B
00:30Cuniburo - Vargas Torres -:-EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
15:30Al Qanah - Proxy -:-16:30Haras El Hodood - Ghazl El Mahallah -:-
16:30La Viena - Al-Sekka -:-
16:30Petrojet - Raya -:-
16:30Tanta - Wadi Degla -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:00Ajman - Al Bataeh -:-17:00Al-Jazira - Khorfakkan -:-
ESTONIA: Meistriliiga
19:00Tallinna Kalev - Levadia -:-EUROPA: Premier League International Cup - Play-off
21:00Crystal Palace U21 - Everton U21 -:-FINLANDA: Suomen Cup
18:00JIPPO - Haka -:-18:00Kiffen - PPJ -:-
18:00Lapua - Oulu -:-
18:00S. Kristina - VIFK -:-
18:00Tampere Utd 2 - Ekenas -:-
18:30JBK - Rovaniemi -:-
18:30LAUTP - JaPS -:-
18:30MaPS - SalPa -:-
18:30MyPa - Vaajakoski -:-
18:30RiPS - Mariehamn -:-
18:30SiU - KTP -:-
19:00FC Kirkkonummi - Keski-Uusimaa -:-
19:00Kiisto - KPV -:-
19:00Lahden Reipas - JJK Jyvaskyla -:-
19:00OTP - Jaro -:-
19:00AmânatPoPo - Poxyt 2 -:-
19:00Roi United - GBK Kokkola -:-
19:00SIF - SJK Akatemia -:-
19:00ViPa - Mikkeli -:-
19:15TPS Turku 3 - Ilves 2 -:-
19:30KaaPo - TPS Turku -:-
19:30LePa - EPS -:-
20:00Atlantis - EsPa 2 -:-
20:00Atletico Malmi - PK-35 -:-
20:00EBK - Futura -:-
20:00EsPa - Honka -:-
20:00Finnkurd - TuPS -:-
20:00POHU/KY - KaPa -:-
20:00Poxyt - VJS -:-
20:10Gnistan/M35 - JaPS 2 -:-
20:15VJS 2 - Gnistan -:-
GAMBIA: GFA League
19:30BST Galaxy - Samger -:-19:30Fortune - Team Rhino -:-
19:30TMT - Marimoo -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Gagra - Din. Tbilisi -:-19:00Kolkheti 1913 - Dila Gori -:-
20:00Dinamo Batumi - Samtredia -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Furth II - Wurzburger Kickers -:-GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:30Duneberg - Suderelbe -:-GERMANIA: Oberliga Hessen
20:30Viktoria Griesheim - Hanau -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00Donaustauf - Regensburg II -:-20:00Gebenbach - Kornburg -:-
INDONESIA: Liga 1
11:00Persebaya - Dewa United 0:315:00FC Bhayangkara - Persik Kediri -:-
15:00PSM Makassar - PSIS Semarang -:-
IRAK: Stars League
18:00Al Minaa - Karbala -:-18:00Al Talaba - Newroz -:-
18:00Erbil - Al Shorta -:-
18:00Naft Missan - Al Kahraba -:-
18:00Zakho - Al Quwa Al Jawiya -:-
IRAN: Division 1
15:45Khooshe Talaee - Esteghlal Molasani -:-IRLANDA: Divizia 1
21:45Wexford - Longford -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă campionat
21:45Crusaders - Cliftonville -:-21:45Glentoran - Larne -:-
21:45Linfield - Coleraine -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă retrogradare
21:45Ballymena - Glenavon -:-21:45Dungannon - Loughgall -:-
21:45Newry City - C. Rangers -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
21:45Dergview - H&W Welders -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupă retrogradare
21:45Ards - Ballyclare -:-ISLANDA: Super Cup Women
22:30Valur F - Vikingur Reykjavik F -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
11:30Kyrgyzaltyn - Alay Osh 0:127'Dordoi Bishkek - Muras United 0:0
LETONIA: Virsliga
17:30Tukums 2000 - Riga FC -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
15:00Cipru U17 - Muntenegru U17 -:-LUME: Meciuri amicale între cluburi
16:00Degerfors (Swe) - Västerås SK (Swe) -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
11:30Turcia U16 F - Vietnam U16 F -:-12:00Wales U16 F - Paraguay U16 F -:-
15:00Botswana U16 F - SUA U16 F -:-
16:30China U16 F - Uganda U16 F -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A
05:05Cafetaleros - Irapuato 0:2MEXIC: Liga MX Women - Clasura
02:00Atlas F - Pachuca F 1:304:00Tigres F - Club America F 1:2
04:06Santos Laguna F - Puebla F 0:1
06:10Tijuana F - Necaxa F 3:0
MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
16:00Saxan Gagauz Yeri - Drochia -:-16:00Victoria - Floresti -:-
MONGOLIA: Premier League
11:15Deren - Brera Ilch 2:314:15Khaan Khuns-Erchim - Bavarians -:-
NIGERIA: NPFL
18:00Akwa United - Niger -:-18:00Bayelsa United - Katsina Utd -:-
18:00Bendel - Kano -:-
18:00Enugu - Abia Warriors -:-
18:00Enyimba - Heartland -:-
18:00Gombe - Kwara -:-
18:00Rivers United - Plateau -:-
18:00Sporting Lagos - Sunshine Stars -:-
19:30Shooting Stars - Lobi Stars -:-
NORVEGIA: Eliteserien
20:00KFUM Oslo - Strömsgodset -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 3
20:00Mjondalen 2 - Baerum Sportsklubb -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 5
20:00Bjorkelangen - Aalesund 2 -:-OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
16:00PSV U18 - Utrecht U18 -:-OLANDA: KNVB Beker Women
20:30Ajax F - Feyenoord F -:-PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Recoleta - Deportivo Santani 6:001:15Atl. Tembetary - Rubio Nu 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Cajamarca - Los Chankas 2:003:30Deportivo Garcilaso - Sporting Cristal 2:3
PERU: Liga 2
23:30AmânatUnion Huaral - Carlos Stein -:-21:00Deportivo Coopsol - Comerciantes -:-
23:00Juan Pablo II - ADA Jaen -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Famalicao - Sporting -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă campionat
PauzăTorreense U23 - Estrela U23 0:017:00Benfica U23 - Famalicao U23 -:-
17:00Gil Vicente U23 - Vizela U23 -:-
PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare
PauzăFarense U23 - Leixoes U23 0:0PauzăRio Ave U23 - Santa Clara U23 2:2
QATAR: QSL
18:30Shamal - Al-Wakra -:-20:30Al Markhiya - Al-Gharafa -:-
RUSIA: Cupa - Play-off
19:30TSKA Moscova - Baltika -:-SCOŢIA: League One
21:45Edinburgh City - Montrose 0:0SCOŢIA: Highland League
22:00Keith - Brechin -:-SCOŢIA: Lowland League
21:45Albion Rovers - East Kilbride -:-21:45Broomhill - Bo'ness United -:-
21:45Civil Service Strollers - Gretna 2008 -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Mighty Blackpool - Ports Authority -:-SLOVACIA: Cupa
16:30Ruzomberok - Lipany -:-SUA: MLS Next Pro
02:30Atlanta United 2 - Philadelphia II 0:5SUEDIA: Superettan
20:00Öster - Örebro -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Mtibwa Sugar - Kinondoni MC -:-19:00Dodoma Jiji - JKT Tanzania -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
23:00Sando - Morvant Caledonia Utd -:-ŢARA GALILOR: Cymru South
21:30Caerau Ely - Abertillery Bluebirds -:-ŢARA GALILOR: Cymru North
20:45Mold Alexandra - Flint -:-21:30Buckley - Guilsfield -:-
22:00Holywell - Llanidloes -:-
UCRAINA: U19 League
90+'Ch. Odessa U19 - Oleksandriya U19 0:0UGANDA: Premier League
16:00UPDF - Gadaffi -:-16:00URA SC - NEC FC -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Wanderers - Liverpool M. -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Puerto Cabello - Metropolitanos 2:3Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.