Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ARGENTINA: Liga Profesional
01:00San Lorenzo - Sarmiento Junin -:-03:15Defensa y Justicia - Independiente -:-
03:15Estudiantes - Godoy Cruz -:-
21:00Barracas Central - Huracan -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
PauzăAtletico Atlanta - Defensores Unidos 1:103:00Agropecuario - All Boys -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
11:30Broadmeadow - Maitland -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Sunshine Coast Wanderers - Brisbane City -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
13:00Belmont Swansea Utd. - South Cardiff -:-AUSTRALIA: NSW League One
12:30Bankstown City Lions - Mt Druitt Town -:-12:30Inter Lions - Rydalmere Lions -:-
13:00Hakoah Sydney - Dulwich Hill -:-
13:00UNSW - Dunbar Rovers -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Tensung - Paro -:-BRAZILIA: Serie B
02:00Santos - Botafogo SP -:-03:00Operario - Amazonas -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
01:00Volta Redonda - CSA -:-02:00Botafogo PB - Athletic Club -:-
02:00EC Sao Jose - Nautico -:-
BRAZILIA: Catarinense 2
21:00Carlos Renaux - Camboriu -:-BRAZILIA: Paranaense 2
01:30Gremio Maringa - AA Iguacu -:-BRAZILIA: Acreano U20
23:00SC Humaita U20 - Santa Cruz U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Marcilio Dias U20 - Chapecoense-SC U20 -:-BRAZILIA: Cearense U20
21:00Atletico-CE U20 - Tirol U20 -:-BRAZILIA: Matogrossense U20
22:00Academia U20 - Rondonopolis EC U20 -:-22:00Mixto U20 - Acao U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00Juventude F - Doce Mel F -:-CHILE: Primera B
01:00Limache - Barnechea -:-02:30Rangers - Recoleta -:-
03:30San Felipe - Arica -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:30Deportivo Pereira F - La Equidad F -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Flora F - Saku Sporting F -:-EUROPA: Euro Women - Calificări - League A
19:00Finlanda F - Olanda F -:-19:00Polonia F - Germania F -:-
19:15Italia F - Norvegia F -:-
19:30Suedia F - Irlanda F -:-
21:00Belgia F - Cehia F -:-
22:00Franţa F - Anglia F -:-
22:30Islanda F - Austria F -:-
22:30Spania F - Danemarca F -:-
EUROPA: Euro Women - Calificări - League B
17:00Bosnia și Herțegovina F - Malta F -:-17:00Israel F - Scoţia F -:-
18:00Azerbaijan F - Turcia F -:-
18:30Ungaria F - Elveţia F -:-
19:00Slovacia F - Serbia F -:-
21:00Croaţia F - Kosovo F -:-
21:00Irlanda de Nord F - Portugalia F -:-
21:00Ucraina F - Wales F -:-
EUROPA: Euro Women - Calificări - League C
17:00Kazakhstan F - Armenia F -:-18:00Belarus F - Lituania F 3:0
18:00Letonia F - Slovenia F -:-
18:45Insulele Feroe F - Grecia F -:-
19:00Albania F - Luxemburg F -:-
19:00Bulgaria F - România F -:-
19:00Georgia F - Cipru F -:-
19:00Moldova F - Macedonia de Nord F -:-
20:00Andorra F - Muntenegru F -:-
FINLANDA: Suomen Cup Women
19:00NJS F - PKKU F -:-IRAK: Stars League
16:45Karbala - Al Talaba -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
10:30Coreea de Sud U19 - Uzbekistan U19 -:-14:35China U19 - Vietnam U19 -:-
17:00Kazakhstan U19 - Azerbaijan U19 -:-
18:30Turcia U18 - Muntenegru U18 -:-
19:00Slovenia - Armenia -:-
19:30Turcia U19 - Moldova U19 -:-
20:30Bonaire - Sint Maarten -:-
21:15Elveţia - Estonia -:-
21:30România - Bulgaria -:-
21:45Austria - Serbia -:-
21:45Irlanda - Ungaria -:-
21:45Portugalia - Finlanda -:-
22:00Italia - Turcia -:-
23:00Maroc U23 - Belgia U21 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
14:00Partizan U19 (Srb) - Brera Strumica U19 (Mkd) -:-LUME: Maurice Revello Tournament
16:00Italia U21 - Japonia U19 -:-19:00Indonesia U20 - Ucraina U23 -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
00:30Uruguay F - Rusia F -:-01:00SUA U20 F - Coreea de Sud U20 F -:-
02:00Curacao F - Trinidad Tobago F -:-
02:30Argentina F - Costa Rica F -:-
12:00Columbia U20 F - Panama U20 F -:-
13:00Uzbekistan F - India F -:-
14:00Australia U23 F - Polonia U23 F -:-
18:00Japonia U20 F - Maroc U20 F -:-
20:00Senegal F - Africa de Sud F -:-
20:00Suedia U23 F - Germania U20 F -:-
22:00Mexic U20 F - Franţa U20 F -:-
23:00AnulatEcuador F - Haiti F -:-
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Ferroviario Nampula - Textafrica -:-MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga - Retrogradare
20:00Jedinstvo - FK Podgorica -:-21:00Mladost DG - Otrant -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
01:00Sol De America - Ameliano -:-PARAGUAY: Division Intermedia
35'Resistencia - San Lorenzo 0:002:30Rubio Nu - Colegiales -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
18:30Bridlicna - Bohumin -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
19:00Sokol Radnice - Vejprnice -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
71'Delfines Del Este - Atlantico 3:1SIERRA LEONE: Premier League
19:30Kallon - Luawa -:-19:15Bai Bureh Warriors - East End Lions -:-
19:30SLIFA - Ports Authority -:-
SOMALIA: National league
15:30Sahafi - Jeenyo -:-SUA: USL League Two
04:30Salt City - Utah Avalanche -:-23:00Black Rock - Seacoast Utd Phantoms -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00Hammarby TFF - Sollentuna -:-SUEDIA: Svenska Cupen - Calificare
20:00Landvetter - Falkenberg -:-20:00Lodde - Ariana -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
21:00Progreso - Cerro Largo -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
16:30Xorazm Urganch - Kokand 1912 -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.