Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
14:30Arsenal - Bournemouth 3:017:00Brentford - Fulham 0:0
17:00Burnley - Newcastle 1:4
17:00Sheffield Utd - Nottingham 1:3
19:30Manchester City - Wolves -:-
FRANŢA: Ligue 1
16:00Le Havre - Strasbourg 3:157'Monaco - Clermont 2:1
20:00Metz - Rennes -:-
22:00Brest - Nantes -:-
GERMANIA: Bundesliga
16:30Bremen - Monchengladbach 2:216:30Dortmund - Augsburg 5:1
16:30Stuttgart - Bayern 3:1
16:30Wolfsburg - Darmstadt 3:0
19:30Köln - Freiburg -:-
ITALIA: Serie A
17'Monza - Lazio 0:121:45Sassuolo - Inter -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
14:30FC Botoșani - FC Voluntari 0:020:00'U' Cluj - Dinamo București -:-
ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
12:00Unirea Slobozia - Corvinul Hunedoara 1:0SPANIA: LaLiga
15:00Real Sociedad - Las Palmas 2:017:15Real Madrid - Cadiz 3:0
19:30Girona - Barcelona -:-
22:00Mallorca - Atl. Madrid -:-
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
10:30Golden Arrows U23 - Chippa United U23 3:311:00Cape Town Spurs U23 - Polokwane U23 2:1
11:00Kaizer U23 - Sekhukhune U23 4:1
11:00Swallows U23 - Stellenbosch U23 0:1
13:00Royal AM U23 - Amazulu U23 1:1
AFRICA DE SUD: Cupa
16:00Chippa United - Orlando 1:3ALBANIA: Super Liga
17:00Erzeni - Kukesi 3:317:00Laci - Tirana 1:0
17:00Partizani - Skenderbeu 1:0
17:00Teuta - Egnatia 1:0
17:00Vllaznia - Din. Tirana 1:0
ALBANIA: First Division
17:00Apolonia Fier - Besa 0:117:00Flamurtari - Luzi 1:0
17:00Korabi Peshkopi - Burreli 2:3
17:00Lushnja - Kastrioti 0:0
17:00Vora - Bylis 0:0
20:00AF Elbasani - Tomori Berat -:-
ALGERIA: Divizia 1
49'Khenchela - Belouizdad 1:0ALGERIA: Ligue 2
17:00El Khemis - Arba 3:117:00Eulma - Bordj Menail 0:2
17:00Guir Abadla - Oued Sly 1:2
17:00Harrach - Batna -:-
90+'Hussein Dey - RC Kouba 1:2
17:00JSM Tiaret - SC Mecheria 1:0
17:00Khemis El Khechna - Chelghoum 1:0
17:00Khroub - Ghozlane 3:0
17:00Kolea - ASM Oran 1:0
17:00Mlila - Olympique Akbou -:-
17:00Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik 1:0
17:00MSP Batna - Annaba 2:1
17:00Ouargla - Olympique Magrane -:-
17:00Telaghema - MO Constantine 2:3
17:00Temouchent - WA Mostaganem 1:1
ALGERIA: Cupa Algeriei
23:00AmânatMC Alger - Belouizdad -:-ANDORRA: Primera Divisió
21:30Pas de la Casa - FC Santa Coloma -:-ANGLIA: Championship
14:30Birmingham - Norwich 1:014:30Coventry - QPR 1:2
14:30Ipswich - Huddersfield 2:0
14:30Leeds - Southampton 1:2
14:30Leicester - Blackburn 0:2
14:30Middlesbrough - Watford 3:1
14:30Plymouth - Hull 1:0
14:30Rotherham - Cardiff 5:2
14:30Stoke - Bristol City 4:0
14:30Sunderland - Sheffield Wed 0:2
14:30Swansea - Millwall 0:1
14:30West Brom - Preston 3:0
ANGLIA: League One - Play-off
21:45Oxford Utd - Peterborough -:-ANGLIA: National League North - Play-off
85'Brackley Town - Boston Utd 1:2ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
14:00Reading U21 - Middlesbrough U21 2:0ANGLIA: Academii U18
13:00Brighton U18 - Aston Villa U18 3:213:00Chelsea U18 - Norwich U18 1:2
13:00Manchester Utd U18 - Everton U18 3:1
13:00Stoke City U18 - Manchester City U18 1:3
13:00Sunderland U18 - Middlesbrough U18 2:4
13:00Tottenham U18 - Arsenal U18 3:2
13:00Wolves U18 - Derby U18 3:1
14:00Newcastle Utd U18 - Leeds U18 2:1
14:00West Brom U18 - Reading U18 2:3
14:30Nottingham U18 - Blackburn U18 2:1
ANGLIA: Women’s Super League
14:00Everton F - Tottenham F 2:215:00Brighton F - Aston Villa F 0:1
ANGOLA: Girabola League
17:00AmânatBravos do Maquis - Academica -:-17:00Libolo - CD Lunda Sul 1:1
17:00Sporting de Cabinda - Sagrada -:-
86'Interclube - Petro 0:1
51'Kabuscorp - Sao Salvador 1:0
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
56'Al Shabab - Al-Raed 0:057'Al Taee - Al Khaleej 0:0
21:00Al Nassr Riyadh - Al Wehda -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
01:10Colon - Almagro 3:003:00Estudiantes Rio Cuarto - Brown Adrogue 2:1
19:30Defensores Unidos - San Telmo -:-
20:00Atletico Atlanta - Chaco For Ever -:-
21:30Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
21:30Arsenal Sarandi - Agropecuario -:-
21:30CA Estudiantes - Patronato -:-
21:30Deportivo Madryn - Atl. Rafaela -:-
21:30Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu -:-
21:30San Miguel - Club A. Guemes -:-
22:00CA Mitre - Deportivo Moron -:-
22:00San Martin S.J. - Guillermo Brown -:-
23:35Aldosivi - Temperley -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
04:00Central Norte - Sarmiento Resistencia 1:021:00Ferro Gen. Pico - Argentino MM -:-
21:00AmânatGutierrez Mendoza - San Martin Mendoza -:-
22:00Deportivo Rincon - Santamarina -:-
23:00Union Sunchales - Crucero del Norte -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
02:05Los Andes - San Martin Burzaco 2:121:30Argentino de Quilmes - Dock Sud -:-
21:30Canuelas - Acassuso -:-
21:30Comunicaciones - Villa San Carlos -:-
23:00Midland - UAI Urquiza -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
19:30Real Pilar - Atlas -:-21:30Argentino de Rosario - Def. de Cambaceres -:-
21:30El Porvenir - Juventud Unida S. M. -:-
21:30Ituzaingo - Lugano -:-
21:30Yupanqui - Victoriano A. -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Everton La Plata - Provincial -:-21:30Social Atletico Television - Defensores de Glew -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
03:30Juventud U.U. - Independiente 0:2ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
60'Ferro F - Newells Old Boys F 0:121:00Rosario Central F - UAI Urquiza F -:-
ARMENIA: Premier League
16:00Noah - Alashkert 2:1ARMENIA: First League
15:00Andranik - Lernayin Artsakh -:-15:00Ararat 2 - FC Gandzasar 1:4
15:00Ararat-Armenia 2 - Onor -:-
15:00Shirak 2 - Nikarm -:-
ARUBA: Division di Honor - Turul câștigătorilor
03:00Estrella - Racing Club Aruba 0:6AUSTRALIA: A-League - Play-off
12:45Sydney FC - Macarthur FC 4:0AUSTRALIA: NPL ACT
08:00Canberra Olympic - Tuggeranong Utd 1:210:45Monaro Panthers - Tigers FC 3:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30AmânatMaitland - Charlestown Azzurri -:-07:30AmânatNew Lambton - Lambton J. -:-
08:00Cooks Hill United - Edgeworth E. 0:2
09:30AmânatNewcastle Olympic - Adamstown Rosebud -:-
10:30Valentine - Broadmeadow 2:4
AUSTRALIA: NPL NSW
09:30Sutherland - Rockdale Ilinden 0:311:30St George Saints - Sydney Olympic 2:1
12:00Blacktown City - NWS Spirit 3:1
12:00Marconi - Hills Brumbies 4:0
12:15St. George City - Manly Utd 3:1
AUSTRALIA: NPL South Australia
08:30Modbury - FK Beograd 2:108:30Para - Adelaide Olympic 0:0
10:30Adelaide United U23 - Adelaide Comets 1:1
10:30NE Metrostars - South Adelaide 2:0
13:00Croydon - Adelaide City 1:0
AUSTRALIA: NPL Tasmania
07:00South Hobart - Riverside Olympic 5:107:30Clarence Zebras - Glenorchy Knights 1:2
09:30Kingborough Lions - Devonport 0:0
09:30Launceston United - Launceston 0:6
AUSTRALIA: NPL Victoria
06:00Green Gully - St Albans 4:009:00South Melbourne - Avondale FC 1:3
10:00Heidelberg - Manningham United Blues 5:0
10:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City 3:1
AUSTRALIA: NPL Western Australia
10:00Floreat Athena - Balcatta 2:110:00Fremantle City - Perth Glory U23 2:1
10:00Inglewood - Armadale 1:4
10:00Olympic Kingsway - Perth SC 5:0
10:00Stirling Macedonia - Perth RedStar 0:1
10:00Western Knights - Bayswater City 1:1
AUSTRALIA: Capital Premier League
06:00West Canberra Wanderers - Canberra Juventus 1:307:15Wagga City Wanderers - Canberra White Eagles 5:0
08:00Belconnen Utd. - ANU 3:1
08:00Brindabella - Queanbeyan City 3:3
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30AmânatThornton Redbacks - Singleton Strikers -:-07:30AmânatToronto Awaba Stags - Kahibah -:-
AUSTRALIA: NSW League One
11:30Northern Tigers - Dunbar Rovers 3:012:00Bankstown City Lions - Bonnyrigg 1:0
12:00Blacktown Spartans - Macarthur Rams 2:1
12:00Inter Lions - SD Raiders 1:0
12:00Mt Druitt Town - Hakoah Sydney 1:1
12:00Rydalmere Lions - Dulwich Hill 2:0
12:00UNSW - Bulls Academy 4:3
AUSTRALIA: SA State League
08:30Adelaide Victory - Adelaide Vipers 0:108:30Blue Eagles - Western Strikers 3:1
08:30Cumberland Utd. - Adelaide Cobras 1:1
08:30Fulham Utd. - West Adelaide 1:0
08:30Playford Patriots - West Torrens 2:1
08:30Sturt Lions - Salisbury Utd. 2:1
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
05:00Launceston United U21 - Launceston U21 0:307:30Burnie Utd. - Northern Rangers 1:4
07:30Somerset - Riverside Olympic U21 3:3
09:30Ulverstone - Devonport U21 2:2
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
07:15New Town - Hobart City 5:107:30Hobart Utd. - Olympia Warriors 2:2
07:30South East Utd. - Glenorchy Knights U21 5:0
07:45Taroona - University of Tasmania 3:2
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Langwarrin - Northcote City 2:210:30George Cross - North Geelong 2:1
11:15Werribee City - Bentleigh 2:2
AUSTRALIA: WA State League
10:00Cockburn City - Gosnells City 1:010:00Gwelup Croatia - Dianella White Eagle 1:2
10:00Mandurah City - Joondalup Utd. 2:1
10:00Murdoch Melville - Subiaco 2:2
10:00Nedlands - Kingsley Westside 2:1
10:00Sorrento - Rockingham City 9:2
AUSTRALIA: A-League Women - Play-off
09:15Melbourne City F - Sydney F 0:1AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
59'Altach - Wolfsberger 0:158'BW Linz - Tirol 3:1
AUSTRIA: 2. Liga
15:30Horn - Bregenz 1:0AUSTRIA: Regionalliga Est
16:30Donaufeld Wien - Austria (Am) 4:217:00Mauerwerk - Leobendorf 2:1
AUSTRIA: Regionalliga Central
20:00Weindorf St. Anna - Gleisdorf -:-AUSTRIA: Regionalliga Vest
15:30Reichenau - Wals-Grunau 0:116:30A. Salzburg - Hohenems 1:2
57'Dornbirner SV - Bischofshofen 0:3
58'SC Imst - Rothis 1:1
54'TSV St. Johann - RW Rankweil 2:1
AUSTRIA: Burgenland
61'Halbturn - Kohfidisch 0:018:30Margarethen - USVS Rudersdorf -:-
17'Edelserpentin - Schattendorf 0:0
AUSTRIA: Karnten
58'Atus Ferlach - Volkermarkt 1:059'Bleiburg - Donau Klagenfurt 2:1
AUSTRIA: Niederosterreich
16:00SCU Kilb - Wiener Neustadt 0:417:15Ortmann - St. Peter in der Au 3:1
82'Retz - Kottingbrunn 3:0
17'Korneuburg - Waidhofen/Thaya 1:0
AUSTRIA: Oberosterreich
58'ASK St.Valentin - SPG Wels II 3:064'Bad Ischl - Schallerbach 1:2
61'Edelweiss - Pregarten 3:2
60'St. Martin im Muhlreis - Leonfelden 2:1
AUSTRIA: Salzburg
16:00USK Anif - Puch 1:459'Burmoos - Eugendorf 4:0
61'Strasswalchen - Golling 1:1
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
16:00FC Volders - Fugen 1:0AUSTRIA: Vorarlberg
14:00A. Lustenau (Am) - Hochst 1:090+'Admira Dornbirn - Lauterach 1:4
17:00FC Lustenau - Hard 3:0
61'Alberschwende - Gofis 1:1
18:00Horbranz - Rotenberg -:-
AUSTRIA: Wien
15:00Sportunion Mauer - Slovan HAC 3:017:00ASV 13 Wien - Wienerberger 2:4
17:00A XIII-Auhof Center - 1980 Wien 3:0
17:00Dinamo Helfort - SV Donau 1:1
AUSTRIA: Bundesliga Women
15:00Bergheim F - Altach/Vorderland F 1:2AZERBAIDJAN: Premier League
15:30Kapaz - Sumqayit 1:145+'Qarabag - Neftci Baku 2:0
BAHRAIN: Premier League
17'Al-Ahli Manama - Al-Hidd 0:117'Busaiteen - Al-Najma 0:0
17'Manama Club - Al-Muharraq 0:0
BANGLADESH: Premier League
12:45Bangladesh Police - Rahmatgonj MFS 2:013:00Fortis - Sheikh Russel 1:2
14:45Bashundara Kings - Abahani Limited 2:1
BELARUS: Vysshaya Liga
14:30Naftan - Gomel 0:216:30Slutsk - Slavia Mozyr 1:0
45+'Arsenal Dzyarzhynsk - Dynamo Brest 0:0
BELARUS: Pershaya Liga
13:00FC Slonim - Maxline 1:414:30Energetik-BGU - BATE 2 0:2
15:00Belshina - Zhodino 2 2:1
16:30BumProm Gomel - Volna Pinsk 1:2
17:00Belarus U17 - Niva Dolbizno 1:2
BELARUS: Vysshaya Liga Women
14:00Vitebsk F - Bobruichanka F 5:0BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
19:15KV Mechelen - Gent -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:45Cercle Brugge - Genk -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
17:00RWDM - Charleroi 1:3BELGIA: National Division 1
20:30Dessel - OC Charleroi -:-21:00Cappellen - Virton -:-
21:00Hoogstraten - Heist -:-
21:00Leuven B - Antwerp B -:-
21:00Lokeren-Temse - URSL Vise -:-
21:00Namur - Gent B -:-
21:00RAAL La Louviere - Knokke -:-
21:00Saint Eloois - Tienen -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
20:30La Calamine - Union Rochefortoise -:-20:30Tournai - Jette -:-
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
14:30Gent F - Club Brugge F 0:214:30Leuven F - RSC Anderlecht F 0:1
20:00St. Liege F - Genk F -:-
BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
20:00Mechelen F - Waregem F -:-BELGIA: 1st National - Feminin
16:30Moldavo F - St. Liege II F -:-18:00Aalst F - Club Brugge II F -:-
18:00Chastre F - Waregem II F -:-
18:00Genk II F - Alken F -:-
18:00Leuven II F - Famkes Merkem F -:-
18:00Mons F - RFC Liege F -:-
18:00RSC Anderlecht II F - Gent II F -:-
20:00Westerlo F - Tienen F -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00Dadje - Requins -:-18:00Espoir - ASPAC -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Adjidja - Avrankou Omnisport -:-18:00ASVO - Ainonvi -:-
18:00Aziza - Djeffa -:-
18:00Dynamique Djougou - Tonnerre -:-
18:00JAK - Etoiles Filantes -:-
18:00Ouidah - Police -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:30Zvijezda 09 - Igman K. 2:217:00Sloga Doboj - Sarajevo 0:1
21:45Borac Banja Luka - GOSK Gabela -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
59'Banovici - Hadzici 1:0Se asteaptă
dateleBFK Simm Bau - Gornji Rahic 1:1
Se asteaptă
dateleBratstvo Gracanica - Tomislav 1:0
Se asteaptă
dateleGradina Srebrenik - Stupcanica 0:1
Se asteaptă
dateleJedinstvo Bihac - Mladost DK 1:0
Se asteaptă
dateleKakanj - Gradacac 0:1
62'Sloboda - Gorazde 0:0
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
85'Kozara - Drina Zvornik 0:080'Kozarska Dubica - Mrkonjic Grad 0:1
80'Ljubic Prnjavor - Sutjeska Foca 1:0
89'Nevesinje - Omarska 2:1
79'Prijedor - BSK Banja Luka 2:1
81'Romanija Pale - Famos Vojkovici 2:1
80'Slavija - Laktasi 2:3
21:00Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Banja Luka -:-
BRAZILIA: Serie A
22:00Fluminense - Atletico-MG -:-00:30Bragantino - Flamengo -:-
BRAZILIA: Serie B
01:00Paysandu - Avai 0:003:30Coritiba - Sport Recife 0:1
23:00Chapecoense-SC - America MG -:-
00:00Vila Nova - Operario -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00Confianca - Tombense -:-23:00AmânatNautico - Ypiranga FC -:-
BRAZILIA: Serie D
01:00Iguatu - Santa Cruz de Natal 2:021:00Jacuipense - Sergipe -:-
21:00Real Brasilia - Ipora -:-
21:00Santo Andre - Patrocinense -:-
21:30Real Noroeste - Portuguesa RJ -:-
22:00AE Altos - Moto Club -:-
22:00Maranhao - River-PI -:-
22:00Nova Iguacu - Serra -:-
22:00AmânatNovo Hamburgo - Concordia -:-
23:00ASA - Petrolina -:-
23:00Ipatinga - Itabuna -:-
23:00Pouso Alegre - Sao Jose EC -:-
23:00Tocantinopolis - Cameta -:-
23:30AmânatHercilio Luz - Avenida -:-
23:30Sao Raimundo RR - Manauara -:-
00:00Agua Santa - Maringa FC -:-
BRAZILIA: Gaucho 2
21:00AmânatAimore - Monsoon -:-21:00AmânatPelotas - Lajeadense -:-
BRAZILIA: Goiano 2
21:30Centro Oeste - Santa Helena -:-BRAZILIA: Matogrossense 2
22:00Acao - Pocone -:-22:00Campo Novo - Caceres -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
21:00Aymores - Nacional de Muriae -:-21:00North Esporte Clube - Caldense -:-
21:00Valeriodoce - Democrata SL -:-
21:30Tupi-MG - Betim -:-
22:00Varginha - Mamore -:-
BRAZILIA: Paranaense 2
22:00Parana - Nacional PR -:-00:30Patriotas - Laranja Mecanica -:-
BRAZILIA: Paulista A4 - Play-off
21:00Rio Branco SP - Francana -:-BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
21:00AEA Aracatuba - Olimpia FC -:-21:00Manthiqueira - Atletico Mogi -:-
21:00Mauaense - Maua -:-
21:00Paulista - Colorado Caieiras -:-
21:00Tupa - Tanabi -:-
21:00Uniao Mogi - ECUS SP -:-
22:00Inter de Bebedouro - Fernandopolis -:-
22:00Sao Carlos - Flamengo SP -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
00:00Atl. Roraima - River-RR 2:402:00Nautico FC - Real Sao Luiz 1:0
BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
21:00Vitoria ES - Capixaba SC -:-BRAZILIA: Baiano U20
14:00Vitoria U20 - SSA U20 4:016:00Camacariense U20 - Estrela De Marco U20 3:1
21:00Bahia U20 - Juazeirense U20 -:-
21:00Barcelona U20 - Itabuna U20 -:-
21:00Grapiuna U20 - Vitoria da Conquista U20 -:-
21:00Jacobina U20 - Leonico U20 -:-
21:00Ypiranga U20 - Jacuipense U20 -:-
BRAZILIA: Brasiliense U20
21:00Botafogo DF U20 - Ceilandense U20 -:-21:00Canaa U20 - Samambaia U20 -:-
21:00AmânatCeilandia U20 - Capital DF U20 -:-
21:00Gama U20 - Paranoa U20 -:-
21:00AmânatGremio Valparaiso U20 - Planaltina U20 -:-
21:00AmânatLegiao U20 - Luziania U20 -:-
21:00AmânatReal Brasilia U20 - Samambaense U20 -:-
21:00Unai DF U20 - Brasiliense U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Avai U20 - Figueirense U20 -:-21:00Brusque U20 - Hercilio Luz U20 -:-
21:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
21:30Atletico GO U20 - Goias U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
15:30Athletico-PR U20 - Parana S.T.C. U20 3:221:00Operario U20 - Coritiba U20 -:-
21:30Araucaria U20 - Arapongas U20 -:-
21:30Azuriz U20 - Gremio Maringa U20 -:-
21:30Cianorte U20 - Sao Joseense U20 -:-
21:30Londrina U20 - Cascavel U20 -:-
22:00Rio Branco PR U20 - Batel U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Corinthians U20 - Aster Itaqua U20 -:-21:00Palmeiras U20 - Nacional SP U20 -:-
21:00RB Bragantino U20 - Metropolitano FC U20 -:-
21:00Santos U20 - Mauaense U20 -:-
21:00Sao Paulo U20 - GE Osasco U20 -:-
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
16:00Centro Limoeirense U20 - Petrolina U20 0:321:00Atletico Torres U20 - Central SC U20 -:-
21:00Belo Jardim U20 - Ipojuca U20 -:-
21:00CA Porto U20 - Serrano PE U20 -:-
21:00Santa Fe U20 - Ibis Sport Club U20 -:-
21:00Sete de Setembro U20 - Jaguar U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00AmânatJuventude F - Doce Mel F -:-22:003B da Amazonia F - UD Alagoana F -:-
22:30Remo F - Sport Recife F -:-
00:00Mixto F - Minas ICESP F -:-
BURKINA FASO: Premier League
17'AS Douanes - ASFA Yennega 1:017'Rahimo - Etoile Filante 1:0
17'Sonabel Ouagadougou - Bobo-Dioulasso 0:0
BURUNDI: Primus League
16:00Aigle Noir - Tigre Noir -:-16:00Kayanza - Inter Star 1:3
16:00Le Messager Ngozi - Amasipiri 2:2
16:00Moso Sugar - Musongati -:-
16:00Olympic S. - Dynamik 4:1
16:00Rukinzo - Flambeau du Centre 0:2
16:00Telaviv - Vital O -:-
CAMBODGIA: CPL - Grupă campionat
14:00Phnom Penh Crown - Visakha 0:214:00Svay Rieng - Boeung Ket 4:1
CANADA: Canadian Premier League
04:00Cavalry - Vancouver FC 3:1CAPUL VERDE: Campeonato Nacional
20:00Academica do Fogo - Juventude -:-20:00Boavista da Praia - FC Derby -:-
20:00Palmeira - Barreirense -:-
20:00Ultramarina - Sanjoanenses -:-
CHILE: Primera División
02:00Coquimbo - Huachipato 3:122:00Cobresal - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
19:30Deportes Temuco - CD Santa Cruz -:-19:30Magallanes - Barnechea -:-
22:00S. Morning - S. Wanderers -:-
00:30U. De Concepcion - San Felipe -:-
CHILE: Segunda Division
02:00Arturo Fernandez Vial - General Velasquez 1:122:00Osorno - Dep. Linares -:-
00:30AmânatLautaro - D. Puerto Montt -:-
CHILE: Primera Division Women
17:00Antofagasta F - U. De Chile F 1:252'U. Espanola F - Everton F 0:0
22:30Coquimbo F - S. Morning F -:-
23:00Colo Colo F - U. Catolica F -:-
CHINA: Super League
14:35Qingdao West Coast - Shandong Taishan 0:015:00Henan Songshan Longmen - Tianjin Jinmen Tiger 1:2
CHINA: Liga Jia
10:00Yanbian Longding - Heilongjiang Ice City 3:210:30Dalian Yingbo - Guangzhou FC 0:1
10:30Foshan Nanshi - Wuxi Wugou 2:0
14:30Chongqing Tonglianglong - Suzhou Dongwu 2:0
14:30Qingdao Red Lions - Yunnan Yukun 2:3
CHINA: Liga Yi
10:00Taian Tiankuang - Beijing Technology 0:011:00Guangxi Lanhang - Jiangxi Dark Horse 0:0
11:00Quanzhou Yassin - Shanghai Port B 1:2
11:00Shenzhen Juniors - Guangxi Hengchen 0:1
13:00Haikou Mingcheng - Hunan Billows 0:1
CHINA: Super League Women
10:00Shaanxi Changan F - Guangdong Meizhou F 0:210:00Wuhan Jiangda F - Yongchuan Chashan F 2:0
14:35Hainan Qiongzhong F - Shandong SL F 0:0
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
45+'AS Denguele - SO Armee 0:017'Bouake - Stella Adjame 0:0
17'Korhogo - Zoman 0:0
20:45Mouna - SOL -:-
COLUMBIA: Liga Women
03:00Millonarios F - Santa Fe F 1:023:30Dep. Cali F - La Equidad F -:-
23:30Pasto F - Real Santander F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Nathalys - Kondzo -:-17:15Leopard - CARA Brazzaville -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă campionat
16:00Lubumbashi Sport - Mazembe -:-16:00AmânatMazembe - St Eloi Lupopo -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30Tshinkunku - Blessing 1:116:30Sanga Balende - US Panda -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:30Seoul - Ulsan HD 0:110:30Pohang - Jeonbuk 1:0
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Gimpo FC - Bucheon 0:110:30Asan - Anyang 1:1
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Busan Kyotong - Paju Citizen 1:309:00Chuncheon - Daegu 2 1:1
09:00Gangneung - Ulsan Citizen 0:0
09:00Gimhae - Yangpyeong 2:0
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Grecia - Guanacasteca 0:1CROAŢIA: HNL
54'Slaven Belupo - Gorica 1:120:30Osijek - Lok. Zagreb -:-
CROAŢIA: Prva NL
15:50Sibenik - Jarun 2:061'Cibalia - Solin 1:2
59'Dubrava - Orijent 0:0
CROAŢIA: Druga NL
16:00Bjelovar - Kustosija 0:258'Dugo Selo - Jadran Porec 0:0
18:00Grobnican - Marsonia -:-
61'Hrvace - Opatija 2:1
18:00Jadran LP - Radnik Krizevci -:-
18:00Krk - Dragovoljac -:-
57'Trnje - Zdralovi 0:0
DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
15:00Skive - F. Amager 2:1DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:30VSK Aarhus - BK Frem 1:115:00Næsby - Ishoj 2:1
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
14:00Lyseng - SfB-Oure 5:014:00Vanløse - Young Boys 2:0
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Grupă campionat
14:45Aarhus F - Fortuna Hjorring F 3:516:00Brondby F - KoldingQ F 3:0
DANEMARCA: Elitedivisionen Women - Retrogradare
15:00Odense Q F - B93 F 1:015:00Thisted F - Naestved F 1:0
15:30Osterbro F - Aalborg F 1:1
DJIBOUTI: Division 1
15:00CDC Q7 - Dikhil -:-17:30Port - Hopital -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Orense - El Nacional 0:121:00Cumbaya - Macara -:-
23:30Mushuc Runa - LDU Quito -:-
EGIPT: Premier League
16:00Pharco - Ismaily 0:217'Al Ahly - El Gounah 0:0
17'El Daklyeh - Ceramica Cleopatra 0:0
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:45Municipal Limeno - Alianza FC -:-00:00Platense Municipal - Luis Angel Firpo -:-
00:15Dragon - Metapan -:-
00:15FAS - Aguila -:-
00:15Fuerte San Francisco - 11 Deportivo -:-
00:15Santa Tecla - Jocoro -:-
ELVEŢIA: Super League - Grupă campionat
17'Servette - Winterthur 2:021:30Lugano - St. Gallen -:-
ELVEŢIA: Super League - Grupă retrogradare
17'Grasshoppers - Lausanne Ouchy 0:0ELVEŢIA: Promotion League
16:00Biel - Lugano II 1:317:00Breitenrain - Servette U21 2:2
17:00Luzern II - Delemont 0:3
17:00Paradiso - Kriens 1:2
17:00Rapperswil - Bavois 1:1
17:00Zurich II - Etoile-Carouge 1:1
58'FC Basel II - Bruhl SG 1:1
45+'Young Boys II - Cham 0:0
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
15:30Vevey - Sarraz-Ecleplens 5:055'Echallens - Coffrane 3:0
56'Meyrin - La Chaux-De-Fonds 2:0
57'Monthey - Grand-Saconnex 0:1
58'Oberwallis Naters - Terre Sainte 3:1
21:00Lausanne II - Chenois -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
17:00Koniz - Concordia BS 0:217:00Schotz - Munsingen 3:1
17:00Solothurn - Emmenbrucke 2:2
17:00Wohlen - Muttenz 1:2
52'Rotkreuz - Courtetelle 1:0
17'Thun II - Dietikon 1:0
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
17:00Balzers - Gossau 4:017:00Hongg - Eschen 2:1
17:00Linth - Taverne 2:0
17:00Uzwil - Wettswil-Bonstetten 2:0
55'Freienbach - Tuggen 0:0
59'Winterthur II - Kreuzlingen 3:0
17'Grasshopper II - YF Juventus 0:0
17'Kosova - Mendrisio 1:0
ELVEŢIA: Super League Women - Play-off
15:00Young Boys F - Grasshopper F 4:317:00Zurich F - Luzern F 2:1
17'FC Basel F - St. Gallen F 0:0
20:00Servette F - Aarau F -:-
ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare
20:00Rapperswil F - Thun F -:-20:00Sion F - Wil F -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
17:00Gulf Heroes - Al Urooba 0:217:00Masfut - Al Fujairah 0:0
17:10Al Dhafra - Al-Taawon 0:0
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Nomme Utd - Kuressaare 1:117:00Narva - Parnu JK Vaprus 0:0
17'Paide - Tallinna Kalev 0:0
ESTONIA: Esiliiga
12:30Elva - FC Tallinn 2:312:30Viimsi JK - Tabasalu 1:0
17'Flora U21 - Tartu Welco 0:1
ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Saku Sporting F - Polva Lootos F -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League
16:15Ezulwini - Manzini Sea Birds 1:016:15Illovo - Manzini Wanderers 2:1
16:15Madlenya - Denver 0:3
16:15Rangers FC - Moneni Pirates 2:1
ETIOPIA: Premier League
15:00Sidama Bunna - Welayta Dicha 2:160'Hadiya Hossana - Fasil Kenema 1:0
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00Gvardiya - Ocean Kerch 0:416:00Kyzyltash - Alushta-Crimea 4:0
16:00TSK Simferopol - Inkomport 3:0
17'Sparta-KT - GFK Yalta 0:0
FILIPINE: PFL
10:00Manila Digger - Loyola 3:112:30Philippine Army - Davao Aguilas 0:5
15:00Manila Montet - Mendiola FC 1991 0:6
FINLANDA: Veikkausliiga
15:00Ilves - Oulu 3:217:00HJK - Ekenas 0:0
17'SJK - KuPS 0:0
FINLANDA: Ykkosliiga
16:00Jaro - SalPa 2:116:00JIPPO - SJK Akatemia 0:0
16:00TPS Turku - KaPa 2:1
FINLANDA: Ykkonen
16:00EPS - Atlantis 0:116:00KPV - Keski-Uusimaa 3:2
16:00Rovaniemi - Klubi 04 0:1
16:00VIFK - JJK Jyvaskyla 2:2
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
17:00Futura - GrIFK 0:117:00NJS - MyPa 3:1
18:00AmânatLahden Reipas - JaPS 2 -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
16:00HJS - Ilves-Kissat 5:116:00P-Iirot Rauma - Tampere Utd 2:1
16:00Poxyt - EBK 2:3
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
13:00SJK Akatemia 2 - OPS 2:160'OTP - JPS Jyvaskyla 0:0
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
16:00Honka F - JyPK F 1:045+'Aland Utd F - PK-35 Vantaa F 2:0
FINLANDA: Ykkonen Women
14:00EBK F - ONS Oulu F 0:015:00VJS F - VIFK F 0:1
FRANŢA: Ligue 2
16:00Auxerre - Paris FC 2:020:00Guingamp - St. Etienne -:-
FRANŢA: National
17'Rouen - Niort 1:0FRANŢA: National 2 - Group B
17'Saint-Pryve - Avoine 0:0FRANŢA: Cupa Franței Feminin
16:00PSG F - Fleury 91 F 1:0GAMBIA: GFA League
19:30Real Banjul - Bombada -:-19:30Team Rhino - Armed Forces -:-
19:30Wallidan - Banjul Utd -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
14:00Furth - Braunschweig 3:314:00Rostock - Karlsruher 1:2
21:30Kaiserslautern - Magdeburg -:-
GERMANIA: 3. Liga
15:00Aue - Bielefeld 1:015:00Dresda - Verl 0:1
15:00Freiburg II - Regensburg 3:1
15:00Munchen 1860 - Dortmund II 1:2
15:00Ulm - Viktoria Koln 2:0
87'Sandhausen - RW Essen 2:0
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Hannover II - Jeddeloh 4:014:00Phonix Lubeck - Drochtersen/Assel 0:2
14:30SC Weiche-08 - Spelle-Venhaus 1:0
15:00Eimsbutteler - VfB Oldenburg 1:2
15:00Havelse - Norderstedt 1:2
16:00Kilia Kiel - Teutonia Ottensen 0:2
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Jena - Altglienicke 2:217:00BFC Dynamo - Cottbus 0:2
GERMANIA: Regionalliga Vest
15:00Duren - Bocholt 1:115:00Koln II - Oberhausen 1:2
15:00Monchengladbach II - Fortuna Koln 2:1
15:00Schalke II - Dusseldorf II 2:2
15:00Wegberg-Beeck - Lippstadt 0:0
15:00Wiedenbruck - Aachen 0:4
15:00Wuppertaler - Ahlen 2:1
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00Bahlinger - Hoffenheim II 3:315:00Freiberg - Steinbach Haiger 1:1
15:00Koblenz - Balingen 2:5
15:00Offenbach - Kassel 1:2
15:00Schott Mainz - Fulda-Lehnerz 3:1
GERMANIA: Regionalliga Bayern
15:00Ansbach - Aubstadt 4:115:00Burghausen - Vilzing 1:2
15:00Furth II - Augsburg II 1:1
15:00Nurnberg II - Schweinfurt 3:0
15:30Bamberg - Memmingen 2:3
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
14:00Wismar - TB Berlin 1:115:00Dynamo Schwerin - Staaken 1:1
15:00Rathenow - Mahlsdorf 2:2
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Freital - Magdeburg II 2:215:00Krieschow - Einheit Wernigerode 1:1
15:00Ludwigsfelde - Plauen 0:0
15:00Motor Marienberg - Bischofswerdaer 2:1
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
15:00Flensburg - Hohenwestedt 4:315:00Neumunster - Oldenburger 5:1
15:00Nordmark Satrup - Inter Turkspor Kiel 5:0
15:00VfR Neumunster - Heider SV 2:3
15:30Preussen Reinfeld - Todesfelde 1:5
16:00Dornbreite Lubeck - SC Weiche-08 II 3:1
GERMANIA: Oberliga Bremen
15:00Blockdiek - Geestemunde 3:315:00TURA Bremen - Blumenthaler 2:5
15:00Woltmershausen - Brinkumer 1:2
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
15:00BSV Rehden - Ramlingen-Ehlershausen 1:115:00Schoningen - Eintracht Celle 2:0
16:00Delmenhorst - Rotenburger 2:0
16:00Eilvese - Bersenbruck 2:3
17'Emden - Hildesheim 0:1
GERMANIA: Oberliga Westfalen
20:00Turkspor Dortmund - ASC 09 Dortmund -:-GERMANIA: Oberliga Hessen
15:00Giessen - TUS Dietkirchen 4:115:00Stadtallendorf - Alzenau 2:3
15:00VfB Marburg - Eddersheim 0:2
15:30Baunatal - Erlensee 3:0
16:00Hanau - RW Walldorf 6:4
16:00Hunfelder - Fernwald 3:2
16:00SV Steinbach - Waldgirmes 2:0
17:00Friedberg - Hanauer SC 2:4
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Gonsenheim - Karbach 4:015:00Pirmasens - Worms 1:4
16:00Arminia Ludwigshafen - Cosmos Koblenz 0:0
16:30Auersmacher - Kaiserslautern II 0:3
16:30Baumholder - Engers 1:1
16:30Diefflen - SpVgg Quierschied 2:2
16:30Pfeddersheim - Waldalgesheim 1:0
19:00Bitburg - RW Koblenz -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
16:00Bayern Hof - Hankofen-Hailing 1:116:00Coburg - Gebenbach 0:0
16:00Donaustauf - Kornburg 2:4
16:00Neumarkt - Ingolstadt II 2:2
17:00Abtswind - Eichstatt 3:3
17:00Cham - ATSV 2:0
17:00Fortuna Regensburg - Wurzburger FV 1:0
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
12:30Kirchanschoring - Deisenhofen 1:215:00Heimstetten - Landsberg 3:1
15:00Rain/Lech - Schwaben Augsburg 1:3
15:30Ismaning - Turkspor Augsburg 3:0
15:30Sonthofen - Kirchheimer 3:0
16:00Gundelfingen - Kottern-St. Mang 2:1
17'Pipinsried - Dachau 0:0
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Backnang - Reutlingen 1:115:00FC Holzhausen - Pforzheim 2:3
15:00Grossaspach - Bietigheim-Bissingen 0:0
15:00Normannia Gmund - VfR Mannheim 0:0
15:00Ravensburg - Oberachern 1:1
15:30Offenburger - Hollenbach 2:0
16:30Essingen - Mutschelbach 0:0
16:30Villingen - Goppinger 1:1
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
17'SW Essen - Hamborn 0:017'Uerdingen - Mulheimer FC 97 1:0
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
12:00Rostock U19 - Dresda U19 4:112:00Werder Bremen U19 - Jena U19 4:0
14:00Braunschweig U19 - Hamburger SV U19 1:2
14:00St. Pauli U19 - Wolfsburg U19 0:5
15:00Union Berlin U19 - Hannover U19 1:2
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
13:00Ingolstadt U19 - Augsburg U19 2:114:00Karlsruher U19 - Frankfurt U19 3:2
15:00Bayern U19 - Sandhausen U19 5:2
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
12:00Viktoria Koln U19 - Alemannia Aachen U19 3:1GERMANIA: Bundesliga - Feminin
13:00Leverkusen F - Bayern F 1:215:00Hoffenheim F - Eintracht Frankfurt F 1:3
GHANA: Premier League
PauzăKarela - Nations FC 0:0GHANA: Division One League
13:00Steadfast - Wa Power 1:252'Golden Kick - Home Stars 0:0
59'Nania - Akatsi All Stars 3:2
PauzăRospak - Swedru All Blacks 1:1
55'Young Redbull - Sefwi All Stars 1:1
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Mons Calpe - Europa Point -:-GRENADA: Premier Division
23:00AmânatCamerhogne - Hard Rock -:-23:00AmânatFontenoy - Hard Rock -:-
23:00AmânatHurricanes - SAB Spartans -:-
23:00AmânatMt. Rich - St. John's -:-
23:00AmânatQueens Park Rangers - Shamrock -:-
GUINEA: Ligue 1
19:00Renaissance - Gangan -:-19:00SOAR - Flamme Olympique -:-
19:00Wakriya - Horoya -:-
HONDURAS: Liga Nacional - Retrogradare
00:00UPNFM - Vida -:-HONG KONG: Premier League
10:00Southern District - Tai Po 0:013:00AbandonEastern AA - Hong Kong FC 0:0
INDIA: ISL - Play-off
17:00Mohun Bagan - Mumbai City 1:3INSULELE FEROE: Premier League
17:00Toftir - Runavik 1:220:00Streymur - Vikingur -:-
20:30Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-
INSULELE FEROE: 1. Deild
15:30B36 Torshavn 2 - TB Tvoroyri 2:215:30FC Suduroy - HB Torshavn 2 2:1
58'Hoyvik - Argir 0:0
IORDANIA: Premier League
20:45Maan - Al Ramtha -:-IRAK: Stars League
15:30Al Shorta - Newroz 4:415:45Al-Qassim - Al Zawraa 1:3
18:00AmânatAl-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-
18:00AmânatAl Zawraa - Naft Missan -:-
18:00AmânatBaghdad - Zakho -:-
18:00AmânatKarbala - Duhok -:-
PauzăZakho - Naft Al-Basra 1:0
20:15Al Wasat - Karbala -:-
22:15Al Kahraba - Al Najaf -:-
IRLANDA: National League Women
16:00Shelbourne F - Bohemians WFC F 1:059'Shamrock Rovers F - Peamount F 0:2
17'Galway United F - DLR Waves F 0:0
20:00Wexford F - Sligo Rovers F -:-
21:35Cork City F - Treaty Utd F -:-
IRLANDA DE NORD: Cupa
16:30Cliftonville - Linfield 3:1d.p.ISLANDA: Besta deild karla
17:00Hafnarfjordur - Vestri 3:2ISLANDA: Division 1
17:00Dalvik/Reynir - Vestmannaeyjar 3:1ISLANDA: Division 2
17:00Fjardabyggd/Leiknir - Throttur Vogar 2:017:00Haukar - Hottur / Huginn 4:0
17:00Reynir - Aegir 0:3
17:00Selfoss - Kormakur/Hvot 1:0
17'KFG Gardabaer - Fjallabyggd 0:0
19:00Olafsvik - Volsungur -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
55'H. Haifa - H. Beer Sheva 2:020:00Maccabi Bnei Raina - M. Haifa -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
17:00Netanya - H. Tel Aviv 0:120:00H. Petah Tikva - Hapoel Jerusalem -:-
ITALIA: Serie D - Group G
16:00Flaminia - Latte Dolce 0:2ITALIA: Primavera 1
12:00Monza U19 - Frosinone U19 2:114:00Inter U19 - Verona U19 3:3
16:00AS Roma U19 - Lazio U19 0:0
ITALIA: Primavera 2
12:00Bari U19 - Crotone U19 1:112:00Como U19 - Udinese U19 4:3
12:00Cosenza U19 - Ternana U19 4:0
12:00Pescara U19 - Palermo U19 4:0
12:00Spezia U19 - Salernitana U19 3:4
12:00Sudtirol U19 - Parma U19 1:0
12:15Cesena U19 - Entella U19 1:1
16:00AlbinoLeffe U19 - Padova U19 2:0
16:00Alessandria U19 - Brescia U19 0:10
16:00Cittadella U19 - Vicenza U19 2:2
16:00FeralpiSalo U19 - Renate U19 1:1
16:00Monopoli U19 - Benevento U19 0:0
16:00Napoli U19 - Ascoli U19 0:0
16:00Perugia U19 - Pisa U19 1:0
16:00Reggiana U19 - Cremonese U19 0:2
16:00Spal U19 - Venezia U19 2:2
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00Miyazaki F - Harima Albion F 2:007:00Yokohama FC Seagulls F - Setagaya Sfida FC F 0:0
KAZAHSTAN: Premier League
12:00Kyzylzhar - Turan 0:112:00Zhenis - Yelimay Semey 1:2
14:30Kairat Almaty - Atyrau 1:0
14:30Tobol - Zhetysu 1:0
17:00Aktobe - FC Astana 1:1
KENYA: Premier League
13:00Muhoroni Youth - Bidco United 1:315:00KCB - Kariobangi Sharks 0:3
15:00Muranga - Gor Mahia 1:3
15:00Sofapaka - Shabana 0:1
KENYA: Super League
12:00Naivas FC - Vihiga 1:112:00Rainbow - Kisumu All-Stars 1:0
13:00Mathare Utd. - Dimba Patriots 0:0
13:00Mulembe United - Kibera 2:2
15:00Assad - Gusii -:-
15:00Mombasa Stars - Migori 0:0
LESOTHO: Premier League
16:00ACE Maseru - Liphakoe -:-16:00LMPS - Machokha 2:0
16:00Manonyane - CCX 1:1
16:00Matlama - Likila 1:0
LETONIA: 1. Liga
13:00Riga FC 2 - Alberts JDFS 2:215:00Valmiera 2 - AFA Olaine 3:2
59'RFS 2 - Ogre United 3:0
17'Skanste - Rezekne 0:0
LETONIA: Cupa
16:00Bebri - JFC Viola 3:2LETONIA: 1. Liga Women
13:00Auda F - Riga FC F 2:214:00FK Liepaja F - Rigas F 5:0
14:00SFK Riga F - FK Olaine F 5:0
LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Al Sahel - Al Hikma 0:0LIBIA: Premier League
17:00AmânatAl Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-17:00AmânatAl Murooj - Al-Anwar -:-
17:00AmânatAl Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
17:00AmânatAl-Suqoor - Al Taawun -:-
17:00AmânatAl Tahaddi - Al-Nasr -:-
LITUANIA: I Lyga
12:00Ekranas - BE1 NFA 2:114:00BFA Vilnius - Riteriai 0:2
16:00Kauno Zalgiris 2 - Banga 2 2:1
LITUANIA: Cupa
61'Statyba-Sendvaris - Jonava 1:2LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
00:00Jamaica U17 - Trinidad Tobago U17 0:1LUME: Meciuri amicale între cluburi
15:15Penang (Mys) - Perak (Mys) 1:2LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
12:00Azerbaijan U16 F - Kazakhstan U16 F 2:3pen12:30Croaţia U16 F - Grecia U16 F 3:0
15:00Belarus U16 F - Turcia U16 F 1:3
18:30Ungaria U16 F - Israel U16 F -:-
MACAU: Elite League - Grupă retrogradare
14:00University of Macau - Sporting Macau -:-16:00Monte Carlo - Tak Chun Ka I -:-
MACEDONIA DE NORD: 1. MFL
57'Brera Strumica - Bregalnica 1:159'Rabotnicki - Tikves 2:0
57'Shkupi - Shkendija 0:1
56'Struga - KF Gostivar 1:0
60'Vardar - Makedonija GP 0:0
62'Voska Sport - Sileks 1:1
MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
14:00Bashkimi - Pelister 1:214:00Belasica - Vardar Negotino 0:0
14:00Novaci - Karaorman 6:0
14:00Ohrid - Detonit Plackovica 3:1
14:00Osogovo - FK Skopje 2:1
14:00Pobeda - Arsimi 0:3
14:00Sasa - Kozuf Gevgelija 1:0
14:00Teteks - Besa 1976 0:7
MALAWI: Super League
15:30Baka City - Silver Strikers 0:215:30Big Bullets - Mighty Wanderers 1:1
15:30Mzuzu City - Moyale Barracks 1:1
MALI: Premiere Division
19:30Onze Createurs - USC Kita -:-19:30US Bougouni - Korofina -:-
21:30AS Police - Bougouba -:-
MALTA: Premier League
15:00Hamrun - Hibernians 1:1MAROC: Botola 2
17'Dcheira - RAC Casablanca 0:117'Fes - Ittifaq Marrakech 0:0
19:00Jeunesse - Rapide Oued Zem -:-
17'Khouribga - Chabab Atlas Khenifra 0:1
MAURITANIA: Ligue 1
20:00Douane - Inter Nouakchott -:-22:50Chemal - Nouadhibou -:-
MAURITIUS: Super League
14:30Port Louis - Entente Boulet 3:1MEXIC: Liga Premier Serie A - Play-off
20:00Deportiva Venados - Petroleros Salamanca -:-MEXIC: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
20:00Correcaminos 2 - Mineros de Fresnillo -:-20:00Leones Negros 2 - Cimarrones de Sonora 2 -:-
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
53'Cruz Azul U23 - U.N.A.M. U23 1:145+'Pachuca U23 - Puebla U23 0:1
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
02:00Necaxa F - Atl. San Luis F 2:102:00Puebla F - Toluca F 1:2
04:06Atlas F - Cruz Azul F 1:1
06:06Tijuana F - Leon F 1:1
21:00U.N.A.M. F - Queretaro F -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
16:00Petrocub - Dacia Buiucani 7:058'S. Tiraspol - Milsami 1:0
20:00Balti - Zimbru -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
16:00Saxan Gagauz Yeri - Victoria 0:1MONGOLIA: Premier League
11:15Khangarid - FC Ulaanbaatar 2:114:15Falcons - Brera Ilch 6:1
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Costa do Sol - UD Songo 2:2MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga
61'Arsenal Tivat - Buducnost 0:256'Jedinstvo - Mornar 3:3
58'Jezero - Mladost DG 0:0
58'Rudar - Decic 0:3
17'Sutjeska - Petrovac 0:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători
00:00Jalapa - Diriangen -:-NIGER: Super Ligue
18:15Douanes Niamey - ASFAN -:-18:15Zumunta - Espoir -:-
NIGERIA: NNL
17:00Beyond Limits FC - Abia Comets -:-17:00Dakkada FC - Smart City -:-
17:00Giant Brillars - One Rocket -:-
NORVEGIA: Eliteserien
17'Brann - Rosenborg 1:0NORVEGIA: OBOS-ligaen
17:00Egersund - Lyn 1:117:00Levanger - Sogndal 0:0
17:00Mjondalen - Aalesund 1:1
17:00Raufoss - Åsane 1:0
17:00Sandnes - Moss 3:3
17:00Stabaek - Kongsvinger 5:0
17:00Start - Ranheim 0:0
17:00Vålerenga - Bryne 1:0
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
15:00V. Haugesund - Notodden 3:116:00Lysekloster - Halden 5:0
16:00Orn - Hodd 3:2
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00Grorud - Eidsvold 2:215:00Kjelsås - Follo 2:0
16:00Skeid - Ull/Kisa 0:2
21:30Stjordals Blink - Tromsdalen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
15:00Bjarg - Askoy 2:015:00Froya - Stord 4:4
15:00OS - Fana 1:3
15:00Sandviken - Forde 4:0
16:00Loddefjord - Floro 2:2
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Vindbjart - Pors 1:216:00Mandalskameratene - Vidar 2:4
16:00Vigor - Sola 1:5
17:00Odd 2 - Brodd 1:1
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
15:00Oppsal - Nordstrand 0:216:00Asker - Gamle Oslo 4:3
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
14:00Nardo - Lillestrom 2 5:416:00Byåsen - Trygg/Lade 0:1
16:00Melhus - Orkla 0:3
16:00Tiller - Surnadal 4:1
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
16:00Funnefoss/Vormsund - Gjellerasen 0:016:00Skjetten - Lørenskog 1:3
20:00Lokomotiv Oslo - Bjorkelangen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
13:30Fyllingsdalen - Floya 2:2NORVEGIA: Toppserien - Feminin
15:00Asane F - Vålerenga F 0:315:00Lyn F - Stabaek F 1:7
15:00RØA F - Arna-Bjørnar F 4:0
74'LSK Kvinner F - Kolbotn F 1:1
NORVEGIA: Division 1 Women
14:00Odd F - Aalesund F 0:116:00Honefoss F - Ovrevoll Hosle F 6:0
17:00Fyllingsdalen F - Viking F 1:2
OLANDA: Tweede Divisie
14:30Excelsior Maassluis - AFC 2:115:30ACV Assen - HFC 0:0
15:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys 3:3
15:30Katwijk - Jong Sparta Rotterdam 3:4
15:30Lisse - Scheveningen 0:2
15:30Noordwijk - ADO 20 Heemskerk 2:2
15:30Spakenburg - Quick Boys 5:1
16:00Kozakken Boys - GVVV 0:4
16:30Jong Almere City - De Treffers 1:3
OLANDA: Derde Divisie
15:00DEM - DVS '33 Ermelo 0:215:00HV & CV Quick - Kloetinge 3:1
15:00Sparta Nijkerk - Hoogeveen 3:2
15:30Barendrecht - Groene Ster 3:1
15:30Rijnvogels - HSC '21 0:1
15:30RKAV Volendam - Genemuiden 3:0
15:30Staphorst - Kampong 1:1
15:30SteDoCo - TOGB 1:0
15:30VV DOVO - Eemdijk 5:2
16:00Blauw Geel - GVV Unitas 4:2
16:00ODIN '59 - Harkemase Boys 2:2
16:00Sportlust - AWC 2:0
16:00Urk - IJsselmeervogels 1:6
16:00VVSB - USV Hercules 2:1
17:00Rosmalen - Baronie 4:4
60'UNA - Hoek 1:1
OLANDA: Divisie 1 U21 - Spring Season
16:00Cambuur U21 - Nijmegen U21 3:116:00FC Twente/Heracles U21 - G.A. Eagles U21 5:1
OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
13:00Feyenoord U18 - Alkmaar U18 3:213:00Groningen U18 - Willem II U18 -:-
13:00Vitesse U18 - PSV U18 4:1
14:30Ajax U18 - Utrecht U18 3:0
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:30Ameliano - Guarani 0:303:00Libertad - Cerro Porteno 1:3
03:00Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0:1
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15San Lorenzo - Atl. Tembetary 1:002:303 De Febrero - Pastoreo 1:1
17:00Fernando de la Mora - Martin Ledesma 1:1
17:00Rubio Nu - Deportivo Santani 2:1
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00ADT Tarma - U. de Deportes 2:002:00Cienciano - Cesar Vallejo 1:1
04:30A. Lima - Cajamarca 1:0
21:00Los Chankas - Cusco -:-
23:30Carlos Mannucci - Deportivo Garcilaso -:-
23:30Comerciantes Unidos - Union Comercio -:-
PERU: Liga 2
23:00AmânatCarlos Stein - ADA Jaen -:-23:00AmânatComerciantes - U. San Martin -:-
23:00AmânatDep. Municipal - Santos -:-
23:00AmânatDeportivo Coopsol - Binacional -:-
23:00AmânatMoquegua - Ayacucho -:-
23:00AmânatPirata - Alianza Huanuco -:-
PERU: Liga Women
18:30Cesar Vallejo F - Defensores F -:-21:00Dep. Municipal F - U. de Deportes F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
16:00LKS Lodz - Slask 1:245+'Zaglebie - Rakow 1:0
21:00Stal Mielec - Jagiellonia -:-
POLONIA: Division 1
16:00R. Rzeszow - Legnica 1:145+'Lechia - Tychy 1:0
21:00Katowice - S. Rzeszow -:-
POLONIA: Division 2
13:00Stezyca - Wisla Pulawy 1:314:30Lech II - KKS Kalisz 1:1
55'Elblag - Hutnik Krakow 0:0
45+'Ol. Grudziadz - S. Wola 0:1
POLONIA: III Liga - Group I
16:00Grodzisk M. - Pelikan 3:116:00Sulejowek - Zambrow 1:3
17:00Wikielec - Jagiellonia II 0:3
62'LKS Lomza - Legia II 3:1
POLONIA: III Liga - Group II
17:00Elana Torun - Swinoujscie 0:017:00Vineta W. - Stolem Gniewino 1:1
58'Kleczew - Solec Kujawski 2:2
45+'Swit Skolwin - Starogard Gdanski 1:0
POLONIA: III Liga - Group III
15:00Stilon Gorzow - Bytom Odrzanski 1:161'Jelenia Gora - Goczalkowice Zdroj 0:0
59'Pawlowice - Gwarek Tarnowskie Gory 1:1
PauzăZ. Gora - Warta Gorzow 0:1
POLONIA: III Liga - Group IV
13:00KS Wieczysta Krakow - Wisloka Debica 5:114:00Podhale Nowy Targ - Unia Tarnow 2:1
16:30Wislanie Jaskowice - Chelmianka Chelm 0:0
17:00Czarni Polaniec - Biala Podlaska 1:0
61'Karpaty Krosno - Avia Swidnik 1:2
POLONIA: Central Youth League
12:00Korona U19 - Zaglebie U19 3:512:00Warta P. U19 - Wisla U19 4:1
POLONIA: Ekstraliga Women
13:00Leczna F - Medyk Konin F 2:0PORTUGALIA: Liga Portugal
87'Boavista - Gil Vicente 1:183'Rio Ave - Guimaraes 2:0
20:00Sporting - Portimonense -:-
22:30Chaves - FC Porto -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Feirense - Leiria 1:016:00Academico Viseu - Leixoes 1:1
85'Oliveirense - Tondela 2:1
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa promovare
16:00Lusitania FC - Braga B 3:256'Academica - Atletico 1:0
20:00Varzim - Felgueiras -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupă retrogradare
56'1º Dezembro - Caldas 0:053'Canelas 2010 - Fafe 0:1
56'Oliveira Hospital - Pero Pinheiro 1:0
53'SC Vianense - Anadia 0:0
55'Sporting B - Amora 3:0
53'Trofense - Sanjoanense 0:0
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
17'Academico Viseu U19 - Sporting U19 0:217'Guimaraes U19 - Braga U19 0:0
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
13:00Estoril U19 - SC Lusitania U19 0:217:00Vizela U19 - Maritimo U19 2:3
17'Belenenses U19 - Academica U19 0:0
17'Chaves U19 - Rio Ave U19 0:0
17'Ferreira U19 - Boavista U19 0:0
17'Setubal U19 - Beira Mar U19 0:1
17'Torreense U19 - Alverca U19 0:0
19:30Lusitania FC U19 - Gil Vicente U19 -:-
PORTUGALIA: Liga BPI Women
13:00Albergaria/Durit F - Torreense F 1:113:30Racing Power F - Famalicao F 1:0
54'Braga F - Damaiense F 0:0
QATAR: Qatar Cup
17'Al-Wakra - Al-Rayyan 0:0REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă campionat
17'Slavia Praga - Ostrava 0:0REPUBLICA CEHĂ: FORTUNA:LIGA - Grupă retrogradare
16:00Ceske Budejovice - Bohemians 2:116:00Jablonec - Karvina 3:2
16:00Pardubice - Zlin 2:0
REPUBLICA CEHĂ: FNL
15:00Dukla Praga - Vlasim 5:155'Kromeriz - Sparta Praga B 0:1
57'Lisen - Prostejov 0:0
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Motorlet Prague - Hostoun 1:015:30FK Robstav - Povltavska FA 2:4
17'Karlovy Vary - Kraluv Dvur 0:0
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:30Prepere - Usti n. L. 0:011:30Teplice B - Zivanice 1:0
55'Ceska Lipa - Banik Most-Sous 1:0
59'Velvary - Pardubice B 0:1
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Bohunice - Trinec 0:111:15Rosice - Karvina B 3:1
11:30Blansko - Uhersky Brod 2:2
56'Start Brno - Frydlant n. O. 1:0
19:00Hlucin - FK Frydek-Mistek -:-
20:00SK Hranice - Ostrava B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:30FK Komarov - Katovice 4:011:30Jindrichuv Hradec - Sokolov 1:1
57'Horovice - Cesky Krumlov 2:0
55'Pribram B - Marianske Lazne 0:0
56'Rokycany - Doubravka 0:1
58'Sobeslav - Aritma Prague 1:0
62'Tachov - Klatovy 3:1
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:15Hrebec - Slany 2:111:15Steti - Admira Prague B 1:1
11:15Ujezd Prague - Neratovice 1:1
17:00Hvezda Cheb - Meteor Prague 0:2
Se asteaptă
dateleCesky Brod - Brandys n. Labem 1:0
Se asteaptă
dateleNespeky - Olympie Brezova 0:0
53'Ostrov - Louny 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:15Benesov - Turnov 5:111:15Chrudim B - Hlinsko 3:1
58'Dobrovice - Spoje Prague 0:0
58'Novy Bydzov - Kosmonosy 1:1
Se asteaptă
dateleUsti nad Orlici - Letohrad 0:0
56'Vysoke Myto - Benatky 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Havlickuv Brod - Zdirec n. D. 1:190+'Nove Mesto na Morave - Lisen B 1:3
REPUBLICA CEHĂ: Division E
11:00Kostelec na Hane - Nove Sady 2:015:00Vsetin - Slavicin 5:0
Se asteaptă
dateleBzenec - Batov 3:0
Se asteaptă
dateleHFK Olomouc - Strani 0:0
88'Novy Jicin - FK Kozlovice 0:0
86'Rymarov - Skastice 3:0
REPUBLICA CEHĂ: Division F
12:00Bridlicna - Vratimov 0:387'Hlubina - Bohumin 2:0
Se asteaptă
dateleRepiste - Jesenik 3:1
81'Sumperk - Opava B 2:0
81'Valasske Mezirici - Bruntal 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
11:15Mirovice - FC Semice 2:011:30Rudolfov - Protivin 1:3
Se asteaptă
dateleTJ Osek - Malse Roudne 2:3
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
18:00Lednice - Bystrc -:-Se asteaptă
dateleMoravska Slavia - Boskovice - Letovice 0:0
18:00Ratiskovice - Svratka Brno -:-
Se asteaptă
dateleSK Krumvir - Mutenice 3:0
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:30KV Dvory - Citice 7:011:30Trstenice - Hroznetin 2:2
Se asteaptă
dateleChodov - Touzim 4:0
Se asteaptă
dateleUnion Nove Sedlo - Kralovske Porici 1:0
Se asteaptă
dateleVintirov - Lomnice 3:2
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Lazne Belohrad - Trebes 2:154'Dvur Kralove - Tyniste n. Orl. 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Velke Hamry B - Straz p. Ralskem 7:2Se asteaptă
dateleHradek nad Nisou - Kostalov-Libstat 3:0
18:00Rapid Liberec - Chrastava -:-
Se asteaptă
dateleSedmihorky - FC Pencin 1:0
57'Zelezny Brod - Frydlant 2:1
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
11:15Cesky Tesin - Dolni Benesov 4:083'Brusperk - Dolni Datyne 6:1
83'Haj ve Slezsku - Kravare 1:0
Se asteaptă
dateleHermanice - Jakubcovice 1:1
Se asteaptă
dateleKrasne Pole - Koberice 0:1
86'Petrvald na Morave - Orlova 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
11:30Litovel - Urcice 0:117:30Mohelnice - Postrelmov -:-
Se asteaptă
dateleRapotin - Velke Losiny 0:1
Se asteaptă
dateleZelatovice - SK Lipova 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
Se asteaptădateleChocen - Holice 0:0
53'Libisany - Svitavy 1:3
Se asteaptă
dateleLitomysl - SK Pardubicky 0:1
Se asteaptă
datelePrelouc - Moravany 1:0
REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
11:15Horni Briza - Nyrsko 1:112:00Rapid Plzen - Petrin Plzen B 1:2
14:30Kaznejov - Kosutka Plzen 0:1
Se asteaptă
dateleChotikov - Sokol Radnice 0:0
Se asteaptă
dateleVejprnice - Sokol Lhota 0:0
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
11:15Branik - Motorlet Prague B 4:111:15Zizkov B - Vysehrad 0:4
11:30Dukla JM - Podoli Praha 2:2
11:30Kralovice - Predni Kopanina 0:6
11:30Zlicin - Tempo Prague 1:3
11:45Treboradice - Kolovraty 1:2
Se asteaptă
dateleDolni Chabry - Uhrineves 0:1
58'Stresovice - CAFC 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
11:15Kutna Hora - Pruhonice 2:311:15Libis - Povltavska FA B 2:2
11:30SK Chlumec - SK Doksy 3:0
Se asteaptă
dateleDobris - Tuchlovice 0:0
Se asteaptă
dateleTochovice - Milin 0:1
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
11:30Oldrichov - Nestemice 1:416:00Ledvice - Modlany 3:2
Se asteaptă
dateleBrna - Srbice 2:1
62'FK Jilove - Banik Most - Sous B 4:1
57'Usti n. L. B - Krupka 0:2
56'Vilemov - Cernovice 1:1
60'Zatec - Probostov 2:0
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
Se asteaptădateleBystrice n. Pern. - Velke Mezirici B 2:0
Se asteaptă
dateleKamenice nad Lipou - Zdar na Sazavou B 2:0
Se asteaptă
dateleRapotice - FS Trebic 1:1
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
16:00Stitna nad Vlari - Slusovice 0:085'Bystrice pod Hostynem - Francova Lhota 3:2
82'Kvasice - Brumov 6:1
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
11:00Ceske Budejovice U19 - Ostrava U19 3:011:00Liberec U19 - Sparta Praga U19 1:1
11:15Dukla Praga U19 - Slavia Praga U19 1:2
12:00Jihlava U19 - Frydek-Mistek U19 3:1
12:00Mlada Boleslav U19 - Brno U19 2:3
12:00Pardubice U19 - Plzen U19 0:2
12:00Sigma Olomouc U19 - Slovacko U19 0:3
12:00Zlin U19 - Karvina U19 4:1
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
13:30Sparta Praga F - Liberec F 5:016:00Slovacko F - Slavia Praga F 0:3
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
12:00Lok. Brno F - Pardubice F 1:213:00Ostrava F - Plzen F 1:1
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupa promovare
12:00Olomouc F - Lisen F 2:115:30FC Praha F - Sparta Praga B F 1:0
REPUBLICA CEHĂ: 2. Liga Women - Grupă retrogradare
11:30Teplice F - Dukla Praga F 1:3REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - San Cristobal -:-RUSIA: Premier League
17:00Orenburg - Samara 2:119:30Krasnodar - Akhmat Grozny -:-
RUSIA: FNL
07:00SKA Khabarovsk - Kamaz 0:014:30Khimki - Saratov 5:4
15:00Chernomorets Novorossijsk - Torpedo Moscow 1:2
17:00Alania Vladikavkaz - Yaroslavl 1:1
86'Neftekhimik - Yenisey 0:0
17'Dynamo Makhachkala - Volgar-Astrakhan 1:0
19:30Rodina Moscow - Arsenal Tula -:-
RUSIA: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
09:00Omsk - D. Bryansk 2:114:30S. Kostroma - Kaluga 5:2
16:00Kursk - Ulyanovsk 1:0
16:00Mashuk - Tekstilshtik 0:3
17:00Khimik - Miass 1:0
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Dynamo Stavropol - Alania 2 0:116:00Astrakhan - Kamensk-Shakhtinsky 1:1
16:00FK Pobeda - Nazran 0:0
16:00Kholding - Rubin Yalta 0:2
16:00Nalchik - Legion Makhachkala 1:2
17:00FC Sevastopol - Maykop 0:0
17:00Rostov 2 - Forte Taganrog 1:3
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Zvezda St. Peterburg - Vladimir 1:3RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
17:00Spartak Tambov - SKA Khabarovsk 2 2:1RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00Samara 2 - Nosta 2:113:00Ural 2 - Lada Togliatti 2:1
14:00Kirov - Volna Nizhegorodskaya 3:2
15:00Uralets Nizhny Tagil - Pari NN 2 1:1
16:30Akron Togliatti 2 - Orenburg 2 0:1
RUSIA: Supreme Division Women
12:00Zvezda F - Krasnodar F 2:013:00Lok. Moscova F - FK Yenisey F 2:0
17:00Zenit F - Samara F 2:0
17'Din. Moscova F - Chertanovo M. F 0:0
RWANDA: Premier League
16:00Amagaju - Sunrise 1:016:00Bugesera - Muhazi United 0:0
16:00Police - Etoile de L'Est 1:2
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
16:00La Fiorita - Murata 1:345+'Cosmos - Tre Penne 1:0
SÃO TOMÉ ȘI PRÍNCIPE: Campeonato Nacional
18:00CD Guadalupe - Trindade -:-18:00Palmar - Caixao Grande -:-
18:00Praia Cruz - UDRA -:-
SCOŢIA: Premiership - Grupă campionat
17:00Celtic - Hearts 3:017:00Dundee FC - St. Mirren 1:3
SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare
17:00Aberdeen - St. Johnstone 1:017:00Motherwell - Livingston 4:1
17:00Ross County - Hibernian 2:1
SCOŢIA: League One
17:00Cove Rangers - Edinburgh City 3:117:00Falkirk - Alloa 2:2
17:00Hamilton - Kelty Hearts 4:1
17:00Montrose - Queen of South 3:2
17:00Stirling - Annan 1:1
SCOŢIA: League Two
17:00Bonnyrigg Rose - Forfar 4:017:00East Fife - Spartans 1:2
17:00Elgin - Clyde 0:3
17:00Peterhead - Dumbarton 2:1
17:00Stranraer - Stenhousemuir 2:0
SCOŢIA: League Two - Relegation - Play Offs
17:00Buckie Thistle - East Kilbride WO -:-SENEGAL: Ligue 1
20:00Dakar SC - Linguere -:-20:00Diambars - Ouakam -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
17'Kolubara - Radnicki Beograd 1:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
12:00Prva Iskra - Zvezdara 3:117:30Buducnost Dobanovci - Torlak -:-
17:30Padinska Skela - Polet Dorcol -:-
17:30Radnicki Obrenovac - Sindjelic Beograd -:-
17:30Zemun - Teleoptik -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
18:00Becej - Omladinac NB -:-18:00Borac Sajkas - Dinamo Pancevo -:-
18:00Hajduk 1912 - 1. Maj Ruma -:-
18:00Jedinstvo SP - Zeleznicar Indjija -:-
18:00Kikinda - Tisa Adorjan -:-
18:00Naftagas - Radnicki Zrenjanin -:-
18:00Podunavac Belegis - Kabel Novi Sad -:-
18:00Sloven Ruma - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Buducnost Popovac - Radnicki Svilajnac -:-17:30Jedinstvo Krusevac - Djerdap -:-
17:30Mesevo - Jagodina -:-
17:30Paracin - Timocanin -:-
17:30Pcinja - Dunav Prahovo -:-
17:30Radnicki Pirot - Zitoradja -:-
17:30Trayal Krusevac - SFS Borac -:-
17:30Vlasina - Sindjelic -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:30Borac 1926 - Zlatibor Cajetina -:-17:30Loznica - Real Podunavci -:-
17:30Mihajlovac - Polet Ljubic -:-
17:30Omladinac Zablace - FAP -:-
17:30Sloga Petrovac - Sloga Pozega -:-
17:30Takovo - Mladi Radnik -:-
17:30Tutin - Josanica -:-
17:30Vrelo Sport - Buducnost Krusik -:-
SEYCHELLES: Premier League
14:00Cote d'Or - Lightstars 2:315:00Saint Louis - Foresters FC 0:1
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatBai Bureh Warriors - Luawa -:-19:15AmânatBo Rangers - Wusum Stars -:-
19:15AmânatKholifa Stars - Ports Authority -:-
19:15AmânatLamboi - Freetown City -:-
19:15AmânatMighty Blackpool - Old Edwardians -:-
19:15AmânatReal Republicans - Wilberforce Strikers -:-
SINGAPORE: Singapore Community Shield
14:00Albirex Niigata - Lion City 0:2SIRIA: Syria Cup
16:00Foutoua - Tishreen 4:0SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
16:30Trnava - Ruzomberok 1:017'Slovan Bratislava - Zilina 0:1
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
17'Trencin - Michalovce 0:017'Z. Moravce-Vrable - Skalica 1:0
SLOVACIA: 2. liga
16:00FK Humenne - Spisska Nova Ves 2:159'Petrzalka - Presov 0:0
60'Povazska Bystrica - Pohronie 1:0
58'Trebisov - Komarno 0:2
SLOVACIA: 3. Liga - East
18:00Bardejov - Vranov -:-18:00MSK Lucenec - Spisske Podhradie -:-
18:00Namestovo - R. Sobota -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
18:00AFC Nove Mesto - Belusa -:-18:00HA Banska Bystrica - Galanta -:-
18:00Jednota Banova - Lehota p. V. -:-
18:00MSK Martin - Dubnica -:-
18:00Sala - Zvolen -:-
18:00Velke Ludince - Castkovce -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
11:00NSK 1922 Bratislava - Vrakuna Bratislava 2:118:00Bernolakovo - Slovan Most -:-
18:00Inter Bratislava - Domino -:-
18:00Modra - Rusovce -:-
18:00Pezinok - Tomasov -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
17:30Badin - SK Javornik Makov -:-17:30Banik Stranavy - Kovacova -:-
17:30Cadca - Slavia Staskov -:-
17:30TJD Pribelce - Medzibrod -:-
17:30Tvrdosin - Krasno -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
17:30Kezmarok - Kechnec -:-17:30Poprad - Medzilaborce -:-
17:30Sobrance-Sobranecko - Rudnany -:-
SLOVACIA: 4. liga - West
17:30Banik Prievidza - Imel -:-17:30Boleraz - Blava Jaslovske Bohunice -:-
17:30FKM Nove Zamky - Trstice -:-
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
12:00Ruzomberok F - Myjava F 3:212:00Slovan Bratislava F - Trnava F 2:1
SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
17:00Zilina F - Topolcany GFC F 12:0SLOVENIA: Prva Liga
16:00Aluminij - Bravo 1:145+'Koper - Domzale 2:0
21:15Maribor - Celje -:-
SLOVENIA: 2. SNL
60'Bilje - Dravinja 0:061'Grosuplje - NK Krka 1:1
59'Tabor Sezana - Gorica 1:2
17'Rudar - Jadran Dekani 0:0
SLOVENIA: 3. SNL - East
18:00Hajdina - Dravograd -:-18:00Podvinci - Race -:-
18:00Sampion Celje - Ljutomer -:-
19:00Dobrovce - Korotan -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
18:00NK Jesenice - Kocevje -:-18:30Dren Vrhnika - Sencur -:-
18:30Izola - NK Adria -:-
18:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
18:30Sobec Lesce - Dob -:-
SOMALIA: National league
15:30Raadsan - Dekedda 1:5SPANIA: LaLiga2
15:00Mirandes - Valladolid 0:117:15Huesca - R. Oviedo 0:2
19:30Racing Santander - Elche -:-
22:00Cartagena - Alcorcon -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
57'R. Sociedad B - Celta Vigo B 0:017'Barcelona B - Tarazona 1:0
17'Sestao - La Coruna 0:0
17'Teruel - Unionistas 0:1
20:00R. Union - Cultural Leonesa -:-
21:00SD Logrones - Fuenlabrada -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
17:00Murcia - Castellon 2:317:00Sanluqueno - Alcoyano 1:0
SPANIA: Segunda RFEF - Group 2
19:30Utebo FC - UD Logrones -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
60'Barcia - Gijon B 1:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
18:00Padura - CD Vitoria -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
45+'Burgos CF B - Atl. Tordesillas 1:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
14:15Atletico Melilla - CP Almeria 2:4SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
88'Mallorca B - Alaior 1:190+'Mercadal - Felanitx 0:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
88'Montecasillas - Molinense 1:261'Racing Murcia - Muleno 0:2
45+'Deportiva Minera - Balsicas Atletico 1:0
20:00Alcantarilla - UCAM Murcia B -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:30Alesves - Lerines -:-45+'Subiza - Lagunak 2:0
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
17'Marchamalo - Tarancon 0:0SPANIA: Liga F Women
13:00Atletico Madrid F - Costa Adeje Tenerife F 1:017:00Valencia F - Eibar F 0:2
17'Athletic Bilbao F - Villarreal F 1:0
21:30Granada F - Barcelona F -:-
SUA: USL Championship
23:00Memphis - Tampa Bay -:-SUA: MLS Next Pro
00:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 2:001:00Inter Miami II - New York Red Bulls 2 1:2
02:00Minnesota 2 - St. Louis City 2 1:2
02:30Atlanta United 2 - New York City II 1:0pen
03:00Town FC - Houston Dynamo 2 1:2pen
05:00Colorado Rapids 2 - Austin FC II 1:2
20:00New England Revolution II - Chicago Fire II -:-
23:00Cincinnati 2 - Crown Legacy -:-
00:00Chattanooga - Orlando City B -:-
SUA: USL League One
02:00Richmond Kickers - One Knoxville 1:105:30Central Valley Fuego - Charlotte Independ. 1:3
SUA: NISA
00:00Georgia Lions - Club de Lyon 1:3SUA: NWSL Women
04:30Utah Royals F - Angel City F 1:205:00Seattle Reign F - San Diego Wave F 2:1
SUEDIA: Allsvenskan
16:00Kalmar - Halmstad 5:216:00Mjallby - Brommapojkarna 1:1
45+'Sirius - Hacken 0:3
SUEDIA: Superettan
14:00Oddevold - Sundsvall 1:014:00Sandviken - Brage 0:1
16:00Degerfors - Landskrona 1:3
16:00Öster - Gefle 0:0
16:00Utsikten - Skövde 4:1
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
12:30Pitea - United Nordic 1:514:00Karlstad - Friska Viljor 0:1
14:00Umeå - FBK Karlstad 2:1
17:00Karlbergs - Sollentuna 2:2
17'Vasalund - Orebro Syr. 1:0
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Jonkoping - Torslanda 0:114:00Rosengard - Tvaaker 0:1
17:00Angelholm - Ljungskile 2:0
17:00Falkenberg - Eskilsminne 3:0
17:00Norrby - Torns 0:0
17:00Onsala - Oskarshamn 2:3
17:00Trollhättan - Olympic 2:0
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00Froso - IFK Lulea 1:214:00Kiruna - Team TG 0:2
15:00Algarna-Harnosand - Umeå 3:3
15:00Bergnasets - Gottne 2:1
15:00Skelleftea - Boden 2:2
15:00Ytterhogdal - Taftea IK 3:0
17:00IFK Ostersund - Lucksta 2:1
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Stenungsunds - IFK Skovde 0:215:00Kumla - Forward 4:4
15:00Motala - Grebbestad 5:5
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
13:30Gute - Falu 1:515:00Osteraker IFK - Jarfalla 0:2
15:00Skiljebo - Kungsangen 0:2
17:00Arlanda - Dalkurd -:-
17:00Farsta - Sandvikens AIK 2:2
60'Enkopings SK - Hudiksvall 3:1
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
15:00Simrishamn - Karlskrona 1:117:00IFK Karlshamn - Osterlen 1:2
17:00Kristianstad - Högaborgs 1:0
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Sylvia - Nacka FC 2:215:00Atvidaberg - Haninge 1:1
15:00IFK Eskilstuna - BK Ljungsbro 2:2
15:00Nykopings - Syrianska 3:3
15:30Enskede - Arameisk-Syrianska 1:3
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
14:00Tord - Frölunda 2:014:30Savedalen - Laholms 0:4
15:00Husqvarna - Ockero 2:0
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
14:00AIK F - Norrkoping F 2:316:00Hammarby F - Djurgarden F 4:1
16:00Trelleborg F - Vaxjo DFF F 1:2
SUEDIA: Elitettan Women
15:00Malmo FF F - Eskilstuna Utd F 3:117:00Örebro F - Gamla Upsala F 0:2
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
13:00Istiqlol Dushanbe - Khosilot Parkhar 3:185'Panjsher - Kuktosh 2:0
TAILANDA: Thai League 1
14:00Nakhon Pathom - Buriram 0:214:30Police Tero - Chiangrai 0:0
15:00Ratchaburi - Pathum United 0:1
16:00Muangthong - Sukhothai 5:0
TAILANDA: Thai League 2 - Play Off-uri promovare
14:00Nakhon Si - Chiangmai FC 1:0TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00JKT Tanzania - Geita Gold 2:016:00Singida Fountain Gate - Dodoma Jiji 2:0
17'Kinondoni MC - Kagera Sugar 0:0
TOGO: Championnat National
45+'Barracuda - Dynamic Togol. 2:045+'Binah - Gomido 0:1
45+'Kakadl - Gbohloe-Su 1:0
TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
17:00Etoile Sahel - Monastir 0:0TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:00Bizertin - Olympique Beja 1:017:00Soliman - Ben Guerdane 0:1
17:00US Tataouine - Metlaoui 0:0
TUNISIA: Ligue 2
17:00Moknine - Zarzis 0:017:00OC Kerkennah - Gabes 1:0
17:00Rades - Jeunesse Sportive 0:4
17:00Rejiche - Djelma 1:2
17:00Sidi Bouzid - EM Mahdia 3:0
TURCIA: Super Lig
16:00Istanbulspor - Adana Demirspor 0:117'Kayserispor - Karagumruk 1:0
17'Samsunspor - Trabzonspor 0:0
TURCIA: 1. Lig
17'Eyupspor - Goztepe 0:0TURCIA: 2. Lig White Group
15:00Adiyaman FK - Afyonspor 4:115:00Altinordu - Ankaraspor 3:3
15:00Ankara Demirspor - Yeni Mersin Idmanyurdu 5:2
15:00Beyoglu Yeni Carsi - Karacabey Bld. 3:1
15:00Bucaspor 1928 - Diyarbekirspor 3:1
15:00AbandonBursaspor - Vanspor FK 0:0
15:00Kirklarelispor - Zonguldak 1:3
15:00Kirsehir SK - Trabzon FK 4:5
15:00Serik Bld. - Erokspor 0:6
TURCIA: 2. Lig Red Group
15:0024 Erzincanspor - Fethiyespor 2:115:00Amedspor - Menemenspor 0:0
15:00Arnavutkoy Bl. - Kastamonuspor 2:2
15:00Belediye Derince - Denizlispor 2:1
15:00Etimesgut - Inegolspor 1:1
15:00Iskenderunspor - Duzcespor 1:1
15:00Isparta 32 Spor - Igdir FK 0:6
15:00Karaman - Soma Spor 1:4
15:00Usakspor - Sariyer 0:5
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Kopetdag Asgabat 0:015:00Merw - FC Asgabat 1:0
15:00Nebitci - Arkadag 0:5
15:30Sagadam - Ahal 0:2
UCRAINA: Premier League
13:00Oleksandriya - Rukh Lviv 2:215:30Obolon - LNZ Cherkasy 1:0
55'Metalist 1925 - Vorskla 2:1
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
13:00Epitsentr - СК Полтава 3:214:00Kudrivka-Nyva - Inhulets 0:3
14:30Prykarpattya - FSC Mariupol 1:0
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00FC Chernihiv - Bukovyna 1:512:30Dinaz Vyshgorod - Nyva Ternopil 2:0
13:30Hirnyk-Sport - Khust 0:2
UCRAINA: Druha Liga
12:15Druzhba Myrivka - Karpaty Lviv 2 5:212:45Zvyagel - Kudrivka 1:1
14:15Kremin 2 - Trostyanets 1:0
17:00MFC Metalurh 2 - Rukh Lviv 2 -:-
UCRAINA: U19 League
11:00Shakhtar U19 - Ch. Odessa U19 3:012:00Dnipro-1 U19 - Kryvbas 2020 U19 1:0
12:00Zhytomyr U19 - Zorya U19 1:1
13:00Din. Kiev U19 - Kolos Kovalivka U19 2:3
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
11:00Vorskla Poltava F - Kryvbas F 6:011:00Zhytlobud-1 F - Ladomir F 4:1
12:00Kolos Kovalivka F - Shakhtar F 0:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00EMC Podolie F - Panthers FC Uman F 2:1UGANDA: Uganda Cup
15:00NEC FC - BUL 2:0UNGARIA: OTP Bank Liga
14:00Mezokovesd - Zalaegerszeg 1:216:30Puskas Academy - Kisvarda 4:2
20:15Ujpest - DVTK -:-
UNGARIA: NB III - Southeast
12:00Vasas II - FC Dabas 3:2UNGARIA: NB I Women
17:00Szekszardi F - Ferencvaros F -:-17:30DVTK F - Fehervar FC F -:-
18:00MTK Hungaria F - Szent Mihaly F -:-
18:00Soroksar F - Haladas F -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Nacional - Racing Montevideo 4:216:00Boston River - Miramar 3:1
21:00Wanderers - Progreso -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia - Play Offs
00:00Montevideo City - Juventud -:-UZBEKISTAN: Super League
16:30Andijan - Sogdiana 0:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00La Guaira - Metropolitanos -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
02:00Fundacion AIFI - Bolivar 0:021:30Nueva Esparta - Atletico La Cruz -:-
23:00Yaracuyanos - Aragua -:-
00:00Maritimo - Miranda -:-
VIETNAM: V.League 1
13:00Song Lam Nghe An - Hanoi FC 1:114:00Binh Duong - Khanh Hoa 3:1
14:00Thanh Hoa - Binh Dinh 0:0
15:15Cong An - Nam Dinh 2:3
15:15Hai Phong - Ho Chi Minh 2:0
VIETNAM: V.League 2
12:00Dong Thap - Long An 0:0ZAMBIA: Super League
16:00Trident - Nkwazi 1:3ZAMBIA: Absa Cup
13:30Kabwe - MUZA 2:115:30Nchanga Rangers - Red Arrows 1:2
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Bikita Minerals - TelOne 1:116:00Chicken Inn - Dynamos 0:0
16:00Herentals - Yadah 1:0
16:00Ngezi Platinum - Bulawayo Chiefs 1:0
16:00Platinum - GreenFuel 1:0
16:00ZPC Kariba - Manica 0:2
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.