Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Europa League - Play-off
22:00AS Roma - AC Milan -:-22:00Atalanta - Liverpool -:-
22:00Marseille - Benfica -:-
22:00West Ham - Leverkusen -:-
EUROPA: Europa Conference League - Play-off
19:45Fiorentina - Plzen -:-19:45Lille - Aston Villa -:-
22:00Fenerbahce - Olympiakos -:-
22:00PAOK - Club Brugge -:-
ROMÂNIA: Cupa - Play-off
20:30Oţelul Galaţi - 'U' Cluj -:-ALGERIA: U21 League
16:00Setif U21 - Saoura U21 -:-18:00Belouizdad U21 - Biskra U21 -:-
18:00Khenchela U21 - Constantine U21 -:-
18:00Magra U21 - MC Alger U21 -:-
18:00Paradou U21 - El Bayadh U21 -:-
18:00US Souf U21 - Chlef U21 -:-
19:00Kabylie U21 - Oran U21 -:-
19:00USM Alger U21 - Ben Aknoun U21 -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Uruguay U20 F - Peru U20 F 1:202:30Argentina U20 F - Ecuador U20 F 1:1
00:00Columbia U20 F - Bolivia U20 F -:-
ANGLIA: National League
21:45Halifax - Oldham -:-ANGLIA: National League South
21:45Taunton - Weston-super-Mare -:-21:45Truro - Weymouth -:-
ANGLIA: Southern League South Division
21:45Hanwell Town - Plymouth Parkway -:-21:45Tiverton - Winchester -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
21:45Potters Bar - Canvey Island -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Fleetwood U21 - Millwall U21 -:-ANGLIA: Academii U18
20:00Aston Villa U18 - Brighton U18 -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al-Taawon - Al Khaleej -:-21:00Al Fateh - Al-Raed -:-
21:00Al Shabab - Abha -:-
ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
01:30Rosario - Dep. Riestra 1:1ARGENTINA: Copa Argentina
03:15Union Santa Fe - Gimnasia Mendoza 1:222:00Deportivo Maipu - Juventud U.U. -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Boca Juniors 2 - Platense 2 2:121:00Argentinos Jrs 2 - River Plate 2 -:-
21:00Estudiantes 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
21:00Instituto 2 - San Lorenzo 2 -:-
21:00Sarmiento Junin 2 - Newells Old Boys 2 -:-
21:00Tigre 2 - Lanus 2 -:-
21:00Union Santa Fe 2 - Central Cordoba 2 -:-
ARMENIA: Premier League
16:00Alashkert - West Armenia -:-18:00Shirak - Van -:-
ASIA: AFC Asian Cup U23
16:00Indonesia U23 - Australia U23 -:-18:30Iordania U23 - Qatar U23 -:-
AZERBAIDJAN: I Liqa
44'Zaqatala - Araz Saatli 1:014'Difai Agsu - Imisli FK 0:0
15:00Karvan - Lokbatan -:-
BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Najma - Sitra -:-19:00Busaiteen - Al-Ahli Manama -:-
19:00Manama Club - Al Khalidiyah -:-
BELGIA: Pro League U21
21:00RFC Liege U21 - Lommel SK U21 -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
03:00The Strongest - GV San Jose 2:1BRAZILIA: Serie A
23:00AmânatCuiaba - Vitoria -:-01:00Bragantino - Vasco 2:1
01:00Gremio - Athletico-PR 2:0
02:00Atletico-MG - Criciuma 1:1
02:00Fortaleza - Cruzeiro 1:1
02:00Juventude - Corinthians 2:0
02:00Palmeiras - Internacional 0:1
03:30Flamengo - Sao Paulo 2:1
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Galvez - Independencia 1:123:30Sao Francisco FC - Rio Branco -:-
BRAZILIA: Cupa Verde
02:00Vila Nova - Cuiaba 2:0BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - Cruzeiro U20 -:-21:15Gremio U20 - America Mineiro U20 -:-
23:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
23:30Hercilio Luz U20 - Inter de Lages U20 7:001:30Marcilio Dias U20 - Avai U20 2:0
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
22:00Paysandu F - ESMAC F -:-BURKINA FASO: Premier League
19:00AS Douanes - Rahimo -:-19:00Bobo-Dioulasso - Etoile Filante -:-
19:00Salitas - Kadiogo -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă campionat
15:00Canon Yaounde - Gazelle -:-15:00Cotonsport - Dynamo Douala -:-
17:00Victoria United - Stade Renard -:-
17:00Yong Sports Academy - Colombe -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Emat - Ascot -:-17:45Stars J. Talents - Foullah Edifice -:-
17:45Tourbillon - Elect Sport -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
19:00ASEC Mimosas - Bouake -:-COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Aguilas - Alianza 4:002:10Millonarios - Junior 3:2
04:20Atl. Nacional - Pereira 0:1
00:00La Equidad - Fortaleza -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30AmânatCeleste - Etoile de Kivu -:-16:00AmânatGroupe Bazano - Simba -:-
17:30AmânatAC Kuya - Motema Pembe -:-
COREEA DE SUD: WK League Women
84'Gyeongju F - Boeun Sangmu F 1:285'Sejong Sportstoto F - Changnyeong F 4:0
83'Seoul F - Hwacheon F 1:1
80'Suwon FC F - Incheon Hyundai Steel F 1:1
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Guanacasteca - San Carlos 0:100:00Puntarenas FC - Zeledon 0:0
03:00Sporting San Jose - AD Santos 2:1
05:00Alajuelense - Grecia 3:1
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
19:00Sonderjyske - Vendsyssel -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00Esbjerg - Middelfart -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
00:30Cumbaya - Libertad 0:003:00Tecnico U. - Dep. Cuenca 2:1
22:00Imbabura - U. Catolica -:-
00:30Ind. del Valle - Mushuc Runa -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Chacaritas - Ind. Juniors 1:523:00Gualaceo - Leones del Norte 2:1
EGIPT: Premier League
17:00Ceramica Cleopatra - Al Ittihad -:-20:00Future FC - Pharco -:-
20:00Ismaily - ZED -:-
ETIOPIA: Premier League
16:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance -:-19:00Bahir Dar Kenema - Hadiya Hossana -:-
FINLANDA: Suomen Cup
20:15NOPS - P-Iirot Rauma -:-GAMBIA: GFA League
19:30Banjul Utd - Falcons -:-19:30Brikama U. - Real Banjul -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura
05:00Comunicaciones - Municipal 0:0GUINEA: Ligue 1
19:00SOAR - Sangaredi -:-HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Rivartibonitienne - Triomphe Liancourt 2:0HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
00:30Marathon - Olimpia 2:1INSULELE FEROE: 1. Deild
21:00Hoyvik - HB Torshavn 2 -:-IRAN: Persian Gulf Pro League
16:00Peykan - Havadar SC -:-17:15Gol Gohar - Esteghlal Khuzestan -:-
18:30Sanat-Naft - Persepolis -:-
JAPONIA: WE League Women
11:00Beleza F - Nojima Stella F 3:112:00Omiya Ardija F - Urawa F 0:4
12:00Saitama F - Albirex Niigata F 1:2
84'Hiroshima F - Inac Kobe Leonesa F 2:0
85'JEF United F - C-Osaka F 0:2
86'Parceiro Nagano F - Mynavi Sendai F 2:2
KAZAHSTAN: First Division
12:00Altai - Arys 0:112:00Okzhetpes - Khan Tengri 0:0
44'Aktobe 2 - FK Kyran 0:1
44'Kaisar Kyzylorda 2 - Ekibastuz 0:0
LETONIA: Virsliga
17:30Grobina - FK Liepaja -:-19:30Jelgava - Valmiera -:-
LIBIA: Premier League
17:30Al Ittihad Misurata - Al Bashaer -:-17:30Asaria - Al-Khmes -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
44'Ungaria U16 - Norvegia U16 1:016:30Cipru U16 - Muntenegru U16 -:-
20:00Malta U19 - Muntenegru U19 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
16:00Al Wehdat (Jor) - Al Ahli (Jor) -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
10:30Botswana U16 F - Uganda U16 F -:-11:00Vietnam U16 F - Wales U16 F -:-
11:30Luxemburg U16 F - Georgia U16 F -:-
14:00Turcia U16 F - China U16 F -:-
16:00SUA U16 F - Paraguay U16 F -:-
17:30San Marino U16 F - Estonia U17 F -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clausura - Play In
04:00Alebrijes Oaxaca - Cimarrones de Sonora 2:1pen06:05Atletico La Paz - Zacatecas Mineros 2:3
MONGOLIA: Premier League
29'Tuv Azarganuud - FC Ulaanbaatar 0:0NAMIBIA: Premiership
19:00Khomas Nampol - Tigers -:-21:30Ongos - Orlando Pirates -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Matagalpa - Ocotal 2:104:00Diriangen - Sport Sebaco 6:0
04:00Masachapa - Jalapa 2:3
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
01:00Diriangen U20 - Sport Sebaco U20 7:201:00Masachapa U20 - Jalapa U20 2:2
19:00Managua FC U20 - UNAN-Managua U20 -:-
23:00Ferretti U20 - Esteli U20 -:-
OMAN: Professional League
16:45Al Seeb - Al-Wahda -:-16:50Bahla - Sur Club -:-
16:55Al Nasr - Oman Club -:-
19:10Al-Rustaq - Ibri -:-
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Alianza - Potros del Este 0:002:15Herrera - UMECIT 2:1
04:30Independiente - Veraguas 3:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional Asuncion - Libertad 1:1PERU: Liga 2
23:00Pirata - San Marcos 0:2REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00Atletico Pantoja - Delfines Del Este 1:201:00Moca - San Cristobal 5:1
01:00Vega Real - Universidad O&M 0:1
SCOŢIA: Lowland League
21:45Civil Service Strollers - East Kilbride -:-SEYCHELLES: Premier League
17:00Foresters FC - Red Star DF -:-SIERRA LEONE: Premier League
20:00Real Republicans - Bhantal -:-SLOVENIA: Prva Liga
17:00Domzale - Koper -:-SOMALIA: National league
15:30Sahafi - Horseed -:-SUA: US Open Cupa
02:00Hartford Athletic - New York City II 2:3d.p.02:00North Carolina - Carolina Core 1:0
02:00Richmond Kickers - Loudoun 0:1pen
02:30Memphis - Miami United 2:0
02:30Miami FC - Tormenta 2:4
03:00Birmingham - Chattanooga Red Wolves 4:2d.p.
03:00Chicago Fire II - Indy Eleven 0:1
03:00FC Tulsa - Northern Colorado 2:1
03:00Union Omaha - El Paso 1:0pen
05:30Las Vegas Lights - Spokane Velocity 2:1d.p.
05:30Monterey Bay - Irvine Zeta 2:1
TAILANDA: Thai League 1
15:00Bangkok Utd - Lamphun Warrior -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Ihefu - Singida Fountain Gate -:-TOGO: Championnat National
18:30Barracuda - Kakadl -:-18:30Doumbe - Espoir -:-
18:30Entente II - Kara -:-
UCRAINA: Premier League
15:30Zorya - Shakhtar -:-UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
69'Kryvbas F - Zhytlobud-1 F 2:212:00Ladomir F - Shakhtar F 0:2
73'Vorskla Poltava F - Kolos Kovalivka F 5:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
75'Dnipro-1 F - Veres-Rivne F 1:044'Dyn. Kyiv F - EMC Podolie F 1:0
UGANDA: Premier League
16:00Maroons - Busoga -:-19:00Kampala City - Mbarara City -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
02:30Penarol - Montevideo City 1:3ZAMBIA: Super League
16:00Mufulira - Green Eagles -:-16:00Red Arrows - Zesco Utd -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.