Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
SPANIA: LaLiga
23:00Celta Vigo - Ath. Bilbao 2:123:00Getafe - Atl. Madrid 0:3
20:30Las Palmas - Betis -:-
22:30Almeria - Barcelona -:-
23:00Real Sociedad - Valencia -:-
ALBANIA: First Division - Retrogradare
16:00Besa - AF Luftetari -:-16:00Lushnja - Iliria Kruja -:-
ALGERIA: U21 League
12:00US Souf U21 - Magra U21 -:-19:00Ben Aknoun U21 - Biskra U21 -:-
PauzăChlef U21 - Khenchela U21 0:0
19:00El Bayadh U21 - Kabylie U21 -:-
PauzăMC Alger U21 - USM Alger U21 1:1
PauzăSaoura U21 - Paradou U21 2:0
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:101:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0
03:00A. Lima (Per) - Colo Colo (Chi) 1:1
03:30Flamengo (Bra) - Bolivar (Bol) 4:0
03:30Palmeiras (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 2:1
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:201:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0
01:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0
03:00Boca Juniors (Arg) - Fortaleza (Bra) 1:1
03:00Cuiaba (Bra) - Deportivo Garcilaso (Per) 1:1
05:00Cesar Vallejo (Per) - Always Ready (Bol) 2:2
ANGLIA: Championship - Play-off
22:00Leeds - Norwich -:-ANGLIA: Premier League Cup - Play-off
21:00Fulham U21 - Tottenham U21 -:-ARABIA SAUDITĂ: Premier League
90+'Al Taee - Al Fateh 2:121:00Al Khaleej - Al-Ittihad FC -:-
21:00Al Wehda - Al-Raed -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:002:00Biblioteca Atenas - Huracan Las Heras 1:0
02:00Cipolletti - Sol de Mayo 2:0
02:00Defensores Belgrano VR - Sportivo Belgrano 1:0
02:00Union Sunchales - Sarmiento Resistencia 1:1
02:309 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy 0:0
02:30Def. Pronunciamiento - Gimnasia E.R. 1:1
03:15Central Norte - Sarmiento de La Banda 1:1
03:15Gutierrez Mendoza - Juventud U.U. 2:2
ARGENTINA: Copa Argentina
23:15Almirante Brown - San Martin Tucuman 4:3pen23:10Dep. Riestra - Newells Old Boys -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:021:00Atletico Tucuman 2 - Instituto 2 -:-
21:00Defensa y Justicia 2 - Union Santa Fe 2 -:-
21:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 -:-
21:00Velez Sarsfield 2 - Gimnasia L.P. 2 -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00River Plate F - Ferro F -:-ARMENIA: Premier League
17:00Urartu - Alashkert 6:1PauzăNoah - Ararat-Armenia 2:0
ARMENIA: First League
14:00AmânatAlashkert 2 - Shirak 2 -:-14:00AmânatArarat 2 - Lernayin Artsakh -:-
14:00AmânatArarat-Armenia 2 - Nikarm -:-
14:00AmânatNoah 2 - Mika Jerevan -:-
14:00AmânatPyunik 2 - Onor -:-
14:00AmânatSyunik - Andranik -:-
14:00AmânatUrartu 2 - BKMA 2 -:-
15:00Syunik - Nikarm 5:0
16:00Andranik - Shirak 2 0:0
16:00Ararat 2 - BKMA 2 1:3
ASIA: AFC Asian Cup Women U17 - Play-off
10:00Japonia U17 F - Coreea de Sud U17 F 3:014:00Coreea de Nord U17 F - China U17 F 1:0
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor
04:00Magenta (Nca) - Vaivase-Tai (Sam) 8:007:00AmânatPirae (Tah) - Ifira Black Bird (Van) -:-
AUSTRIA: Karnten
50'SC Landskron - St. Jakob/Ros 0:236'Donau Klagenfurt - Treibach 0:4
20:09KAC 1909 - Volkermarkt -:-
AUSTRIA: Salzburg
49'Union Henndorf - UFC Hallein 0:1AUSTRIA: Wien
36'ASV 13 Wien - SV Donau 0:2AZERBAIDJAN: I Liqa
16:00Araz Saatli - Imisli FK 2:116:00Lokbatan - Shamakhi 2:3
BELARUS: Vysshaya Liga
60'Smorgon - Isloch 0:120:45Neman - Arsenal Dzyarzhynsk -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Phuentsholing - BFF Academy U19 2:1BRAZILIA: Serie B
01:00America MG - Mirassol 0:001:00Brusque - Operario 0:0
01:00Ituano - Sport Recife 1:0
03:30Ceara - Amazonas 2:1
03:30Paysandu - Goias 1:1
03:30Ponte Preta - Santos 1:2
BRAZILIA: Carioca C
21:00Caac Brazil - Paraty -:-21:00Campos AA - Uniao Central -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
01:30Aymores - Tupi-MG 2:002:00Caldense - Boa 0:0
02:00Nacional de Muriae - Democrata SL 1:1
02:00North Esporte Clube - Varginha 1:0
02:00URT - Mamore 1:0
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
01:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRAZILIA: Brasileiro U20
22:30Botafogo U20 - Ceara U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30AA Iguacu U20 - Hope Internacional U20 -:-BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Sfera U20 - Sao Bento U20 -:-BULGARIA: Third League - South-East
18:00Botev II - Yambol 1915 4:0CHILE: Primera B
02:00Limache - S. Morning 2:2CHINA: Super League
14:35Shandong Taishan - Shenzhen Xinpengcheng 3:2COLUMBIA: Copa Colombia
02:00Santa Fe - Bucaramanga 1:104:05Fortaleza - Pereira 1:0
23:00Jaguares de Cordoba - Tigres -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:00Santa Fe F - Alianza F 1:0COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri
05:00Alajuelense - Herediano 1:0DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
PauzăAarhus - Silkeborg 0:021:00FC Copenhaga - Midtjylland -:-
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
PauzăHvidovre IF - Odense 0:1ECUADOR: Serie B
23:00Nueve de Octubre - Leones del Norte 0:003:00San Antonio - Guayaquil City 2:2
EGIPT: Premier League
PauzăEnppi - Future FC 0:0PauzăNational Bank Egypt - Al Masry 2:0
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
04:30Metapan - Municipal Limeno 0:2ELVEŢIA: Super League - Grupă campionat
21:30Lugano - Winterthur -:-21:30Young Boys - St. Gallen -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:10Al-Ain - Ittihad Kalba 0:1ETIOPIA: Premier League
15:00Welayta Dicha - Ethiopia Nigd Bank 0:518:00Fasil Kenema - Wolkite Ketema 1:0
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
46'Hercules - TP-47 1:2GAMBIA: GFA League
36'BST Galaxy - Marimoo 0:036'Falcons - Bombada 0:0
36'Samger - Steve Biko 0:0
19:30TMT - Armed Forces -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
19:30ÎntârziatSchalke II - Ahlen -:-GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
21:00Hohenwestedt - Dornbreite Lubeck -:-GERMANIA: Oberliga Hessen
20:30Eddersheim - Baunatal -:-GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
36'Feucht - Ammerthal 1:1GERMANIA: Junioren Bundesliga - Play Off-uri
36'Dortmund U19 - Hertha U19 1:0GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00AEK B - Niki Volos 1:1GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Diagoras - PAE Egaleo 1:116:00Olympiakos B - Giouchtas 3:1
16:00Panathinaikos B - Panachaiki 0:2
GUINEA: Ligue 1
19:00Milo FC - Sequence -:-19:00Renaissance - Loubha -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
22:00Baltimore - Ouanaminthe -:-00:00Real Hope - Tempete -:-
IRAK: Stars League
16:00Newroz - Al Wasat 4:390+'Al Kahraba - Al-Qassim 1:2
IRAN: Division 1
17:00Astara - Ario Eslamshahr 3:217:00Damash Gilan - Mes Soongoun 4:1
17:30Khooshe Talaee - Pars Janoobi Jam 0:0
57'Naft Gachsaran - Naft M.I.S 0:0
60'Shahin Bandar Ameri - Kheybar Khorramabad 0:0
IRAN: Hazfi Cup
PrelungiriChadormalu - Aluminium Arak 0:070'Gol Gohar - Havadar SC 2:0
74'Tractor-Sazi - Mes Rafsanjan 0:0
PauzăSepahan - Malavan 1:0
ISLANDA: Cupa
21:15Keflavik - Akranes -:-22:15Fylkir - Kopavogur -:-
22:15Grindavik - Vikingur Reykjavik -:-
22:30Stjarnan - KR Reykjavik -:-
ISRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
Se asteaptădateleM. Kiryat Ata-Bialik - Kiryat Yam 0:0
ISRAEL: Liga Alef - Relegation
PauzăH. Bnei Lod - Hapoel Azor 1:0PauzăTayibe - Beit Shean 0:0
ITALIA: Serie B - Play out-uri
21:30Bari - Ternana -:-ITALIA: Primavera 2 - Play-off
50'Cremonese U19 - Cesena U19 1:0KAZAHSTAN: First Division
14:00Aktobe 2 - SD Family 1:414:00Ekibastuz - Altai 0:0
14:00FK Akzhayik - Zhetisay 1:2
16:00Kaspij Aktau - Kaisar Kyzylorda 2 3:1
16:00Khan Tengri - Turkistan 4:0
16:00Taraz - Ulytau 1:2
KENYA: Premier League
15:00KCB - Gor Mahia 0:0KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
PauzăAl Qadisiya - Al Arabi 1:121:25Al Salmiya - Al Kuwait -:-
LETONIA: Virsliga
18:00BFC Daugavpils - Metta 4:018:00Tukums 2000 - Grobina 1:2
LETONIA: Cupa
19:00Bauskas - Alberts -:-LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Nejmeh SC - Al Ansar 1:216:00Racing - Al Ahed 1:5
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
02:00Trinidad Tobago - Guyana 2:012:00Bosnia și Herțegovina U19 - Slovenia U19 1:1
12:00Muntenegru U18 - Macedonia de Nord U17 3:2
15:00Muntenegru U17 - Macedonia de Nord U16 1:2
16:00Argentina U17 - Paraguay U17 1:0
17:30Serbia U16 - Bulgaria U16 2:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
12:00Cehia U16 F - Letonia U16 F 1:012:00Suedia U16 F - Elveţia U16 F 0:1
13:00Austria U16 F - Franţa U16 F 1:0
17:00Belgia U16 F - Germania U16 F 0:4
18:00Portugalia U16 F - Irlanda U16 F 3:1
MALAWI: Super League
15:30Mighty Tigers - Baka City 4:1MALI: Premiere Division
19:30CO Bamako - US Bougouni -:-36'Real Bamako - USFAS Bamako 1:0
21:30AS Police - Stade Malien -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
05:05Guadalajara - Club America 0:0MEXIC: Liga de Expansion MX - Super finala
04:00Cancun - Atlante 1:1MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
05:00Alacranes - Los Cabos 0:106:00Tampico Madero - Porto Palmeiras 1:0
MONGOLIA: Premier League
11:15Falcons - Khovd 5:114:15Khaan Khuns-Erchim - Deren 1:6
NIGER: Super Ligue
74'Olympic Niamey - Douanes Niamey 0:018:30Police - Renaissance -:-
NORVEGIA: Eliteserien
PauzăBodo/Glimt - Tromsø 2:048'Brann - Sandefjord 0:0
PauzăFredrikstad - Strömsgodset 3:1
47'Haugesund - Kristiansund 0:0
49'Odd - Molde 0:2
PauzăRosenborg - KFUM Oslo 1:1
49'Sarpsborg 08 - HamKam 0:5
PauzăViking - Lilleström 0:3
NORVEGIA: OBOS-ligaen
18:00Mjondalen - Åsane 2:148'Aalesund - Sogndal 0:2
PauzăLevanger - Ranheim 2:1
49'Raufoss - Moss 0:1
PauzăSandnes - Bryne 1:0
48'Stabaek - Lyn 0:1
PauzăStart - Egersund 2:2
49'Vålerenga - Kongsvinger 0:1
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
18:00Arendal - Jerv 3:36'Orn - Eik-Tonsberg 0:0
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00Kjelsås - Vålerenga 2 3:118:00Strindheim - Tromsdalen 4:1
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
48'Fana - Ardal 3:0PauzăFloro - Forde 0:1
36'Froya - Bjarg 0:0
36'OS - Stord 1:0
6'Djerv 1919 - Sandviken 1:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
49'Fram - Pors 1:236'Vigor - Staal Jorpeland 0:1
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
PauzăUllern - Nordstrand 0:16'Assiden - Askollen 0:0
6'Oppsal - Gamle Oslo 0:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
36'Rana FK - Mosjoen 0:06'Nardo - Verdal 0:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
6'Funnefoss/Vormsund - Bjorkelangen 0:0POLONIA: Central Youth League
17:00Pogon Szczecin U19 - Arka U19 3:1PORTUGALIA: Liga Portugal 2
22:15Penafiel - Torreense -:-REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă retrogradare
18:00Bohemians - Karvina 1:318:00Jablonec - Pardubice 3:0
18:00Zlin - Ceske Budejovice 1:1
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Moca - Atlantico 1:001:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:0
23:00Universidad O&M - Delfines Del Este -:-
RUSIA: FNL
15:00Tyumen - SKA Khabarovsk 1:017:00Leningradets - Arsenal Tula 1:1
18:00Volgar-Astrakhan - Neftekhimik 1:0
75'Yaroslavl - Akron Togliatti 1:0
36'Torpedo Moscow - Kuban 1:0
SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
17:55Radnicki 1923 - Vojvodina 0:06'Napredak - Steaua Roșie B. 0:0
SOMALIA: National league
15:30Heegan - Sahafi 4:1SPANIA: Primera Federacion Women - Play Off-uri promovare
20:00Espanyol F - CA Osasuna F -:-SUA: MLS
02:30CF Montreal - Columbus Crew 1:302:30Cincinnati - Atlanta Utd 1:0
02:30DC United - New York Red Bulls 1:4
02:30Orlando City - Inter Miami 0:0
02:30Philadelphia Union - New York City 1:2
03:30Austin FC - Houston Dynamo 1:0
03:30Chicago Fire - Charlotte 0:1
03:30Minnesota - Los Angeles Galaxy 2:2
03:30Nashville SC - Toronto FC 2:0
03:30St. Louis City - Los Angeles FC 0:2
04:30Colorado Rapids - Vancouver Whitecaps 1:0
04:30Real Salt Lake - Seattle Sounders 2:0
05:30Portland Timbers - San Jose Earthquakes 4:2
SUA: USL Championship
03:00Birmingham - Charleston 0:1SUA: MLS Next Pro
02:30Crown Legacy - Chattanooga 4:1SUA: USL League Two
23:30Birmingham 2 - East Atlanta 1:101:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:0
02:00Southern Soccer Academy - Dothan United 0:0
02:00Virginia Beach - Northern Virginia 1:0
02:30Midwest United - Michiana Lions 1:0
02:30Salem City - Tobacco Road 1:0
03:00Chicago Dutch Lions - Menace 0:5
03:00Sueno - St. Charles 1:2
05:00Davis Legacy - Glens SC 2:2
SUA: NISA
01:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1SUEDIA: Allsvenskan
6'Brommapojkarna - Djurgarden 0:16'Kalmar - Norrkoping 0:0
6'Malmo FF - GAIS 0:0
6'Sirius - Göteborg 0:0
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
6'Varbergs GIF - Hittarp 0:0TANZANIA: Ligi Kuu Bara
20:00Kinondoni MC - Singida Fountain Gate -:-TURCIA: 1. Lig - Play-off
17:00Bodrumspor - Boluspor 2:06'Corum - Kocaelispor 0:0
UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Buxoro - Shortan Guzor 3:016:00Kokand 1912 - Mashal Muborak 3:2
VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh F - Ha Noi 2 F 5:012:00Son La F - Phong Phu Ha Nam F 0:3
ZAMBIA: Super League
16:00Green Buffaloes - Nkana 0:0Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.