Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
FRANŢA: Ligue 1 - Relegation - Play Offs
21:30Rodez - Paris FC -:-AFRICA DE SUD: Premier League
20:30TS Galaxy - Mamelodi -:-ALGERIA: Divizia 1
21:00Oran - USM Alger -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
17:55Al Bukayriyah - Al Jandal 2:3PauzăAl Taraji - Al-Qaisumah 1:2
45+'Jeddah - Al Ain 1:0
36'Al Najma - Al-Faysaly 0:0
21:00Al Adalah - Ohod -:-
21:00Al Batin - Al Arabi -:-
21:00Al Orubah - Al Jabalain -:-
21:00Al Safa - Al Kholood -:-
ARGENTINA: Liga Profesional
01:00Estudiantes - Dep. Riestra 2:001:00San Lorenzo - Lanus 1:1
03:15Racing Club - Argentinos Jrs 3:0
03:15Rosario - Tigre 1:1
ARGENTINA: Primera Nacional
03:10San Martin Tucuman - Patronato 2:003:30CA Mitre - Brown Adrogue 1:0
22:05Nueva Chicago - Ferro -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Deportivo Paraguayo - Def. de Cambaceres -:-21:30Mercedes - Puerto Nuevo -:-
ARGENTINA: Reserve League - Primul tur
21:00Banfield 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-21:00Rosario Central 2 - San Lorenzo 2 -:-
23:00Independiente 2 - Estudiantes 2 -:-
ARMENIA: Premier League
16:00Pyunik - Noah 3:0PauzăArarat-Armenia - Shirak 0:0
ARMENIA: First League
16:00Mika Jerevan - Ararat 2 0:016:00Nikarm - Alashkert 2 2:6
16:00Onor - Urartu 2 0:6
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
13:00AmânatBroadmeadow - Maitland -:-AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor
04:00Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca) 1:2AUSTRIA: Bundesliga - Conference League - Play Offs
20:00Wolfsberger - Austria Viena -:-AUSTRIA: Salzburg
20:00Grodig - Kuchl -:-BELARUS: Vysshaya Liga
16:45Isloch - FC Minsk 3:053'Slutsk - Neman 1:0
BHUTAN: Premier League
13:00Tsirang - Samtse 2:3BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
02:00Royal Pari - Always Ready 0:222:00AmânatSanta Cruz - GV San Jose -:-
BOTSWANA: Premier League
16:00Police XI - Nico United 2:1BRAZILIA: Serie A
02:00AmânatSao Paulo - Cruzeiro -:-BRAZILIA: Serie B
03:00Guarani - America MG 1:223:00Chapecoense-SC - Ponte Preta -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
02:00Athletic Club - Aparecidense 1:002:00Floresta EC - Figueirense 0:2
BRAZILIA: Serie D
02:15Trem - Humaita 2:1BRAZILIA: Goiano 2
01:00Gremio Anapolis - Inhumas 1:2BRAZILIA: Mineiro 2
02:00Mamore - Caldense 0:0BRAZILIA: Brasileiro U20
21:00Bahia U20 - Palmeiras U20 -:-BRAZILIA: Acreano U20
23:00Galvez U20 - Rio Branco AC U20 -:-BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Nacao U20 - Figueirense U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:30Fluminense F - Palmeiras F 2:002:00Sao Paulo F - Flamengo F 2:1
BRAZILIA: Paulista Feminin
21:00Sao Jose F - Bragantino F -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
16:30Etar - Botev Vratsa 1:150'Beroe - Lok. Sofia 0:2
21:00Pirin Blagoevgrad - Hebar -:-
CHILE: Primera División
01:00Cobresal - Coquimbo 2:301:00AmânatU. Espanola - U. Calera -:-
03:30Huachipato - A. Italiano 0:1
CHILE: Primera B
03:30Limache - Arica 1:3CHINA: Super League
14:00Meizhou Hakka - Shenzhen Xinpengcheng 0:014:35Henan Songshan Longmen - Shanghai Shenhua 1:2
14:35Qingdao Hainiu - Beijing Guoan 1:1
14:35Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns 3:1
15:00Nantong Zhiyun - Cangzhou 1:1
15:00Tianjin Jinmen Tiger - Shandong Taishan 1:1
COLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular
23:00Orsomarso - Real Cartagena 0:004:05Tigres - Huila 0:1
23:30Cucuta - Quindio -:-
COLUMBIA: Liga Women
23:30Alianza F - Inter Palmira F 1:000:00Millonarios F - La Equidad F 3:1
02:00Dep. Cali F - Pasto F 1:0
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30Etoile de Kivu - AC Rangers -:-17:30Motema Pembe - Celeste 1:0
COREEA DE SUD: K League 2
13:30Asan - Suwon Bluewings 1:013:30Jeonnam - Cheongju Jikji 1:1
13:30Seoul E-Land - Bucheon 1:1
DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
20:00Aarhus - FC Copenhaga -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Tecnico U. - Orense 1:0ECUADOR: Serie B
00:30Cuniburo - San Antonio -:-EGIPT: Premier League
16:00Baladiyat El Mahalla - El Daklyeh 1:0PauzăCeramica Cleopatra - National Bank Egypt 0:0
PauzăEl Gounah - El Gaish 0:0
ELVEŢIA: Super League - Grupă retrogradare
21:30FC Basel - Yverdon -:-21:30Lausanne - Grasshoppers -:-
21:30Luzern - Lausanne Ouchy -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:10Al Nasr - Ajman 1:120:00Al-Ahli Dubai - Bani Yas -:-
20:00Ittihad Kalba - Al Wasl -:-
ESTONIA: Meistriliiga
PauzăFlora - Kuressaare 0:0EUROPA: Campionatul European U17
18:00Slovacia U17 - Suedia U17 0:018:00Spania U17 - Portugalia U17 1:2
20:30Franţa U17 - Anglia U17 -:-
20:30Italia U17 - Polonia U17 -:-
FINLANDA: Ykkonen
70'Klubi 04 - JJK Jyvaskyla 2:0GAMBIA: GFA League
26'Banjul Utd - BST Galaxy 0:026'Brikama U. - Team Rhino 0:0
26'Marimoo - Wallidan 0:0
26'Real Banjul - Samger 0:1
GERMANIA: Regionalliga Bayern - Retrogradare
26'Eichstatt - Bamberg 0:0GUINEA: Ligue 1
19:00Ashanti GB - Sequence -:-19:00Loubha - SOAR -:-
INSULELE FEROE: Premier League
21:00Skala Itrottarfelag - Klaksvik -:-IRAK: Stars League
16:00Al Minaa - Baghdad 0:278'Al Shorta - Al Karkh 1:1
20:15Al Wasat - Al Najaf -:-
20:15Naft Al-Basra - Al Talaba -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
19:15AmânatFoolad - Zob Ahan -:-19:15AmânatGol Gohar - Aluminium Arak -:-
19:15AmânatMalavan - Mes Rafsanjan -:-
19:15AmânatNassaji Mazandaran - Esteghlal F.C. -:-
19:15AmânatPersepolis - Esteghlal Khuzestan -:-
19:15AmânatPeykan - Tractor-Sazi -:-
19:15AmânatSanat-Naft - Shams Azar Qazvin -:-
19:15AmânatSepahan - Havadar SC -:-
ISLANDA: Besta deild karla
22:15Breidablik - Stjarnan -:-22:15Fram - Akranes -:-
22:15Kopavogur - Valur -:-
ISLANDA: Division 1
22:15Keflavik - Afturelding -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
20:30H. Beer Sheva - M. Haifa -:-20:30H. Haifa - M. Tel Aviv -:-
20:30Maccabi Bnei Raina - Sakhnin -:-
ITALIA: Serie B - Play-off
21:30Catanzaro - Cremonese -:-ITALIA: Serie C - Promotion - Play Offs
21:30Benevento - Torres -:-21:30Catania - Avellino -:-
21:30Juventus U23 - Carrarese -:-
21:30AmânatL.R. Vicenza - Padova -:-
KUVEIT: Emir Cup
41'Al Salmiya - Al Qadisiya 0:0LETONIA: Virsliga
90+'Metta - Tukums 2000 1:0LIBIA: Premier League
84'Al Ittihad - Asswehly 0:185'Al Ittihad Misurata - Asaria 0:0
LITUANIA: Cupa
PauzăSiauliai FA - Suduva 1:1LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
90+'Macedonia de Nord U19 - Muntenegru U19 1:5LUME: Meciuri amicale între cluburi
PauzăAlsbach (Ger) - Frankfurt (Ger) 0:320:00Juchen-Garzweiler (Ger) - Monchengladbach (Ger) -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
13:00Franţa U16 F - Irlanda U16 F 0:113:00Portugalia U16 F - Austria U16 F 0:4
MAURITIUS: Super League
17:30Petite Riviere - Riviere Du Rempart -:-MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
04:00Tigres F - Club America F 1:006:00Pachuca F - Monterrey F 2:4
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Brera Tchumene - Ferroviario Lichinga 1:1MYANMAR: MNL League Cup
12:15Ayeyawady - Dagon Port 1:112:30Hantharwady Utd - Dagon 0:0
12:30Ispe FC - Myawady 0:2
12:30Yadanarbon - Thitsar Arman 1:2
NIGER: Super Ligue
60'Douanes Niamey - Sahel 0:1NORVEGIA: OBOS-ligaen
20:00Moss - Start -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
PauzăLysekloster - Brann 2 2:220:00V. Haugesund - Viking 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
17:00Odd 2 - Sandnes 2 9:0NORVEGIA: Division 3 - Group 3
PauzăSkeid 2 - Sarpsborg 08 2 0:220:00Mjondalen 2 - K. Oslo 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
15:15Rosenborg 2 - Strømsgodset 2 2:1PauzăStabaek 2 - Lillestrom 2 2:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
PauzăMolde 2 - Kristiansund 2 3:0NORVEGIA: Division 3 - Group 6
20:00Sprint-Jeloy - Ham-Kam 2 -:-OLANDA: Eredivisie - Relegation - Play Offs
21:00Breda - FC Emmen -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:302 de Mayo - Ameliano -:-PARAGUAY: Division Intermedia
00:00Resistencia - Rubio Nu 2:102:30Independiente F.B.C. - Deportivo Santani 1:0
21:30Atl. Tembetary - Encarnacion FC -:-
21:30Recoleta - 3 De Febrero -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Cajamarca - Sport Boys 2:404:00Cienciano - U. de Deportes 0:0
PERU: Liga 2
23:15Binacional - Comerciantes 2:0REPUBLICA CEHĂ: MSFL
68'Zlinsko - Frydlant n. O. 1:0REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Atlantico - Cibao -:-23:00Delfines Del Este - Atletico Pantoja -:-
SERBIA: Cupa
21:15Steaua Roșie B. - Vojvodina -:-SIERRA LEONE: Premier League
19:30Luawa - Freetown City -:-SLOVACIA: Nike liga - Retrogradare
69'Petrzalka - Michalovce 2:1SOMALIA: National league
15:30Horseed - Heegan 1:1SUA: USL League Two
02:00Florida Elite - Brave SC 1:103:30Tennessee - Birmingham 2 2:0
SUEDIA: Allsvenskan
20:00Göteborg - Mjallby -:-SUEDIA: Svenska Cupen - Calificare
20:00IFK Skovde - Tord -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00JKT Tanzania - Azam 0:216:00Kagera Sugar - Coastal Union 1:2
PauzăSimba - Geita Gold 1:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
02:00Maldonado - Nacional 0:2UZBEKISTAN: Super League
17:00Bunyodkor - Lok. Tashkent 3:2VIETNAM: V.League 1
13:00Gia Lai - Hong Linh Ha Tinh 2:113:00Quang Nam - Binh Duong 2:1
15:15Hanoi FC - Thanh Hoa 2:1
15:15Ho Chi Minh - Cong An 2:1
VIETNAM: National League Women
11:30Ha Noi 2 F - Son La F 2:311:30Phong Phu Ha Nam F - Ho Chi Minh F 0:2
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.