Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1
45+'Nice - Lorient 1:0GERMANIA: Bundesliga
57'Frankfurt - Augsburg 1:1ITALIA: Serie A
19:30Genoa - Lazio 0:1PauzăCagliari - Juventus 2:0
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30Farul Constanța - CFR Cluj 5:1ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:30FC Hermannstadt - FC Botoșani 1:1SPANIA: LaLiga
45+'Ath. Bilbao - Granada 1:1AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
20:30Maritzburg Utd - Marumo Gallants 0:1ALBANIA: Super Liga
16:00Erzeni - Tirana 0:216:00Kukesi - Skenderbeu 0:2
ALGERIA: Divizia 1
18:00AmânatBen Aknoun - JS Kabylie -:-18:00AmânatBiskra - Setif -:-
18:00AmânatChlef - Magra -:-
18:00AmânatEl Bayadh - Khenchela -:-
18:00Khenchela - Constantine 1:2
18:00Magra - MC Alger 0:0
18:00AmânatMC Alger - Paradou -:-
18:00AmânatSaoura - US Souf -:-
18:00Setif - Saoura 2:1
18:00US Souf - Chlef 0:2
20:00Belouizdad - Biskra 4:0
ALGERIA: Ligue 2
17:00Eulma - Annaba 1:117:00Harrach - Chelghoum 2:0
17:00Khemis El Khechna - Khroub 1:1
17:00Mlila - Ghozlane 1:1
17:00MO Constantine - Olympique Magrane 2:0
17:00MSP Batna - Olympique Akbou 0:0
17:00Ouargla - Batna 1:0
17:00Telaghema - Bordj Menail 2:0
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20
00:00Columbia U20 F - Bolivia U20 F 3:002:30Venezuela U20 F - Brazilia U20 F 1:2
00:00Argentina U20 F - Paraguay U20 F -:-
ANGLIA: League One
45+'Oxford Utd - Stevenage 0:1ANGLIA: Premier League 2
87'Newcastle U21 - Leeds U21 0:288'Nottingham U21 - Aston Villa U21 3:0
ANGLIA: Professional Development League
15:00Bournemouth U21 - Sheffield Utd U21 0:215:00Burnley U21 - Barnsley U21 0:4
15:00QPR U21 - Charlton U21 4:0
15:00Wigan U21 - Coventry U21 2:0
16:00Crewe U21 - Cardiff U21 1:3
16:00Peterborough U21 - Hull U21 3:4
88'Colchester U21 - Sheffield Wed U21 0:3
ANGLIA: Premier League Cup - Play-off
83'Chelsea U21 - Fulham U21 0:4ANGLIA: Women’s Super League
90'Brighton F - Everton F 1:2ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Nassr Riyadh - Al Feiha 3:118:00Al Riyadh - Al Taee 1:2
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
86'Independiente 2 - Defensa y Justicia 2 0:1ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
84'San Lorenzo F - UAI Urquiza F 1:0ARMENIA: Premier League
18:00Noah - BKMA 1:0ARMENIA: First League
15:00Ararat-Armenia 2 - Pyunik 2 4:0ASIA: AFC Asian Cup U23
16:00China U23 - Coreea de Sud U23 0:218:30Emiratele Arabe Unite U23 - Japonia U23 0:2
18:30Thailanda U23 - Arabia Saudită U23 0:5
77'Tadjikistan U23 - Irak U23 1:3
AUSTRALIA: A-League
12:45Newcastle Jets - Wellington Phoenix 1:1AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:15New Lambton - Weston Workers 2:1AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Gold Coast Knights - Brisbane City 3:1AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Croydon - Adelaide Olympic 2:213:00Modbury - Adelaide City 2:0
13:00Para - NE Metrostars 0:5
AUSTRALIA: NPL Tasmania
13:15Glenorchy Knights - Kingborough Lions 2:213:15Riverside Olympic - Launceston United 4:1
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Heidelberg - Moreland City 3:212:45Dandenong City - South Melbourne 0:4
13:15Oakleigh - St Albans 3:2
AUSTRALIA: NSW League One
13:00Blacktown Spartans - Rydalmere Lions 3:213:00Nepean - Northern Tigers 1:2
AUSTRALIA: Queensland Premier League
13:30Caboolture - Capalaba 2:1AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Brunswick City - Western Utd. U21 2:113:30Werribee City - Northcote City 1:2
AUSTRALIA: WA State League
14:15Kingsley Westside - Sorrento 1:4AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
20:30Sturm Graz - SK Rapid 1:0AUSTRIA: 2. Liga
19:10Admira - Kapfenberg 1:019:10Amstetten - Sturm Graz (Am) 1:4
19:10First Vienna - Lafnitz 2:0
19:10Horn - Ried 0:2
19:10Leoben - Liefering 1:2
59'Bregenz - Floridsdorfer AC 0:1
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Neusiedl - Traiskirchen 2:220:30Kremser - Drassburg 3:1
20:30SK Rapid (Am) - Leobendorf 0:1
20:30SV Oberwart - Austria (Am) 3:0
20:30TWL Elektra - Donaufeld Wien 0:0
20:30Wiener - Marchfeld 1:1
86'Favoritner - Ardagger 1:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - Gleisdorf 0:220:00Deutschlandsberger - Wallern/St Marienkirchen 3:0
20:00SPG Wels - Ried (Am) 5:0
20:00Vocklamarkt - Bad Gleichenberg 2:1
AUSTRIA: Burgenland
20:00ASV Siegendorf - Horitschon 3:120:30Deutschkreutz - Bad Sauerbrunn 2:2
20:30Edelserpentin - Kohfidisch 0:1
20:30Leithaprodersdorf - Klingenbach 2:2
AUSTRIA: Karnten
19:30SAK Klagenfurt - Atus Velden 0:219:30Treibach - KAC 1909 2:4
20:21SV Spittal - Lendorf 2:2
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Gloggnitz - Zwettl 1:020:30Korneuburg - St. Polten (Am) 1:1
20:30Kottingbrunn - Waidhofen/Thaya 4:2
20:30Langenrohr - St. Peter in der Au 1:1
20:30Ortmann - Haitzendorf 3:3
20:30Schrems - Wiener Neustadt 0:1
AUSTRIA: Oberosterreich
20:00Edelweiss - SPG Wels II 2:020:00Micheldorf - Perg 3:5
20:00Mondsee - Weisskirchen 4:2
20:30Ostermiething - Pregarten 0:3
21:00AmânatLeonfelden - Friedburg -:-
AUSTRIA: Salzburg
18:45Thalgau - Adnet 6:020:00UFC Hallein - Seekirchen 3:2
AUSTRIA: Steiermark
20:00Furstenfeld - Lebring 1:320:00Hohenhaus Schladming - Hartberg (Am) 2:5
20:00Kalsdorf - SV Frauental 4:0
20:00Stadtwerke Bruck/Mur - Weinland Gamlitz 1:1
20:00SV Union Gnas - Lafnitz (Am) 3:4
20:00SV Wildon - Ilzer SV 1:1
20:00Tillmitsch - Koflach 1:0
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
20:30Kitzbuhel - FC Volders 6:2AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
20:00Kematen - SV Worgl 1:120:30Telfs - SC Kundl -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
20:00Lauterach - Hochst 3:0AUSTRIA: Wien
19:00Stammersdorf - SV Donau 1:119:30Schwechat - Kagran 3:1
AZERBAIDJAN: Premier League
15:30Turan - Sumqayit 1:4BANGLADESH: Premier League
12:45Abahani Limited - Sheikh Jamal 2:112:45Bangladesh Police - Sheikh Russel 1:0
BARBADOS: Premier League
02:00Deacons - Weymouth Wales -:-04:00UWI Blackbirds - Brittons Hill -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
17:00Smorgon - Gomel 2:219:30BATE - Dnepr Mogilev 1:1
BELARUS: Pershaya Liga
19:15Belarus U17 - Zhodino 2 0:4BELGIA: Challenger Pro League
90'Beerschot VA - Patro Eisden 0:187'Francs Borains - Dender 0:3
87'Lommel SK - Beveren 3:1
85'Oostende - St. Liege U23 2:1
89'RFC Liege - Genk U23 5:0
89'Seraing - Deinze 1:2
85'Waregem - Lierse K. 4:1
BELGIA: Pro League U21
20:30Eupen U21 - Oostende U21 2:283'RWDM U21 - Dender U21 2:2
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
58'Gent F - RSC Anderlecht F 0:3BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
82'Charleroi F - Waregem F 1:156'Femina Woluwe F - Mechelen F 2:0
BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
02:00Bolivar - SA Bulo Bulo 1:103:00Aurora - Independiente 2:4pen
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:00GOSK Gabela - Tuzla City 1:019:00Posusje - Zeljeznicar 1:0
87'Velez Mostar - Zvijezda 09 3:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30Kozara - Modrica 4:1BRAZILIA: Serie A
03:30Botafogo RJ - Atletico GO 1:0BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Sao Francisco FC - Rio Branco 0:101:30Humaita - Vasco da Gama AC 1:1
BRAZILIA: Amapaense - Play-off
02:00Independente AP - Oratorio 2:2BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Atletico-MG U20 - Cuiaba U20 3:301:00Fortaleza U20 - Atletico GO U20 2:1
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Rio Branco ES U20 - Vilavelhense U20 -:-BRAZILIA: Goiano U20
46'Aparecida EC U20 - Cerrado EC U20 0:057'Guapo M19 U20 - Aparecidense U20 0:1
54'Itaberai U20 - Royal U20 1:0
56'Trindade U20 - Guanabara City U20 0:0
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
16:00Rolandia EC U20 - Cambe U20 1:121:30Azuriz U20 - Athletico-PR U20 -:-
21:30Parana S.T.C. U20 - Araucaria U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
88'Aguai U20 - Itapirense U20 4:082'Aster Itaqua U20 - CA Juventus U20 1:1
88'Bandeirante U20 - Inter de Bebedouro U20 2:3
85'CA Joseense U20 - Sao Jose EC U20 2:2
21:00CA Taquaritinga U20 - Sao Carlos U20 -:-
87'Cosmopolitano Sports U20 - Rio Branco U20 0:1
83'Desportivo U20 - Comercial FC - Tiete U20 0:2
87'EC Sao Bernardo U20 - Agua Santa U20 3:0
21:00Elosport U20 - Sao Bento U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Ferroviaria U20 - XV de Jau U20 -:-
86'GE Osasco U20 - Clube Vital U20 4:2
84'Guarulhos U20 - Flamengo SP U20 1:3
87'Internacional de Limeira U20 - Piracicaba U20 1:5
87'Marilia AC U20 - Vocem U20 1:0
21:00Mauaense U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
88'Metropolitano FC U20 - SKA Brasil U20 0:0
83'Mirassol U20 - Rio Preto U20 3:2
84'Nacional SP U20 - Portuguesa U20 0:0
72'Olimpia FC U20 - Tanabi U20 1:2
87'Paulinia FU U20 - Guarani U20 3:3
90+'Pinda U20 - Uniao Mogi U20 5:0
83'Ponte Preta U20 - Guacuano U20 1:0
90'Porto Football U20 - Brasilis U20 4:0
21:00Presidente Prudente U20 - Tupa U20 -:-
88'Referencia U20 - Oeste U20 0:2
88'Santo Andre U20 - Jabaquara U20 0:0
89'Sertaozinho U20 - Comercial U20 1:1
86'Sfera U20 - Ituano U20 3:3
85'Taubate U20 - Uniao Suzano U20 2:2
86'Uniao Sao Joao U20 - Independente SP U20 1:2
85'Velo Clube U20 - Rio Claro U20 2:0
BULGARIA: Parva liga
17:30Botev Vratsa - Etar 2:020:00Krumovgrad - Slavia Sofia 2:0
BURKINA FASO: Premier League
19:00Vitesse - ASFA Yennega 0:2BURUNDI: Primus League
16:00Moso Sugar - Inter Star 0:0CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Avion Academy - Fauve Azur Elite 0:117:00Les Astres - UMS de Loum 2:1
18:00Bamenda - Bamboutos FC 1:1
CANADA: Canadian Premier League
05:00Vancouver FC - HFX Wanderers 2:0CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45AS Farcha - Algoy 1:217:45AS Psi - As Dgssie 2:1
17:45Renaissance - Aiglons 1:1
CHINA: Super League
15:00Zhejiang Professional - Tianjin Jinmen Tiger 3:2CHINA: FA Cup
09:00Hangzhou Wuyue - Nantong Haimen 1:0CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Doxa - Nea Salamis 1:019:00Othellos Athienou - Achnas 2:1
COLUMBIA: Primera A - Apertura
00:00La Equidad - Fortaleza 0:002:10Patriotas - Ind. Medellin 2:3
04:20America De Cali - Pasto 0:0
COLUMBIA: Primera B - Apertura
00:00Inter Palmira - U. Magdalena -:-00:00Tigres - Cucuta -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Vegas - Juk 0:120:00Inter Club - CARA Brazzaville 1:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
17:00AmânatAC Rangers - Renaissance -:-COREEA DE SUD: K3 League
09:00Daejeon Korail - Paju Citizen 0:0COSTA RICA: Primera División - Clasura
05:00Herediano - Cartagines 1:1CROAŢIA: Prva NL
18:00Sesvete - Jarun 2:318:00Zrinski Osjecko - Bijelo Brdo 1:0
CROAŢIA: Druga NL
19:00Karlovac - Jadran Porec 2:2DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Randers - Odense 2:2DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
20:00B.93 - Naestved 2:020:00Hillerod - Koge 1:1
20:00Horsens - Helsingor 1:1
DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00Roskilde - AB Kopenhagen 1:1DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
20:00F. Amager - FA 2000 2:1DJIBOUTI: Division 1
15:00CDC Q7 - AS Arta 0:715:00AmânatGendarmerie - AS Arta -:-
17:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-
17:00Hopital - Gendarmerie -:-
17:00Port - CF GR/SIAF -:-
17:30AmânatCF GR/SIAF - Garde-Cotes -:-
17:30Dikhil - ASAS 2:3
19:30AmânatASC Hayab - ASAS -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
00:30Ind. del Valle - Mushuc Runa 2:103:00Barcelona SC - El Nacional 1:0
45+'Delfin - Macara 1:0
00:30Aucas - Emelec -:-
00:30Orense - LDU Quito -:-
EGIPT: Premier League
17:00Baladiyat El Mahalla - Arab Contractors 2:020:00AmânatAl Masry - Al Ahly -:-
20:00AmânatZamalek - Pyramids -:-
ELVEŢIA: Challenge League
20:30Schaffhausen - Xamax 1:190+'Bellinzona - Baden 4:0
69'Aarau - Thun 2:0
73'Sion - Nyonnais 0:0
ESTONIA: Esiliiga
19:00Flora U21 - Viimsi JK 1:3ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Viimsi JK F - Tammeka Tartu F 1:220:00Polva Lootos F - Flora F 0:5
ETIOPIA: Premier League
16:00Hambericho Durame - Hawassa 0:119:00Fasil Kenema - Adama City 0:0
EUROPA: UEFA Youth League - Play-off
15:00Olympiakos U19 - Nantes U19 1:0pen19:00FC Porto U19 - AC Milan U19 2:3pen
FINLANDA: Veikkausliiga
18:00Inter Turku - KuPS 1:118:00SJK - Ilves 1:0
FINLANDA: Ykkosliiga
18:30KaPa - SalPa 1:1FINLANDA: Suomen Cup
19:30PoPo - Poxyt 2 -:-FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
18:30PK-35 Helsinki F - PK-35 Vantaa F 0:0FRANŢA: National
20:30Avranches - Chateauroux 1:020:30Epinal - Versailles 0:1
20:30GOAL FC - Marignane GCB 3:0
20:30Le Mans - Villefranche 1:1
20:30Martigues - Cholet 2:2
20:30Orleans - Nimes 0:1
20:30Red Star - Dijon 0:2
20:30Rouen - Nancy 2:3
FRANŢA: National 2 - Group A
20:00Thonon-Evian - Bourgoin Jallieu 4:220:30Andrezieux - Toulouse II 0:0
FRANŢA: National 2 - Group B
20:30Bergerac - Les Herbiers 1:0FRANŢA: National 2 - Group C
20:00Bastia-Borgo - Chambly 0:3FRANŢA: National 2 - Group D
20:00Wasquehal - Furiani Agliani 2:2FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
15:30Paris FC F - St Etienne F 0:1GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
19:00Telavi - Iberia 1999 0:3GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Elversberg - Schalke 1:119:30Nurnberg - Paderborn 0:2
GERMANIA: 3. Liga
20:00Sandhausen - Bielefeld 1:2GERMANIA: Regionalliga North
20:00Meppen - Spelle-Venhaus 3:020:30Jeddeloh - Bremer 1:3
20:30Lohne - Teutonia Ottensen 3:3
GERMANIA: Regionalliga Nordost
20:00BFC Dynamo - Erfurt 2:220:00Lokomotive Leipzig - Hansa Rostock II 1:1
20:00Luckenwalde - Viktoria Berlin 1:2
GERMANIA: Regionalliga Vest
20:30Rodinghausen - Lippstadt 2:320:30Schalke II - Oberhausen 1:1
GERMANIA: Regionalliga Bayern
19:30Burghausen - Bayreuth 1:120:00Aschaffenburg - Augsburg II 1:1
20:00Buchbach - Memmingen 3:2
20:00Wurzburger Kickers - Schweinfurt 3:0
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
85'Dynamo Schwerin - TB Berlin 3:1GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
19:30Bautzen - Freital 0:1GERMANIA: Oberliga Hamburg
20:15Wandsbeker Concordia - Sasel 0:420:30Suderelbe - Dassendorf 1:0
20:30Victoria Hamburg - Altona 0:0
GERMANIA: Oberliga Bremen
19:30Union 60 Bremen - BTS Neustadt 4:020:30Oberneuland - Blumenthaler 4:0
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:30Munster 2 - Sprockhovel 1:120:30Schermbeck 2020 - Erkenschwick 0:4
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Morlautern - Pfeddersheim 3:0GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00ATSV - Neudrossenfeld 0:120:00Kornburg - Coburg 3:3
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:30Erlbach - Kirchheimer 1:020:30Heimstetten - Gundelfingen 3:0
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Nottingen - Pforzheim 1:2GERMANIA: Oberliga Niederrhein
89'Union Nettetal - SC St.Tonis 1:2GERMANIA: Bundesliga - Feminin
19:30RB Leipzig F - Leverkusen F 1:0GHANA: Division One League
18:00Accra Athletic - Kotoku Royals 2:118:00Tamale City - Wa Suntaa 2:2
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
45+'Europa Point - Magpies 0:0INDIA: ISL - Play-off
17:00Odisha FC - Kerala Blasters 2:1d.p.INSULELE FEROE: Premier League
20:00HB Torshavn - Streymur 2:1INSULELE FEROE: 1. Deild
87'Vikingur 2 - Klaksvik 2 1:2IRAK: Stars League
18:00AmânatAl Kahraba - Zakho -:-18:00AmânatAl Minaa - Newroz -:-
18:00AmânatAl Quwa Al Jawiya - Karbala -:-
18:00AmânatErbil - Al Talaba -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:00Nassaji Mazandaran - Tractor-Sazi 1:017:30Esteghlal F.C. - Shams Azar Qazvin 3:2
17:40Foolad - Mes Rafsanjan 0:1
IRLANDA: Premier Division
PauzăBohemians - Drogheda 1:0PauzăDerry City - Shamrock Rovers 0:0
PauzăGalway - Shelbourne 1:0
PauzăSligo Rovers - Dundalk 1:0
PauzăSt. Patricks - Waterford 0:1
IRLANDA: Divizia 1
PauzăBray - Treaty United 2:0PauzăCobh Ramblers - Finn Harps 2:0
PauzăKerry - Athlone 1:1
PauzăWexford - UC Dublin 1:2
ISLANDA: Besta deild karla
31'Stjarnan - Valur 0:0ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Bnei Yehuda - Nof Hagalil 1:316:00Ironi Tiberias - Ramat Hasharon 3:1
16:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm 2:1
16:00Maccabi Jaffa - M. Herzliya 2:3
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00H. Akko - Nes Tziona 0:016:00Hap. Ramat Gan - Ihud Bnei Shfaram 3:0
16:00H. Ironi Rishon - H. Kfar Saba 1:2
16:00MS Kafr Qasim - Hapoel Afula 0:1
ISRAEL: Liga Alef North
13:40Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Zalfa 2:713:40H. Migdal HaEmek - Hapoel Bueine 1:3
13:40Ironi Baka - MS Tira 2:0
13:40Ironi Nesher - Hapoel Kafr Kanna 3:3
13:40Kiryat Yam - M. Kiryat Ata-Bialik 1:1
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - M. Nazareth 2:0
13:40Tayibe - Tzeirey Um El Fahem 3:0
13:40Tzeirei Kafr Kanna - H. Raanana 1:2
ISRAEL: Liga Alef South
13:40Agudat Sport Ashdod - H. Bikat Hayarden 1:013:40Hapoel Kfar Shalem - Ironi Modiin 1:1
13:40H. Herzliya - Shimshon Tel Aviv 2:2
13:40H. Marmorek - H. Bnei Lod 2:0
13:40Maccabi Shaarayim FC - M. Ironi Ashdod 0:2
13:40M. Ironi Kiryat Malachi - Maccabi Yavne 2:0
13:40SC Dimona - Nordia Jerusalem 4:3
13:40Shimshon Kafr Qasim - Holon Yermiyahu 1:1
ITALIA: Serie B
51'Palermo - Parma 0:058'Reggiana - Cosenza 0:2
KAZAHSTAN: First Division
12:00AmânatFK Akzhayik - Kaspij Aktau -:-12:00Ulytau - Zhetisay 0:1
14:00Kairat Almaty 2 - SD Family 3:3
14:00Turkistan - Taraz 2:0
KYRGYZSTAN: Premier Liga
17:00Ilbirs - Alay Osh 0:2LETONIA: 1. Liga
19:00Tukums 2000 2 - AFA Olaine 2:0LIBIA: Premier League
17:30Abu Salim - Al Ittihad 1:117:30Asswehly - Al Malaab El Libby 1:0
LITUANIA: I Lyga
19:00Riteriai - Banga 2 1:1LUME: Meciuri amicale între cluburi
14:45Balestier Khalsa (Sgp) - Young Lions (Sgp) 1:114:45Hougang (Sgp) - Tanjong Pagar (Sgp) 1:0
MACAU: Elite League
16:00University of Macau - Cheng Fung 0:3MALI: Premiere Division
19:30Koro - Black Stars 2:2MAROC: Botola Pro
45+'Youssoufia Berrechid - Safi 0:1MEXIC: Liga Premier Serie A
72'Inter de Queretaro - La Piedad 1:2MEXIC: Liga Premier Serie B
21:00Dongu - Zitacuaro -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Atl. San Luis U23 - Toluca U23 1:019:00Mazatlan FC U23 - Juarez U23 0:1
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
06:00Monterrey F - Toluca F 1:0NAMIBIA: Premiership
18:00UNAM - Eeshoke 2:218:30Mighty Gunners - Life Fighters 1:1
20:00Young Africans - African Stars -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
02:00Ferretti - Esteli 1:105:00Managua FC - UNAN-Managua 1:3
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
23:00Ferretti U20 - Esteli U20 0:3NIGERIA: NPFL
18:00Heartland - Shooting Stars 1:0NIGERIA: NNL
17:00Ekiti United - 1472 FC 1:017:00Madiba - Coal City 3:1
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
19:00Skeid - Kjelsås 1:0NORVEGIA: Division 3 - Group 4
19:00Trygg/Lade - Mosjoen 4:0NORVEGIA: Toppserien - Feminin
19:00Lyn F - LSK Kvinner F 1:0OLANDA: Eerste Divisie
83'Den Bosch - Breda 2:283'Dordrecht - Oss 2:1
86'Helmond - Jong Ajax 3:1
84'Roda - De Graafschap 1:0
85'Telstar - FC Emmen 2:3
OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
18:00Feyenoord U18 - Willem II U18 -:-OMAN: Professional League
16:45Al-Shabab - Dhofar 0:0PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Rubio Nu - Recoleta -:-PERU: Liga 1 - Apertura
04:00A. Lima - Sport Boys 3:023:00Union Comercio - U. de Deportes -:-
PERU: Liga Women
18:30Carlos Mannucci F - Cesar Vallejo F 3:123:00Defensores F - Ayacucho F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
19:00Korona - Radomiak Radom 4:050'Rakow - Gornik Zabrze 0:0
POLONIA: Division 1
19:00Polonia W. - Sosnowiec 3:319:00S. Rzeszow - Podbeskidzie 2:2
56'Pruszkow - Wisla 2:1
POLONIA: Division 2
20:00Skra - Pogon Siedlce 0:157'Polonia B. - KKS Kalisz 0:0
POLONIA: III Liga - Group IV
18:00Karpaty Krosno - Garbarnia 0:1POLONIA: Central Youth League
17:00Legia U19 - Lech U19 2:1POLONIA: Ekstraliga Women
12:00Leczna F - UKS SMS Lodz F 1:1PORTUGALIA: Liga Portugal
31'Rio Ave - Arouca 0:0PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:00Feirense - Leixoes 1:1REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
19:00Pisek - Ceske Budejovice B 2:2REPUBLICA CEHĂ: MSFL
18:00Start Brno - Ostrava B 0:218:00Zlinsko - Blansko 2:1
19:00Hlucin - Trinec 3:2
19:00SK Hranice - Znojmo 1:2
REPUBLICA CEHĂ: Division B
18:30Slany - Kladno 0:0REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
18:15Rudolfov - Jankov 3:019:00Hluboka nad Vltavou - Junior Strakonice 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Petrin Plzen B - Sokol Radnice 6:0REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
19:00Luhacovice - Brumov 2:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
17:00FC Bacau - Bucovina Radauti 0:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
17:00CSM Ramnicu Sarat - Vointa Limpezis 3:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
17:00Kids Tampa Brasov - Campulung 1:2ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
17:00Odorheiu Secuiesc - V. Curita 1:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
17:00Vedița Colonești - Râmnicu Vâlcea 1:217:00Viitorul Daesti - Cetatea Turnu Măgurele 0:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
17:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 1:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
17:00CSM Deva - Ghiroda & Giarmata Vii 3:3ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
17:00CS U Craiova 2 - Jiul Petrosani 0:217:00Gilortul Tg. Carbunesti - Lupac 0:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
17:00Phoenix Buzias - FC Bihor 0:3ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
17:00Ineu - Socodor 1:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
17:00Targu Mures 1898 - Metalurgistul Cugir 4:017:00Viitorul Cluj - Industria Galda 2:0
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
17:00Sighetu Marmatiei - Zalău 2:2ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
17:00Baile Felix - SC Olimpia MCMXXI Satu Mare 1:0RUSIA: Premier League
19:00Krasnodar - F. Voronezh 2:0RUSIA: FNL
80'Rodina Moscow - Khimki 1:2RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
16:30Amkar - Sokol Kazan 1:2RUSIA: Youth League
11:00FK Rostov U19 - F. Voronezh U19 3:113:00FK Strogino Moscow U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
13:00Krasnodar U19 - Kazan U19 1:2
13:00Nizhny Novgorod U19 - Ural U19 1:1
15:00FK Orenburg U19 - Akhmat Grozny U19 0:4
15:00Lok. Moscova U19 - Sochi U19 2:1
15:00TSKA Moscova U19 - Din. Moscova U19 3:1
17:00Chertanovo M. U19 - Zenit U19 2:3
17:00Konoplev Academy U19 - Samara U19 3:0
19:00Baltika U19 - Sp. Moscova U19 3:1
RWANDA: Premier League
16:00Gasogi United - Sunrise 3:0SCOŢIA: Divizia 1
PauzăInverness - Raith 0:0SCOŢIA: Lowland League
21:45Celtic B - Hearts B -:-SEYCHELLES: Premier League
14:00Lightstars - La Passe 3:117:00Bazar Brothers - Saint Louis 2:3
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatWilberforce Strikers - SLIFA -:-SIRIA: Premier League
16:00Al Karamah - Tishreen 0:016:00Foutoua - Jableh 0:1
16:00Hottin - Wathbah 0:0
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
18:30Trencin - Kosice 1:2SLOVACIA: 2. liga
19:00Pohronie - S. Bratislava B 2:1SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
19:30MSK Senec - Modra 0:0SLOVENIA: 2. SNL
18:00Beltinci - NK Krka 0:118:00Tolmin - Dravinja 1:1
20:00Triglav - Rudar 1:1
SLOVENIA: 3. SNL - East
20:30Krsko - Videm -:-SOMALIA: National league
15:30Heegan - Jeenyo 2:2SPANIA: LaLiga2
51'Tenerife - Leganes 0:0SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00Stocksund - Vasalund 0:0SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Ariana - Angelholm 3:1SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
19:30Lidkoping - Gauthiod 1:120:00IFK Skovde - Grebbestad 4:1
20:00Motala - Forward 2:1
20:15Herrestads AIF - Kongahalla 2:2
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
20:00Enkopings SK - Skiljebo 2:1SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
19:30Nosaby - Lodde 1:020:00IFK Hassleholm - Högaborgs 1:3
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Lindome - Landvetter 3:1SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
20:00Norrkoping F - Djurgarden F 2:2SUEDIA: Elitettan Women
20:00Umeå IK F - Sunnanå F 1:0TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Khosilot Parkhar - Eskhata 1:217:00Panjsher - Istaravshan 1:3
TAILANDA: Thai League 1
15:00Port MTI FC - Chiangrai 1:2TAILANDA: Thai League 2
15:00Suphanburi - Customs Utd 1:0TUNISIA: Cupa
16:30AS Hamma - Gafsa 0:116:30AS Mohamdia - Bizertin 1:2
19:30CS Sfaxien - Marsa 0:1d.p.
TURCIA: Super Lig
20:00Besiktas - Ankaragucu 2:0TURCIA: 1. Lig
20:00Altay - Manisa FK 0:2ŢARA GALILOR: Cymru North
21:30AmânatBuckley - Chirk AAA FC -:-59'Denbigh - Flint 0:1
57'Gresford - Prestatyn 1:1
49'Guilsfield - Airbus 1:1
56'Porthmadog - Holywell 0:1
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:00Prykarpattya - СК Полтава 3:113:00Karpaty Lviv - Inhulets 1:2
UCRAINA: U19 League
11:00Ch. Odessa U19 - Kryvbas 2020 U19 0:012:00Vorskla U19 - Kolos Kovalivka U19 0:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Mariupol F - Panthers FC Uman F 0:4UGANDA: Premier League
16:00Airtel Kitara - Vipers 0:2UNGARIA: NB I Women
17:00Puskas Academy F - Ferencvaros F 0:5URUGUAY: Primera Division - Apertura
19:30Racing Montevideo - Cerro CA 1:157'Liverpool M. - Defensor Sp. 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:00Estudiantes M. - Rayo Zuliano 2:1VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - El Vigia -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.