Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ALGERIA: Divizia 1
20:00Constantine - USM Alger 1:1ARGENTINA: Liga Profesional
00:00Central Cordoba - Talleres Cordoba 2:400:00Rosario - Lanus 1:1
02:15Instituto - Gimnasia L.P. 2:1
02:15River Plate - Tigre 3:1
ARGENTINA: Primera Nacional
23:00Estudiantes Rio Cuarto - San Telmo 0:123:00San Martin Tucuman - Alvarado 1:0
00:00Quilmes - Ferro 1:4
14'Atletico Atlanta - Defensores Unidos 0:0
ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Juventud Antoniana - Sarmiento Resistencia 2:0ARGENTINA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Sacachispas 3:021:30Liniers - Colegiales 0:2
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Berazategui - Atlas 5:221:30Deportivo Paraguayo - Real Pilar 0:5
21:30El Porvenir - Victoriano A. 0:0
21:30Sportivo Barracas - Deportivo Espanol 1:1
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00Independiente F - Banfield F 0:2AUSTRIA: Regionalliga Est
20:00Kremser - Leobendorf 1:1AUSTRIA: Niederosterreich
21:00Ortmann - Waidhofen/Thaya 2:0BELARUS: Pershaya Liga
16:00Zhodino 2 - Maxline 2:118:00Volna Pinsk - Niva Dolbizno 1:1
20:00Din. Minsk 2 - Energetik-BGU 3:2
BRAZILIA: Serie A
00:30Fortaleza - Athletico-PR 1:000:30Sao Paulo - Cruzeiro 2:0
BRAZILIA: Serie B
00:30Ituano - Avai 0:1BRAZILIA: Serie C - Primul tur
01:00ABC - Floresta EC 1:0BRAZILIA: Serie D
23:00Fluminense-PI - Moto Club 2:2BRAZILIA: Carioca C
20:45Riostrense - Caac Brazil 0:2BRAZILIA: Catarinense 2
21:00Carlos Renaux - Camboriu -:-BRAZILIA: Matogrossense 2 - Play-off
23:00Operario FC - Sinop FC 1:4BRAZILIA: Mineiro 2
00:00Mamore - Boa 1:2BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Hercilio Luz U20 - Criciuma U20 0:1BRAZILIA: Goiano U20 - Play-off
21:30Aparecida EC U20 - Vila Nova U20 1:121:30Guanabara City U20 - Trindade U20 1:1
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00Palmeiras U20 - Portuguesa U20 6:0CANADA: Canadian Premier League
00:00Valour - Vancouver FC 2:0CHILE: Primera División
00:30Colo Colo - Copiapo 0:103:00Coquimbo - U. Catolica 2:0
CHILE: Primera B
03:00San Luis - Magallanes 0:1COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:00Bucaramanga - Pereira 3:101:00Millonarios - Junior 2:0
03:30Tolima - Santa Fe 1:2
COLUMBIA: Liga Women
23:00Llaneros F - Santa Fe F 0:123:30Alianza F - Real Santander F 3:2
01:00Junior F - Inter Palmira F 0:1
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:00U. Catolica - Macara 3:002:00Dep. Cuenca - LDU Quito 2:2
02:00Ind. del Valle - Orense 1:0
02:00Mushuc Runa - Barcelona SC 1:0
EGIPT: Premier League
21:30AmânatFuture FC - Al Ahly -:-ESTONIA: Esiliiga
19:00Tallinna Kalev U21 - Tabasalu 0:1FINLANDA: Ykkonen
19:00OLS Oulu - Rovaniemi 4:0FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
18:30Lahden Reipas - JaPS 2 5:0FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
19:00Kuopion Elo - Hercules 1:2GHANA: Division One League
12:00Ebusua Dwarfs - Rospak 3:118:00Still Believe - Golden Kick 2:2
GRENADA: Premier Division
23:00AmânatCamerhogne - Fontenoy -:-23:00AmânatHard Rock - Paradise -:-
23:00AmânatHurricanes - Queens Park Rangers -:-
23:00Queens Park Rangers - Mt. Rich 4:2
01:00Hurricanes - Camerhogne 3:2
IRLANDA: Premier Division
19:00AmânatGalway - Shamrock Rovers -:-19:00Sligo Rovers - Drogheda 2:1
19:15AmânatBohemians - Shelbourne -:-
19:15St. Patricks - Dundalk 2:3
20:00Derry City - Waterford 3:0
IRLANDA: Divizia 1
17:00Wexford - Longford 2:219:00Bray - Cobh Ramblers 3:1
19:00Cork City - UC Dublin 0:0
19:00Finn Harps - Athlone 1:1
19:00Kerry - Treaty United 2:1
ISLANDA: Besta deild karla
77'KR Reykjavik - Valur 2:5LITUANIA: I Lyga
18:00Siauliai 2 - Kauno Zalgiris 2 4:4LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
19:00Scoţia - Gibraltar 2:020:00Croaţia - Macedonia de Nord 3:0
20:00Turcia U21 - Scoţia U21 2:1
21:00Albania - Liechtenstein 3:0
21:45Anglia - Bosnia și Herțegovina 3:0
21:45Germania - Ucraina 0:0
LUME: Maurice Revello Tournament
15:00Coreea de Sud U21 - Arabia Saudită U23 0:218:30Franţa U20 - Coasta de Fildeş U23 0:2
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
02:00Trinidad Tobago F - Aruba F 0:102:30Venezuela F - Columbia F 0:3
12:00Spania U19 F - SUA U19 F 3:3
12:00Ungaria U18 F - Finlanda U18 F 2:3
12:40Australia F - China F 2:0
14:45Bangladesh F - Taiwan F 0:1
17:00Japonia F - Noua Zeelandă F 4:1
19:00Maroc U17 F - Coasta de Fildeş U17 F 8:3
19:00Suedia U19 F - Danemarca U19 F 0:1
86'Bolivia F - El Salvador F 0:2
83'Maroc F - DR Congo F 3:1
00:30Uruguay F - Rusia F -:-
MAURITANIA: Ligue 1
01:20Nouadhibou - Douane 1:3NICARAGUA: Liga Primera - Retrogradare
23:00Matagalpa - Juventus Managua 1:0NIGER: Super Ligue
18:30Espoir - ASFAN 1:018:30Renaissance - Sahel 1:2
NIGERIA: NPFL
18:00Akwa United - Heartland 2:0NORVEGIA: Division 3 - Group 1
19:00Fana - Haugesund 2 0:1NORVEGIA: Division 3 - Group 2
19:00Vidar - Start 2 4:019:00Vigor - Odd 2 1:2
20:00Mandalskameratene - Sandefjord 2 2:2
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
19:00Skeid 2 - Nordstrand 0:320:00Mjondalen 2 - Sarpsborg 08 2 1:3
20:15K. Oslo 2 - Askollen 3:1
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
18:30Tiller - Strømsgodset 2 6:220:00Rosenborg 2 - Byåsen 0:3
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
19:30Molde 2 - Traeff 1:219:30Spjelkavik - Kristiansund 2 4:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
17:00Bodo/Glimt 2 - Fredrikstad 2 2:2PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Cerro Porteno - Sp. Luqueno 0:223:30Libertad - General Caballero JLM 2:0
PARAGUAY: Division Intermedia
00:00Resistencia - San Lorenzo -:-PERU: Liga 2
23:00Binacional - Santos 2:0REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Universidad O&M - Cibao 0:023:00Vega Real - San Cristobal 4:0
01:00Atletico Pantoja - Moca 3:0
45+'Delfines Del Este - Atlantico 0:0
RUSIA: FNL 2 - Division A Gold - Spring Season
16:30Chelyabinsk - Murom 1:117:00Krasnodar 2 - Ufa 0:4
18:00FK Chayka - Rodina Moscow 2 2:0
19:00M. Lipetsk - Veles Moscow 0:3
19:00R. Volgograd - FK Novosibirsk 1:0
SERBIA: Super Liga - Retrogradare
19:00Javor - Tekstilac Odzaci 1:121:00Zeleznicar Pancevo - Indjija 2:0
SIERRA LEONE: Premier League
19:30Kallon - Luawa -:-SOMALIA: National league
15:30Heegan - Mogadishu City 1:2SUA: MLS
23:45Atlanta Utd - Charlotte 2:3SUA: USL Championship
02:00Monterey Bay - New Mexico 1:0SUA: MLS Next Pro
00:00Real Monarchs - Austin FC II 4:001:00Inter Miami II - Orlando City B 3:1
01:00Philadelphia II - Columbus Crew 2 3:1
02:00Minnesota 2 - Sporting Kansas City II 3:4
02:00Vancouver 2 - Town FC 3:1
05:00Colorado Rapids 2 - St. Louis City 2 2:3
05:00Los Angeles FC II - North Texas 0:4
SUA: USL League One
23:00Greenville - Chattanooga Red Wolves 1:3SUA: USL League Two
23:00Glens SC - Project 51O 6:000:00Lane United - Tacoma Stars 1:1
00:00Midlakes United - FC Olympia 2:1
01:00Houston FC - Houston Sur 1:1
01:00St. Petersburg FC - Miami 2:3
02:00Cedar - Motown 2 0:1
02:00Kings Hammer - Fort Wayne 1:2
02:30Chicago City - St. Charles 0:0
02:30Manhattan - Staten Island ASC 3:0
03:00Chicago Dutch Lions - River Light 0:2
03:00Marin - Monterey Bay 2 2:2
04:30Albion Colorado - Flatirons 0:2
05:00Ventura - Arizona Arsenal 1:0
SUA: NISA
02:00Club de Lyon - Michigan Stars 1:204:00Arizona Monsoon - Irvine Zeta 0:1
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
20:00Assyriska FF - Stocksund 1:0SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
20:00Atvidaberg - BK Ljungsbro 1:120:00Nykopings - Sylvia 2:1
URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Defensor Sp. - Miramar 3:018:30Liverpool M. - Cerro CA 0:3
21:00Danubio - Maldonado 1:1
URUGUAY: Segunda Division
02:30Sud America - Juventud 1:0UZBEKISTAN: Pro Liga
16:00Buxoro - Dostlik Tashkent 2:216:00Shortan Guzor - Mashal Muborak 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Final
00:00Carabobo - Metropolitanos 3:0Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.