Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
18:00Arsenal - Everton -:-18:00Brentford - Newcastle -:-
18:00Brighton - Manchester Utd -:-
18:00Burnley - Nottingham -:-
18:00Chelsea - Bournemouth -:-
18:00Crystal Palace - Aston Villa -:-
18:00Liverpool - Wolves -:-
18:00Luton - Fulham -:-
18:00Manchester City - West Ham -:-
18:00Sheffield Utd - Tottenham -:-
FRANŢA: Ligue 1
22:00Le Havre - Marseille -:-22:00Lens - Montpellier -:-
22:00Lille - Nice -:-
22:00Lorient - Clermont -:-
22:00Lyon - Strasbourg -:-
22:00Metz - PSG -:-
22:00Monaco - Nantes -:-
22:00Reims - Rennes -:-
22:00Toulouse - Brest -:-
ITALIA: Serie A
13:30Sassuolo - Cagliari 0:283'Monza - Frosinone 0:1
82'Udinese - Empoli 0:0
19:00Inter - Lazio -:-
21:45AS Roma - Genoa -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Conference League - Play Offs
14:30Oţelul Galaţi - 'U' Cluj 0:2ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
21:00Rapid București - FCSB -:-SPANIA: LaLiga
20:00Ath. Bilbao - Sevilla -:-20:00Atl. Madrid - Osasuna -:-
20:00Barcelona - Vallecano -:-
20:00Betis - Real Sociedad -:-
20:00Cadiz - Las Palmas -:-
20:00Granada - Celta Vigo -:-
20:00Mallorca - Almeria -:-
20:00Valencia - Girona -:-
20:00Villarreal - Real Madrid -:-
AFRICA: Cupa Confederaţiilor CAF - Play-off
20:00Zamalek - Berkane -:-AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Black Leopards - NB La Masia -:-85'JDR Stars - Maritzburg Utd 1:2
86'Magesi - Venda 2:2
86'Marumo Gallants - Orbit College 1:0
82'Milford FC - Pretoria Callies 2:1
86'Platinum City - Hungry Lions 1:1
86'Pretoria U. - Baroka 1:1
79'Upington City - Casric Stars 0:0
ALBANIA: Super Liga - Play-off
21:00Egnatia - Vllaznia -:-ALBANIA: Super Liga - Retrogradare
44'Laci - Flamurtari 0:0ANDORRA: Primera Divisió
18:00Atletic Escaldes - Atletic America -:-18:00Ordino - Carroi -:-
18:00Pas de la Casa - Esperanca -:-
18:00Penya - Inter Escaldes -:-
18:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma -:-
ANGLIA: League Two - Play-off
15:00Crawley - Crewe 2:0ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
14:00Tottenham U21 - Chelsea U21 2:1ANGOLA: Girabola League
44'Sagrada - Desportivo Huila 3:017:00Sao Salvador - Bravos do Maquis -:-
14'Academica - Interclube 0:0
17:30Santa Rita - Primeiro de Agosto -:-
ARGENTINA: Liga Profesional
00:00River Plate - Belgrano 3:002:00Defensa y Justicia - Gimnasia L.P. 1:1
02:30Instituto - Union Santa Fe 1:1
21:00Barracas Central - Sarmiento Junin -:-
21:30Platense - Independiente -:-
23:45Banfield - Huracan -:-
23:45Talleres Cordoba - Atl. Tucuman -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
01:00Quilmes - Gimnasia Jujuy 2:103:10CA Estudiantes - Alvarado 4:0
19:45Atletico Atlanta - Atl. Rafaela -:-
21:00Arsenal Sarandi - Tristan Suarez -:-
21:00Guillermo Brown - Agropecuario -:-
21:30Aldosivi - Almagro -:-
21:30Chacarita Juniors - Racing Cordoba -:-
21:30Defensores Unidos - Deportivo Madryn -:-
21:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Moron -:-
21:45Colon - Chaco For Ever -:-
22:00San Martin S.J. - All Boys -:-
00:00Estudiantes Rio Cuarto - Def. de Belgrano -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
44'Biblioteca Atenas - Ferro Gen. Pico 0:021:00Circulo Deportivo - Germinal -:-
21:00Olimpo - Sansinena -:-
21:00Santamarina - Villa Mitre -:-
21:30Crucero del Norte - Juventud Antoniana -:-
21:30Def. Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy -:-
21:30El Linqueno - Gimnasia E.R. -:-
21:30San Martin Mendoza - Deportivo Camioneros -:-
21:30Union Sunchales - San Martin Formosa -:-
22:009 de Julio Rafaela - Douglas Haig -:-
22:00Argentino MM - Juventud U.U. -:-
22:00Boca Unidos - Sarmiento de La Banda -:-
22:00Cipolletti - Kimberley -:-
22:00Gutierrez Mendoza - Ciudad Bolivar -:-
22:00Sol de America - Sarmiento Resistencia -:-
22:00Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras -:-
22:00Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
18:00Laferrere - Deportivo Merlo -:-21:30Fenix - San Martin Burzaco -:-
23:00Midland - Acassuso -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - CSR Espanol -:-21:30El Porvenir - Central Ballester -:-
21:30General Lamadrid - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Justo Jose de Urquiza - Atlas -:-
21:30Real Pilar - Argentino de Rosario -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Everton La Plata - Defensores de Glew -:-ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
44'Independiente F - UAI Urquiza F 0:020:00Gimnasia L.P. F - Excursionistas F -:-
21:00Belgrano F - San Luis F -:-
ARMENIA: Premier League
90'West Armenia - BKMA 0:1ARUBA: Division di Honor - Grupa finală
03:00Britannia - Deportivo Nacional 0:0ASIA: AFC Asian Cup Women U17 - Play-off
10:00China U17 F - Coreea de Sud U17 F 1:214:00Coreea de Nord U17 F - Japonia U17 F 1:0
AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Canberra Croatia - Monaro Panthers 0:008:00Tuggeranong Utd - Yoogali 6:0
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Newcastle Olympic - Cooks Hill United 1:107:30New Lambton - Charlestown Azzurri 0:1
07:30Weston Workers - Edgeworth E. 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:00Sunshine Coast Wanderers - Brisbane Roar U23 3:009:30Moreton City Excelsior - Rochedale 2:0
AUSTRALIA: NPL Victoria
09:00Heidelberg - Altona Magic 1:1AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Cessnock City Hornets - Kahibah 1:307:30AmânatWallsend Red Devils - Thornton Redbacks -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
09:45St. George Willawong - Brisbane Strikers 3:211:00Logan Lightning - Mitchelton 4:0
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Melbourne Victory U21 - Northcote City 1:2AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor
04:00Vaivase-Tai (Sam) - Ifira Black Bird (Van) 1:507:00Magenta (Nca) - Pirae (Tah) 0:0
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă campionat
18:00Salzburg - LASK -:-18:00SK Rapid - Hartberg -:-
18:00Sturm Graz - A. Klagenfurt -:-
AUSTRIA: Regionalliga Vest
PauzăAltach U21 - Schwaz 0:2AUSTRIA: Bundesliga Women
11:30Dornbirn F - Austria Viena F 0:513:45Altach/Vorderland F - St. Polten F 1:2
AZERBAIDJAN: Premier League
15:00Gabala - Araz 2:0BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Hala - Al-Ahli Manama -:-19:00Al-Hidd - Al-Najma -:-
19:00Al-Muharraq - Sitra -:-
19:00Al-Shabbab - Busaiteen -:-
19:00East Riffa - Al Khalidiyah -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
20:00Din. Minsk - Soligorsk -:-BELARUS: Pershaya Liga
15:00Lokomotiv Gomel - Energetik-BGU 1:185'Zhodino 2 - Volna Pinsk 1:1
18:00BumProm Gomel - Maxline -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Zorka-BDU F - FC Gomel F 7:044'Bobruichanka F - Dnepr Mogilev F 1:1
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
14:30Cercle Brugge - Royale Union SG 1:219:30Anderlecht - Club Brugge -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Retrogradare
20:15Lommel SK - Kortrijk -:-BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF - Play-off
16:00Union Rochefortoise - Tubize -:-BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Locurile 5-8
16:00KV Mechelen 2 - Boom -:-BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00Damissa - Espoir -:-18:00Dynamo Abomey - Bani Ganse -:-
18:00FC Loto - Cavaliers -:-
18:00Takunnin - Dadje -:-
BHUTAN: Premier League
13:00RTC - BFF Academy U19 0:1BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
00:30Nacional Potosi - Santa Cruz 1:003:00Oriente Petrolero - Universitario de Vinto 2:1
22:00Guabira - Aurora -:-
00:30Bolivar - Tomayapo -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00TOSK Tesanj - Bratstvo Gracanica -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
18:30BSK Banja Luka - Kozara -:-BOTSWANA: Premier League
86'Matebele - VTM FC 0:082'Security Systems - Sua Flamingoes 1:3
80'Township Rollers - Jwaneng Galaxy 1:0
BRAZILIA: Serie A
00:30AmânatFortaleza - Athletico-PR -:-03:00AmânatVasco - Flamengo -:-
17:00AmânatCriciuma - Palmeiras -:-
22:00AmânatAtletico-MG - Bahia -:-
22:00AmânatCorinthians - Botafogo RJ -:-
22:00AmânatFluminense - Juventude -:-
00:30AmânatCuiaba - Internacional -:-
00:30AmânatGremio - Bragantino -:-
BRAZILIA: Serie B
23:30Amazonas - Paysandu 1:100:30Goias - Botafogo SP 4:0
03:00Sport Recife - Avai 1:2
44'Santos - Brusque 3:0
22:00Mirassol - Ituano -:-
22:00Operario - Ceara -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00CSA - Sampaio Correa 0:023:00Volta Redonda - Nautico 2:1
01:30AmânatBotafogo PB - EC Sao Jose -:-
01:30Ferroviaria - Confianca 1:0
22:30Londrina - Sao Bernardo -:-
22:30Remo - Tombense -:-
BRAZILIA: Serie D
23:00ASA - Jacuipense 1:023:00Ipatinga - Real Noroeste 2:0
23:00Portuguesa RJ - Itabuna 1:1
00:00Sao Jose EC - Inter de Limeira 0:0
01:00Rio Branco - Sao Raimundo RR 1:1
01:00Uniao Rondonopolis - Real Brasilia 1:0
21:30Brasiliense - Mixto -:-
22:00Cameta - Moto Club -:-
22:00Costa Rica - Pouso Alegre -:-
22:00Retro - Itabaiana -:-
22:00Tocantinopolis - AE Altos -:-
22:00Treze - Iguatu -:-
23:00Concordia - Barra FC -:-
23:00CRAC - Anapolis -:-
23:00Fluminense-PI - River-PI -:-
00:00America-RN - Potiguar de Mossoró -:-
BRAZILIA: Carioca 2
21:00Resende - Americano -:-BRAZILIA: Carioca C
21:00EC Vera Cruz - Caac Brazil -:-21:00Niteroiense - Campos AA -:-
21:00Paraty - EC Resende -:-
21:00Santa Cruz RJ - Uni Souza -:-
BRAZILIA: Gaucho 2
23:00AmânatAimore - Futvida -:-23:00AmânatEsportivo - GE Gloria -:-
23:00AmânatFrederiquense - Passo Fundo -:-
23:00AmânatGaucho - EC Cruzeiro -:-
23:00AmânatGE Bage - Lajeadense -:-
23:00AmânatInter Santa Maria - Monsoon -:-
23:00AmânatPelotas - Sao Gabriel -:-
23:00AmânatVeranopolis - Brasil Farroupilha -:-
BRAZILIA: Goiano 2
21:30ASEEV - Centro Oeste -:-21:30Santa Helena - Trindade -:-
22:00Anapolina - Ouvidorense -:-
BRAZILIA: Matogrossense 2
23:00Atletico MT - Pocone 0:302:00Sinop FC - Campo Novo 3:2
22:00Santa Cruz MT - Caceres -:-
23:00Rondonopolis EC - Operario FC -:-
23:00Sport Sinop - Juara -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
44'Betim - Nacional de Muriae 0:022:00Varginha - URT -:-
BRAZILIA: Paranaense 2
00:30Laranja Mecanica - Paranavai-PR 0:044'Apucarana SC - Gremio Maringa 0:0
21:30AA Iguacu - Patriotas -:-
21:30Nacional PR - Foz do Iguacu -:-
BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
85'ECUS SP - Atletico Mogi 2:081'Olimpia FC - Fernandopolis 1:0
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
23:30River-RR - Rio Negro 3:001:30Atl. Roraima - Real Sao Luiz 3:2
BRAZILIA: Tocantinense U20 - Play-off
03:00Tocantins EC U20 - Uniao Carmolandense U20 0:504:00Araguaina U20 - Capital FC U20 1:2
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
01:00Capixaba SC - Linhares 0:0BRAZILIA: Brasiliense U20
17:00Gremio Valparaiso U20 - Samambaia U20 -:-21:00Ceilandense U20 - CFZ U20 -:-
21:00Ceilandia U20 - Samambaense U20 -:-
BRAZILIA: Mineiro U20
15:00Coimbra U20 - Athletic Club U20 0:284'Atletico-MG U20 - XV de Novembro U20 5:0
16:00Betim U20 - Cruzeiro U20 -:-
21:00Ipatinga U20 - Tres Coracoes U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
85'Sao Paulo U20 - Oeste U20 2:0BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
21:00Aguia FC U20 - Jaguar U20 -:-21:00America PE U20 - Central SC U20 -:-
21:00Santa Cruz U20 - Serrano PE U20 -:-
BRAZILIA: Sergipano U20
21:00Confianca U20 - Falcon U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
00:30Ferroviaria F - America Mineiro F -:-00:30AmânatInternacional F - Bragantino F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
01:00Doce Mel F - Minas ICESP F 1:321:00UD Alagoana F - JC F -:-
21:00VF4 F - Remo F -:-
22:003B da Amazonia F - Fortaleza F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Uniao RN F - Vitoria F -:-21:30Paysandu F - Rio Negro F -:-
BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
20:30Cherno More - Ludogorets -:-BULGARIA: Third League - South-East
18:00Levski Karlovo - Nesebar -:-18:00Spartak Plovdiv - Karnobat -:-
18:00Yambol 1915 - Atletik Kuklen -:-
19:00Sozopol - Botev II -:-
BULGARIA: Third League - South-West
17:00CSKA 1948 Sofia III - Vihren -:-BULGARIA: Third League - North-East
17:00Dorostol - Svetkavitsa -:-17:00Kubrat - Cherno More II -:-
17:00Septemvri Tervel - Spartak II -:-
17:00Ustrem Donchevo - Ludogorets III -:-
BURKINA FASO: Premier League
19:00USFA - ASFA Yennega -:-BURUNDI: Coupe du President
16:00Le Messager Ngozi - Rukinzo -:-CANADA: Canadian Premier League
23:00Forge - Vancouver FC 1:202:00Cavalry - York Utd 2:2
CAPUL VERDE: Campeonato Nacional
20:00Sanjoanenses - FC Derby -:-20:00Ultramarina - Boavista da Praia -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Algoy - Agri - Tchad -:-17:45AmânatEmat - Algoy -:-
17:45AmânatFoullah Edifice - Tourbillon -:-
17:45Renaissance - Emat -:-
17:45AmânatRenaissance - As Dgssie -:-
18:00Elect Sport - Foullah Edifice -:-
CHILE: Primera División
00:30U. De Chile - U. Catolica 1:219:30Nublense - O'Higgins -:-
00:30Colo Colo - Palestino -:-
CHILE: Primera B
03:00San Luis - CD Santa Cruz 1:219:30Antofagasta - Magallanes -:-
22:00S. Wanderers - Curico Unido -:-
CHILE: Segunda Division
00:30Trasandino - D. Puerto Montt 2:301:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Rengo 0:0
19:30Provincial Ovalle - Real San Joaquin -:-
22:00General Velasquez - Dep. Concepcion -:-
CHILE: Primera Division Women
23:00U. Espanola F - U. Catolica F 0:018:00Palestino F - Everton F -:-
19:00Antofagasta F - A. Italiano F -:-
CHINA: FA Cup
09:30Qingdao Elite - Suzhou Dongwu 1:210:30Beijing Technology - Guangxi Pingguo Haliao 0:1
10:30Ganzhou Ruishi - Liaoning Tieren 3:2pen
12:00Guangxi Hengchen - Dalian Yingbo 2:1
14:30Hangzhou Wuyue - Chongqing Tonglianglong 1:2
CHINA: Super League Women
10:00Henan Songshan Longmen F - Shaanxi Changan F 1:110:00Shanghai RCB F - Zhejiang F 1:0
10:00Yongchuan Chashan F - Hainan Qiongzhong F 1:1
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30SOL - AS Denguele -:-21:00Stade d'Abidjan - Academie de FAD -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15La Equidad - Tolima 2:303:30Once Caldas - Santa Fe 0:0
COLUMBIA: Liga Women
23:00Llaneros F - Cucuta F 1:023:30Ind. Medellin F - Real Santander F 3:1
23:30Junior F - Atl. Nacional F 0:1
23:00Deportivo Pereira F - Santa Fe F -:-
CONGO: Ligue 1
15:00Inter Club - Cheminots 2:214'Kondzo - Leopard 1:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
17:30AS Vita Club - Maniema -:-COREEA DE SUD: K League 1
10:30Gangwon - Ulsan HD 1:010:30Gwangju - Jeonbuk 0:3
10:30Seoul - Daegu 1:2
13:00Suwon FC - Pohang 1:0
COREEA DE SUD: K League 2
10:30Cheonan City - Anyang 0:110:30Seongnam - Busan 0:1
13:00Gyeongnam - Gimpo FC 1:3
COREEA DE SUD: K3 League
09:00Gangneung - Chuncheon 0:009:00Gimhae - Mokpo 0:2
09:00Gyeongju KHNP - Daegu 2 3:0
COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri
05:00Herediano - Alajuelense 1:1penCOSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
20:00ADR Jicaral - Santa Ana -:-CROAŢIA: HNL
18:00Hajduk Split - Gorica -:-20:30Osijek - Rijeka -:-
CROAŢIA: Prva NL
90+'Sibenik - Vukovar 1991 2:118:30Croatia Zmijavci - Dugopolje -:-
CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă campionat
17:30Osijek F - ZNK Split F -:-CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă retrogradare
17:00Zadar F - Agram Zagreb F -:-20:30Medimurje Cakovec F - Gorica F -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
15:00Odense - Randers 2:0DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
15:00Thisted - Hellerup 1:0ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Emelec - Macara 0:102:00Ind. del Valle - LDU Quito 1:1
21:00Mushuc Runa - Delfin -:-
23:30Aucas - U. Catolica -:-
EGIPT: Premier League
18:00Ismaily - Pyramids -:-EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
04:30FAS - Alianza FC 1:104:30Municipal Limeno - Metapan 0:1
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:00Yverdon II - Portalban 5:0ELVEŢIA: Super League Women - Play-off
44'Servette F - Young Boys F 0:0EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
34'Al Arabi - United FC 1:034'Al Dhafra - Gulf United 2:1
34'Al Hamriyah - Al-Taawon 0:0
34'Al Jazira Hamra - Al Urooba 0:0
34'Dibba Al Hisn - Dubai City 0:1
34'Masafi - Al Thaid 1:0
34'Masfut - Dibba Al Fujairah 0:0
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Tallinna Kalev - Nomme Utd 2:044'Parnu JK Vaprus - Levadia 0:0
ESTONIA: Esiliiga
12:30Tabasalu - FC Tallinn 1:212:30Tartu Welco - Paide Linnameeskond U21 2:1
12:30Viimsi JK - Flora U21 2:4
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Manzini Sea Birds - Illovo 1:114:00Manzini Wanderers - Denver 2:4
14:00Moneni Pirates - Ezulwini 1:1
16:00Madlenya - Nsingizini Hotspurs -:-
16:00Mbabane Highlanders - Green Mamba -:-
16:00Mbabane Swallows - Young Buffaloes -:-
16:00Royal Leopards - Rangers FC -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Adama City - Sidama Bunna 2:118:00Shashemene Kenema - Ethiopia Bunna -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00Inkomport - Ocean Kerch 1:286'Alushta-Crimea - GFK Yalta 0:3
84'Gvardiya - Sparta-KT 0:3
88'Kyzyltash - TSK Simferopol 4:1
EUROPA: All-Island Cup Women
84'Crusaders F - Shamrock Rovers F 2:220:00Sligo Rovers F - Glentoran F -:-
FILIPINE: PFL
10:30United City - Manila Montet 10:012:30Cebu FC - Philippine Air Force 5:0
13:15Tuloy - Manila Digger 2:3
85'Philippine Army - Loyola 2:3
FINLANDA: Veikkausliiga
80'Gnistan - KuPS 0:018:30Ekenas - Lahti -:-
FINLANDA: Ykkosliiga
88'SJK Akatemia - SalPa 2:018:30Jaro - PK-35 -:-
18:30Mikkeli - JaPS -:-
FINLANDA: Ykkonen
58'OLS Oulu - Keski-Uusimaa 1:0FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
15:00Ilves-Kissat - Tampere Utd 1:618:30TPV - Inter Turku 2 -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
90'GBK Kokkola - SJK Akatemia 2 2:485'Kuopion Elo - OPS 3:2
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
14:00PK-35 Helsinki F - HPS F 1:5FRANŢA: Division 2 Women
16:00Albi-Marssac F - Le Mans F -:-16:00Lens F - Orleans F -:-
16:00Montauban F - Thonon Evian F -:-
16:00Nice F - Marseille F -:-
16:00Rodez F - Metz F -:-
16:00Strasbourg F - Nantes F -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Gagra - Telavi -:-19:00Kolkheti 1913 - Torpedo Kutaisi -:-
20:00Dinamo Batumi - Iberia 1999 -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
89'Bolnisi - Khobi 3:080'Georgia - Spaeri 1:2
79'Rustavi - Dusheti 1:0
44'Din. Tbilisi 2 - FC Gareji Sagarejo 0:1
19:00Shturmi - Loco. Tbilisi -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
54'Dusseldorf - Magdeburg 2:254'Elversberg - Karlsruher 0:1
53'Furth - Schalke 0:0
54'Hamburger SV - Nurnberg 3:1
55'Hannover - Kiel 0:2
56'Kaiserslautern - Braunschweig 3:0
56'Osnabruck - Hertha 1:1
53'Rostock - Paderborn 1:0
55'Wehen - St. Pauli 1:1
GERMANIA: Regionalliga North
54'St. Pauli II - Hannover II 0:0GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Babelsberg - Altglienicke 0:014:00BFC Dynamo - Berliner AK 07 3:1
14:00Chemnitzer - Erfurt 2:2
14:00Greifswald - Meuselwitz 4:1
14:00Hertha II - Cottbus 0:2
14:00Jena - Eilenburg 2:0
14:00Lokomotive Leipzig - Zwickau 2:0
14:00Luckenwalde - Chemie Leipzig 1:3
18:30Viktoria Berlin - Hansa Rostock II -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
15:00Rostocker FC - Sparta Lichtenberg 4:1GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Halle - Freital 2:3GERMANIA: Oberliga Westfalen
79'Turkspor Dortmund - Wattenscheid 3:2GERMANIA: Junioren Bundesliga - Play Off-uri
12:00Hoffenheim U19 - B. Monchengladbach U19 4:0GERMANIA: 2. Bundesliga Women
12:00Andernach F - Hamburg F 0:412:00Gutersloh F - Bayern II F 3:1
12:00Hoffenheim II F - Meppen F 0:2
12:00Wolfsburg II F - Ingolstadt F 1:1
15:00Frankfurt II F - Sand F 1:0
15:00Weinberg F - Jena F 0:4
GHANA: Premier League
18:00Bechem United - Karela -:-18:00Dreams - Heart Of Lions -:-
18:00Hearts Of Oak - Aduana -:-
18:00Medeama - Tamale -:-
18:00Nsoatreman - Bibiani Gold Stars -:-
18:00Samartex - Bofoakwa Tano -:-
GHANA: Division One League
18:00Berekum City - Mighty Royals -:-18:00Brong Ahafo - Techiman Liberty -:-
18:00Ebusua Dwarfs - Swedru All Blacks -:-
18:00Elmina Sharks - Venomous Vipers -:-
18:00Future Stars - Asekem -:-
18:00Hohoe United - ADVSA -:-
18:00Holy Stars - Nzema Kotoko -:-
18:00Na God - Susubiribi -:-
18:00New Edubiase - King Faisal -:-
18:00Skyy - Pac Academy -:-
18:00Soccer Intellectuals - Young Redbull -:-
18:00Vision - Kotoku Royals -:-
18:00Young Apostles - Baffour SA -:-
GRECIA: Super League - Grupă campionat
20:00AEK - Lamia -:-20:00Aris - PAOK -:-
20:00Panathinaikos - Olympiakos -:-
GRECIA: Division A Women
12:00Volos 2004 F - Rethymniakos F -:-13:00Asteras T. F - Seirines Grevenon F -:-
17:00AEL Larissa F - Kastoria F -:-
17:00Olimpiada Imittou F - Panathinaikos F -:-
17:00Trikala F - Atromitou F -:-
GRENADA: Premier Division
23:00Hard Rock - Queens Park Rangers 1:423:00AmânatParadise - SAB Spartans -:-
23:00SAB Spartans - Fontenoy 1:1
23:00AmânatShamrock - Hard Rock -:-
23:00Camerhogne - Mt. Rich -:-
23:00AmânatFontenoy - St. John's -:-
23:00AmânatHurricanes - Camerhogne -:-
23:00AmânatQueens Park Rangers - Mt. Rich -:-
23:00Shamrock - Paradise -:-
GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
23:30Municipal - Deportivo Mixco -:-GUINEA: Ligue 1
19:00Gangan - Wakriya -:-19:00Kaloum Star - Kamsar -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
22:00Cavaly - Tempete -:-00:00America des Cayes - Baltimore -:-
HONG KONG: Premier League
10:00North District - HK U23 0:110:00Sham Shui Po - Lee Man Warriors 1:6
13:00Hong Kong Rangers - Hong Kong FC 2:1
INDONESIA: Liga 1 - Play-off
15:00Borneo - Madura United 2:3IORDANIA: Premier League
19:00Al Ramtha - Al Ahli -:-19:00Al Wehdat - Sahab -:-
19:00Aqaba - Maan -:-
19:00Shabab Al Ordon - Moghayer Al Sarhan -:-
IRAN: Division 1
17:45Esteghlal Molasani - Fajr Sepasi -:-IRLANDA: FAI Cup
81'Ballyfermot - Rockmount 2:084'Pike Rovers - Villa 1:1
53'Wilton United - Glebe North 1:0
17:00Cockhill - Ayrfield -:-
ISLANDA: Icelandic Cup Women
44'Afturelding F - Vikingur Reykjavik F 1:044'Valur F - Fram F 4:0
14'Hafnarfjordur F - Fjardab/Hottur/Leiknir F 1:0
19:00Throttur F - Fylkir F -:-
22:30Stjarnan F - Breidablik F -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
20:00H. Petah Tikva - Netanya -:-ITALIA: Serie C - Play Out
19:00Novara - Fiorenzuola -:-19:00Vis Pesaro - Recanatese -:-
21:30Monopoli - Virtus Francavilla -:-
21:30Potenza - Monterosi -:-
ITALIA: Serie D - Group A - Play-off
44'Chisola - Vado 0:0ITALIA: Serie D - Group B - Play-off
44'Desenzano - Varesina 0:0ITALIA: Serie D - Group C - Play-off
44'Bassano - Campodarsego 0:1ITALIA: Serie D - Group D - Play-off
44'Ravenna - Corticella 1:0ITALIA: Serie D - Group E - Play-off
21:30Grosseto - Tau -:-ITALIA: Serie D - Group F - Play-off
44'L Aquila - Sambenedettese 0:0ITALIA: Serie D - Group G - Play-off
44'Romana - Cassino 2:1ITALIA: Serie D - Group H - Play-off
19:00Martina Calcio - A.C.D. Nardo -:-ITALIA: Serie D - Group I - Play-off
44'Siracusa - Reggio Calabria 0:0ITALIA: Serie D - Winners stage
44'Alcione Milano - Caldiero Terme 1:044'Campobasso - AC Carpi 0:0
44'Trapani - Cavese 1:1
ITALIA: Super Cup (Serie C)
18:45Cesena - Juve Stabia -:-ITALIA: Primavera 1
12:00Genoa U19 - Sassuolo U19 2:412:00Torino U19 - AC Milan U19 3:3
12:00Verona U19 - Cagliari U19 3:5
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
15:30AS Roma F - Fiorentina F 5:0ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Pomigliano F - Napoli F 3:1ITALIA: Serie B Women
16:00Bologna F - Arezzo F -:-16:00Cesena F - Verona F -:-
16:00Genoa F - RES Roma F -:-
16:00Lazio F - Parma F -:-
16:00Pavia F - Brescia F -:-
16:00San Marino Academy F - Ternana F -:-
16:00Tavagnacco F - Ravenna F -:-
17:00Chievo Verona F - Freedom F -:-
JAMAICA: Premier League - Play-off
23:00Waterhouse - Arnett Gardens -:-JAPONIA: J1 League
08:00Iwata - Urawa 1:108:00Kyoto - Hiroshima 0:5
08:00Machida - Verdy 5:0
09:00G-Osaka - Kawasaki 3:1
09:00Kashima - Kobe 1:0
09:00Tokyo - Yokohama M. 1:1
10:00Kashiwa - Sapporo 2:1
10:00Shonan - Albirex Niigata 2:1
JAPONIA: J2 League
08:00Okayama - Kofu 2:008:00Renofa Yamaguchi - Fujieda MYFC 2:1
11:00Tochigi - Vegalta Sendai 1:2
JAPONIA: J3 League
07:00Tottori - Sagamihara 0:308:00Azul Claro Numazu - Vanraure 0:0
JAPONIA: WE League Women
08:00C-Osaka F - Mynavi Sendai F 1:208:00Nojima Stella F - Saitama F 2:1
08:00Omiya Ardija F - Parceiro Nagano F 0:1
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00Harima Albion F - Gunma F 1:007:00Kunoichi F - Shizuoka Bonita F 1:3
07:00Miyazaki F - Nittaidai F 1:0
KAZAHSTAN: Premier League
15:00Shakhter K. - Tobol 1:015:00Zhetysu - Kyzylzhar 0:0
19:00Yelimay Semey - Kairat Almaty -:-
KENYA: Premier League
13:00Nzoia Sugar - Nairobi City 0:015:00Bandari - Sofapaka 2:2
15:00Gor Mahia - Muhoroni Youth 3:0
15:00Leopards - Bidco United 0:1
KENYA: Super League
13:00Mara Sugar - Rainbow -:-13:00MCF - Silibwet 7:0
15:00Kajiado - Kisumu All-Stars 1:3
15:00Mombasa Elite - Naivas FC -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:30Neftchi Kochkor-Ata - Dordoi Bishkek 0:044'Muras United - Aldier 1:0
LETONIA: Virsliga
18:00Jelgava - Riga FC -:-21:00Auda - FK Liepaja -:-
LETONIA: 1. Liga
14:00Leevon PPK - Skanste 2:085'Alberts JDFS - Rezekne 3:0
18:00JFK Ventspils - Ogre United -:-
LETONIA: Cupa
10:30Upesciema Warriors - Bebri 3:114:00Salaspils FK - Livani 7:2
16:00Jules Verne - FK Cesis -:-
17:00Riga United - Kadaga/Ostas -:-
LIBIA: Premier League
17:30Al Ahly Benghazi - Al-Suqoor -:-17:30Al-Anwar - Al Sadaqa -:-
17:30Al Taawun - Al Murooj -:-
LITUANIA: A Lyga
44'Dziugas Telsiai - Banga 0:018:25Zalgiris - Kauno Zalgiris -:-
LITUANIA: I Lyga
14:00Ekranas - Hegelmann Litauen 2 3:186'Siauliai 2 - Atmosfera 2:4
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
PauzăSudan - Tanzania 1:0LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
12:00Cehia U16 F - Suedia U16 F 1:712:00Elveţia U16 F - Letonia U16 F 3:0
MACAU: Elite League - Grupă campionat
13:00Cheng Fung - Benfica 1:215:00Hang Sai - Chao Pak Kei -:-
MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
18:00Bashkimi - Teteks -:-18:00Belasica - Arsimi -:-
18:00Detonit Plackovica - Karaorman -:-
18:00Novaci - FK Skopje -:-
18:00Ohrid - Kozuf Gevgelija -:-
18:00Osogovo - Pelister -:-
18:00Pobeda - Besa 1976 -:-
18:00Sasa - Vardar Negotino -:-
MALAEZIA: Super League
11:45Kuching City FC - Sri Pahang 2:215:15Penang - Terengganu 0:0
MALAWI: Super League
15:30Bangwe All Stars - MAFCO 0:115:30AmânatCivo Utd - Mighty Tigers -:-
15:30Dedza Dynamos - Chitipa United 0:0
15:30AmânatFOMO - Mzuzu City -:-
15:30Karonga United - Civo Utd 1:1
15:30AmânatMoyale Barracks - Baka City -:-
15:30Silver Strikers - Mighty Wanderers 2:0
MALI: Premiere Division
19:30Stade Malien - Real Bamako -:-21:30USFAS Bamako - AS Police -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
05:00Club America - Guadalajara 1:0MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala
03:00Atlante - Cancun 0:1penMEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
04:00Porto Palmeiras - Tampico Madero 2:206:00Los Cabos - Alacranes 0:0
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
19:00Necaxa U23 - Pachuca U23 -:-MONGOLIA: Premier League
11:15Khoromkhon - Khaan Khuns-Erchim 3:214:15Tuv Azarganuud - Falcons 1:0
MOZAMBIC: Mocambola
79'Baia de Pemba - Nacala 1:116:00AmânatCosta do Sol - Textafrica -:-
72'ENH Vilankulo - Black Bulls 0:0
47'Ferroviario Beira - Ferroviario Maputo 1:0
MYANMAR: MNL League Cup
12:15Chinland - University 1:312:30Yangon Utd - Mahar United 3:1
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători
04:00Diriangen - Esteli 2:0NIGER: Super Ligue
18:30Liberte - Zumunta -:-18:30Renaissance - Nigelec -:-
18:30Tagour Provincial Club - Espoir -:-
18:30Tahoua - Jangorzo -:-
NIGERIA: NPFL
18:00AmânatAbia Warriors - Bendel -:-18:00AmânatBayelsa United - Sporting Lagos -:-
18:00AmânatEnugu - Enyimba -:-
18:00AmânatHeartland - Doma United -:-
18:00AmânatKano - Niger -:-
18:00AmânatKatsina Utd - Gombe -:-
18:00AmânatLobi Stars - Remo Stars -:-
18:00AmânatPlateau - Kwara -:-
18:00Rivers United - Niger -:-
18:00AmânatRivers United - Shooting Stars -:-
18:00AmânatSunshine Stars - Akwa United -:-
OLANDA: Eredivisie
15:30Alkmaar - Utrecht 3:315:30Almere City - Nijmegen 1:4
15:30FC Volendam - G.A. Eagles 1:2
15:30Feyenoord - Excelsior 4:0
15:30Heracles - Sittard 0:0
15:30PSV - Waalwijk 3:1
15:30Sparta Rotterdam - Heerenveen 2:1
15:30Vitesse - Ajax 2:2
15:30Zwolle - Twente 1:2
OMAN: Professional League
18:15Al Nasr - Sur Club -:-18:15Al-Rustaq - Dhofar -:-
18:15Al Seeb - Al Nahda -:-
18:15Al-Shabab - Bahla -:-
18:15Al-Wahda - Oman Club -:-
18:15Ibri - Sohar -:-
PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri
00:00Tauro - San Francisco 2:104:00Plaza Amador - Potros del Este 1:1
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Tacuary - Libertad 0:022:15Sol De America - Cerro Porteno -:-
00:30General Caballero JLM - Sp. Luqueno -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
44'Martin Ledesma - Pastoreo 0:044'San Lorenzo - Sp. Carapegua 0:0
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Sporting Cristal - Union Comercio 5:102:00Melgar - Huancayo 4:1
21:00ADT Tarma - Comerciantes Unidos -:-
23:30Los Chankas - Alianza Atl. -:-
PERU: Liga 2
23:30Alianza Huanuco - San Marcos 3:119:00Ayacucho - Deportivo Coopsol -:-
23:15Llacuabamba - Pirata -:-
PERU: Liga Women
18:30UNSAAC F - U. de Deportes F -:-21:00Killas F - Carlos Mannucci F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
13:30Cracovia - Rakow 2:082'Warta Poznan - Legia 0:1
18:30Widzew Lodz - Lech -:-
POLONIA: Division 1
84'Polonia W. - Odra Opole 0:119:00Termalica B-B. - Tychy -:-
21:30Lechia - Arka -:-
POLONIA: Division 2
44'Zaglebie II - LKS Lodz II 0:018:30Skra - Stomil Olsztyn -:-
21:15Kotwica Kolobrzeg - Hutnik Krakow -:-
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Pelikan - Warta Sieradz 3:290+'Pilica Bialobrzegi - T. Mazowiecki 2:6
POLONIA: III Liga - Group II
18:00Blekitni Stargard - Swit Skolwin -:-POLONIA: III Liga - Group III
13:00Slask II - Rakow II 3:0POLONIA: III Liga - Group IV
14:00Biala Podlaska - Wislanie Jaskowice 0:244'Wiazownica - Garbarnia 3:1
18:00Avia Swidnik - Chelmianka Chelm -:-
POLONIA: Central Youth League
13:00Legia U19 - Zaglebie U19 2:113:00Sandecja U19 - Lech U19 0:5
15:00Gornik Z. U19 - Polonia W. U19 2:1
14'Widzew Lodz U19 - Cracovia U19 0:0
POLONIA: Polish Cup Women
14:00Katowice F - Slask F 3:0PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Academico Viseu - Maritimo 2:213:00AVS - Tondela 0:1
78'Oliveirense - Leixoes 1:2
18:30Nacional - Mafra -:-
18:30Santa Clara - Leiria -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare
44'Academica - Varzim 1:144'Braga B - Atletico 0:0
44'Covilha - Felgueiras 0:0
44'Lusitania FC - Alverca 1:1
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
14:00Moncarapachense - SC Lusitania 0:119:00Amarante - Pevidem -:-
19:00Santarem - Setubal -:-
19:00S. Joao Ver - Limianos -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
44'Setubal U19 - SC Lusitania U19 1:1PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
19:15Benfica F - Racing Power F -:-QATAR: Emir Cup
19:00Al-Gharafa - Qatar SC -:-REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Conference League - Play Offs
82'Teplice - Hradec Kralove 0:0REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă retrogradare
18:00Ceske Budejovice - Jablonec -:-18:00Pardubice - Karvina -:-
18:00Zlin - Bohemians -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
18:00Brno - Kromeriz -:-18:00Chrudim - Sigma Olomouc B -:-
18:00Jihlava - Zizkov -:-
18:00Prostejov - Opava -:-
18:00Sparta Praga B - Vlasim -:-
18:00Taborsko - Dukla Praga -:-
18:00Varnsdorf - Pribram -:-
18:00Vyskov - Lisen -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Bohemians 1905 B - Admira Prague 2:311:15Dukla Praga B - Vltavin 0:3
11:30Plzen B - FK Robstav 2:3
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Chlumec nad Cidlinou - Liberec B 1:618:00Brozany - Hradec Kralove B -:-
18:00Zapy - Pardubice B -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:30Zlin B - Unicov 2:2REPUBLICA CEHĂ: Division A
12:00Pribram B - Cesky Krumlov 1:5Se asteaptă
dateleJindrichuv Hradec - Petrin Plzen 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:15Chrudim B - Velke Hamry 1:318:00Caslav - Turnov -:-
18:00Trutnov - Benatky -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Breclav - Sperice 0:1Se asteaptă
dateleHumpolec - Brno B 0:0
18:00Pelhrimov - Lanzhot -:-
18:00Slavoj Polna - Lisen B -:-
18:00Velka Bites - Stara Rise -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division E
18:00Strani - Prerov -:-18:00Vsechovice - Slavicin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
Se asteaptădateleKrnov - Opava B 1:0
18:00Frenstat p. R. - Bohumin -:-
18:00Polanka nad Odrou - Vratimov -:-
18:00Sumperk - Bruntal -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:30Trebon - Protivin 1:118:00Junior Strakonice - Trhove Sviny -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
18:00Kunstat - Pohorelice -:-18:30Rajecko - Kurim -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:00Karlovy Vary B - Hroznetin 6:018:00Ostrov B - Touzim -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Chlumec nad Cidlinou B - Dobruska 4:015:00Rychnov n. Kneznou - Nachod 2:2
18:00Ceska Skalice - Trebes -:-
18:00Lazne Belohrad - Tyniste n. Orl. -:-
18:00Police nad Metuji - Jicin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Skalice u C.Lipy - Rapid Liberec 7:118:00Visnova - FC Pencin -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
83'Pusta Polom - Haj ve Slezsku 2:118:00Vresina - Moravan Oldrisov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
18:00Bohunovice - Postrelmov -:-18:00Brodek u Prerova - Urcice -:-
18:00Cechovice - Rapotin -:-
18:00Konice - Belotin -:-
18:00Medlov - SK Lipova -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Hermanuv Mestec - Svitavy -:-18:00Prosetin - Lazne Bohdanec -:-
18:00Vysoke Myto B - Horni Redice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
18:00Poricany - Pruhonice -:-18:00Sedlcany - Tuchlovice -:-
18:00Sokolec - SK Doksy -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
11:30Sapeli Polna - Okrisky 1:3Se asteaptă
datelePacov - Zdar na Sazavou B 1:0
Se asteaptă
dateleZirovnice - FS Trebic 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
18:00Francova Lhota - Hrachovec -:-18:00Nevsova - Brumov -:-
18:00Stitna nad Vlari - Morkovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
15:00Slovacko F - Liberec F 2:2REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare
Se asteaptădateleOlomouc F - FC Praha F 0:0
RÉUNION: Regionale 1
14:30Excelsior - Piton 4:014:30Ravine Blanche - Saint-Louisienne 0:0
14:30Saint-Denis - Jeanne d'Arc 0:0
14:30Sainte Rose - Saint-Pierroise 0:3
14:30Saint-Pauloise - Tamponnaise 0:0
14:30St. Louis - Sainte-Suzanne 0:0
14:30Trois Bassins - JS Gauloise 2:1
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă campionat
12:30Ol. Cluj F - Politehnica Timișoara F 4:1ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
11:00Banat F - Gloria 2018 Bistrita F 0:115:00CSM Alexandria F - FCM Târgu Mureş F 9:1
RUSIA: Premier League
12:00Ural - Orenburg 3:314:15Sp. Moscova - Kazan 3:1
53'FK Rostov - Baltika 2:1
19:00Akhmat Grozny - Zenit -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
15:00Chelyabinsk - Ufa 0:015:00M. Lipetsk - FK Novosibirsk 0:0
15:00Rodina Moscow 2 - R. Volgograd 2:0
54'Krasnodar 2 - FK Chayka 0:0
18:00Murom - Veles Moscow -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
15:00Miass - S. Kostroma 0:315:00Tekstilshtik - Kursk 1:0
83'D. Bryansk - Ulyanovsk 0:0
87'Kaluga - Khimik 3:0
82'Mashuk - Omsk 0:1
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
85'Astrakhan - Dynamo Makhachkala 2 3:051'FK Pobeda - Rubin Yalta 0:0
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
12:20Irkutsk - Dynamo Petersburg 3:314:00Saturn Ramenskoye - Chertanovo M. 1:1
14:00Zenit 2 - Yenisey 2 2:1
21:00Sp. Moscova 2 - Vladimir -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
08:00Sakhalin - Oryol 1:014:00Arsenal Tula 2 - SKA Khabarovsk 2 0:0
14:00Kosmos - Ryazan 1:0
14:00Penza - Kvant 3:0
84'Kolomna - Salyut-Belgorod 0:0
44'Kompozit - Dynamo Vladivostok 0:0
44'Spartak Tambov - FK Strogino Moscow 2:1
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00Samara 2 - Pari NN 2 2:2SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00Agrosport - Trindade -:-18:00Inter Bom-Bom - Alianca Nacional -:-
SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare
44'Livingston - Hibernian 0:044'Motherwell - St. Johnstone 0:1
44'Ross County - Aberdeen 1:1
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
74'Celtic F - Hibernian F 0:075'Glasgow City F - Hearts F 2:0
73'Rangers F - Partick Thistle F 4:0
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
14:00Dundee Utd F - Motherwell F 0:114:00Hamilton F - Montrose F 0:3
14:00Spartans F - Aberdeen F 2:1
SENEGAL: Ligue 1
20:00Casa - Mbour -:-20:00Jaraaf - Jamono Fatick -:-
20:00Pikine - Teungueth -:-
20:00Sonacos - Ouakam -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
18:00Kolubara - Sloboda -:-18:00Metalac - Mladost GAT -:-
18:00Radnicki Beograd - Vrsac -:-
18:00RFK Novi Sad - Dubocica -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
18:00Jedinstvo Surcin - Sindjelic Beograd -:-SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
18:00Borac Sajkas - Kabel Novi Sad -:-18:00Dinamo Pancevo - Tisa Adorjan -:-
18:00Podunavac Belegis - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
18:00Buducnost Popovac - Jedinstvo Krusevac -:-18:00Radnicki Pirot - Dunav Prahovo -:-
18:00Vlasina - Radnicki Svilajnac -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
18:00Mihajlovac - Mladi Radnik -:-18:00Vrelo Sport - Josanica -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Kahunla - Old Edwardians -:-19:15AmânatKallon - Kholifa Stars -:-
19:15AmânatLuawa - East End Lions -:-
19:15SLIFA - Kholifa Stars -:-
20:00Bo Rangers - Diamond Stars -:-
SINGAPORE: Premier League
13:00Tanjong Pagar - Balestier Khalsa 0:5SLOVACIA: 3. Liga - East
12:00Slavia TU Kosice - Snina 1:018:001.FK Svidnik - Vranov -:-
18:00Filakovo - Lipany -:-
18:00Kalinovo - Oravske Vesele -:-
18:00Stropkov - Namestovo -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
11:30Raca - Lehota p. V. 4:018:00Podkonice - Castkovce -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
18:00Nova Dedinka - Slovan Most -:-18:00Rovinka - Tomasov -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
18:00Sokol Zubrohlava - Slavia Staskov -:-SLOVACIA: 4. liga - East
18:00FK Cana - Sokol Lubotice -:-18:00Lok. Kosice - Sabinov -:-
18:00Medzev - Medzilaborce -:-
18:00Mladost Kalsa - Kechnec -:-
18:00Velky Saris - Pavlovce n. Uhom -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
18:00Crystal - Levice -:-18:00FK TJ Lokomotiva Kozarovce - Blava Jaslovske Bohunice -:-
18:00Imel - Trebatice -:-
18:00Stankovce - Gabcikovo -:-
18:00Z. Moravce-Vrable B - Gbely -:-
SLOVENIA: Prva Liga
18:30Koper - Maribor -:-18:30O. Ljubljana - Bravo -:-
SLOVENIA: 2. SNL
84'Bilje - NK Bistrica 3:087'Grosuplje - Ilirija 1:1
86'Nafta - Dravinja 0:2
87'Rudar - NK Krka 0:4
84'Tabor Sezana - Primorje 0:0
SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
14:00Radomlje F - Olimpija F 0:3SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă retrogradare
16:00Drava F - Primorje F -:-SOMALIA: National league
15:30Dekedda - Mogadishu City 1:0SPANIA: LaLiga2
15:00Eibar - Cartagena 1:029'Alcorcon - Valladolid 1:0
22:00Zaragoza - Ferrol -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Promotion Play Offs
13:00CE Europa - Betis B 1:319:00Badalona Futur - Orihuela -:-
19:00Marbella - Getafe B -:-
19:00Numancia - Utebo FC -:-
19:00Pontevedra - Zaragoza B -:-
19:00UD Logrones - Guijuelo -:-
20:00Yeclano - Lleida -:-
20:30Zamora - Sant Andreu -:-
SPANIA: Segunda RFEF - Play Out
13:00Izarra - Formentera 1:019:00Real Aviles - Ciudad Real -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 1 - Play-off
21:00UD Ourense - Arosa SC -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 2 - Play-off
18:00Union Club Ceares - Lealtad -:-19:00L'Entregu - Gijon B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3 - Play-off
19:00Vimenor - Laredo -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 5 - Play-off
13:30Prat - L'Hospitalet 0:120:00Badalona - Vilassar de Mar -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6 - Play-off
19:00Utiel - Jove -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 7 - Play-off
13:00Colonia M. - CD Mostoles 0:013:00Las Rozas - Leganes B 1:1
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8 - Play-off
19:00Leonesa B - Atl. Tordesillas -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 9 - Play-off
13:00Almeria B - Malaga B 3:120:00Torre del Mar - Jaen -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10 - Play-off
18:00Ceuta B - Ciudad de Lucena -:-19:30Pozoblanco - Xerez D.F.C. -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12 - Play-off
14:00Las Palmas B - Yaiza 0:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 13 - Play-off
20:00Caravaca - Ciudad Cieza -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 14 - Play-off
19:30Villafranca - Azuaga -:-20:00Moralo - CD Coria -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16 - Play-off
13:00Varea - Anguiano 1:119:00Oyonesa - Alfaro -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17 - Play-off
19:00Caspe - Cuarte -:-19:00Epila - Ebro -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18 - Play-off
20:00Quintanar del Rey - Cazalegas -:-20:00Socuellamos - Toledo -:-
SUA: MLS
02:30Charlotte - Los Angeles Galaxy 0:002:30Cincinnati - St. Louis City 3:1
02:30Inter Miami - DC United 1:0
02:30New England Revolution - Philadelphia Union 0:3
02:30New York City - New York Red Bulls 2:1
02:30Toronto FC - CF Montreal 5:1
03:30Austin FC - Sporting Kansas City 3:2
03:30Chicago Fire - Columbus Crew 1:3
03:30Houston Dynamo - FC Dallas 1:1
03:30Minnesota - Portland Timbers 2:1
04:30Real Salt Lake - Colorado Rapids 5:3
05:30San Jose Earthquakes - Orlando City 0:1
05:30Seattle Sounders - Vancouver Whitecaps 1:1
SUA: USL Championship
02:00Indy Eleven - Hartford Athletic 4:102:00Loudoun - Monterey Bay 3:0
02:00Pittsburgh - North Carolina 1:1
02:30Tampa Bay - FC Tulsa 5:0
05:00Oakland Roots - Orange County SC 2:1
05:30Las Vegas Lights - Louisville City 2:2
05:30Phoenix Rising - Miami FC 2:0
SUA: MLS Next Pro
03:00Huntsville - Atlanta United 2 2:303:30North Texas - Portland Timbers 2 2:1
22:00Inter Miami II - Carolina Core -:-
22:00Minnesota 2 - Tacoma Defiance -:-
22:00New England Revolution II - Philadelphia II -:-
00:00New York Red Bulls 2 - Cincinnati 2 -:-
SUA: USL League One
02:00Richmond Kickers - Greenville 0:102:30Tormenta - Chattanooga Red Wolves 4:0
SUA: USL League Two
23:00Christos - Virginia Marauders 3:000:00Project 51O - Almaden 2:1
01:00New Mexico U23 - Flatirons 2:1
01:00North Carolina FC U23 - Charlotte Independ. 2 4:0
01:00San Francisco City - Academica SC 0:2
01:00Seacoast Utd Phantoms - AC Connecticut 6:1
01:00West Virginia - Salem City 1:1
01:30Morris Elite - Staten Island ASC 0:1
02:00Fort Wayne - Dayton 3:1
02:00LVU Rush - Reading 0:2
02:00Michiana Lions - Flint City 1:2
02:00Oakland County - Union FC Macomb 1:0
02:00Virginia Beach - Charlottesville Blues 3:0
02:00Wake FC - SC United Bantams 2:6
02:00Western Mass Pioneers - Pathfinder 4:0
03:00AmânatAHFC Royals - Hill Country Lobos -:-
03:00Bavarian United - Minneapolis City 1:0
03:00Blue Goose - Mississippi Brilla 0:0
03:00Corpus Christi FC - Houston Sur 1:0
03:00Ironbound SC - Hudson Valley 0:4
03:00Louisiana - Little Rock Rangers 0:0
03:00Rochester FC - St. Croix 2:1
03:00Sueno - River Light 1:2
03:30Peoria - Chicago Dutch Lions 4:0
04:00Utah United - Utah Avalanche 1:2
05:00Redlands FC - Capo II 1:4
00:00Lane United - Midlakes United -:-
00:00Tacoma Stars - Ballard -:-
00:00West Seattle Junction - Portland U23 -:-
SUA: NISA
02:00Maryland Bobcats - Savannah Clovers 2:002:00AmânatMichigan Stars - Club de Lyon -:-
SUA: NWSL Women
02:30Washington F - Angel City F 4:204:30Kansas City Current F - Racing Louisville F 3:3
00:00Gotham F - Chicago F -:-
SUEDIA: Allsvenskan
15:00Brommapojkarna - Norrkoping 2:115:00Hammarby - AIK Stockholm 2:1
14'GAIS - Elfsborg 1:0
14'Värnamo - Kalmar 0:0
SUEDIA: Superettan
14:00Landskrona - Örebro 0:086'Sandviken - Varberg 3:1
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
13:00Friska Viljor - Vasalund 2:214:00AFC Eskilstuna - Sollentuna 1:1
15:00Pitea - Stockholm Internazionale 2:2
85'Umeå - Karlbergs 1:1
18:00Assyriska FF - Nordic United -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
44'Ariana - Trollhättan 0:044'Ljungskile - Jonkoping 0:0
44'Lunds - Tvaaker 0:0
44'Onsala - Norrby 1:0
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00Bergnasets - Umeå 2:0SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
15:00Lidkoping - Saffle SK 3:0SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
44'Viggbyholms - Kungsangen 1:0SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
14:00Balkan - Rappe GOIF 0:044'Kristianstad - Hassleholms IF 0:1
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
15:00Atvidaberg - Syrianska 3:088'Arameisk-Syrianska - Mjolby AI FF 2:0
44'Smedby - Haninge 0:0
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
15:00Bergdalens IK - Astrio 2:1SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
15:00Örebro F - Pitea F 0:084'Linköping F - Djurgarden F 0:2
87'Trelleborg F - IF Brommapojkarna F 0:2
SUEDIA: Elitettan Women
15:00Uppsala F - Sunnanå F 1:044'Kalmar F - Eskilstuna Utd F 0:3
SURINAME: SML
23:30Robinhood - Flora 3:102:00Notch - Leo Victor 5:1
23:30Inter Wanica - PVV -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
15:00Ravshan - Kuktosh 3:079'Istiqlol Dushanbe - Eskhata 3:0
TAILANDA: Thai League 1
13:30Khonkaen Utd. - Sukhothai 5:114:00Nakhon Pathom - Pathum United 1:3
15:00Ratchaburi - Port MTI FC 2:2
TAIWAN: Premier League
10:30Taipei Vikings - Taiwan Shihu 2:310:30Taipower - Taichung 0:2
13:30Ming Chuan University - AC Taipei 1:2
13:30Taiwan Steel - Hang Yuen 4:2
TANZANIA: Federation Cup
PrelungiriIhefu - Young Africans 0:0TOGO: Championnat National
17:00AmânatBinah - Gbikinti Bassar -:-17:00AmânatDoumbe - Tambo -:-
17:00AmânatDynamic Togol. - Kara -:-
17:00AmânatEntente II - Gbohloe-Su -:-
17:00AmânatEspoir - ASC Kara -:-
17:00AmânatGomido - Unisport -:-
17:00AmânatOTR - Barracuda -:-
17:00AmânatSemassi - Kakadl -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
23:001976 Phoenix FC - Morvant Caledonia Utd -:-23:00Defence Force - Eagles FC -:-
23:00Point Fortin - Port Of Spain -:-
23:00Police - Central FC -:-
23:00Sando - La Horquetta -:-
TUNISIA: Cupa
53'Monastir - Gabes 0:046'Olympique Beja - ES Djerba 0:0
46'Progres Sakiet - Bizertin 0:0
54'Sporting Ben Arous - Jeunesse Sportive 0:1
TURCIA: Super Lig
19:00Galatasaray - Fenerbahce -:-UCRAINA: Premier League
13:00LNZ Cherkasy - Zorya 2:115:30IntreruptDnipro-1 - Shakhtar 1:0
15:30Metalist 1925 - Zhytomyr 3:3
15:30Minaj - Kolos Kovalivka 3:2
15:30Rukh Lviv - Ch. Odesa 2:0
15:30Veres-Rivne - Oleksandriya 2:2
PauzăVorskla - Obolon 2:0
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
13:00Dinaz Vyshgorod - Metalist Kharkiv 0:013:00FC Chernihiv - Nyva Ternopil 3:3
13:00Hirnyk-Sport - Bukovyna 2:3
13:00Kremin - Khust 1:0
13:00MFC Metalurh - Podillya Khmelnytskyi 1:0
UCRAINA: Druha Liga
13:00Druzhba Myrivka - Rukh Lviv 2 1:113:00UCSA - Trostyanets 4:0
13:00Zvyagel - Skala 1911 1:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
11:00Zhytlobud-1 F - Kryvbas F 3:1UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
84'EMC Podolie F - Dyn. Kyiv F 0:1UGANDA: Big League
16:00Booma - Kataka -:-16:00Calvary - Kiyinda Boys -:-
79'Kaaro Karungi - Jinja North 5:0
80'Lugazi - Young Elephant 4:1
80'Mbale Heroes - Kyetume 1:0
81'Police - Onduparaka 2:1
UNGARIA: OTP Bank Liga
18:15Kecskemeti - Zalaegerszeg -:-21:15Ferencvaros - Ujpest -:-
UNGARIA: Merkantil Bank Liga
44'Nyiregyhaza - Csakvari 1:018:00Budafoki - Pecsi -:-
18:00Haladas - Ajka -:-
18:00Honved - Gyirmot -:-
18:00Siofok - Kozarmisleny -:-
18:00Soroksar - Kazincbarcika -:-
18:00Szeged - Mosonmagyarovari TE -:-
18:00Tiszakecske - BVSC-Zuglo -:-
UNGARIA: NB III - Northeast
12:00Debrecen II - Senyo Carnifex 1:218:00Cigand SE - DVTK II -:-
18:00Eger SE - Tiszafuredi -:-
18:00Gyongyosi - Putnok VSE -:-
18:00Hatvan - Ujpest II -:-
18:00Karcagi - Kisvarda II -:-
18:00SBTC - REAC -:-
18:00Tiszaujvaros - Debreceni EAC -:-
UNGARIA: NB III - Northwest
12:00Gyirmot II - Zalaegerszegi II 5:212:00Puskas Academy II - Budaorsi 1:1
18:00Bicskei - Győr II -:-
18:00Csornai - SC Sopron -:-
18:00Dorogi - Haladas Zanati -:-
18:00III. Keruleti TVE - Balatonfuredi -:-
18:00Tatabanya - Komaromi VSE -:-
18:00VLS Veszprem - Kelen -:-
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Kecskemeti II - Fuzesgyarmati SK 7:012:00Vasas II - ESMTK Budapest 2:1
18:00Cegledi - FC Dabas -:-
18:00Hodmezovasarhely FC - Elore -:-
18:00Korosladany MSK - Bekescsaba -:-
18:00Monori - Martfui -:-
18:00Penzugyor - Honved II -:-
18:00Szolnoki - Szeged II -:-
UNGARIA: NB III - Southwest
12:00Fehervar FC II - Kaposvar 0:212:00Paks II - Szekszardi 2:2
18:00Erdi - Mohacsi -:-
18:00Gardony Varosi - MTK II -:-
18:00Nagykanizsa - Ferencvaros II -:-
18:00PTE-PEAC - Ivancsa -:-
18:00Szentlorinc - Dunaujvaros PASE -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Defensor Sp. - Penarol 0:218:30Danubio - Racing Montevideo -:-
21:00Boston River - Cerro CA -:-
23:30Wanderers - Cerro Largo -:-
URUGUAY: Segunda Division
76'Sud America - Albion 1:079'Uruguay Montevideo - Juventud 1:0
21:00Atenas - Colon -:-
21:30Tacuarembo - Plaza Colonia -:-
UZBEKISTAN: Super League
44'Navbahor Namangan - Neftchi Fargona 0:044'OKMK - Sogdiana 2:2
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00La Guaira - Inter de Barinas 2:103:00Metropolitanos - Universidad Central 5:2
00:30Carabobo - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Yaracuyanos - Heroes de Falcon 1:200:00Maritimo - Fundacion AIFI 4:0
22:30Atletico La Cruz - Dynamo Puerto -:-
22:30El Vigia - Urena -:-
22:30Miranda - Bolivar -:-
23:00Aragua - Academia Rey -:-
23:00Trujillanos - Frontera -:-
VIETNAM: V.League 2
13:00Hoa Binh - TTBD Phu Dong 0:014:00Binh Phuoc - Dong Nai 3:0
15:15PVF-CAND - Long An 4:1
ZAMBIA: Super League
48'MUZA - Green Buffaloes 0:075'Nkana - Kansanshi 0:0
ZIMBABWE: Premier Soccer League
73'CAPS Utd - Dynamos 0:186'Chicken Inn - Simba Bhora 2:1
74'Manica - GreenFuel 1:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.