Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
17:00Luton - Brentford -:-17:00Sheffield Utd - Burnley -:-
21:30Wolves - Arsenal -:-
ANGLIA: FA Cup
19:15Manchester City - Chelsea -:-FRANŢA: Ligue 1
18:00Nantes - Rennes -:-22:00Lens - Clermont -:-
GERMANIA: Bundesliga
16:30Heidenheim - RB Leipzig -:-16:30Hoffenheim - Monchengladbach -:-
16:30Köln - Darmstadt -:-
16:30Wolfsburg - Bochum -:-
19:30Union Berlin - Bayern -:-
ITALIA: Serie A
19:00Empoli - Napoli -:-21:45Verona - Udinese -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30FCSB - Rapid București -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
15:00Poli Iași - FC Voluntari -:-17:30U Craiova 1948 - Dinamo București -:-
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
12:30Corvinul Hunedoara - CS Mioveni -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă retrogradare
74'Ceahlăul P. Neamț - Alexandria 3:074'Chindia Târgoviște - CSA Steaua București 0:0
74'CSM Slatina - ACS Viitorul Tg. Jiu 1:0
70'FC Argeș - CSM Reșița 0:0
74'Metaloglobus București - Unirea Dej 0:1
75'Tunari - Concordia Chiajna 1:2
SPANIA: LaLiga
15:00Celta Vigo - Las Palmas -:-17:15Vallecano - Osasuna -:-
19:30Valencia - Betis -:-
22:00Girona - Cadiz -:-
AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off
16:00Mazembe - Al Ahly -:-22:00Esperance Tunis - Mamelodi -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
16:00Golden Arrows - Royal AM -:-18:00Sekhukhune - Cape Town Spurs -:-
18:30Orlando - AmaZulu -:-
21:00Supersport - Chippa United -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Baroka - Casric Stars -:-16:00JDR Stars - Venda -:-
16:00Platinum City - Milford FC -:-
16:00Pretoria U. - Magesi -:-
16:00Upington City - Black Leopards -:-
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
74'Polokwane U23 - TS Galaxy U23 2:273'Supersport U23 - Royal AM U23 2:2
ALBANIA: Super Liga
16:00Laci - Egnatia -:-19:00Partizani - Din. Tirana -:-
19:00Teuta - Vllaznia -:-
ALBANIA: First Division
16:00Korabi Peshkopi - Luzi -:-ALGERIA: Divizia 1
18:00Paradou - El Bayadh -:-ALGERIA: Ligue 2
17:00El Khemis - Mostaganem -:-17:00Guir Abadla - ASM Oran -:-
17:00Hussein Dey - Arba -:-
17:00JSM Tiaret - Widad Adabi de Boufarik -:-
17:00Kolea - SC Mecheria -:-
17:00Medea - RC Kouba -:-
17:00Temouchent - Oued Sly -:-
17:00WA Mostaganem - GC Mascara -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Argentina U20 F - Paraguay U20 F 0:002:30Ecuador U20 F - Uruguay U20 F 2:1
00:00Venezuela U20 F - Chile U20 F -:-
ANDORRA: Primera Divisió
21:30Carroi - Atletic America -:-ANGLIA: Championship
14:30Leicester - West Brom -:-17:00Cardiff - Southampton -:-
17:00Huddersfield - Swansea -:-
17:00Norwich - Bristol City -:-
17:00Rotherham - Birmingham -:-
17:00Stoke - Plymouth -:-
17:00Sunderland - Millwall -:-
17:00Watford - Hull -:-
19:15QPR - Preston -:-
ANGLIA: League One
16:00Northampton - Exeter -:-17:00Blackpool - Barnsley -:-
17:00Bolton - Port Vale -:-
17:00Bristol Rovers - Peterborough -:-
17:00Burton - Reading -:-
17:00Cambridge Utd - Derby -:-
17:00Carlisle - Wycombe -:-
17:00Charlton - Shrewsbury -:-
17:00Cheltenham - Lincoln -:-
17:00Leyton Orient - Fleetwood -:-
17:00Portsmouth - Wigan -:-
ANGLIA: League Two
14:30Crewe - Wrexham -:-17:00Doncaster - Barrow -:-
17:00Grimsby - Swindon -:-
17:00Harrogate - Milton Keynes -:-
17:00Mansfield - Gillingham FC -:-
17:00Morecambe - Forest Green -:-
17:00Newport - Salford -:-
17:00Notts County - Colchester -:-
17:00Stockport - Accrington -:-
17:00Sutton - Crawley -:-
17:00Tranmere - Wimbledon -:-
17:00Walsall - Bradford City -:-
ANGLIA: National League
14:15Altrincham - Oxford City -:-14:15Barnet - Kidderminster -:-
14:15Boreham Wood - Ebbsfleet -:-
14:15Chesterfield - Maidenhead -:-
14:15Dagenham & Red. - Aldershot -:-
14:15Dorking - Hartlepool -:-
14:15Eastleigh - Halifax -:-
14:15Gateshead - Bromley -:-
14:15Oldham - Wealdstone -:-
14:15Solihull Moors - York -:-
14:15Southend - Rochdale -:-
14:15Woking - AFC Fylde -:-
ANGLIA: National League North
17:00Banbury - Tamworth -:-17:00Bishop's Stortford - Curzon Ashton -:-
17:00Blyth - Brackley Town -:-
17:00Chester - Darlington -:-
17:00Farsley - Buxton -:-
17:00Gloucester - Scunthorpe -:-
17:00Hereford - Boston Utd -:-
17:00Peterborough Sports - Chorley -:-
17:00Rushall - Warrington -:-
17:00Scarborough - Alfreton -:-
17:00South Shields - Southport -:-
17:00Spennymoor - King’s Lynn -:-
ANGLIA: National League South
17:00Aveley - Bath -:-17:00Braintree - Eastbourne Boro -:-
17:00Chippenham - Chelmsford -:-
17:00Dartford - Truro -:-
17:00Dover - Yeovil -:-
17:00Maidstone - Hampton & Richmond -:-
17:00Slough - Welling -:-
17:00Taunton - Hemel Hempstead -:-
17:00Tonbridge - St. Albans -:-
17:00Torquay - Havant & W -:-
17:00Weymouth - Farnborough -:-
17:00Worthing - Weston-super-Mare -:-
ANGLIA: NPL Premier Division
17:00Bamber Bridge - Whitby -:-17:00Bradford PA - Gainsborough -:-
17:00Guiseley - FC United -:-
17:00Hyde - Matlock -:-
17:00Ilkeston - Morpeth -:-
17:00Macclesfield - Workington -:-
17:00Marine - Atherton -:-
17:00Radcliffe - Basford -:-
17:00Stafford - Ashton Utd -:-
17:00Worksop - Warrington Rylands -:-
ANGLIA: Southern League Central Division
17:00Barwell - Redditch -:-17:00Halesowen - St. Ives -:-
17:00Kettering - Coalville -:-
17:00Leiston - Leamington -:-
17:00Needham Market - Mickleover -:-
17:00Stamford - Hitchin -:-
17:00Stourbridge - Royston -:-
17:00Stratford - Bromsgrove -:-
17:00Sudbury - Long Eaton -:-
17:00Telford - Berkhamsted -:-
ANGLIA: Southern League South Division
17:00AFC Totton - Merthyr Town -:-17:00Basingstoke - Dorchester -:-
17:00Chesham - Bracknell -:-
17:00Hanwell Town - Hungerford -:-
17:00Harrow - Tiverton -:-
17:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
17:00Hendon - Gosport -:-
17:00Plymouth Parkway - Walton & Hersham -:-
17:00Poole - Didcot -:-
17:00Sholing - Swindon S -:-
17:00Winchester - Beaconsfield Town -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
17:00Carshalton - Billericay -:-17:00Chatham - Horsham FC -:-
17:00Cheshunt - Canvey Island -:-
17:00Concord - Whitehawk -:-
17:00Cray Wanderers - Bognor Regis -:-
17:00Folkestone - Dulwich Hamlet -:-
17:00Hastings - Enfield Town -:-
17:00Kingstonian - Haringey -:-
17:00Lewes - Hashtag -:-
17:00Margate - Wingate & Finchley -:-
17:00Potters Bar - Hornchurch -:-
ANGLIA: Premier League 2
14:00Tottenham U21 - Manchester Utd U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Swansea U21 - Bristol City U21 -:-ANGLIA: Academii U18
13:00Crystal Palace U18 - Tottenham U18 -:-13:00Fulham U18 - Chelsea U18 -:-
13:00Reading U18 - Southampton U18 -:-
13:00Sunderland U18 - Liverpool U18 -:-
13:00Wolves U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:00Arsenal U18 - Aston Villa U18 -:-
14:00Blackburn U18 - Leeds U18 -:-
14:00Derby U18 - Everton U18 -:-
14:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
14:00Manchester City U18 - Middlesbrough U18 -:-
15:00West Brom U18 - Norwich U18 -:-
16:00Nottingham U18 - Stoke City U18 -:-
ANGLIA: Women’s Super League
14:30Bristol City F - Liverpool F -:-ANGLIA: Women’s Championship
16:00Blackburn F - Watford F -:-ANGOLA: Girabola League
17:00Bravos do Maquis - Kabuscorp -:-17:00Sagrada - CD Lunda Sul -:-
17:00Uniao de Malanje - Libolo -:-
17:30Academica - Petro -:-
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00All Saints Utd. - Pigotts Bullets -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Akhdoud - Damac -:-21:00Al-Ettifaq - Al Wehda -:-
21:00Al Hazem - Al-Ittihad FC -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional - Play-off
21:30Argentinos Jrs - Defensa y Justicia -:-00:30Estudiantes - Barracas Central -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
02:10San Martin Tucuman - Guillermo Brown 0:019:00AmânatDeportivo Madryn - Chaco For Ever -:-
19:35Atletico Atlanta - Almagro -:-
21:00CA Estudiantes - All Boys -:-
21:30Defensores Unidos - Def. de Belgrano -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
22:00Boca Unidos - Sol de America -:-22:00Ferro Gen. Pico - Gutierrez Mendoza -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Canuelas - UAI Urquiza -:-21:30Deportivo Armenio - Sportivo Italiano -:-
21:30Deportivo Merlo - Acassuso -:-
23:05Comunicaciones - Argentino de Merlo -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Def. de Cambaceres - Atlas -:-21:30Yupanqui - Central Ballester -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Ezeiza - Nautico Hacoaj -:-21:00Social Atletico Television - Provincial -:-
21:30Defensores de Glew - Juventud de Bernal -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
17:00Boca Juniors F - Newells Old Boys F -:-17:00Ferro F - Platense F -:-
21:00Gimnasia L.P. F - Huracan F -:-
21:00Rosario Central F - Independiente F -:-
ARMENIA: First League
15:00Ararat 2 - Urartu 2 -:-15:00Shirak 2 - Mika Jerevan -:-
ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
03:00Britannia - Racing Club Aruba 0:1ASIA: AFC Asian Cup U23
16:00Malaezia U23 - Vietnam U23 -:-18:30Kuweit U23 - Uzbekistan U23 -:-
AUSTRALIA: A-League
08:30WS Wanderers - Melbourne City 1:210:30Melbourne Victory - Brisbane Roar 0:0
12:45Macarthur FC - Sydney FC -:-
AUSTRALIA: NPL ACT
08:00O'Connor Knights - Tuggeranong Utd 2:108:00Tigers FC - Canberra Croatia 2:2
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
08:30AmânatEdgeworth E. - Adamstown Rosebud -:-09:30AmânatCooks Hill United - Lake Macquarie -:-
10:30AmânatValentine - Newcastle Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
09:30Sutherland - Manly Utd 1:231'St George Saints - Hills Brumbies 1:0
16'St. George City - Central Coast Mariners U23 0:0
AUSTRALIA: NPL Queensland
70'Redlands - Queensland Lions 1:454'Wynnum Wolves - Moreton City Excelsior 0:2
PauzăPeninsula - Sunshine Coast Wanderers 1:2
AUSTRALIA: NPL South Australia
08:30Campbelltown City - Adelaide Comets 0:410:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd 3:2
AUSTRALIA: NPL Tasmania
07:30Devonport - South Hobart 1:109:45Launceston - Clarence Zebras 2:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
06:00Green Gully - Port Melbourne Sharks 1:208:00Manningham United Blues - Hume City 1:3
59'Altona Magic - Melbourne Knights 0:0
31'Dandenong - Avondale FC 0:1
AUSTRALIA: NPL Western Australia
10:00Armadale - Perth SC 1:110:00Balcatta - Inglewood 3:1
10:00Bayswater City - Perth Glory U23 5:2
10:00Floreat Athena - Stirling Macedonia 2:0
10:00Perth RedStar - Fremantle City 2:3
10:00Western Knights - Olympic Kingsway 3:3
AUSTRALIA: Capital Premier League
08:00Belconnen Utd. - West Canberra Wanderers 8:008:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - Canberra White Eagles 5:0
08:15ANU - Wagga City Wanderers 2:2
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Singleton Strikers - West Wallsend 1:307:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
09:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRALIA: NSW League One
09:30Hakoah Sydney - Bankstown City Lions -:-10:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
12:00Bonnyrigg - Dulwich Hill -:-
12:00Dunbar Rovers - Macarthur Rams -:-
12:00Mt Druitt Town - Inter Lions -:-
12:00SD Raiders - Bulls Academy -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
10:30Eastern Suburbs - Broadbeach Utd. -:-11:00Brisbane Strikers - Logan Lightning -:-
11:00Ipswich - Mitchelton -:-
12:00Moreton City Excelsior U21 - Southside Eagles -:-
AUSTRALIA: SA State League
08:30Adelaide Eagles - West Torrens 3:008:30Adelaide Victory - Fulham Utd. 2:3
08:30Cumberland Utd. - Salisbury Utd. 2:0
08:30Playford Patriots - Adelaide Vipers 2:4
08:30Sturt Lions - West Adelaide 1:0
12:30Adelaide Cobras - Western Strikers -:-
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
05:15Launceston U21 - Burnie Utd. 8:107:30Northern Rangers - Ulverstone 5:0
09:30Devonport U21 - Somerset -:-
09:30Riverside Olympic U21 - Launceston United U21 -:-
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:15New Town - South East Utd. 1:107:30Glenorchy Knights U21 - Taroona -:-
07:30Hobart City - Olympia Warriors 2:3
07:30University of Tasmania - Clarence Zebras U21 6:1
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Langwarrin - Melbourne Victory U21 1:308:00North Geelong - Eastern Lions 1:1
10:30George Cross - Bentleigh -:-
AUSTRALIA: WA State League
10:00Gosnells City - Mandurah City -:-10:00Gwelup Croatia - Nedlands -:-
10:00Rockingham City - Joondalup Utd. -:-
10:00Subiaco - Cockburn City -:-
12:00Dianella White Eagle - Murdoch Melville -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
18:00Altach - BW Linz -:-18:00Austria Viena - Tirol -:-
18:00Wolfsberger - A. Lustenau -:-
AUSTRIA: 2. Liga
15:30Stripfing - Dornbirn -:-AUSTRIA: Regionalliga Est
17:00Mauerwerk - Wiener Viktoria -:-AUSTRIA: Regionalliga Central
17:00Union Gurten - Weiz -:-20:00Weindorf St. Anna - LASK (Am) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
13:45Altach U21 - Saalfelden -:-16:00Wolfurt - Bischofshofen -:-
17:00A. Salzburg - Rothis -:-
18:00Dornbirner SV - Motz/Silz -:-
18:00Hohenems - RW Rankweil -:-
18:00SC Imst - Wals-Grunau -:-
18:00TSV St. Johann - Kufstein -:-
AUSTRIA: Burgenland
18:00Halbturn - Pinkafeld -:-18:00Margarethen - Marz -:-
19:00Schattendorf - USVS Rudersdorf -:-
AUSTRIA: Karnten
16:30St. Jakob/Ros - Volkermarkt -:-17:00A. Klagenfurt (Am) - Kottmannsdorf -:-
17:00Bleiburg - SV Kraig -:-
17:00Donau Klagenfurt - SC Landskron -:-
17:30Atus Ferlach - ATSV Wolfsberger -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
17:00Warth - SCU Kilb -:-17:30Retz - Rohrbach -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
14:30ASK St.Valentin - Dietach -:-17:30Bad Ischl - Oedt -:-
17:30St. Martin im Muhlreis - Schallerbach -:-
AUSTRIA: Salzburg
15:00UFC Siezenheim - Union Henndorf -:-16:00Strasswalchen - Grodig -:-
16:00USK Anif - Eugendorf -:-
17:00Burmoos - Kuchl -:-
18:30SAK 1914 - Golling -:-
AUSTRIA: Steiermark
17:00Heiligenkreuz - UFC Fehring -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
15:30Tirol (Am) - Fugen -:-AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
15:30Innsbrucker AC - Vols -:-AUSTRIA: Vorarlberg
16:00Gofis - A. Lustenau (Am) -:-17:00FC Lustenau - Andelsbuch -:-
17:00Lochau - Nenzing -:-
18:00Hard - Admira Dornbirn -:-
18:00Horbranz - Alberschwende -:-
19:00Rotenberg - Brauerei Egg -:-
AUSTRIA: Wien
13:00Dinamo Helfort - Stadlau -:-15:00Sportunion Mauer - Red Star-Penzing -:-
16:30Simmeringer - 1980 Wien -:-
17:00ASV 13 Wien - Mannsworth -:-
17:00A XIII-Auhof Center - Slovan HAC -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
15:30Qarabag - Gabala -:-18:00Zira - Neftci Baku -:-
BANGLADESH: Premier League
31'Fortis - Bashundara Kings 0:112:45Chittagong Abahani - Rahmatgonj MFS -:-
12:45Mohammedan - Brothers U. -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
14:10FC Minsk - Naftan -:-16:00Arsenal Dzyarzhynsk - Soligorsk -:-
18:00Slavia Mozyr - Dynamo Brest -:-
BELARUS: Pershaya Liga
13:00BATE 2 - Ostrovets -:-15:00BumProm Gomel - Belshina -:-
17:00FC Slonim - Volna Pinsk -:-
19:00Din. Minsk 2 - Baranovici -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:30Smorgon F - Zorka-BDU F -:-15:30Dynamo Brest F - Din. Minsk F -:-
17:30Dnepr Mogilev F - FC Gomel F -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
17:00Leuven - St. Truiden -:-19:15Westerlo - St. Liege -:-
21:00Gent - KV Mechelen -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:45Genk - Anderlecht -:-BELGIA: Challenger Pro League
16:00Anderlecht U23 - Club Brugge U23 -:-BELGIA: National Division 1
21:00Antwerp B - Knokke -:-21:00Charleroi B - OC Charleroi -:-
21:00Heist - URSL Vise -:-
21:00Hoogstraten - Saint Eloois -:-
21:00Lokeren-Temse - Virton -:-
21:00RAAL La Louviere - Gent B -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
20:30Jette - Hamoir -:-20:30La Calamine - Rebecquoise -:-
20:30Tournai - Renaissance Mons -:-
21:00Meux - Acren -:-
21:00Tubize - Stade Vervietois -:-
21:00Verlaine - Warnant -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
19:30Waregem 2 - Voorde Appelterre -:-20:30Dikkelvenne - Mandel United -:-
20:30Oudenaarde - Torhout -:-
21:00KRC Gent - Gullegem -:-
21:00Merelbeke - Oostkamp -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
21:00Bocholter - Londerzeel -:-21:00City Pirates - Wezel Sport -:-
21:00Hasselt - Houtvenne -:-
21:00K. Berchem Sport - Hades -:-
21:00KRC Mechelen - Lille -:-
21:00Lyra-Lierse Berlaar - Belisia Bilzen -:-
21:00Tongeren - Overijse -:-
BELGIA: Pro League U21
15:00Beveren U21 - Westerlo U21 -:-21:00Patro Eisden U21 - St. Truiden U21 -:-
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
14:30Genk F - Club Brugge F -:-20:00St. Liege F - Leuven F -:-
BELGIA: 1st National - Feminin
15:00Club Brugge II F - Genk II F -:-16:00Waregem II F - RFC Liege F -:-
16:30Gent II F - Aalst F -:-
17:00Famkes Merkem F - Alken F -:-
19:00Tienen F - Chastre F -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Abeilles - Dynamo Parakou -:-18:00Ainonvi - Djeffa -:-
18:00Dynamique Djougou - Soleil -:-
18:00Police - ASVO -:-
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
00:30Universitario de Vinto - The Strongest -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:30Siroki Brijeg - Igman K. -:-17:00Sloga Doboj - Zrinjski -:-
21:45Sarajevo - Borac Banja Luka -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00BFK Simm Bau - Mladost DK -:-18:00Bratstvo Gracanica - Gornji Rahic -:-
18:00Kakanj - Gradina Srebrenik -:-
18:00Sloboda - Hadzici -:-
18:00Tomislav - Čelik Zenica -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30BSK Banja Luka - Ljubic Prnjavor -:-17:30Drina Zvornik - Prijedor -:-
17:30Famos Vojkovici - Radnik Bijeljina -:-
17:30Kozarska Dubica - Slavija -:-
17:30Laktasi - Nevesinje -:-
17:30Leotar - Romanija Pale -:-
17:30Mrkonjic Grad - Sutjeska Foca -:-
BOTSWANA: Premier League
16:30Gaborone Utd - Township Rollers -:-16:30Jwaneng Galaxy - Morupule -:-
16:30Orapa United - Eleven Angels -:-
16:30Sua Flamingoes - Matebele -:-
16:30Tafic FC - Nico United -:-
16:30VTM FC - Police XI -:-
BRAZILIA: Serie A
22:00Fluminense - Vasco -:-23:00AmânatCriciuma - Fortaleza -:-
00:30Bragantino - Corinthians -:-
00:30Gremio - Cuiaba -:-
BRAZILIA: Serie B
01:00Botafogo SP - America MG 1:101:00Novorizontino - CRB 2:1
03:00Operario - Avai 1:0
21:30Chapecoense-SC - Ituano -:-
22:30Santos - Paysandu -:-
23:00Amazonas - Sport Recife -:-
00:00Ceara - Goias -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00Remo - Volta Redonda -:-23:00Tombense - EC Sao Jose -:-
BRAZILIA: Amapaense - Play-off
22:00Trem - Santos AP -:-BRAZILIA: Cearense 2 - Play-off
22:00Tirol - Itapipoca -:-BRAZILIA: Gaucho 2
17:00Monsoon - Pelotas -:-21:00Sao Gabriel - Aimore -:-
BRAZILIA: Maranhense - Play-off
22:30AnulatMaranhao - Sampaio Correa -:-BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
00:00Votuporanguense - Desportivo -:-BRAZILIA: Paulista A4 - Play-off
21:00Rio Branco SP - XV de Jau -:-BRAZILIA: Rondoniense
22:30Barcelona RO - Vilhena EC -:-BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
23:30GAS - Rio Negro -:-BRAZILIA: Copa Rio U20 - Play-off
16:00Flamengo U20 - Vasco U20 -:-BRAZILIA: Baiano U20
14:00Vitoria U20 - Estrela De Marco U20 -:-16:00SSA U20 - Jacobina U20 -:-
21:00Alagoinhas U20 - Bahia de Feira U20 -:-
21:00Barcelona U20 - Conquista FC U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Jequie U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Bahia U20 -:-
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Estrela do Norte U20 - Porto Vitoria U20 -:-21:00Real Noroeste U20 - Vitoria ES U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
17:00Nacao U20 - Avai U20 -:-21:00Inter de Lages U20 - Joinville U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
21:30Jataiense U20 - Goias U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
16:30Iraty U20 - Batel U20 -:-16:30Operario U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Andraus Brasil U20 - Parana U20 -:-
21:30Apucarana SC U20 - Prudentopolis U20 -:-
21:30Arapongas U20 - Sao Joseense U20 -:-
21:30Coritiba U20 - Patriotas U20 -:-
21:30Gremio Maringa U20 - AA Iguacu U20 -:-
21:30Hope Internacional U20 - Londrina U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Botafogo SP U20 - Francana U20 -:-21:00Corinthians U20 - Sao Caetano U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Gremio Prudente U20 -:-
21:00Palmeiras U20 - Ibrachina U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Capivariano U20 -:-
21:00Santos U20 - Maua U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - Osasco Audax U20 -:-
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
16:00Centro Limoeirense U20 - Ipojuca U20 -:-16:00Ibis Sport Club U20 - Serrano PE U20 -:-
21:00Atletico Torres U20 - Sport Recife U20 -:-
21:00CA Porto U20 - Nautico U20 -:-
21:00Central SC U20 - Petrolina U20 -:-
21:00Santa Fe U20 - Jaguar U20 -:-
21:00Sete de Setembro U20 - Aguia FC U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
02:00Palmeiras F - America Mineiro F 2:021:00Avai Kindermann F - Santos F -:-
21:00Fluminense F - Botafogo RJ F -:-
21:00Real Brasilia F - Sao Paulo F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00Juventude F - Taubate F -:-21:00Sport Recife F - Fortaleza F -:-
BULGARIA: Parva liga
15:15Pirin Blagoevgrad - Cherno More -:-17:45Hebar - Ludogorets -:-
20:15Levski - Beroe -:-
BULGARIA: Vtora liga
17:00Chernomorets Balchik - Bdin Vidin -:-17:00Dobrudzha - Maritsa Plovdiv -:-
17:00Litex Lovech - Chernomorets 1919 -:-
17:00Montana - Belasitsa -:-
17:00Spartak Pleven - Svoge -:-
17:00Strumska Slava - Spartak Varna -:-
BULGARIA: Third League - South-East
17:00Atletik Kuklen - Sliven -:-17:00Beroe II - Sozopol -:-
17:00Haskovo - Yambol 1915 -:-
17:00Karnobat - Dimitrovgrad -:-
17:00Nesebar - Spartak Plovdiv -:-
17:00Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie -:-
17:00Rozova Dolina - Lok. Plovdiv II -:-
17:00Sokol Markovo - Asenovets -:-
17:00Zagorets - Levski Karlovo -:-
20:00Botev II - Sekirovo Rakovski -:-
BULGARIA: Third League - South-West
15:00Levski II - Kostinbrod -:-16:00Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa -:-
16:00Bansko - Rilski Sportist -:-
16:00CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II -:-
16:00Septemvri Simitli - Hebar 2 -:-
16:00Septemvri Sofia 2 - Oborishte -:-
16:00Slivnishki Geroy - Slavia Sofia 2 -:-
16:00Vihren - Botev Ihtiman -:-
18:00Minyor Pernik - Razlog -:-
BULGARIA: Third League - North-East
16:00Chernolomets - Svetkavitsa -:-16:00Fratria - Cherno More II -:-
16:00Riltzi - Benkovski -:-
16:00Septemvri Tervel - Dunav Ruse II -:-
17:00Ludogorets III - Lokomotiv Ruse -:-
BULGARIA: Third League - North-West
17:00Boruna - Etar II -:-17:00Drenovets - Akademik Svishtov -:-
17:00Partizan Cerven Brjag - Vihar Slavyanovo -:-
17:00Pavlikeni - Lok. Gorna -:-
17:00Yantra Polski Trambesh - Mezdra -:-
BURUNDI: Primus League
14:00Magara Young Boys - Dynamik -:-16:00Aigle Noir - Amasipiri -:-
16:00Le Messager Ngozi - Musongati -:-
16:00Olympic S. - Flambeau du Centre -:-
16:00Telaviv - Kayanza -:-
16:30Bumamuru - Tigre Noir -:-
CAMBODGIA: CPL
31'Kirivong Sok Sen Chey - Phnom Penh Crown 1:114:00Boeung Ket - Svay Rieng -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Fovu Baham - APEJES Academy -:-18:00Aigle Royal - Fortuna Mfou -:-
CANADA: Canadian Premier League
05:00Pacific FC - Valour 2:021:00Atl. Ottawa - Cavalry -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Gazelle - Agri - Tchad -:-CHILE: Primera División
03:30U. Calera - Everton 0:122:00Cobresal - Nublense -:-
00:30U. Catolica - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
19:30Magallanes - Arica -:-22:00Deportes Temuco - San Luis -:-
CHILE: Segunda Division
02:00Arturo Fernandez Vial - Real San Joaquin 0:019:30Dep. Linares - General Velasquez -:-
22:00Melipilla - D. Puerto Montt -:-
00:30Trasandino - San Antonio Unido -:-
CHILE: Primera Division Women
23:00U. De Chile F - Everton F -:-23:30S. Morning F - Palestino F -:-
CHINA: Super League
90+'Shandong Taishan - Cangzhou 4:114:00Chengdu Rongcheng - Shenzhen Xinpengcheng -:-
14:35Wuhan Three Towns - Changchun Yatai -:-
15:00Nantong Zhiyun - Shanghai Shenhua -:-
CHINA: Liga Jia
10:00Liaoning Tieren - Jiangxi Lushan 2:110:00Shijiazhuang Gongfu - Heilongjiang Ice City 1:0
10:30Shanghai Jiading Huilong - Qingdao Red Lions 1:1
CHINA: FA Cup
09:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City 0:1pen09:00Shanghai Changning - Jiangxi Dark Horse 2:0
09:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi 0:1pen
09:30Shanxi Xiangyu - Beijing Technology 1:4
10:00Changchun Xidu - Shaanxi Union 0:5
10:00Dalian Kuncheng - Quanzhou Yassin 3:2
10:00Dezhou Haishan - Taian Tiankuang 1:3
10:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors 1:4
90+'Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang 3:1
10:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power 0:4
14:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-
CHINA: Super League Women
10:00AmânatGuangdong Meizhou F - Beijing Beikong F -:-10:00Henan Songshan Longmen F - Shanghai RCB F 0:1
10:00Shandong SL F - Wuhan Jiangda F 0:4
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Zakakiou - Karmiotissa -:-19:30Apollon - AEL Limassol -:-
CIPRU: Division 2 - Grupă campionat
16:30ASIL Lysi - Ayia Napa -:-16:30Omonia 29th May - Omonia Aradippou -:-
16:30Peyia 2014 FC - Paralimni -:-
16:30Ypsonas - Ol. Nicosia -:-
CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare
16:30Chloraka - Achyronas-Onisilos -:-16:30ENAD - Ermis -:-
16:30Paeek - Digenis Akritas -:-
16:30Xylotymbou - M.E.A.P. Nisou -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30Academie de FAD - Lys Sassandra -:-18:30Mouna - Stella Adjame -:-
18:30San Pedro - Zoman -:-
20:45AS Denguele - Racing d'Abidjan -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
04:10Bucaramanga - Chico 2:300:00Pereira - Millonarios -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Inter Palmira - U. Magdalena 0:200:00Tigres - Cucuta 4:0
02:05Llaneros - Orsomarso 1:0
22:00Real Cundinamarca - Bogota -:-
23:00Leones - Real Cartagena -:-
23:30Atletico F.C. - Quindio -:-
23:30Huila - Barranquilla -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:30Dep. Cali F - Santa Fe F -:-00:00Real Santander F - La Equidad F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Etoile du Congo - Nathalys -:-20:00Kondzo - Cheminots -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30AmânatTshinkunku - Blessing -:-16:30AmânatSanga Balende - US Panda -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Suwon FC - Jeju 2:110:30Pohang - Gimcheon Sangmu 0:0
90+'Seoul - Jeonbuk 2:3
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Bucheon - Busan 1:310:30Seongnam - Cheongju Jikji 1:2
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Busan Kyotong - Gimhae 2:308:00Chuncheon - Ulsan Citizen 2:0
08:00Daegu 2 - Siheung Citizen 1:4
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
05:00Escorpiones - Marineros PFC 4:4d.p.23:00AD Sarchi - CS Uruguay -:-
CROAŢIA: HNL
18:00Osijek - Istra 1961 -:-20:10Slaven Belupo - Hajduk Split -:-
CROAŢIA: Prva NL
15:50Dubrava - Croatia Zmijavci -:-18:00Sibenik - Solin -:-
18:00Vukovar 1991 - Dugopolje -:-
CROAŢIA: Druga NL
16:00Zdralovi - Radnik Krizevci -:-18:00Dugo Selo - Bjelovar -:-
18:00Grobnican - Belisce -:-
18:00Hrvace - Kustosija -:-
18:00Jadran LP - Marsonia -:-
18:00Krk - Opatija -:-
18:00Trnje - Dragovoljac -:-
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
15:00Hobro - Fredericia -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
15:00Aarhus Fremad - Nykobing -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
15:00Hellerup - Thisted -:-15:00Skive - Brabrand -:-
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:30VSK Aarhus - Næsby -:-15:00BK Frem - Avarta -:-
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
15:00SfB-Oure - Vejgaard -:-15:00Young Boys - Holstebro -:-
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:00Brondby F - Koge F -:-DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare
15:00Naestved F - Aalborg F -:-15:00Thisted F - Odense Q F -:-
15:30Osterbro F - B93 F -:-
DJIBOUTI: Division 1
15:00AmânatCDC Q7 - Dikhil -:-17:30AmânatPort - Hopital -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
00:30Aucas - Emelec 3:100:30Orense - LDU Quito 1:0
ELVEŢIA: Super League
19:00Servette - Grasshoppers -:-19:00Yverdon - Lausanne Ouchy -:-
21:30Lugano - Lausanne -:-
ELVEŢIA: Challenge League
19:00Vaduz - Wil -:-ELVEŢIA: Promotion League
16:30FC Basel II - Delemont -:-16:30Young Boys II - Bulle -:-
17:00Breitenrain - Etoile-Carouge -:-
17:00Luzern II - Cham -:-
17:00Rapperswil - Paradiso -:-
17:00Zurich II - Bavois -:-
18:00St. Gallen II - Kriens -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
16:00Lausanne II - Portalban -:-18:00Echallens - Chenois -:-
18:00Monthey - Sarraz-Ecleplens -:-
18:00Oberwallis Naters - Grand-Saconnex -:-
18:30Pully - Sion II -:-
18:30Vevey - Meyrin -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
17:00Bassecourt - Thun II -:-17:00Dietikon - Munsingen -:-
17:00Koniz - Black Stars -:-
17:00Schotz - Rotkreuz -:-
17:00Solothurn - Concordia BS -:-
17:00Wohlen - Courtetelle -:-
19:00Emmenbrucke - Muri -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
17:00Balzers - Taverne -:-17:00Hongg - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Linth - YF Juventus -:-
18:00Freienbach - Uzwil -:-
18:00Winterthur II - Mendrisio -:-
19:00Grasshopper II - Eschen -:-
19:00Kosova - Tuggen -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:00Hatta - Emirates Club -:-19:30Al-Wahda - Ajman -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
16:55Gulf United - Al-Taawon -:-16:55Masafi - Masfut -:-
17:05Al Dhafra - Dubai City -:-
ESTONIA: Meistriliiga
12:30Nomme Utd - Tallinna Kalev -:-14:30Paide - Tammeka -:-
17:00Levadia - Parnu JK Vaprus -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Denver - Ezulwini -:-16:00Green Mamba - Royal Leopards -:-
16:00Illovo - Mbabane Swallows -:-
16:00Moneni Pirates - Madlenya -:-
16:00Rangers FC - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Young Buffaloes - Mbabane Highlanders -:-
ETIOPIA: Premier League
16:00Dire Dawa - Shashemene Kenema -:-19:00Welayta Dicha - St. George -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00GFK Yalta - Inkomport -:-15:30TSK Simferopol - Ocean Kerch -:-
EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off
14:30Barcelona F - Chelsea F -:-20:00Lyon F - PSG F -:-
EUROPA: All-Island Cup Women
16:00Shelbourne F - Cork City F -:-17:00Linfield F - Bohemians WFC F -:-
18:00Shamrock Rovers F - DLR Waves F -:-
19:00Galway United F - Glentoran F -:-
20:00Wexford F - Cliftonville F -:-
21:30Athlone WFC F - Sligo Rovers F -:-
FIJI: Premier League
10:00Lautoka - Rewa 2:3FILIPINE: PFL
10:00Don Bosco Garelli - Mendiola FC 1991 4:212:45Tuloy - Cebu FC -:-
15:30Philippine Army - Taguig -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
15:00HJK - Mariehamn -:-16:15Lahti - Haka -:-
18:30VPS - Gnistan -:-
FINLANDA: Ykkosliiga
16:00JaPS - PK-35 -:-16:00JIPPO - KTP -:-
16:00SJK Akatemia - Jaro -:-
16:00TPS Turku - Mikkeli -:-
FINLANDA: Ykkonen
16:00EPS - VIFK -:-16:00KPV - Vaajakoski -:-
16:00Rovaniemi - JJK Jyvaskyla -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
15:00MyPa - PPJ -:-16:00Futura - PEPO -:-
16:00NJS - Lahden Reipas -:-
17:30Kiffen - Atlantis 2 -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
13:00Ilves-Kissat - Poxyt -:-16:00HJS - TPV -:-
17:00EBK - Inter Turku 2 -:-
17:00VJS - Honka -:-
19:30Tampere Utd - Ilves 2 -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
14:00OTP - Kuopion Elo -:-16:00JBK - Hercules -:-
17:00JPS Jyvaskyla - GBK Kokkola -:-
18:00OPS - Narpes Kraft -:-
19:00SJK Akatemia 2 - TP-47 -:-
FINLANDA: Suomen Cup
14:30KaPa 1924 - KePS -:-20:00Edustus IPS - MiPK -:-
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
16:00Honka F - HJK F -:-16:00HPS F - KuPS F -:-
17:00Aland Utd F - Ilves F -:-
20:00PKKU F - JyPK F -:-
FINLANDA: Ykkonen Women
14:00EBK F - TPS F -:-14:00VJS F - ONS Oulu F -:-
18:00P-Iirot Rauma F - Lahti F -:-
FRANŢA: Ligue 2
16:00Rodez - Auxerre -:-20:00AC Ajaccio - Caen -:-
20:00Amiens - Dunkerque -:-
20:00Angers - Troyes -:-
20:00Annecy - Grenoble -:-
20:00Concarneau - Quevilly Rouen -:-
20:00Guingamp - Bastia -:-
20:00Paris FC - Valenciennes -:-
20:00Pau FC - Laval -:-
20:00St. Etienne - Bordeaux -:-
FRANŢA: National 2 - Group A
19:00Ales - Frejus -:-19:00Hyeres - Grasse -:-
19:00Jura Sud - Chamalieres -:-
19:00Le Puy-en-Velay - Aubagne -:-
20:00Cannes - Toulon -:-
FRANŢA: National 2 - Group B
16:00Paris 13 Atl. - Libourne -:-19:00Angers II - Trelissac -:-
19:00Bourges 18 - Saumur -:-
19:00La Roche - Blois -:-
19:00Romorantin - Avoine -:-
19:00Saint-Pryve - Angouleme -:-
FRANŢA: National 2 - Group C
19:00Beauvais - Guingamp II -:-19:00Racing CFF - Dinan Lehon -:-
19:00Saint-Malo - Chateaubriant -:-
19:00Virois - Boulogne -:-
19:30Lorient II - Granville -:-
20:00Stade Briochin - Aubervilliers -:-
FRANŢA: National 2 - Group D
17:00Haguenau - Creteil -:-18:00Feignies-Aulnoye - Colmar -:-
19:00Auxerre II - St Quentin -:-
19:00Biesheim - Bourg en Bresse -:-
19:00FC 93 - Fleury-Merogis -:-
19:00Macon - Besancon -:-
FRANŢA: Division 2 Women
19:00Nantes F - Orleans F -:-GABON: Championnat D1
16:30Bouenguidi - Stade Mandji -:-16:30CF Mounana - FC Libreville -:-
16:30Lozo - Centre Sportif Bendje -:-
16:30Missile - Dikaki -:-
16:30Pelican Lambarene - Mangasport -:-
16:30Vautour - Mberi Sportif -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samtredia - Torpedo Kutaisi -:-18:00Samgurali - Din. Tbilisi -:-
20:00Kolkheti 1913 - Dinamo Batumi -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
14:00Dusseldorf - Furth -:-14:00Kaiserslautern - Wehen -:-
14:00Osnabruck - Braunschweig -:-
21:30Hamburger SV - Kiel -:-
GERMANIA: 3. Liga
15:00Aue - Unterhaching -:-15:00Dresda - Viktoria Koln -:-
15:00Hallescher - Verl -:-
15:00Lubeck - Dortmund II -:-
15:00Munchen 1860 - Saarbrucken -:-
17:30Ingolstadt - Duisburg -:-
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Phonix Lubeck - Norderstedt -:-15:00Havelse - SC Weiche-08 -:-
18:00Kilia Kiel - Hamburger SV II -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Eilenburg - Zwickau -:-14:30Meuselwitz - Altglienicke -:-
17:00Greifswald - Chemie Leipzig -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
15:00Bocholt - Ahlen -:-15:00Duren - Fortuna Koln -:-
15:00Koln II - SSVg Velbert -:-
15:00Monchengladbach II - FC Gutersloh -:-
15:00Paderborn II - Aachen -:-
15:00Wegberg-Beeck - Wiedenbruck -:-
15:00Wuppertaler - Dusseldorf II -:-
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00Bahlinger - Aalen -:-15:00Freiberg - Kassel -:-
15:00Fulda-Lehnerz - Hoffenheim II -:-
15:00Homburg - Koblenz -:-
15:00Offenbach - Balingen -:-
15:00Walldorf - Mainz II -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Bayern II -:-15:00Aubstadt - Illertissen -:-
15:00Bamberg - Schalding -:-
15:00Furth II - Vilzing -:-
15:00Turkgucu Munchen - Nurnberg II -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
14:00Lichtenberg - RSV Eintracht -:-14:00Wismar - Rostocker FC -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Einheit Rudolstadt - Bischofswerdaer -:-15:00Krieschow - Halberstadt -:-
15:00Ludwigsfelde - Grimma -:-
15:00Magdeburg II - Sandersdorf -:-
15:00Motor Marienberg - Auerbach -:-
15:00Plauen - Einheit Wernigerode -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30SC Weiche-08 II - Eckernforder SV -:-15:00Flensburg - Oldenburger -:-
15:00Heider SV - Bordesholm -:-
15:00Neumunster - Todesfelde -:-
15:30Preussen Reinfeld - Nordmark Satrup -:-
16:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
14:00Duneberg - Harksheide -:-15:00Turkiye Wilhelmsburg - Paloma -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
14:00OSC Bremerhaven - Brinkumer -:-14:00Woltmershausen - Hemelingen -:-
15:00Bremen II - Leher -:-
15:00TURA Bremen - Blockdiek -:-
15:30Aumund-Vegesack - Vatan Bremen -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
15:00BSV Rehden - Vorsfelde -:-15:00Meppen II - Eintracht Celle -:-
15:00Schoningen - Bornreihe -:-
16:00Eilvese - Egestorf-Langreder -:-
18:00Arminia Hannover - Ramlingen-Ehlershausen -:-
19:00Emden - Rotenburger -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - Weidenhausen -:-15:00Stadtallendorf - Viktoria Griesheim -:-
15:00VfB Marburg - Erlensee -:-
15:30Baunatal - Waldgirmes -:-
16:00Hanau - TUS Dietkirchen -:-
17:00Friedberg - RW Walldorf -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
16:30Baumholder - Gonsenheim -:-16:30Engers - Arminia Ludwigshafen -:-
16:30Mechtersheim - Bitburg -:-
16:30RW Koblenz - Auersmacher -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
15:00Eichstatt - Bayern Hof -:-15:00Gebenbach - Fortuna Regensburg -:-
16:00Donaustauf - Neumarkt -:-
16:00Wurzburger FV - Eltersdorf -:-
17:00Cham - Abtswind -:-
17:00Hankofen-Hailing - Ammerthal -:-
17:00Regensburg II - Feucht -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
15:00Rain/Lech - Deisenhofen -:-15:00Schwaben Augsburg - Munchen 1860 II -:-
15:30Ismaning - Dachau -:-
16:00Kirchanschoring - Nordlingen -:-
16:30Sonthofen - Turkspor Augsburg -:-
17:00Pipinsried - Kottern-St. Mang -:-
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00FC Holzhausen - Hollenbach -:-15:00Normannia Gmund - Oberachern -:-
15:00Ravensburg - Mutschelbach -:-
15:30Offenburger - Goppinger -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Denzlingen -:-
16:30Essingen - Backnang -:-
16:30Villingen - Reutlingen -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
13:00Hertha U19 - Wolfsburg U19 -:-13:00Meppen U19 - Jena U19 -:-
13:00Rostock U19 - RB Leipzig U19 -:-
16:00St. Pauli U19 - Werder Bremen U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
PauzăMnichov 1860 U19 - Kaiserslautern U19 2:231'Frankfurt U19 - Augsburg U19 1:0
31'Furth U19 - Nurnberg U19 1:1
31'Hoffenheim U19 - Sandhausen U19 1:0
14:00Karlsruher U19 - Stuttgart U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
31'B. Monchengladbach U19 - Alemannia Aachen U19 1:031'Dortmund U19 - Duisburg U19 1:0
31'Viktoria Koln U19 - Schalke U19 1:0
19:00Koln U19 - Verl U19 -:-
GERMANIA: Bundesliga - Feminin
13:00SGS Essen F - Hoffenheim F -:-15:00Eintracht Frankfurt F - 1.FC Nurnberg F -:-
GHANA: Premier League
18:00Karela - Accra Lions -:-18:00Legon Cities - Hearts Of Oak -:-
GHANA: Division One League
13:00Steadfast - Techiman Heroes -:-18:00Berekum City - Brong Ahafo -:-
18:00Golden Kick - Susubiribi -:-
18:00Nania - Uncle T United -:-
18:00New Edubiase - Elmina Sharks -:-
18:00Young Redbull - Asekem -:-
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Mons Calpe - St Josephs -:-GRECIA: Super League - Grupă retrogradare
18:30OFI Crete - Volos -:-19:30Asteras T. - Panetolikos -:-
19:30Atromitos - Kifisia -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00AEL Larissa - Niki Volos -:-16:00Levadiakos - Makedonikos -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
15:00Olympiakos B - Diagoras -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Aetos Varvaras - Panthrakikos -:-16:00Apollon Paralimniou - Orestis Orestiadas -:-
16:00Aris Petinos - PAOK Kristonis -:-
16:00Chrisoupolis - Aris Avatou -:-
16:00Niki Efkarpias - Chaniotis -:-
16:00Poseidonas Michanionas - Epanomi -:-
17:30Kavala - Thermaikos FC -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 2
15:30Zakynthos - Eordaikos -:-16:00Anagennisi Arta - AO Trikala -:-
16:00Asteras Stavrou - Kileler -:-
16:00Ethnikos Neou - Thesprotos -:-
16:00Kastoria - Asteras Petriti -:-
16:00Pierikos - Nea Artaki -:-
16:00Thyella Katsikas - Vataniakos -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
13:00Kyanos A. V. - Mykonos -:-16:00Filiatron - Mesolongi AE -:-
16:00Korinthos - Ermionidas-Ermis -:-
16:00Panargiakos - Pyliou -:-
16:00Panelefsiniakos - Marko -:-
16:00PAO Varda - Vyzas -:-
16:00Thyella D. - Panegialios -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
14:00Ermis Z. - Ipato -:-16:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
16:00Atsalenios - Episkopi -:-
16:00Chaidari - E. Piraeus -:-
16:00Panionios - Atromitos Piraeus -:-
16:00Paraskevi - Aris Petroupolis -:-
16:00Peramaikos - Agios Nikolaos -:-
16:00Proodeftiki - AO Ilisiakos -:-
16:00Smyrnis - Ellopiakos -:-
GRECIA: Division A Women
13:45Seirines Grevenon F - Kastoria F -:-GUINEA: Ligue 1
19:00Horoya - Loubha -:-19:00Milo FC - Kamsar -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Rivartibonitienne - Tempete -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
04:00Victoria - UPNFM 0:100:00Marathon - Real Espana -:-
HONG KONG: Premier League
10:00Southern District - Sham Shui Po 0:210:00Tai Po - Kitchee 0:0
13:00Lee Man Warriors - Hong Kong FC -:-
INDIA: ISL - Play-off
17:00Goa - Chennaiyin -:-INDIA: I-League 2
13:30Sudeva Delhi - Bengaluru Utd -:-13:30United SC - Maharashtra Oranje -:-
INDONESIA: Liga 1
74'Persib - Persebaya 2:175'Persik Kediri - Persita 0:0
15:00Bali United - FC Bhayangkara -:-
15:00PSS Sleman - Dewa United -:-
INSULELE FEROE: Premier League
20:30Klaksvik - Toftir -:-INSULELE FEROE: 1. Deild
15:00FC Suduroy - Sandur -:-17:00Argir - B36 Torshavn 2 -:-
18:00Runavik 2 - TB Tvoroyri -:-
IRAK: Stars League
18:00AmânatAl Naft - Al Shorta -:-18:00AmânatAl Wasat - Naft Missan -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:30Longford - Cork City -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă campionat
17:00Cliftonville - Glentoran -:-17:00Coleraine - Crusaders -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă retrogradare
17:00Ballymena - Newry City -:-17:00C. Rangers - Loughgall -:-
17:00Dungannon - Glenavon -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupa promovare
17:00H&W Welders - Annagh -:-17:00Institute - Bangor FC -:-
17:00Portadown - Dundela -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupă retrogradare
16:00Newington - Ballyclare -:-17:00Ballinamallard - Ards -:-
17:00Dergview - Knockbreda -:-
ISLANDA: Besta deild karla
17:00Kopavogur - Hafnarfjordur -:-19:15KR Reykjavik - Fram -:-
ISLANDA: Icelandic Cup Women
17:00Dalvik/Reynir F - Einherji F -:-17:00Haukar F - IR Reykjavik F -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
17:00M. Tel Aviv - H. Haifa -:-18:00Sakhnin - Maccabi Bnei Raina -:-
20:00M. Haifa - H. Beer Sheva -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
18:00Netanya - Hapoel Jerusalem -:-20:00M. Petach Tikva - H. Tel Aviv -:-
ITALIA: Serie B
15:00Ascoli - Modena -:-15:00Bari - Pisa -:-
15:00Brescia - Ternana -:-
15:00FeralpiSalo - Como -:-
17:15Catanzaro - Cremonese -:-
17:15Lecco - Venezia -:-
17:15Spezia - Sampdoria -:-
17:15Sudtirol - Cittadella -:-
ITALIA: Serie C - Group A
19:30Atalanta U23 - Pro Sesto -:-19:30Fiorenzuola - Padova -:-
19:30Legnago Salus - Alessandria -:-
19:30L.R. Vicenza - Trento -:-
19:30Lumezzane - Mantova -:-
19:30Pergolettese - AlbinoLeffe -:-
19:30Pro Patria - Virtus Verona -:-
19:30Pro Vercelli - Arzignano -:-
19:30Renate - Giana Erminio -:-
19:30Triestina - Novara -:-
ITALIA: Serie D - Group G
21:45Cavese - Cynthialbalonga -:-ITALIA: Serie D - Group I
21:30Trapani - Licata -:-ITALIA: Primavera 1
31'Inter U19 - Cagliari U19 0:014:00Atalanta U19 - Juventus U19 -:-
16:00AS Roma U19 - Sassuolo U19 -:-
16:00Genoa U19 - Fiorentina U19 -:-
ITALIA: Primavera 2
31'Pisa U19 - Ascoli U19 0:031'Ternana U19 - Crotone U19 0:1
31'Udinese U19 - Renate U19 2:1
16'Cesena U19 - Bari U19 1:0
16'Spezia U19 - Benevento U19 0:1
15:00Cosenza U19 - Palermo U19 -:-
15:30Como U19 - Alessandria U19 -:-
16:00AlbinoLeffe U19 - Venezia U19 -:-
16:00Brescia U19 - Padova U19 -:-
16:00Cittadella U19 - Parma U19 -:-
16:00Cremonese U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:00Monopoli U19 - Entella U19 -:-
16:00Napoli U19 - Salernitana U19 -:-
16:00Pescara U19 - Perugia U19 -:-
16:00Reggiana U19 - Vicenza U19 -:-
16:30Sudtirol U19 - Spal U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
15:30Juventus F - Sassuolo F -:-17:15Fiorentina F - AS Roma F -:-
JAPONIA: J1 League
08:00Kyoto - Albirex Niigata 0:108:00Sagan Tosu - Kashima 4:2
08:00Sapporo - Hiroshima 1:1
09:00Avispa Fukuoka - Iwata 2:2
09:00Shonan - Kobe 0:1
10:00Kawasaki - Verdy 0:0
10:00Urawa - G-Osaka 0:1
JAPONIA: J2 League
08:00Fujieda MYFC - Tokushima 0:108:00Kofu - Kusatsu 4:1
08:00Okayama - Kumamoto 2:0
08:00Shimizu - Vegalta Sendai 3:2
08:00Yamagata - Ehime 2:1
JAPONIA: J3 League
08:00Grulla Morioka - Ryukyu 1:108:00Yamaga - Kamatamare 2:1
KAZAHSTAN: Premier League
31'Kaisar - Atyrau 0:031'Zhenis - Turan 0:0
14:30Ordabasy - Kyzylzhar -:-
17:00Kairat Almaty - Aktobe -:-
KENYA: Premier League
13:00Bidco United - Posta Rangers -:-13:00Kariobangi Sharks - Nzoia Sugar -:-
15:00Bandari - KCB -:-
15:00Shabana - Kakamega Homeboyz -:-
15:00Talanta FC - Nairobi City -:-
16:00Police FC - Sofapaka -:-
KENYA: Super League
31'Naivas FC - Kibera 0:013:00Luanda Villa - Gusii -:-
13:00Mathare Utd. - Kisumu All-Stars -:-
15:00Assad - Mombasa Elite -:-
15:00Darajani Gogo - Mara Sugar -:-
15:00Kajiado - Migori -:-
KOSOVO: Superliga
16:00FC Ballkani - Drita -:-16:00Gjilani - Feronikeli -:-
16:00Liria - Dukagjini -:-
LESOTHO: Premier League
16:00Defence Force - LCS -:-16:00Lijabatho - Bantu -:-
LETONIA: 1. Liga
31'Ogre United - Alberts JDFS 0:215:00Riga FC 2 - Rezekne -:-
16:00Leevon PPK - Marupe -:-
19:00Skanste - Super Nova -:-
LETONIA: 1. Liga Women
14:00Auda F - FK Liepaja F -:-14:00FK Olaine F - Iecava F -:-
19:30SFK Riga F - Riga FC F -:-
LIBAN: Lebanese Cup
16:00Al Ahli Nabatiya - Tripoli -:-LIBIA: Premier League
17:00Al-Anwar - Al-Suqoor -:-17:00Al Sadaqa - Al Murooj -:-
20:00Al Madina - Al Ahly Tripoli -:-
LITUANIA: A Lyga
15:00Kauno Zalgiris - Suduva -:-18:00Siauliai FA - Dainava Alytus -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
17:00Tunisia U17 - Maroc U17 -:-20:00Egipt U17 - Libia U17 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
13:00Albirex Niigata (Sgp) - Geylang (Sgp) -:-LUXEMBURG: BGL Ligue
19:00Differdange - Hesperange -:-19:00Jeunesse Esch - Marisca Mersch -:-
19:00Mondercange - Niedercorn -:-
19:00Mondorf - Union Titus Petange -:-
MACAU: Elite League
14:00Benfica - Lun Lok -:-16:00Gala - Monte Carlo -:-
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
17:00Bregalnica - Rabotnicki -:-MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
17:00Arsimi - Besa 1976 -:-17:00Detonit Plackovica - Belasica -:-
17:00FK Skopje - Teteks -:-
17:00Karaorman - Pobeda -:-
17:00Kozuf Gevgelija - Osogovo -:-
17:00Pelister - Ohrid -:-
17:00Sasa - Novaci -:-
17:00Vardar Negotino - Bashkimi -:-
MALAWI: Super League
15:30Bangwe All Stars - Karonga United -:-15:30Chitipa United - Big Bullets -:-
15:30Mighty Tigers - Mzuzu City -:-
15:30Moyale Barracks - Civo Utd -:-
MALI: Premiere Division
19:30Bakaridjan - Bougouba -:-19:30Foot Elite - Onze Createurs -:-
19:30US Bougouni - Real Bamako -:-
21:30CO Bamako - USFAS Bamako -:-
MALTA: Premier League
15:00Gzira - Birkirkara -:-15:00Hamrun - Santa Lucia -:-
17:15Marsaxlokk - Floriana -:-
17:15Sliema - Naxxar -:-
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
14:30Melita - Marsa -:-20:00Pieta - Senglea -:-
MALTA: Challenge League - Grupă retrogradare
15:00Attard - Tarxien -:-17:30Lija - Zebbug -:-
MAROC: Botola Pro
19:00Tanger - FUS Rabat -:-21:00Mouloudia Oujda - Chabab Mohammedia -:-
23:00Wydad - Agadir -:-
MAROC: Botola 2
19:00Chabab Benguerir - Chabab Atlas Khenifra -:-19:00Fes - RAC Casablanca -:-
19:00Sale - Rapide Oued Zem -:-
21:00Khouribga - Stade Marocain -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura
04:00Mazatlan FC - Juarez 0:206:00Atl. San Luis - Toluca 1:5
06:10Tijuana - Puebla 3:1
MEXIC: Liga Premier Serie A
02:00Canamy - Tampico Madero 0:202:00Inter Playa Del Carmen - Lobos ULMX 1:0
03:45Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 1:1
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 3:0
04:00Petroleros Salamanca - Cafetaleros 1:0
04:30Calor De San Pedro - Colima FC 2:0
05:00Alacranes - Mineros de Fresnillo 4:1
20:00Deportiva Venados - Montaneses -:-
00:00Pioneros - San Juan de Aragon -:-
MEXIC: Liga Premier Serie B
01:00Chilangos - CDM 3:204:00Santiago - Artesanos Metepec 0:0
19:00Canoneros - Chilpancingo -:-
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
01:45Tijuana U23 - Puebla U23 3:118:00Guadalajara U23 - Queretaro U23 -:-
18:00Leon U23 - Monterrey U23 -:-
18:00Tigres U23 - Necaxa U23 -:-
18:00U.N.A.M. U23 - Club America U23 -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
02:00Queretaro F - Leon F 3:204:00Atlas F - Tigres F 0:1
MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
18:00Balti - Petrocub -:-MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
16:00Drochia - Floresti -:-16:00Sparta Selemet - Victoria -:-
16:00Univer-Oguzsport - Saxan Gagauz Yeri -:-
MONGOLIA: Premier League
58'Brera Ilch - Khaan Khuns-Erchim 0:014:15Khovd - Tuv Azarganuud -:-
MOZAMBIC: Mocambola
15:45Baia de Pemba - ENH Vilankulo -:-16:15Brera Tchumene - Nacala -:-
MUNTENEGRU: Druga Liga
17:30Grbalj - Otrant -:-17:30Igalo - Kom Podgorica -:-
17:30Lovcen - Berane -:-
18:00Internacional - FK Podgorica -:-
19:00Iskra - Bokelj -:-
NAMIBIA: Premiership
17:00Julinho Sporting - Okahandja -:-17:00Okakarara - Blue Waters -:-
17:00Young Brazilians - Civics -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Sport Sebaco U20 - Matagalpa U20 -:-NIGERIA: NPFL
18:00Abia Warriors - Bayelsa United -:-NIGERIA: NNL
17:00Beyond Limits FC - Stormers -:-17:00Crown - Tradesafe -:-
17:00Giant Brillars - Gateway Utd. -:-
17:00Ijebu - Warri Wolves -:-
17:00Ikorodu City - Inter Lagos -:-
17:00Nasarawa - EFCC -:-
17:00Yobe Stars - El Kanemi -:-
NORVEGIA: OBOS-ligaen
17:00Egersund - Aalesund -:-17:00Levanger - Kongsvinger -:-
17:00Ranheim - Åsane -:-
17:00Raufoss - Bryne -:-
17:00Sogndal - Moss -:-
17:00Start - Sandnes -:-
19:00Lyn - Vålerenga -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
14:00Lysekloster - Arendal -:-15:00Brattvag - Notodden -:-
15:00V. Haugesund - Sotra -:-
17:00Flekkeroy - Halden -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00SK Gjovik-Lyn - Strindheim -:-16:00Stjordals Blink - Follo -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Djerv 1919 - Floro -:-15:00Askoy - Stord -:-
15:00Bjarg - Ardal -:-
15:00Froya - Forde -:-
16:00Loddefjord - Fana -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
14:00Odd 2 - Staal Jorpeland -:-15:00Vigor - Vindbjart -:-
16:00Mandalskameratene - Sola -:-
17:00Fram - Vidar -:-
17:00Madla IL - Pors -:-
17:00Sandefjord 2 - Brodd -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
15:00Gamle Oslo - Nordstrand -:-15:00Skeid 2 - Flint -:-
16:00Asker - Frigg -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Askollen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
16:00Byåsen - Rana FK -:-16:00Nardo - Orkla -:-
16:00Tiller - Verdal -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
15:00Skjetten - Skedsmo -:-16:00Ready - Bjorkelangen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
13:30Sprint-Jeloy - Skjervoy -:-17:00Ham-Kam 2 - Innstrandens -:-
19:00Fyllingsdalen - Mjolner -:-
NORVEGIA: Toppserien - Feminin
14:00RØA F - Vålerenga F -:-15:00Arna-Bjørnar F - Stabaek F -:-
15:00Asane F - Brann F -:-
17:45Kolbotn F - Rosenborg F -:-
NORVEGIA: Division 1 Women
15:00Fyllingsdalen F - Bodo/Glimt F -:-16:00Honefoss F - Viking F -:-
OLANDA: Eerste Divisie
17:30Den Haag - Eindhoven -:-19:45Maastricht - Willem II -:-
22:00Groningen - Cambuur -:-
OLANDA: Tweede Divisie
15:30GVVV - Noordwijk -:-15:30HFC - Excelsior Maassluis -:-
15:30Scheveningen - Hardenberg -:-
16:00AFC - Katwijk -:-
16:00Quick Boys - Kozakken Boys -:-
16:00Rijnsburgse Boys - ACV Assen -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Spakenburg -:-
19:00De Treffers - Lisse -:-
OLANDA: Derde Divisie
15:30Eemdijk - Urk -:-15:30Genemuiden - VVSB -:-
15:30Harkemase Boys - DEM -:-
15:30Hoek - Gemert -:-
16:00DVS '33 Ermelo - VV DOVO -:-
16:00IJsselmeervogels - Rijnvogels -:-
16:00Kloetinge - Sportlust -:-
16:30Kampong - Sparta Nijkerk -:-
16:30TEC - SteDoCo -:-
16:30USV Hercules - Staphorst -:-
19:00GVV Unitas - Barendrecht -:-
19:00Hoogeveen - ODIN '59 -:-
19:00HSC '21 - RKAV Volendam -:-
20:30Groene Ster - Meerssen -:-
OLANDA: Divisie 1 U21 - Spring Season
14:30G.A. Eagles U21 - Nijmegen U21 -:-15:00Groningen U21 - Feyenoord U21 -:-
16:00FC Twente/Heracles U21 - Graafschap U21 -:-
OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
13:30Groningen U18 - PSV U18 -:-15:30Ajax U18 - Vitesse U18 -:-
16:00Alkmaar U18 - Utrecht U18 -:-
OLANDA: Eredivisie - Feminin
15:00Ajax F - Alkmaar F -:-15:00PEC Zwolle F - Telstar F -:-
17:30PSV F - Heerenveen F -:-
PANAMA: LPF - Apertura
04:00Arabe Unido - Alianza 0:200:00Herrera - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Sol De America - Sp. Luqueno 0:303:302 de Mayo - Cerro Porteno 0:2
00:30Ameliano - General Caballero JLM -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Rubio Nu - Recoleta 2:202:303 De Febrero - Martin Ledesma 1:1
16:30Colegiales - Guairena -:-
16:30Resistencia - Atl. Tembetary -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Union Comercio - U. de Deportes 1:204:00Cienciano - Deportivo Garcilaso 0:2
21:00Los Chankas - Huancayo -:-
23:30ADT Tarma - Cesar Vallejo -:-
23:30Carlos Mannucci - Cajamarca -:-
PERU: Liga 2
21:00Santos - Moquegua -:-23:00AmânatAD Cantolao - Binacional -:-
23:00AmânatComerciantes - Dep. Municipal -:-
23:00AmânatDeportivo Coopsol - Santos -:-
23:00AmânatJuan Pablo II - Alianza Huanuco -:-
23:00AmânatMoquegua - U. San Martin -:-
23:00AmânatPirata - ADA Jaen -:-
23:00AmânatSan Marcos - Carlos Stein -:-
23:00AmânatUnion Huaral - Juan Aurich -:-
PERU: Liga Women
23:00Defensores F - Ayacucho F 3:018:30Melgar F - A. Lima F -:-
23:00Killas F - Dep. Municipal F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
16:00Pogon Szczecin - Piast -:-18:30Ruch - Widzew Lodz -:-
21:00Zaglebie - Jagiellonia -:-
POLONIA: Division 1
16:00Tychy - R. Rzeszow -:-18:30Leczna - Lechia -:-
21:00Odra Opole - Chrobry Glogow -:-
POLONIA: Division 2
13:30Ol. Grudziadz - Wisla Pulawy -:-18:30Sandecja - Hutnik Krakow -:-
POLONIA: III Liga - Group I
16:00Grodzisk M. - Zambrow -:-17:00LKS Lomza - Belchatow -:-
17:00Mlawa - Concordia Elblag -:-
17:00Pilica Bialobrzegi - Pelikan -:-
18:00Skierniewice - Legia II -:-
18:00Swit - Bron Radom -:-
18:00T. Mazowiecki - Wikielec -:-
18:00Warta Sieradz - Legionowo -:-
19:00Sulejowek - Jagiellonia II -:-
POLONIA: III Liga - Group II
13:00Gedania Gdansk - Unia Swarzedz -:-13:00Luzino - Solec Kujawski -:-
15:00Vineta W. - Starogard Gdanski -:-
16:00Blekitni Stargard - Stolem Gniewino -:-
16:00Notec Czarnkow - Swinoujscie -:-
16:00Zawisza - Nowe Skalmierzyce -:-
17:00Kleczew - Elana Torun -:-
18:00Sroda - Pogon Szczecin II -:-
18:00Swit Skolwin - Cartusia Kartuzy -:-
POLONIA: III Liga - Group III
13:00Slask II - Gornik Z. II -:-13:30Rakow II - Bytom Odrzanski -:-
15:00Bielsko-Biala - Sleza Wroclaw -:-
15:00Pawlowice - Warta Gorzow -:-
16:00Polkowice - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
17:00Stilon Gorzow - Starowice Dolne -:-
18:00Jelenia Gora - Unia Turza Slaska -:-
18:00Z. Gora - Goczalkowice Zdroj -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Ostrowiec -:-14:00Podhale Nowy Targ - Orleta Radzyn -:-
14:00Swidniczanka Swidnik - Biala Podlaska -:-
16:00Czarni Polaniec - Avia Swidnik -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Wiazownica -:-
17:00Sokol Sieniawa - Wislanie Jaskowice -:-
17:30Star Starachowice - Chelmianka Chelm -:-
18:00Wisloka Debica - Unia Tarnow -:-
POLONIA: Central Youth League
13:00Warta P. U19 - Sandecja U19 -:-15:00Korona U19 - Polonia W. U19 -:-
15:00Widzew Lodz U19 - Wisla U19 -:-
POLONIA: Ekstraliga Women
13:00Slask F - Rekord Bielsko-Biala F -:-14:00Katowice F - Tczew F -:-
14:00UJ Krakow F - Gdansk F -:-
15:30Czarni Sosnowiec F - Medyk Konin F -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Moreirense - Gil Vicente -:-20:00Boavista - Estrela -:-
22:30Braga - Vizela -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Penafiel - Ferreira -:-16:00Torreense - Leiria -:-
17:30Santa Clara - Tondela -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare
13:00Covilha - Braga B -:-17:00Academica - Lusitania FC -:-
19:00Alverca - Felgueiras -:-
21:00Varzim - Atletico -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
13:00Braga U19 - Famalicao U19 -:-18:00Benfica U19 - Guimaraes U19 -:-
18:00Farense U19 - Sporting U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
14:00SC Lusitania U19 - Beira Mar U19 -:-18:00Academica U19 - Estoril U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Alverca U19 -:-
18:00Chaves U19 - Ferreira U19 -:-
18:00Gil Vicente U19 - Rio Ave U19 -:-
18:00Maritimo U19 - Lusitania FC U19 -:-
18:00Setubal U19 - Torreense U19 -:-
18:00Vizela U19 - Boavista U19 -:-
QATAR: Division 2
18:30Al Mesaimeer - Al-Waab -:-18:30Al Sailiya - Al Khor -:-
18:30Al-Shahaniya - Al-Kharitiyath -:-
18:30Lusail - Al Bidda -:-
REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA
16:00Jablonec - Zlin -:-16:00Karvina - Bohemians -:-
16:00Sparta Praga - Ostrava -:-
19:00Teplice - Ceske Budejovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
57'Vyskov - Brno 0:018:00Lisen - Sigma Olomouc B -:-
18:00Pribram - Taborsko -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
56'Motorlet Prague - Domazlice 0:215:30FK Robstav - Kraluv Dvur -:-
19:00Karlovy Vary - Hostoun -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
PauzăPrepere - Kolin 1:018:00Ceska Lipa - Pardubice B -:-
18:00Velvary - Zapy -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
55'Bohunice - Uhersky Brod 0:117:00Rosice - FK Frydek-Mistek -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
Se asteaptădatelePetrin Plzen - Cesky Krumlov 1:1
18:00Horovice - Marianske Lazne -:-
18:00Rokycany - Katovice -:-
18:00Sobeslav - FK Komarov -:-
18:00Tachov - Doubravka -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
59'Chomutov - Admira Prague B 0:162'Hrebec - Louny 1:2
55'Steti - Olympie Brezova 0:2
58'Ujezd Prague - Brandys n. Labem 1:1
17:00Hvezda Cheb - Neratovice -:-
18:00Nespeky - Cesky Brod -:-
18:00Ostrov - Meteor Prague -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
58'Benesov - Velke Hamry 1:154'Chrudim B - Letohrad 2:2
18:00Usti nad Orlici - Spoje Prague -:-
18:00Vysoke Myto - Slavia HK -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
17:00Nove Mesto na Morave - Sperice -:-17:00Stara Rise - Lanzhot -:-
17:00Velka Bites - Lisen B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:00Bzenec - Slavicin -:-17:00HFK Olomouc - Holesov -:-
17:00Kostelec na Hane - Sternberk -:-
17:00Novy Jicin - Skastice -:-
17:00Rymarov - Nove Sady -:-
17:00Vsetin - Prerov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
15:30Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-17:00Hlubina - Vitkovice -:-
17:00Repiste - Bruntal -:-
17:00Valasske Mezirici - Opava B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
Se asteaptădateleMirovice - Olesnik 0:0
Se asteaptă
dateleTJ Osek - Tyn nad Vltavou 0:0
18:00Drazice - Protivin -:-
18:00Milevsko - Malse Roudne -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
17:30Bosonohy - Pohorelice -:-17:30Lednice - Svratka Brno -:-
17:30Ratiskovice - Boskovice - Letovice -:-
17:30Rousinov - Bystrc -:-
17:30SK Krumvir - Kunstat -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
Se asteaptădateleKV Dvory - Lomnice 3:0
Se asteaptă
dateleTrstenice - Loko K. Vary 1:1
18:00Chodov - Marianske Lazne B -:-
18:00Hroznetin - Touzim -:-
18:00Union Nove Sedlo - Vintirov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
52'Dobruska - Jicin 2:056'Dvur Kralove - Lazne Belohrad 0:1
18:00Nachod - Solnice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
Se asteaptădateleSkalice u C.Lipy - Frydlant 0:0
18:00Chrastava - Novy Bor -:-
18:00Sedmihorky - Lomnice nad Popelkou -:-
18:00Zelezny Brod - Straz p. Ralskem -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
58'Cesky Tesin - Hermanice 2:017:00Brusperk - Jakubcovice -:-
17:00Haj ve Slezsku - Koberice -:-
17:00Krasne Pole - Dolni Datyne -:-
17:00Petrvald na Morave - Dolni Benesov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
Se asteaptădateleLitovel - Brodek u Prerova 0:0
17:00Zelatovice - Dolany -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
Se asteaptădateleTremosnice - Lazne Bohdanec 0:1
18:00Ceska Trebova - Prosetin -:-
18:00Chocen - SK Pardubicky -:-
18:00Holice - Moravany -:-
18:00Libisany - Horni Redice -:-
18:00Litomysl - Lanskroun -:-
18:00Prelouc - Svitavy -:-
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
55'Horni Briza - Sokol Lhota 1:014:00Rapid Plzen - Nyrsko -:-
18:00Chotikov - Nepomuk -:-
18:00Myto - Kaznejov -:-
18:00Vejprnice - Stribro -:-
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
55'Branik - Vysehrad 1:345+'Dukla JM - Uhrineves 1:0
PauzăKralovice - Kolovraty 1:1
PauzăZlicin - Motorlet Prague B 0:2
45+'Treboradice - Tempo Prague 0:1
18:00Dolni Chabry - Zizkov B -:-
18:00Predni Kopanina - CAFC -:-
18:00Stresovice - Podoli Praha -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
Se asteaptădateleKutna Hora - Porici n. S. 0:1
Se asteaptă
dateleLibis - Milin 0:2
Se asteaptă
dateleSK Chlumec - Sokolec 1:0
18:00Dobris - Mnichovohradistsky SK -:-
18:00Povltavska FA B - Tuchlovice -:-
18:00Tochovice - Pruhonice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
Se asteaptădateleKadan - Modlany 0:1
PauzăKrupka - Nestemice 2:1
Se asteaptă
dateleOldrichov - Srbice 1:2
16:00Ledvice - Probostov -:-
17:30Usti n. L. B - Litomericko -:-
18:00Brna - Banik Most - Sous B -:-
18:00FK Jilove - Cernovice -:-
18:00Vilemov - Zatec -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
17:00Bystrice n. Pern. - Nove Mesto na Morave B -:-17:00Kamenice nad Lipou - Pacov -:-
17:00Okrisky - Velke Mezirici B -:-
17:00Zirovnice - Rapotice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
17:00Bystrice pod Hostynem - Nevsova -:-17:00Kvasice - Osvetimany -:-
17:00Morkovice - Hluk -:-
17:00Napajedla - Francova Lhota -:-
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
71'Mlada Boleslav U19 - Sparta Praga U19 1:373'Slovacko U19 - Plzen U19 2:0
58'Dukla Praga U19 - Liberec U19 2:2
PauzăCeske Budejovice U19 - Slavia Praga U19 1:1
31'Jihlava U19 - Brno U19 0:0
31'Sigma Olomouc U19 - Karvina U19 1:0
31'Zlin U19 - Frydek-Mistek U19 0:0
13:00Pardubice U19 - Ostrava U19 -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
14:00Sparta Praga F - Slovacko F -:-15:00Slavia Praga F - Liberec F -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
Se asteaptădateleLok. Brno F - Ostrava F 0:0
15:00Plzen F - Pardubice F -:-
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women
Se asteaptădateleLisen F - Sparta Praga B F 0:0
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Moca -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
17:00Stiinta Miroslava - CSM Bacau -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
17:00CSM Vaslui - Brodoc -:-17:00Somuz Falticeni - Aerostar Bacău -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare
17:00Sporting Liesti - CSM Focșani -:-17:00Unirea Branistea - Metalul Buzau -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
17:00Dacia Unirea Brăila - Hamangia Baia -:-17:00Sutesti - Viitorul Ianca -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
17:00Agricola Borcea - Dunărea Călărași -:-17:00LPS HD Clinceni - CS Afumaţi -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
17:00FC Voluntari 2 - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Axiopolis Cernavoda -:-
17:00Recolta Gh. Doja - Inainte Modelu -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
17:00CS Blejoi - Popesti Leordeni -:-17:00Dunarea Giurgiu - CS Din. Bucuresti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
17:00FC Pucioasa - Muscel -:-17:00Flacăra Moreni - CSO Plopeni -:-
17:00Paulesti - Tricolorul Breaza -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
17:00Cetate Rasnov - Olimpic Zarnesti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
17:00SR Brasov - Unirea Tărlungeni -:-17:00Targu Secuiesc - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
17:00Calimanesti - Petrolul Potcoava -:-17:00Flacara Horezu - Curtisoara -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
17:00Viitorul Simian - CSO Filiasi -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
17:00Turceni - U Craiova 1948 2 -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
17:00Peciu Nou - Politehnica Timișoara -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
17:00Progresul Pecica - Teuz Cermei -:-17:00Soimii Lipova - Avantul Periam -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
17:00Unirea Ungheni - ACS Medias -:-17:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
17:00Unirea Alba-Iulia - Avantul Reghin -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
17:00Santandrei - CSM Olimpia Satu Mare -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
17:00Minaur Baia Mare - Minerul Ocna Dej -:-17:00Victoria Carei - Sanatatea Cluj -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
13:00Csikszereda M. Ciuc F - Ol. Cluj F -:-RUSIA: Premier League
14:00Kazan - Lok. Moscova -:-16:30Baltika - Samara -:-
19:30TSKA Moscova - Akhmat Grozny -:-
RUSIA: FNL
07:00SKA Khabarovsk - Yenisey 3:0PauzăTyumen - Neftekhimik 0:2
16:00Akron Togliatti - Kuban -:-
16:00Leningradets - Saratov -:-
17:00Alania Vladikavkaz - Volgar-Astrakhan -:-
17:00Kamaz - Chernomorets Novorossijsk -:-
17:00Yaroslavl - Dynamo Makhachkala -:-
18:00Torpedo Moscow - Arsenal Tula -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
31'Ufa - Krasnodar 2 0:013:00FK Novosibirsk - R. Volgograd -:-
14:00Veles Moscow - M. Lipetsk -:-
15:00Rodina Moscow 2 - FK Chayka -:-
17:00Murom - Chelyabinsk -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
14:00Kaluga - Omsk -:-14:00Ulyanovsk - Tekstilshtik -:-
14:30S. Kostroma - Mashuk -:-
16:00D. Bryansk - Miass -:-
16:00Kursk - Khimik -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
14:00Astrakhan - Alania 2 -:-15:00Dynamo Makhachkala 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
15:00Dynamo Stavropol - Maykop -:-
15:30FK Pobeda - Nart Cherkessk -:-
16:00Biolog - Nalchik -:-
16:00FC Sevastopol - Legion Makhachkala -:-
16:00Kholding - Nazran -:-
17:00Rostov 2 - Rubin Yalta -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Luki-Energiya - Vladimir -:-15:00Zvezda St. Peterburg - Chertanovo M. -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
67'Ural 2 - Akron Togliatti 2 1:013:00Samara 2 - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Kirov - Orenburg 2 -:-
14:00Pari NN 2 - Nosta -:-
15:00Kazan 2 - Lada Togliatti -:-
RUSIA: Supreme Division Women
10:00FK Yenisey F - FK Rostov F 0:115:00Ryazan F - Kazan F -:-
17:00Din. Moscova F - Samara F -:-
RWANDA: Premier League
16:00Amagaju - Etoile de L'Est -:-16:00APR - Kiyovu -:-
16:00Bugesera - Rayon Sport -:-
16:00Marines - Police -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese
16:00Cailungo - La Fiorita -:-16:00Domagnano - Tre Fiori -:-
16:00Faetano - Cosmos -:-
16:00Murata - Fiorentino -:-
16:00Tre Penne - Virtus -:-
SCOŢIA: Divizia 1
17:00Arbroath - Morton -:-17:00Dundee Utd - Ayr -:-
17:00Dunfermline - Queen's Park -:-
17:00Partick Thistle - Airdrieonians -:-
SCOŢIA: League One
17:00Edinburgh City - Annan -:-17:00Falkirk - Kelty Hearts -:-
17:00Montrose - Hamilton -:-
17:00Stirling - Queen of South -:-
19:30Cove Rangers - Alloa -:-
SCOŢIA: League Two
17:00Bonnyrigg Rose - Spartans -:-17:00Clyde - Stenhousemuir -:-
17:00Elgin - Peterhead -:-
17:00Forfar - East Fife -:-
17:00Stranraer - Dumbarton -:-
SCOŢIA: Highland League
16:00Clachnacuddin - Lossiemouth -:-17:00Brora Rangers - Brechin -:-
17:00Buckie Thistle - Keith -:-
17:00Deveronvale - Formartine Utd -:-
17:00Forres Mechanics - Turriff Utd -:-
17:00Fraserburgh - Strathspey Thistle -:-
17:00Wick Academy - Banks O' Dee -:-
SCOŢIA: Lowland League
17:00Berwick - Albion Rovers -:-17:00Bo'ness United - Stirling University -:-
17:00Broomhill - East Stirlingshire -:-
17:00Caledonian Braves - Cowdenbeath -:-
17:00Civil Service Strollers - Linlithgow Rose -:-
17:00Cumbernauld Colts - Gala Fairydean -:-
17:00Gretna 2008 - Edinburgh University -:-
17:00Tranent - East Kilbride -:-
SCOŢIA: Scottish Cup
14:30Aberdeen - Celtic -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
15:00Radnicki 1923 - Cukaricki -:-16:00TSC - Vojvodina -:-
19:00Steaua Roșie B. - Partizan -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
17:00Indjija - Tekstilac Odzaci -:-17:00Smederevo - Radnicki S. Mitrovica -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
12:00Prva Iskra - Brodarac -:-13:30Torlak - Zvezdara -:-
17:00Usce - Polet Dorcol -:-
17:30Buducnost Dobanovci - Rad -:-
17:30Zemun - Studentski Grad -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
17:30Becej - 1. Maj Ruma -:-17:30Hajduk 1912 - Backa -:-
17:30Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
17:30Kikinda - Dinamo Pancevo -:-
17:30Naftagas - Tisa Adorjan -:-
17:30Sloven Ruma - Kabel Novi Sad -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Dunav Prahovo - Buducnost Popovac -:-17:30Jagodina - Pcinja -:-
17:30Radnicki Pirot - Paracin -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Mesevo -:-
17:30Sindjelic - Jedinstvo Krusevac -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:00Borac 1926 - FAP -:-17:00Loznica - Zlatibor Cajetina -:-
17:00Omladinac Zablace - Sloga Pozega -:-
17:00Real Podunavci - Josanica -:-
17:00Sloga Petrovac - Polet Ljubic -:-
17:00Takovo - Mihajlovac -:-
17:00Tutin - Buducnost Krusik -:-
SEYCHELLES: Premier League
14:00Cote d'Or - Northern Dynamo -:-15:00St Michel Utd - Anse Reunion -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatKholifa Stars - Lamboi -:-19:15AmânatLuawa - Kahunla -:-
19:15AmânatMighty Blackpool - Real Republicans -:-
19:15AmânatPorts Authority - Bhantal -:-
19:15Wusum Stars - SLIFA -:-
SIRIA: Premier League
16:00Al-Ittihad Aleppo - Al Taliya -:-16:00Al-Sahel - Al Jaish -:-
16:00Al Wahda - Horriya -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
16:30Podbrezova - Zilina -:-19:00Dun. Streda - Ruzomberok -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
19:00Michalovce - Skalica -:-19:00Z. Moravce-Vrable - Banska Bystrica -:-
SLOVACIA: 2. liga
15:00Spisska Nova Ves - Trebisov -:-16:00Komarno - Samorin -:-
17:30FK Humenne - Petrzalka -:-
17:30L. Mikulas - Puchov -:-
17:30Malzenice - D. Kubin -:-
17:30Presov - Povazska Bystrica -:-
SLOVACIA: 3. Liga - East
17:30Bardejov - Oravske Vesele -:-17:30Namestovo - Vranov -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
17:30AFC Nove Mesto - Galanta -:-17:30Castkovce - Belusa -:-
17:30HA Banska Bystrica - Lehota p. V. -:-
17:30Jednota Banova - Raca -:-
17:30MSK Martin - Zvolen -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00Domino - Nova Dedinka -:-SLOVACIA: 4. liga - Central
17:00Banik Stranavy - Slavia Staskov -:-17:00K. Nove Mesto - Badin -:-
17:00TJD Pribelce - Kovacova -:-
17:00Tvrdosin - SK Javornik Makov -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
17:00Kezmarok - Sabinov -:-17:00Poprad - Sokol Lubotice -:-
17:00Sobrance-Sobranecko - Medzilaborce -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
17:00Banik Prievidza - FKM Nove Zamky -:-17:00Boleraz - Hurbanovo -:-
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
Se asteaptădateleB. Bystrica F - Myjava F 0:0
31'Slovan Bratislava F - Ruzomberok F 0:0
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
13:00Zilina F - Presov F -:-18:00Petrzalka F - Trencin F -:-
SLOVENIA: Prva Liga
16:00Radomlje - Mura -:-18:30O. Ljubljana - Aluminij -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:00Bilje - Nafta -:-18:00Fuzinar - Gorica -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
17:30Dravograd - Zavrc -:-17:30Hajdina - Drava -:-
17:30Podvinci - Sampion Celje -:-
19:00Dobrovce - Ljutomer -:-
19:30Brezice - Korotan -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
18:00Dob - Ljubljana Svoboda -:-18:00Dren Vrhnika - Ziri -:-
18:00NK Jesenice - Izola -:-
18:00Skofja Loka - Sencur -:-
18:00Slovan Ljubljana - NK Adria -:-
18:00Sobec Lesce - Fama Vipava -:-
SOMALIA: National league
15:30Raadsan - Mogadishu City -:-SPANIA: LaLiga2
15:00Amorebieta - Valladolid -:-17:15Racing Santander - Levante -:-
17:15Villarreal B - Ferrol -:-
19:30Elche - Gijon -:-
22:00Huesca - Zaragoza -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:00R. Sociedad B - Fuenlabrada -:-18:00Sabadell - Cornella -:-
19:00Teruel - Sestao -:-
20:00La Coruna - Cultural Leonesa -:-
21:00Rayo Majadahonda - Tarazona -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
19:00Algeciras - Antequera -:-21:00Real Madrid B - Alcoyano -:-
21:00Sanluqueno - Huelva -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 1
17:00R. Oviedo B - Compostela -:-18:00Coruxo - Dep. Fabril -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
18:00AD San Juan - Mutilvera -:-20:00Real Sociedad C - Ath. Bilbao B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 3
16:30Andratx - Formentera -:-19:00La Nucia - Manresa -:-
21:00Alzira - Valencia B -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Group 5
19:00Guadalajara - Villanovense -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Pontevedra B - Bergantinos -:-18:30Gran Pena - Barbadas-Bentraces -:-
20:30Rapido de Bouzas - Polvorin -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
17:30Condal - Caudal Deportivo -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00Atletico Albericia - Revilla -:-18:00UD Samano - Atletico Mineros -:-
20:00Solares - Escobedo -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
16:30CD Vitoria - Beasain -:-17:00Alaves C - Basconia -:-
17:30Pasaia - San Ignacio -:-
18:00Durango - Derio -:-
18:00Lagun Onak - Portugalete -:-
18:00Padura - Touring KE -:-
18:15Leioa - Anaitasuna FT -:-
19:00SD Deusto - Aurrera Ondarroa -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
18:30Rapitenca - Vilassar de Mar -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
17:00Castellon B - Burriana -:-17:00Roda - Utiel -:-
18:00Gandia - Torrellano -:-
18:00Jove - Castellonense -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Colegios Diocesanos - Real Avila -:-17:30La Virgen - Becerril -:-
17:30Santa Marta Tormes - Laguna -:-
17:45Ponferradina B - Bembibre -:-
18:30Atl. Astorga - Villaralbo -:-
18:30Burgos CF B - Leonesa B -:-
18:30Mirandes B - Palencia CA -:-
19:00Palencia CF - Almazan -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
19:00Ejido - Huetor Tajar -:-19:00Torre del Mar - Malaga City -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
18:00La Palma - Ceuta B -:-19:00Puente Genil - Conil -:-
20:00Bollullos - Cartaya -:-
20:00Ciudad de Lucena - Atletico Espeleno -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
17:00Santanyi - Binissalem -:-17:30Platges de Calvia - Ibiza Islas Pitiusas -:-
18:00Llosetense - Felanitx -:-
18:00Manacor - Arenal -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
14:00Panaderia - La Cuadra -:-14:15Villa Santa Brigida - Santa Ursula -:-
19:30San Bartolome - Yaiza -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Bidezarra - Beti Onak -:-17:30Huarte - Subiza -:-
17:30Txantrea - Oberena -:-
18:00CD Ardoi - Pamplona -:-
18:00Cortes - Ezcabarte -:-
19:00Lerines - Pena -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
17:00Pena Balsamaiso - Calahorra B -:-18:00Varea - Berceo -:-
19:00Vianes - River Ebro -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
18:15Ebro - Huesca B -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
18:30Tarancon - Toledo -:-19:00Azuqueca - Villarrubia -:-
SPANIA: Liga F Women
13:00Levante F - Real Madrid F -:-15:00Granada F - Costa Adeje Tenerife F -:-
17:00Huelva F - Eibar F -:-
19:00Madrid C. F - Athletic Bilbao F -:-
SUA: USL Championship
23:00Detroit - Oakland Roots -:-23:00Loudoun - Louisville City -:-
00:00Hartford Athletic - San Antonio -:-
SUA: MLS Next Pro
02:00Toronto FC II - New England Revolution II 1:2pen02:30Crown Legacy - Orlando City B 0:2
03:00St. Louis City 2 - Real Monarchs 2:0
23:00Ventura County - Sporting Kansas City II -:-
SUA: USL League One
22:00Union Omaha - Charlotte Independ. -:-SUA: NISA
02:00Michigan Stars - Georgia Lions 2:0SUA: NWSL Women
03:00Orlando Pride F - San Diego Wave F 1:020:00Washington F - Gotham F -:-
00:00Racing Louisville F - Utah Royals F -:-
SUEDIA: Allsvenskan
16:00Göteborg - Norrkoping -:-16:00Sirius - Värnamo -:-
18:30Malmo FF - Västerås SK -:-
SUEDIA: Superettan
14:00Sandviken - Öster -:-14:00Skövde - Trelleborg -:-
16:00Östersund - Orgryte -:-
16:00Utsikten - Sundsvall -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
13:00Friska Viljor - United Nordic -:-14:00AFC Eskilstuna - Assyriska FF -:-
17:00Karlstad - Stockholm Internazionale -:-
17:00Sollentuna - FBK Karlstad -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Rosengard - Onsala -:-17:00Eskilsminne - Jonkoping -:-
17:00Lunds - Trollhättan -:-
17:00Oskarshamn - Torslanda -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
13:00Kiruna - Umeå -:-14:00Froso - Boden -:-
15:00Bergnasets - Team TG -:-
15:00Lucksta - Taftea IK -:-
15:00Skelleftea - Algarna-Harnosand -:-
15:00Ytterhogdal - Gottne -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Stenungsunds - Ahlafors IF -:-14:00Vanersborgs FK - Vanersborgs IF -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
14:00Osteraker IFK - Dalkurd -:-17:00Farsta - Falu -:-
17:00IK Franke - Kungsangen -:-
18:00Gute - Viggbyholms -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
15:00IFK Trelleborg - Kristianstad -:-15:00Rappe GOIF - Karlskrona -:-
15:00Simrishamn - Osterlen -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
17:00Nykopings - Haninge -:-SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
14:00Bergdalens IK - Jonsereds -:-15:00Husqvarna - Laholms -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
16:00Vaxjo DFF F - Örebro F -:-16:00Vittsjo F - AIK F -:-
SUEDIA: Elitettan Women
16:00Alingsas F - Örebro F -:-16:00Gamla Upsala F - Mallbacken F -:-
16:00Jitex F - Bollstanas F -:-
SURINAME: SML
02:00PVV - Voorwaarts 0:123:30Inter Moengotapoe - Flora -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-18:00CSKA Pomir Dushanbe - Ravshan -:-
18:00Istiqlol Dushanbe - Kuktosh -:-
TAILANDA: Thai League 1
14:00Pathum United - Chonburi -:-14:30Police Tero - Uthai Thani -:-
15:00Khonkaen Utd. - Trat FC -:-
16:00Ratchaburi - Buriram -:-
TAILANDA: Thai League 2
13:30Phrae - Ayutthaya Utd -:-14:00Pattaya United - Chanthaburi -:-
14:30Nakhon Ratchasima FC - Nong Bua Pitchaya -:-
15:00Nakhon Si - Kasetsart -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Young Africans - Simba -:-TOGO: Championnat National
18:30ASC Kara - Gbikinti Bassar -:-TUNISIA: Cupa
16:30Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni -:-16:30Progres Sakiet - Tazarka -:-
16:30Zarzis - Stade Tunisien -:-
TURCIA: Super Lig
13:30Istanbulspor - Karagumruk -:-16:00Konyaspor - Alanyaspor -:-
19:00Kayserispor - Trabzonspor -:-
19:00Samsunspor - Adana Demirspor -:-
TURCIA: 1. Lig
13:30Bandirmaspor - Tuzlaspor -:-16:00Giresunspor - Goztepe -:-
19:00Eyupspor - Boluspor -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Kopetdag Asgabat - Ahal -:-14:00Merw - Altyn Asyr -:-
14:15Energetik - Nebitci -:-
15:00Sagadam - Arkadag -:-
ŢARA GALILOR: Cymru South
16:30Abergavenny Town - Caerau Ely -:-16:30Abertillery Bluebirds - Afan Lido -:-
16:30Baglan Dragons - Pontardawe -:-
16:30Cambrian & Clydach - Trefelin -:-
16:30Carmarthen - Llantwit Major -:-
16:30Cwmbran Celtic - Goytre Utd -:-
16:30Taffs Well - Ammanford -:-
ŢARA GALILOR: Cymru North
16:00Llanidloes - Bangor 1876 -:-UCRAINA: Premier League
15:30Ch. Odessa - Kryvbas -:-18:00Vorskla - Kolos Kovalivka -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
14:30Ahrobiznes Volochysk - FSC Mariupol -:-UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
31'MFC Metalurh - Bukovyna 0:012:45Dinaz Vyshgorod - Khust -:-
13:30Hirnyk-Sport - Podillya Khmelnytskyi -:-
UCRAINA: Druha Liga
13:00Lokomotyv Kyiv - Nyva Vinnytsya -:-UCRAINA: U19 League
31'Veres Rivne U19 - Dnipro-1 U19 0:013:00Din. Kiev U19 - Zhytomyr U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
UGANDA: Premier League
16:00BUL - Express -:-UNGARIA: OTP Bank Liga
15:30Puskas Academy - Paks -:-18:00Ferencvaros - Kisvarda -:-
20:30DVTK - Debrecen -:-
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
13:30Nyiregyhaza - Vasas -:-UNGARIA: NB I Women
16:00DVTK F - Astra Hungary F -:-16:00Győr F - Haladas F -:-
17:00Szekszardi F - Fehervar FC F -:-
18:00Soroksar F - Szent Mihaly F -:-
20:00Budaorsi F - MTK Hungaria F -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:00Danubio - Cerro Largo -:-21:00Boston River - Penarol -:-
00:00Nacional - Rampla Juniors -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
01:00Plaza Colonia - Rentistas 1:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
02:00Carabobo - Caracas 1:002:00Metropolitanos - Angostura 2:0
02:00Zamora - Portuguesa 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - El Vigia 2:123:00Dynamo Puerto - Fundacion AIFI -:-
00:00Maritimo - Atletico La Cruz -:-
ZAMBIA: Super League
16:00AmânatForest Rangers - Konkola -:-16:00AmânatMufulira - Prison Leopards -:-
16:00AmânatMutondo Stars - Green Buffaloes -:-
16:00AmânatMUZA - Power Dynamos -:-
16:00AmânatNAPSA Stars - Green Eagles -:-
16:00AmânatNkana - Zesco Utd -:-
16:00Nkwazi - Forest Rangers -:-
16:00Power Dynamos - Nkana -:-
16:00AmânatRed Arrows - Kansanshi -:-
16:00AmânatTrident - Nkwazi -:-
16:00AmânatZanaco - Kabwe -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00GreenFuel - Herentals -:-16:00Platinum - Bikita Minerals -:-
16:00Yadah - Chegutu Pirates -:-
16:00ZPC Kariba - Arenel Movers -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.