REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off

20:30USM Alger - Ferroviario Beira -:-
21:00Esperance Tunis - Al Ahly -:-
23:00Wydad - Mamelodi -:-

AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off

16:00Zesco Utd - Supersport -:-

AFRICA: WAFU Cup of Nations - Play-off

19:00Benin - Niger -:-

AFRICA DE SUD: Premier League

16:00Baroka - Ajax Cape Town -:-
19:00Bidvest Wits - Orlando -:-
21:00Kaizer - Golden Arrows -:-
21:15Amazulu - Platinum Stars -:-

AFRICA DE SUD: First Division

16:00Black Leopards - Real Kings -:-
16:00Mbombela - Highlands -:-
16:00Royal Eagles - Super Eagles -:-
16:00Uthongathi - Mthatha Bucks -:-
16:00Witbank - Pretoria U. -:-

ALBANIA: Super Liga

15:00Luftetari Gjirokastra - Vllaznia -:-
15:00Lushnja - Kamza -:-
20:00Skenderbeu - Partizani -:-

ALGERIA: Divizia 1

19:00Biskra - Belouizdad -:-
19:00Harrach - Constantine -:-
19:00Setif - Saoura -:-

ANGLIA: Premier League

14:30West Ham - Tottenham -:-
17:00Burnley - Huddersfield -:-
17:00Everton - Bournemouth -:-
17:00Manchester City - Crystal Palace -:-
17:00Southampton - Manchester Utd -:-
17:00Stoke - Chelsea -:-
17:00Swansea - Watford -:-
19:30Leicester - Liverpool -:-

ANGLIA: Championship

17:00Bolton - Brentford -:-
17:00Derby - Birmingham -:-
17:00Fulham - Middlesbrough -:-
17:00Leeds - Ipswich -:-
17:00Norwich - Bristol City -:-
17:00Preston - Millwall -:-
17:00QPR - Burton -:-
17:00Reading - Hull -:-
17:00Sunderland - Cardiff -:-
17:00Wolves - Barnsley -:-
19:30Aston Villa - Nottingham -:-

ANGLIA: League One

17:00Bristol Rovers - Blackpool -:-
17:00Charlton - Bury -:-
17:00Fleetwood - Southend -:-
17:00Northampton - Bradford -:-
17:00Oxford Utd - Walsall -:-
17:00Peterborough - Wigan -:-
17:00Plymouth - Doncaster -:-
17:00Rochdale - Gillingham FC -:-
17:00Rotherham - Oldham -:-
17:00Scunthorpe - Portsmouth -:-
17:00Shrewsbury - Blackburn -:-

ANGLIA: League Two

17:00Accrington - Cheltenham -:-
17:00Barnet - Crawley Town -:-
17:00Colchester - Wycombe -:-
17:00Coventry - Exeter -:-
17:00Crewe - Carlisle -:-
17:00Luton - Chesterfield -:-
17:00Mansfield - Cambridge Utd -:-
17:00Newport - Grimsby Town -:-
17:00Notts County - Lincoln City -:-
17:00Stevenage - Morecambe -:-
17:00Yeovil - Port Vale -:-

ANGLIA: Vanarama National League

17:00Aldershot - Leyton Orient -:-
17:00Boreham Wood - Ebbsfleet -:-
17:00Chester - Maidenhead -:-
17:00Fylde - Woking -:-
17:00Guiseley - Dover -:-
17:00Halifax - Bromley -:-
17:00Hartlepool - Eastleigh -:-
17:00Maidstone - Gateshead -:-
17:00Solihull - Dagenham & Red. -:-
17:00Sutton - Barrow -:-
17:00Torquay - Macclesfield -:-
17:00Tranmere - Wrexham -:-

ANGLIA: Vanarama National League North

17:00Boston - Darlington -:-
17:00Brackley - Curzon Ashton -:-
17:00Chorley - Telford -:-
17:00Gainsborough - Salford -:-
17:00Harrogate - York -:-
17:00Kidderminster - Blyth Spartans -:-
17:00Leamington - Bradford PA -:-
17:00Nuneaton - Southport -:-
17:00Spennymoor - Alfreton -:-
17:00Stockport - North Ferriby -:-

ANGLIA: Vanarama National League South

17:00Bath City - Wealdstone -:-
17:00Bognor - Gloucester -:-
17:00Braintree - Hungerford -:-
17:00Chippenham Town - Hemel Hempstead -:-
17:00Eastbourne - Oxford City -:-
17:00East Thurrock - Truro -:-
17:00Hampton & Richmond - Concord -:-
17:00Havant & W - Welling -:-
17:00Poole Town - Chelmsford -:-
17:00Weston - Dartford -:-
17:00Whitehawk - St. Albans -:-

ANGLIA: Premier League Sud

17:00Dunstable Town - Dorchester -:-
17:00Farnborough - St Ives -:-
17:00Frome - Bishop's Stortford -:-
17:00Hitchin - Basingstoke -:-
17:00Kettering - Chesham -:-
17:00Kings Langley - Banbury -:-
17:00Kings Lynn - Tiverton -:-
17:00Merthyr Town - Royston -:-
17:00Redditch - Biggleswade Town -:-
17:00St. Neots - Slough -:-
17:00Stratford - Gosport -:-
17:00Weymouth - Hereford -:-

ANGLIA: Premier League Nord

17:00Altrincham - Grantham -:-
17:00Coalville - Stalybridge -:-
17:00Farsley - Barwell -:-
17:00Halesowen - Warrington -:-
17:00Mickleover - Hednesford -:-
17:00Nantwich - Ashton Utd -:-
17:00Shaw Lane - Stafford -:-
17:00Stourbridge - Lancaster -:-
17:00Sutton Coldfield - Buxton -:-
17:00Whitby - Marine -:-
17:00Witton - Rushall -:-
17:00Workington - Matlock -:-

ANGLIA: Bostik League

17:00Billericay - Tooting & Mitcham -:-
17:00Burgess Hill - Tonbridge -:-
17:00Dorking - Brightlingsea -:-
17:00Dulwich Hamlet - Leatherhead -:-
17:00Folkestone - Hendon -:-
17:00Kingstonian - Harlow Town -:-
17:00Leiston FC - Metropolitan Police -:-
17:00Margate - Harrow Borough -:-
17:00Needham Market - Enfield Town -:-
17:00Staines Town - Lowestoft -:-
17:00Thurrock - Merstham -:-
17:00Wingate & Finchley - Worthing -:-

ANGLIA: Academii U18

13:00Arsenal U18 - Reading U18 -:-
13:00Fulham U18 - Brighton U18 -:-
13:00Middlesbrough U18 - Wolverhampton U18 -:-
13:00Norwich U18 - Southampton U18 -:-
13:00Sunderland U18 - Stoke City U18 -:-
13:00Swansea U18 - Chelsea U18 -:-
14:00Leicester U18 - West Ham U18 -:-
14:00Tottenham U18 - Aston Villa U18 -:-
14:30Blackburn U18 - Derby U18 -:-
15:00Manchester United U18 - Newcastle Utd U18 -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:15Al-Ettifaq - Al Shabab -:-
18:15Al Qadisiya - Al-Faysaly -:-
20:20Al-Raed - Al-Taawon -:-

ARGENTINA: Superliga

01:05Belgrano - Tigre 0:0
03:05Patronato - Atl. Tucuman 2:1
20:05Arsenal Sarandi - Temperley -:-
20:05Huracan - Union Santa Fe -:-
22:15Chacarita Juniors - Talleres Cordoba -:-
00:05Velez Sarsfield - Boca Juniors -:-

ARGENTINA: Primera B Nacional

03:00Atl. Rafaela - Los Andes 0:1
03:05Deportivo Moron - Deportivo Riestra 1:3
03:30Ind. Rivadavia - San Martin Tucuman 0:0
19:05Brown Adrogue - Instituto -:-
22:00Ferro - Almagro -:-
00:05Quilmes - Villa Dalmine -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

02:00Talleres (R.E) - Villa San Carlos 2:1
19:05AmânatSan Miguel - Atletico Atlanta -:-
21:30Def. de Belgrano - UAI Urquiza -:-
21:30Sacachispas - Fenix -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:30Atlas - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Puerto Nuevo - General Lamadrid -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

22:00San Jorge - Deportivo Mandiyu -:-

ARMENIA: Premier League

17:00Gandzasar - Pyunik -:-

ASIA: AFC Championship Women U16 - Play-off

12:00China U16 F - Japonia U16 F -:-
15:30Coreea de Nord U16 F - Coreea de Sud U16 F -:-

AUSTRALIA: NPL Western Australia - Retrogradare

45+'Mandurah City - Forrestfield 1:0

AUSTRALIA: National Premier Leagues Play Offs

06:00Heidelberg - APIA Tigers 2:1
09:00AmânatEdgeworth E. - Brisbane Strikers -:-

AUSTRIA: Tipico Bundesliga

17:00Rapid Viena - AC Wolfsberger -:-
19:30LASK Linz - Mattersburg -:-
19:30St. Polten - Admira -:-
19:30Sturm Graz - Altach -:-

AUSTRIA: Regionalliga Est

17:00Karabakh Vienna - Parndorf -:-

AUSTRIA: Regionalliga Central

17:00A. Klagenfurt - Kalsdorf -:-
17:00Vocklamarkt - Bad Gleichenberg -:-

AUSTRIA: Regionalliga Vest

16:00Alberschwende - Kitzbuhel -:-
17:00Dornbirn - USK Anif -:-
17:00Grodig - Wals-Grunau -:-
17:00Hard - Schwaz -:-
17:00Innsbruck (Am) - Kufstein -:-
17:00Saalfelden - Johann -:-
17:30SV Worgl - Altach (Am) -:-
19:00Seekirchen - Hohenems -:-

AUSTRIA: Bundesliga Women

15:00Sturm F - Kleinmunchen F -:-

AZERBAIJAN: Premier League

16:30Sabail - Kapaz -:-
19:00Zira - Inter Baku -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

18:00BATE - Slutsk -:-
19:00Soligorsk - Isloch Minsk -:-

BELARUS: Pershaya Liga

16:00Belshina - Baranovici -:-
16:00FC Slonim - Orsha -:-
16:00Lida - Volna Pinsk -:-
16:00Lokomotiv Gomel - Neman Agro -:-
16:00Osipovici - Energetik-BGU -:-
16:00Smolevichi STI - Smorgon -:-
16:30Torpedo Minsk - Chimik Svetlogorsk -:-
17:00Luch Minsk - Mikashevichi -:-

BELGIA: Jupiler League

19:00Genk - Oostende -:-
21:00KV Mechelen - St. Truiden -:-
21:00Mouscron - Eupen -:-
21:30Waasland-Beveren - Anderlecht -:-

BELGIA: Proximus League

18:00Cercle Brugge - Tubize -:-
21:30Lierse - St. Gilloise -:-

BELGIA: First Amateur Division

20:30Oudenaarde - K. Berchem Sport -:-
21:00ASV Geel - Heist -:-
21:00Lommel SK - Dender -:-
21:00Patro Eisden - Dessel -:-
21:00Virton - Deinze -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF

21:00RWS Bruxelles - Entente Durbuy -:-
21:00Wallonne Ciney - RWD Molenbeek -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A

20:30Izegem - Petegem -:-
20:30Torhout - Sint Niklaas -:-
21:00KRC Gent - Westhoek -:-
21:00Temse - Ronse -:-

BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B

20:30K. FC Turnhout - Hades -:-
20:30Lenaarts - Zwarte Leeuw -:-
21:00City Pirates - Spouwen-Mopertingen -:-
21:00Hasselt - Cappellen -:-
21:00Hoogstraten - Duffel -:-

BENIN: Championnat National

18:00Avrankou Omnisport - USS Krake -:-
18:00Dragons - Soleil -:-
18:00FC Esae - ASOS -:-
18:00Requins - Ayema -:-

BOLIVIA: Liga de Futbol Prof - Clasura

22:00Petrolero de Yacuiba - Guabira -:-
00:15Nacional Potosi - U. Sucre -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: Premier League

17:00Celik Zenica - GOSK Gabela -:-
17:00Radnik Bijeljina - Sarajevo -:-
18:00Zrinjski - Mladost DK -:-
20:00Sloboda - Zeljeznicar -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: FBiH

16:30Bratstvo Gracanica - Jedinstvo Bihac -:-
16:30Bugojno - Capljina -:-
16:30HNK Orasje - Metalleghe -:-
16:30Kakanj - Velez Mostar -:-
16:30Travnik - Sloga Simin Han -:-
16:30Visoko - Igman K. -:-
16:30Zivinice - Olimpic Sarajevo -:-

BOSNIA & HERZEGOVINA: RS

17:00Donji Sepak - Zvijezda 09 -:-
17:00Kozara - Drina Zvornik -:-
17:00Slavija - Mrkonjic Grad -:-
17:00Sloga Doboj - Prijedor -:-
17:00Zeljeznicar Banja Luka - Sutjeska Foca -:-

BOTSWANA: Premier League

16:30Tafic FC - Township Rollers -:-
17:00Orapa United - Uniao Flamengo -:-
17:00Police XI - Gilport Lions -:-
17:00Sankoyo Bush Bucks - Jwaneng Galaxy FC -:-
17:00Security Systems - BDF XI -:-
17:00Sharps Shooting Stars - Extension Gunners -:-

BRAZILIA: Serie B

01:15Juventude - Boa 0:0
03:30Londrina - Santa Cruz 1:1
03:30Luverdense - Oeste 0:0
22:30CRB - Criciuma -:-
22:30Figueirense - ABC -:-
22:30Goias - Paysandu -:-
22:30Nautico - Internacional -:-

BRAZILIA: Serie C - Play-off

22:30Sampaio Correa - Volta Redonda -:-

BULGARIA: Parva Liga

15:30Slavia Sofia - Bistritsa -:-
17:30Pirin Blagoevgrad - Vereya -:-
20:00Cherno More - Etar -:-

BURUNDI: Ligue A

15:00Delta Star - Ngozi City -:-
16:00Aigle Noir FC - Les Lierres -:-
16:00Le Messager Ngozi - Vital O -:-
17:00Bujumbura C. - LLB Academic -:-

CANADA: CSL - Play-off

02:00Serbian W. E. - York Region -:-

CANADA: U Sports

01:15Cape Breton - Acadia 1:0
01:15Dalhousie - StFX 1:1
01:30Concordia - UQTR 1:3
03:00Waterloo - York 0:4
03:15Sherbrooke - Laval 0:3
21:00Calgary - UBC Okanagan -:-
21:00MacEwan - UNBC -:-
21:15Cape Breton - Memorial -:-
21:15Carleton - Laurentian -:-
21:15Dalhousie - Moncton -:-
21:15UPEI - Saint Marys -:-
22:15Brock - Western -:-
22:15Laurier - Algoma -:-
22:15Queens - UOIT -:-
22:15RMC - Trent -:-
22:15Saskatchewan - Victoria -:-
22:15Toronto - Ryerson -:-
22:15Windsor - McMaster -:-
22:30Mount Royal - Thompson Rivers -:-
23:00Alberta - Trinity Western -:-
23:15Lethbridge - UFV -:-

CHILE: Primera División

02:30Colo Colo - San Luis 3:0
21:30Antofagasta - U. Espanola -:-
00:00U. De Chile - Everton -:-

CHILE: Primera B

18:30S. Morning - Rangers -:-

CHINA: Super League

10:30Yanbian - Liaoning -:-
14:35Jiangsu Suning - Guizhou Zhicheng -:-
14:35Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F -:-
14:35Tianjin Teda - Tianjin Quanjian -:-

CHINA: Liga Jia

10:45Shanghai Shenxin - Dalian Yifang F.C. -:-
11:00Baoding Yingli Yitong - Beijing Baxy -:-
11:00Yunnan Lijiang - Zhejiang Yiteng -:-
14:00Dalian Transcend - Qingdao Huanghai -:-
14:35Hangzhou Greentown - Wuhan Zall -:-
14:35Nei Mongol - Shijiazhuang -:-

CIPRU: First Division

18:00Omonia - Alki Oroklini -:-
19:00AEL Limassol - Apollon -:-
20:00Nea Salamis - AEK Larnaca -:-

CIPRU: Division 2

16:00Ayia Napa - Ethn. Assias -:-
16:00Halkanoras - Voroklinis -:-
16:00Othellos Athienou - Anagennisi -:-
16:00Paeek - Omonia Aradippou -:-
16:00Paralimni - ASIL Lysi -:-
16:00PO Xylotympou 2006 - Thoi Lakatamias -:-

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

03:45Cortulua - Jaguares de Cordoba 1:3
22:00Tigres - La Equidad -:-
00:00Ind. Medellin - Aguilas -:-

COLUMBIA: Torneo Aguila - Clasura

17:00Barranquilla - Orsomarso -:-
23:30Valledupar - Popayan -:-

CONGO: Ligue 1

16:00Etoile du Congo - Poto-Poto -:-

COREEA DE SUD: K-League Classic

12:00Incheon - Suwon -:-
12:00Ulsan Hyundai - Jeonnam -:-
13:00Sangju Sangmu - Jeju -:-

COREEA DE SUD: K League Challenge

13:00Anyang - Ansan Greeners -:-
13:00Gyeongnam - Bucheon -:-
13:00Suwon City - Daejeon -:-

COREEA DE SUD: National League

60'Gyeongju KHNP - Cheonan City 1:1

CROAŢIA: 1. HNL

18:00Cibalia - Zapresic -:-
20:00Belupo - Rijeka -:-

CROAŢIA: 2. HNL

17:30Gorica - Varazdin -:-
17:30Kustosija - Novigrad -:-
17:30Sesvete - Dugopolje -:-
17:30Solin - Lucko -:-

DANEMARCA: Superliga

17:00Horsens - Helsingor -:-
19:00FC Copenhaga - Silkeborg -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Group 1

16:00BK Frem - AB Kopenhagen -:-
16:00Hillerod - B.93 -:-
16:00Skovshoved - Bronshoj -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Group 2

15:00Dalum IF - Middelfart -:-
15:00Greve - Kolding -:-
15:00Marienlyst - Næsby -:-

DANEMARCA: 2nd Division - Group 3

14:00Lyseng - VSK Aarhus -:-
14:00Odder - Kjellerup -:-
16:00Aarhus Fremad - Ringkobing -:-
16:00Sydvest - Jammerbugt -:-

DANEMARCA: 3F Ligaen Women

14:00BSF F - Fortuna Hjorring F -:-
14:00Vejle F - Koldingq FC F -:-

ECUADOR: Serie A - Al doilea tur

19:30Ind. del Valle - Clan Juvenil -:-

EGIPT: Premier League

16:00Alassiouty - Ismaily -:-
18:00El Daklyeh - El Gaish -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:00Pasaquina - Santa Tecla -:-

ELVEŢIA: Super League

20:00FC Basel - Zurich -:-
20:00Luzern - Lausanne -:-

ELVEŢIA: Challenge League

20:00Aarau - Rapperswil -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Promotion

16:00FC Basel II - Bruhl SG -:-
16:00Sion II - Zurich II -:-
17:00Breitenrain - Koniz -:-
17:00Nyonnais - Cham -:-
17:00United Zurich - Kriens -:-
17:00YF Juventus - Bavois -:-
18:00Lausanne Ouchy - Old Boys -:-
18:30La Chaux-De-Fonds - Yverdon -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1

17:30Martigny - Dudingen -:-
18:00Azzurri Lausanne - Vevey -:-
18:00Echallens - Meyrin -:-
18:00Fribourg - Thun II -:-
18:00Grand-Lancy - Oberwallis Naters -:-
18:30Portalban - Etoile-Carouge -:-
19:00Young Boys II - Lausanne II -:-

ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2

17:00Schotz - Grasshopper II -:-
17:00Zug - Sursee -:-
18:00Buochs - Black Stars -:-
18:00Solothurn - Baden -:-
18:15Kickers Luzern - Langenthal -:-
21:00Bassecourt - Delemont -:-

ELVEŢIA: Первая лига - группа 3

17:00Balzers - Mendrisio-Stabio -:-
17:00Hongg - St. Gallen II -:-
17:00Tuggen - Red Star Zurich -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Winterthur II -:-
18:00Gossau - Kosova -:-
18:30Thalwil - Eschen -:-
19:30Bellinzona - Seuzach -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

16:25Hatta - Al-Ain -:-
19:30Ajman - Al-Ahli Dubai -:-

ESTONIA: Meistriliiga

13:00Levadia - Tammeka -:-
13:00Paide - Tulevik -:-
16:00Kalju - Parnu JK Vaprus -:-
16:00Sillamae - Flora -:-

ESTONIA: Esiliiga

16:00Kuressaare - Elva -:-

EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin - Primul tur

17:00Belarus U17 F - Serbia U17 F -:-
17:00Belgia U17 F - Macedonia U17 F -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

16:00Ocean Kerch - Kafa -:-
17:00TSK Simferopol - Yevpatoriya -:-

FILIPINE: PFL

11:00JP Voltes - Ilocos United -:-
11:00Kaya - Stallion -:-
14:00Meralco Sparks - Davao Aguilas -:-

FINLANDA: Suomen Cup - Play-off

17:00SJK - HJK -:-

FINLANDA: Liiga Women - Grupă campionat

15:00Honka F - HJK F -:-
15:00PK-35 Vantaa F - Ilves F -:-
15:00TPS F - Pallokissat Kuopio F -:-

FINLANDA: Liiga Women - Grupă retrogradare

14:00Jypk F - ONS Oulu F -:-

FRANŢA: Ligue 1

18:00Montpellier - PSG -:-
21:00Bordeaux - Guingamp -:-
21:00Caen - Amiens -:-
21:00Lyon - Dijon -:-
21:00Metz - Troyes -:-

FRANŢA: Ligue 2

16:00Lorient - Nancy -:-

FRANŢA: National

16:35Grenoble - Cholet -:-

FRANŢA: Divizia 1 - Feminin

19:00Rodez F - Guingamp F -:-

GEORGIA: Erovnuli Liga

15:30Lokomotiv Tbilisi - Chikhura -:-
19:00Dila Gori - Samtredia -:-

GERMANIA: Bundesliga

16:30Bremen - Freiburg -:-
16:30Hoffenheim - Schalke -:-
16:30Mainz - Hertha -:-
16:30RB Leipzig - Frankfurt -:-
16:30Stuttgart - Augsburg -:-
19:30Dortmund - Monchengladbach -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

14:00Bielefeld - Heidenheim -:-
14:00Regensburg - Braunschweig -:-
14:00St. Pauli - Dusseldorf -:-

GERMANIA: 3. Liga

15:00Fortuna Koln - Lotte -:-
15:00Hallescher - Chemnitzer -:-
15:00Jena - Munster -:-
15:00Osnabruck - Wurzburger Kickers -:-
15:00Unterhaching - Meppen -:-
15:00Wehen - Sonnenhof Grossaspach -:-
15:00Zwickau - Bremen II -:-

GERMANIA: Regionalliga North

14:00Hamburger SV II - St. Pauli II -:-
14:00Wolfsburg II - Havelse -:-
16:00Eutin - Hannover II -:-
16:00Hildesheim - BSV Rehden -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

14:30Berliner AK 07 - Cottbus -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

15:00Erndtebruck - Dusseldorf II -:-
15:00Rodinghausen - Koln II -:-
15:00Verl - Bonner -:-
15:00Viktoria Koln - Uerdingen -:-
15:00Wattenscheid - Wiedenbruck -:-
15:00Westfalia Rhynern - Wegberg-Beeck -:-
16:00Monchengladbach II - RW Essen -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

15:00Kassel - Elversberg -:-
15:00Saarbrucken - Walldorf -:-
15:00TSV Steinbach - Freiburg II -:-
15:00Ulm - Rochling -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

14:00Pipinsried - Buchbach -:-
15:00Augsburg II - Burghausen -:-
15:00Bayern II - Memmingen -:-
15:00Eichstatt - Rosenheim -:-
15:00Garching - Seligenporten -:-
15:00Ingolstadt II - Nurnberg II -:-
15:00Unterfohring - Munchen 1860 -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

15:00Zehlendorf - Torgelower Greif -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

14:30Askania Bernburg - Sandersdorf -:-
15:00Bischofswerdaer - Inter Leipzig -:-
15:00Einheit Rudolstadt - Schott Jena -:-
15:00Krieschow - Kamenz -:-

GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00VfR Neumunster - Dornbreite Lubeck -:-
14:30SC Weiche-08 2 - Kiel II -:-
15:00Friedrichsberg-Busdorf - Todesfelde -:-
15:00Heider SV - Schilksee -:-
16:00Flensburg - Neumunster -:-
17:00Inter Turkspor Kiel - Frisia Risum-Lindholm -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

15:00Turkiye Wilhelmsburg - Vorwarts-Wacker -:-
16:00Curslack-Neuengamme - Rugenbergen -:-

GERMANIA: Oberliga Bremen

14:00Bremen III - Hastedt -:-
14:00VfL Bremen - Brinkumer -:-
16:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

18:30VfL Oldenburg - Arminia Hannover -:-

GERMANIA: Oberliga Westfalen

17:00Kaan-Marienborn - Siegen -:-

GERMANIA: Oberliga Hessen

16:00Alzenau - Fulda -:-
16:00Flieden - Hessen Dreieich -:-
16:00Ginsheim - Vellmar -:-
16:00Hadamar - Lehnerz -:-
16:00RW Frankfurt - Watzenborn -:-
16:00SV Steinbach - Lohfelden -:-
16:00Waldgirmes - Neu-Isenburg -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Homburg - Karbach -:-
15:00Kaiserslautern II - Salmrohr -:-
15:00Trier - Mechtersheim -:-
16:30Hertha Wiesbach - Gonsenheim -:-
16:30Idar-Oberstein - Diefflen -:-
16:30Morlautern - Jagersburg -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Nord

15:00Aschaffenburg - Sand -:-
16:00Jahn Forchheim - Eltersdorf -:-
16:00Spvgg Ansbach 09 - Wurzburger FV -:-
17:00Aubstadt - Grossbardorf -:-
17:00Erlenbach - Weiden -:-
17:00Schweinfurt II - Wurzburger Kickers II -:-

GERMANIA: Oberliga Bayern Süd

15:00Dachau - Landsberg -:-
15:30Kottern-St. Mang - Vilzing -:-
16:00Neumarkt - Heimstetten -:-
16:00Pullach - Wolfratshausen -:-
16:00Schwaben Augsburg - Holzkirchen -:-
17:00Hankofen-Hailing - Ismaning -:-
19:00Sonthofen - Kirchanschoring -:-

GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg

16:30Backnang - Ravensburg -:-
16:30Balingen - 1. Goppinger Sportverein 1895 -:-
16:30CfR Pforzheim - Reutlingen -:-
16:30Freiberg - FC Nottingen -:-
16:30Neckarsulmer - Weinheim -:-
16:30Oberachern - Karlsruher II -:-
16:30Sandhausen II - Bahlinger -:-
16:30Spielberg - Bissingen -:-
16:30Walldorf II - FC 08 Villingen -:-

GERMANIA: Oberliga Mittelrhein

19:30Friesdorf - TV Herkenrath -:-

GERMANIA: Oberliga Niederrhein

17:00Vohwinkel - Hilden -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord

12:00Braunschweig U19 - Wolfsburg U19 -:-
12:00Chemnitzer FC U19 - Dresda U19 -:-
12:00RB Leipzig U19 - Niendorfer TSV U19 -:-
12:00Union Berlin U19 - Hertha U19 -:-
14:00Hannover U19 - Hamburger SV U19 -:-
14:00St. Pauli U19 - Bremen U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud

12:00Freiburg U19 - Wehen U19 -:-
14:00Bayern U19 - Nurnberg U19 -:-
15:00Furth U19 - Heidenheim U19 -:-

GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest

13:00Leverkusen U19 - Bochum U19 -:-
15:00B. Monchengladbach U19 - Oberhausen U19 -:-
15:00Koln U19 - Preussen Munster U19 -:-

GHANA: Premier League

18:00AmânatAduana Stars - WAFA -:-
18:00AmânatAll Stars - Hearts Of Oak -:-
18:00AmânatAsante Kotoko - Ashanti Gold -:-
18:00AmânatBerekum Chelsea - Bechem United -:-
18:00AmânatEbusua Dwarfs - Inter Allies -:-
18:00AmânatGreat Olympics - Bolga AllStars -:-
18:00AmânatMedeama - Liberty -:-
18:00AmânatTema Youth - Elmina Sharks -:-

GRECIA: Super League

16:00Smyrnis - Platanias -:-
18:15Atromitos - Lamia -:-
20:30Panetolikos - Panathinaikos -:-

INDONESIA: Liga 2 - Turul câștigătorilor

11:00PSMP Mojokerto - Madura FC -:-
14:30Persiwa - Martapura -:-

IORDAN: Premier League

19:30Al Ahli - Mansheyat -:-
19:30Al Ramtha - Al Yarmouk -:-

IRAN: Division 1

15:15Baderan Tehran - Rah Ahan -:-
17:00Naft Ahvaz - Khooneh Be Khooneh -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

17:00Ballinamallard - Ballymena -:-
17:00C. Rangers - Cliftonville -:-
17:00Crusaders - Dungannon -:-
17:00Glenavon - Ards -:-
17:00Glentoran - Coleraine -:-

IRLANDA DE NORD: Cupa

15:30Ards - Iveagh Utd -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

17:00Dergview - Ballyclare -:-
17:00Limavady - PSNI -:-
17:00Loughgall - Larne -:-
17:00Lurgan Celtic - H&W Welders -:-
17:00Newry City - Institute -:-
17:00Portadown - Knockbreda -:-

ISLANDA: Inkasso-deildin

17:00Fram - Throttur -:-
17:00Fylkir - IR Reykjavik -:-
17:00Kopavogur - Keflavik -:-
17:00Leiknir - Grotta -:-
17:00Leiknir F. - Thor Akureyri -:-
17:00Selfoss - Haukar -:-

ISLANDA: Division 2

15:00Huginn - Tindastoll -:-
17:00Fjardabyggd - Sindri -:-
17:00Husavik - Njardvik -:-
17:00KV Reykjavik - Afturelding -:-
17:00Vestri - Hottur -:-
17:00Vidir - Magni -:-

ISRAEL: Ligat ha'Al

18:00H. Akko - Yehuda -:-
19:00H. Raanana - Ashkelon -:-
19:15Ashdod - Netanya -:-
20:30H. Haifa - H. Beer Sheva -:-

ITALIA: Serie A

16:00AS Roma - Udinese -:-
19:00Spal - Napoli -:-
21:45Juventus - Torino -:-

ITALIA: Serie B

16:00Bari - Ternana -:-
16:00Brescia - Foggia -:-
16:00Cremonese - Pescara -:-
16:00Empoli - Cittadella -:-
16:00Entella - Carpi -:-
16:00Novara - Avellino -:-
16:00Perugia - Frosinone -:-
16:00Salernitana - Spezia -:-
16:00Venezia - Parma -:-

ITALIA: Serie C - Group C

15:30Fondi - Reggina 1914 -:-
17:30Bisceglie - Sicula Leonzio -:-
17:30Casertana - Akragas -:-
17:30Rende - Virtus Francavilla -:-
17:30Siracusa - Cosenza -:-
21:30Catania - Andria -:-
21:30Catanzaro - Lecce -:-
21:30Monopoli - Matera -:-
21:30Paganese - Juve Stabia -:-

ITALIA: Serie D - Group B

16:00Dro - Calcio Romanese -:-

ITALIA: Serie D - Group F

16:00Nerostellati Pratola - Campobasso -:-

ITALIA: Primavera 1

14:00Juventus U19 - AS Roma U19 -:-
16:00Lazio U19 - Genoa U19 -:-
16:00Napoli U19 - Udinese U19 -:-
16:00Sampdoria U19 - Atalanta U19 -:-
16:00Sassuolo U19 - Torino U19 -:-
16:00Verona U19 - Fiorentina U19 -:-

ITALIA: Primavera 2

12:00Avellino U19 - Cagliari U19 -:-
13:00Palermo U19 - Ternana U19 -:-
16:00Cremonese U19 - Brescia U19 -:-
16:00Entella U19 - Cesena U19 -:-
16:00Frosinone U19 - Ascoli U19 -:-
16:00Pro Vercelli U19 - Spezia U19 -:-
16:00Spal U19 - Empoli U19 -:-
16:00Venezia U19 - Novara U19 -:-
16:30Foggia U19 - Bari U19 -:-

JAPONIA: J-League

08:00Sapporo - Albirex Niigata 2:2
62'Shimizu - Hiroshima 0:1
21'Iwata - Omiya Ardija 0:0
21'Kashiwa - Tokyo 0:0
21'Urawa - Sagan Tosu 0:1
12:00Kofu - Yokohama M. -:-
13:00C-Osaka - Vegalta Sendai -:-
13:00Kashima - G-Osaka -:-
13:00Kobe - Kawasaki -:-

JAPONIA: J-League Division 2

08:00Okayama - Kamatamare 0:1
62'Kyoto - Shonan 0:0
21'Tokushima - Machida 0:0

JAPONIA: Campionatul Feminin de Fotbal

07:00Nojima Stella F - JEF United F 0:1
12:00Beleza F - Inac Kobe Leonesa F -:-

KAZAKHSTAN: Premier League

12:00FC Astana - Taraz -:-

KENYA: Premier League

14:00Rangers - Thika Utd. -:-
15:00Kakamega Homeboyz - Sofapaka -:-
15:00Sony Sugar - Muhoroni -:-
15:00Tusker - Gor Mahia -:-
16:15Mathare Utd. - Ulinzi Stars -:-

KOSOVO: Superliga

14:30Llapi Podujeve - Vellaznimi -:-
17:00Besa Peje - Liria -:-
17:00Drenica - Flamurtari -:-
17:00Gjilani - Prishtina -:-

LESOTHO: Premier League

14:00Defence Force - Sefotha-Fotha -:-
14:00Kick4Life - Lesotho -:-
16:00Likhopo - Matlama -:-
16:00Lioli - Majantja -:-

LIBAN: Premier League

15:30Safa - Al Arabi Beirut -:-
16:00Al Akhaa Al Ahli Aley - Nejmeh SC -:-

LIBIA: Premier League

16:30Al Shat - Al Ittihad -:-
16:30Rafeeq - Mahalla Tripoli -:-

LITUANIA: I Lyga

15:00Nevezis Kedainiai - Utenis 2 -:-
15:00Trakai 2 - Tauras -:-
16:00Dziugas Telsiai - FK Panevezys -:-
16:00Zalgiris 2 - Dainava Alytus -:-

LUXEMBURG: Luxembourg Cup

16:30AS Wincrange - Fola -:-
19:00Pratzerthal/Redange - Useldange -:-

MALAWI: Super League

15:30Azam Tigers - Dwangwa United -:-
15:30EPAC United - Mzuni -:-
15:30Red Lions - Big Bullets -:-

MALDIVE: Dhivehi Premier League

14:00Maziya - Maalhos -:-
19:00TC Sports Club - Green Streets -:-

MALTA: Premier League

19:00Lija Athletic - Sliema -:-
19:00Tarxien - Senglea Athletics -:-
21:00Birkirkara - Naxxar Lions -:-
21:15Hamrun - Floriana -:-

MALTA: Division 1

19:00Zabbar - Qormi -:-
21:15Pieta Hotspurs - Pembroke -:-

MAROC: Botola Pro

18:00Berkane - Safi -:-
18:00Raja Casablanca - Marrakech -:-
19:00AmânatFAR Rabat - Wydad -:-
19:00AmânatMoghreb Tetouan - FUS Rabat -:-

MAROC: Elite 2

18:00Benguerir - Rachad Bernoussi -:-
18:00Dcheira - Sidi Kacem -:-
18:00Maghreb Fez - Fes -:-
18:00Raja Beni Mellal - USM Oujda -:-
18:00Youssoufia Berrechid - Jeunesse -:-

MEXIC: Primera División - Apertura

03:00AmânatPuebla - Monterrey -:-
05:00AmânatAtlas - Monarcas -:-

MOLDOVA: Divizia Nationala

16:30Dinamo-Auto - Petrocub -:-
16:30Sfintul - Zimbru -:-
18:00S. Tiraspol - Dacia Chisinau -:-

MUNTENEGRU: Division 2

16:00Berane - Mornar -:-

NICARAGUA: Primera Division - Apertura

04:00Managua FC - Ocotal 0:0

NORVEGIA: Eliteserien

19:00Haugesund - Viking -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

17:00Asker - K. Oslo -:-
17:00Baerum Sportsklubb - Kjelsås -:-
17:00Follo - Ham-Kam -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2

17:00Egersunds - Fram -:-

NORVEGIA: Junior U19

15:00Lilleström U19 - Sandefjord U19 -:-
16:45Rosenborg U19 - Kristiansund U19 -:-

NORVEGIA: Toppserien - Feminin

15:00Vålerenga F - Avaldsnes F -:-
16:00Kolbotn F - Trondheims-Orn F -:-
18:00Klepp F - LSK Kvinner F -:-

OLANDA: Eredivisie

19:30Willem II - Heerenveen -:-
20:45Feyenoord - Breda -:-
20:45Heracles - Roda -:-
21:45Den Haag - Sparta Rotterdam -:-

OLANDA: Tweede Divisie

15:30De Treffers - Lisse -:-
16:30Excelsior Maassluis - HFC -:-
16:30HHC - AFC -:-
16:30Jong Sparta Rotterdam - Barendrecht -:-
16:30Katwijk - Lienden -:-
16:30Rijnsburgse - IJsselmeervogels -:-
17:00De Dijk - Achilles 29 -:-
19:00TEC - GVVV -:-
19:00VVSB - Kozakken Boys -:-

OLANDA: Derde Divisie

15:30ACV Assen - Spijkenisse -:-
15:30Magreb - Harkemase Boys -:-
15:30ODIN '59 - DVS '33 Ermelo -:-
15:30VV DOVO - Jong FC Twente -:-
15:30VVOG - Jong Volendam -:-
16:00Almere 2 - Jong Groningen -:-
16:00ASWH - Quick Boys -:-
16:00ONS Sneek - Scheveningen -:-
16:00Spakenburg - Capelle -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

01:00Diaz - Sp. Luqueno 1:1
03:10Sportivo Trinidense - Rubio Nu 0:1

PERU: Primera División - Clasura

23:30Comerciantes Unidos - AD Cantolao 3:0
20:30Juan Aurich - Alianza Atl. -:-
23:00Melgar - Ayacucho -:-

POLONIA: Ekstraklasa

16:30Termalica B-B. - Lechia -:-
19:00Pogon Szczecin - Gornik Z. -:-
21:30Korona - Wisla -:-

POLONIA: Division 1

13:45Odra Opole - Stal Mielec -:-
17:00Leczna - Tychy -:-
17:00Puszcza - Olsztyn -:-
17:00Rakow - Drutex-Bytovia -:-
18:00Chojniczanka - Ol. Grudziadz -:-
19:00Sosnowiec - Suwalki -:-
20:00Legnica - Podbeskidzie -:-

POLONIA: Division 2

16:00Blekitni Stargard - Garbarnia -:-
16:00GKS Jastrzebie - Wisla Pulawy -:-
16:00S. Wola - Radomiak Radom -:-
17:00Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg -:-
17:00LKS Lodz - Elblag -:-
18:00Belchatow - ROW Rybnik -:-
20:00Kluczbork - Rozwoj Katowice -:-

POLONIA: III Liga - Group I

14:00Elk - Huragan Moraq -:-
16:00LKS Lomza - Sokol Aleksandrow Lodz -:-
17:00Warta Sieradz - Nowe Miasto Lubawskie -:-
19:00Ostroda - Pelikan -:-
19:00Swit - Tur Bielsk Podlaski -:-
20:00Victoria Sulejowek - Wikielec -:-

POLONIA: III Liga - Group II

13:00Gryfino - KKS Kalisz -:-
15:00Solec K. - Kotwica Kolobrzeg -:-
16:00Elana Torun - Lech 2 -:-
17:00Centra Ostrow Wielkopolski - B. Gdynia -:-
17:00Gornik Konin - Jarocin -:-
17:00KP Starogard Gdanski - Swit Skolwin -:-
17:00Wda Swiecie - Sroda -:-
17:00Wierzyca - Kleczew -:-

POLONIA: III Liga - Group III

14:00Glubczyce - Falubaz Zielon. -:-
17:00BKS Bielsko - Pniowek -:-
17:00Stilon Gorzow - Piast Zmigrod -:-
18:00Polkowice - Brzeg -:-
19:00Skra - Gwarek Tarnowskie Gory -:-

POLONIA: III Liga - Group IV

13:00Biala Podlaska - Wislanie Jaskowice -:-
16:00NKP Podhale Nowy Targ - Sandomierz -:-
17:00Avia Swidnik - Wolka Pelkinska -:-
17:00Karpaty Krosno - Spartakus Daleszyce -:-
17:00Orleta Radzyn Podlaski - S. Rzeszow -:-
17:00Ostrowiec - Chelmianka Chelm -:-
17:00R. Rzeszow - Sola Oswiecim -:-
17:00Unia Tarnow - Jaroslaw -:-
19:00Lublin - MKS Trzebinia Siersza -:-

POLONIA: Central Youth League

12:00Bialystok U19 - UK Lodz U19 -:-
12:00LKS Lodz U19 - Cracovia U19 -:-
13:00Legnica U19 - Arka U19 -:-
13:00Podbeskidzie U19 - Chrobry Glogow U19 -:-
13:00Polonia W. U19 - Korona U19 -:-
13:00Progres Krakow U19 - Plock U19 -:-
13:00Warta P. U19 - Slask W. U19 -:-
13:00Wisla U19 - S. Rzeszow U19 -:-
13:00Zielona G. U19 - Warta GW U19 -:-
14:00Piast U19 - Zaglebie U19 -:-
15:00Gornik Z. U19 - Lech U19 -:-
15:00Lechia G. U19 - Salos Szczecin U19 -:-
15:00Odra Opole U19 - Pogon Szczecin U19 -:-
15:00OKS Stomil U19 - Legia U19 -:-

POLONIA: Ekstraliga Women

12:00Mitech Zywiec F - AZS Wroclaw F -:-
13:00Biala Podlaska F - UKS SMS Lodz F -:-
17:00Medyk Konin F - Mks Olimpia Szczecin F -:-
18:30LUKS Sportowa Czworka Radom F - Czarni Sosnowiec F -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

18:00Estoril - Chaves -:-
20:15Moreirense - Sporting -:-
22:30Benfica - Ferreira -:-

PORTUGALIA: Taça de Portugal

17:00Gondomar - Santa Clara -:-
17:00Mirandela - Academica -:-
21:00Sporting Ideal - Almodovar -:-

QATAR: Premier League

17:50Al-Duhail - Al Arabi -:-
20:00Al Khor - Al Ahli Doha -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

18:00Bohemians 1905 - Jablonec -:-
18:00Sigma Olomouc - Dukla Praga -:-
18:00Zlin - Slavia Praga -:-
19:00Mlada Boleslav - Plzen -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division 2

11:15Pardubice - Zizkov -:-
17:30Frydek-Mistek - Olympia Prague -:-
19:00Opava - Vlasim -:-
19:00Vitkovice - Trinec -:-

REPUBLICA CEHĂ: CFL

11:15Vltavin - Kraluv Dvur -:-
11:15Vysehrad - Chrudim -:-
11:30Benesov - Zapy -:-
16:00Dobrovice - Prevysov -:-
17:30Jirny - Nymburk -:-

REPUBLICA CEHĂ: MSFL

11:30Otrokovice - Vyskov -:-
15:30HFK Olomouc - Lisen -:-
16:30Hlucin - Uhersky Brod -:-
16:30Rymarov - Mohelnice -:-
19:00Kromeriz - Hodonin -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division A

11:30Brezova - Aritma Prague -:-
11:30Cesky Krumlov - Petrin Plzen -:-
16:00Marianske Lazne - Jankov -:-
17:30Horovicko - Rakovnik -:-
17:30Malse Roudne - Doubravka -:-
17:30MFK Dobris - Klatovy -:-
17:30Sobeslav - Prestice -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division B

11:15Kladno - Neratovice -:-
11:15Motorlet Prague - Chomutov -:-
17:30Cesky Brod - Novy Bor -:-
17:30Sous - Uvaly -:-
17:30Velvary - Hrobce -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division C

11:15Brandys n. Labem - Dvur Kralove -:-
11:15Mseno - Chrastava -:-
17:00Pardubice B - Letohrad -:-
17:30Kratonohy - Vysoke Myto -:-
17:30Trutnov - Admira Prague -:-
17:30Zivanice - Vykan -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division D

16:30Breclav - Zdirec n. D. -:-
16:30Bzenec - Rosice -:-
16:30Zdar na Sazavou - Strani -:-

REPUBLICA CEHĂ: Division E

16:00Novy Jicin - Nove Sady -:-
16:30Dolni Benesov - Brumov -:-
16:30Hranice - Bohumin -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Bohemians 1905 U19 - Pribram U19 -:-
12:00Ostrava U19 - Pardubice U19 -:-
12:00Plzen U19 - Slavia Praga U19 -:-
12:45Opava U19 - Hradec Kralove U19 -:-
13:00Sigma Olomouc U19 - Teplice U19 -:-
13:30Zlin U19 - Sparta Praga U19 -:-
14:00Ceske Budejovice U19 - Mlada Boleslav U19 -:-

REPUBLICA CEHĂ: First League Women

11:30Dukla Praga F - Plzen F -:-
13:30Slavia Praga F - Lok. Brno F -:-

REPUBLICA MACEDONIA: First League

16:30Renova - Shkupi -:-

REPUBLICA MACEDONIA: Division 1

16:30Euromilk - Makedonija GP -:-
16:30KF Gostivar - Teteks -:-
16:30Kozuv Gevgelija - Borec -:-
16:30Labunishta - Vellazerimi -:-
16:30Lok. Skopje - Zajazi -:-
16:30Novaci - Struga Trim & Lum -:-
16:30Plackovica - Turnovo -:-
16:30Sasa - Bregalnica -:-
16:30Tikves - Pobeda Valandovo -:-
20:30Belasica - Osogovo -:-

RÉUNION: Regionale 1

19:00Petite-Ile - Grand Bois -:-
19:00Saint-Denis - Jeanne d'Arc -:-
19:00Saint-Pauloise - SDEFA -:-

ROMÂNIA: Liga 1

20:30Concordia Chiajna - Sepsi -:-

ROMÂNIA: Liga 2

11:00Academica Clinceni - Ripensia Timisoara -:-
11:00AFC Hermannstadt - Foresta Suceava -:-
11:00Balotești - Miroslava -:-
11:00CS Afumaţi - Politehnica Timișoara -:-
11:00CS Mioveni - Luceafărul Oradea -:-
11:00Dunărea Călărași - Pandurii Tg. Jiu -:-
11:00FC Argeș - Sportul Snagov -:-
11:00Metaloglobus - ASA Târgu Mureș -:-
12:00Satu Mare - UTA Arad -:-

RUSIA: Premier League

16:30Din. Moscova - TSKA Moscova -:-
19:00Sp. Moscova - Anzhi -:-

RUSIA: Division 2 - Sud

13:00FC Akademia - Kuban 2 -:-
16:00Mashuk - Vladikavkaz -:-
17:00Afips - Biolog -:-
17:00Maykop - Nazran -:-
18:00Chornomorets - SKA Rostov -:-

RUSIA: Division 2 - Centru

15:00Saturn Ramenskoye - Khimik Novomoskovsk -:-
16:00D. Bryansk - Ryazan -:-
16:00Saratov - FK Strogino Moscow -:-
18:00Energomash Belgorod - Kaluga -:-
19:00Krasnogorsk - Penza -:-

RUSIA: Division 2 - Vest

14:00Znamya Truda - Tekstilshtik -:-
16:00Luki-Energiya - Murom -:-
16:00Veles Moscow - Smolensk -:-
17:00Lokomotiv-Kazanka - Dynamo SPB 2 -:-
17:00S. Kostroma - Dolgoprudny -:-

RUSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

14:00Orenburg 2 - Neftekhimik -:-

RUSIA: Youth League

11:00Krasnodar U21 - Zenit Petersburg U21 -:-
13:00Akhmat Grozny U21 - Kazan U21 -:-
13:30Ural U21 - Tosno U21 -:-
16:00FK Rostov U21 - Lok. Moscova U21 -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

16:00Cailungo - Folgore -:-
16:00Libertas - Virtus -:-
16:00Murata - Fiorentino -:-
16:00Tre Penne - La Fiorita -:-

SCOŢIA: Premiership

14:00Rangers - Celtic -:-
17:00Kilmarnock - Dundee FC -:-
17:00Ross County - Hibernian -:-
17:00St. Johnstone - Hamilton -:-
18:00Partick - Hearts -:-

SCOŢIA: Divizia 1

17:00Brechin - Dunfermline -:-
17:00Dumbarton - Inverness -:-
17:00Dundee Utd - Morton -:-
17:00Falkirk - Livingston -:-

SCOŢIA: League One

17:00Alloa - Albion Rovers -:-
17:00East Fife - Forfar -:-
17:00Queen's Park - Ayr -:-
17:00Raith - Airdrieonians -:-
17:00Stranraer - Arbroath -:-

SCOŢIA: League Two

17:00Clyde - Cowdenbeath -:-
17:00Edinburgh City - Peterhead -:-
17:00Elgin - Montrose -:-
17:00Stenhousemuir - Berwick -:-
17:00Stirling - Annan -:-

SCOŢIA: Lowland League

17:00East Kilbride - East Stirlingshire -:-

SCOŢIA: FA Cup

17:00Banks O' Dee - Huntly -:-
17:00Brora Rangers - Girvan -:-
17:00Civil Service Stroll - Strathspey Thistle -:-
17:00Clachnacuddin - Fort William -:-
17:00Colville Park - Cumbernauld Colts -:-
17:00Deveronvale - Hawick Royal Albert -:-
17:00Edinburgh University - Lossiemouth -:-
17:00Edusport Academy - Rothes -:-
17:00Formartine Utd - Turriff Utd -:-
17:00Fraserburgh - Forres Mechanics -:-
17:00Gala Fairydean - Keith -:-
17:00Glenafton - Threave Rovers -:-
17:00Lothian Thistle - Inverurie Loco Works -:-
17:00Nairn County - Whitehill Welfare -:-
17:00Selkirk - Gretna 2008 -:-
17:00Wick Academy - Stirling University -:-

SERBIA: Prva Liga

17:00Backa Topola - Bezanija -:-

SINGAPORE: S.League

14:30Geylang - Home Utd -:-
14:30Hougang - Brunei DPMM -:-

SLOVACIA: Fortuna liga

18:00Nitra - Ruzomberok -:-
20:00Senica - Trnava -:-
20:00Z. Moravce - Podbrezova -:-

SLOVACIA: 2. liga

17:00Bardejov - Samorin -:-
17:00L. Mikulas - Skalica -:-
17:00Spisska Nova Ves - Komarno -:-
17:00Zvolen - Trebisov -:-
20:00Poprad - Inter Bratislava -:-

SLOVACIA: Divizia C-Vest

16:30FK Nove Zamky - Banovce n. Bebravou -:-
16:30Galanta - Borcice -:-
16:30MFK Topolcany - Nemsova -:-
16:30Sala - Banik Prievidza -:-

SLOVACIA: Divizia C-East

16:00Lipany - Sabinov -:-
16:00Roznava - Presov B -:-
16:00Vysne Opatske - B. Nova Ves -:-

SLOVACIA: Divison C Central

16:00Cadca - L. Hradok -:-
16:00MSK Martin - Zarnovica -:-
16:00Namestovo - Lip. Stiavnica -:-
16:00R. Sobota - Dukla Banska Bystrica -:-

SLOVACIA: Divison C Bratislava

17:00Devinska N. Ves - Tomasov -:-

SLOVENIA: Prva Liga

15:00Triglav - Ankaran Hrvatini -:-
17:00Gorica - Krsko -:-
21:20Celje - O. Ljubljana -:-

SLOVENIA: 2. SNL

17:00Fuzinar - Verzej -:-
17:00Ilirija - Rogaska -:-
17:00NK Krka - Dob -:-
17:00Radomlje - Nafta -:-
17:00Tabor Sezana - Jadran Dekani -:-

SPANIA: LaLiga

14:00Atl. Madrid - Sevilla -:-
17:15Alaves - Real Madrid -:-
19:30Malaga - Ath. Bilbao -:-
21:45Girona - Barcelona -:-

SPANIA: LaLiga2

17:00Reus Deportiu - Osasuna -:-
19:00Gijon - Lorca FC -:-
19:00Granada - Cordoba -:-
21:00Tenerife - Alcorcon -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 1

17:00Celta Vigo B - Rapido de Bouzas -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 2

17:00Arenas Club - Barakaldo -:-
19:00R. Sociedad B - Burgos -:-

SPANIA: Segunda Division B - Grupa 3

19:00Valencia B - Ontinyent -:-

SPANIA: Tercera Division

16:45Guarnizo - Velarde -:-
16:45Oberena - CD River Ega -:-
17:00CD Gares - Beti Kozkor -:-
17:00Ferriolense - Felanitx -:-
17:00Mercadal - Llosetense -:-
18:00Atletico Albericia - Barreda Balompie -:-
18:00Bupolsa - Cebrerena -:-
18:00CD Baztan - Valle Egues -:-
18:00CD Cantolagua - Huarte -:-
18:00Cortes - Pamplona -:-
18:00Las Zocas - Los Llanos -:-
18:00Numancia B - Real Burgos -:-
18:00Santanyi - Platges de Calvia -:-
18:00Solares - Selaya -:-
18:00Subiza - CD Ardoi -:-
18:00Union Montanesa Escobedo - Rayo Cantabria -:-
18:30Agoncillo - Vianes -:-
18:30Anaitasuna FT - Bermeo -:-
18:30Balmaseda - Lagun Onak -:-
18:30Burgos Promesas - Becerril -:-
18:30Iruna - Txantrea -:-
18:30Laredo - UD Samano -:-
18:30Poblense - Serverense -:-
18:30Santa Ursula - Mensajero -:-
18:30SD Deusto - Real Sociedad C -:-
19:00Atl. Astorga - Almazan -:-
19:00Casalarreina - Villegas -:-
19:00La Almunia - Belchite 97 -:-
19:00Torre Levante - CD Almazora -:-
19:00Vilassar de Mar - Pobla Mafumet -:-
19:30Barbadas-Bentraces - Compostela -:-
19:30San Roque - Arcos CF -:-
19:30Santa Catalina Atletico - Constancia -:-
19:30SCD Durango - Beasain -:-
20:00Atletico Pinto - SR Villaverde Boetticher -:-
20:00Juventud Torremolinos - Mancha -:-
20:30Villarrubia - Madridejos -:-
21:00CD Alcala - Los Barrios -:-

SPANIA: Primera Division Women

11:00Santa Teresa F - Atletico Madrid F -:-
17:00Levante F - Betis F -:-

SUA: MLS

22:00New York City - Houston Dynamo -:-
00:00New England Revolution - Toronto FC -:-

SUA: USL

04:00Real Monarchs - Orange County SC 0:0

SUA: NWSL Women

22:30Orlando Pride F - Portland Thorns F -:-

SUDAN: Premier League

17:00Al Shorta - Merikh Kosti -:-

SUEDIA: Allsvenskan

15:00Halmstad - Norrkoping -:-

SUEDIA: Superettan

15:00Degerfors - IK Frej -:-
17:00Brommapojkarna - Atvidabergs -:-
17:00Varbergs - Dalkurd -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

15:00Carlstad - Assyriska FF -:-
15:00Team TG FF - Sandvikens -:-
17:00Sollentuna - Enskede -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

15:00Oskarshamns - Skövde -:-
17:00Assyriska BK - Ljungskile -:-
17:00Husqvarna - Mjallby -:-
17:00Karlskrona - Utsiktens -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

12:30Valbo FF - Taftea IK -:-
13:00Gaellivare Malmberget - Ostersund IFK -:-
15:00Skelleftea - Anundsjo -:-
15:00Soderhamns - Bodens -:-
15:15Timra - Moron -:-
17:00Harnosands - Pitea -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

15:00Aspudden Tellus - Forward -:-
15:00Karlbergs - Karlslunds -:-
15:00Skiljebo - Norrtalje -:-
16:00Upsala - Stromsbergs -:-
17:00Habo - Eskilstuna City -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland

14:00Lindome - Savedalens -:-
15:00Torslanda - Vinbergs -:-
15:00Ullareds IK - Varbergs GIF -:-
16:00Dalstorps IF - Tvaakers -:-
16:00Eskilsminne - Assyriska IK -:-
16:00Hoganas - Halmia -:-
16:30Tenhults - Hittarps -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand

15:00Haninge - Sleipner -:-
16:00Assyriska IF - Rynninge -:-
16:00Varmbols - Varmdo -:-
17:00Kumla - Orebro Syr. -:-
17:00Motala - Boo FF -:-

SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland

15:00FBK Karlstad - Vanersborgs IF -:-
16:00Grebbestads - Lerums IS -:-
16:00Vanersborgs FK - Gauthiod -:-
17:00Nordvarmland - Stenungsunds -:-
17:00Vargarda IK - Karlstad -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Östra Götaland

15:00Hassleholms IF - Prespa Birlik -:-
15:00IFK Malmo - Kvarnby -:-
15:00Lindsdals - Asarums -:-
15:00Lunds - IFK Hassleholm -:-
16:00Vimmerby - Rappe GOIF -:-

SUEDIA: Allsvenskan - Feminin

15:00Kvarnsvedens F - Eskilstuna United F -:-
16:00Djurgarden F - Bunkeflo F -:-

SUEDIA: Elitettan Women

16:00Kalmar F - Vaxjo DFF F -:-
16:00Kungsbacka F - Ostersunds F -:-
16:00Mallbackens F - Uppsala F -:-
16:00Västerås F - Holmalunds F -:-
17:00AIK F - Boljan F -:-
18:00Sundsvall F - Hovas F -:-

SWAZILAND: MTN Premier League

14:30Matsapha United - Manzini Sundowns -:-
14:30Moneni Pirates - Young Buffaloes -:-
14:30Vovovo - Green M. -:-
16:30Malanti Chiefs - Royal Leopards -:-
16:30Manzini Wanderers - Mbabane Swall. -:-
16:30Mbabane Highlanders - Midas Mbabane City -:-

TADJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00Istiqlol Dushanbe - CSKA-Pomir Dushanbe -:-
14:00Khosilot Parkhar - Khujand -:-
14:00Regar-TadAZ - Panjsher -:-
14:00AmânatVakhsh - Barqi Tojik -:-

TAILANDA: Thai Premier League

13:45Bangkok Utd - Super Power FC -:-
14:00Sukhothai - Bangkok Glass -:-
15:00Suphanburi - Sisaket -:-
15:00Tero Sasana - Chiangrai -:-
16:00Thai Navy - Muangthong -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

16:00Majimaji - Njombe Mji -:-
16:00Mwadui - Tanzania Prisons -:-
16:00Singida United - Kagera Sugar -:-
16:00Young Africans - Ndanda -:-

TRINIDAD TOBAGO: Pro League

01:00Defence Force - San Juan Jabloteh -:-
03:00Central FC - North East Stars -:-
23:00Morvant Caledonia United - Police -:-
23:00W Connection - Point Fortin -:-

TURCIA: Super Lig

14:00Konyaspor - Akhisar Belediye -:-
16:30Genclerbirligi - Basaksehir -:-
19:30Fenerbahce - Besiktas -:-

TURCIA: TFF 1. Lig

15:00Altinordu - Gaziantepspor -:-
21:00Manisaspor - Istanbulspor -:-

TURCIA: Spor Toto 2. Lig White Group

15:00Gumushanespor - Kirklarelispor -:-
15:00Sanliurfaspor - Karagumruk -:-
15:30Hacettepe - Silivrispor -:-
15:30Zonguldak - Fethiyespor -:-
16:00Nazillispor - Altay -:-
19:00Kahramanmaras - Anadolu Selcukspor -:-
19:00Karsiyaka - Nigde Belediyespor -:-

TURCIA: Spor Toto 2. Lig Red Group

15:00Amedspor - Bodrumspor -:-
15:30Hatayspor - Tokatspor -:-
15:30Kastamonuspor - Sivas Belediyespor -:-
15:30Keciorengucu - Mersin -:-
16:00Inegolspor - Etimesgut -:-
16:00Kocaeli Birlikspor - Bucaspor -:-

TURCIA: TFF 3. Lig Group 1

15:00Batman Petrolspor - Orhangazispor -:-
15:00Bayburt - Altindag Bld. -:-
15:30Erbaaspor - 12 Bingol -:-
16:00Bergama Bld. - Dardanelspor -:-
16:00Catalca - Kemerspor 2003 -:-
16:00Halide E. - Ofspor -:-
16:00Manisa - Erzin -:-

TURCIA: TFF 3. Lig Group 2

15:00Pazarspor - Golcukspor -:-
15:00Yeni Orduspor - Turgutluspor -:-
15:30Erciyesspor - Darica Genclerbirligi -:-
16:00Ergene Velimese - Tire -:-
16:00Muglaspor - Diyarbekirspor -:-
16:00Yesil Bursa - Belediye Vanspor -:-

TURCIA: TFF 3. Lig Group 3

15:00Duzyurtspor - Tepecik -:-
15:00Elaziz Bld. - Sultanbeyli -:-
15:30Corum - Utas Usakspor -:-
15:30Payasspor - Tekirdagspor -:-
19:00Kocaelispor - Sanliurfa Bld. -:-
19:00Tarsus - Aydinspor -:-

ŢARA GALILOR: Premier League

16:30Connah's Q. - Cardiff Metropolitan -:-
16:30Prestatyn - Newtown -:-
19:15Aberystwyth - Bangor City -:-

ŢARA GALILOR: Division 1

16:30Afan Lido - Undy -:-
16:30Caerau Ely - Cwmbran Celtic -:-
16:30Cambrian & Clydach - Briton Ferry -:-
16:30Haverfordwest - Llanelli -:-
16:30Penybont - Taffs Well -:-
16:30Port Talbot - Monmouth -:-
16:30Ton Pentre - Goytre AFC -:-

ŢARA GALILOR: Cymru Alliance

16:30Flint - Guilsfield -:-
16:30Gresford - Caersws -:-
16:30Llandudno Junction - Holywell -:-
16:30Penrhyncoch - Rhyl -:-
16:30Porthmadog - Airbus -:-
16:30Queens Park - Holyhead -:-

UCRAINA: Premier League

14:00Zirka Kropyvnytskyi - Shakhtar -:-
19:30Dyn. Kiev - Veres Rivne -:-

UCRAINA: Druha Liga

16:00Real Pharma - Nikopol -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Mariupol U21 - Oleksandriya U21 -:-
15:00Karpaty U21 - Ch. Odessa U21 -:-
15:00Stal Kamianske U21 - Olimpik Donetsk U21 -:-
15:00Vorskla U21 - Zorya U21 -:-

UGANDA: Premier League

16:00Jinja - BUL -:-
16:00UPDF - Express FC -:-
16:00Vipers - Villa -:-

UNGARIA: OTP Bank Liga

19:00Debrecen - Puskas Academy -:-
19:00Ferencvaros - DVTK -:-
19:00Paks - Balmazujvaros Sport -:-
19:00Vasas - Haladas -:-
19:15Mezokovesd - Ujpest -:-
21:30Videoton - Honved -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

22:00Liverpool M. - Boston River -:-
22:00River Plate - Rampla Juniors -:-

VENEZUELA: Primera Division - Clasura

22:00JBL Zulia - Aragua -:-
00:00Carabobo - Zulia -:-

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Livescore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Livescore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch