REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

ANGLIA: Vanarama National League

17:00Boreham Wood - Maidstone -:-
17:00Braintree - Torquay -:-
17:00Bromley - Eastleigh -:-
17:00Dover - Aldershot -:-
17:00Forest Green - Southport -:-
17:00Lincoln City - Gateshead -:-
17:00North Ferriby - Barrow -:-
17:00Solihull - Macclesfield -:-
17:00Sutton - Dagenham & Red. -:-
17:00Woking - Chester -:-
17:00Wrexham - York -:-
19:30Tranmere - Guiseley -:-

ANGLIA: Vanarama National League North

17:00Alfreton - Tamworth -:-
17:00Bradford PA - Fylde -:-
17:00Chorley - Stalybridge -:-
17:00Curzon Ashton - Salford -:-
17:00Gainsborough - Brackley -:-
17:00Gloucester - Boston -:-
17:00Halifax - Harrogate -:-
17:00Kidderminster - Altrincham -:-
17:00Nuneaton - Telford -:-
17:00Stockport - Worcester -:-
17:00United of Manchester - Darlington -:-

ANGLIA: Vanarama National League South

17:00East Thurrock - Eastbourne -:-
17:00Ebbsfleet - Margate -:-
17:00Hampton - Dartford -:-
17:00Hungerford - Hemel Hempstead -:-
17:00Maidenhead - Truro -:-
17:00Oxford City - Gosport -:-
17:00Poole Town - Bath City -:-
17:00Stortford - Wealdstone -:-
17:00Welling - Chelmsford -:-
17:00Weston - St. Albans -:-
17:00Whitehawk - Concord -:-

ANGLIA: Premier League Sud

15:00Dunstable Town - Hitchin -:-
17:00Banbury - Redditch -:-
17:00Basingstoke - Frome -:-
17:00Biggleswade Town - St. Neots -:-
17:00Cambridge City - St Ives -:-
17:00Chippenham Town - Cirencester -:-
17:00Cinderford - Merthyr Town -:-
17:00Kings Langley - Chesham -:-
17:00Kings Lynn - Kettering -:-
17:00Slough - Hayes & Yeading -:-
17:00Stratford - Leamington -:-
17:00Weymouth - Dorchester -:-

ANGLIA: Premier League Nord

17:00Ashton Utd - Skelmersdale -:-
17:00Coalville - Rushall -:-
17:00Grantham - Sutton Coldfield -:-
17:00Halesowen - Hednesford -:-
17:00Marine - Warrington -:-
17:00Matlock - Ilkeston -:-
17:00Mickleover - Buxton -:-
17:00Spennymoor - Corby -:-
17:00Stafford - Nantwich -:-
17:00Whitby - Frickley -:-
17:00Workington - Blyth -:-
21:45Stourbridge - Barwell -:-

ANGLIA: Ryman League

17:00Bognor - Worthing -:-
17:00Burgess Hill - Folkestone -:-
17:00Canvey Island - Harlow Town -:-
17:00Enfield Town - Harrow Borough -:-
17:00Grays - Staines Town -:-
17:00Hendon - Dulwich Hamlet -:-
17:00Kingstonian - Metropolitan Police -:-
17:00Leatherhead - Merstham -:-
17:00Lowestoft - Sudbury -:-
17:00Needham - Leiston FC -:-
17:00Tonbridge - Billericay -:-
17:00Wingate & Finchley - Havant & W -:-

ANGLIA: Premier League 2

17:00Aston Villa U23 - Newcastle U23 -:-

ARGENTINA: Primera División

00:00River Plate - Banfield 4:1
02:00Lanus - Boca Juniors 1:0

ARGENTINA: Primera B Nacional

20:30Sportivo Estudiantes - Gimnasia Jujuy -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

21:30Barracas Central - Platense -:-
21:30Colegiales - Atletico Atlanta -:-

ARGENTINA: Primera C Metropolitana

21:30Argentino de Quilmes - Sportivo Barracas -:-
21:30Def. de Cambaceres - Sacachispas -:-
21:30Deportivo Merlo - Justo Jose de Urquiza -:-
21:30El Porvenir - Deportivo Armenio -:-
21:30San Martin Burzaco - Midland -:-

ARGENTINA: Primera D Metropolitana

21:30Juventud Unida S. M. - Leandro N. Alem -:-
21:30Puerto Nuevo - Ituzaingo -:-

BRAZILIA: Série A

00:30Sport Recife - Internacional 1:1
00:30Vitoria - America MG 2:1

BRAZILIA: Série C

01:00Juventude - Botafogo SP 0:0
01:30Guarani - Portuguesa 1:0

CAMERUN: Elite One

15:30Botafogo - Cotonsport -:-
17:30New Star - UMS de Loum -:-

CANADA: CSL

01:30York Region - Ukraine United 1:0

CANADA: CIS

23:00Thompson Rivers - Victoria 4:0
01:00UBC Okanagan - UBC 1:1

CHILE: Primera División - Apertura

23:30U. De Concepcion - A. Italiano 3:1
02:00San Luis - Huachipato 1:1

COLUMBIA: Liga Aguila - Clasura

23:15Tolima - Huila 1:1
01:00Atl. Nacional - Ind. Medellin 1:0
01:30Junior - Jaguares de Cordoba 1:0
03:30Santa Fe - Millonarios 1:2

COLUMBIA: Torneo Aguila

23:30Atlético F.C. - Cucuta 0:0
23:30Quindio - Llaneros 1:0

COREEA DE SUD: K League Challenge

13:00Busan - Anyang -:-
13:30Bucheon - Daegu -:-

COSTA RICA: Primera División - Torneo de Invierno

23:00San Carlos - Alajuelense 1:2
00:00Limon - Herediano 2:2
01:30Saprissa - Zeledon 4:0

DANEMARCA: 1st Division

20:00Hobro - Vendsyssel FF -:-
20:00Roskilde - Koge -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

00:15Alianza FC - Municipal Limeno 0:1
00:30Luis Angel Firpo - Dragon 0:0

ELVEŢIA: Challenge League

20:45Xamax - Aarau -:-

ESTONIA: Esiliiga

19:00Santos Tartu - Infonet II -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:30Sochaux - Brest -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

21:15Kaiserslautern - Dusseldorf -:-

GRECIA: Super League

21:30AmânatPanathinaikos - Kerkyra -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Juticalpa - Marathon 0:1
23:00Real Sociedad - Olimpia 2:3
01:00AbandonMotagua - Social Sol 0:0
03:00Real Espana - CD Honduras 4:1

INDONESIA: ISC

15:00Bhayangkara Utd - Perseru Serui -:-

ISLANDA: Pepsideild

23:00Valur - KR Reykjavik 2:0

ISRAEL: Ligat ha'Al

21:00H. Kfar Saba - Ashkelon -:-

ISRAEL: Leumit League

19:00H. Bnei Lod - H. Nazareth -:-
19:00M. Herzliya - Hapoel Jerusalem -:-
19:00Netanya - H. Akko -:-

ITALIA: Serie B

21:30Cesena - Perugia -:-

ITALIA: Lega Pro - Group C

21:30Foggia - Andria -:-

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale

23:00Republica Dominicană - Puerto Rico 5:0

MALI: Premiere Division

21:00Bakaridjan - Djoliba -:-
21:00Debo - Salif Keita -:-
21:00Sabana de Mopti - AS Nianan -:-

MEXIC: Primera División - Apertura

01:00Chiapas - Puebla 0:3
02:00Santos Laguna - Leon 1:0

NIGERIA: Premier League

10:00MFM FC - Abia Warriors -:-

NORVEGIA: OBOS-ligaen

20:00Fredrikstad - Jerv -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1

18:00Oppsal - Tromsø 2 -:-
20:00Stabaek 2 - Skeid -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 3

20:00Vålerenga 2 - Sola -:-

NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 4

20:00Strømsgodset 2 - Odds 2 -:-

PANAMA: LPF - Apertura

01:00Miguelito - Santa Gema 0:0
02:00Atl. Veraguense - Plaza Amador 0:1

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:10Olimpia Asuncion - Libertad 1:1
02:20River Plate - Cerro Porteno 2:3

PERU: Primera División - Liguilla

21:30Alianza Atl. - Huancayo -:-

PERU: Segunda Division

23:00Cienciano - Atletico Torino 3:0
23:30AD Cantolao - Sport Ancash 2:2
23:30Carlos Manucci - Deportivo Coopsol 2:1
23:30Huaral - Sport Boys 0:1
00:00Willy Serrato - Alfredo Salinas 2:1

PORTUGALIA: Primeira Liga

23:00Setubal - Arouca 2:0

PORTUGALIA: Segunda Liga

18:00Sporting B - Vizela -:-

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

19:00Zlin - Karvina -:-

REPUBLICA CEHĂ: Youth League

12:00Jablonec U21 - Bohemians 1905 U21 -:-
14:00Liberec U21 - Pribram U21 -:-
14:00Sparta Praga U21 - Dukla Praga U21 -:-
16:00Karvina U21 - Ceske Budejovice U21 -:-

ROMÂNIA: Liga 1

21:00FC Botoșani - ASA Târgu Mureș -:-

ROMÂNIA: Liga 2

18:00Râmnicu Vâlcea - ACS Berceni -:-

RUSIA: Division 2 - Sud

17:00Krasnodar 2 - Legion Dynamo -:-
18:30Chornomorets - Kuban 2 -:-

RUSIA: Division 2 - Est

12:00Chita - Dynamo Barnaul -:-
13:00Zenit Irkutsk - Omsk -:-

RUSIA: Division 2 - Ural-Povolzhye

16:00Chelyabinsk - Kirov -:-
17:00Ulyanovsk - Zenit-Izhevsk -:-
18:00Kamaz - Olimpiyets -:-
18:00Syzran - Lada Togliatti -:-

SPANIA: LaLiga

23:15Villarreal - Sevilla 0:0

SPANIA: LaLiga2

23:30Cadiz - Mallorca 1:1

SUA: MLS

00:00Portland Timbers - Seattle Sounders 4:2
02:00Orlando City - New York City 2:1

SUA: North American Soccer League - Fall Season

23:00Edmonton - Puerto Rico 0:0

SUA: USL

23:00Toronto FC 2 - FC Montreal 3:4
00:40New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2:0

SUA: NWSL Women

01:00Kansas City F - Boston Breakers F 0:2

SUDAN: Premier League

16:30Kadougli - Atbara -:-
17:00Hilal Obied - El-Ahli Atbara -:-

SUEDIA: Superettan

20:00Ljungskile - AFC United -:-
20:00Sirius - GAIS -:-
20:00Värnamo - Halmstad -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Norra

20:00IFK Lulea - Pitea -:-

SUEDIA: Divizia 1 - Södra

20:00Norrby - Tvaakers -:-
20:00Trollhättan - Oddevold -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norrland

20:00Soderhamns - Hudiksvalls -:-

SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand

20:30Norrtalje - Sollentuna -:-

URUGUAY: Primera Division

01:00Penarol - Liverpool M. 0:0

VENEZUELA: Primera Division - Clasura

00:00Anzoategui - Mineros 2:0
00:00Lara - Estudiantes M. 1:0

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Portuguesa - Zamora 0:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Livescore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Livescore.ro din motive tehnice.

Încarcă versiunea touch