Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
22:00Aston Villa - Liverpool -:-ITALIA: Serie A
19:30Lecce - Udinese -:-21:45Fiorentina - Monza -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30Farul Constanța - Univ. Craiova -:-SPANIA: LaLiga
22:00Barcelona - Real Sociedad -:-ANGLIA: Premier League 2 - Play-off
21:00Sunderland U21 - West Ham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
16:00Charlton U21 - Peterborough U21 -:-ARABIA SAUDITĂ: Division 1
18:55Al Qadisiya - Al Najma -:-19:15Al-Faysaly - Hajer -:-
20:50Al Kholood - Jeddah -:-
ARGENTINA: Liga Profesional
23:45Belgrano - Racing Club 4:423:45Lanus - Ind. Rivadavia 0:2
02:15Atl. Tucuman - Boca Juniors 1:0
ARGENTINA: Primera Nacional
23:30Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza 2:100:00Racing Cordoba - CA Estudiantes 0:1
21:30Almagro - Estudiantes Rio Cuarto -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
21:30Sacachispas - Laferrere -:-ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Atlas - Deportivo Paraguayo -:-21:30CSR Espanol - Yupanqui -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Juventud de Bernal - Everton La Plata -:-ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
21:00UAI Urquiza F - Gimnasia L.P. F -:-ASIA: AFC Asian Cup Women U17
11:00Australia U17 F - Thailanda U17 F -:-11:00Japonia U17 F - China U17 F -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
13:30Bulleen - Northcote City -:-AUSTRALIA & OCEANIA: OFC Liga Campionilor
73'Pirae (Tah) - Vaivase-Tai (Sam) 4:0BARBADOS: Premier League
01:00Brittons Hill - Wotton -:-03:30Barbados Soccer Academy - Paradise SC -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Dyussh-Polesgu F - Smorgon F -:-14:00FC Gomel F - Belarus U19 F -:-
15:00Dynamo Brest F - Bobruichanka F -:-
16:00Dnepr Mogilev F - Zorka-BDU F -:-
18:00Din. Minsk F - Minsk FK F -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Grupă campionat
21:30Club Brugge - Royale Union SG -:-BHUTAN: Premier League
13:00Tensung - Thimphu City -:-BOLIVIA: Division Profesional - Clasura
00:30Aurora - Oriente Petrolero 3:102:30Santa Cruz - Wilstermann 0:2
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
18:00Tuzla City - Borac Banja Luka -:-22:00GOSK Gabela - Zrinjski -:-
BRAZILIA: Serie A
00:30Bahia - Bragantino 1:000:30Vasco - Vitoria 2:1
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
01:00Remo - Floresta EC 1:001:00Volta Redonda - Botafogo PB 1:3
BRAZILIA: Serie D
00:00Mixto - Uniao Rondonopolis 1:101:30Maringa FC - Costa Rica 2:0
BRAZILIA: Matogrossense 2
22:30Caceres - Sinop FC -:-23:00Sport Sinop - Santa Cruz MT 2:0
22:00Acao - Operario FC -:-
BRAZILIA: Mineiro 2
00:00Mamore - North Esporte Clube 1:0BRAZILIA: Catarinense U20
20:30Figueirense U20 - Brusque U20 -:-BRAZILIA: Brasileiro Feminin
23:00AmânatGremio F - America Mineiro F -:-22:00Flamengo F - Fluminense F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00UD Alagoana F - Remo F -:-BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Paysandu F - Tiradentes F -:-22:30Porto Velho F - Rio Negro F -:-
BULGARIA: Parva liga - Grupă retrogradare
17:45Etar - Lok. Sofia -:-20:15Botev Vratsa - Hebar -:-
BULGARIA: Vtora liga
15:00Marek - Dobrudzha -:-BURKINA FASO: Premier League
19:00Royal - Etoile Filante -:-CANADA: Canadian Premier League
02:00Vancouver FC - Atl. Ottawa 1:1CHAD: Premiere Division - LPFN
17:45Renaissance - Emat -:-CHILE: Primera División
03:00Deportes Iquique - Nublense 2:1CHILE: Primera B
00:30Curico Unido - San Luis 1:0COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30Korhogo - Racing d'Abidjan -:-21:00Academie de FAD - SOL -:-
COLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
01:15La Equidad - Santa Fe 0:203:30Tolima - Once Caldas 1:1
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Boca Juniors - U. Magdalena 0:023:00Cucuta - Real Cundinamarca 3:2
23:00Huila - Llaneros 2:1
23:00Leones - Quindio 2:2
23:00Orsomarso - Bogota 2:0
23:00Real Santander - Inter Palmira 0:2
23:00Tigres - Real Cartagena 4:2
COLUMBIA: Liga Women
03:30Real Santander F - Dep. Cali F 1:104:00La Equidad F - Ind. Medellin F 1:1
23:30Cucuta F - Junior F -:-
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Alajuelense - Guanacasteca 5:000:00Grecia - San Carlos 2:2
00:00Saprissa - AD Santos 3:1
00:00Sporting San Jose - Herediano 1:1
00:00Zeledon - Liberia 0:3
DANEMARCA: 1st Division - Grupa promovare
20:00Hobro - Vendsyssel -:-ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
23:30Delfin - Orense 0:102:00Barcelona SC - Aucas 1:1
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura - Play off-uri
00:00Aguila - FAS 3:2pen04:00Municipal Limeno - Platense Municipal 0:2
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:10Al Nasr - Khorfakkan -:-17:10Emirates Club - Al-Ahli Dubai -:-
20:00Al Wasl - Al-Wahda -:-
FINLANDA: Ykkosliiga
18:30KTP - Jaro -:-FINLANDA: Ykkonen
18:30JJK Jyvaskyla - KPV -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
19:00Atlantis 2 - MyPa -:-19:00JaPS 2 - PPJ -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
18:30OPS - OTP -:-FINLANDA: Ykkonen Women
19:00Ilves 2 F - HJK Akatemia F -:-GERMANIA: Bundesliga - Feminin
20:30Eintracht Frankfurt F - Freiburg F -:-GHANA: Division One League
18:00Young Redbull - Rospak -:-GRENADA: Premier Division
23:00Camerhogne - Hard Rock 1:023:00AmânatMt. Rich - Camerhogne -:-
23:00Queens Park Rangers - Shamrock 1:0
23:00AmânatShamrock - Paradise -:-
23:00AmânatSt. John's - Hurricanes -:-
INSULELE FEROE: Premier League
20:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-20:30Skala Itrottarfelag - HB Torshavn -:-
21:00B36 Torshavn - Streymur -:-
IRAK: Stars League
15:45Zakho - Al Karkh -:-18:00AmânatAl Kahraba - Al-Qassim -:-
18:00AmânatAl Karkh - Al Naft -:-
18:00Al Shorta - Baghdad -:-
18:00AmânatBaghdad - Naft Al-Basra -:-
18:00AmânatErbil - Al-Hudod -:-
18:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
18:00AmânatNewroz - Al Wasat -:-
20:30Naft Al-Basra - Karbala -:-
22:00Duhok - Newroz -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
17:45Zob Ahan - Peykan -:-19:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
19:00Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran -:-
IRAN: Division 1
16:45Darya Babol - Esteghlal Molasani -:-17:45Fajr Sepasi - Mes Shahr Babak -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:45Longford - Treaty United -:-ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
19:00Juventus F - AS Roma F -:-JAMAICA: Premier League - Play-off
01:00Mount Pleasant - Waterhouse 2:104:00Cavalier - Arnett Gardens 3:1
KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
17:40Al Jahra - Al Shabab -:-20:20Khaitan - Kazma SC -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:30Aldier - Alay Osh -:-LITUANIA: I Lyga
18:00Banga 2 - Siauliai 2 -:-19:30Hegelmann Litauen 2 - BFA Vilnius -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
12:00Bosnia și Herțegovina U16 - Ungaria U16 -:-15:00Slovenia U16 - Grecia U16 -:-
LUXEMBURG: BGL Ligue
21:00Niedercorn - Differdange -:-MAURITANIA: Ligue 1
00:50Gendrim - SNIM 0:020:30Pompiers - Entou -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura - Play off-uri
04:00Cruz Azul - U.N.A.M. 2:206:10Monterrey - Tigres 1:1
MEXIC: Liga de Expansion MX - Clasura - Play off-uri
02:00Leones Negros - Atlante 1:2MEXIC: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
04:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo 3:0MEXIC: Liga MX U23 - Clasura - Play off-uri
03:00Atl. San Luis U23 - Pachuca U23 0:3MEXIC: Liga MX Women - Clasura - Play off-uri
04:06Pachuca F - Leon F 1:0MYANMAR: MNL League Cup
12:30Chinland - Yangon Utd -:-12:30Mahar United - Shwe Pyi Thar -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clausura - Câștigători
04:00Esteli - Diriangen 2:1NICARAGUA: Liga Primera U20 - Clasura - Play off-uri
02:00Managua FC U20 - Esteli U20 1:2NIGER: Super Ligue
18:15Police - ASGNN -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
16:00Viking 2 - Orn -:-17:00Brann 2 - Brattvag -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
19:00Staal Jorpeland - Sandefjord 2 -:-19:00Start 2 - Odd 2 -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
20:00Gamle Oslo - Skeid 2 -:-20:00Sarpsborg 08 2 - Baerum Sportsklubb -:-
20:15K. Oslo 2 - Flint -:-
OLANDA: Eredivisie - Relegation - Play Offs
21:00Breda - Roda -:-PANAMA: LPF - Apertura - Play off-uri
01:00Herrera - Plaza Amador 1:2PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1:1PARAGUAY: Division Intermedia
17:00Atl. Tembetary - Colegiales -:-00:15Deportivo Santani - Resistencia -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Deportivo Garcilaso - Grau 0:002:30U. de Deportes - Sporting Cristal 4:1
22:30Alianza Atl. - Cienciano -:-
PERU: Liga 2
23:15Comerciantes - U. San Martin 1:021:00Pirata - Alianza Huanuco -:-
23:15Deportivo Coopsol - Binacional -:-
POLONIA: Ekstraklasa
20:00Radomiak Radom - Ruch -:-POLONIA: Division 1
19:00Legnica - Podbeskidzie -:-POLONIA: Division 2
19:15Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
22:15Leiria - Academico Viseu -:-QATAR: Emir Cup
17:15Al-Duhail - Al Arabi -:-20:00Al-Wakra - Al-Sadd -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
17:30Sigma Olomouc B - Sparta Praga B -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
23:00Delfines Del Este - Vega Real 1:201:00San Cristobal - Universidad O&M 0:4
SENEGAL: Ligue 1
20:00Generation F. - Pikine -:-20:00Mbour - Jaraaf -:-
SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
17:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-19:00Javor - Vozdovac -:-
19:00Radnicki Nis - IMT Novi Beograd -:-
21:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă retrogradare
18:00Mladost GAT - Sloboda -:-18:00RFK Novi Sad - Radnicki Beograd -:-
20:00Dubocica - Vrsac -:-
20:00Metalac - Kolubara -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15Old Edwardians - Freetown City -:-SLOVENIA: 1. SZNL Women - Grupă campionat
18:00Olimpija F - Mura F -:-SOMALIA: National league
15:30Jeenyo - Badbaado -:-SUA: MLS
23:45Portland Timbers - Seattle Sounders 1:2SUA: USL Championship
02:00Miami FC - Indy Eleven 1:3SUA: MLS Next Pro
23:00Los Angeles FC II - Vancouver 2 3:402:00St. Louis City 2 - Austin FC II 2:1
03:00Town FC - North Texas 1:0
22:00Chicago Fire II - New York City II -:-
SUA: NISA
02:00Club de Lyon - Maryland Bobcats 1:404:00Arizona Monsoon - LA Force 1:3
SUA: NWSL Women
00:30Chicago F - Utah Royals F 3:101:00Kansas City Current F - North Carolina Courage F 1:0
02:30Angel City F - Houston Dash F 0:1
02:30San Diego Wave F - Gotham F 1:1
SUEDIA: Allsvenskan
20:10Göteborg - Malmo FF -:-SUEDIA: Divizia 1 - Södra
19:30Olympic - Eskilsminne -:-20:00Angelholm - Falkenberg -:-
20:15Jonkoping - Tvaaker -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
20:00Djurgarden F - Vittsjo F -:-20:00Hacken F - Rosengard F -:-
20:00Norrkoping F - Örebro F -:-
20:00Pitea F - Hammarby F -:-
SURINAME: SML
23:30Inter Wanica - Notch 2:302:00Voorwaarts - Leo Victor 1:0
TAILANDA: Thai League 1
14:30Lamphun Warrior - Uthai Thani -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
14:00Tanzania Prisons - Ihefu -:-16:00JKT Tanzania - Singida Fountain Gate -:-
16:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
19:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
TRINIDAD TOBAGO: TT Premier League
00:001976 Phoenix FC - Eagles FC 2:2TURCIA: 2. Lig Play Offs
20:0024 Erzincanspor - Igdir FK -:-20:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Trabzon FK -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Kryvbas - Zhytomyr 0:115:30Kolos Kovalivka - LNZ Cherkasy -:-
18:00Zorya - Veres-Rivne -:-
UCRAINA: Championship Women - Grupă campionat
12:00Shakhtar F - Zhytlobud-1 F -:-UGANDA: Premier League
16:00Express - NEC FC -:-UNGARIA: Merkantil Bank Liga
21:00Vasas - Haladas -:-URUGUAY: Segunda Division
23:30Oriental - Tacuarembo 2:102:00Montevideo City - Uruguay Montevideo 2:1
03:45Cerrito - Cooper 0:0
UZBEKISTAN: Super League
17:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-17:00Termez Surkhon - Din. Samarkand -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
00:00Angostura - Portuguesa 3:402:30Carabobo - Puerto Cabello 1:1
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Aragua - Heroes de Falcon 2:123:00Dynamo Puerto - Maritimo 0:3
23:00Urena - Yaracuyanos 1:0
00:00Bolivar - Nueva Esparta 2:0
VIETNAM: V.League 1
13:00Gia Lai - Nam Dinh -:-13:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-
14:00Hong Linh Ha Tinh - Hanoi FC -:-
15:15Viettel - Binh Dinh -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.