Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Arsenal - Chelsea -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:00FC Voluntari - U Craiova 1948 -:-19:30FC Botoșani - Dinamo București -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Mamelodi - Sekhukhune -:-ALGERIA: Ligue 2
17:00Bordj Menail - Annaba -:-ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00MC Alger - Constantine -:-AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Argentina U20 F - Brazilia U20 F -:-ANGLIA: Championship
22:00Leicester - Southampton -:-ANGLIA: League One
21:45Cambridge Utd - Wycombe -:-21:45Cheltenham - Peterborough -:-
ANGLIA: League Two
21:45Barrow - Bradford City -:-21:45Colchester - Doncaster -:-
ANGLIA: National League - Play-off
21:00Solihull Moors - Gateshead 3:0ANGLIA: National League North - Play-off
21:45Alfreton - Boston Utd -:-ANGLIA: National League South - Play-off
21:45Braintree - Bath -:-ANGLIA: NPL Premier Division
21:45Bamber Bridge - Macclesfield -:-21:45Guiseley - Worksop -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
21:45Cheshunt - Horsham FC -:-21:45Concord - Bognor Regis -:-
21:45Potters Bar - Hastings -:-
21:45Whitehawk - Enfield Town -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Bristol City U21 - Hull U21 -:-15:00Cardiff U21 - Peterborough U21 -:-
15:00Ipswich U21 - Wigan U21 -:-
15:00Swansea U21 - Burnley U21 -:-
15:00Watford U21 - Coventry U21 -:-
16:00Millwall U21 - Barnsley U21 -:-
21:00QPR U21 - Birmingham U21 -:-
ANGLIA: Academii U18
14:00West Brom U18 - Southampton U18 -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:50Al Adalah - Al Jandal -:-19:30Al Orubah - Al Kholood -:-
20:45Al-Faysaly - Al Arabi -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
03:10Quilmes - Patronato 2:2ARGENTINA: Torneo Federal
02:00Sportivo Belgrano - Gimnasia E.R. 1:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Laferrere - San Martin Burzaco -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Claypole -:-21:30Justo Jose de Urquiza - Leandro N. Alem -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 -:-21:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 -:-
21:00Racing Club 2 - Banfield 2 -:-
21:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIA: Premier League
16:00BKMA - Shirak -:-18:00Urartu - Noah -:-
ARMENIA: First League
15:00Alashkert 2 - FC Gandzasar -:-ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00Unistars - Atl. Deportivo 6:104:00Santa Fe - Real Koyari -:-
ASIA: Liga Campionilor AFC - Play-off
21:00Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) -:-ASIA: Cupa AFC - Play-off
19:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) -:-ASIA: AFC Asian Cup U23
18:30Kuweit U23 - Malaezia U23 -:-18:30Uzbekistan U23 - Vietnam U23 -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Redlands - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIA: Queensland Premier League
12:30Eastern Suburbs - Mitchelton -:-13:15Ipswich - Southside Eagles -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
19:30A. Lustenau - Wolfsberger -:-19:30Tirol - Austria Viena -:-
21:30BW Linz - Altach -:-
BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Hala - Al-Shabbab -:-19:00East Riffa - Al-Rifaa -:-
19:00Sitra - Al-Hidd -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play-off
12:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:30St. Liege - KV Mechelen -:-21:30St. Truiden - Gent -:-
21:30Westerlo - Leuven -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00Igman K. - GOSK Gabela -:-19:00Velez Mostar - Sloga Doboj -:-
21:30Zeljeznicar - Siroki Brijeg -:-
BRAZILIA: Serie B
03:00Vila Nova - Guarani 2:0BRAZILIA: Serie C - Primul tur
02:00Confianca - Londrina 1:102:00Ferroviaria - ABC 1:1
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Vasco da Gama AC - Sao Francisco FC 4:1BRAZILIA: Goiano U20
21:30Royal U20 - Trindade U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:00Bragantino F - Gremio F 1:001:00Corinthians F - Ferroviaria F 0:0
BURKINA FASO: Premier League
19:00Etoile Filante - ASFA Yennega -:-19:00Majestic - Bobo-Dioulasso -:-
19:00Rahimo - Sonabel Ouagadougou -:-
19:00USFA - Vitesse -:-
CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Les Astres - Fovu Baham -:-18:00Fortuna Mfou - Bamenda -:-
18:00UMS de Loum - Union Douala -:-
CHILE: Primera B
01:00Barnechea - San Felipe 1:003:30La Serena - CD Santa Cruz 2:1
03:30U. De Concepcion - Curico Unido 2:0
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
17:00Achnas - Apollon -:-19:00Zakakiou - Doxa -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00Fortaleza - Bucaramanga 0:202:10Chico - Aguilas 1:2
04:20Pasto - La Equidad 2:3
COLUMBIA: Liga Women
01:00Pasto F - Inter Palmira F 2:303:00Ind. Medellin F - Atl. Nacional F 3:4
COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Guanacasteca - Herediano 1:2ECUADOR: Serie B
23:00Manta - Gualaceo -:-EGIPT: Premier League
17:00Smouha - Baladiyat El Mahalla -:-20:00AmânatAl Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
20:00Pharco - Al Masry -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupă retrogradare
16:30Abu Qir Semad - Misr Elmaqasah -:-16:30Asyut Petroleum - Aswan SC -:-
16:30Gomhoriat Shebin - Dekernes -:-
16:30Makadi - Telecom Egypt -:-
16:30Nasr Taadeen - Nogoom FC -:-
ELVEŢIA: Challenge League
20:30Bellinzona - Schaffhausen -:-20:30Xamax - Wil -:-
21:15Baden - Aarau -:-
FINLANDA: Suomen Cup
19:00Kyparamaki - PEPO -:-19:30Mikkeli 2 - KeuPa -:-
20:00NuPS 2 - PPS/Old Stars -:-
FRANŢA: Ligue 2
21:45Auxerre - Laval -:-21:45Bastia - Concarneau -:-
21:45Bordeaux - Dunkerque -:-
21:45Caen - Annecy -:-
21:45Grenoble - St. Etienne -:-
21:45Guingamp - Angers -:-
21:45Quevilly Rouen - Amiens -:-
21:45Rodez - Paris FC -:-
21:45Troyes - Pau FC -:-
21:45Valenciennes - AC Ajaccio -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00BTS Neustadt - TURA Bremen -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:45Arminia Hannover - BSV Rehden -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:15Neumarkt - Eltersdorf -:-GUINEA: Ligue 1
19:00Flamme Olympique - Renaissance -:-INDIA: ISL - Play-off
17:00Odisha FC - Mohun Bagan -:-IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al-Qassim -:-18:15Al Zawraa - Naft Al-Basra -:-
20:30Al Najaf - Baghdad -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship
20:45Knockbreda - H&W Welders -:-ISLANDA: Cupa
22:15Fjolnir - Selfoss -:-ISLANDA: Icelandic Cup Women
21:30Kopavogur F - Grotta F -:-ITALIA: Coppa Italia
22:00Lazio - Juventus -:-JAMAICA: Premier League - Play-off
01:00Waterhouse - Tivoli 1:103:30Arnett Gardens - Portmore 1:1
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Aldier - Talant -:-15:00AmânatMuras United - Abdish-Ata -:-
LETONIA: Virsliga
13:00Grobina - RFS -:-17:30FK Liepaja - Jelgava -:-
LITUANIA: A Lyga
19:00Siauliai FA - Suduva -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00România U16 - China U16 -:-17:00Danemarca U16 - Polonia U16 -:-
19:00Spania U18 - Elveţia U18 -:-
19:55Portugalia U19 - Spania U19 -:-
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Baka City -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
01:45Tijuana U23 - Puebla U23 -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura
00:45Cruz Azul F - Toluca F 2:301:00Necaxa F - Mazatlan FC F 2:3
04:00Club America F - U.N.A.M. F 3:0
06:05Monterrey F - Atl. San Luis F 7:0
NORVEGIA: NM Cup
19:00Skeid - Raufoss -:-NORVEGIA: Toppserien - Feminin
19:00Vålerenga F - Stabaek F -:-OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
16:00PSV U18 - Alkmaar U18 -:-19:30Utrecht U18 - Ajax U18 -:-
OMAN: Professional League
16:40Al-Wahda - Al-Shabab -:-16:50Ibri - Dhofar -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Pastoreo 3:102:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Comerciantes Unidos - Alianza Atl. -:-PERU: Liga 2
23:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol -:-POLONIA: Division 1
19:00Podbeskidzie - Tychy -:-19:00Sosnowiec - S. Rzeszow -:-
21:30R. Rzeszow - Wisla -:-
SIERRA LEONE: Premier League
20:00Ports Authority - Diamond Stars -:-20:00AmânatPorts Authority - Old Edwardians -:-
SOMALIA: National league
15:30Horseed - Kigs -:-SUA: MLS Next Pro
02:00Chicago Fire II - Carolina Core 2:1SUEDIA: Superettan
20:00Degerfors - Helsingborg -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00JKT Tanzania - Young Africans -:-19:00Dodoma Jiji - Simba -:-
TURCIA: Cupa
20:30Ankaragucu - Besiktas -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Merw - Nebitci -:-ŢARA GALILOR: Cymru North
20:30Caersws - Llanidloes -:-21:30Denbigh - Bangor 1876 -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Kolos Kovalivka F - Ladomir F -:-12:00Zhytlobud-1 F - Vorskla Poltava F -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Veres-Rivne F - Dyn. Kyiv F -:-UGANDA: Premier League
19:00Vipers - Maroons -:-UNGARIA: Cupa
21:00Paks - Kisvarda -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.