Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
21:30Chelsea - Tottenham 2:0EUROPA: Europa League - Play-off
81'AS Roma - Leverkusen 0:284'Marseille - Atalanta 1:1
EUROPA: Europa Conference League - Play-off
77'Aston Villa - Olympiakos 2:477'Fiorentina - Club Brugge 2:2
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
17:00CS Mioveni - Csikszereda M. Ciuc 3:1AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Kaizer Chiefs - Mamelodi 1:5ALGERIA: Ligue 2
17:00Medea - GC Mascara 4:0ALGERIA: U21 League
19:00Ben Aknoun U21 - Kabylie U21 2:119:00Biskra U21 - Setif U21 3:1
19:00Constantine U21 - USM Alger U21 0:1
19:00Oran U21 - Belouizdad U21 3:4
AMERICA CENTRALA SI DE NORD: CONCACAF Champions Cup
05:15Monterrey - Columbus Crew 1:3AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Peru U20 F - Paraguay U20 F -:-ANGLIA: Premier League Cup - Play-off
21:00Tottenham U21 - Nottingham U21 4:3ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
01:00John Hughes - Green City 2:1ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Hazem - Al Akhdoud 0:021:00Al Ahli SC - Damac 4:1
21:00Al Fateh - Al Riyadh 2:2
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
20:00Al Safa - Jeddah 2:2ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Deportivo Camioneros - Estrella Del Sur 2:0ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 1:5ARMENIA: Premier League
15:00Van - Ararat-Armenia 0:515:00West Armenia - Pyunik 1:4
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
18:30Irak U23 - Indonesia U23 2:1d.p.AUSTRIA: Steiermark
20:00Heiligenkreuz - Ilzer SV 1:220:00Stadtwerke Bruck/Mur - Lafnitz (Am) 2:1
AZERBAIDJAN: I Liqa
15:00Lokbatan - Araz Saatli 3:115:00Moik Baku - Iravan 1:3
15:00Zaqatala - Shamakhi 0:2
BELARUS: Vysshaya Liga
18:15Din. Minsk - Vitebsk 1:120:30Neman - Soligorsk 1:0
BRAZILIA: Serie D
23:00Humaita - Porto Velho 0:1BRAZILIA: Amapaense - Play-off
23:00AmânatTrem - Oratorio -:-BRAZILIA: Gaucho 2
21:00AmânatFutvida - Pelotas -:-BRAZILIA: Cupa Braziliei
00:00Sousa - Bragantino 1:100:00Ypiranga FC - Athletico-PR 2:1
01:00Fortaleza - Vasco 0:0
02:00America-RN - Corinthians 1:2
03:30Flamengo - Amazonas 1:0
BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Atletico-MG U20 - Gremio U20 0:3BRAZILIA: Brasileiro Feminin
21:00America Mineiro F - Bragantino F 1:121:00Flamengo F - Botafogo RJ F 3:2
BULGARIA: Vtora liga
18:00Chernomorets Balchik - Spartak Varna 4:118:00CSKA 1948 Sofia II - Yantra Gabrovo 0:0
18:00Litex Lovech - Belasitsa 2:1
18:00Montana - Maritsa Plovdiv 5:0
18:00Spartak Pleven - Chernomorets 1919 1:2
18:00Strumska Slava - Dunav Ruse 2:0
BULGARIA: Third League - South-East
18:00Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie 1:218:00Botev II - Asenovets 5:3
18:00Haskovo - Beroe II 3:0
18:00Karnobat - Sekirovo Rakovski 0:5
18:00Lok. Plovdiv II - Levski Karlovo 7:1
18:00Nesebar - Sozopol 5:0
18:00Rodopa Smolyan - Spartak Plovdiv 0:2
18:00Rozova Dolina - Sliven 1:1
18:00Sokol Markovo - Yambol 1915 1:1
18:00Zagorets - Dimitrovgrad 0:1
BULGARIA: Cupa
18:45Hebar - Ludogorets 0:5CAMERUN: Elite One - Grupă retrogradare
16:00Union Douala - Fovu Baham 2:118:00Fauve Azur Elite - APEJES Academy 0:2
18:00Fortuna Mfou - Bamboutos FC 1:2
18:00Les Astres - Avion Academy 4:0
18:00UMS de Loum - Aigle Royal 1:1
CANADA: Championship
02:00Atl. Ottawa - Valour 7:002:00Forge - York Utd 3:1
05:00AnulatPacific FC - Victoria Highlanders -:-
05:00Pacific FC - TSS Rovers 2:1pen
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45As Dgssie - Emat 1:0COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Real Cundinamarca - Llaneros 3:442'Leones - U. Magdalena 1:0
23:30Barranquilla - Real Cartagena -:-
12'Boca Juniors - Quindio 0:0
12'Real Santander - Cucuta 0:0
00:00Huila - Orsomarso -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30Celeste - Etoile de Kivu -:-17:30AC Kuya - Motema Pembe -:-
COREEA DE SUD: WK League Women
13:00Gyeongju F - Sejong Sportstoto F 1:113:00Incheon Hyundai Steel F - Changnyeong F 1:0
13:00Seoul F - Boeun Sangmu F 0:0
13:00Suwon FC F - Hwacheon F 0:1
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Cartagines - Zeledon 0:2DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
19:00Sonderjyske - Fredericia 2:1ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00U. Catolica - Barcelona SC 0:1ECUADOR: Serie B
23:00Chacaritas - Leones del Norte 2:000:30Gualaceo - Guayaquil City 0:4
42'Nueve de Octubre - Ind. Juniors 0:0
EGIPT: Premier League
19:00Future FC - El Gaish 0:019:00Zamalek - National Bank Egypt 1:0
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:30Dragon - 11 Deportivo 3:100:30Fuerte San Francisco - Municipal Limeno 1:2
00:30Jocoro - Luis Angel Firpo 1:4
00:30Platense Municipal - Aguila 1:1
00:30Santa Tecla - Metapan 0:4
03:00Alianza FC - FAS 0:0
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Flora F - Viimsi JK F 8:1ETIOPIA: Premier League
15:00Adama City - Shashemene Kenema 1:018:00Bahir Dar Kenema - Dire Dawa 1:0
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Samtredia - Iberia 1999 0:319:00Telavi - Dila Gori 0:1
20:00Torpedo Kutaisi - Din. Tbilisi 0:0
GEORGIA: Liga 3
15:00Bakhmaro - Betlemi 1:215:00Gori - Varketili 2:0
15:00Guria - Merani Tbilisi 1:1
15:00Loco. Tbilisi 2 - Merani Martvili 2:2
15:00Zestafoni - Gonio 2:1
19:00Orbi - Matchakhela 0:0
GERMANIA: Oberliga Bremen
19:45Bremen II - Hemelingen 4:3GHANA: Ghanaian Cup
18:00Dreams - Soccer Intellectuals 1:0GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
00:00Deportivo Mixco - Antigua 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
04:00Real Espana - Olimpia 1:0HONDURAS: Liga Nacional - Retrogradare
00:00Vida - UPNFM 1:0IORDANIA: Premier League
18:00Al Jalil - Al-Faisaly Amman 0:420:45Al Wehdat - Al Salt 3:0
IRAK: Stars League
18:00AmânatAl Karkh - Erbil -:-IRAN: Division 1
16:30Darya Babol - Mes Shahr Babak 1:116:30Saipa - Chadormalu 1:2
16:45Astara - Esteghlal Molasani 0:1
16:45Damash Gilan - Shahre Raz 1:0
16:45Khooshe Talaee - Ario Eslamshahr 1:1
17:15Mes Kerman - Shahin Bandar Ameri 1:0
17:30Fajr Sepasi - Kheybar Khorramabad 3:0
17:45Naft Gachsaran - Mes Soongoun 0:0
17:45Naft M.I.S - Pars Janoobi Jam 0:0
ISLANDA: Besta deild Women
21:00Thor/KA F - Throttur F 2:121:00Valur F - Vikingur Reykjavik F 7:2
67'Fylkir F - Keflavik F 3:1
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
19:00M. Herzliya - Ramat Hasharon 1:1ISRAEL: Liga Alef North
16:00Hapoel Bueine - H. Raanana 0:5ISRAEL: Liga Alef South
19:30H. Herzliya - Maccabi Yavne 3:1JAPONIA: WE League Women
06:00Inac Kobe Leonesa F - Saitama F 3:007:00JEF United F - Nojima Stella F 1:1
11:00Beleza F - Albirex Niigata F 2:1
KAZAHSTAN: First Division
13:00AmânatSD Family - FK Kyran -:-13:00Zhetisay - Turkistan 5:2
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Okzhetpes 0:0
16:00Taraz - FK Akzhayik 3:1
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
17:35Al Salmiya - Al-Fahaheel 2:020:20Al Arabi - Al Kuwait 1:1
LETONIA: Virsliga
18:00Tukums 2000 - FK Liepaja 0:019:00Riga FC - Grobina 2:0
LITUANIA: A Lyga
18:00Dziugas Telsiai - Dainava Alytus 2:118:00Transinvest - Kauno Zalgiris 3:2
19:00FK Panevezys - Suduva 1:0
LITUANIA: I Lyga
18:00Babrungas - Tauras 2:2LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
15:00Kazakhstan U16 F - Turcia U16 F 0:516:00Croaţia U16 F - Israel U16 F -:-
18:00Belarus U16 F - Azerbaijan U16 F 3:1
18:30Grecia U16 F - Ungaria U16 F -:-
MALAWI: Super League
15:30Chitipa United - Mighty Tigers 0:1MALI: Premiere Division
19:30Djoliba - Real Bamako 0:121:30Binga - Bakaridjan 3:0
MALTA: Premier League
19:00Sliema - Sirens 3:021:30Valletta - Gudja 5:2
MAROC: Coupe du Trone
80'Berkane - FAR Rabat 1:2MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
01:30Tritones Vallarta - Alacranes 0:102:00Aguacateros de Periban - Irapuato 1:2
02:00Inter Playa Del Carmen - Tampico Madero 0:1
04:00Orgullo Reynosa - Gavilanes de Matamoros 0:1
04:00UA Zacatecas - Tecos FC 1:3
04:15Petroleros Salamanca - Deportiva Venados 1:0
MEXIC: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Leones Negros 2 1:0MEXIC: Liga Premier Serie B - Play-off
01:00Artesanos Metepec - Uruapan 0:004:00Santiago - Ayense 1:0
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
18:00Leon U23 - Atl. San Luis U23 2:219:00Juarez U23 - Necaxa U23 0:0
MYANMAR: MNL League Cup
12:30Glory Goal - Shan Utd 0:412:30Kachin United - Rainbow 5:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători
04:00Ocotal - Ferretti 2:105:00Managua FC - Jalapa 2:3
NIGER: Super Ligue
18:15Olympic Niamey - Espoir 0:018:15US Gendarmerie - Zumunta 0:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
19:30Madla IL - Staal Jorpeland 2:5NORVEGIA: Cupa - Feminin
20:00Bryne F - Haugesund F 3:0PANAMA: LPF - Apertura
00:00Alianza - Miguelito -:-00:00Plaza Amador - Arabe Unido -:-
00:00Tauro - Potros del Este -:-
PERU: Liga Women
23:30Carlos Mannucci F - A. Lima F 0:323:00Killas F - UNSAAC F -:-
POLONIA: Cupa
17:00Pogon Szczecin - Wisla 1:2d.p.POLONIA: Central Youth League
12:00Gornik Z. U19 - Lech U19 1:012:00Jagiellonia U19 - Arka U19 2:1
12:00Legia U19 - Polonia W. U19 2:2
PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
19:00Braga U23 - Estrela U23 1:0REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
18:30Rapid Liberec - FC Pencin 1:4REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Atlantico - Delfines Del Este 1:102:00Cibao - Universidad O&M 1:0
02:00Moca - Atletico Pantoja 0:0
ROMÂNIA: Liga 1 Feminin - Grupă retrogradare
11:00CSM Alexandria F - Gloria 2018 Bistrita F 1:416:00Banat F - FCM Târgu Mureş F 3:1
RUSIA: Cupa - Play-off
19:15TSKA Moscova - Zenit 1:1RUSIA: Cupa - Regions Path - Play Offs
19:15FK Rostov - Baltika 0:1SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
17:00Radnicki 1923 - Mladost 3:217:55Partizan - Vojvodina 2:3
19:30Cukaricki - Napredak 2:0
20:00Steaua Roșie B. - TSC 2:1
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
17:00Vrsac - RFK Novi Sad 2:019:00Dubocica - Mladost GAT 0:1
19:00AmânatKolubara - Radnicki Beograd -:-
19:00Metalac - Sloboda 1:2
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
17:30Usce - Rad 6:0SEYCHELLES: Premier League
17:00Northern Dynamo - Bazar Brothers 1:1SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatFreetown City - SLIFA -:-19:30Bai Bureh Warriors - Kallon 1:2
SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
18:00Radomlje F - ZNK Ljubljana F 0:3SOMALIA: National league
15:30Sahafi - Gaadiidka 2:2SUA: USL League One Cup
02:30Union Omaha - Northern Colorado 3:2penSUA: NWSL Women
02:00Orlando Pride F - North Carolina Courage F 4:103:00Chicago F - Washington F 2:4
05:00Bay FC F - Portland Thorns F 2:3
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Varbergs GIF - Landvetter 0:3TURCIA: TFF 3. Lig Play Off-uri
16:00Ayvalikgucu - Edirnespor 2:1pen16:00Musspor - Bursa 4:0
16:00Silivrispor - Kutahyaspor 1:2pen
16:00Tokat - Kestel 1:0
16:00Turgutluspor - Efeler 09 1:4
20:0052 Orduspor - Inegol Kafkas 3:2pen
20:00Bornova 1877 - Kusadasispor 1:2
20:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 0:1
UGANDA: Premier League
16:00UPDF - Bright Stars 1:016:00Wakiso Giants - Gadaffi 3:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00Portuguesa - Puerto Cabello 1:102:30Angostura - Carabobo 1:1
VIETNAM: National League Women
12:00Ha Noi F - TKS Viet Nam F 1:012:00Phong Phu Ha Nam F - Ha Noi 2 F 3:0
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.