Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
GERMANIA: Bundesliga - Retrogradare
21:30Bochum - Dusseldorf -:-ITALIA: Serie A
21:45Cagliari - Fiorentina -:-ALGERIA: U21 League
36'Khenchela U21 - Saoura U21 0:119:00Belouizdad U21 - El Bayadh U21 -:-
19:00Biskra U21 - Constantine U21 -:-
19:00Kabylie U21 - MC Alger U21 -:-
19:00Oran U21 - Ben Aknoun U21 -:-
19:00Setif U21 - Magra U21 -:-
19:00USM Alger U21 - Chlef U21 -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
21:00Abha - Al Khaleej -:-21:00Al Akhdoud - Al Wehda -:-
21:00Al-Ettifaq - Al Shabab -:-
21:00Al Fateh - Al Hazem -:-
21:00Al Feiha - Al-Taawon -:-
21:00Al-Hilal - Al Taee -:-
21:00Al-Ittihad FC - Damac -:-
21:00Al-Raed - Al Ahli SC -:-
21:00Al Riyadh - Al Nassr Riyadh -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
03:10Atl. Tucuman - Gimnasia L.P. 1:2ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Deportivo Riestra 2 - Atletico Tucuman 2 -:-21:00Gimnasia L.P. 2 - Racing Club 2 -:-
21:00Instituto 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
21:00Platense 2 - Godoy Cruz 2 -:-
21:00Union Santa Fe 2 - Lanus 2 -:-
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor - Play-off
03:00Auckland City (Nzl) - Magenta (Nca) 1:007:00Pirae (Tah) - Rewa (Fij) 4:2d.p.
BAHRAIN: Premier League - Retrogradare
19:00Al-Hidd - Al-Ittihad -:-19:00East Riffa - Malkia -:-
BELARUS: Cupa
6'Miory - Osipovichi 0:0BELARUS: Vysshaya Liga Women
PauzăMinsk FK F - Belarus U19 F 2:018:30Din. Minsk F - Zorka-BDU F -:-
BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Play-off
21:00Cercle Brugge 2 - Hasselt -:-21:00Merelbeke - Lyra-Lierse Berlaar -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Daga United - Tensung 0:4BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
02:00Aurora - Bolivar 1:103:30Blooming - Wilstermann 3:0
22:00SA Bulo Bulo - Royal Pari -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa
19:00Borac Banja Luka - Zrinjski -:-BRAZILIA: Cupa Braziliei
01:00Atletico GO - Brusque 4:201:00Fluminense - Sampaio Correa 2:0
01:00Vitoria - Botafogo RJ 1:2
01:30AmânatGremio - Operario -:-
02:00AmânatAthletico-PR - Ypiranga FC -:-
02:00Corinthians - America-RN 2:1
02:00Sport Recife - Atletico-MG 1:0
03:30Amazonas - Flamengo 0:1
03:30AmânatJuventude - Internacional -:-
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
02:00Rio Branco ES - Vilavelhense 3:3BRAZILIA: Cupa Verde
02:00Paysandu - Vila Nova 6:0BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Atletico-MG U20 - Atletico GO U20 3:122:30AmânatInternacional U20 - Botafogo U20 -:-
BRAZILIA: Brasiliense U20
01:30Gama U20 - Ceilandia U20 6:1BRAZILIA: Paulista Feminin
00:30Marilia F - Realidade Jovem F 0:421:00Palmeiras F - Ferroviaria F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
15:15Arda - Slavia Sofia 3:117:45CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv -:-
BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
20:15CSKA Sofia - Cherno More -:-BURKINA FASO: Premier League
19:00ASFA Yennega - Majestic -:-19:00Etoile Filante - USFA -:-
19:00Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou -:-
19:00Sporting Cascades - ASF Dioulasso -:-
19:00Vitesse - Rahimo -:-
BURUNDI: Coupe du President
16:00Rukinzo - Le Messager Ngozi -:-CANADA: Championship
02:30CF Montreal - Forge 1:2CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45AmânatElect Sport - AS Farcha -:-17:45Emat - AS Psi -:-
17:45Gazelle - Aiglons -:-
18:00Elect Sport - Stars J. Talents -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
02:15Bucaramanga - Millonarios 0:004:30Pereira - Junior 0:0
COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri
05:00Alajuelense - Saprissa 1:0CROAŢIA: Prva NL
45+'Sesvete - Cibalia 0:0ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Mushuc Runa - U. Catolica 2:103:00Barcelona SC - LDU Quito 2:0
ECUADOR: Serie B
23:00Gualaceo - Ind. Juniors 3:203:00Leones del Norte - Vargas Torres 2:2
EGIPT: Premier League
19:00Zamalek - Future FC -:-ESTONIA: Meistriliiga
18:00Nomme Utd - Narva -:-20:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Dire Dawa 0:318:00Ethiopian Insurance - Adama City -:-
EUROPA: Campionatul European U17
18:00Danemarca U17 - Croaţia U17 -:-18:00Ucraina U17 - Cehia U17 -:-
20:30Austria U17 - Ţara Galilor U17 -:-
20:30Cipru U17 - Serbia U17 -:-
EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări - Preliminar
18:45Saue JK (Est) - Vayk (Arm) -:-FINLANDA: Ykkosliiga
18:30JIPPO - PK-35 -:-18:30KaPa - SJK Akatemia -:-
18:30Mikkeli - Jaro -:-
FINLANDA: Ykkonen
18:30KuPS Akatemia - OLS Oulu -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30JaPS 2 - MyPa -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
77'Samtredia - Dila Gori 0:018:00Iberia 1999 - Kolkheti 1913 -:-
19:00Din. Tbilisi - Dinamo Batumi -:-
GEORGIA: Liga 3
15:00Gardabani - Gonio 0:115:30Matchakhela - Betlemi 2:1
15:30Merani Martvili - Zestafoni 2:1
89'Merani Tbilisi - Bakhmaro 0:1
15:30Meshakhte Tkibuli - Loco. Tbilisi 2 2:1
15:30Varketili - Borjomi 3:4
19:00Orbi - Guria -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:00Bovinghausen - Schermbeck 2020 -:-20:30Munster 2 - Westfalia Rhynern -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Kaiserslautern II - Bitburg -:-GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
36'Makedonikos - Niki Volos 1:0GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
58'PAE Egaleo - Panachaiki 0:071'Panathinaikos B - Olympiakos B 1:3
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
00:00Real Hope - Cavaly 2:0IRLANDA: Premier Division
21:45Waterford - Drogheda -:-ISLANDA: Division 1
21:00Fjolnir - Throttur -:-ISLANDA: Division 2
22:15Throttur Vogar - KFG Gardabaer -:-22:15Volsungur - Fjallabyggd -:-
ITALIA: Serie B - Play out-uri
21:30Ternana - Bari -:-KAZAHSTAN: First Division
14:00Altai - Aktobe 2 4:114:00FK Kyran - Okzhetpes 0:1
15:00Ulytau - Kairat Almaty 2 3:1
LETONIA: Virsliga
18:00Auda - Jelgava -:-LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
67'Al Ahli Nabatiya - Al Hikma 0:174'Al Ghazieh - Tripoli 0:0
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00Macedonia de Nord U19 - Muntenegru U19 2:1MALI: Premiere Division
19:30AS Police - Onze Createurs -:-19:30Bakaridjan - Stade Malien -:-
19:30CO Bamako - Binga -:-
19:30Real Bamako - Koro -:-
19:30US Bougouni - Black Stars -:-
19:30USC Kita - Bougouba -:-
21:30Foot Elite - Djoliba -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
05:00Tampico Madero - Los Cabos 3:0MOLDOVA: Super Liga - Relegation - Play Offs
36'Victoria - Saxan Gagauz Yeri 1:0NIGERIA: Federation Cup
18:00ABS - Kebbi -:-18:00Akwa United - Zamfara United Feeders -:-
18:00Ikorodu City - Coal City -:-
NORVEGIA: OBOS-ligaen
20:00Lyn - Sandnes -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
19:00Sola - Vidar -:-OLANDA: Eredivisie - Conference League - Play Offs
19:45Nijmegen - G.A. Eagles -:-22:00Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 0:203:00Cerro Porteno - Guarani 2:0
PARAGUAY: Division Intermedia
21:30Pastoreo - Guairena -:-PERU: Liga 2
21:15San Marcos - Llacuabamba -:-23:30Carlos Stein - Alianza Huanuco -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00AmânatSan Cristobal - Moca -:-SCOŢIA: Premiership - Retrogradare
22:00Raith - Ross County -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Retrogradare
21:45Dundee Utd F - Kilmarnock F -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
19:30TSC - Napredak -:-SERBIA: Srpska Liga - West
18:00Loznica - Borac 1926 -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00SLIFA - Mighty Blackpool -:-SLOVENIA: Prva Liga - Retrogradare
18:30AnulatNafta - Radomlje -:-SUA: MLS Next Pro
03:00Houston Dynamo 2 - St. Louis City 2 2:0SUA: USL League Two
23:00Black Rock - Vermont Green 0:223:30Athens United - Birmingham 2 1:1
23:30Charlotte Independ. 2 - Wake FC 3:1
01:00Ann Arbor - Kalamazoo FC 2:2
02:00Albany Rush - Western Mass Pioneers 0:4
02:00Boston Bolts - AC Connecticut 1:1
02:00East Atlanta - Dothan United 2:3
02:00Hudson Valley - Staten Island ASC 3:0
02:00Inter Gainesville - Brooke House 3:1
02:00Kings Hammer - Fort Wayne 0:1
02:00Nona - Florida Elite 2:2
02:00RC New Jersey - LVU Rush 1:0
02:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City 4:0
02:00Tobacco Road - SC United Bantams 1:1
02:00Virginia Beach - Patuxent 4:1
02:30Manhattan - Ironbound SC 3:2
02:30Midwest United - Oakland County 2:1
03:00Chicago Dutch Lions - Peoria 0:6
03:00Miami - Swan City 0:0
03:00Minneapolis City - St. Croix 0:3
03:00Mississippi Brilla - Hattiesburg 1:1
03:00Rochester FC - Bavarian United 1:4
03:00Westchester - New Jersey Copa 2:0
SUA: NISA
02:00Maryland Bobcats - Georgia Lions 2:1SUA: US Open Cupa
02:00Indy Eleven - Detroit 3:002:30Tampa Bay - FC Dallas 1:2
05:30Seattle Sounders - Phoenix Rising 2:1
SUEDIA: Superettan
20:00Brage - Degerfors -:-20:00Örebro - Utsikten -:-
20:00Varberg - Oddevold -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Norrby - Trollhättan -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:30Ahlafors IF - Gauthiod -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:30Bizertin - Gafsa -:-17:30Metlaoui - Olympique Beja -:-
TURCIA: Cupa
20:45Besiktas - Trabzonspor -:-UNGARIA: NB I Women - Play-off
18:30Győr F - Ferencvaros F -:-URUGUAY: Copa Uruguay
02:30Montevideo City - Defensor Sp. 2:3penUZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Olimpik-Mobiuz - Dostlik Tashkent 1:215:30Aral - Mashal Muborak 1:0
ZIMBABWE: Premier Soccer League
77'Dynamos - Arenel Movers 2:080'Highlanders - Manica 1:1
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.