Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Crystal Palace - Manchester Utd -:-FRANŢA: Ligue 1
22:00Lille - Lyon -:-ITALIA: Serie A
19:00Salernitana - Atalanta -:-21:45Udinese - Napoli -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
21:00Univ. Craiova - FCSB -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
15:00FC Hermannstadt - Poli Iași -:-18:00UTA Arad - U Craiova 1948 -:-
ALGERIA: Divizia 1
21:00USM Alger - JS Kabylie -:-AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Paraguay U20 F - Columbia U20 F 1:102:30Venezuela U20 F - Argentina U20 F 2:2
74'Brazilia U20 F - Peru U20 F 2:0
ANGLIA: League Two - Play-off
17:00Crawley - Milton Keynes -:-19:30Crewe - Doncaster -:-
ANGLIA: National League South - Play-off
17:00Worthing - Braintree -:-ANGLIA: NPL Premier Division - Play-off
17:00Macclesfield - Marine -:-ANGLIA: Southern League Premier Central - Play-off
17:00Telford - Leamington -:-ANGLIA: Southern League Premier South - Play-off
17:00AFC Totton - Salisbury -:-ANGLIA: Isthmian League Premier Division - Play-off
17:00Chatham - Enfield Town -:-ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
14:00Tottenham U21 - Aston Villa U21 -:-16:00Sunderland U21 - Wolves U21 -:-
21:00Fulham U21 - Nottingham U21 -:-
ANGLIA: Professional Development League
14:00Sheffield Utd U21 - Crewe U21 -:-ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00SAP - Swetes -:-01:00All Saints Utd. - Garden Stars -:-
03:00Grenades - Ottos Rangers -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
21:00Al Ahli SC - Al-Hilal -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:55Al Adalah - Al Bukayriyah -:-19:30Al Jabalain - Al Ain -:-
20:50Ohod - Al Qadisiya -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Ferro - Gimnasia Jujuy 2:003:00Quilmes - Alvarado 1:1
ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Sportivo Las Parejas - Gimnasia E.R. 6:101:00Defensores Belgrano VR - Independiente Chivilcoy 1:1
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Fenix - Colegiales -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Leandro N. Alem -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj -:-21:30Barrancas - Atletico Pilar -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
23:00AmânatGimnasia L.P. F - River Plate F -:-15:00CA Estudiantes F - Social Atletico Television F -:-
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
23:00Santa Fe - Jong Aruba -:-01:00Atl. Deportivo - United FC -:-
03:00Unistars - Bubali -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Coreea de Nord U17 F - Coreea de Sud U17 F -:-14:00Indonesia U17 F - Filipine U17 F -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:45Oakleigh - Moreland City -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Brunswick City - Preston Lions -:-13:30Bulleen - Western Utd. U21 -:-
13:30Kingston City - Melbourne Victory U21 -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
18:00Sabail - Gabala -:-BRAZILIA: Serie A
00:30Botafogo RJ - Bahia 1:200:30Cuiaba - Palmeiras 0:2
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
01:00Athletic Club - ABC 1:001:00AmânatSampaio Correa - SER Caxias -:-
BRAZILIA: Serie D
23:00Costa Rica - Inter de Limeira 0:323:00CRAC - Brasiliense 1:0
00:00America-RN - Atletico-CE 3:0
BRAZILIA: Gaucho 2
23:00AmânatFrederiquense - EC Cruzeiro -:-BRAZILIA: Matogrossense 2
23:00Sinop FC - Sport Sinop 2:0BRAZILIA: Rondoniense - Play-off
00:00Uniao Cacoalense - Barcelona RO 0:1BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Chapecoense-SC U20 - Barra FC U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:00Bragantino F - Real Brasilia F 1:000:00AmânatInternacional F - Ferroviaria F -:-
22:30Botafogo RJ F - Corinthians F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00VF4 F - Recanto F -:-BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
00:00Rio Negro F - Porto Velho F 4:221:00Sobradinho F - Acao F -:-
22:00Tiradentes F - Paysandu F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
17:45Slavia Sofia - Arda -:-20:15Botev Plovdiv - CSKA 1948 Sofia -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45As Dgssie - Tourbillon -:-17:45Foullah Edifice - Ascot -:-
17:45Renaissance - Algoy -:-
CHILE: Primera División
00:30Cobreloa - Everton 1:203:00O'Higgins - A. Italiano 0:5
CHILE: Primera B
00:30Rangers - Curico Unido 2:3CHILE: Segunda Division
00:30Trasandino - Dep. Concepcion 0:103:00San Antonio Unido - Real San Joaquin 2:1
21:00Lautaro - D. Puerto Montt -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15Santa Fe - Tolima 1:003:30Once Caldas - La Equidad 2:0
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Bogota - Barranquilla 1:023:00Real Cartagena - Orsomarso 1:2
23:00Real Cundinamarca - Leones 4:2
23:00U. Magdalena - Tigres 0:0
23:00Atletico F.C. - Boca Juniors -:-
00:00Inter Palmira - Huila -:-
COLUMBIA: Liga Women
00:00Alianza F - Atl. Nacional F 0:200:00Deportivo Pereira F - Cucuta F 2:1
01:00Ind. Medellin F - Inter Palmira F 2:1
CONGO: Ligue 1
17:00AS BNG - Juk -:-20:00JS Talangai - Inter Club -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Jeju - Daegu -:-10:30Gwangju - Daejeon -:-
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Cheonan City - Ansan Greeners -:-10:30Seoul E-Land - Cheongju Jikji -:-
COREEA DE SUD: WK League Women
08:00Boeun Sangmu F - Changnyeong F -:-08:00Hwacheon F - Gyeongju F -:-
08:00Sejong Sportstoto F - Incheon Hyundai Steel F -:-
08:00Suwon FC F - Seoul F -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Puntarenas FC - Saprissa 0:2CROAŢIA: 1. HNL Women - Grupă campionat
18:00ZNK Split F - Hajduk Split F -:-DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Vejle - Odense -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Ind. del Valle - Dep. Cuenca 1:002:00Emelec - U. Catolica 2:1
EGIPT: Premier League
19:00El Gaish - Al Masry -:-19:00Pyramids - Future FC -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:05Ittihad Kalba - Emirates Club -:-17:05Khorfakkan - Al-Ain -:-
19:45Al-Ahli Dubai - Al Sharjah -:-
19:45Al Bataeh - Al Wasl -:-
ESTONIA: Esiliiga
19:00Levadia U21 - Tallinna Kalev U21 -:-EUROPA: Campionatul European U17 - Feminin
16:30Polonia U17 F - Belgia U17 F -:-19:30Spania U17 F - Portugalia U17 F -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
20:00Dudenhofen - Trier -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
20:301.FC Nurnberg F - RB Leipzig F -:-GHANA: Premier League
18:00Accra Lions - Aduana -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
23:30Municipal - Comunicaciones 3:0HONDURAS: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
01:00Olancho - Genesis 0:0IORDANIA: Jordan Cup
18:00Sahab - Al-Faisaly Amman -:-20:45Moghayer Al Sarhan - Al Wehdat -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:30Peykan - Aluminium Arak -:-17:40Sepahan - Esteghlal Khuzestan -:-
17:45Nassaji Mazandaran - Persepolis -:-
19:00Foolad - Tractor-Sazi -:-
19:00Malavan - Havadar SC -:-
19:00Sanat-Naft - Mes Rafsanjan -:-
20:00Esteghlal F.C. - Zob Ahan -:-
IRLANDA: Premier Division
15:00Drogheda - Dundalk -:-19:00Bohemians - Galway -:-
19:00Shamrock Rovers - Waterford -:-
19:00Sligo Rovers - St. Patricks -:-
21:45Derry City - Shelbourne -:-
IRLANDA: Divizia 1
19:00Bray - Finn Harps -:-19:00Cork City - Wexford -:-
19:00Longford - Kerry -:-
19:00Treaty United - Athlone -:-
19:00UC Dublin - Cobh Ramblers -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Conference League - Play Offs
17:00Crusaders - Coleraine -:-ISLANDA: Besta deild karla
22:15Breidablik - Valur -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
20:30Sakhnin - M. Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
20:30B. Jerusalem - Ashdod -:-20:30Hapoel Hadera - M. Petach Tikva -:-
ITALIA: Primavera 1
14:00Empoli U19 - Sassuolo U19 -:-16:00Lecce U19 - AC Milan U19 -:-
18:00Torino U19 - Sampdoria U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
19:00Fiorentina F - Juventus F -:-ITALIA: Serie B Women
21:30Pavia F - Parma F -:-JAMAICA: Premier League - Play-off
01:00Arnett Gardens - Cavalier 1:104:00Waterhouse - Mount Pleasant 1:1
JAPONIA: J1 League
07:00Kobe - Albirex Niigata -:-07:00Verdy - Iwata -:-
07:05G-Osaka - C-Osaka -:-
08:00Avispa Fukuoka - Kawasaki -:-
08:00Kyoto - Machida -:-
08:00Sapporo - Tokyo -:-
09:00Hiroshima - Nagoya -:-
10:00Kashiwa - Kashima -:-
10:00Shonan - Sagan Tosu -:-
11:00Urawa - Yokohama M. -:-
JAPONIA: J2 League
08:00Blaublitz - Kofu -:-08:00Kagoshima Utd - Vegalta Sendai -:-
08:00Kusatsu - Shimizu -:-
08:00Mito - Kumamoto -:-
08:00Oita - V-Varen Nagasaki -:-
08:00Okayama - Tokushima -:-
08:00Renofa Yamaguchi - Yamagata -:-
08:00Tochigi - Fujieda MYFC -:-
09:00Ehime - Iwaki -:-
13:00Chiba - Yokohama FC -:-
JAPONIA: J3 League
07:00Imabari - Toyama -:-07:00Osaka - Ryukyu -:-
07:00Vanraure - Grulla Morioka -:-
08:00Fukushima Utd - Nara Club -:-
08:00Kamatamare - Azul Claro Numazu -:-
08:00Kanazawa - Tottori -:-
08:00Omiya Ardija - Yamaga -:-
08:00Tegevajaro Miyazaki - Nagano -:-
08:00YSCC - Sagamihara -:-
13:00Gifu - Kitakyushu -:-
JAPONIA: WE League Women
07:00Albirex Niigata F - Inac Kobe Leonesa F -:-07:00Mynavi Sendai F - JEF United F -:-
08:00Nojima Stella F - Hiroshima F -:-
08:00Saitama F - Urawa F -:-
09:00Parceiro Nagano F - Beleza F -:-
09:30C-Osaka F - Omiya Ardija F -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Women
07:00FC Takatsuki Speranza F - Nittaidai F -:-07:00NGU Nagoya F - Kunoichi F -:-
KENYA: Premier League
15:00Tusker - Nzoia Sugar -:-KENYA: Super League
12:00MCF - Nairobi United -:-KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
19:00Al-Fahaheel - Al Kuwait -:-LETONIA: Virsliga
16:00FK Liepaja - Metta -:-LITUANIA: Cupa
19:00Dainava Alytus - Hegelmann -:-19:30Zalgiris - FK Panevezys -:-
20:15VGTU Vilkai - Ukmerge -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
23:00Sfântul Vincent și Grenadines - Dominica 2:017:00Anglia C - Nepal -:-
MALI: Premiere Division
19:30Foot Elite - Stade Malien -:-21:30Koro - CO Bamako -:-
MEXIC: Liga MX - Clausura - Play In
58'Pachuca - Necaxa 0:0MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
01:00Atlante - Tapatio 5:103:05Leones Negros - Atletico La Paz 3:1
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
03:00Atl. San Luis U23 - Leon U23 1:1MOZAMBIC: Mocambola
16:00Brera Tchumene - Textafrica -:-NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri
01:00Diriangen U20 - Esteli U20 1:2NIGER: Super Ligue
18:30US Gendarmerie - Renaissance -:-NIGERIA: NPFL
18:00Remo Stars - Rivers United -:-NIGERIA: NNL
17:00Ekiti United - Coal City -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
19:00Flekkeroy - Viking 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 1
20:00Djerv 1919 - Haugesund 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 2
17:00Sandefjord 2 - Sandnes 2 -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 3
20:00Assiden - K. Oslo 2 -:-20:00Ullern - Sarpsborg 08 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
16:00Strømsgodset 2 - Mosjoen -:-NORVEGIA: Division 3 - Group 5
19:00Skedsmo - Kristiansund 2 -:-20:00Molde 2 - Spjelkavik -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
19:00Ham-Kam 2 - Elverum -:-OLANDA: Eredivisie
21:00Excelsior - Nijmegen -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:00General Caballero JLM - Olimpia Asuncion 1:302:30Sol De America - 2 de Mayo 1:0
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Resistencia - Sp. Carapegua -:-PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Melgar - Sport Boys 2:122:30Grau - Huancayo -:-
PERU: Liga 2
23:00Binacional - Moquegua 2:020:45U. San Martin - Deportivo Coopsol -:-
23:30Llacuabamba - Juan Pablo II -:-
PERU: Liga Women
21:00UNSAAC F - Carlos Mannucci F -:-23:30A. Lima F - Sporting Cristal F 2:1
18:30Melgar F - Killas F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
20:00Pogon Szczecin - Puszcza -:-POLONIA: Division 1
19:00Sosnowiec - Wisla -:-POLONIA: Division 2
19:15GKS Jastrzebie - Chojniczanka -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
22:15AVS - Mafra -:-PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
14:00Santa Clara U23 - Benfica U23 -:-QATAR: Emir Cup
17:15Al-Duhail - Shamal -:-20:00Al Arabi - Al Sailiya -:-
REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Atletico Pantoja - Cibao 1:201:00Vega Real - Moca 0:0
RUSIA: Premier League
15:45Ural - Baltika -:-18:00F. Voronezh - Zenit -:-
20:30Lok. Moscova - FK Rostov -:-
20:30TSKA Moscova - Kazan -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă campionat
14:00Rangers F - Celtic F -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:30Real Republicans - SLIFA -:-SOMALIA: National league
15:30Midnimo - Jeenyo -:-SUA: MLS
23:00New York City - Colorado Rapids 0:201:45Seattle Sounders - Los Angeles Galaxy 0:0
SUA: MLS Next Pro
02:00Sporting Kansas City II - North Texas 0:204:00Real Monarchs - Los Angeles FC II 2:3
SUA: NWSL Women
01:00Orlando Pride F - Racing Louisville F 1:003:00Bay FC F - Chicago F 1:2
SUEDIA: Allsvenskan
20:10GAIS - Göteborg -:-SUEDIA: Superettan
20:00Varberg - Trelleborg -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Ihefu - Namungo -:-16:00Mtibwa Sugar - Azam -:-
18:15Simba - Tabora United -:-
20:30Coastal Union - Tanzania Prisons -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
00:301976 Phoenix FC - Police 3:3TUNISIA: Ligue 2
17:00CO Medenine - Chebba -:-TURCIA: Super Lig
20:00Antalyaspor - Pendikspor -:-20:00Konyaspor - Fenerbahce -:-
TURCIA: TFF 3. Lig Play Off-uri
16:00Kutahyaspor - Kusadasispor -:-16:00Tokat - Musspor -:-
20:0052 Orduspor - Ayvalikgucu -:-
20:00Anadolu Universitesi - Efeler 09 -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Dnipro-1 - Kryvbas -:-18:00Veres-Rivne - Minaj -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
12:00Dyn. Kyiv F - Dnipro-1 F -:-UNGARIA: Merkantil Bank Liga
21:00Honved - Vasas -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Maldonado - Cerro CA 3:0UZBEKISTAN: Super League
16:00Qizilqum - Neftchi Fargona -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00Portuguesa - Angostura 2:202:30Puerto Cabello - Carabobo 0:2
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Heroes de Falcon - Academia Rey 1:123:00Trujillanos - El Vigia 3:2
VIETNAM: National League Women
12:00Ho Chi Minh F - Ho Chi Minh City 2 F -:-12:00Thai Nguyen F - Son La F -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.