Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
GERMANIA: Bundesliga - Retrogradare
21:30Bochum - Dusseldorf -:-ITALIA: Serie A
21:45Cagliari - Fiorentina -:-ALGERIA: U21 League
17:00Khenchela U21 - Saoura U21 1:244'Belouizdad U21 - El Bayadh U21 0:0
44'Biskra U21 - Constantine U21 0:1
44'Kabylie U21 - MC Alger U21 1:1
44'Oran U21 - Ben Aknoun U21 0:0
44'Setif U21 - Magra U21 0:0
44'USM Alger U21 - Chlef U21 0:1
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
21:00Abha - Al Khaleej -:-21:00Al Akhdoud - Al Wehda -:-
21:00Al-Ettifaq - Al Shabab -:-
21:00Al Fateh - Al Hazem -:-
21:00Al Feiha - Al-Taawon -:-
21:00Al-Hilal - Al Taee -:-
21:00Al-Ittihad FC - Damac -:-
21:00Al-Raed - Al Ahli SC -:-
21:00Al Riyadh - Al Nassr Riyadh -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
03:10Atl. Tucuman - Gimnasia L.P. 1:2ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Deportivo Riestra 2 - Atletico Tucuman 2 -:-21:00Gimnasia L.P. 2 - Racing Club 2 -:-
21:00Instituto 2 - Argentinos Jrs 2 -:-
21:00Platense 2 - Godoy Cruz 2 -:-
23:00Union Santa Fe 2 - Lanus 2 -:-
AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor - Play-off
03:00Auckland City (Nzl) - Magenta (Nca) 1:007:00Pirae (Tah) - Rewa (Fij) 4:2d.p.
BAHRAIN: Premier League - Retrogradare
44'Al-Hidd - Al-Ittihad 1:144'East Riffa - Malkia 2:1
BELARUS: Cupa
PauzăMiory - Osipovichi 1:1BELARUS: Vysshaya Liga Women
16:30Minsk FK F - Belarus U19 F 5:058'Din. Minsk F - Zorka-BDU F 1:1
BELGIA: Second Amateur Division Play Offs - Play-off
21:00Cercle Brugge 2 - Hasselt -:-21:00Merelbeke - Lyra-Lierse Berlaar -:-
BHUTAN: Premier League
13:00Daga United - Tensung 0:4BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
02:00Aurora - Bolivar 1:103:30Blooming - Wilstermann 3:0
22:00SA Bulo Bulo - Royal Pari -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Cupa
44'Borac Banja Luka - Zrinjski 0:0BRAZILIA: Cupa Braziliei
01:00Atletico GO - Brusque 4:201:00Fluminense - Sampaio Correa 2:0
01:00Vitoria - Botafogo RJ 1:2
01:30AmânatGremio - Operario -:-
02:00AmânatAthletico-PR - Ypiranga FC -:-
02:00Corinthians - America-RN 2:1
02:00Sport Recife - Atletico-MG 1:0
03:30Amazonas - Flamengo 0:1
03:30AmânatJuventude - Internacional -:-
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
02:00Rio Branco ES - Vilavelhense 3:3BRAZILIA: Cupa Verde
02:00Paysandu - Vila Nova 6:0BRAZILIA: Brasileiro U20
23:00Atletico-MG U20 - Atletico GO U20 3:122:30AmânatInternacional U20 - Botafogo U20 -:-
BRAZILIA: Brasiliense U20
01:30Gama U20 - Ceilandia U20 6:1BRAZILIA: Paulista Feminin
00:30Marilia F - Realidade Jovem F 0:421:00Palmeiras F - Ferroviaria F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
15:15Arda - Slavia Sofia 3:117:45CSKA 1948 Sofia - Botev Plovdiv 2:1
BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
20:15CSKA Sofia - Cherno More -:-BURKINA FASO: Premier League
44'ASFA Yennega - Majestic 0:044'Etoile Filante - USFA 0:0
44'Sonabel Ouagadougou - ASEC Koudougou 0:0
44'Sporting Cascades - ASF Dioulasso 1:0
44'Vitesse - Rahimo 0:1
CANADA: Championship
02:30CF Montreal - Forge 1:2CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45AmânatElect Sport - AS Farcha -:-17:45Emat - AS Psi -:-
17:45Gazelle - Aiglons -:-
18:00Elect Sport - Stars J. Talents -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
02:15Bucaramanga - Millonarios 0:004:30Pereira - Junior 0:0
COSTA RICA: Primera División - Clasura - Play off-uri
05:00Alajuelense - Saprissa 1:0CROAŢIA: Prva NL
16:50Sesvete - Cibalia 2:1ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Mushuc Runa - U. Catolica 2:103:00Barcelona SC - LDU Quito 2:0
ECUADOR: Serie B
23:00Gualaceo - Ind. Juniors 3:203:00Leones del Norte - Vargas Torres 2:2
EGIPT: Premier League
44'Zamalek - Future FC 1:1ESTONIA: Meistriliiga
88'Nomme Utd - Narva 1:320:00Parnu JK Vaprus - Tammeka -:-
ETIOPIA: Premier League
15:00Wolkite Ketema - Dire Dawa 0:387'Ethiopian Insurance - Adama City 2:0
EUROPA: Campionatul European U17
85'Danemarca U17 - Croaţia U17 2:285'Ucraina U17 - Cehia U17 0:2
20:30Austria U17 - Ţara Galilor U17 -:-
20:30Cipru U17 - Serbia U17 -:-
EUROPA: UEFA Regions' Cup - Calificări - Preliminar
18:45Saue JK (Est) - Vayk (Arm) -:-FINLANDA: Ykkosliiga
52'JIPPO - PK-35 0:058'KaPa - SJK Akatemia 0:1
56'Mikkeli - Jaro 0:2
FINLANDA: Ykkonen
56'KuPS Akatemia - OLS Oulu 0:2FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
55'JaPS 2 - MyPa 3:0GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Samtredia - Dila Gori 0:083'Iberia 1999 - Kolkheti 1913 0:2
44'Din. Tbilisi - Dinamo Batumi 1:0
GEORGIA: Liga 3
15:00Gardabani - Gonio 0:115:30Matchakhela - Betlemi 2:1
15:30Merani Martvili - Zestafoni 2:1
15:30Merani Tbilisi - Bakhmaro 0:1
15:30Meshakhte Tkibuli - Loco. Tbilisi 2 2:1
15:30Varketili - Borjomi 3:4
44'Orbi - Guria 1:0
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:00Bovinghausen - Schermbeck 2020 -:-20:30Munster 2 - Westfalia Rhynern -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Kaiserslautern II - Bitburg -:-GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
17:00Makedonikos - Niki Volos 3:1GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00PAE Egaleo - Panachaiki 1:016:00Panathinaikos B - Olympiakos B 1:4
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture - 2nd Phase
00:00Real Hope - Cavaly 2:0IRLANDA: Premier Division
21:45Waterford - Drogheda -:-ISLANDA: Division 1
21:00Fjolnir - Throttur -:-ISLANDA: Division 2
22:15Throttur Vogar - KFG Gardabaer -:-22:15Volsungur - Fjallabyggd -:-
ITALIA: Serie B - Play out-uri
21:30Ternana - Bari -:-KAZAHSTAN: First Division
14:00Altai - Aktobe 2 4:114:00FK Kyran - Okzhetpes 0:1
15:00Ulytau - Kairat Almaty 2 3:1
LETONIA: Virsliga
84'Auda - Jelgava 0:0LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Al Ahli Nabatiya - Al Hikma 0:116:00Al Ghazieh - Tripoli 0:0
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00Macedonia de Nord U19 - Muntenegru U19 2:1MALI: Premiere Division
14'AS Police - Onze Createurs 1:119:30Bakaridjan - Stade Malien -:-
14'CO Bamako - Binga 0:0
14'Real Bamako - Koro 0:1
19:30US Bougouni - Black Stars -:-
14'USC Kita - Bougouba 0:0
21:30Foot Elite - Djoliba -:-
MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
05:00Tampico Madero - Los Cabos 3:0MOLDOVA: Super Liga - Relegation - Play Offs
17:00Victoria - Saxan Gagauz Yeri 1:0NIGERIA: Federation Cup
18:00ABS - Kebbi -:-18:00Akwa United - Zamfara United Feeders -:-
18:00Ikorodu City - Coal City -:-
NORVEGIA: OBOS-ligaen
20:00Lyn - Sandnes -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
44'Sola - Vidar 1:2OLANDA: Eredivisie - Conference League - Play Offs
19:45Nijmegen - G.A. Eagles -:-22:00Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 0:203:00Cerro Porteno - Guarani 2:0
PARAGUAY: Division Intermedia
21:30Pastoreo - Guairena -:-PERU: Liga 2
21:15San Marcos - Llacuabamba -:-23:30Carlos Stein - Alianza Huanuco -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
01:00AmânatSan Cristobal - Moca -:-SCOŢIA: Premiership - Retrogradare
22:00Raith - Ross County -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Retrogradare
21:45Dundee Utd F - Kilmarnock F -:-SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
14'TSC - Napredak 1:0SERBIA: Srpska Liga - West
18:00Loznica - Borac 1926 -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:00SLIFA - Mighty Blackpool -:-SLOVENIA: Prva Liga - Retrogradare
18:30AnulatNafta - Radomlje -:-SUA: MLS Next Pro
03:00Houston Dynamo 2 - St. Louis City 2 2:0SUA: USL League Two
23:00Black Rock - Vermont Green 0:223:30Athens United - Birmingham 2 1:1
23:30Charlotte Independ. 2 - Wake FC 3:1
01:00Ann Arbor - Kalamazoo FC 2:2
02:00Albany Rush - Western Mass Pioneers 0:4
02:00Boston Bolts - AC Connecticut 1:1
02:00East Atlanta - Dothan United 2:3
02:00Hudson Valley - Staten Island ASC 3:0
02:00Inter Gainesville - Brooke House 3:1
02:00Kings Hammer - Fort Wayne 0:1
02:00Nona - Florida Elite 2:2
02:00RC New Jersey - LVU Rush 1:0
02:00Seacoast Utd Phantoms - Boston City 4:0
02:00Tobacco Road - SC United Bantams 1:1
02:00Virginia Beach - Patuxent 4:1
02:30Manhattan - Ironbound SC 3:2
02:30Midwest United - Oakland County 2:1
03:00Chicago Dutch Lions - Peoria 0:6
03:00Miami - Swan City 0:0
03:00Minneapolis City - St. Croix 0:3
03:00Mississippi Brilla - Hattiesburg 1:1
03:00Rochester FC - Bavarian United 1:4
03:00Westchester - New Jersey Copa 2:0
SUA: NISA
02:00Maryland Bobcats - Georgia Lions 2:1SUA: US Open Cupa
02:00Indy Eleven - Detroit 3:002:30Tampa Bay - FC Dallas 1:2
05:30Seattle Sounders - Phoenix Rising 2:1
SUEDIA: Superettan
20:00Brage - Degerfors -:-20:00Örebro - Utsikten -:-
20:00Varberg - Oddevold -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Norrby - Trollhättan -:-SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:30Ahlafors IF - Gauthiod -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:30Bizertin - Gafsa 2:217:30Metlaoui - Olympique Beja 2:1
TURCIA: Cupa
20:45Besiktas - Trabzonspor -:-UNGARIA: NB I Women - Play-off
18:30Győr F - Ferencvaros F -:-URUGUAY: Copa Uruguay
02:30Montevideo City - Defensor Sp. 2:3penUZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Olimpik-Mobiuz - Dostlik Tashkent 1:215:30Aral - Mashal Muborak 1:0
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Dynamos - Arenel Movers 2:116:00Highlanders - Manica 1:1
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.