Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
22:00Real Madrid - Bayern -:-EUROPA: Europa Conference League - Play-off
19:45Club Brugge - Fiorentina -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
17:00CSC 1599 Șelimbăr - CS Mioveni -:-17:30Corvinul Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Golden Arrows - Mamelodi -:-20:30Orlando - Chippa United -:-
20:30Polokwane - Richards Bay -:-
20:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
ALBANIA: Super Liga
17:00Din. Tirana - Egnatia -:-17:00Erzeni - Teuta -:-
17:00Kukesi - Partizani -:-
17:00Skenderbeu - Laci -:-
17:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIA: First Division
17:00Besa - Flamurtari -:-17:00Burreli - Apolonia Fier -:-
17:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
17:00Luzi - Vora -:-
17:00Tomori Berat - Lushnja -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) 0:101:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) 0:1
03:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) 1:1
03:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) 2:2
03:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) 1:0
PauzăU. de Deportes (Per) - Junior (Col) 1:1
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) 0:201:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) 2:1
03:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) 1:5
03:00AmânatTomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
03:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) 0:3
03:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) 2:1
PauzăAlways Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) 1:0
ANGLIA: League One - Play-off
22:00Peterborough - Oxford Utd -:-ANGOLA: Girabola League
17:00CD Lunda Sul - Interclube -:-17:00Santa Rita - Wiliete -:-
17:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
17:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
17:30Academica - Libolo -:-
18:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
18:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:55Al Taraji - Al Jandal -:-19:40Al Orubah - Al Arabi -:-
20:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
21:00Patronato - San Miguel 0:0ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Barrancas - Atletico Pilar -:-ARGENTINA: Copa Argentina
21:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-00:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 0:121:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
21:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
21:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:15Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
03:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
13:00AmânatSingleton Strikers - South Cardiff -:-13:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
13:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-AUSTRIA: Burgenland
20:30Klingenbach - Edelserpentin -:-AUSTRIA: Karnten
19:00SC Landskron - SV Spittal -:-19:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
20:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
20:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) -:-
20:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
20:30Weisskirchen - Dietach -:-AUSTRIA: Salzburg
18:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-19:00Eugendorf - Thalgau -:-
20:00Adnet - SAK 1914 -:-
20:00Grodig - Burmoos -:-
20:00Puch - UFC Hallein -:-
20:15Seekirchen - Kuchl -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
20:00Kematen - Innsbrucker AC -:-AUSTRIA: Vorarlberg
19:00Lochau - FC Lustenau -:-AZERBAIDJAN: I Liqa
14:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Muharraq - East Riffa -:-19:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
19:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELARUS: Cupa
18:00Zhodino - Isloch -:-20:45Neman - Din. Minsk -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Zorka-BDU F - Dynamo Brest F -:-15:00Bobruichanka F - Dyussh-Polesgu F -:-
16:00Minsk FK F - FC Gomel F -:-
18:00Belarus U19 F - Dnepr Mogilev F -:-
BELGIA: Pro League U21
19:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa
19:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
16:00Holy Ghost - Police XI -:-16:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
16:00Nico United - Security Systems -:-
16:00Orapa United - Matebele -:-
16:00Tafic FC - Masitoaka -:-
16:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZILIA: Serie B
03:00Botafogo SP - Mirassol 0:0BRAZILIA: Gaucho 2
21:00AmânatEC Cruzeiro - GE Gloria -:-BRAZILIA: Matogrossense 2
01:30Paulistano FC - Rondonopolis EC 0:9BRAZILIA: Rondoniense - Play-off
23:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
02:00Progresso - Sao Raimundo RR 0:1304:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-21:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
21:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
21:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
21:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
22:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZILIA: Baiano U20
21:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-21:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 -:-
BRAZILIA: Brasiliense U20
21:00Real Brasilia U20 - Samambaense U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
21:00Petrolina U20 - Atletico Torres U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
01:00AmânatSantos F - Gremio F -:-BULGARIA: Third League - South-West
18:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-18:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
18:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
18:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
18:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
18:00Oborishte - Kyustendil -:-
18:00Razlog - Bansko -:-
18:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
18:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BULGARIA: Third League - North-East
17:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
16:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-16:00Vital O - Deira -:-
CAMBODGIA: CPL - Grupă campionat
14:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-14:00Svay Rieng - Visakha -:-
CANADA: Championship
90+'Cavalry - Vancouver Whitecaps 0:2CHILE: Primera Division Women
18:00Deportes Iquique F - Antofagasta F -:-18:00S. Morning F - A. Italiano F -:-
22:30Everton F - Coquimbo F -:-
22:30U. Catolica F - Cobresal F -:-
22:30U. De Chile F - U. Espanola F -:-
23:00Palestino F - Colo Colo F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
18:00Zakakiou - Apollon -:-COLUMBIA: Copa Colombia
00:00Envigado - Real Cartagena -:-CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:00Celeste - AC Rangers -:-17:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
90+'San Carlos - Saprissa 0:3PauzăLiberia - Grecia 1:0
00:00Guanacasteca - Zeledon -:-
ECUADOR: Serie B
23:00Leones del Norte - Ind. Juniors 1:103:00Manta - San Antonio 1:1
23:30Guayaquil City - Cuniburo -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
16:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-16:30La Viena - Tanta -:-
16:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
16:30Wadi Degla - Raya -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupă retrogradare
16:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-16:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
16:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
16:30Makadi - Nogoom FC -:-
16:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
ELVEŢIA: Promotion League
20:30Cham - Rapperswil -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
21:00Terre Sainte - Lausanne II -:-ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
20:30Gossau - Kreuzlingen -:-ESTONIA: Cupa
18:00Paide - Kalju -:-20:30Levadia - Viimsi JK -:-
EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin
16:30Norvegia U17 F - Franţa U17 F -:-19:30Suedia U17 F - Anglia U17 F -:-
FILIPINE: PFL
10:45Kaya - Philippine Air Force -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
18:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINLANDA: Suomen Cup
18:00Atlantis - JaPS -:-18:00OLS Oulu - SJK -:-
18:30GBK Kokkola - Oulu -:-
18:30Honka - PK-35 -:-
18:30KaPa 1924 - JBK -:-
18:30Kultsu - Lahti -:-
18:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
18:30SalPa - Ekenas -:-
18:30Vaajakoski - KTP -:-
18:30VIFK - SJK Akatemia -:-
19:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
19:00Lahden Reipas - Haka -:-
19:00VJS - Gnistan -:-
19:30MuSa - TPV -:-
20:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
20:10Toolon Taisto - KaPa -:-
20:30NJS - EPS -:-
20:45MiPK - PEPO -:-
FRANŢA: Divizia 1 - Feminin
17:30Bordeaux F - Lyon F -:-17:30Fleury 91 F - Montpellier F -:-
17:30Guingamp F - Le Havre F -:-
17:30Paris FC F - Dijon F -:-
17:30Reims F - PSG F -:-
17:30St Etienne F - Lille F -:-
GERMANIA: Regionalliga North
19:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II -:-20:00Havelse - Kilia Kiel -:-
20:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
20:00Flensburg - Neumunster -:-20:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
20:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
20:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-20:00Eilvese - Bornreihe -:-
20:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
21:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
20:15Eddersheim - Friedberg -:-20:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
19:30Hollenbach - Essingen -:-20:00Oberachern - Offenburger -:-
20:00Reutlingen - Grossaspach -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
20:00SW Essen - Uerdingen -:-20:30Frintrop - Hamborn -:-
20:45Buderich - Baumberg -:-
GHANA: Premier League
18:00Berekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00Magpies - Manchester 62 -:-GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Aiolikos - Kampaniakos -:-16:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
16:00Iraklis 1908 - Karditsa -:-
16:00Kozani - PAOK B -:-
16:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
INSULELE FEROE: 1. Deild
20:30Runavik 2 - FC Suduroy -:-INSULELE FEROE: Faroe Islands Cup
20:00Vikingur - Argir -:-IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Erbil -:-15:45Newroz - Al-Qassim -:-
18:00Naft Al-Basra - Al Wasat -:-
20:15Al Najaf - Al Talaba -:-
22:30Al Kahraba - Al Shorta -:-
IRAN: Division 1
16:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-17:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
17:00Mes Soongoun - Saipa -:-
17:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
17:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
18:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
18:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
18:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
18:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLANDA: Besta deild Women
21:00Breidablik F - Stjarnan F -:-21:00Hafnarfjordur F - Throttur F -:-
21:00Keflavik F - Valur F -:-
KAZAHSTAN: Cupa - Play-off
16:00Atyrau - Kairat Almaty -:-16:00Tobol - FC Astana -:-
18:00Ordabasy - Aktobe -:-
18:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENYA: Super League
13:00Mulembe United - Rainbow -:-15:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:30Alay Osh - Muras United -:-LIBIA: Premier League
18:00Asaria - Al Ahly Tripoli -:-LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup
20:00Vaduz - Triesenberg -:-LITUANIA: Cupa
18:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00Bosnia și Herțegovina U16 - Grecia U16 -:-15:00Ungaria U16 - Slovenia U16 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
17:00Anderlecht U23 (Bel) - Genk U23 (Bel) -:-LUME: Meciuri amicale între cluburi - Feminin
20:00SFK Riga F (Lat) - Gintra F (Ltu) -:-MALTA: FA Trophy
20:00Birkirkara - Sliema -:-MAROC: Coupe du Trone
20:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra -:-MAURITIUS: Super League
17:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
20:00Deportiva Venados - Tampico Madero -:-MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
17:00Drochia - Sparta Selemet -:-17:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
17:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MUNTENEGRU: Druga Liga
20:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-MUNTENEGRU: Cupa
17:00Rudar - Buducnost -:-18:00Jezero - Decic -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:00Kachin United - Rakhine United -:-12:30Glory Goal - Rainbow -:-
NIGER: Super Ligue
18:15ASFAN - Police -:-18:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NORVEGIA: NM Cup
19:00Eidsvold - Sandnes -:-19:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
19:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
19:00Raufoss - Fredrikstad -:-
19:00Stabaek - Bryne -:-
19:00Vålerenga - HamKam -:-
20:05Levanger - Viking -:-
NORVEGIA: Cupa - Feminin
16:30Mjolner F - Honefoss F -:-19:00Bjornevatn F - Porsanger F 3:0
19:00Fana F - Fyllingsdalen F -:-
19:00Grei F - KFUM Oslo F -:-
19:00Klepp F - Viking F 0:3
19:00Kongsvinger F - Frigg F -:-
19:00Krokelvdalen F - Tromsø F -:-
19:00Snogg F - Start F -:-
19:00Strömsgodset F - Odd F -:-
19:00Tynset F - Tiller F -:-
19:15Volda F - Herd F -:-
20:00Grimstad F - Arendal F -:-
20:00LSK Kvinner 2 F - Ham-Kam F -:-
20:00Sandefjord F - Ovrevoll Hosle F -:-
20:00Sarpsborg 08 F - Nanset F -:-
20:00Sola F - Avaldsnes F -:-
OMAN: Professional League
16:45Sur Club - Ibri -:-19:30Sohar - Al-Shabab -:-
PERU: Liga 2
23:30ADA Jaen - San Marcos 0:2QATAR: Emir Cup
17:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-REPUBLICA CEHĂ: FNL
11:30Prostejov - Pribram -:-11:30Sparta Praga B - Lisen -:-
18:00Vyskov - Jihlava -:-
18:30Chrudim - Dukla Praga -:-
18:30Taborsko - Opava -:-
18:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
19:00Brno - Zizkov -:-
19:00Vlasim - Sigma Olomouc B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:30Bzenec - Vsetin -:-REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Havirov - Jesenik -:-18:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
18:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:15Olesnik - Trebon -:-16:00Protivin - FC Semice -:-
18:00Drazice - Junior Strakonice -:-
18:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
18:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
18:00Milevsko - Mirovice -:-
18:00TJ Osek - Trebetice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
16:00Touzim - Kralovske Porici -:-REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
18:00Lazne Belohrad - Solnice -:-18:00Libcany - Jaromer -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
18:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
15:00Zruc - Kosutka Plzen -:-REPUBLICA CEHĂ: U19 League
15:30Frydek-Mistek U19 - Karvina U19 -:-REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup Women
13:45Slavia Praga F - Slovacko F -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Cibao -:-23:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
18:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-18:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
18:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare
15:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-18:00CSM Focșani - Sporting Liesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
18:00Dacia Unirea Brăila - CSM Ramnicu Sarat -:-18:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
18:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
18:00CS Afumaţi - LPS HD Clinceni -:-18:00Dunărea Călărași - Agricola Borcea -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
18:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-18:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
18:00Inainte Modelu - FC Voluntari 2 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
18:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-18:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
18:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-18:00Flacăra Moreni - FC Pucioasa -:-
18:00Muscel - Paulesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
18:00V. Curita - SR Brasov -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
18:00Curtisoara - Calimanesti -:-18:00Sporting Rosiori - Flacara Horezu -:-
18:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
18:00Avantul Periam - Socodor -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
18:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-18:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
18:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-ROMÂNIA: Cupa României Feminin
11:00CSM Alexandria F - Gloria 2018 Bistrita F -:-13:00Bihor F - Rapid București F -:-
14:00Vasas Odorhei F - Univ. Craiova F -:-
15:00Ol. Cluj F - Csikszereda M. Ciuc F -:-
18:00FCM Târgu Mureş F - Farul Constanța F -:-
18:00Politehnica Timișoara F - Banat F -:-
RUSIA: FNL
17:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-18:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
19:00Kamaz - Yenisey -:-
19:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
16:00Kaluga - D. Bryansk -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
17:00Napredak - Partizan -:-17:00TSC - Radnicki 1923 -:-
19:00Vojvodina - Cukaricki -:-
19:30Mladost - Steaua Roșie B. -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
18:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-18:00Vrsac - Metalac -:-
20:00Kolubara - Dubocica -:-
20:00Sloboda - RFK Novi Sad -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-20:00Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
11:30FK Cana - Rudnany -:-11:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
11:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
11:30Medzev - Raslavice -:-
11:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
11:30Poprad - Velky Saris -:-
11:30Sabinov - Gerlachov -:-
11:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
12:00Trnava F - Ruzomberok F -:-SOMALIA: National league
15:30Badbaado - Elman -:-SPANIA: Primera Federacion Women - Play Off-uri promovare
19:00CA Osasuna F - Alhama F -:-20:00Espanyol F - SE AEM F -:-
SUA: US Open Cupa
02:00Pittsburgh - FC Tulsa 0:102:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. 3:0
Penalty-uriHouston Dynamo - Detroit 3:3
03:30FC Dallas - Memphis 1:0
PauzăOrange County SC - Loudoun 0:1
PauzăSan Jose Earthquakes - Oakland Roots 0:0
29'Sacramento Republic - Monterey Bay 0:0
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-20:00FBK Karlstad - Nordic United -:-
20:00Karlstad - Karlbergs -:-
20:30Taby - Hammarby TFF -:-
21:00Orebro Syr. - Sollentuna -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
19:30Ljungskile - Trollhättan -:-20:00Ariana - Rosengard -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
20:00Hammarby F - Norrkoping F -:-20:00Vaxjo DFF F - Hacken F -:-
TAILANDA: Thai FA Cup
14:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-15:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-19:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
TUNISIA: Cupa
16:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURCIA: Cupa
20:30Karagumruk - Trabzonspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00Ahal - Arkadag -:-15:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
16:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Shakhtar F - Ladomir F -:-UGANDA: Premier League
16:00Bright Stars - NEC FC -:-16:00Villa - Wakiso Giants -:-
19:00Vipers - Express -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Quang Nam - Cong An -:-14:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
14:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
14:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
15:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.