Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1
17'Montpellier - Nantes 1:1GERMANIA: Bundesliga
45+'Bochum - Hoffenheim 1:0ITALIA: Serie A
32'Frosinone - Salernitana 2:0ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
20:00Dinamo București - FC Voluntari 1:1SPANIA: LaLiga
17'Real Sociedad - Real Madrid 0:0AFRICA: Liga Campionilor CAF - Play-off
21:00IntreruptMamelodi - Esperance Tunis 0:017'Al Ahly - Mazembe 0:0
AFRICA DE SUD: Premier League
90'Cape Town Spurs - Richards Bay 1:088'TS Galaxy - Swallows 2:1
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Black Leopards - Orbit College 3:016:00Pretoria Callies - Upington City 1:1
ALGERIA: Divizia 1
18:00Biskra - Setif 2:218:00AmânatBiskra - Oran -:-
18:00El Bayadh - Khenchela 1:0
18:00AmânatJS Kabylie - Constantine -:-
18:00AmânatKhenchela - MC Alger -:-
18:00AmânatMagra - Saoura -:-
18:00AmânatParadou - Chlef -:-
18:00Saoura - US Souf 6:0
18:00AmânatSetif - US Souf -:-
AMERICA DE SUD: Copa Libertadores - Grupe
01:00Cerro Porteno (Par) - Fluminense (Bra) 0:001:00Cobresal (Chi) - Talleres Cordoba (Arg) 0:2
03:00Barcelona SC (Ecu) - Sao Paulo (Bra) 0:2
03:00Palestino (Chi) - Millonarios (Col) 3:1
AMERICA DE SUD: Copa Sudamericana - Grupe
01:00Metropolitanos (Ven) - Lanus (Arg) 0:201:00Nacional Asuncion (Par) - Racing Montevideo (Uru) 2:2
03:00Always Ready (Bol) - Cesar Vallejo (Per) 2:0
03:00Fortaleza (Bra) - Boca Juniors (Arg) 4:2
05:00Delfin (Ecu) - Internacional (Bra) 1:2
05:00Ind. Medellin (Col) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Columbia U20 F - Venezuela U20 F -:-ANGLIA: Championship
17'QPR - Leeds 1:0ANGLIA: Premier League 2
16:30Reading U21 - Manchester City U21 3:053'Aston Villa U21 - Norwich U21 1:1
55'Chelsea U21 - Southampton U21 2:0
45+'Fulham U21 - Tottenham U21 0:1
56'Middlesbrough U21 - Crystal Palace U21 2:2
58'Nottingham U21 - Manchester Utd U21 0:0
53'Stoke U21 - Newcastle U21 1:2
55'West Ham U21 - Leicester U21 1:3
ANGLIA: Professional Development League
16:00Hull U21 - Crewe U21 3:0ANGOLA: Girabola League
18:00Kabuscorp - Primeiro de Agosto 2:2ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al-Hilal - Al Fateh 3:118:00Damac - Al-Taawon 0:1
57'Al-Ittihad FC - Al Shabab 0:1
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
01:00Ind. Rivadavia 2 - Argentinos Jrs 2 0:1ARMENIA: Premier League
18:00Ararat - Van 1:1ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
17:00Uzbekistan U23 - Arabia Saudită U23 2:085'Irak U23 - Vietnam U23 1:0
AUSTRALIA: A-League
12:45Brisbane Roar - Adelaide United 3:4AUSTRALIA: NPL NSW
12:30Manly Utd - NWS Spirit 3:212:30Sydney FC U23 - Sydney Utd 0:2
AUSTRALIA: NPL Queensland
13:30Redlands - Wynnum Wolves 0:1AUSTRALIA: NPL South Australia
13:00Adelaide City - Adelaide United U23 2:313:00South Adelaide - Croydon 2:2
AUSTRALIA: NPL Victoria
12:30Melbourne Knights - Oakleigh 0:1AUSTRALIA: NSW League One
13:00Nepean - Bankstown City Lions -:-AUSTRALIA: SA State League
13:45West Torrens - Sturt Lions 2:0AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bentleigh - Melbourne City U21 1:013:30Northcote City - Brunswick City 2:1
13:30Preston Lions - Werribee City 5:0
AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
90'Austria Viena - Altach 2:1AUSTRIA: 2. Liga
19:10Kapfenberg - Horn 1:319:10Lafnitz - Leoben 2:3
19:10Ried - Amstetten 3:0
AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Drassburg - Donaufeld Wien 4:220:00Marchfeld - Mauerwerk 1:3
89'SK Rapid (Am) - TWL Elektra 2:0
86'Traiskirchen - Favoritner 2:3
51'Ardagger - SV Oberwart 0:0
AUSTRIA: Regionalliga Central
19:00Wallern/St Marienkirchen - Weindorf St. Anna 5:120:00Bad Gleichenberg - Allerheiligen 4:3
20:00Gleisdorf - Deutschlandsberger 1:4
20:00LASK (Am) - Union Gurten 1:0
20:00Voitsberg - ASK Klagenfurt 3:2
20:00Vorwarts Steyr - Vocklamarkt 0:0
20:00Weiz - SPG Wels 1:3
AUSTRIA: Burgenland
20:00USVS Rudersdorf - Edelserpentin 0:087'Marz - Halbturn 3:3
89'Parndorf - Leithaprodersdorf 0:0
AUSTRIA: Karnten
20:00ATSV Wolfsberger - Donau Klagenfurt 2:120:00Lendorf - Treibach 1:2
20:00SV Kraig - SAK Klagenfurt 1:1
20:00Volkermarkt - A. Klagenfurt (Am) -:-
20:09KAC 1909 - St. Jakob/Ros 2:1
AUSTRIA: Niederosterreich
85'Kottingbrunn - Warth 0:189'Rohrbach - Korneuburg 1:2
90+'Zwettl - Langenrohr 3:1
AUSTRIA: Oberosterreich
20:00Weisskirchen - ASK St.Valentin 3:190+'Leonfelden - Micheldorf 1:3
61'Pregarten - Bad Ischl 2:0
AUSTRIA: Salzburg
19:00Union Henndorf - SAK 1914 1:019:30Grodig - USK Anif 0:0
20:00Eugendorf - UFC Hallein 2:0
20:00Puch - Strasswalchen 7:1
20:00Seekirchen - Burmoos 7:0
AUSTRIA: Steiermark
20:00Ilzer SV - SV Union Gnas 2:020:00Koflach - Lebring 4:1
20:00SV Frauental - Tillmitsch 1:4
20:00SV Wildon - Furstenfeld 0:3
20:00UFC Fehring - Stadtwerke Bruck/Mur 1:1
20:00Weinland Gamlitz - Hohenhaus Schladming 4:1
AUSTRIA: Tirol - Grupa promovare
61'Fugen - Kitzbuhel 0:1AUSTRIA: Tirol - Grupă retrogradare
86'SC Kundl - Vols 0:089'SV Worgl - Innsbrucker AC 0:3
AUSTRIA: Vorarlberg
19:30A. Lustenau (Am) - Lauterach 2:2AUSTRIA: Wien
19:00Red Star-Penzing - Dinamo Helfort 3:119:30SV Donau - Sportunion Mauer 1:3
AZERBAIDJAN: I Liqa
14:30Shamakhi - Difai Agsu 2:115:00Mingachevir - Iravan 1:0
BANGLADESH: Premier League
12:45Rahmatgonj MFS - Fortis 1:212:45Sheikh Russel - Abahani Limited 0:1
BARBADOS: Premier League
02:00Brittons Hill - Paradise SC -:-04:00Empire - Weymouth Wales -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
18:30Vitebsk - BATE 1:090'Dynamo Brest - Naftan 2:2
BELARUS: Pershaya Liga
17:30Volna Pinsk - Belarus U17 3:0BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă retrogradare
32'Eupen - Charleroi 0:1BELGIA: National Division 1
57'Gent B - Leuven B 3:0BELGIA: Second Amateur Division Group VFV B
21:15Wezel Sport - Bocholter -:-BELGIA: Pro League U21
86'Lommel SK U21 - RWDM U21 0:159'Dender U21 - Deinze U21 0:1
58'St. Truiden U21 - Oostende U21 0:0
PauzăWesterlo U21 - RFC Liege U21 1:0
21:30Francs Borains U21 - Patro Eisden U21 -:-
45+'Kortrijk U21 - Eupen U21 1:0
BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
45+'Genk F - Gent F 0:2BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
21:00Charleroi F - Mechelen F -:-BOTSWANA: Premier League
20:00Township Rollers - Orapa United 1:1BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Rio Branco - Humaita 0:301:30Independencia - Sao Francisco FC 4:1
23:30Galvez - Vasco da Gama AC -:-
BRAZILIA: Amapaense - Play-off
02:00AmânatOratorio - Trem -:-BRAZILIA: Gaucho 2
01:00Aimore - Inter Santa Maria 2:1BRAZILIA: Brasileiro U20
23:30Botafogo U20 - Fluminense U20 0:0BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Porto Vitoria U20 - Estrela do Norte U20 -:-21:00Vitoria ES U20 - Real Noroeste U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
59'Brusque U20 - Inter de Lages U20 0:121:00Joinville U20 - Figueirense U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
45+'Aparecidense U20 - Vila Nova U20 0:045+'Guanabara City U20 - Itaberai U20 2:1
21:30Royal U20 - Cerrado EC U20 -:-
45+'Trindade U20 - Aparecida EC U20 0:0
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:00Cascavel U20 - Azuriz U20 -:-BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
Se asteaptădateleBandeirante U20 - Sertaozinho U20 0:0
60'CA Joseense U20 - Pinda U20 1:3
21:00Capivariano U20 - Guarani U20 -:-
61'Comercial FC - Tiete U20 - Ituano U20 1:1
58'Cosmopolitano Sports U20 - Uniao Sao Joao U20 1:0
57'EC Sao Bernardo U20 - Aster Itaqua U20 0:0
21:00Fernandopolis U20 - Olimpia FC U20 -:-
Se asteaptă
dateleFrancana U20 - Inter de Bebedouro U20 0:0
21:00Gremio Prudente U20 - Vocem U20 -:-
58'Guacuano U20 - Brasilis U20 2:1
59'Guarulhos U20 - Nacional SP U20 1:1
55'Ibrachina U20 - Flamengo SP U20 3:0
56'Independente SP U20 - Internacional de Limeira U20 1:0
56'Itapirense U20 - Ponte Preta U20 1:1
21:00Marilia AC U20 - Presidente Prudente U20 -:-
21:00Maua U20 - Jabaquara U20 -:-
57'Osasco Audax U20 - Oeste U20 0:0
58'Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 2:0
58'Piracicaba U20 - Rio Branco U20 3:2
58'Porto Football U20 - Aguai U20 0:0
58'Referencia U20 - GE Osasco U20 3:1
55'Rio Preto U20 - Jose Bonifacio EC U20 0:2
59'Santo Andre U20 - Mauaense U20 0:0
56'Sao Bento U20 - Desportivo U20 0:2
55'Sao Caetano U20 - Agua Santa U20 0:0
59'Sao Carlos U20 - Ferroviaria U20 0:2
54'Sfera U20 - Elosport U20 2:0
62'Tanabi U20 - Mirassol U20 0:4
55'Tupa U20 - Novorizontino U20 0:2
58'Uniao Mogi U20 - Taubate U20 0:2
59'Uniao Suzano U20 - Sao Jose EC U20 0:0
56'Velo Clube U20 - CA Taquaritinga U20 5:0
21:00XV de Jau U20 - Rio Claro U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
55'Vitoria F - Confianca F 3:0BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
20:00Pirin Blagoevgrad - Botev Vratsa 1:2BULGARIA: Vtora liga
17:00Marek - Septemvri Sofia 1:1CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Foullah Edifice - Gazelle 2:2CHINA: Super League
13:00Qingdao West Coast - Nantong Zhiyun 0:214:00Shenzhen Xinpengcheng - Qingdao Hainiu 1:3
14:35Cangzhou - Henan Songshan Longmen 2:3
14:35Changchun Yatai - Meizhou Hakka 0:1
14:35Wuhan Three Towns - Tianjin Jinmen Tiger 2:1
14:35Zhejiang Professional - Beijing Guoan 1:2
15:00Chengdu Rongcheng - Shandong Taishan 0:1
CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare
17:00Ermis - Xylotymbou 2:1COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres -:-00:00Orsomarso - Boca Juniors -:-
COLUMBIA: Copa Colombia
01:30Patriotas - Bucaramanga 0:303:00Quindio - Envigado 2:3
04:00Once Caldas - Fortaleza 0:1
CONGO: Ligue 1
17:00Juk - CARA Brazzaville -:-20:00Etoile du Congo - AS BNG 1:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
16:30Blessing - Groupe Bazano 1:017:30Renaissance - AC Kuya 1:3
CROAŢIA: HNL
19:00Istra 1961 - Slaven Belupo 3:0CROAŢIA: Prva NL
16:50Jarun - Vukovar 1991 2:218:00Sesvete - Dubrava 1:1
CROAŢIA: Druga NL
18:00Dragovoljac - Jadran LP 0:018:00Kustosija - Karlovac 0:1
DANEMARCA: Superliga - Grupă retrogradare
20:00Lyngby - Vejle 1:1DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
20:00Kolding - Sonderjyske 0:3DANEMARCA: 1st Division - Grupă retrogradare
20:00B.93 - Horsens 0:120:00Hillerod - Naestved 0:0
DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
20:00Esbjerg - Aarhus Fremad 0:120:00Nykobing - AB Kopenhagen 0:1
DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
20:00F. Amager - Hellerup 3:020:00Thisted - Skive 1:0
DJIBOUTI: Division 1
15:00AmânatASAS - Port -:-15:00ASC Hayab - Dikhil 3:2
17:30AmânatCF GR/SIAF - AS Arta -:-
17:30Port - Gendarmerie -:-
19:30AmânatASC Hayab - Hopital -:-
ECUADOR: Serie B
03:00Ind. Juniors - Cuniburo 4:0EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
04:30Santa Tecla - Aguila 2:4ELVEŢIA: Challenge League
PauzăAarau - Bellinzona 0:0ELVEŢIA: Promotion League
PauzăDelemont - Breitenrain 0:0EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:05Al Nasr - Ittihad Kalba 2:217:05Bani Yas - Hatta 4:2
19:45Al Wasl - Al-Jazira 2:2
19:45Emirates Club - Al-Wahda 0:0
ESTONIA: Meistriliiga
19:00Parnu JK Vaprus - Nomme Utd 2:1FINLANDA: Veikkausliiga
18:00Inter Turku - Ekenas 2:1FINLANDA: Ykkonen
19:00JJK Jyvaskyla - EPS 3:1FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30MyPa - Lahden Reipas 3:119:00Atlantis 2 - Futura 0:2
19:00PPJ - GrIFK 2:3
FINLANDA: Suomen Cup
19:00TuWe - MuSa 0:1019:45Fish United - TPV 1:3
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
19:00PK-35 Vantaa F - Ilves F 0:0FRANŢA: National
19:30Niort - Martigues 1:382'Chateauroux - Epinal 1:4
86'Cholet - Rouen 1:1
88'Dijon - GOAL FC 3:0
86'Marignane GCB - Sochaux 1:2
84'Nancy - Le Mans 2:5
86'Versailles - Orleans 0:0
89'Villefranche - Avranches 0:1
FRANŢA: National 2 - Group A
55'Bourgoin Jallieu - Andrezieux 0:1FRANŢA: National 2 - Group B
85'Angouleme - La Roche 1:089'Saumur - Les Herbiers 2:2
FRANŢA: National 2 - Group C
20:00Bastia-Borgo - Beauvais 1:020:00Granville - Stade Briochin 0:3
FRANŢA: National 2 - Group D
20:00Bourg en Bresse - Wasquehal 3:0GAMBIA: GFA League
19:30Falcons - Armed Forces 3:119:30Real Banjul - TMT 4:0
19:30Wallidan - BST Galaxy 0:1
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Kolkheti 1913 - Samtredia 2:019:00Din. Tbilisi - Telavi 0:0
GERMANIA: 2. Bundesliga
19:30Hertha - Hannover 1:119:30St. Pauli - Rostock 1:0
GERMANIA: 3. Liga
20:00Bielefeld - Lubeck 0:0GERMANIA: Regionalliga North
20:00SC Weiche-08 - Meppen 0:188'Drochtersen/Assel - Lohne 2:3
90+'Spelle-Venhaus - Hannover II 0:3
GERMANIA: Regionalliga Nordost
20:00Altglienicke - Eilenburg 2:320:00Chemie Leipzig - Babelsberg 0:0
20:00Hansa Rostock II - BFC Dynamo 3:2
GERMANIA: Regionalliga Vest
84'FC Gutersloh - Schalke II 0:185'Fortuna Koln - Wuppertaler 1:1
88'SSVg Velbert - Wegberg-Beeck 2:1
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
20:00Balingen - Fulda-Lehnerz 1:0GERMANIA: Regionalliga Bayern
20:00Bayreuth - Turkgucu Munchen 4:020:00Illertissen - Ansbach 4:0
20:00Memmingen - Furth II 1:0
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
90+'Sandersdorf - Motor Marienberg 3:0GERMANIA: Oberliga Hamburg
19:45Dassendorf - Duneberg 4:089'Harksheide - Paloma 1:1
88'Victoria Hamburg - Rugenbergen 5:0
GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00Leher - TURA Bremen 2:2GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:30Bornreihe - BSV Rehden 1:460'Meppen II - Delmenhorst 0:2
GERMANIA: Oberliga Westfalen
89'Sprockhovel - Lotte 0:1GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
86'Diefflen - RW Koblenz 2:386'Pfeddersheim - Mechtersheim 0:4
86'Pirmasens - SpVgg Quierschied 3:0
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
19:15Abtswind - Kornburg 2:219:15Fortuna Regensburg - Regensburg II 3:2
20:00Feucht - Hankofen-Hailing 2:4
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
19:15Denzlingen - Grossaspach 0:320:00Goppinger - Essingen 4:1
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
84'Buderich - Mulheimer FC 97 2:159'TVD Velbert - Union Nettetal 0:2
GHANA: Premier League
18:00Legon Cities - Berekum Chelsea 3:2GHANA: Division One League
18:00ADVSA - Accra Athletic 0:118:00Baffour SA - Debibi 2:1
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
17'Mons Calpe - Manchester 62 1:1GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
03:00Malacateco - Municipal 3:205:45Xinabajul - Antigua 0:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
02:15Motagua - Real Sociedad 3:004:30Victoria - Marathon 1:0
INDONESIA: Liga 1
11:00Persis Solo - Persita 1:211:00PSIS Semarang - Persikabo 1973 3:0
15:00RANS Nusantara - Persija Jakarta 0:1
IORDANIA: Premier League
18:00Shabab Al Ordon - Al Wehdat 0:370'Al Ramtha - Sahab 1:0
IRAK: Stars League
15:45Al Karkh - Al Zawraa 0:315:45Al-Qassim - Duhok 1:3
18:00AmânatAl-Hudod - Al Wasat -:-
18:00AmânatAl Talaba - Al Naft -:-
18:00Al Wasat - Naft Missan 0:2
18:00AmânatAl Zawraa - Erbil -:-
18:00AmânatNaft Missan - Al-Qassim -:-
18:00AmânatZakho - Al Minaa -:-
IRAN: Hazfi Cup
17:15Mes Kerman - Chadormalu 1:2pen17:30Fajr Sepasi - Gol Gohar 0:3
17:45Aluminium Arak - Persepolis 5:4pen
17:45Havadar SC - Mes Soongoun 3:1
18:00Malavan - Saipa 2:1d.p.
18:00Tractor-Sazi - Zob Ahan 2:1pen
19:00Esteghlal Molasani - Sepahan 1:2d.p.
IRLANDA: Premier Division
32'Drogheda - Sligo Rovers 1:132'Dundalk - Bohemians 1:0
32'Shelbourne - St. Patricks 0:0
32'Waterford - Derry City 0:0
17'Shamrock Rovers - Galway 0:0
IRLANDA: Divizia 1
20:00Finn Harps - Cork City 0:232'Athlone - Cobh Ramblers 0:0
32'Bray - Kerry 0:0
32'Treaty United - UC Dublin 0:1
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupa promovare
32'Annagh - Bangor FC 0:032'Dundela - H&W Welders 2:0
32'Portadown - Institute 0:0
IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Grupă retrogradare
57'Knockbreda - Newington 1:332'Ballinamallard - Ballyclare 0:2
32'Dergview - Ards 0:0
ISRAEL: Leumit League - Grupa promovare
16:00Bnei Yehuda - Kiryat Shmona 0:016:00Hapoel Umm al-Fahm - Ironi Tiberias 0:2
16:00Nof Hagalil - M. Herzliya 5:0
16:00Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa 4:2
ISRAEL: Leumit League - Grupă retrogradare
16:00H. Akko - MS Kafr Qasim 5:216:00Hapoel Afula - H. Ironi Rishon 2:0
16:00H. Kfar Saba - Hap. Ramat Gan 2:2
16:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 2:2
ISRAEL: Liga Alef North
13:40Hapoel Bnei Zalfa - Kiryat Yam 3:313:40Hapoel Kafr Kanna - Hapoel Kaukab 2:1
13:40H. Raanana - Tayibe 3:0
13:40Maccabi Nujeidat Ahmad - H. Migdal HaEmek 3:3
13:40M. Kiryat Ata-Bialik - Ironi Baka 0:0
13:40M. Nazareth - Ironi Nesher 3:1
13:40MS Tira - Tzeirei Kafr Kanna 4:1
ISRAEL: Liga Alef South
13:40H. Bikat Hayarden - H. Marmorek 1:213:40Holon Yermiyahu - H. Herzliya 4:1
13:40Ironi Modiin - SC Dimona 0:0
13:40Maccabi Shaarayim FC - H. Bnei Lod 2:0
13:40Maccabi Yavne - Shimshon Kafr Qasim 2:3
13:40M. Ironi Ashdod - Hapoel Kfar Shalem 2:0
13:40Shimshon Tel Aviv - Agudat Sport Ashdod 0:1
14:00Nordia Jerusalem - M. Ironi Kiryat Malachi 2:1
ITALIA: Serie B
45+'Pisa - Catanzaro 0:145+'Venezia - Cremonese 0:1
ITALIA: Primavera 1
19:00Fiorentina U19 - Inter U19 1:2ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
45+'Juventus F - Inter F 0:1ITALIA: Serie B Women
15:30Chievo Verona F - Ravenna F 1:1KAZAHSTAN: First Division
12:00AmânatFK Akzhayik - Arys -:-12:00Okzhetpes - SD Family 4:1
14:00FK Kyran - Zhetisay 0:1
14:00Taraz - Altai 3:1
LETONIA: Virsliga
18:00Metta - Auda 1:3LETONIA: 1. Liga
19:00Rezekne - Valmiera 2 1:0LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Racing - Nejmeh SC 0:3LITUANIA: I Lyga
17:00BE1 NFA - BFA Vilnius 1:018:00Babrungas - FK Minija 0:0
18:00Nevezis Kedainiai - Ekranas 1:2
19:00Neptunas - Garliava 1:0
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:00Ghana U16 - Serbia U16 5:113:30Croaţia U16 - Suedia U16 2:3
16:15Finlanda U16 - Uruguay U16 0:3
16:30Rusia U16 - Kazakhstan U16 1:0
17:00Tunisia U17 - Libia U17 1:1
20:00Algeria U17 - Egipt U17 1:1
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
13:00Uzbekistan U18 F - Turkmenistan U18 F 9:116:00Tadjikistan U18 F - Iran U18 F 0:5
MACAU: Elite League
16:00Chao Pak Kei - Monte Carlo 3:0MALI: Premiere Division
19:30AS Police - US Bougouni 1:221:30USC Kita - USFAS Bamako -:-
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
19:00Marsa - Zurrieq 0:0MALTA: Challenge League - Grupă retrogradare
45+'Fgura - Swieqi 0:145+'Msida - Attard 1:1
MAROC: Botola Pro
57'Jeunesse Sportive Soualem - Mouloudia Oujda 0:0MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
04:05Cancun - Atlante 0:106:05Zacatecas Mineros - Leones Negros 0:0
MEXIC: Liga Premier Serie A
19:00Correcaminos 2 - Orgullo Reynosa 1:2MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Puebla U23 - Club America U23 3:218:00Queretaro U23 - U.N.A.M. U23 1:4
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
04:00Tigres F - Juarez F 1:006:10Tijuana F - Pachuca F 3:4
MONGOLIA: Premier League
14:15Deren - Khovd 3:2MOZAMBIC: Mocambola
16:00Ferroviario Beira - Brera Tchumene 0:0MYANMAR: MNL League Cup
12:15Rainbow - Shan Utd 0:712:30Rakhine United - Glory Goal 2:0
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Jalapa - UNAN-Managua 1:103:00Diriangen - Ferretti 1:0
NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura
00:00Diriangen U20 - Ferretti U20 0:1NIGERIA: NPFL
18:00Remo Stars - Niger 3:0NIGERIA: NNL
15:001472 FC - Vandrezzer 3:017:00Smart City - Rovers FC 1:0
OLANDA: Eerste Divisie
58'Cambuur - Dordrecht 3:253'De Graafschap - Maastricht 1:0
54'Jong Ajax - Roda 1:1
55'Oss - Jong AZ 0:1
55'Venlo - Den Bosch 1:1
56'Willem II - Groningen 0:0
OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
18:30Feyenoord U18 - Ajax U18 -:-PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Sp. Carapegua - Rubio Nu 1:100:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci -:-PERU: Liga Women
23:00Dep. Municipal F - Carlos Mannucci F 0:321:00AD Cantolao F - Defensores F -:-
23:30Cesar Vallejo F - Sporting Cristal F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
19:00Piast - Warta Poznan 2:045+'Jagiellonia - Pogon Szczecin 1:1
POLONIA: Division 1
45+'Wisla - Podbeskidzie 2:1POLONIA: Division 2
86'Chojniczanka - Sandecja 1:055'Pogon Siedlce - Stezyca 0:2
POLONIA: III Liga - Group I
75'Skierniewice - Pelikan 2:0POLONIA: III Liga - Group II
18:15Pogon Szczecin II - Swit Skolwin 0:4POLONIA: III Liga - Group III
16:30Sleza Wroclaw - Carina Gubin 1:1POLONIA: III Liga - Group IV
74'Wiazownica - Czarni Polaniec 1:0PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Gil Vicente - Arouca -:-PORTUGALIA: Liga Revelacao U23 - Grupă retrogradare
13:00Academico Viseu U23 - Rio Ave U23 5:213:00Portimonense U23 - Braga U23 0:4
13:00Santa Clara U23 - Leixoes U23 0:0
18:00Farense U23 - Mafra U23 3:2
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
13:00Benfica U19 - Braga U19 4:1QATAR: Emir Cup
17:15Al Khor - Lusail 2:120:00Al-Shahaniya - Al Bidda 0:1
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
17:30Unicov - Zlinsko 5:0REPUBLICA CEHĂ: Division B
19:00Kladno - Hrebec 2:0REPUBLICA CEHĂ: Division E
19:30Batov - Novy Jicin 2:3REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
18:30Motorlet Prague B - Dolni Chabry 6:2REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
00:00Vega Real - Atletico Pantoja -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
17:00Dunărea Călărași - CS Afumaţi 0:2ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
17:00Inainte Modelu - Gloria Baneasa 1:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
17:00Popesti Leordeni - CS Din. Bucuresti 0:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
17:00Muscel - Flacăra Moreni 1:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
17:00Cetate Rasnov - Kids Tampa Brasov 2:1ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
17:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - SR Brasov 2:3ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa promovare
17:00Râmnicu Vâlcea - Cetatea Turnu Măgurele 2:217:00Vedița Colonești - Viitorul Daesti 2:1
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
17:00Unirea Bascov - Calimanesti 4:0ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
14:00Viitorul Simian - CSM Deva 2:3ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
17:00Jiul Petrosani - Gilortul Tg. Carbunesti 0:517:00U Craiova 1948 2 - CS U Craiova 2 1:2
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
17:00Avantul Periam - Ineu 3:2ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
17:00Avantul Reghin - Targu Mures 1898 0:117:00Metalurgistul Cugir - Viitorul Cluj 2:3
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupă retrogradare
17:00Sanatatea Cluj - Minaur Baia Mare 2:417:00SC Olimpia MCMXXI Satu Mare - Victoria Carei 3:3
RUSIA: Youth League
11:00F. Voronezh U19 - Chertanovo M. U19 1:111:00Ural U19 - FK Orenburg U19 1:0
13:00Samara U19 - Lok. Moscova U19 0:7
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Baltika U19 0:0
15:00Akhmat Grozny U19 - TSKA Moscova U19 2:4
15:00Din. Moscova U19 - FK Rostov U19 1:2
15:00Kazan U19 - FK Strogino Moscow U19 2:0
15:00Zenit U19 - Nizhny Novgorod U19 3:1
17:00Sochi U19 - Krasnodar U19 0:1
17:00Sp. Moscova U19 - Konoplev Academy U19 1:0
RWANDA: Premier League
16:00Police - Bugesera 1:2SCOŢIA: Divizia 1
32'Airdrieonians - Dundee Utd 0:0SERBIA: Super Liga - Grupă campionat
20:00Cukaricki - Mladost 4:1SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
18:00Vozdovac - Sp. Subotica 0:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
15:00Torlak - Jedinstvo Surcin 1:216:00Studentski Grad - Radnicki Obrenovac 1:4
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatBhantal - Freetown City -:-19:15AmânatReal Republicans - Kholifa Stars -:-
SIRIA: Premier League
16:00Al-Ittihad Aleppo - Wathbah 5:216:00Al Karamah - Horriya 0:0
16:00Al-Sahel - Tishreen 0:2
16:00Foutoua - Al Wahda 0:1
16:00Hottin - Jableh 1:0
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
18:30Michalovce - Banska Bystrica 2:0SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
19:00Myjava F - Slovan Bratislava F 8:2SLOVENIA: 2. SNL
18:00Ilirija - Tabor Sezana 2:0SOMALIA: National league
15:45Midnimo - Heegan 2:3SPANIA: LaLiga2
45+'Andorra - Racing Santander 1:0SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
86'Derio - Leioa 3:1SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
19:00Ilicitano - Roda 1:059'Ontinyent 1931 - Rayo Ibense 0:0
21:00Villarreal C - Silla CF -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
90+'Alesves - Cortes 0:145+'Oberena - CD Ardoi 0:1
SUA: MLS Next Pro
05:00Tacoma Defiance - Town FC 3:2SUA: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers -:-SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00Orebro Syr. - AFC Eskilstuna 2:2SUEDIA: Divizia 1 - Södra
20:00Angelholm - Lunds 1:120:00Torslanda - Trollhättan 2:2
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
20:00Boden - Kiruna 1:0SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
20:00IFK Skovde - Lidkoping 1:120:15Saffle SK - Herrestads AIF -:-
20:30Kongahalla - Gauthiod -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
86'Nacka Iliria - IFK Eskilstuna 1:189'Sleipner - Nykopings 1:2
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
20:00Landvetter - Savedalen 5:0SUEDIA: Elitettan Women
20:00Jitex F - Lidkoping F 5:083'Sunnanå F - Malmo FF F 0:2
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Istaravshan - CSKA Pomir Dushanbe 0:116:00Kuktosh - Barkchi Hisor 2:1
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00Dodoma Jiji - Kinondoni MC 1:018:00AmânatSimba - Mtibwa Sugar -:-
TURCIA: Super Lig
20:00Adana Demirspor - Galatasaray 0:3ŢARA GALILOR: Cymru North
45+'Buckley - Chirk AAA FC 2:0UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:30Metalist Kharkiv - Kremin 2:1UCRAINA: U19 League
12:00Minaj U19 - Ch. Odessa U19 3:112:00Rukh Lviv U19 - Veres Rivne U19 3:4
13:00Dnipro-1 U19 - Din. Kiev U19 1:6
UGANDA: Premier League
16:00Busoga - Wakiso Giants 2:116:00Mbarara City - UPDF 0:0
UNGARIA: OTP Bank Liga
60'Zalaegerszeg - Puskas Academy 0:0Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.