Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Luton - Everton -:-FRANŢA: Ligue 1
20:00Toulouse - Montpellier -:-22:00Lens - Lorient -:-
GERMANIA: Bundesliga
21:30Hoffenheim - RB Leipzig -:-ITALIA: Serie A
21:45Torino - Bologna -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:00Farul Constanța - Sepsi Sf. Gheorghe -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
17:00CSC 1599 Șelimbăr - Gloria Buzau -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă retrogradare
11:00Alexandria - CSM Reșița -:-11:00Ceahlăul P. Neamț - Unirea Dej -:-
11:00Concordia Chiajna - ACS Viitorul Tg. Jiu -:-
11:00CSM Slatina - Progresul Spartac -:-
11:00FC Argeș - CSC Dumbrăvița -:-
11:00Tunari - CSA Steaua București -:-
SPANIA: LaLiga
22:00Getafe - Ath. Bilbao -:-AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Sekhukhune - TS Galaxy -:-ALGERIA: Divizia 1
18:00AmânatBen Aknoun - Biskra -:-18:00AmânatChlef - Khenchela -:-
18:00AmânatConstantine - Belouizdad -:-
18:00AmânatEl Bayadh - JS Kabylie -:-
18:00AmânatMC Alger - USM Alger -:-
18:00AmânatOran - Setif -:-
18:00AmânatSaoura - Paradou -:-
18:00AmânatUS Souf - Magra -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Peru U20 F - Paraguay U20 F 2:202:30Columbia U20 F - Argentina U20 F 1:1
05:00Venezuela U20 F - Brazilia U20 F -:-
ANGLIA: League One - Play-off
21:30Barnsley - Bolton -:-ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
21:00Arsenal U21 - Manchester Utd U21 -:-21:00Chelsea U21 - Brighton U21 -:-
21:00West Ham U21 - Blackburn U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
13:00Barnsley U21 - Hull U21 -:-15:00Bournemouth U21 - Fleetwood U21 -:-
15:00Coventry U21 - Sheffield Utd U21 -:-
15:00Ipswich U21 - Sheffield Wed U21 -:-
16:00Millwall U21 - Wigan U21 -:-
16:00Watford U21 - Burnley U21 -:-
21:00Colchester U21 - Charlton U21 -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al-Taawon - Al-Hilal -:-21:00Abha - Al-Ittihad FC -:-
21:00Al-Ettifaq - Al Feiha -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Deportivo Paraguayo - Deportivo Espanol -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:00Ezeiza - Estrella de Berisso -:-ARGENTINA: Copa Argentina
69'Racing Club - Talleres (R.E) 0:1ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00San Lorenzo F - Platense F -:-ARMENIA: Premier League
16:00BKMA - Ararat -:-18:00Urartu - Shirak -:-
ARMENIA: First League
15:00Syunik - Mika Jerevan -:-ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
18:30Japonia U23 - Uzbekistan U23 -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Campbelltown City - Adelaide Croatia Raiders -:-AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Dandenong - Melbourne Knights -:-13:30Altona Magic - Hume City -:-
AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Canterbury Bankstown -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
13:15Clarence Zebras U21 - South Hobart U21 -:-AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
20:30A. Lustenau - Austria Viena -:-AUSTRIA: 2. Liga
19:10Amstetten - Floridsdorfer AC -:-19:10Dornbirn - Kapfenberg -:-
19:10Leoben - St. Polten -:-
19:10Liefering - Sturm Graz (Am) -:-
19:10Stripfing - Lafnitz -:-
21:30Grazer - Admira -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Neusiedl - Marchfeld -:-20:30Favoritner - Wiener Viktoria -:-
20:30Kremser - Ardagger -:-
20:30SV Oberwart - Traiskirchen -:-
20:30TWL Elektra - Drassburg -:-
20:30Wiener - SK Rapid (Am) -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Allerheiligen - Vorwarts Steyr -:-20:00SPG Wels - LASK (Am) -:-
20:00Union Gurten - Wallern/St Marienkirchen -:-
20:00Vocklamarkt - Voitsberg -:-
20:00Weiz - Ried (Am) -:-
20:30Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg -:-
AUSTRIA: Burgenland
20:00ASV Siegendorf - Pinkafeld -:-20:30Deutschkreutz - Marz -:-
20:30Leithaprodersdorf - Horitschon -:-
20:30Parndorf - Klingenbach -:-
AUSTRIA: Karnten
19:00SAK Klagenfurt - SC Landskron -:-19:00St. Jakob/Ros - Lendorf -:-
19:30Treibach - Atus Velden -:-
20:21SV Spittal - SV Kraig -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Gloggnitz - Rohrbach -:-20:30Schrems - Zwettl -:-
20:30Warth - Haitzendorf -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
20:00Micheldorf - Dietach -:-20:00Mondsee - Oedt -:-
20:30Ostermiething - Friedburg -:-
21:00Perg - Weisskirchen -:-
AUSTRIA: Salzburg
19:00Thalgau - Seekirchen -:-20:00Kuchl - Adnet -:-
20:00SAK 1914 - UFC Siezenheim -:-
20:00UFC Hallein - Grodig -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Furstenfeld - Koflach -:-20:00Hohenhaus Schladming - UFC Fehring -:-
20:00Kalsdorf - Weinland Gamlitz -:-
20:00Lebring - SV Frauental -:-
20:00SV Union Gnas - SV Wildon -:-
20:00Tillmitsch - Hartberg (Am) -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
20:30Kitzbuhel - Ebbs -:-AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
19:00Innsbrucker AC - Telfs -:-19:30Vols - SV Worgl -:-
20:00Kematen - SC Kundl -:-
AUSTRIA: Wien
19:00Mannsworth - Stadlau -:-19:00Stammersdorf - Kagran -:-
19:30Schwechat - Simmeringer -:-
BAHRAIN: Premier League
19:00Al Khalidiyah - Al-Rifaa -:-19:00East Riffa - Al-Hala -:-
19:00Sitra - Al-Shabbab -:-
BANGLADESH: Premier League
13:00Chittagong Abahani - Mohammedan -:-13:00Sheikh Jamal - Brothers U. -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
18:00FC Minsk - Zhodino -:-20:00BATE - Isloch -:-
BELARUS: Pershaya Liga
16:00Lokomotiv Gomel - Shakhtyor Soligorsk 2 -:-17:00Lida - Molodechno -:-
18:00Orsha - Baranovici -:-
19:00Din. Minsk 2 - Ostrovets -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Dyussh-Polesgu F - Zorka-BDU F -:-15:00FC Gomel F - Din. Minsk F -:-
16:00Dynamo Brest F - Belarus U19 F -:-
18:00Dnepr Mogilev F - Minsk FK F -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
21:45Westerlo - St. Truiden -:-BELGIA: National Division 1
21:00Charleroi B - Thes Sport -:-BELGIA: Pro League U21
20:30Beveren U21 - Dender U21 -:-20:30Deinze U21 - Kortrijk U21 -:-
20:30Eupen U21 - Francs Borains U21 -:-
20:30Oostende U21 - Westerlo U21 -:-
20:30Patro Eisden U21 - Lommel SK U21 -:-
21:00RFC Liege U21 - St. Truiden U21 -:-
21:00RWDM U21 - Lierse K. U21 -:-
BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:30Femina Woluwe F - Charleroi F -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
19:00Velez Mostar - Posusje -:-19:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-
21:30Zrinjski - Siroki Brijeg -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
00:00Atl. Roraima - River-RR -:-BRAZILIA: Cupa Braziliei
01:00Botafogo RJ - Vitoria 1:001:30Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3
02:30CRB - Ceara 1:0
PauzăGoias - Cuiaba 1:0
48'Palmeiras - Botafogo SP 0:0
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Rio Branco ES U20 - Nova Venecia U20 -:-BRAZILIA: Goiano U20
21:30Aparecida EC U20 - Royal U20 -:-21:30Aparecidense U20 - Jataiense U20 -:-
21:30Cerrado EC U20 - Guanabara City U20 -:-
21:30Guapo M19 U20 - Vila Nova U20 -:-
21:30Itaberai U20 - Trindade U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Agua Santa U20 - CA Juventus U20 -:-21:00Botafogo SP U20 - Sertaozinho U20 -:-
21:00Brasilis U20 - Itapirense U20 -:-
21:00Capivariano U20 - Paulinia FU U20 -:-
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Sfera U20 -:-
21:00Desportivo U20 - Elosport U20 -:-
21:00Ferroviaria U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
21:00Flamengo SP U20 - Portuguesa U20 -:-
21:00Francana U20 - Bandeirante U20 -:-
21:00Gremio Prudente U20 - Marilia AC U20 -:-
21:00Guacuano U20 - Porto Football U20 -:-
21:00Guarani U20 - SKA Brasil U20 -:-
21:00Ibrachina U20 - Guarulhos U20 -:-
21:00Inter de Bebedouro U20 - Comercial U20 -:-
21:00Internacional de Limeira U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
21:00Ituano U20 - Sao Bento U20 -:-
21:00Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U20 -:-
21:00Jose Bonifacio EC U20 - Tanabi U20 -:-
21:00Maua U20 - Santo Andre U20 -:-
21:00Mirassol U20 - Olimpia FC U20 -:-
21:00Novorizontino U20 - Presidente Prudente U20 -:-
21:00Oeste U20 - Clube Vital U20 -:-
21:00Osasco Audax U20 - Referencia U20 -:-
21:00Piracicaba U20 - Cosmopolitano Sports U20 -:-
21:00Ponte Preta U20 - Aguai U20 -:-
21:00Rio Branco U20 - Independente SP U20 -:-
21:00Rio Claro U20 - Sao Carlos U20 -:-
21:00Rio Preto U20 - Fernandopolis U20 -:-
21:00Sao Caetano U20 - EC Sao Bernardo U20 -:-
21:00Sao Jose EC U20 - Uniao Mogi U20 -:-
21:00Taubate U20 - Pinda U20 -:-
21:00Uniao Suzano U20 - CA Joseense U20 -:-
21:00Vocem U20 - Tupa U20 -:-
21:00XV de Jau U20 - Velo Clube U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
78'Santos F - Fluminense F 0:0BULGARIA: Vtora liga
15:30Dobrudzha - Septemvri Sofia -:-18:00Ludogorets II - Bdin Vidin -:-
18:00Svoge - Marek -:-
BULGARIA: Third League - North-West
18:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna -:-18:00Drenovets - Vihar Slavyanovo -:-
18:00Juventus Malchika - Mezdra -:-
18:00Pavlikeni - OFK Levski -:-
18:00Sevlievo - Akademik Svishtov -:-
18:00Yantra Polski Trambesh - Partizan Cerven Brjag -:-
CANADA: Championship
01:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3penCAPUL VERDE: Campeonato Nacional
20:00Morabeza - Varandinha -:-CHILE: Primera División
22:30Palestino - Copiapo -:-COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Leones - U. Magdalena 1:323:30Barranquilla - Real Cartagena 0:1
23:30Boca Juniors - Quindio 2:1
23:30Real Santander - Cucuta 0:3
00:00Huila - Orsomarso 1:0
CONGO: Ligue 1
17:00Diables Noirs - Cheminots -:-20:00Vegas - V. Club Mokanda -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
17:30AC Kuya - Motema Pembe -:-16:00Simba - Groupe Bazano -:-
17:00AC Rangers - Renaissance -:-
COREEA DE SUD: K3 League
09:00Daejeon Korail - Pocheon -:-10:00Yeoju Citizen - Hwaseong -:-
11:00Gyeongju KHNP - Siheung Citizen -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Grecia - Guanacasteca -:-CROAŢIA: HNL
18:00Rudes - Istra 1961 -:-CROAŢIA: Prva NL
15:50Vukovar 1991 - Sesvete -:-CROAŢIA: Druga NL
19:00Karlovac - Belisce -:-DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
20:00Aarhus - Nordsjaelland -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
20:00Vendsyssel - Kolding -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
19:30Naestved - B.93 -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00AB Kopenhagen - Middelfart -:-20:00Nykobing - Esbjerg -:-
20:00Roskilde - Aarhus Fremad -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
20:00Hellerup - FA 2000 -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
20:00Holbaek - Avarta -:-DJIBOUTI: Division 1
16:00Gendarmerie - AS Arta -:-17:30CF GR/SIAF - Garde-Cotes -:-
19:30ASC Hayab - ASAS -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:077'San Antonio - Vargas Torres 2:2
EGIPT: Premier League
19:00Al Ittihad - Baladiyat El Mahalla -:-19:00ZED - Arab Contractors -:-
ELVEŢIA: Challenge League
20:30Bellinzona - Xamax -:-20:30Schaffhausen - Nyonnais -:-
21:15Baden - Thun -:-
21:15Sion - Wil -:-
21:15Vaduz - Aarau -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
21:00Yverdon II - Sion II -:-EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
17:00Al Jazira Hamra - United FC -:-17:00Dibba Al Hisn - Dibba Al Fujairah -:-
17:05Al Arabi - Al Thaid -:-
17:05Al Hamriyah - Dubai City -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: League Cup
19:45Al-Wahda - Al-Ain -:-ESTONIA: Meistriliiga
19:00Kalju - Tammeka -:-ETIOPIA: Premier League
15:00Ethiopian Insurance - Hambericho Durame -:-18:00Ethiopia Bunna - Ethiopia Nigd Bank -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
18:00VPS - Lahti -:-FINLANDA: Ykkosliiga
18:30KTP - JaPS -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
19:00PPJ - Atlantis 2 -:-FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
18:30HJK F - HPS F -:-18:30PK-35 Helsinki F - KuPS F -:-
19:00Ilves F - PKKU F -:-
FINLANDA: Ykkonen Women
19:00TPS F - P-Iirot Rauma F -:-FRANŢA: Ligue 2
21:00Angers - Pau FC -:-21:00Bastia - Amiens -:-
21:00Bordeaux - AC Ajaccio -:-
21:00Caen - Laval -:-
21:00Grenoble - Concarneau -:-
21:00Quevilly Rouen - Dunkerque -:-
21:00Rodez - Annecy -:-
21:00Troyes - Valenciennes -:-
FRANŢA: National
20:00Chateauroux - Villefranche -:-20:30Avranches - Nancy -:-
20:30Epinal - Orleans -:-
20:30GOAL FC - Nimes -:-
20:30Le Mans - Cholet -:-
20:30Red Star - Versailles -:-
20:30Sochaux - Dijon -:-
22:00Martigues - Marignane GCB -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Dusseldorf - Nurnberg -:-19:30Hamburger SV - St. Pauli -:-
GERMANIA: 3. Liga
20:00Lubeck - Duisburg -:-GERMANIA: Regionalliga North
20:00Meppen - Hamburger SV II -:-GERMANIA: Regionalliga Nordost
20:00Babelsberg - Berliner AK 07 -:-20:00Eilenburg - Meuselwitz -:-
20:00Hertha II - Erfurt -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
20:30Rodinghausen - FC Gutersloh -:-GERMANIA: Regionalliga Bayern
19:30Turkgucu Munchen - Schalding -:-20:00Aschaffenburg - Illertissen -:-
20:00Buchbach - Bayern II -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
20:30Tasmania Berlin - Neustrelitz -:-GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
19:00Halle - Sandersdorf -:-20:00Auerbach - Arnstadt -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
19:45OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack -:-20:30Oberneuland - BTS Neustadt -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
19:30Gievenbeck - Vreden -:-20:00Lotte - Munster 2 -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00Ammerthal - Eltersdorf -:-20:00Feucht - Neudrossenfeld -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
20:00Erlbach - Munchen 1860 II -:-GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
20:00Nottingen - Denzlingen -:-GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
18:00Meppen U19 - RB Leipzig U19 -:-GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
19:30Nurnberg U19 - Heidenheim U19 -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
19:30Wolfsburg F - Koln F -:-GHANA: Division One League
13:00Northern City - Techiman Heroes -:-13:00Wa Suntaa - VC Warriors -:-
18:00Berekum City - Techiman Liberty -:-
18:00Brong Ahafo - Baffour SA -:-
18:00Eleven Wonders - Young Apostles -:-
18:00Mighty Royals - Debibi -:-
18:00Nania - Akatsi All Stars -:-
18:00Tamale City - Maana -:-
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00Manchester 62 - St Josephs -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
05:00Comunicaciones - Municipal -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
39'Genesis - Olancho 0:0INSULELE FEROE: 1. Deild
21:00Sandur - Vikingur 2 -:-22:00Klaksvik 2 - Runavik 2 -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Al Ahli - Al Hussein -:-20:45Aqaba - Shabab Al Ordon -:-
IRAK: Stars League
18:00AmânatAl Kahraba - Al Shorta -:-18:00AmânatAl Minaa - Al Naft -:-
18:00AmânatAl Najaf - Al Talaba -:-
18:00AmânatNaft Al-Basra - Al Wasat -:-
18:00AmânatNewroz - Al-Qassim -:-
IRLANDA: Premier Division
21:45Bohemians - Shamrock Rovers -:-21:45Dundalk - Shelbourne -:-
21:45Galway - Derry City -:-
21:45Sligo Rovers - Waterford -:-
21:45St. Patricks - Drogheda -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:45Cobh Ramblers - Bray -:-21:45Finn Harps - Treaty United -:-
21:45Kerry - Cork City -:-
21:45UC Dublin - Longford -:-
21:45Wexford - Athlone -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Retrogradare
21:45Ballymena - Institute -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Retrogradare
22:00Dergview - Armagh -:-ISLANDA: Division 1
22:15Afturelding - Grotta -:-22:15Keflavik - IR Reykjavik -:-
22:15Leiknir - Njardvik -:-
22:15Throttur - Thor Akureyri -:-
ISLANDA: Besta deild Women
21:00Breidablik F - Hafnarfjordur F -:-21:00Stjarnan F - Tindastoll F -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Ironi Tiberias - Bnei Yehuda -:-16:00Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-
16:00Maccabi Jaffa - Hapoel Umm al-Fahm -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Afula -:-16:00H. Ironi Rishon - H. Akko -:-
16:00Ihud Bnei Shfaram - H. Kfar Saba -:-
16:00MS Kafr Qasim - Nes Tziona -:-
ISRAEL: Liga Alef North
11:00H. Migdal HaEmek - Tzeirey Um El Fahem -:-13:40Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa -:-
13:40Ironi Nesher - Maccabi Nujeidat Ahmad -:-
13:40Kiryat Yam - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:40Tayibe - MS Tira -:-
13:40Tzeirei Kafr Kanna - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
ISRAEL: Liga Alef South
13:40Agudat Sport Ashdod - Holon Yermiyahu -:-13:40Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Shaarayim FC -:-
13:40H. Bnei Lod - H. Bikat Hayarden -:-
13:40H. Marmorek - Shimshon Tel Aviv -:-
13:40M. Ironi Kiryat Malachi - Ironi Modiin -:-
13:40SC Dimona - M. Ironi Ashdod -:-
13:40Shimshon Kafr Qasim - Nordia Jerusalem -:-
JAPONIA: J1 League
08:00Albirex Niigata - Hiroshima -:-08:00Yokohama M. - Iwata -:-
09:00C-Osaka - Sapporo -:-
09:00Kashima - Shonan -:-
09:00Machida - Kashiwa -:-
09:00Sagan Tosu - Verdy -:-
09:00Tokyo - Kyoto -:-
10:00Avispa Fukuoka - G-Osaka -:-
10:00Kawasaki - Urawa -:-
13:00Nagoya - Kobe -:-
JAPONIA: J2 League
07:10Tokushima - Ehime -:-08:00Fujieda MYFC - Kusatsu -:-
08:00Kofu - Oita -:-
08:00Kumamoto - Kagoshima Utd -:-
08:00Shimizu - Tochigi -:-
08:00Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi -:-
08:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz -:-
08:00Yamagata - Okayama -:-
08:00Yokohama FC - Mito -:-
10:00Iwaki - Chiba -:-
JAPONIA: J3 League
07:00Tottori - Omiya Ardija -:-08:00Azul Claro Numazu - Fukushima Utd -:-
08:00Grulla Morioka - Kanazawa -:-
08:00Kitakyushu - YSCC -:-
08:00Nara Club - Imabari -:-
08:00Ryukyu - Kamatamare -:-
08:00Sagamihara - Osaka -:-
08:00Toyama - Tegevajaro Miyazaki -:-
08:00Yamaga - Vanraure -:-
10:00Nagano - Gifu -:-
JAPONIA: WE League Women
07:00Hiroshima F - Parceiro Nagano F -:-07:00Omiya Ardija F - Mynavi Sendai F -:-
08:00Urawa F - C-Osaka F -:-
KAZAHSTAN: First Division
13:00Ulytau - Ekibastuz -:-14:00Altai - Khan Tengri -:-
16:00Arys - Aktobe 2 -:-
16:00Kairat Almaty 2 - Kaspij Aktau -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
19:00Al Qadisiya - Al Naser -:-KUVEIT: Division 1
19:00Al Sahel - Yarmouk -:-19:00Burgan - Al Sulaibikhat -:-
LETONIA: Virsliga
18:00BFC Daugavpils - Jelgava -:-LETONIA: 1. Liga
20:00Leevon PPK - Super Nova -:-LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Tadamon - Al Ghazieh -:-LITUANIA: I Lyga
18:00FK Minija - Neptunas -:-18:00FK Panevezys 2 - Atmosfera -:-
19:00Garliava - Nevezis Kedainiai -:-
LITUANIA: Cupa
20:00Euforija Vilnius - Transinvest -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
02:00Sfântul Vincent și Grenadines - Dominica 1:300:00Jamaica U17 - Trinidad Tobago U17 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
15:15Terengganu (Mys) - Kelantan DNFC (Mys) -:-MALI: Premiere Division
19:30Stade Malien - CO Bamako -:-21:30Koro - Foot Elite -:-
MALTA: Premier League
20:00Gzira - Floriana -:-20:00Marsaxlokk - Balzan -:-
20:00Mosta FC - Naxxar -:-
20:00Santa Lucia - Birkirkara -:-
MAURITANIA: Ligue 1
20:00Entou - Tevragh-Zeina -:-22:50Nouakchott King's - Gendrim -:-
MEXIC: Liga MX - Clausura - Play In
39'Necaxa - Queretaro 0:006:15Pachuca - U.N.A.M. -:-
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
02:30Tapatio - Atlante 0:39'Atletico La Paz - Leones Negros 0:0
MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
16:00Sparta Selemet - Floresti -:-16:00Univer-Oguzsport - Drochia -:-
MONGOLIA: Premier League
14:15Khaan Khuns-Erchim - Khovd -:-MYANMAR: MNL League Cup
12:15Yadanarbon - Rakhapura United -:-12:30Ayeyawady - Silver Stars -:-
12:30Dagon Port - Hantharwady Utd -:-
12:30Thitsar Arman - Ispe FC -:-
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri
02:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 2:0NIGER: Super Ligue
18:15Sahel - Tahoua -:-OLANDA: Eredivisie
21:00Almere City - Heerenveen -:-21:00Sittard - G.A. Eagles -:-
OLANDA: Eerste Divisie
21:00Breda - Den Haag -:-21:00De Graafschap - Jong Utrecht -:-
21:00Den Bosch - FC Emmen -:-
21:00Dordrecht - Willem II -:-
21:00Helmond - Eindhoven -:-
21:00Jong AZ - Maastricht -:-
21:00Jong PSV - Oss -:-
21:00Roda - Cambuur -:-
21:00Telstar - Groningen -:-
21:00Venlo - Jong Ajax -:-
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Alianza - Miguelito 0:100:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
00:00Tauro - Potros del Este 0:0
39'Independiente - Herrera 1:0
39'UMECIT - Deportivo Universitario 0:0
39'Veraguas - San Francisco 0:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Ameliano - Guarani -:-PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Atl. Tembetary -:-PERU: Liga 1 - Apertura
23:00ADT Tarma - U. de Deportes -:-PERU: Liga Women
23:00Killas F - UNSAAC F 2:1POLONIA: Ekstraklasa
19:00Cracovia - Gornik Zabrze -:-21:30Ruch - Lech -:-
POLONIA: Division 1
19:00Leczna - Odra Opole -:-21:30Podbeskidzie - Arka -:-
POLONIA: Division 2
17:00Polonia B. - Sandecja -:-20:00Kotwica Kolobrzeg - Stomil Olsztyn -:-
20:00Skra - LKS Lodz II -:-
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Pilica Bialobrzegi - Concordia Elblag -:-17:00Swit - Mlawa -:-
18:00T. Mazowiecki - Legionowo -:-
18:00Warta Sieradz - Belchatow -:-
20:45Skierniewice - Bron Radom -:-
POLONIA: III Liga - Group II
14:00Sroda - Nowe Skalmierzyce -:-16:00Notec Czarnkow - Cartusia Kartuzy -:-
17:00Zawisza - Blekitni Stargard -:-
POLONIA: III Liga - Group III
16:00Rakow II - Gornik Z. II -:-17:00Carina Gubin - Unia Turza Slaska -:-
18:00Kluczbork - Sleza Wroclaw -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
16:00Star Starachowice - Wiazownica -:-17:00Swidniczanka Swidnik - Ostrowiec -:-
18:00Sokol Sieniawa - Garbarnia -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Moreirense - Vizela -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
20:00Santa Clara - Os Belenenses -:-REPUBLICA CEHĂ: FNL
18:00Pribram - Brno -:-19:00Jihlava - Varnsdorf -:-
19:00Opava - Chrudim -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
19:00Pisek - Domazlice -:-REPUBLICA CEHĂ: Division B
20:00Chomutov - Kladno -:-REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
19:00Hluboka nad Vltavou - Trhove Sviny -:-REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
18:30Luhacovice - Hluk -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
18:00Bucovina Radauti - Stiinta Miroslava -:-18:00FC Bacau - CSM Bacau -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
18:00Brodoc - Aerostar Bacău -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare
18:00Metalul Buzau - Sporting Liesti -:-18:00Unirea Branistea - CSM Focșani -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
18:00Sutesti - CSM Ramnicu Sarat -:-18:00Viitorul Ianca - Dacia Unirea Brăila -:-
18:00Vointa Limpezis - Hamangia Baia -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
14:00CS Afumaţi - Agricola Borcea -:-18:00LPS HD Clinceni - Dunărea Călărași -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
18:00FC Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja -:-18:00Inainte Modelu - Axiopolis Cernavoda -:-
18:00Progresul Fundulea - Gloria Baneasa -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
18:00CS Din. Bucuresti - CS Blejoi -:-18:00Dunarea Giurgiu - Popesti Leordeni -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
14:00Muscel - CSO Plopeni -:-18:00Paulesti - FC Pucioasa -:-
18:00Tricolorul Breaza - Flacăra Moreni -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
18:00Campulung - Cetate Rasnov -:-18:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00SR Brasov - Odorheiu Secuiesc -:-18:00Unirea Tărlungeni - Targu Secuiesc -:-
18:00V. Curita - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
18:00Cetatea Turnu Măgurele - Vedița Colonești -:-18:00Viitorul Daesti - Râmnicu Vâlcea -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
18:00Calimanesti - Flacara Horezu -:-18:00Curtisoara - Unirea Bascov -:-
18:00Petrolul Potcoava - Sporting Rosiori -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
18:00CSM Deva - CSO Filiasi -:-18:00Ghiroda & Giarmata Vii - Viitorul Simian -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
18:00Jiul Petrosani - Lupac -:-18:00Turceni - CS U Craiova 2 -:-
18:00U Craiova 1948 2 - Gilortul Tg. Carbunesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
18:00FC Bihor - Peciu Nou -:-18:00Phoenix Buzias - Politehnica Timișoara -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Ineu - Progresul Pecica -:-18:00Socodor - Soimii Lipova -:-
18:00Teuz Cermei - Avantul Periam -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
18:00Gloria 2018 Bistrita - Unirea Ungheni -:-18:00Univ. din Alba Iulia - ACS Medias -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Avantul Reghin - Metalurgistul Cugir -:-18:00Industria Galda - Targu Mures 1898 -:-
18:00Viitorul Cluj - Unirea Alba-Iulia -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
18:00Sighetu Marmatiei - CSM Olimpia Satu Mare -:-18:00Zalău - Santandrei -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
18:00Minaur Baia Mare - Baile Felix -:-18:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Sanatatea Cluj -:-
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
13:00Ol. Cluj F - Csikszereda M. Ciuc F -:-15:00Farul Constanța F - Politehnica Timișoara F -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Biolog - Nart Cherkessk -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
16:00Amkar - Dynamo Barnaul -:-RUSIA: Youth League
13:00Samara U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-13:00Zenit U19 - FK Orenburg U19 -:-
14:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Konoplev Academy U19 -:-
15:00F. Voronezh U19 - Ural U19 -:-
15:00Kazan U19 - Sp. Moscova U19 -:-
15:00TSKA Moscova U19 - FK Rostov U19 -:-
15:30Akhmat Grozny U19 - Chertanovo M. U19 -:-
17:00Lok. Moscova U19 - Krasnodar U19 -:-
19:00Din. Moscova U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
19:00Sochi U19 - Baltika U19 -:-
RWANDA: Premier League
19:00Police - Etoile de L'Est -:-SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00Juba - Vitoria do Riboque -:-SCOŢIA: Divizia 1
21:45Ayr - Dunfermline -:-21:45Dundee Utd - Partick Thistle -:-
21:45Inverness - Morton -:-
21:45Queen's Park - Airdrieonians -:-
21:45Raith - Arbroath -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30BASK - Brodarac -:-17:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-
SEYCHELLES: Premier League
14:00La Passe - Anse Reunion -:-17:00Red Star DF - St Michel Utd -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Wusum Stars - Kholifa Stars -:-19:30Bhantal - Lamboi -:-
SIRIA: Syria Cup
16:00Al Wahda - Hottin -:-SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
18:30Banska Bystrica - Kosice -:-SLOVACIA: 2. liga
18:00L. Mikulas - D. Kubin -:-18:00Puchov - Zilina B -:-
20:00Myjava - Malzenice -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
19:30MSK Senec - Rohoznik -:-SLOVENIA: 2. SNL
18:30Triglav - Nafta -:-SLOVENIA: 3. SNL - East
19:30Krsko - Zavrc -:-20:00Brezice - Videm -:-
SOMALIA: National league
15:30Badbaado - Heegan -:-SPANIA: LaLiga2
21:30Villarreal B - Levante -:-SUA: MLS Next Pro
00:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 -:-SUA: NISA
00:00Georgia Lions - Club de Lyon -:-SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00AFC Eskilstuna - Hammarby TFF -:-20:00Stocksund - Taby -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:15Herrestads AIF - Vanersborgs IF -:-20:30Vanersborgs FK - Ahlafors IF -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
20:00Balkan - Lodde -:-20:00IFK Hassleholm - Hassleholms IF -:-
20:00Rappe GOIF - Nosaby -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:00Smedby - Mjolby AI FF -:-TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
16:00Regar-TadAZ - Eskhata -:-TAILANDA: Thai League 1
15:00Uthai Thani - Trat FC -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Simba - Mtibwa Sugar -:-TANZANIA: Federation Cup
19:00Azam - Namungo -:-TOGO: Championnat National
18:30Gbikinti Bassar - Tambo -:-TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
01:00Eagles FC - Defence Force 0:203:10Prison Service - Port Of Spain -:-
TURCIA: Super Lig
20:00Ankaragucu - Alanyaspor -:-20:00Besiktas - Rizespor -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:30Viktoria - Karpaty Lviv -:-13:00Ahrobiznes Volochysk - Livyi Bereg -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00MFC Metalurh - Metalist Kharkiv -:-13:30Kremin - Podillya Khmelnytskyi -:-
UCRAINA: Druha Liga
11:45Real Pharma - Skala 1911 -:-14:00Chaika - Nyva Vinnytsya -:-
UCRAINA: U19 League
12:00Veres Rivne U19 - Minaj U19 -:-14:00Obolon Kiev U19 - LNZ Cherkasy U19 -:-
14:00Oleksandriya U19 - Rukh Lviv U19 -:-
15:05Metalist 1925 U19 - Vorskla U19 -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
17:00Veres-Rivne F - Mariupol F -:-UNGARIA: OTP Bank Liga
21:00Fehervar FC - MTK Budapest -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Danubio - Rampla Juniors -:-21:00Liverpool M. - Penarol -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
14:30Olimpik-Mobiuz - Shortan Guzor -:-15:30Aral - Buxoro -:-
16:00Kokand 1912 - Dostlik Tashkent -:-
17:00Mashal Muborak - Xorazm Urganch -:-
VIETNAM: V.League 1
14:00Hong Linh Ha Tinh - Quang Nam -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.