Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ITALIA: Serie A
21:45Genoa - Cagliari -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
PauzăRapid București - Univ. Craiova 0:1ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:30Petrolul Ploiești - FC Botoșani 1:2ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
15:00Corvinul Hunedoara - CSC 1599 Șelimbăr 3:1SPANIA: LaLiga
22:00Barcelona - Valencia -:-AFRICA DE SUD: Premier League
PauzăMamelodi - TS Galaxy 2:0ALBANIA: First Division
16:00Bylis - Flamurtari 4:219:00AF Elbasani - Vora 2:0
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Peru U20 F - Venezuela U20 F -:-ANGLIA: Championship
22:00Preston - Leicester -:-ANGLIA: Premier League 2
14:00Southampton U21 - Manchester Utd U21 3:633'Crystal Palace U21 - Tottenham U21 1:0
33'Derby U21 - Everton U21 1:0
33'Newcastle U21 - Aston Villa U21 0:0
33'Nottingham U21 - Reading U21 0:0
33'West Brom U21 - Leeds U21 3:0
33'Wolves U21 - Brighton U21 0:0
ANGLIA: Professional Development League
13:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 0:115:00AmânatCrewe U21 - Charlton U21 -:-
15:00Wigan U21 - Watford U21 1:3
33'Birmingham U21 - Bournemouth U21 0:1
ARABIA SAUDITĂ: Division 1
19:10Al Arabi - Ohod 3:219:10Al-Faysaly - Al Ain 0:2
43'Hajer - Al Adalah 0:0
ARGENTINA: Primera Nacional
01:10All Boys - Chacarita Juniors 0:003:10Racing Cordoba - Quilmes 1:0
ARGENTINA: Torneo Federal
23:00Juventud Antoniana - Central Norte 1:101:00Santamarina - Cipolletti 0:0
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Sacachispas - Villa Dalmine -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Claypole - Sportivo Barracas -:-21:30CSR Espanol - Deportivo Paraguayo -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
23:00AmânatRiver Plate F - Rosario Central F -:-33'UAI Urquiza F - Belgrano F 0:0
ARMENIA: First League
15:00Onor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Retrogradare
23:00CDRA - Unistars 1:401:00Sport Boys - Jong Aruba 1:3
03:00La Fama - Santa Fe 8:1
ASIA: AFC Asian Cup U23 - Play-off
17:00Indonesia U23 - Uzbekistan U23 0:2PauzăJaponia U23 - Irak U23 2:0
AZERBAIDJAN: Premier League
18:00Zira - Araz 0:1BELGIA: Pro League U21
33'Lierse K. U21 - Beveren U21 1:1BOLIVIA: Division Profesional - Apertura - Play off-uri
23:00The Strongest - Universitario de Vinto 1:3pen01:00Independiente - SA Bulo Bulo 3:1
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
17:30Tuzla City - Igman K. 1:2BRAZILIA: Serie A
00:30Fortaleza - Bragantino 1:100:30Juventude - Athletico-PR 1:1
02:00Internacional - Atletico GO 1:1
BRAZILIA: Serie B
00:30Goias - Ponte Preta 3:0BRAZILIA: Serie C - Primul tur
01:00Botafogo PB - SER Caxias 1:101:30Volta Redonda - Floresta EC 2:1
BRAZILIA: Serie D
23:00Concordia - Brasil de Pelotas 2:000:00Mixto - CRAC 1:1
BRAZILIA: Matogrossense 2
23:00Caceres - Juara 1:123:00Sport Sinop - Campo Novo 3:1
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
33'Flamengo F - Santos F 2:0BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
33'UD Alagoana F - Sport Recife F 0:0BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
33'Cresspom F - Sobradinho F 0:022:00Botafogo PB F - Mixto PB F -:-
22:00Tiradentes F - Iape F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
17:45CSKA 1948 Sofia - Arda 1:1BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
55'Beroe - Etar 2:0BURKINA FASO: Premier League
19:00Vitesse - Sonabel Ouagadougou 0:0CANADA: Canadian Premier League
00:00Cavalry - Pacific FC 0:0CHILE: Primera División
01:00Colo Colo - U. Calera 3:103:30Deportes Iquique - Palestino 2:1
CHILE: Primera B
23:00AmânatS. Wanderers - San Luis -:-01:00San Felipe - Rangers 1:2
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
17:00Othellos Athienou - Zakakiou 3:119:30Apollon - Karmiotissa 0:0
19:30Doxa - AEL Limassol 2:2
COLUMBIA: Primera A - Apertura
23:00Patriotas - Pasto 0:301:00Aguilas - Fortaleza 1:1
01:00Bucaramanga - Alianza 1:0
01:00Dep. Cali - Junior 0:0
01:00Envigado - Ind. Medellin 0:1
01:00Jaguares de Cordoba - Santa Fe 1:0
01:00La Equidad - Pereira 0:2
01:00Millonarios - Chico 3:0
01:00Once Caldas - America De Cali 0:0
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Real Cartagena - Real Santander 3:102:00U. Magdalena - Huila 2:0
03:00Quindio - Llaneros 1:0
COLUMBIA: Liga Women
00:00Cucuta F - Alianza F 0:004:00La Equidad F - Pasto F 1:2
COSTA RICA: Primera División - Clasura
01:00Saprissa - Guanacasteca 4:1COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clasura - Play off-uri
23:00CS Uruguay - ADR Jicaral 0:0DANEMARCA: Superliga - Grupă campionat
75'Silkeborg - Midtjylland 3:0ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:00Macara - Aucas 0:202:00Emelec - Barcelona SC 1:1
EGIPT: Premier League
19:00Ceramica Cleopatra - Pharco 1:1EGIPT: Division 2 A - Grupa promovare
16:30Al Qanah - Al-Sekka 3:016:30Ghazl El Mahallah - La Viena 2:1
16:30Petrojet - Wadi Degla 3:1
16:30Raya - Proxy 1:1
16:30Tanta - Haras El Hodood 0:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
00:0011 Deportivo - FAS 0:000:30Aguila - Dragon 3:1
FINLANDA: Ykkosliiga
18:30SJK Akatemia - TPS Turku 0:3FINLANDA: Kakkonen - Grupa B
18:30EBK - Ilves 2 2:1FINLANDA: Suomen Cup
77'Kontu - GrIFK 0:0FRANŢA: Ligue 2
21:45Dunkerque - Auxerre -:-FRANŢA: National
22:00Nimes - Red Star -:-GHANA: Premier League
18:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano 0:0GHANA: Division One League
18:00Akatsi All Stars - Golden Kick 2:218:00Vision - Koforidua 0:2
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00Ionikos - Athens Kallithea 0:2GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Aiolikos - PAOK B 1:2GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
23:30Municipal - Malacateco 4:003:00Antigua - Xinabajul 2:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Juventus - America des Cayes 0:423:00Ouanaminthe - Capoise 1:0
23:00Racing des Gonaives - Fica 1:0
23:00Racing Haitien - Cavaly 2:0
00:00Triomphe Liancourt - Tempete 0:1
HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
00:30Genesis - UPNFM 1:000:30Marathon - Olancho 2:1
00:30Olimpia - Victoria 2:0
00:30Real Sociedad - Real Espana 2:1
00:30Vida - Motagua 1:2
INDIA: ISL - Play-off
17:00Mumbai City - Goa 2:0INDONESIA: Liga 1
11:00Persikabo 1973 - Barito Putera 3:4INSULELE FEROE: Premier League
76'07 Vestur Sorvagur - HB Torshavn 0:275'B36 Torshavn - Fuglafjordur 3:3
33'Runavik - Vikingur 0:0
33'Skala Itrottarfelag - Toftir 2:0
IRLANDA: Premier Division
22:00Shamrock Rovers - Drogheda -:-ISLANDA: Besta deild karla
33'Valur - Fram 0:022:15Fylkir - Stjarnan -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
72'H. Beer Sheva - Sakhnin 1:1PauzăH. Haifa - M. Haifa 0:0
ITALIA: Primavera 1
15:30Sampdoria U19 - AS Roma U19 0:219:00Juventus U19 - Torino U19 2:0
JAPONIA: Nadeshiko League Women
09:00Harima Albion F - Shizuoka Bonita F 2:0KENYA: Super League
10:00Silibwet - Mathare Utd. 1:1KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
17:30Kazma SC - Al Shabab 2:057'Khaitan - Al Jahra 1:3
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata 1:1LIBIA: Premier League
18:00Al Bashaer - Abu Salim 2:018:00Al Ittihad - Al Malaab El Libby 3:2
LITUANIA: I Lyga
18:00Banga 2 - FK Panevezys 2 1:219:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 0:3
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:15Croaţia U16 - Finlanda U16 2:013:30Uruguay U16 - Suedia U16 0:2
LUME: Meciuri amicale între cluburi
19:00Onsala (Swe) - Landvetter (Swe) -:-MAROC: Botola Pro
23:00Moghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid 0:023:00AmânatRaja Casablanca - Berkane -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura
03:00Necaxa - Monterrey 2:503:00Santos Laguna - Atl. San Luis 0:3
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
02:00Atlante - Cancun 2:104:05Leones Negros - Zacatecas Mineros 3:0
MEXIC: Liga MX Women - Clasura
02:00Atl. San Luis F - Puebla F 2:202:00Guadalajara F - Cruz Azul F 4:0
04:06Mazatlan FC F - U.N.A.M. F 2:7
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
00:00Jalapa - Diriangen 1:001:00UNAN-Managua - Sport Sebaco 6:3
04:00Esteli - Matagalpa 1:0
04:00Ferretti - Ocotal 1:0
NIGER: Super Ligue
18:30Douanes Niamey - Nigelec -:-18:30Zumunta - Sahel 1:1
NIGERIA: NPFL
18:00AbandonBayelsa United - Rivers United 1:0NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
14:00Viking 2 - Brattvag 3:217:00Brann 2 - Eik-Tonsberg 3:4
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
18:00Sola - Odd 2 2:119:00Vidar - Sandefjord 2 5:2
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
76'Nordstrand - Mjondalen 2 3:176'Sarpsborg 08 2 - Asker 0:3
61'K. Oslo 2 - Skeid 2 2:0
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
19:00Lillestrom 2 - Strømsgodset 2 1:2NORVEGIA: Division 3 - Group 5
19:00Kristiansund 2 - Aalesund 2 0:273'Molde 2 - Hødd 2 1:1
OLANDA: Eerste Divisie
33'FC Emmen - Helmond 1:033'Jong Utrecht - Den Haag 0:0
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
00:302 de Mayo - Libertad 2:000:30Guarani - Nacional Asuncion 3:1
03:00Cerro Porteno - General Caballero JLM 4:0
PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Guairena - 3 De Febrero -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:30Melgar - A. Lima 1:004:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas 1:1
04:00U. de Deportes - Comerciantes Unidos 6:0
PERU: Liga 2
23:15Comerciantes - Dep. Municipal 1:133'AD Cantolao - Binacional 0:0
23:30San Marcos - Carlos Stein -:-
POLONIA: Ekstraklasa
75'Puszcza - Korona 1:1POLONIA: Division 1
19:00Chrobry Glogow - Plock 0:219:00Odra Opole - Motor Lublin 0:2
POLONIA: Division 2
19:00LKS Lodz II - Ol. Grudziadz 1:119:15Stomil Olsztyn - Lech II 1:0
PORTUGALIA: Liga Portugal
22:15Estrela - Farense -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00AmânatDelfines Del Este - Cibao -:-RUSIA: Premier League
13:00Samara - Krasnodar 0:015:15Kazan - Ural 1:1
17:30Sochi - F. Voronezh 0:0
89'FK Rostov - Orenburg 1:1
RUSIA: FNL
17:00Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Makhachkala 0:0SIERRA LEONE: Premier League
19:15Kholifa Stars - Luawa -:-19:30SLIFA - Bhantal -:-
SLOVENIA: Prva Liga
18:30Mura - Aluminij 3:1SOMALIA: National league
15:30Jeenyo - Kigs 2:1SPANIA: LaLiga2
3'Ferrol - Mirandes 0:0SUA: MLS Next Pro
23:00Cincinnati 2 - Philadelphia II 3:123:00Los Angeles FC II - Portland Timbers 2 2:0
00:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 0:2
00:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 4:1
03:30North Texas - Houston Dynamo 2 3:2pen
05:00Real Monarchs - Vancouver 2 1:0
SUA: NISA
03:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon 4:0SUA: USL League One Cup
23:00Lexington - Forward Madison 1:0SUA: NWSL Women
00:00Gotham F - Racing Louisville F 1:1SUEDIA: Allsvenskan
74'Brommapojkarna - Göteborg 0:272'Elfsborg - Sirius 2:0
75'Mjallby - Kalmar 2:2
63'Hammarby - Västerås SK 2:0
SUEDIA: Superettan
76'Trelleborg - Degerfors 1:1SURINAME: SML
23:30Leo Victor - Inter Moengotapoe 2:302:00Inter Wanica - Broki 1:3
TAILANDA: Thai League 1
14:30Bangkok Utd - Prachuap 0:0TANZANIA: Ligi Kuu Bara
16:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar 2:1TURCIA: Super Lig
72'Karagumruk - Antalyaspor 2:0UCRAINA: Premier League
18:00Zhytomyr - Vorskla 1:0UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Ladomir F - Kryvbas F 3:112:00Shakhtar F - Vorskla Poltava F 1:3
15:00Zhytlobud-1 F - Kolos Kovalivka F 0:0
UCRAINA: Championship Women - Grupă retrogradare
15:30Panthers FC Uman F - Dyn. Kyiv F 0:1UNGARIA: Merkantil Bank Liga
33'Ajka - Nyiregyhaza 0:0URUGUAY: Primera Division - Apertura
00:00Cerro CA - Nacional 1:202:30Defensor Sp. - Wanderers 2:2
33'Racing Montevideo - Fenix 0:0
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00Carabobo - Portuguesa 2:102:30Puerto Cabello - Angostura 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Urena 3:123:00Trujillanos - Yaracuyanos 0:3
VIETNAM: Vietnamese Cup
14:00Thanh Hoa - Hai Phong 2:1penPariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.