Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
EUROPA: Champions League - Play-off
22:00Bayern - Real Madrid -:-AFRICA DE SUD: Premier League
20:30Cape Town Spurs - Polokwane -:-20:30Richards Bay - AmaZulu -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Orbit College - Hungry Lions -:-16:00Upington City - Baroka -:-
16:00Venda - Maritzburg Utd -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Peru U20 F - Venezuela U20 F 1:626'Brazilia U20 F - Columbia U20 F 0:0
05:00Argentina U20 F - Paraguay U20 F -:-
ANGLIA: Championship
22:00Coventry - Ipswich -:-ANGLIA: NPL Premier Division - Play-off
21:45Macclesfield - Worksop -:-21:45Marine - Warrington Rylands -:-
ANGLIA: Professional Development League
15:00Sheffield Utd U21 - QPR U21 -:-16:00Coventry U21 - Cardiff U21 -:-
16:00Peterborough U21 - Millwall U21 -:-
17:00Hull U21 - Ipswich U21 -:-
19:00Fleetwood U21 - Colchester U21 -:-
ANGLIA: Academii U18
14:00Middlesbrough U18 - Blackburn U18 -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:55Al Qadisiya - Al-Qaisumah -:-19:15Al Kholood - Al Taraji -:-
20:50Al Bukayriyah - Al Jabalain -:-
ARABIA SAUDITĂ: King Cup
21:00Al-Ittihad FC - Al-Hilal -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Deportivo Espanol - Real Pilar -:-ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Defensores de Glew - Deportivo Metalurgico -:-21:30Juventud de Bernal - Social Atletico Television -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Huracan 2 - Boca Juniors 2 -:-21:00Instituto 2 - Rosario Central 2 -:-
ARMENIA: First League
15:00Onor - Alashkert 2 -:-15:00Noah 2 - Nikarm -:-
ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
02:00Real Koyari - Caravel -:-04:00Atl. Deportivo - Caiquetio -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:00Maitland - Lambton J. -:-AUSTRALIA: NSW League One
12:30Bonnyrigg - Bulls Academy -:-AUSTRIA: Regionalliga Vest
20:00Saalfelden - Schwaz -:-AUSTRIA: Oberosterreich
18:30Bad Ischl - Oedt -:-21:00Leonfelden - Friedburg -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
20:00Lauterach - Nenzing -:-BANGLADESH: Federation Cup - Play-off
12:00Fortis - Abahani Limited -:-BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
19:00Modrica - Leotar -:-BRAZILIA: Serie A
PauzăSao Paulo - Palmeiras 0:0BRAZILIA: Serie B
67'Mirassol - Ceara 2:0BRAZILIA: Serie C - Primul tur
PauzăEC Sao Jose - Confianca 0:2PauzăFerroviario - Aparecidense 1:2
BRAZILIA: Serie D
64'Maringa FC - Santo Andre 1:1BRAZILIA: Matogrossense 2
02:00Atletico MT - Paulistano FC -:-BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
62'Capixaba SC - Sport-ES 2:0BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00America Mineiro U20 - Corinthians U20 -:-21:00Santos U20 - Fluminense U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Figueirense U20 - Marcilio Dias U20 -:-21:00Nacao U20 - Chapecoense-SC U20 -:-
BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30Araucaria U20 - Hope Internacional U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
90+'A. Acreano F - Porto Velho F 0:2CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Agri - Tchad - AS Farcha -:-17:45Aiglons - Tourbillon -:-
17:45Foullah Edifice - AS Psi -:-
CHILE: Primera División
03:30A. Italiano - Cobresal -:-CHILE: Primera B
03:30Limache - La Serena -:-CHINA: Super League
13:00Shandong Taishan - Nantong Zhiyun -:-14:35Tianjin Jinmen Tiger - Beijing Guoan -:-
15:00Meizhou Hakka - Qingdao West Coast -:-
15:00Zhejiang Professional - Henan Songshan Longmen -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Inter Palmira - Atletico F.C. -:-CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
14:30US Panda - Tshinkunku -:-16:30Simba - Sanga Balende -:-
COREEA DE SUD: K League 1
13:30Daejeon - Gimcheon Sangmu -:-13:30Suwon FC - Seoul -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
04:00Santa Ana - Escorpiones -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00El Nacional - Delfin -:-ECUADOR: Serie B
00:30Cuniburo - Manta -:-EGIPT: Division 2 A - Grupă retrogradare
17:30Aswan SC - Makadi -:-17:30Dekernes - Abu Qir Semad -:-
17:30Nasr Taadeen - Misr Elmaqasah -:-
17:30Nogoom FC - Asyut Petroleum -:-
17:30Telecom Egypt - Gomhoriat Shebin -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Presidents Cup
18:20Al Wasl - Ittihad Kalba -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Saku Sporting F - FC Ararat F -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
19:00Tampere Utd - TPV -:-GERMANIA: Regionalliga North
20:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel -:-GERMANIA: Regionalliga Bayern
19:30Wurzburger Kickers - Bayreuth -:-GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
19:15Motor Marienberg - Auerbach -:-GERMANIA: Oberliga Bremen
20:00Blockdiek - OSC Bremerhaven -:-20:00Komet Arsten - Union 60 Bremen -:-
20:30TURA Bremen - Woltmershausen -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
19:30Rotenburger - Bersenbruck -:-20:00BSV Rehden - Arminia Hannover -:-
20:00Schoningen - Delmenhorst -:-
21:00Heeslinger - Eintracht Celle -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30RW Koblenz - Arminia Ludwigshafen -:-20:00SpVgg Quierschied - Auersmacher -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
20:00ATSV - Eltersdorf -:-20:00Neudrossenfeld - Ammerthal -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
20:30Schonnebeck - Baumberg -:-GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
22:00Lincoln - Mons Calpe -:-INDONESIA: Liga 1
11:00Dewa United - Borneo -:-11:00FC Bhayangkara - Persis Solo -:-
11:00Madura United - Arema -:-
11:00Persija Jakarta - PSIS Semarang -:-
11:00Persita - Bali United -:-
11:00PSM Makassar - RANS Nusantara -:-
11:00PSS Sleman - Persib -:-
INSULELE FEROE: Premier League
20:00Streymur - Klaksvik -:-IRAK: Stars League
15:30Karbala - Al Kahraba -:-18:00AmânatAl Naft - Naft Missan -:-
18:00AmânatAl-Qassim - Al Zawraa -:-
18:00AmânatAl Shorta - Newroz -:-
18:00AmânatDuhok - Al-Hudod -:-
18:00Naft Missan - Al-Qassim -:-
18:00Zakho - Al Minaa -:-
18:00AmânatZakho - Naft Al-Basra -:-
20:15Al Shorta - Al Quwa Al Jawiya -:-
22:30Al Najaf - Al Karkh -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
17:50Shams Azar Qazvin - Peykan -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Retrogradare
21:45Institute - Ballymena -:-IRLANDA DE NORD: NIFL Championship - Retrogradare
22:00Armagh - Dergview -:-ISLANDA: Icelandic Cup Women
20:30Haukar F - Grotta F -:-ISRAEL: State Cup
19:00Nof Hagalil - M. Petach Tikva -:-JAMAICA: Premier League - Play-off
90+'Portmore - Arnett Gardens 0:104:00Tivoli - Waterhouse -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
17:00Muras United - Talant -:-LIBIA: Premier League
19:00Al Ahly Tripoli - Al-Khmes -:-LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
10:30Jamaica U18 - Ecuador U18 -:-11:00Arabia Saudită U18 - Guatemala U18 -:-
14:00Turcia U18 - Maroc U18 -:-
16:00Mali U18 - Slovacia U18 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
19:00Onsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-16:00Kedah (Mys) - Penang (Mys) -:-
MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
17:00Arsimi - Bashkimi -:-17:00Besa 1976 - Ohrid -:-
17:00Detonit Plackovica - Sasa -:-
17:00FK Skopje - Pobeda -:-
17:00Karaorman - Belasica -:-
17:00Kozuf Gevgelija - Novaci -:-
17:00Pelister - Teteks -:-
17:00Vardar Negotino - Osogovo -:-
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
PauzăQueretaro F - Atlas F 0:1PauzăToluca F - Tijuana F 0:0
04:00Tigres F - Necaxa F -:-
04:06Leon F - Santos Laguna F -:-
06:06Club America F - Pachuca F -:-
06:10Juarez F - Monterrey F -:-
NIGERIA: NPFL
10:00Bayelsa United - Rivers United 1:0NORVEGIA: Nasjonal U19 CL
16:00Viking U19 - Brann U19 -:-NORVEGIA: Cupa - Feminin
19:00Molde F - Kil/Hemne F -:-OLANDA: Derde Divisie
21:00AWC - Blauw Geel -:-OLANDA: Divisie 1 U18 - Spring Season
18:00Vitesse U18 - Feyenoord U18 -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
26'Olimpia Asuncion - Ameliano 0:0PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena - 3 De Febrero 1:226'Atl. Tembetary - Independiente F.B.C. 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
04:00Cesar Vallejo - Sporting Cristal -:-PERU: Liga 2
23:30San Marcos - Carlos Stein 3:121:00Deportivo Coopsol - Santos -:-
23:30Pirata - ADA Jaen -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
21:45Ferreira - AVS -:-RUSIA: FNL
15:00Rodina Moscow - Tyumen -:-SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
21:45Murata - Tre Fiori -:-21:45San Giovanni - Cosmos -:-
SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
21:30Aberdeen F - Montrose F -:-SERBIA: Srpska Liga - West
17:00Zlatibor Cajetina - Tutin -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:30SLIFA - Bhantal -:-19:30Mighty Blackpool - Kahunla -:-
SOMALIA: National league
15:30Horseed - Mogadishu City -:-SUEDIA: Superettan
20:00Skövde - Oddevold -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
18:00Namungo - Simba -:-TURCIA: 2. Lig White Group
13:00Diyarbekirspor - Bursaspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
15:00FC Asgabat - Energetik -:-ŢARA GALILOR: Cymru North
20:30Caersws - Llanidloes -:-UCRAINA: U19 League
15:30Ch. Odessa U19 - Shakhtar U19 -:-UGANDA: Premier League
16:00Airtel Kitara - Mbarara City -:-16:00URA SC - Busoga -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
PauzăPenarol - River Plate 2:0VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00Inter de Barinas - La Guaira -:-23:00Universidad Central - Metropolitanos -:-
VIETNAM: Vietnamese Cup
14:00Nam Dinh - Binh Duong -:-Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.