REFRESH

Fotbal » Azi » Toate meciurile

publicitate

AFRICA DE SUD: First Division

15:30Cape Town All Stars - Uthongathi 0:0

AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana

01:45Flamengo (Bra) - Junior (Col) 2:1

ANGLIA: Premier League

22:00West Ham - Leicester -:-

ANGLIA: Premier League 2

16:00Fulham U23 - Newcastle U23 3:0
21:00Arsenal U23 - West Ham U23 -:-
21:00Derby U23 - Leicester U23 -:-

ANGLIA: Professional Development League

15:00Barnsley U23 - Hull U23 3:0
15:30Birmingham U23 - Huddersfield U23 2:1

ANGLIA: Academii U18

21:00Liverpool U18 - Sunderland U18 -:-

ANGLIA: FA Trophy

21:45Darlington - Harrogate -:-

ARABIA SAUDITĂ: Premier League

18:40Al Ahli SC - Al Qadisiya -:-

ARGENTINA: Superliga

00:15Velez Sarsfield - Godoy Cruz 0:1
22:00Banfield - Defensa y Justicia -:-
00:15Chacarita Juniors - Huracan -:-

ARGENTINA: Primera B Metropolitana

22:00San Miguel - Sacachispas -:-
22:00San Telmo - Comunicaciones -:-

ARGENTINA: Torneo Federal A

22:00Gutierrez Mendoza - Union Aconquija -:-
22:00Huracan Las Heras - Juventud Unida Universitario -:-
22:00Independiente de Neuquen - Sansinena -:-
22:00San Jorge - Gimnasia y Tiro -:-

ARMENIA: Premier League

13:00Alashkert - Pyunik 1:0

AUSTRALIA: A-League

10:50Melbourne City - Perth Glory 1:3

AUSTRALIA: W-League

10:30Melbourne Victory F - WS Wanderers F 1:1

AUSTRIA: Erste Liga

19:30FAC Wien - A. Lustenau -:-
19:30Kapfenberg - Liefering -:-
19:30Ried - Neustadt -:-
19:30Wattens - Hartberg -:-
21:30BW Linz - Innsbruck -:-

BELGIA: Jupiler League

21:30Gent - Mouscron -:-

BELGIA: Proximus League

21:30Tubize - Cercle Brugge -:-

BELGIA: First Amateur Division

21:00Dender - Dessel -:-

BRAZILIA: Serie B

23:15Brasil de Pelotas - Criciuma -:-

BULGARIA: Parva Liga

45+'Cherno More - Pirin Blagoevgrad 0:0

BURKINA FASO: Premier League

17:30Rahimo - Majestic -:-
17:30Salitas - Bobo Sport -:-

CHILE: Primera División

00:30San Luis - U. De Concepcion -:-

CIPRU: Division 2

19:00Paralimni - Ayia Napa -:-
19:00Thoi Lakatamias - Zakakiou -:-

CONGO DR: Super League

13:00Groupe Bazano - Tshinkunku -:-
15:30Don Bosco - Sanga Balende -:-
16:00Molunge - Motema Pembe -:-

CROAŢIA: 1. HNL

19:00Zapresic - Lok. Zagreb -:-

DANEMARCA: Superliga

20:00Randers - Sonderjyske -:-

DJIBOUTI: Division 1

14:00Port - Arhiba -:-
14:00Tadjourah - Dikhil -:-
16:00Bahache/UD - Guelleh / GR -:-

EGIPT: Premier League

57'Ismaily - Smouha 1:0
20:00Al Ahly - El Daklyeh -:-

ELVEŢIA: Challenge League

21:00Rapperswil - Vaduz -:-

EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League

14:50Al-Jazira - Emirates Club 3:1
14:55Al Dhafra - Hatta 2:5
32'Al Nasr - Al-Ahli Dubai 0:1

EUROPA: Cupa Mondială Feminin - Calificări - Al doilea tur

15:00Slovenia F - Insulele Feroe F 5:0
16:00Ungaria F - Ucraina F 0:1
PauzăSerbia F - Spania F 0:1
17'Albania F - Polonia F 0:1
19:00Portugalia F - Moldova F -:-
20:00Elveţia F - Belarus F -:-
20:00Slovacia F - Olanda F -:-
21:00Wales F - Kazakhstan F -:-
21:05Anglia F - Bosnia & Herzegovina F -:-

FILIPINE: PFL

09:00Meralco Sparks - Ceres 0:0

FRANŢA: Ligue 1

21:45St. Etienne - Strasbourg -:-

FRANŢA: Ligue 2

21:00AC Ajaccio - Reims -:-
21:00Auxerre - Nancy -:-
21:00Brest - Sochaux -:-
21:00Nimes - Bourg Peronnas -:-
21:00Niort - Chateauroux -:-
21:00Orleans - Clermont -:-
21:00Paris FC - Quevilly Rouen -:-
21:00Tours - GFC Ajaccio -:-
21:00Valenciennes - Lorient -:-

FRANŢA: National

21:00Beziers - Grenoble -:-
21:00Concarneau - Consolat -:-
21:00Dunkerque - Creteil -:-
21:00Les Herbiers - Avranches -:-
21:00Lyon Duchere - Laval -:-
21:00Rodez - Pau -:-
21:00Sannois - Cholet -:-

GERMANIA: Bundesliga

21:30Hannover - Stuttgart -:-

GERMANIA: 2. Bundesliga

19:30Sandhausen - Heidenheim -:-
19:30Union Berlin - Darmstadt -:-

GERMANIA: 3. Liga

20:00Meppen - Sonnenhof Grossaspach -:-
20:00Munster - Chemnitzer -:-
20:00Paderborn - Karlsruher -:-

GERMANIA: Regionalliga North

20:30Braunschweig II - Havelse -:-
20:30AmânatLubeck - Drochtersen/Assel -:-

GERMANIA: Regionalliga Nordost

20:00Nordhausen - Auerbach -:-

GERMANIA: Regionalliga Vest

20:30AmânatWestfalia Rhynern - Wiedenbruck -:-

GERMANIA: Regionalliga Sudwest

20:00Ulm - Stuttgart II -:-

GERMANIA: Regionalliga Bayern

20:00Bayern II - Unterfohring -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord

20:30TB Berlin - Zehlendorf -:-
21:00Seelow - Altludersdorf -:-

GERMANIA: Oberliga NOFV- Süd

19:30Inter Leipzig - Sandersdorf -:-

GERMANIA: Oberliga Hamburg

20:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-
20:30Victoria Hamburg - Turkiye Wilhelmsburg -:-
21:00Hamburger SV III - Pinneberg -:-
21:00Suderelbe - Rugenbergen -:-

GERMANIA: Oberliga Niedersachsen

20:30AmânatCloppenburg - Bersenbruck -:-

GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

20:00Idar-Oberstein - Pirmasens -:-

GIBRALTAR: Premier Division

21:30Mons Calpe - Lincoln -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura

23:00Real Sociedad - Marathon 2:0
03:00Olimpia - Juticalpa 4:1
03:00Real Espana - Vida 3:0
03:00UPNFM - Motagua 0:1

INDIA: ISL

87'Kerala Blasters - Jamshedpur 0:0

IORDAN: Premier League

16:00Al Hussein - Al Ahli 0:0
16:00Shabab Al Ordon - Aqaba 0:0
18:30Al-Faisaly Amman - Mansheyat -:-

IRAK: Super League

13:30Al-Hudod - Zakho 1:0

IRAN: Persian Gulf Pro League

13:00Padideh Khorasan - Naft Tehran 3:1
13:30Sanat-Naft - Sepahan 3:2
14:30AmânatTractor-Sazi - Sepidrood Rasht -:-
15:15Esteghlal Khuzestan - Peykan 1:0

IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership

22:00Glenavon - Linfield -:-

IRLANDA DE NORD: NIFL Championship

22:00Newry City - Limavady -:-

ISRAEL: Leumit League

15:00Hapoel Afula - Hap. Ramat Gan 1:0
15:00Hapoel Katamon - H. Kfar Saba 2:1
15:00H. Bnei Lod - Hapoel Hadera 0:2
15:00H. Tel Aviv - H. Marmorek 1:0
15:00M. Nazareth - H. Nazareth 0:3

ITALIA: Serie B

21:30Empoli - Frosinone -:-

ITALIA: Serie C - Group A

21:45Piacenza - Alessandria -:-

ITALIA: Serie C - Group B

15:30Mestre - Fano 1:1
21:30Pordenone - Vicenza -:-

ITALIA: Primavera 1

15:30Chievo U19 - AC Milan U19 0:2

JAMAICA: Premier League

00:00Cavalier - Arnett Gardens 2:2
02:00Harbour View - Portmore 0:1

LIBAN: Premier League

21:45Safa - Al Ahed -:-

LIBIA: Premier League

14:15Khaleej Sirte - Al Akhdar -:-

LUME: Meciuri amicale între cluburi

16:00AIK Stockholm (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1

LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin

03:00Columbia F - Venezuela F 2:0
18:55Germania F - Franţa F -:-

MALTA: Premier League

20:00Birkirkara - St. Andrews -:-

MALTA: Division 1

20:00Rabat Ajax - San Gwann FC -:-

MAROC: Botola Pro

20:00Agadir - Safi -:-

MAURITANIA: Super D1

16:45Garde Nationale - Nouadhibou -:-
18:45Tevragh-Zeina - ASAC Concorde -:-

MEXIC: Primera División - Apertura - Play off-uri

03:30Cruz Azul - Club America 0:0
05:30Atlas - Monterrey 1:2

NAMIBIA: MTC Premiership

21:00Black Africa - Civics -:-

OLANDA: Eredivisie

21:00Alkmaar - Twente -:-

OLANDA: Eerste Divisie

21:00Cambuur - Den Bosch -:-
21:00Dordrecht - Jong AZ -:-
21:00Graafschap - Eindhoven -:-
21:00Jong PSV - Telstar -:-
21:00Jong Utrecht - Almere -:-
21:00Maastricht - Helmond -:-
21:00Nijmegen - Jong Ajax -:-
21:00Sittard - G.A. Eagles -:-
21:00Volendam - FC Emmen -:-
21:00Waalwijk - FC Oss -:-

OMAN: Professional League

14:40Al-Midhaibi - Oman FC 0:0
14:45Al-Salam - Dhofar 1:0
15:05Al Nasr - Sohar 5:2
15:45Muscat - Mirbat 3:1
16:00Al Nahda - Al Oruba 0:0
32'Al-Shabab - Saham 0:0
32'Al Suwaiq - Fanja SC 0:1

PALESTINA: West Bank League

15:00Ahli Al-Khalil - Shabab Al Khader -:-
15:00Al Quds - Jabal Al Mukaber -:-
15:00Shabab Al-Dhahiriya - Albirah -:-
15:00Thagafi Tulkarm - Shabab Doora -:-
18:00Shabab Alsamu - Al Khaleel -:-

PARAGUAY: Primera Division - Clasura

00:10Libertad - Dep. Capiata -:-

PERU: Primera División - Clasura

03:00Dep. Municipal - U. de Deportes 3:5
20:15U. San Martin - Comerciantes Unidos -:-

POLONIA: Ekstraklasa

19:00Cracovia - Lechia -:-
21:30Gornik Z. - Jagiellonia -:-

POLONIA: Division 1

19:00Olsztyn - Chojniczanka -:-
21:45Sosnowiec - Leczna -:-

PORTUGALIA: Primeira Liga

22:30Belenenses - Chaves -:-

QATAR: Premier League

15:00Al Khor - Al Sailiya 1:0
15:00Al Markhiya - Al Arabi 1:1
49'Al-Sadd - Al-Duhail 1:2

REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga

18:30Dukla Praga - Mlada Boleslav -:-
19:00Jihlava - Brno -:-
21:15Bohemians 1905 - Liberec -:-

REPUBLICA CEHĂ: U19 League

12:00Teplice U19 - Slovacko U19 0:1
14:00Pribram U19 - Brno U19 1:2

ROMÂNIA: Liga 1

17'Juventus București - Concordia Chiajna 0:1
20:45FC Botoșani - CS 'U' Craiova -:-

ROMÂNIA: Liga 2

14:00Miroslava - Ripensia Timisoara 3:0

RUSIA: Premier League

88'Amkar - Din. Moscova 2:1

RUSIA: Division 1

13:00Zenit 2 - Sp. Moscova 2 1:1

SCOŢIA: Premiership

21:45Dundee FC - Rangers -:-

SERBIA: Super Liga

17'Borac - FK Vozdovac 0:0

SERBIA: Prva Liga

14:00Proleter - Indjija 1:0

SIRIA: Premier League

14:00Al Jaish - Wathbah -:-
14:00Al Karamah - Al Shorta -:-
14:00Al Majd - Al Mohafaza -:-
14:00Al Nawaeir - Al-Jehad -:-
14:00Al Wahda - Tishreen 1:0
14:00Herafio Halab - Al Taliya -:-

SPANIA: LaLiga

22:00Celta Vigo - Leganes -:-

SPANIA: LaLiga2

22:00Tenerife - Vallecano -:-

SUDAN: Premier League

16:00Hay Al Wadi - Hilal El Obied -:-
16:00Triea Albiga - Ahli Shendi -:-
19:00Ahli Khartoum - Khartoum -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Ndanda - Njombe Mji -:-

TRINIDAD TOBAGO: Pro League

21:30Morvant Caledonia United - S.A. Rangers -:-
00:00Police - North East Stars -:-

TURCIA: Super Lig

19:00Osmanlispor - Genclerbirligi -:-

TURCIA: TFF 1. Lig

60'Manisaspor - Adana Demirspor 1:1

TURKMENISTAN: Yokary Liga

16:00Ahal - Energetik -:-

ŢARA GALILOR: Premier League

21:45Bangor City - Bala Town -:-
21:45Prestatyn - Llandudno -:-
22:00Aberystwyth - Newtown -:-

UCRAINA: Youth League

12:00Olimpik Donetsk U21 - Shakhtar U21 0:2
13:00Mariupol U21 - Vorskla U21 2:0

UGANDA: Premier League

15:00Villa - Express FC 1:0
15:30Proline - Kampala City 2:1
15:30Vipers - Jinja 2:0

UNGARIA: Merkantil Bank Liga

19:00Soproni VSE - Kisvarda -:-

URUGUAY: Primera Division - Clasura

00:00Plaza Colonia - Racing Montevideo 1:2
00:30Defensor Sp. - Wanderers 2:1

REFRESH

Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »

Sus

m.Livescore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Livescore.ro din motive tehnice.

Pariați responsabil. 18+

Încarcă versiunea touch