Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1
22:00Montpellier - Nantes -:-GERMANIA: Bundesliga
21:30Bochum - Hoffenheim -:-ITALIA: Serie A
21:45Frosinone - Salernitana -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
20:00Dinamo București - FC Voluntari -:-SPANIA: LaLiga
22:00Real Sociedad - Real Madrid -:-AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off
21:00Mamelodi - Esperance Tunis -:-22:00Al Ahly - Mazembe -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Cape Town Spurs - Richards Bay -:-20:30TS Galaxy - Swallows -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Black Leopards - Orbit College -:-16:00Pretoria Callies - Upington City -:-
ALGERIA: Divizia 1
18:00Biskra - Setif -:-18:00AmânatBiskra - Oran -:-
18:00El Bayadh - Khenchela -:-
18:00AmânatJS Kabylie - Constantine -:-
18:00AmânatKhenchela - MC Alger -:-
18:00AmânatMagra - Saoura -:-
18:00AmânatParadou - Chlef -:-
18:00Saoura - US Souf -:-
18:00AmânatSetif - US Souf -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:001:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
03:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
03:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:201:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2
03:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0
03:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2
62'Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2
63'Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:0
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Columbia U20 F - Venezuela U20 F -:-ANGLIA: Championship
22:00QPR - Leeds -:-ANGLIA: Premier League 2
16:30Reading U21 - Manchester City U21 -:-21:00Aston Villa U21 - Norwich U21 -:-
21:00Chelsea U21 - Southampton U21 -:-
21:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-
21:00Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 -:-
21:00Nottingham U21 - Manchester Utd U21 -:-
21:00Stoke U21 - Newcastle U21 -:-
21:00West Ham U21 - Leicester U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
16:00Hull U21 - Crewe U21 -:-ANGOLA: Girabola League
19:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al-Hilal - Al Fateh -:-18:00Damac - Al-Taawon -:-
21:00Al-Ittihad FC - Al Shabab -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1ARMENIA: Premier League
18:00Ararat - Van -:-ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
17:00Uzbekistan U23 - Arabia Saudită U23 -:-20:30Irak U23 - Vietnam U23 -:-
AUSTRALIA: A-League
12:45Brisbane Roar - Adelaide United -:-AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - NWS Spirit -:-12:30Sydney FC U23 - Sydney Utd -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Redlands - Wynnum Wolves -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Adelaide City - Adelaide United U23 -:-13:00South Adelaide - Croydon -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Oakleigh -:-AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Sturt Lions -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Melbourne City U21 -:-13:30Northcote City - Brunswick City -:-
13:30Preston Lions - Werribee City -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
20:30Austria Viena - Altach -:-AUSTRIA: 2. Liga
19:10Kapfenberg - Horn -:-19:10Lafnitz - Leoben -:-
19:10Ried - Amstetten -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Drassburg - Donaufeld Wien -:-20:00Marchfeld - Mauerwerk -:-
20:30SK Rapid (Am) - TWL Elektra -:-
20:30Traiskirchen - Favoritner -:-
21:00Ardagger - SV Oberwart -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
19:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna -:-20:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen -:-
20:00Gleisdorf - Deutschlandsberger -:-
20:00LASK (Am) - Union Gurten -:-
20:00Voitsberg - ASK Klagenfurt -:-
20:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt -:-
20:00Weiz - SPG Wels -:-
AUSTRIA: Burgenland
20:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin -:-20:30Marz - Halbturn -:-
20:30Parndorf - Leithaprodersdorf -:-
AUSTRIA: Karnten
20:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt -:-20:00Lendorf - Treibach -:-
20:00SV Kraig - SAK Klagenfurt -:-
20:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
20:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
20:30Kottingbrunn - Warth -:-20:30Rohrbach - Korneuburg -:-
20:30Zwettl - Langenrohr -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
20:00Weisskirchen - ASK St.Valentin -:-20:30Leonfelden - Micheldorf -:-
21:00Pregarten - Bad Ischl -:-
AUSTRIA: Salzburg
19:00Union Henndorf - SAK 1914 -:-19:30Grodig - USK Anif -:-
20:00Eugendorf - UFC Hallein -:-
20:00Puch - Strasswalchen -:-
20:00Seekirchen - Burmoos -:-
AUSTRIA: Steiermark
20:00Ilzer SV - SV Union Gnas -:-20:00Koflach - Lebring -:-
20:00SV Frauental - Tillmitsch -:-
20:00SV Wildon - Furstenfeld -:-
20:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur -:-
20:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
21:00Fugen - Kitzbuhel -:-AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
20:30SC Kundl - Vols -:-20:30SV Worgl - Innsbrucker AC -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
19:30A. Lustenau (Am) - Lauterach -:-AUSTRIA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort -:-19:30SV Donau - Sportunion Mauer -:-
AZERBAIDJAN: I Liqa
14:30Shamakhi - Difai Agsu -:-15:00Mingachevir - Iravan -:-
BANGLADESH: Premier League
12:45Rahmatgonj MFS - Fortis -:-12:45Sheikh Russel - Abahani Limited -:-
BARBADOS: Premier League
02:00Brittons Hill - Paradise SC -:-04:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
18:30Vitebsk - BATE -:-20:30Dynamo Brest - Naftan -:-
BELARUS: Pershaya Liga
17:30Volna Pinsk - Belarus U17 -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
21:45Eupen - Charleroi -:-BELGIA: National Division 1
20:30Gent B - Leuven B -:-BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
21:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIA: Pro League U21
20:30Lommel SK U21 - RWDM U21 -:-21:00Dender U21 - Deinze U21 -:-
21:00St. Truiden U21 - Oostende U21 -:-
21:15Westerlo U21 - RFC Liege U21 -:-
21:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
21:30Kortrijk U21 - Eupen U21 -:-
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
21:30Genk F - Gent F -:-BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:00Charleroi F - Mechelen F -:-BOTSWANA: Premier League
20:00Township Rollers - Orapa United -:-BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Rio Branco - Humaita 0:301:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
23:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZILIA: Amapaense - Play-off
02:00Oratorio - Trem -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1BRAZILIA: Brasileiro U20
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-21:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Brusque U20 - Inter de Lages U20 -:-21:00Joinville U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
21:30Aparecidense U20 - Vila Nova U20 -:-21:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-
21:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
21:30Trindade U20 - Aparecida EC U20 -:-
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:00Prudentopolis U20 - Rolandia EC U20 -:-21:00Cascavel U20 - Azuriz U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Bandeirante U20 - Sertaozinho U20 -:-21:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
21:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
21:00Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 -:-
21:00Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 -:-
21:00EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 -:-
21:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
21:00Francana U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
21:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
21:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
21:00Guarulhos U20 - Nacional SP U20 -:-
21:00Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 -:-
21:00Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
21:00Itapirense U20 - Ponte Preta U20 -:-
21:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
21:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
21:00Osasco Audax U20 - Oeste U20 -:-
21:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
21:00Piracicaba U20 - Rio Branco U20 -:-
21:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
21:00Referencia U20 - GE Osasco U20 -:-
21:00Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
21:00Santo Andre U20 - Mauaense U20 -:-
21:00Sao Bento U20 - Desportivo U20 -:-
21:00Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 -:-
21:00Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 -:-
21:00Sfera U20 - Elosport U20 -:-
21:00Tanabi U20 - Mirassol U20 -:-
21:00Tupa U20 - Novorizontino U20 -:-
21:00Uniao Mogi U20 - Taubate U20 -:-
21:00Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 -:-
21:00Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 -:-
21:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Vitoria F - Confianca F -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
20:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa -:-BULGARIA: Vtora liga
17:00Marek - Septemvri Sofia -:-CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Foullah Edifice - Gazelle -:-CHINA: Super League
13:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun -:-14:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu -:-
14:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen -:-
14:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka -:-
14:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger -:-
14:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan -:-
15:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan -:-
CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare
17:00Ermis - Xylotymbou -:-COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres -:-00:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
COLUMBIA: Copa Colombia
01:30Patriotas - Bucaramanga 0:303:00Quindio - Envigado 2:3
04:00Once Caldas - Fortaleza 0:1
CONGO: Ligue 1
17:00Juk - CARA Brazzaville -:-20:00Etoile du Congo - AS BNG -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
16:30Blessing - Groupe Bazano -:-17:00Renaissance - AC Kuya -:-
CROAŢIA: HNL
19:00Istra 1961 - Slaven Belupo -:-CROAŢIA: Prva NL
16:50Jarun - Vukovar 1991 -:-18:00Sesvete - Dubrava -:-
CROAŢIA: Druga NL
18:00Dragovoljac - Jadran LP -:-18:00Kustosija - Karlovac -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Lyngby - Vejle -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
20:00Kolding - Sonderjyske -:-DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
20:00B.93 - Horsens -:-20:00Hillerod - Naestved -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00Esbjerg - Aarhus Fremad -:-20:00Nykobing - AB Kopenhagen -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
20:00F. Amager - Hellerup -:-20:00Thisted - Skive -:-
DJIBOUTI: Division 1
15:00ASAS - Port -:-17:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
19:30ASC Hayab - Hopital -:-
ECUADOR: Serie B
03:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
90'Santa Tecla - Aguila 2:3ELVEŢIA: Challenge League
21:15Aarau - Bellinzona -:-ELVEŢIA: Promotion League
21:15Delemont - Breitenrain -:-EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:05Al Nasr - Ittihad Kalba -:-17:05Bani Yas - Hatta -:-
19:45Al Wasl - Al-Jazira -:-
19:45Emirates Club - Al-Wahda -:-
ESTONIA: Meistriliiga
19:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd -:-FINLANDA: Veikkausliiga
18:00Inter Turku - Ekenas -:-FINLANDA: Ykkonen
19:00JJK Jyvaskyla - EPS -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30MyPa - Lahden Reipas -:-19:00Atlantis 2 - Futura -:-
19:00PPJ - GrIFK -:-
FINLANDA: Suomen Cup
19:00TuWe - MuSa -:-19:45Fish United - TPV -:-
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
19:00PK-35 Vantaa F - Ilves F -:-FRANŢA: National
19:30Niort - Martigues -:-20:30Chateauroux - Epinal -:-
20:30Cholet - Rouen -:-
20:30Dijon - GOAL FC -:-
20:30Marignane GCB - Sochaux -:-
20:30Nancy - Le Mans -:-
20:30Versailles - Orleans -:-
20:30Villefranche - Avranches -:-
FRANŢA: National 2 - Group A
21:00Bourgoin Jallieu - Andrezieux -:-FRANŢA: National 2 - Group B
20:30Angouleme - La Roche -:-20:30Saumur - Les Herbiers -:-
FRANŢA: National 2 - Group C
20:00Bastia-Borgo - Beauvais -:-20:00Granville - Stade Briochin -:-
FRANŢA: National 2 - Group D
20:00Bourg en Bresse - Wasquehal -:-GAMBIA: GFA League
19:30Real Banjul - TMT -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Kolkheti 1913 - Samtredia -:-19:00Din. Tbilisi - Telavi -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Hertha - Hannover -:-19:30St. Pauli - Rostock -:-
GERMANIA: 3. Liga
20:00Bielefeld - Lubeck -:-GERMANIA: Regionalliga North
20:00SC Weiche-08 - Meppen -:-20:30Drochtersen/Assel - Lohne -:-
20:30Spelle-Venhaus - Hannover II -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
20:00Altglienicke - Eilenburg -:-20:00Chemie Leipzig - Babelsberg -:-
20:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
20:30FC Gutersloh - Schalke II -:-20:30Fortuna Koln - Wuppertaler -:-
20:30SSVg Velbert - Wegberg-Beeck -:-
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
20:00Balingen - Fulda-Lehnerz -:-GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Turkgucu Munchen -:-20:00Illertissen - Ansbach -:-
20:00Memmingen - Furth II -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
20:30Sandersdorf - Motor Marienberg -:-GERMANIA: Oberliga Hamburg
19:45Dassendorf - Duneberg -:-20:30Harksheide - Paloma -:-
20:30Victoria Hamburg - Rugenbergen -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00Leher - TURA Bremen -:-GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:30Bornreihe - BSV Rehden -:-21:00Meppen II - Delmenhorst -:-
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:30Sprockhovel - Lotte -:-GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:30Diefflen - RW Koblenz -:-20:30Pfeddersheim - Mechtersheim -:-
20:30Pirmasens - SpVgg Quierschied -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:15Abtswind - Kornburg -:-19:15Fortuna Regensburg - Regensburg II -:-
20:00Feucht - Hankofen-Hailing -:-
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
19:15Denzlingen - Grossaspach -:-20:00Goppinger - Essingen -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
20:30Buderich - Mulheimer FC 97 -:-21:00TVD Velbert - Union Nettetal -:-
GHANA: Premier League
18:00Legon Cities - Berekum Chelsea -:-GHANA: Division One League
18:00ADVSA - Accra Athletic -:-18:00Baffour SA - Debibi -:-
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00Mons Calpe - Manchester 62 -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
03:00Malacateco - Municipal 3:236'Xinabajul - Antigua 0:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
02:15Motagua - Real Sociedad 3:090+'Victoria - Marathon 1:0
INDONESIA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persita -:-11:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 -:-
15:00RANS Nusantara - Persija Jakarta -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat -:-20:45Al Ramtha - Sahab -:-
IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al Zawraa -:-15:45Al-Qassim - Duhok -:-
18:00AmânatAl-Hudod - Al Wasat -:-
18:00AmânatAl Talaba - Al Naft -:-
18:00Al Wasat - Naft Missan -:-
18:00AmânatAl Zawraa - Erbil -:-
18:00AmânatNaft Missan - Al-Qassim -:-
18:00AmânatZakho - Al Minaa -:-
IRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Kerman - Chadormalu -:-17:30Fajr Sepasi - Gol Gohar -:-
17:45Aluminium Arak - Persepolis -:-
17:45Havadar SC - Mes Soongoun -:-
18:00Malavan - Saipa -:-
18:00Tractor-Sazi - Zob Ahan -:-
19:00Esteghlal Molasani - Sepahan -:-
IRLANDA: Premier Division
21:45Drogheda - Sligo Rovers -:-21:45Dundalk - Bohemians -:-
21:45Shelbourne - St. Patricks -:-
21:45Waterford - Derry City -:-
22:00Shamrock Rovers - Galway -:-
IRLANDA: Divizia 1
20:00Finn Harps - Cork City -:-21:45Athlone - Cobh Ramblers -:-
21:45Bray - Kerry -:-
21:45Treaty United - UC Dublin -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupa promovare
21:45Annagh - Bangor FC -:-21:45Dundela - H&W Welders -:-
21:45Portadown - Institute -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupă retrogradare
20:45Knockbreda - Newington -:-21:45Ballinamallard - Ballyclare -:-
21:45Dergview - Ards -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona -:-16:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias -:-
16:00Nof Hagalil - M. Herzliya -:-
16:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa -:-
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00H. Akko - MS Kafr Qasim -:-16:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon -:-
16:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan -:-
16:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram -:-
ISRAEL: Liga Alef North
13:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam -:-13:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab -:-
13:40H. Raanana - Tayibe -:-
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek -:-
13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka -:-
13:40M. Nazareth - Ironi Nesher -:-
13:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna -:-
ISRAEL: Liga Alef South
13:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek -:-13:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya -:-
13:40Ironi Modiin - SC Dimona -:-
13:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod -:-
13:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim -:-
13:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem -:-
13:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod -:-
14:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi -:-
ITALIA: Serie B
21:30Pisa - Catanzaro -:-21:30Venezia - Cremonese -:-
ITALIA: Primavera 1
19:00Fiorentina U19 - Inter U19 -:-ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
21:30Juventus F - Inter F -:-ITALIA: Serie B Women
15:30Chievo Verona F - Ravenna F -:-KAZAHSTAN: First Division
12:00AmânatFK Akzhayik - Arys -:-12:00Okzhetpes - SD Family -:-
14:00FK Kyran - Zhetisay -:-
14:00Taraz - Altai -:-
LETONIA: Virsliga
18:00Metta - Auda -:-LETONIA: 1. Liga
19:00Rezekne - Valmiera 2 -:-LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Racing - Nejmeh SC -:-LITUANIA: I Lyga
17:00BE1 NFA - BFA Vilnius -:-18:00Babrungas - FK Minija -:-
18:00Nevezis Kedainiai - Ekranas -:-
19:00Neptunas - Garliava -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:00Ghana U16 - Serbia U16 -:-13:30Croaţia U16 - Suedia U16 -:-
16:15Finlanda U16 - Uruguay U16 -:-
16:30Rusia U16 - Kazakhstan U16 -:-
17:00Tunisia U17 - Libia U17 -:-
20:00Algeria U17 - Egipt U17 -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
13:00Uzbekistan U18 F - Turkmenistan U18 F -:-16:00Tadjikistan U18 F - Iran U18 F -:-
MACAU: Elite League
16:00Chao Pak Kei - Monte Carlo -:-MALI: Premiere Division
19:30AS Police - US Bougouni -:-21:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
19:00Marsa - Zurrieq -:-MALTA: Challenge League - Grupă retrogradare
21:30Fgura - Swieqi -:-21:30Msida - Attard -:-
MAROC: Botola Pro
21:00Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda -:-MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
04:05Cancun - Atlante 0:116'Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEXIC: Liga Premier Serie A
19:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa -:-MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Puebla U23 - Club America U23 -:-18:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
04:00Tigres F - Juarez F 1:011'Tijuana F - Pachuca F 0:0
MONGOLIA: Premier League
14:15Deren - Khovd -:-MOZAMBIC: Mocambola
16:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene -:-MYANMAR: MNL League Cup
12:15Rainbow - Shan Utd -:-12:30Rakhine United - Glory Goal -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Jalapa - UNAN-Managua 1:103:00Diriangen - Ferretti 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1NIGERIA: NPFL
18:00Remo Stars - Niger -:-OLANDA: Eerste Divisie
21:00Cambuur - Dordrecht -:-21:00De Graafschap - Maastricht -:-
21:00Jong Ajax - Roda -:-
21:00Oss - Jong AZ -:-
21:00Venlo - Den Bosch -:-
21:00Willem II - Groningen -:-
OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
18:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Sp. Carapegua - Rubio Nu -:-00:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci -:-PERU: Liga Women
21:00UNSAAC F - Melgar F -:-23:00Dep. Municipal F - Carlos Mannucci F -:-
21:00AD Cantolao F - Defensores F -:-
23:30Cesar Vallejo F - Sporting Cristal F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
19:00Piast - Warta Poznan -:-21:30Jagiellonia - Pogon Szczecin -:-
POLONIA: Division 1
21:30Wisla - Podbeskidzie -:-POLONIA: Division 2
20:30Chojniczanka - Sandecja -:-21:00Pogon Siedlce - Stezyca -:-
POLONIA: III Liga - Group I
20:45Skierniewice - Pelikan -:-POLONIA: III Liga - Group II
18:15Pogon Szczecin II - Swit Skolwin -:-POLONIA: III Liga - Group III
16:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin -:-POLONIA: III Liga - Group IV
20:45Wiazownica - Czarni Polaniec -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Gil Vicente - Arouca -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare
13:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 -:-13:00Portimonense U23 - Braga U23 -:-
13:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 -:-
18:00Farense U23 - Mafra U23 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
13:00Benfica U19 - Braga U19 -:-QATAR: Emir Cup
17:15Al Khor - Lusail -:-20:00Al-Shahaniya - Al Bidda -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
17:30Unicov - Zlinsko -:-REPUBLICA CEHĂ: Division B
19:00Kladno - Hrebec -:-REPUBLICA CEHĂ: Division E
19:30Batov - Novy Jicin -:-REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
18:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
00:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
17:00Dunărea Călărași - CS Afumaţi -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
17:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
17:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
17:00Muscel - Flacăra Moreni -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
17:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
17:00Râmnicu Vâlcea - Cetatea Turnu Măgurele -:-17:00Vedița Colonești - Viitorul Daesti -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
17:00Unirea Bascov - Calimanesti -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
14:00Viitorul Simian - CSM Deva -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
17:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti -:-17:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
17:00Avantul Periam - Ineu -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
17:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 -:-17:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
17:00Sanatatea Cluj - Minaur Baia Mare -:-17:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Carei -:-
RUSIA: Youth League
11:00F. Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 -:-11:00Ural U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Samara U19 - Lok. Moscova U19 -:-
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 -:-
15:00Akhmat Grozny U19 - TSKA Moscova U19 -:-
15:00Din. Moscova U19 - FK Rostov U19 -:-
15:00Kazan U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
15:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 -:-
17:00Sochi U19 - Krasnodar U19 -:-
17:00Sp. Moscova U19 - Konoplev Academy U19 -:-
RWANDA: Premier League
16:00Police - Bugesera -:-SCOŢIA: Divizia 1
21:45Airdrieonians - Dundee Utd -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
20:00Cukaricki - Mladost -:-SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
18:00Vozdovac - Sp. Subotica -:-SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
15:00Torlak - Jedinstvo Surcin -:-16:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Bhantal - Freetown City -:-19:15Real Republicans - Kholifa Stars -:-
SIRIA: Premier League
16:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah -:-16:00Al Karamah - Horriya -:-
16:00Al-Sahel - Tishreen -:-
16:00Foutoua - Al Wahda -:-
16:00Hottin - Jableh -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
18:30Michalovce - Banska Bystrica -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
19:00Myjava F - Slovan Bratislava F -:-SLOVENIA: 2. SNL
18:00Ilirija - Tabor Sezana -:-SOMALIA: National league
15:30Midnimo - Heegan -:-SPANIA: LaLiga2
21:30Andorra - Racing Santander -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
20:30Derio - Leioa -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
19:00Ilicitano - Roda -:-21:00Ontinyent 1931 - Rayo Ibense -:-
21:00Villarreal C - Silla CF -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
20:30Alesves - Cortes -:-21:30Oberena - CD Ardoi -:-
SUA: MLS Next Pro
59'Tacoma Defiance - Town FC 2:2SUA: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna -:-SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Angelholm - Lunds -:-20:00Torslanda - Trollhättan -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
20:00Boden - Kiruna -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:00IFK Skovde - Lidkoping -:-20:15Saffle SK - Herrestads AIF -:-
20:30Kongahalla - Gauthiod -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:30Nacka Iliria - IFK Eskilstuna -:-20:30Sleipner - Nykopings -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Landvetter - Savedalen -:-SUEDIA: Elitettan Women
20:00Jitex F - Lidkoping F -:-20:30Sunnanå F - Malmo FF F -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe -:-16:00Kuktosh - Barkchi Hisor -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC -:-18:00Simba - Mtibwa Sugar -:-
TURCIA: Super Lig
20:00Adana Demirspor - Galatasaray -:-ŢARA GALILOR: Cymru North
21:30Buckley - Chirk AAA FC -:-UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:30Metalist Kharkiv - Kremin -:-UCRAINA: U19 League
12:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 -:-12:00Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 -:-
13:00Dnipro-1 U19 - Din. Kiev U19 -:-
UGANDA: Premier League
16:00Busoga - Wakiso Giants -:-16:00Mbarara City - UPDF -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
21:00Zalaegerszeg - Puskas Academy -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.