Fotbal » Azi » Toate meciurile
Pariază de pe mobil la Unibet!
ANGLIA: Premier League
14:30West Ham - Liverpool -:-17:00Fulham - Crystal Palace -:-
17:00Manchester Utd - Burnley -:-
17:00Newcastle - Sheffield Utd -:-
17:00Wolves - Luton -:-
19:30Everton - Brentford -:-
22:00Aston Villa - Chelsea -:-
FRANŢA: Ligue 1
22:00PSG - Le Havre -:-GERMANIA: Bundesliga
16:30Augsburg - Bremen -:-16:30Bayern - Frankfurt -:-
16:30Freiburg - Wolfsburg -:-
16:30RB Leipzig - Dortmund -:-
19:30Leverkusen - Stuttgart -:-
ITALIA: Serie A
16:00Lecce - Monza -:-19:00Juventus - AC Milan -:-
21:45Lazio - Verona -:-
ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă campionat
20:30FCSB - Farul Constanța -:-ROMÂNIA: Liga 1 - SuperLiga - Grupă retrogradare
17:30U Craiova 1948 - 'U' Cluj -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă campionat
11:30Csikszereda M. Ciuc - Unirea Slobozia -:-ROMÂNIA: Liga 2 - Grupă retrogradare
11:00ACS Viitorul Tg. Jiu - Tunari -:-11:00CSA Steaua București - CSM Slatina -:-
11:00CSC Dumbrăvița - Metaloglobus București -:-
11:00CSM Reșița - Ceahlăul P. Neamț -:-
11:00Unirea Dej - FC Argeș -:-
SPANIA: LaLiga
15:00Las Palmas - Girona -:-17:15Almeria - Getafe -:-
19:30Alaves - Celta Vigo -:-
22:00Atl. Madrid - Ath. Bilbao -:-
AFRICA DE SUD: Premier League
16:00AmaZulu - Chippa United -:-18:30Kaizer Chiefs - Supersport -:-
21:00Stellenbosch - Polokwane -:-
AFRICA DE SUD: Motsepe Foundation Championship
16:00Hungry Lions - Baroka -:-16:00Magesi - Maritzburg Utd -:-
16:00Milford FC - NB La Masia -:-
16:00Venda - Pretoria U. -:-
AFRICA DE SUD: Diski Challenge
11:00Amazulu U23 - Polokwane U23 -:-11:00Chippa United U23 - Swallows U23 -:-
11:00Mamelodi U23 - Royal AM U23 -:-
11:00Orlando U23 - Richards Bay U23 -:-
12:00TS Galaxy U23 - Golden Arrows U23 -:-
13:00Sekhukhune U23 - Supersport U23 -:-
ALBANIA: Super Liga
19:00Din. Tirana - Laci -:-19:00Skenderbeu - Erzeni -:-
ALGERIA: Divizia 1
18:00Ben Aknoun - JS Kabylie -:-18:00Chlef - Magra -:-
22:00MC Alger - Paradou -:-
ALGERIA: Ligue 2
17:00Annaba - Telaghema -:-17:00Arba - Kolea -:-
17:00ASM Oran - Temouchent -:-
17:00Batna - Mlila -:-
17:00Bordj Menail - MO Constantine -:-
17:00Chelghoum - MSP Batna -:-
17:00GC Mascara - Guir Abadla -:-
17:00Ghozlane - Khemis El Khechna -:-
17:00Khroub - Ouargla -:-
17:00Mostaganem - Medea -:-
17:00Olympique Akbou - Harrach -:-
17:00Olympique Magrane - Eulma -:-
17:00Oued Sly - WA Mostaganem -:-
17:00RC Kouba - JSM Tiaret -:-
17:00SC Mecheria - Hussein Dey -:-
17:00Widad Adabi de Boufarik - El Khemis -:-
AMERICA DE SUD: South American Championship Women U20 - Grupa finală
00:00Columbia U20 F - Venezuela U20 F 3:202:30Paraguay U20 F - Brazilia U20 F 0:3
05:00Peru U20 F - Argentina U20 F 0:5
ANDORRA: Primera Divisió
21:30Esperanca - Carroi -:-ANGLIA: Championship
17:00Blackburn - Coventry -:-17:00Bristol City - Rotherham -:-
17:00Cardiff - Middlesbrough -:-
17:00Huddersfield - Birmingham -:-
17:00Millwall - Plymouth -:-
17:00Norwich - Swansea -:-
17:00Sheffield Wed - West Brom -:-
17:00Southampton - Stoke -:-
17:00Watford - Sunderland -:-
22:00Hull - Ipswich -:-
ANGLIA: League One
14:30Barnsley - Northampton -:-14:30Derby - Carlisle -:-
14:30Exeter - Oxford Utd -:-
14:30Fleetwood - Burton -:-
14:30Lincoln - Portsmouth -:-
14:30Peterborough - Bolton -:-
14:30Port Vale - Cambridge Utd -:-
14:30Reading - Blackpool -:-
14:30Shrewsbury - Leyton Orient -:-
14:30Stevenage - Cheltenham -:-
14:30Wigan - Bristol Rovers -:-
14:30Wycombe - Charlton -:-
ANGLIA: League Two
17:00Accrington - Tranmere -:-17:00Barrow - Mansfield -:-
17:00Bradford City - Newport -:-
17:00Colchester - Crewe -:-
17:00Crawley - Grimsby -:-
17:00Forest Green - Notts County -:-
17:00Gillingham FC - Doncaster -:-
17:00Milton Keynes - Sutton -:-
17:00Salford - Harrogate -:-
17:00Swindon - Morecambe -:-
17:00Wimbledon - Walsall -:-
17:00Wrexham - Stockport -:-
ANGLIA: National League - Play-off
19:30Barnet - Solihull Moors -:-ANGLIA: National League North - Play-off
17:00Scunthorpe - Boston Utd -:-ANGLIA: National League South - Play-off
17:00Chelmsford - Braintree -:-ANGLIA: NPL Premier Division
17:00Ashton Utd - Marine -:-17:00Atherton - Worksop -:-
17:00Basford - Bamber Bridge -:-
17:00FC United - Lancaster -:-
17:00Gainsborough - Radcliffe -:-
17:00Matlock - Bradford PA -:-
17:00Morpeth - Stafford -:-
17:00Warrington Rylands - Ilkeston -:-
17:00Whitby - Macclesfield -:-
17:00Workington - Guiseley -:-
ANGLIA: Southern League Premier Central
17:00Berkhamsted - Halesowen -:-17:00Bromsgrove - Barwell -:-
17:00Coalville - Telford -:-
17:00Hitchin - Stourbridge -:-
17:00Leamington - Sudbury -:-
17:00Long Eaton - Leiston -:-
17:00Mickleover - Stamford -:-
17:00Redditch - Needham Market -:-
17:00Royston - Stratford -:-
17:00St. Ives - Alvechurch -:-
ANGLIA: Southern League Premier South
17:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway -:-17:00Bracknell - Hayes & Yeading -:-
17:00Didcot - Hendon -:-
17:00Dorchester - AFC Totton -:-
17:00Gosport - Chesham -:-
17:00Hungerford - Basingstoke -:-
17:00Merthyr Town - Harrow -:-
17:00Salisbury - Hanwell Town -:-
17:00Swindon S - Winchester -:-
17:00Tiverton - Sholing -:-
17:00Walton & Hersham - Poole -:-
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
17:00Billericay - Margate -:-17:00Bognor Regis - Folkestone -:-
17:00Canvey Island - Hastings -:-
17:00Dulwich Hamlet - Cray Wanderers -:-
17:00Enfield Town - Chatham -:-
17:00Haringey - Lewes -:-
17:00Hashtag - Cheshunt -:-
17:00Hornchurch - Kingstonian -:-
17:00Horsham FC - Concord -:-
17:00Whitehawk - Potters Bar -:-
17:00Wingate & Finchley - Carshalton -:-
ANGLIA: Professional Development League
13:00Burnley U21 - Bristol City U21 -:-ANGLIA: Academii U18
13:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 -:-13:00Reading U18 - Fulham U18 -:-
13:00Southampton U18 - Brighton U18 -:-
13:00Stoke City U18 - Blackburn U18 -:-
14:00Chelsea U18 - Leicester U18 -:-
14:00Leeds U18 - Manchester City U18 -:-
14:00Liverpool U18 - Wolves U18 -:-
14:00Norwich U18 - Arsenal U18 -:-
14:00Tottenham U18 - West Brom U18 -:-
14:30Everton U18 - Newcastle Utd U18 -:-
14:30Manchester Utd U18 - Sunderland U18 -:-
16:00Nottingham U18 - Middlesbrough U18 -:-
ANGOLA: Girabola League
17:00CD Lunda Sul - Petro -:-17:00Libolo - Sagrada -:-
17:30Interclube - Uniao de Malanje -:-
18:00Desportivo Huila - Bravos do Maquis -:-
ARABIA SAUDITĂ: Premier League
18:00Al Akhdoud - Abha -:-18:00Al-Raed - Al-Ettifaq -:-
21:00Al Khaleej - Al Nassr Riyadh -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
20:30Tristan Suarez - CA Estudiantes -:-21:30Almagro - Almirante Brown -:-
22:35Patronato - Talleres (R.E) -:-
00:00Nueva Chicago - CA Mitre -:-
00:40Agropecuario - San Martin Tucuman -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
21:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico -:-21:30Deportivo Camioneros - Biblioteca Atenas -:-
22:00Crucero del Norte - Boca Unidos -:-
22:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Belgrano -:-
ARGENTINA: Primera B - Apertura
03:10Excursionistas - Deportivo Merlo 3:121:30Argentino de Merlo - Liniers -:-
21:30Dock Sud - Fenix -:-
21:30San Martin Burzaco - Canuelas -:-
21:30Sportivo Italiano - Comunicaciones -:-
21:30UAI Urquiza - Los Andes -:-
21:30Villa San Carlos - Deportivo Armenio -:-
ARGENTINA: Primera C - Apertura
21:30Central Cordoba - General Lamadrid -:-21:30Leandro N. Alem - Yupanqui -:-
21:30Mercedes - Deportivo Muniz -:-
21:30Puerto Nuevo - Ituzaingo -:-
21:30Victoriano A. - Justo Jose de Urquiza -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
21:30Atletico Pilar - Ezeiza -:-21:30Juventud de Bernal - Social Atletico Television -:-
21:30Provincial - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
17:00Social Atletico Television F - Boca Juniors F -:-21:00Huracan F - Racing Club F -:-
21:00Platense F - Banfield F -:-
21:30Excursionistas F - San Lorenzo F -:-
ARMENIA: Premier League
15:00West Armenia - Ararat-Armenia -:-18:00Shirak - Noah -:-
ARMENIA: First League
15:00BKMA 2 - Syunik -:-15:00Mika Jerevan - Andranik -:-
AUSTRALIA: A-League
10:15Newcastle Jets - Central Coast Mariners -:-10:15Wellington Phoenix - Macarthur FC -:-
12:45Melbourne Victory - WS Wanderers -:-
AUSTRALIA: NPL ACT
08:00O'Connor Knights - Yoogali 3:008:00Tigers FC - Canberra Olympic 3:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
07:30Lambton J. - Valentine 3:250'Lake Macquarie - Edgeworth E. 1:1
38'Maitland - Cooks Hill United 0:0
AUSTRALIA: NPL NSW
12:00Hills Brumbies - St. George City -:-12:00Marconi - St George Saints -:-
AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
78'Adelaide Croatia Raiders - Para 2:110:30Adelaide Comets - Modbury -:-
11:30Adelaide Olympic - NE Metrostars -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
08:00Avondale FC - Green Gully 0:108:00Dandenong - St Albans 3:0
08:00Manningham United Blues - Dandenong City 2:3
08:00Moreland City - Altona Magic 2:3
8'Port Melbourne Sharks - South Melbourne 1:1
12:00Hume City - Heidelberg -:-
AUSTRALIA: Capital Premier League
08:00Canberra Juventus - Wagga City Wanderers -:-08:00Canberra White Eagles - Brindabella -:-
08:00Queanbeyan City - Belconnen Utd. -:-
08:15ANU - West Canberra Wanderers -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
07:30Cessnock City Hornets - Thornton Redbacks -:-07:30West Wallsend - Wallsend Red Devils -:-
09:00Belmont Swansea Utd. - Singleton Strikers -:-
AUSTRALIA: NSW League One
08:00Bulls Academy - Rydalmere Lions -:-10:00Canterbury Bankstown - Dunbar Rovers -:-
12:00Blacktown Spartans - Mt Druitt Town -:-
12:00Bonnyrigg - SD Raiders -:-
12:00Inter Lions - Dulwich Hill -:-
12:00Macarthur Rams - Northern Tigers -:-
12:00UNSW - Hakoah Sydney -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
09:45Mitchelton - Moreton City Excelsior U21 -:-11:00Caboolture - Eastern Suburbs -:-
11:00Southside Eagles - SWQ Thunder -:-
12:00Logan Lightning - Ipswich -:-
AUSTRALIA: SA State League
08:30Salisbury Utd. - Blue Eagles -:-08:30Western Strikers - Cumberland Utd. -:-
09:00Adelaide Vipers - Fulham Utd. -:-
09:30West Adelaide - Playford Patriots -:-
12:30Adelaide Cobras - Adelaide Victory -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
08:00Eastern Lions - George Cross -:-08:00Melbourne Victory U21 - Bulleen -:-
08:00North Geelong - Kingston City -:-
AUSTRALIA: A-League Women - Play-off
08:00Sydney F - Central Coast Mariners F 1:1AUSTRIA: Bundesliga - Grupă retrogradare
18:00Tirol - A. Lustenau -:-18:00Wolfsberger - BW Linz -:-
AUSTRIA: 2. Liga
15:15Floridsdorfer AC - First Vienna -:-15:30Admira - Liefering -:-
15:30Bregenz - Grazer -:-
15:30Sturm Graz (Am) - Dornbirn -:-
AUSTRIA: Regionalliga Est
17:00Wiener Viktoria - Neusiedl -:-18:30Leobendorf - Wiener -:-
AUSTRIA: Regionalliga Central
16:00Ried (Am) - Wolfsberger (Am) -:-AUSTRIA: Regionalliga Vest
14:30Bischofshofen - Reichenau -:-15:00Kufstein - SC Imst -:-
15:30Wals-Grunau - Wolfurt -:-
17:00Rothis - TSV St. Johann -:-
17:00RW Rankweil - A. Salzburg -:-
18:00Hohenems - Altach U21 -:-
18:00Motz/Silz - Saalfelden -:-
19:00Schwaz - Dornbirner SV -:-
AUSTRIA: Burgenland
18:00Klingenbach - Schattendorf -:-18:00Pinkafeld - Deutschkreutz -:-
19:00Bad Sauerbrunn - ASV Siegendorf -:-
19:00Kohfidisch - Margarethen -:-
AUSTRIA: Karnten
16:30Atus Velden - SV Spittal -:-AUSTRIA: Niederosterreich
17:00St. Polten (Am) - Gloggnitz -:-17:30St. Peter in der Au - Schrems -:-
19:00Waidhofen/Thaya - Retz -:-
20:00Wiener Neustadt - Ortmann -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
16:00Oedt - Edelweiss -:-17:30Dietach - Perg -:-
17:30Friedburg - St. Martin im Muhlreis -:-
17:30Schallerbach - Ostermiething -:-
17:30SPG Wels II - Mondsee -:-
AUSTRIA: Steiermark
18:00Hartberg (Am) - Kalsdorf -:-19:00Lafnitz (Am) - Heiligenkreuz -:-
AUSTRIA: Vorarlberg
16:00FC Lustenau - Rotenberg -:-17:00Admira Dornbirn - Lochau -:-
17:00Nenzing - Gofis -:-
18:00Alberschwende - Hard -:-
18:00Hochst - Brauerei Egg -:-
AUSTRIA: Wien
16:00Wienerberger - Mannsworth -:-16:30Simmeringer - ASV 13 Wien -:-
17:001980 Wien - Schwechat -:-
17:00Kagran - A XIII-Auhof Center -:-
17:00Stadlau - WAF Brigittenau -:-
AUSTRIA: Bundesliga Women
13:45Austria Viena F - Neulengbach F -:-16:00Dornbirn F - Bergheim F -:-
17:30St. Polten F - Sturm F -:-
AZERBAIDJAN: Premier League
17:00Sabah Baku - Sabail -:-BAHRAIN: Premier League
19:00Al-Muharraq - Al-Hala -:-19:00Al-Rifaa - Sitra -:-
19:00Al-Shabbab - East Riffa -:-
BANGLADESH: Premier League
12:45Brothers U. - Chittagong Abahani -:-12:45Mohammedan - Bangladesh Police -:-
14:45Bashundara Kings - Sheikh Jamal -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
16:00Isloch - Neman -:-18:00Zhodino - Smorgon -:-
20:15Dnepr Mogilev - Din. Minsk -:-
BELARUS: Pershaya Liga
14:00Shakhtyor Soligorsk 2 - BATE 2 -:-15:00Niva Dolbizno - FC Slonim -:-
16:00Baranovici - Lida -:-
17:30Energetik-BGU - Belshina -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:30Zorka-BDU F - Vitebsk F -:-BELGIA: Jupiler Pro League - Conference League Group
17:00KV Mechelen - Leuven -:-19:15St. Liege - St. Truiden -:-
21:45Gent - Westerlo -:-
BELGIA: Jupiler Pro League - Retrogradare
17:00Patro Eisden - Deinze -:-21:00Waregem - Lommel SK -:-
BELGIA: National Division 1
20:30Dessel - Saint Eloois -:-20:30Thes Sport - Hoogstraten -:-
21:00Antwerp B - Charleroi B -:-
21:00OC Charleroi - RAAL La Louviere -:-
21:00Virton - Heist -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
21:00La Louviere - La Calamine -:-21:00Renaissance Mons - Meux -:-
21:00Stade Vervietois - Jette -:-
21:00Union Rochefortoise - Royal Union SG 2 -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
21:00Torhout - Cercle Brugge 2 -:-BELGIA: Super League Women - Turul câștigătorilor
14:30RSC Anderlecht F - St. Liege F -:-17:15Club Brugge F - Leuven F -:-
BELGIA: Super League Women - Turul învinșilor
17:00Waregem F - Femina Woluwe F -:-BELGIA: 1st National - Feminin
18:00Alken F - Aalst F -:-18:00Club Brugge II F - RSC Anderlecht II F -:-
18:00Famkes Merkem F - Mons F -:-
18:00Gent II F - Leuven II F -:-
18:00St. Liege II F - Genk II F -:-
18:00Waregem II F - Westerlo F -:-
19:00Tienen F - Moldavo F -:-
21:00RFC Liege F - Chastre F -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă campionat
18:00Bani Ganse - AS Cotonou -:-18:00Dragons - Dadje -:-
18:00Dynamo Abomey - Ayema -:-
18:00Requins - Damissa -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupă retrogradare
18:00Aziza - Ouidah -:-18:00Police - JAK -:-
18:00Real Sport - Dynamique Djougou -:-
18:00Soleil - Buffles du Borgou -:-
18:00Tonnerre - Pantheres -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:30Sloga Doboj - Zvijezda 09 -:-17:00GOSK Gabela - Zeljeznicar -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
18:00Gorazde - BFK Simm Bau -:-18:00Gradacac - Gradina Srebrenik -:-
18:00Hadzici - Jedinstvo Bihac -:-
18:00Mladost DK - Sloboda -:-
18:00Tomislav - Kakanj -:-
BOSNIA & HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
17:30BSK Banja Luka - Romanija Pale -:-17:30Drina Zvornik - Modrica -:-
17:30Famos Vojkovici - Nevesinje -:-
17:30Kozarska Dubica - Kozara -:-
17:30Laktasi - Prijedor -:-
17:30Leotar - Slavija -:-
17:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka -:-
BOTSWANA: Premier League
16:30Masitoaka - BDF XI -:-16:30Morupule - Holy Ghost -:-
16:30Nico United - Sua Flamingoes -:-
16:30Security Systems - Tafic FC -:-
BRAZILIA: Serie A
22:00Vasco - Criciuma -:-00:30Cuiaba - Atletico-MG -:-
BRAZILIA: Serie B
01:00Ituano - Operario 0:201:00Sport Recife - Vila Nova 2:0
02:00Avai - Santos 0:2
03:00Guarani - Chapecoense-SC 0:1
23:00CRB - Amazonas -:-
23:00Paysandu - Botafogo SP -:-
00:00America MG - Novorizontino -:-
BRAZILIA: Serie C - Primul tur
23:00ABC - Nautico -:-23:00Sampaio Correa - Figueirense -:-
BRAZILIA: Serie D
21:00Ipora - Uniao Rondonopolis -:-21:00Santa Cruz de Natal - Treze -:-
21:30Avenida - Cascavel -:-
22:00Atletico-CE - Potiguar de Mossoró -:-
22:00Capital FC - Real Brasilia -:-
22:00Democrata SL - Nova Iguacu -:-
22:00Inter de Limeira - Pouso Alegre -:-
22:00Juazeirense - Itabaiana -:-
22:00Manauara - Rio Branco -:-
22:00Patrocinense - Agua Santa -:-
22:00Petrolina - Jacuipense -:-
22:00River-PI - Aguia De Maraba -:-
22:00Sergipe - ASA -:-
22:00Serra - Audax RJ -:-
00:00Cianorte - Hercilio Luz -:-
00:00Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR -:-
00:00Sao Jose EC - Costa Rica -:-
00:30Portuguesa RJ - Ipatinga -:-
BRAZILIA: Acreano - Al doilea tur
23:30Galvez - Vasco da Gama AC 2:3BRAZILIA: Cearense 2 - Play-off
22:00Tirol - Cariri FC -:-BRAZILIA: Matogrossense 2
22:00Rondonopolis EC - Acao -:-BRAZILIA: Paulista A3 - Play-off
00:00Votuporanguense - Gremio Prudente -:-BRAZILIA: Paulista B - Primul tur
21:00AEA Aracatuba - Fernandopolis -:-21:00Colorado Caieiras - Sao Carlos -:-
21:00Flamengo SP - Barcelona SP -:-
21:00Maua - Manthiqueira -:-
21:00Tanabi - Inter de Bebedouro -:-
21:00Uniao Mogi - Atletico Mogi -:-
BRAZILIA: Roraimense - Al doilea tur
23:30Atl. Roraima - Progresso -:-BRAZILIA: Cupa Espirito Santo - Primul tur
21:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco ES -:-BRAZILIA: Baiano U20
15:00Bahia de Feira U20 - Bahia U20 -:-15:00Catuense U20 - Ypiranga U20 -:-
21:00Estrela De Marco U20 - SSA U20 -:-
21:00Itabuna U20 - Grapiuna U20 -:-
21:00Jacobina U20 - Camacariense U20 -:-
21:00Jequie U20 - Barcelona U20 -:-
21:00Juazeirense U20 - Alagoinhas U20 -:-
BRAZILIA: Capixaba U20 - Play-off
21:00Nova Venecia U20 - Capixaba SC U20 -:-21:00Vilavelhense U20 - Rio Branco ES U20 -:-
BRAZILIA: Catarinense U20
21:00Avai U20 - Criciuma U20 -:-21:00Hercilio Luz U20 - Barra FC U20 -:-
BRAZILIA: Goiano U20
21:30Goias U20 - Guapo M19 U20 -:-BRAZILIA: Paranaense U20 - Primul tur
21:30AA Iguacu U20 - Cianorte U20 -:-21:30Andraus Brasil U20 - Coritiba U20 -:-
21:30Athletico-PR U20 - Arapongas U20 -:-
21:30Batel U20 - Cambe U20 -:-
21:30Campo Mourao U20 - Gremio Maringa U20 -:-
21:30Parana U20 - Apucarana SC U20 -:-
21:30Patriotas U20 - Rio Branco PR U20 -:-
21:30Sao Joseense U20 - Londrina U20 -:-
BRAZILIA: Paulista U20 - Primul tur
21:00CA Juventus U20 - Corinthians U20 -:-21:00Clube Vital U20 - Sao Paulo U20 -:-
21:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 -:-
21:00Portuguesa Santista U20 - Santos U20 -:-
21:00Portuguesa U20 - Palmeiras U20 -:-
BRAZILIA: Pernambucano U20 - Primul tur
21:00Aguia FC U20 - Santa Cruz U20 -:-21:00Jaguar U20 - CA Porto U20 -:-
21:00Nautico U20 - Sete de Setembro U20 -:-
21:00Retro U20 - Belo Jardim U20 -:-
21:00Sport Recife U20 - Centro Limoeirense U20 -:-
22:00Ipojuca U20 - America PE U20 -:-
22:00AmânatPetrolina U20 - Atletico Torres U20 -:-
BRAZILIA: Brasileiro Feminin
17:00Gremio F - Avai Kindermann F -:-21:00Botafogo RJ F - Atletico-MG F -:-
21:00Real Brasilia F - Internacional F -:-
22:00Cruzeiro F - America Mineiro F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A2 Feminin
21:00Fortaleza F - VF4 F -:-22:303B da Amazonia F - Remo F -:-
BRAZILIA: Brasileiro A3 Feminin
21:00Nacional de Muriae F - Acao F -:-21:00Vasco F - Vila Nova ES F -:-
21:30Alianca GO F - Vila Nova F -:-
21:30Brasil de Farroupilha F - Fluminense de Joinville F -:-
22:00Operario MS F - Coritiba F -:-
BULGARIA: Parva liga - Conference League Group
19:00Botev Plovdiv - Slavia Sofia -:-BULGARIA: Parva liga - Grupă campionat
16:15CSKA Sofia - Levski -:-BULGARIA: Vtora liga
13:15Spartak Varna - Montana -:-17:00Bdin Vidin - Litex Lovech -:-
17:00Belasitsa - Chernomorets Balchik -:-
17:00Chernomorets 1919 - Ludogorets II -:-
17:00Dunav Ruse - Dobrudzha -:-
17:00Maritsa Plovdiv - Strumska Slava -:-
17:00Svoge - CSKA 1948 Sofia II -:-
17:00Yantra Gabrovo - Spartak Pleven -:-
BULGARIA: Third League - South-East
17:00Asenovets - Rodopa Smolyan -:-17:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina -:-
17:00Gigant Saedinenie - Botev II -:-
17:00Levski Karlovo - Beroe II -:-
17:00Sekirovo Rakovski - Atletik Kuklen -:-
17:00Sliven - Karnobat -:-
18:00Lok. Plovdiv II - Zagorets -:-
18:00Sozopol - Haskovo -:-
BULGARIA: Third League - South-West
16:00CSKA Sofia II - Slivnishki Geroy -:-16:00Hebar 2 - Kyustendil -:-
16:00Kostinbrod - Balkan Botevgrad -:-
16:00Levski II - Vihren -:-
16:00Oborishte - Minyor Pernik -:-
16:00Razlog - Septemvri Simitli -:-
16:00Rilski Sportist - Botev Ihtiman -:-
16:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Sofia 2 -:-
16:00Vitosha Bistritsa - CSKA 1948 Sofia III -:-
BULGARIA: Third League - North-East
16:00Lokomotiv Ruse - Ustrem Donchevo -:-16:00Riltzi - Dorostol -:-
16:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel -:-
17:00Spartak II - Fratria -:-
BULGARIA: Third League - North-West
17:00Etar II - Botev Vratsa II -:-17:00Juventus Malchika - Akademik Svishtov -:-
17:00Lok. Gorna - Boruna -:-
17:00Mezdra - Drenovets -:-
17:00OFK Levski - Sevlievo -:-
17:00Vihar Slavyanovo - Yantra Polski Trambesh -:-
BURKINA FASO: Premier League
19:00Bobo-Dioulasso - Salitas -:-19:00Etoile Filante - AS Douanes -:-
19:00Kadiogo - Rahimo -:-
19:00Sporting Cascades - ASEC Koudougou -:-
BURUNDI: Primus League
16:00Inter Star - Telaviv -:-16:00Musongati - Rukinzo -:-
16:00Tigre Noir - Magara Young Boys -:-
16:00Vital O - Moso Sugar -:-
CANADA: Canadian Premier League
02:00York Utd - Vancouver FC 3:020:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa -:-
23:00Forge - Valour -:-
CAPUL VERDE: Campeonato Nacional
20:00AmânatACA - Rosariense -:-20:00AmânatAcademica do Fogo - Juventude -:-
20:00AmânatBoavista da Praia - FC Derby -:-
20:00AmânatMorabeza - Varandinha -:-
20:00AmânatPalmeira - Barreirense -:-
20:00AmânatUltramarina - Sanjoanenses -:-
CHILE: Primera División
02:00O'Higgins - U. Espanola 2:222:00Copiapo - U. Catolica -:-
00:30Nublense - Cobreloa -:-
CHILE: Primera B
22:00CD Santa Cruz - Antofagasta -:-00:30Curico Unido - Deportes Temuco -:-
00:30S. Morning - U. De Concepcion -:-
CHILE: Segunda Division
02:00San Antonio Unido - Arturo Fernandez Vial 0:019:00Concon National - Trasandino -:-
22:00Dep. Linares - Provincial Ovalle -:-
CHILE: Primera Division Women
19:00Deportes Iquique F - Cobresal F -:-20:30Everton F - A. Italiano F -:-
23:00Colo Colo F - S. Morning F -:-
CHINA: Super League
14:35Shanghai Port - Shanghai Shenhua -:-CHINA: Liga Jia
10:30Jiangxi Lushan - Qingdao Red Lions -:-10:30Suzhou Dongwu - Guangzhou FC -:-
14:30Guangxi Pingguo Haliao - Foshan Nanshi -:-
14:30Yunnan Yukun - Chongqing Tonglianglong -:-
CHINA: Liga Yi
8'Beijing Technology - Shandong Taishan B 0:08'Dalian Kuncheng - Hubei Istar 1:0
14:30Nantong Haimen - Langfang Glory City -:-
14:30Shaanxi Union - Taian Tiankuang -:-
CHINA: Super League Women
8'Beijing Beikong F - Changchun Dazhong F 0:08'Jiangsu Suning F - Wuhan Jiangda F 0:0
10:00Shanghai RCB F - Shandong SL F -:-
CIPRU: Cyta Championship - Grupă retrogradare
19:00Nea Salamis - Achnas -:-CIPRU: Division 2 - Grupă campionat
16:00Ayia Napa - Omonia 29th May -:-16:00Omonia Aradippou - Ypsonas -:-
17:00Ol. Nicosia - Peyia 2014 FC -:-
17:00Paralimni - ASIL Lysi -:-
CIPRU: Division 2 - Grupă retrogradare
17:00Digenis Akritas - Chloraka -:-17:00M.E.A.P. Nisou - Paeek -:-
COASTA DE FILDEŞ: Ligue 1
18:30Lys Sassandra - AS Denguele -:-18:30Racing d'Abidjan - Academie de FAD -:-
18:30Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou -:-
19:00Zoman - Mouna -:-
20:45Stade d'Abidjan - Bouake -:-
COLUMBIA: Primera B - Apertura
23:30Atletico F.C. - Tigres 1:300:00Orsomarso - Boca Juniors 1:2
03:40Barranquilla - Real Cundinamarca 1:1
23:00Bogota - Leones -:-
23:30Cucuta - Inter Palmira -:-
COLUMBIA: Liga Women
21:00Santa Fe F - Ind. Medellin F -:-23:30Atl. Nacional F - Millonarios F -:-
23:30Inter Palmira F - Dep. Cali F -:-
00:00America de Cali F - Deportivo Pereira F -:-
00:00Llaneros F - Junior F -:-
CONGO: Ligue 1
17:00Vegas - Kondzo -:-20:00JS Talangai - Diables Noirs -:-
CONGO DR: Ligue 1 - Grupă retrogradare
15:30Etoile de Kivu - AC Rangers -:-17:30Motema Pembe - Celeste -:-
COREEA DE SUD: K League 1
08:00Daejeon - Seoul 3:110:30Gimcheon Sangmu - Gangwon -:-
10:30Gwangju - Suwon FC -:-
COREEA DE SUD: K League 2
08:00Seoul E-Land - Asan 5:010:30Busan - Ansan Greeners -:-
10:30Cheonan City - Gimpo FC -:-
COREEA DE SUD: K3 League
08:00Busan Kyotong - Daejeon Korail 0:008:00Daegu 2 - Paju Citizen 2:4
08:00Pocheon - Gimhae 0:0
PauzăMokpo - Gangneung 1:0
COSTA RICA: Primera División - Clasura
00:00Grecia - AD Santos -:-00:00Puntarenas FC - San Carlos -:-
CROAŢIA: HNL
18:00Varazdin - Din. Zagreb -:-20:10Hajduk Split - Rudes -:-
CROAŢIA: Prva NL
15:50Orijent - Croatia Zmijavci -:-18:00Bijelo Brdo - Cibalia -:-
18:00Solin - Zrinski Osjecko -:-
CROAŢIA: Druga NL
18:00Belisce - Hrvace -:-18:00Jadran Porec - Bjelovar -:-
18:00Marsonia - Krk -:-
18:00Opatija - Grobnican -:-
18:00Radnik Krizevci - Trnje -:-
18:00Zdralovi - Dugo Selo -:-
DANEMARCA: 2nd Division - Grupa promovare
15:00Middelfart - Roskilde -:-DANEMARCA: 2nd Division - Grupă retrogradare
14:45FA 2000 - Brabrand -:-DANEMARCA: 3rd Division - Grupă campionat
14:00Holbaek - Næsby -:-14:00Ishoj - BK Frem -:-
DANEMARCA: 3rd Division - Grupă retrogradare
14:00Vejgaard - Lyseng -:-15:00Holstebro - Vanløse -:-
15:00SfB-Oure - Young Boys -:-
DANEMARCA: Danish Cup Women
14:00Aarhus F - Brondby F -:-16:00Nordsjaelland F - Naestved F -:-
DJIBOUTI: Division 1
15:00ASAS - Garde-Cotes -:-15:00CF GR/SIAF - CDC Q7 -:-
15:00AmânatGarde-Cotes - CDC Q7 -:-
17:30AmânatDikhil - Gendarmerie -:-
17:30Hopital - AS Arta -:-
ECUADOR: Liga Pro - Primul tur
03:00Dep. Cuenca - Mushuc Runa 5:021:00U. Catolica - Cumbaya -:-
23:30Libertad - Orense -:-
EGIPT: Premier League
17:00Baladiyat El Mahalla - ZED -:-20:00El Gounah - Al Ittihad -:-
ELVEŢIA: Challenge League
19:00Nyonnais - Thun -:-19:00Vaduz - Baden -:-
19:00Wil - Schaffhausen -:-
ELVEŢIA: Promotion League
16:00Cham - Zurich II -:-17:00Bavois - Young Boys II -:-
17:00Bruhl SG - Biel -:-
17:00Bulle - Rapperswil -:-
17:00Paradiso - St. Gallen II -:-
18:00Etoile-Carouge - Luzern II -:-
18:30Kriens - Lugano II -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 1
17:00Terre Sainte - Echallens -:-18:00Grand-Saconnex - Lausanne II -:-
18:00Meyrin - Yverdon II -:-
18:30Chenois - Oberwallis Naters -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 2
16:00Black Stars - Dietikon -:-18:00Muttenz - Schotz -:-
18:00Rotkreuz - Wohlen -:-
19:00Concordia BS - Bassecourt -:-
19:00Muri - Solothurn -:-
ELVEŢIA: 1.Liga Classic Group 3
17:00Eschen - Freienbach -:-17:00Kreuzlingen - Balzers -:-
17:00Tuggen - Grasshopper II -:-
17:00Uzwil - Hongg -:-
17:00Wettswil-Bonstetten - Gossau -:-
17:00YF Juventus - Kosova -:-
17:30Taverne - Winterthur II -:-
18:00Mendrisio - Linth -:-
ELVEŢIA: Cupa Elveţiei
21:30Sion - Lugano -:-ELVEŢIA: Super League Women - Play-off
17:00Luzern F - Zurich F -:-18:00Aarau F - Servette F -:-
20:00Grasshopper F - Young Boys F -:-
ELVEŢIA: Super League Women - Retrogradare
18:30Thun F - Wil F -:-19:00Rapperswil F - Sion F -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: UAE League
17:05Ajman - Khorfakkan -:-17:05Al Sharjah - Al Bataeh -:-
19:45Al-Ain - Al-Ahli Dubai -:-
EMIRATELE ARABE UNITE: Division 1
16:55Al Fujairah - Masafi -:-16:55Al-Taawon - Gulf Heroes -:-
16:55Al Urooba - Gulf United -:-
17:00United FC - Al Dhafra -:-
ESTONIA: Meistriliiga
14:30Tallinna Kalev - Kalju -:-17:00Kuressaare - Flora -:-
ESTONIA: Esiliiga
12:30Harju JK Laagri - Elva -:-12:30Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 -:-
19:00FC Tallinn - Levadia U21 -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
12:30FC Ararat F - Viimsi JK F -:-12:30Polva Lootos F - Tabasalu F -:-
19:00Tammeka Tartu F - Saku Sporting F -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Mbabane Highlanders - Denver -:-16:00Green Mamba - Ezulwini -:-
16:00Madlenya - Rangers FC -:-
16:00Manzini Wanderers - Young Buffaloes -:-
16:00Mbabane Swallows - Manzini Sea Birds -:-
16:00Nsingizini Hotspurs - Illovo -:-
16:00Royal Leopards - Moneni Pirates -:-
EUROPA: Premier League (Crimea)
15:00Alushta-Crimea - Gvardiya -:-EUROPA: Liga Campionilor Feminin - Play-off
19:30Chelsea F - Barcelona F -:-FIJI: Premier League
04:00Labasa - Ba 3:38'Rewa - Nadi 0:0
FILIPINE: PFL
10:00Loyola - Don Bosco Garelli -:-12:00Cebu FC - Maharlika -:-
12:45Taguig - Kaya -:-
15:30Mendiola FC 1991 - Manila Digger -:-
FINLANDA: Veikkausliiga
15:00Haka - HJK -:-17:00Lahti - KuPS -:-
18:30Oulu - VPS -:-
FINLANDA: Ykkonen
16:00Jazz Pori - KuPS Akatemia -:-17:00Atlantis - Rovaniemi -:-
FINLANDA: Kakkonen - Grupa A
17:00PEPO - NJS -:-FINLANDA: Kakkonen - Grupa C
16:00GBK Kokkola - OPS -:-18:30JPS Jyvaskyla - Kuopion Elo -:-
19:00Hercules - SJK Akatemia 2 -:-
FINLANDA: Kansallinen Liiga Women
14:00HPS F - Aland Utd F -:-15:00JyPK F - PK-35 Helsinki F -:-
15:00PKKU F - Honka F -:-
FINLANDA: Ykkonen Women
13:00ONS Oulu F - TPS F -:-14:30VIFK F - KTP F -:-
15:00Ilves 2 F - EBK F -:-
16:00P-Iirot Rauma F - HJK Akatemia F -:-
FRANŢA: Ligue 2
16:00St. Etienne - Caen -:-20:00AC Ajaccio - Quevilly Rouen -:-
20:00Amiens - Troyes -:-
20:00Annecy - Bastia -:-
20:00Concarneau - Rodez -:-
20:00Laval - Bordeaux -:-
20:00Paris FC - Angers -:-
20:00Pau FC - Guingamp -:-
20:00Valenciennes - Grenoble -:-
FRANŢA: National 2 - Group A
15:30Toulouse II - Jura Sud -:-19:00Aubagne - Hyeres -:-
19:00Cannes - Le Puy-en-Velay -:-
19:00Grasse - Thonon-Evian -:-
19:00Toulon - Frejus -:-
20:00Chamalieres - Ales -:-
FRANŢA: National 2 - Group B
19:00Bourges 18 - Angers II -:-19:00Libourne - Bergerac -:-
19:00Trelissac - Saint-Pryve -:-
19:30Avoine - Paris 13 Atl. -:-
20:00Blois - Romorantin -:-
FRANŢA: National 2 - Group C
19:00Boulogne - Racing CFF -:-19:00Chambly - Aubervilliers -:-
19:00Chateaubriant - Lorient II -:-
19:00Dinan Lehon - Saint-Malo -:-
19:00Guingamp II - Virois -:-
FRANŢA: National 2 - Group D
19:00Besancon - Haguenau -:-19:00Colmar - Biesheim -:-
19:00Creteil - Feignies-Aulnoye -:-
19:00FC 93 - Macon -:-
19:00Fleury-Merogis - St Quentin -:-
19:00Furiani Agliani - Auxerre II -:-
GAMBIA: GFA League
19:30Banjul Utd - WAA Banjul -:-19:30Greater Tomorrow - Brikama U. -:-
19:30Team Rhino - Bombada -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Iberia 1999 - Torpedo Kutaisi -:-19:00Dila Gori - Samgurali -:-
20:00Dinamo Batumi - Gagra -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
15:00Khobi - Spaeri -:-15:00Rustavi - Georgia -:-
15:30Bolnisi - Din. Tbilisi 2 -:-
18:00Loco. Tbilisi - FC Gareji Sagarejo -:-
19:00Shturmi - Dusheti -:-
GERMANIA: 2. Bundesliga
14:00Braunschweig - Hamburger SV -:-14:00Kiel - Kaiserslautern -:-
14:00Paderborn - Elversberg -:-
21:30Schalke - Dusseldorf -:-
GERMANIA: 3. Liga
15:00Dortmund II - Aue -:-15:00Duisburg - Sandhausen -:-
15:00Regensburg - Dresda -:-
15:00Saarbrucken - Hallescher -:-
15:00Viktoria Koln - Munster -:-
17:30Verl - Mannheim -:-
GERMANIA: Regionalliga North
14:00Hamburger SV II - Havelse -:-14:00Kiel II - St. Pauli II -:-
18:00VfB Oldenburg - Jeddeloh -:-
GERMANIA: Regionalliga Nordost
14:00Chemnitzer - Meuselwitz -:-14:00Erfurt - Luckenwalde -:-
17:00Cottbus - Lokomotive Leipzig -:-
GERMANIA: Regionalliga Vest
15:00Aachen - Bocholt -:-15:00Ahlen - Duren -:-
15:00Oberhausen - Rodinghausen -:-
15:00Wiedenbruck - Paderborn II -:-
GERMANIA: Regionalliga Sudwest
15:00Eint. Frankfurt II - Bahlinger -:-15:00Hoffenheim II - Schott Mainz -:-
15:00Kassel - Homburg -:-
15:00Koblenz - Offenbach -:-
15:00Mainz II - Freiberg -:-
15:00Steinbach Haiger - Walldorf -:-
15:00Stuttgarter Kickers - Stuttgart II -:-
GERMANIA: Regionalliga Bayern
15:00Bayern II - Aschaffenburg -:-15:00Nurnberg II - Wurzburger Kickers -:-
15:00Schalding - Burghausen -:-
15:00Schweinfurt - Aubstadt -:-
15:00Vilzing - Bamberg -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV-Nord
14:00TB Berlin - Rathenow -:-15:00Rostocker FC - Lichtenberg -:-
GERMANIA: Oberliga NOFV- Sud
15:00Arnstadt - Plauen -:-15:00Auerbach - Halle -:-
15:00Bischofswerdaer - Magdeburg II -:-
15:00Freital - Einheit Rudolstadt -:-
15:00Halberstadt - Bautzen -:-
GERMANIA: Oberliga Schleswig-Holstein
14:30Bordesholm - Neumunster -:-15:00Nordmark Satrup - SC Weiche-08 II -:-
15:00VfR Neumunster - Flensburg -:-
15:30Preussen Reinfeld - Inter Turkspor Kiel -:-
16:00Hohenwestedt - Lubeck II -:-
19:00Oldenburger - Heider SV -:-
GERMANIA: Oberliga Hamburg
15:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 -:-16:30Altona - HEBC Hamburg -:-
GERMANIA: Oberliga Bremen
13:30BTS Neustadt - Woltmershausen -:-14:00Vatan Bremen - OSC Bremerhaven -:-
15:00Brinkumer - Union 60 Bremen -:-
15:30Aumund-Vegesack - Geestemunde -:-
17:00Blockdiek - Komet Arsten -:-
GERMANIA: Oberliga Niedersachsen
16:00Ramlingen-Ehlershausen - Schoningen -:-17:00Eintracht Celle - Arminia Hannover -:-
19:15Bersenbruck - Heeslinger -:-
GERMANIA: Oberliga Hessen
15:00Fernwald - VfB Marburg -:-15:00Hanauer SC - Baunatal -:-
16:00Alzenau - Hanau -:-
16:00Erlensee - Hunfelder -:-
16:00TUS Dietkirchen - Stadtallendorf -:-
16:00Viktoria Griesheim - Giessen -:-
16:00Waldgirmes - Friedberg -:-
16:00Weidenhausen - Eddersheim -:-
GERMANIA: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
15:00Karbach - Worms -:-16:30Auersmacher - Cosmos Koblenz -:-
16:30Baumholder - Morlautern -:-
16:30Dudenhofen - Kaiserslautern II -:-
17:00Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim -:-
19:00Bitburg - Engers -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Nord
15:30Coburg - Ingolstadt II -:-16:00Bayern Hof - Gebenbach -:-
16:00Donaustauf - ATSV -:-
16:00Neumarkt - Cham -:-
18:00Ammerthal - Wurzburger FV -:-
18:00Eltersdorf - Neudrossenfeld -:-
GERMANIA: Oberliga Bayern Süd
15:00Dachau - Heimstetten -:-15:00Deisenhofen - Erlbach -:-
15:00Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg -:-
15:00Landsberg - Ismaning -:-
15:00Munchen 1860 II - Rain/Lech -:-
16:00Gundelfingen - Pipinsried -:-
16:30Nordlingen - Sonthofen -:-
GERMANIA: Oberliga Baden-Württemberg
15:00Backnang - Villingen -:-15:00Pforzheim - Normannia Gmund -:-
16:30Bietigheim-Bissingen - Reutlingen -:-
16:30Hollenbach - Ravensburg -:-
16:30Mutschelbach - Offenburger -:-
16:30Oberachern - FC Holzhausen -:-
16:30VfR Mannheim - Nottingen -:-
GERMANIA: Oberliga Niederrhein
19:00Schonnebeck - Germania Ratingen -:-19:00Uerdingen - Frintrop -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Nord
12:00Hannover U19 - Dresda U19 -:-12:00Jena U19 - St. Pauli U19 -:-
14:00RB Leipzig U19 - Hertha U19 -:-
14:30Wolfsburg U19 - Union Berlin U19 -:-
16:30Werder Bremen U19 - Braunschweig U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Sud
12:00Augsburg U19 - Hoffenheim U19 -:-12:00Heidenheim U19 - Frankfurt U19 -:-
14:00Furth U19 - Bayern U19 -:-
14:00Stuttgart U19 - Mnichov 1860 U19 -:-
GERMANIA: Juniori - Bundesliga Vest
14:00Alemannia Aachen U19 - Wuppertaler U19 -:-GHANA: Premier League
18:00Aduana - Karela -:-18:00Bechem United - Heart Of Lions -:-
18:00Medeama - Asante Kotoko -:-
18:00Nations FC - Bibiani Gold Stars -:-
18:00Samartex - Great Olympics -:-
GHANA: Division One League
18:00Maana - Steadfast -:-18:00Techiman Heroes - Tamale City -:-
18:00VC Warriors - Wa Power -:-
GIBRALTAR: National League - Grupă campionat
20:30Lincoln - Europa Point -:-GRECIA: Super League - Grupă retrogradare
20:00Asteras T. - OFI Crete -:-20:00Kifisia - Giannina -:-
20:00Panetolikos - Atromitos -:-
20:00Volos - Panserraikos -:-
GRECIA: Super League 2 - Grupa promovare
16:00AEL Larissa - AEK B -:-GRECIA: Super League 2 - Grupă retrogradare
16:00Diagoras - Panathinaikos B -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Group 1
16:00Apollon Paralimniou - Panthrakikos -:-GRECIA: Gamma Ethniki - Group 3
15:00Thyella D. - Rodos -:-16:00Korinthos - Pyliou -:-
GRECIA: Gamma Ethniki - Group 4
16:00Aris Petroupolis - AO Ilisiakos -:-GRECIA: Division A Women
13:45Panathinaikos F - PAOK F -:-GUATEMALA: Liga Nacional - Clasura - Play off-uri
21:00Coban Imperial - Comunicaciones -:-00:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa -:-
GUINEA: Ligue 1
19:00Horoya - Flamme Olympique -:-19:00Renaissance - Kaloum Star -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
00:00Cosmopolites - Rivartibonitienne -:-HONG KONG: Premier League
8'Southern District - Lee Man Warriors 0:0INDIA: I-League 2
14:00Bengaluru Utd - SC Bengaluru -:-14:00Dempo - Sudeva Delhi -:-
14:00Kenkre - Maharashtra Oranje -:-
14:00SC Goa - United SC -:-
INSULELE FEROE: 1. Deild
16:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 -:-17:00Runavik 2 - Argir -:-
17:00Sandur - Hoyvik -:-
18:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 -:-
21:00TB Tvoroyri - FC Suduroy -:-
IORDANIA: Premier League
18:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli -:-20:45Al Hussein - Aqaba -:-
IRAK: Stars League
18:00Naft Al-Basra - Al Najaf -:-18:00AmânatNewroz - Naft Al-Basra -:-
20:15Baghdad - Al-Hudod -:-
IRLANDA: Divizia 1
21:30Longford - Wexford -:-IRLANDA: National League Women
17:00Bohemians WFC F - Treaty Utd F -:-19:00Peamount F - Galway United F -:-
20:00Wexford F - Shelbourne F -:-
21:00Sligo Rovers F - Cork City F -:-
21:30Athlone WFC F - DLR Waves F -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă campionat
19:30Glentoran - Crusaders -:-19:30Larne - Coleraine -:-
19:30Linfield - Cliftonville -:-
IRLANDA DE NORD: NIFL Premiership - Grupă retrogradare
19:30Dungannon - Ballymena -:-19:30Glenavon - C. Rangers -:-
19:30Newry City - Loughgall -:-
ISLANDA: Besta deild Women
17:00Keflavik F - Stjarnan F -:-17:00Throttur F - Valur F -:-
19:15Hafnarfjordur F - Thor/KA F -:-
19:15Tindastoll F - Breidablik F -:-
19:15Vikingur Reykjavik F - Fylkir F -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă campionat
17:00Maccabi Bnei Raina - M. Tel Aviv -:-ISRAEL: Ligat ha'Al - Grupă retrogradare
17:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera -:-18:00M. Petach Tikva - Netanya -:-
20:00Ashdod - H. Petah Tikva -:-
20:00H. Tel Aviv - B. Jerusalem -:-
ITALIA: Serie B
15:00Brescia - Spezia -:-15:00Modena - Sudtirol -:-
15:00Parma - Lecco -:-
15:00Ternana - Ascoli -:-
17:15Cittadella - FeralpiSalo -:-
17:15Cosenza - Bari -:-
17:15Palermo - Reggiana -:-
17:15Sampdoria - Como -:-
ITALIA: Serie C - Group C
19:30Audace Cerignola - Giugliano -:-19:30Avellino - Crotone -:-
19:30Brindisi - Turris -:-
19:30Casertana - Sorrento -:-
19:30Catania - Benevento -:-
19:30Juve Stabia - Picerno -:-
19:30Latina - Taranto -:-
19:30Monopoli - ACR Messina -:-
19:30Monterosi - Foggia -:-
19:30Potenza - Virtus Francavilla -:-
ITALIA: Serie D - Group G
16:00Latte Dolce - Nuova Florida -:-ITALIA: Primavera 1
12:00Lazio U19 - Atalanta U19 -:-14:00AC Milan U19 - Monza U19 -:-
16:00Sassuolo U19 - Bologna U19 -:-
16:00Verona U19 - Genoa U19 -:-
ITALIA: Primavera 2
12:00Crotone U19 - Spezia U19 -:-12:00Entella U19 - Cosenza U19 -:-
12:00Padova U19 - Como U19 -:-
12:00Pisa U19 - Monopoli U19 -:-
16:00Benevento U19 - Napoli U19 -:-
16:00Brescia U19 - Reggiana U19 -:-
16:00Cremonese U19 - Sudtirol U19 -:-
16:00Palermo U19 - Cesena U19 -:-
16:00Parma U19 - Spal U19 -:-
16:00Renate U19 - Alessandria U19 -:-
16:00Salernitana U19 - Perugia U19 -:-
16:00Udinese U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
16:00Venezia U19 - Cittadella U19 -:-
16:00Vicenza U19 - FeralpiSalo U19 -:-
16:30Ternana U19 - Pescara U19 -:-
ITALIA: Serie A Women - Grupă campionat
19:00Fiorentina F - Sassuolo F -:-ITALIA: Serie A Women - Grupă retrogradare
13:30Sampdoria F - Pomigliano F -:-15:30Napoli F - Como F -:-
ITALIA: Serie B Women
16:00San Marino Academy F - Freedom F -:-JAPONIA: J1 League
07:00Sapporo - Shonan 3:308:00Albirex Niigata - Tokyo 1:3
08:00Iwata - Machida 2:0
90+'Kobe - Kyoto 0:1
PauzăC-Osaka - Yokohama M. 1:1
JAPONIA: J2 League
08:00Kusatsu - V-Varen Nagasaki 1:208:00Mito - Fujieda MYFC 2:3
08:00Vegalta Sendai - Chiba 0:2
50'Ehime - Kofu 2:1
JAPONIA: J3 League
07:00Imabari - Omiya Ardija 1:407:00Nagano - Kitakyushu 3:2
08:00Tegevajaro Miyazaki - Sagamihara 1:1
08:00YSCC - Nara Club 1:1
JAPONIA: WE League Women
08:00Beleza F - Omiya Ardija F 7:008:00Urawa F - Hiroshima F 2:0
JAPONIA: Nadeshiko League Women
06:00Ehime F - Miyazaki F 2:3KAZAHSTAN: Premier League
12:00Tobol - Zhenis -:-14:30Atyrau - Kyzylzhar -:-
14:30Turan - FC Astana -:-
17:00Kaisar - Kairat Almaty -:-
KENYA: Super League
11:00Nairobi United - Kajiado -:-13:00Gusii - Rainbow -:-
15:00AmânatKisumu All-Stars - Assad -:-
15:00Mombasa Elite - MCF -:-
KENYA: FKF Cup
12:00KCB - Kakamega Homeboyz -:-15:00Police FC - Sofapaka -:-
KOSOVO: Superliga
16:00Feronikeli - Malisheva -:-16:00Fushe Kosova - Liria -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă campionat
17:30Al-Fahaheel - Al Arabi -:-20:15Al Kuwait - Al Qadisiya -:-
KUVEIT: Premier League - Grupă retrogradare
17:30Kazma SC - Al Shabab -:-20:15Khaitan - Al Jahra -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
17:00Muras United - Talant -:-LESOTHO: Premier League
14:00Liphakoe - Machokha -:-16:00CCX - LMPS -:-
16:00Defence Force - Naughty Boys -:-
16:00Likila - Lijabatho -:-
16:00Lioli - Linare -:-
LETONIA: Virsliga
16:00Tukums 2000 - Valmiera -:-19:00Riga FC - RFS -:-
LETONIA: 1. Liga
15:00JFK Ventspils - AFA Olaine -:-LETONIA: 1. Liga Women
13:00Riga FC F - Metta F -:-14:00FK Olaine F - FK Liepaja F -:-
14:00Rigas F - Auda F -:-
18:00SFK Riga F - Iecava F -:-
LIBAN: Premier League - Turul câștigătorilor
16:00Bourj FC - Al Ansar -:-LIBAN: Premier League - Turul învinșilor
16:00Al Ghazieh - Al Sahel -:-LITUANIA: A Lyga
15:00Dziugas Telsiai - Transinvest -:-LITUANIA: I Lyga
14:00Tauras - Atmosfera -:-16:00Riteriai - Siauliai 2 -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale
11:30Turcia U18 - Arabia Saudită U18 -:-12:00România U16 - Danemarca U16 -:-
12:00Slovacia U18 - Guatemala U18 -:-
14:00Mali U18 - Jamaica U18 -:-
16:30Maroc U18 - Ecuador U18 -:-
17:00Polonia U16 - China U16 -:-
LUME: Meciuri amicale între cluburi
12:30Perak (Mys) - Kedah (Mys) -:-16:00PDRM FC (Mys) - Kuala Lumpur City (Mys) -:-
18:30SKA Rostov (Rus) - Rodina Media (Rus) -:-
LUME: Meciuri amicale între echipe naţionale - Feminin
18:00Iordania U20 F - Liban U20 F -:-MACAU: Elite League
14:00Hang Sai - University of Macau -:-16:00Tak Chun Ka I - Cheng Fung -:-
MACEDONIA DE NORD: 2. MFL
17:00Bashkimi - FK Skopje -:-17:00Belasica - Kozuf Gevgelija -:-
17:00Besa 1976 - Pelister -:-
17:00Novaci - Detonit Plackovica -:-
17:00Ohrid - Sasa -:-
17:00Osogovo - Karaorman -:-
17:00Pobeda - Vardar Negotino -:-
17:00Teteks - Arsimi -:-
MALAWI: Super League
15:30Big Bullets - Baka City -:-15:30Creck Sporting - Mzuzu City -:-
15:30Silver Strikers - MAFCO -:-
MALTA: Premier League
15:00Gudja - Sliema -:-16:00Floriana - Hamrun -:-
17:15Hibernians - Marsaxlokk -:-
MALTA: Challenge League - Grupa promovare
15:00Melita - Pieta -:-MAROC: Botola Pro
19:00Chabab Mohammedia - Union Touarga -:-21:00Agadir - FAR Rabat -:-
23:00Safi - Tanger -:-
MAROC: Botola 2
19:00Difaa El Jadidi - USM Oujda -:-19:00Meknes - Khouribga -:-
19:00RAC Casablanca - Marrakech -:-
19:00Stade Marocain - Raja Beni Mellal -:-
MAURITANIA: Ligue 1
19:30Kaedi - Chemal -:-20:00Garde Nationale - ASAC Concorde -:-
22:50Gendrim - Inter Nouakchott -:-
MEXIC: Liga MX - Clasura
04:00Puebla - Club America 1:206:10Queretaro - U.N.A.M. 1:1
MEXIC: Liga Premier Serie A
01:00Tecos FC - Coras 1:004:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo 2:0
20:00Leones Negros 2 - Saltillo -:-
21:00San Juan de Aragon - Inter Playa Del Carmen -:-
00:30Tritones Vallarta - Calor De San Pedro -:-
MEXIC: Liga MX U23 - Clasura
18:00Atlas U23 - Guadalajara U23 -:-18:00Juarez U23 - Leon U23 -:-
18:00Tigres U23 - Tijuana U23 -:-
18:00Toluca U23 - Cruz Azul U23 -:-
18:30Pachuca U23 - Mazatlan FC U23 -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă campionat
18:00Milsami - Balti -:-20:00Zimbru - Dacia Buiucani -:-
MOLDOVA: Super Liga - Grupă retrogradare
16:00Floresti - Univer-Oguzsport -:-16:00Saxan Gagauz Yeri - Sparta Selemet -:-
16:00Victoria - Drochia -:-
MONGOLIA: Premier League
11:15Khangarid - Brera Ilch -:-14:15Khoromkhon - Tuv Azarganuud -:-
MOZAMBIC: Mocambola
16:00Black Bulls - Baia de Pemba -:-MUNTENEGRU: Prva Crnogorska Liga
19:00Buducnost - Sutjeska -:-19:00Jedinstvo - Arsenal Tivat -:-
19:00Mladost DG - Rudar -:-
19:00Petrovac - Jezero -:-
20:00Mornar - Decic -:-
MYANMAR: MNL League Cup
12:30Dagon - Dagon Port -:-12:30Silver Stars - Hantharwady Utd -:-
NAMIBIA: Premiership
14:30Ongos - Young Africans -:-14:30Tigers - Civics -:-
17:00Blue Waters - Okahandja -:-
17:00Julinho Sporting - Okakarara -:-
17:00Khomas Nampol - Young Brazilians -:-
17:00Mighty Gunners - Eeshoke -:-
17:00Orlando Pirates - African Stars -:-
17:00UNAM - Life Fighters -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Doma United - Kwara -:-18:00Bendel - Heartland -:-
NIGERIA: NNL
15:00Inter Lagos - Giant Brillars -:-17:00Abia Comets - Madiba -:-
17:00ABS - Nigeria Airforce FC -:-
17:00Coal City - Beyond Limits FC -:-
17:00Edel - Dakkada FC -:-
17:00EFCC - Wikki Tourist -:-
17:00Mighty Jets - Yobe Stars -:-
17:00Zamfara United - Nasarawa -:-
18:00Tradesafe - Ijebu -:-
NORVEGIA: Eliteserien
19:00Rosenborg - Bodo/Glimt -:-NORVEGIA: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Raufoss -:-17:00Åsane - Stabaek -:-
17:00Bryne - Sogndal -:-
17:00Kongsvinger - Start -:-
17:00Moss - Egersund -:-
17:00Sandnes - Levanger -:-
NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 1
15:00Sotra - Jerv -:-NORVEGIA: Divizia 2 - Grupa 2
15:00Eidsvold - SK Gjovik-Lyn -:-15:00Strømmen - Kjelsås -:-
15:00Ull/Kisa - Grorud -:-
16:00Follo - Skeid -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 1
15:00Ardal - Froya -:-15:00Askoy - Sandviken -:-
15:00Fana - Djerv 1919 -:-
15:00Stord - Loddefjord -:-
16:00Floro - OS -:-
16:00Haugesund 2 - Bjarg -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 2
15:00Pors - Vigor -:-15:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene -:-
15:00Vindbjart - Fram -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 3
15:00Flint - Assiden -:-15:00Gamle Oslo - Baerum Sportsklubb -:-
16:00Askollen - Ullern -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 4
16:00Orkla - Tiller -:-16:00Rana FK - Nardo -:-
16:00Trygg/Lade - Melhus -:-
16:00Verdal - Byåsen -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 5
15:00Bjorkelangen - Skedsmo -:-15:00Gjellerasen - Ready -:-
17:00Spjelkavik - Skjetten -:-
NORVEGIA: Division 3 - Group 6
14:00Skjervoy - Harstad -:-15:30Bodo/Glimt 2 - Sprint-Jeloy -:-
16:00Fredrikstad 2 - Fyllingsdalen -:-
NORVEGIA: Toppserien - Feminin
15:00Kolbotn F - Arna-Bjørnar F -:-15:00LSK Kvinner F - Asane F -:-
15:00Rosenborg F - RØA F -:-
15:00Stabaek F - Brann F -:-
17:45Vålerenga F - Lyn F -:-
NORVEGIA: Division 1 Women
13:00Avaldsnes F - Odd F -:-14:00Bodo/Glimt F - Honefoss F -:-
15:00Ovrevoll Hosle F - Kil/Hemne F -:-
OMAN: Professional League
16:55Al Nahda - Bahla -:-18:05Al-Rustaq - Oman Club -:-
19:15Al Seeb - Sohar -:-
PANAMA: LPF - Apertura
00:00Arabe Unido - Miguelito -:-00:00Herrera - Veraguas -:-
00:00Independiente - Deportivo Universitario -:-
00:00UMECIT - San Francisco -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
02:30Sportivo Trinidense - Sol De America 4:0PARAGUAY: Division Intermedia
00:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora 2:217:0012 de Junio - San Lorenzo -:-
17:00Pastoreo - Colegiales -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
23:00Huancayo - Carlos Mannucci 1:021:00Sport Boys - Union Comercio -:-
23:00Cajamarca - Grau -:-
PERU: Liga 2
23:00AmânatADA Jaen - San Marcos -:-23:00AmânatAyacucho - AD Cantolao -:-
23:00AmânatBinacional - Moquegua -:-
23:00AmânatLlacuabamba - Juan Pablo II -:-
23:00AmânatSantos - Comerciantes -:-
23:00AmânatU. San Martin - Deportivo Coopsol -:-
PERU: Liga Women
23:30Cesar Vallejo F - Sporting Cristal F 0:018:30Biavo F - U. de Deportes F -:-
21:00A. Lima F - Killas F -:-
POLONIA: Ekstraklasa
16:00Gornik Zabrze - LKS Lodz -:-18:30Slask - Ruch -:-
21:00Widzew Lodz - Rakow -:-
POLONIA: Division 1
18:30S. Rzeszow - Lechia -:-21:00Tychy - Sosnowiec -:-
POLONIA: Division 2
15:00Hutnik Krakow - Polonia B. -:-18:00GKS Jastrzebie - Zaglebie II -:-
18:00KKS Kalisz - Elblag -:-
18:00Wisla Pulawy - Skra -:-
20:45S. Wola - Kotwica Kolobrzeg -:-
POLONIA: III Liga - Group I
13:00Concordia Elblag - Swit -:-13:00Legia II - Grodzisk M. -:-
15:00Jagiellonia II - Warta Sieradz -:-
15:00Zambrow - LKS Lomza -:-
17:00Legionowo - Wikielec -:-
17:00Mlawa - T. Mazowiecki -:-
18:00Belchatow - Sulejowek -:-
18:00Bron Radom - Pilica Bialobrzegi -:-
POLONIA: III Liga - Group II
13:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdansk -:-14:00Unia Swarzedz - Notec Czarnkow -:-
15:00Nowe Skalmierzyce - Vineta W. -:-
15:00Solec Kujawski - Elana Torun -:-
15:00Starogard Gdanski - Sroda -:-
16:00Blekitni Stargard - Kleczew -:-
17:00Swinoujscie - Luzino -:-
POLONIA: III Liga - Group III
13:00Bytom Odrzanski - Z. Gora -:-14:00Goczalkowice Zdroj - Stilon Gorzow -:-
14:00Warta Gorzow - Rakow II -:-
16:00Polkowice - Kluczbork -:-
16:00Starowice Dolne - Jelenia Gora -:-
18:00Gwarek Tarnowskie Gory - Slask II -:-
18:00Unia Turza Slaska - Bielsko-Biala -:-
POLONIA: III Liga - Group IV
16:00Garbarnia - Wislanie Jaskowice -:-16:30Ostrowiec - Podhale Nowy Targ -:-
17:30Chelmianka Chelm - Karpaty Krosno -:-
18:00Avia Swidnik - Star Starachowice -:-
18:00Orleta Radzyn - Swidniczanka Swidnik -:-
18:00Unia Tarnow - KS Wieczysta Krakow -:-
20:57Biala Podlaska - Siarka Tarnobrzeg -:-
POLONIA: Central Youth League
12:00Odra Opole U19 - Gornik Z. U19 -:-13:00Cracovia U19 - Legia U19 -:-
13:00Polonia W. U19 - Jagiellonia U19 -:-
14:00Lech U19 - Pogon Szczecin U19 -:-
POLONIA: Ekstraliga Women
12:00UJ Krakow F - Slask F -:-13:00Medyk Konin F - Stomilanki Olsztyn F -:-
13:00Tczew F - Czarni Sosnowiec F -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
17:30Casa Pia - Chaves -:-17:30Vizela - Rio Ave -:-
20:00Benfica - Braga -:-
22:30Guimaraes - Boavista -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
13:00Mafra - Oliveirense -:-16:00Maritimo - Feirense -:-
17:30Leixoes - Vilaverdense -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupă retrogradare
17:00Fafe - Trofense -:-19:00Sanjoanense - SC Vianense -:-
22:30Anadia - Canelas 2010 -:-
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
14:00SC Lusitania - Santarem -:-PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă campionat
18:00Academico Viseu U19 - Guimaraes U19 -:-18:00Famalicao U19 - Farense U19 -:-
18:00Sporting U19 - FC Porto U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupă retrogradare
15:00Maritimo U19 - Gil Vicente U19 -:-17:00Ferreira U19 - Lusitania FC U19 -:-
18:00Alverca U19 - Setubal U19 -:-
18:00Beira Mar U19 - Belenenses U19 -:-
18:00Boavista U19 - Chaves U19 -:-
18:00Rio Ave U19 - Vizela U19 -:-
18:00Torreense U19 - Estoril U19 -:-
PORTUGALIA: Liga BPI Women
13:00Benfica F - Vilaverdense F -:-13:00Famalicao F - Valadares Gaia F -:-
13:00Maritimo F - Sporting F -:-
17:00Damaiense F - Torreense F -:-
QATAR: Emir Cup
17:15Al Mesaimeer - Al-Waab -:-20:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya -:-
REPUBLICA CEHĂ: FNL
11:15Chrudim - Pribram -:-11:15Vyskov - Varnsdorf -:-
11:30Prostejov - Jihlava -:-
15:00Dukla Praga - Sigma Olomouc B -:-
18:00Taborsko - Lisen -:-
18:00Vlasim - Kromeriz -:-
19:00Brno - Opava -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group A
11:15Vltavin - FK Robstav -:-11:30Ceske Budejovice B - Povltavska FA -:-
11:30Kraluv Dvur - Plzen B -:-
18:00Domazlice - Bohemians 1905 B -:-
REPUBLICA CEHĂ: CFL - Group B
11:15Jablonec B - Chlumec nad Cidlinou -:-11:30Kolin - Hradec Kralove B -:-
12:00Pardubice B - Teplice B -:-
16:00Banik Most-Sous - Brozany -:-
18:00Usti n. L. - Velvary -:-
18:00Zivanice - Ceska Lipa -:-
REPUBLICA CEHĂ: MSFL
11:15Trinec - Start Brno -:-17:00FK Frydek-Mistek - Zlin B -:-
17:00Frydlant n. O. - Hlucin -:-
17:00Hodonin - Rosice -:-
17:00Uhersky Brod - SK Hranice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division A
11:15Aritma Prague - Tachov -:-11:15Cesky Krumlov - Domazlice B -:-
11:15Marianske Lazne - Jindrichuv Hradec -:-
11:15Sokolov - Horovice -:-
11:30FK Komarov - Rokycany -:-
18:00Doubravka - Sobeslav -:-
18:00Katovice - Petrin Plzen -:-
18:00Klatovy - Pribram B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division B
11:15Brandys n. Labem - Slany -:-11:15Neratovice - Nespeky -:-
11:15Olympie Brezova - Hvezda Cheb -:-
18:00Cesky Brod - Ujezd Prague -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division C
11:15Letohrad - Novy Bydzov -:-11:30Kosmonosy - Chrudim B -:-
11:30Slavia HK - Caslav -:-
12:00Spoje Prague - Turnov -:-
18:00Dobrovice - Usti nad Orlici -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division D
11:15Breclav - Havlickuv Brod -:-REPUBLICA CEHĂ: Division E
17:00Nove Sady - Vsetin -:-17:00Prerov - Kostelec na Hane -:-
17:00Skastice - Bzenec -:-
17:00Sternberk - Vsechovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: Division F
11:15Vratimov - Valasske Mezirici -:-17:00Jesenik - Hlubina -:-
17:00Vitkovice - Repiste -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihocesky KP
14:30Malse Roudne - Rudolfov -:-16:00FC Semice - Hluboka nad Vltavou -:-
16:00Protivin - Milevsko -:-
18:00Olesnik - Drazice -:-
18:00Trhove Sviny - Trebetice -:-
18:00Tyn nad Vltavou - Trebon -:-
REPUBLICA CEHĂ: Jihomoravsky KP
11:15Sparta Brno - Moravska Slavia -:-11:30Pohorelice - Ratiskovice -:-
12:00Svratka Brno - Bosonohy -:-
17:30Boskovice - Letovice - Rajecko -:-
17:30Bystrc - Rajhradice -:-
17:30Kurim - Lednice -:-
17:30Rousinov - SK Krumvir -:-
REPUBLICA CEHĂ: Karlovarsky KP
11:15Loko K. Vary - Chodov -:-15:30Marianske Lazne B - Karlovy Vary B -:-
18:00Citice - Union Nove Sedlo -:-
18:00Kralovske Porici - Ostrov B -:-
18:00Lomnice - Hroznetin -:-
18:00Vintirov - KV Dvory -:-
REPUBLICA CEHĂ: Kralovehradecky KP
15:00Jicin - Chlumec nad Cidlinou B -:-18:00Libcany - Rychnov n. Kneznou -:-
REPUBLICA CEHĂ: Liberecky KP
11:30Frydlant - Sedmihorky -:-14:00FC Pencin - Skalice u C.Lipy -:-
18:00Hradek nad Nisou - Velke Hamry B -:-
18:00Kostalov-Libstat - Chrastava -:-
18:00Novy Bor - Rapid Liberec -:-
18:00Straz p. Ralskem - Visnova -:-
REPUBLICA CEHĂ: Moravskoslezsky KP
15:30Dolni Benesov - Hermanice -:-17:30Dolni Datyne - Vresina -:-
17:30Jakubcovice - Petrvald na Morave -:-
17:30Orlova - Brusperk -:-
17:30Stonava - Krasne Pole -:-
REPUBLICA CEHĂ: Olomoucky KP
14:00Postrelmov - Litovel -:-17:00Belotin - Rapotin -:-
17:00Urcice - Medlov -:-
REPUBLICA CEHĂ: Pardubicky KP
18:00Svitavy - Litomysl -:-REPUBLICA CEHĂ: Plzensky KP
14:00Kaznejov - Zruc -:-14:00Kosutka Plzen - Petrin Plzen B -:-
18:00Nepomuk - Horni Briza -:-
18:00Nyrsko - Chotikov -:-
18:00Plzen-Cernice - Vejprnice -:-
18:00Sokol Lhota - Holysov -:-
18:00Stribro - Myto -:-
REPUBLICA CEHĂ: Prazsky prebor
11:15CAFC - Kralovice -:-11:15Kolovraty - Stresovice -:-
11:15Podoli Praha - Treboradice -:-
11:15Vysehrad - Predni Kopanina -:-
11:30Uhrineves - Zlicin -:-
16:00Zizkov B - Branik -:-
18:00Tempo Prague - Dukla JM -:-
REPUBLICA CEHĂ: Stredocesky KP
11:30Milin - Dobris -:-18:00SK Doksy - Kutna Hora -:-
18:00Tuchlovice - Libis -:-
18:00Velim - Povltavska FA B -:-
REPUBLICA CEHĂ: Ustecky KP
11:30Cernovice - Zatec -:-11:30Krupka - Vilemov -:-
11:30Litomericko - Oldrichov -:-
18:00Brna - Modlany -:-
18:00Probostov - FK Jilove -:-
18:00Srbice - Kadan -:-
REPUBLICA CEHĂ: Vysocina KP
16:00Pacov - Rapotice -:-17:30Chotebor - Bystrice n. Pern. -:-
17:30Kamenice nad Lipou - FS Trebic -:-
17:30Nove Mesto na Morave B - Sapeli Polna -:-
REPUBLICA CEHĂ: Zlinsky KP
11:00Hrachovec - Kvasice -:-17:00Hluk - Borsice -:-
17:00Morkovice - Bystrice pod Hostynem -:-
17:00Osvetimany - Napajedla -:-
17:00Slusovice - Luhacovice -:-
REPUBLICA CEHĂ: U19 League
11:00Liberec U19 - Mlada Boleslav U19 -:-11:00Plzen U19 - Sigma Olomouc U19 -:-
12:00Brno U19 - Dukla Praga U19 -:-
12:00Ostrava U19 - Zlin U19 -:-
12:00Slavia Praga U19 - Jihlava U19 -:-
12:30Frydek-Mistek U19 - Ceske Budejovice U19 -:-
13:00Karvina U19 - Pardubice U19 -:-
14:00Sparta Praga U19 - Slovacko U19 -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă campionat
13:30Liberec F - Slovacko F -:-16:00Slavia Praga F - Sparta Praga F -:-
REPUBLICA CEHĂ: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
17:00Pardubice F - Ostrava F -:-REPUBLICA DOMINICANĂ: LDF
00:00AbandonVega Real - Atletico Pantoja 0:002:00AmânatMoca - Universidad O&M -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa promovare
17:00CSM Bacau - Bucovina Radauti -:-17:00Stiinta Miroslava - FC Bacau -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupă retrogradare
17:00Brodoc - Somuz Falticeni -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa promovare
17:00CSM Focșani - Metalul Buzau -:-17:00Sporting Liesti - Unirea Branistea -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupă retrogradare
17:00Hamangia Baia - Sutesti -:-17:00Viitorul Ianca - CSM Ramnicu Sarat -:-
17:00Vointa Limpezis - Dacia Unirea Brăila -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa promovare
17:00Agricola Borcea - LPS HD Clinceni -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupă retrogradare
17:00Axiopolis Cernavoda - FC Voluntari 2 -:-17:00Progresul Fundulea - Recolta Gh. Doja -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa promovare
17:00CS Blejoi - Dunarea Giurgiu -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupă retrogradare
17:00CSO Plopeni - Paulesti -:-17:00Tricolorul Breaza - FC Pucioasa -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa promovare
17:00Olimpic Zarnesti - Campulung -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupă retrogradare
17:00Unirea Tărlungeni - Odorheiu Secuiesc -:-17:00V. Curita - Targu Secuiesc -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupă retrogradare
17:00Curtisoara - Sporting Rosiori -:-17:00Petrolul Potcoava - Flacara Horezu -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa promovare
17:00CSO Filiasi - Ghiroda & Giarmata Vii -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupă retrogradare
17:00Lupac - Turceni -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa promovare
17:00Peciu Nou - Phoenix Buzias -:-17:00Politehnica Timișoara - FC Bihor -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupă retrogradare
17:00Socodor - Progresul Pecica -:-17:00Teuz Cermei - Soimii Lipova -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa promovare
17:00ACS Medias - Gloria 2018 Bistrita -:-17:00Unirea Ungheni - Univ. din Alba Iulia -:-
ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupă retrogradare
17:00Industria Galda - Unirea Alba-Iulia -:-ROMÂNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa promovare
17:00CSM Olimpia Satu Mare - Zalău -:-17:00Santandrei - Sighetu Marmatiei -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 1
16:00Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala 2 -:-16:00Kamensk-Shakhtinsky - Rostov 2 -:-
16:00Legion Makhachkala - Biolog -:-
16:00Maykop - FK Pobeda -:-
16:00Nazran - Dynamo Stavropol -:-
18:00Nart Cherkessk - FC Sevastopol -:-
RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 2
15:00Dynamo Petersburg - Zvezda St. Peterburg -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 3
11:00Dynamo Vladivostok - FK Strogino Moscow -:-RUSIA: FNL 2 - Division B - Group 4
14:00Volna Nizhegorodskaya - Kazan 2 -:-15:00Lada Togliatti - Kirov -:-
15:00Nosta - Amkar -:-
17:00Dynamo Barnaul - Pari NN 2 -:-
RUSIA: Supreme Division Women
8'FK Yenisey F - Din. Moscova F 0:015:00Samara F - Lok. Moscova F -:-
16:00Krasnodar F - Ryazan F -:-
17:00Chertanovo M. F - FK Rostov F -:-
18:00Kazan F - Zvezda F -:-
19:00TSKA Moscova F - Sp. Moscova F -:-
RWANDA: Premier League
16:00AS Kigali - Etincelles -:-16:00Muhazi United - Rayon Sport -:-
16:00Musanze - Amagaju -:-
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play-off
16:00Tre Fiori - Murata -:-19:15Cosmos - San Giovanni -:-
SCOŢIA: Premiership - Grupă campionat
17:00Kilmarnock - Hearts -:-SCOŢIA: Premiership - Grupă retrogradare
17:00Aberdeen - Motherwell -:-17:00Livingston - Ross County -:-
17:00St. Johnstone - Hibernian -:-
SCOŢIA: Divizia 1
17:00Arbroath - Queen's Park -:-17:00Dunfermline - Inverness -:-
17:00Morton - Raith -:-
17:00Partick Thistle - Ayr -:-
SCOŢIA: League One
17:00Alloa - Hamilton -:-17:00Annan - Falkirk -:-
17:00Edinburgh City - Stirling -:-
17:00Kelty Hearts - Montrose -:-
17:00Queen of South - Cove Rangers -:-
SCOŢIA: League Two
17:00Clyde - East Fife -:-17:00Dumbarton - Elgin -:-
17:00Forfar - Stranraer -:-
17:00Spartans - Peterhead -:-
17:00Stenhousemuir - Bonnyrigg Rose -:-
SCOŢIA: League Two - Retrogradare
17:00East Kilbride - Buckie Thistle -:-SCOŢIA: Highland League
17:00Brora Rangers - Turriff Utd -:-17:00Keith - Wick Academy -:-
SCOŢIA: Lowland League
17:00Tranent - Celtic B -:-SCOŢIA: SWPL 1 Women - Grupă retrogradare
16:00Dundee Utd F - Hamilton F -:-SCOŢIA: Scottish Cup Women
14:15Rangers F - Celtic F -:-SERBIA: Super Liga - Grupă retrogradare
17:00Radnik - Novi Pazar -:-19:00Javor - IMT Novi Beograd -:-
21:00Zeleznicar Pancevo - Radnicki Nis -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupă campionat
17:00Graficar Beograd - Smederevo -:-17:00Jedinstvo U. - Indjija -:-
17:00Radnicki S. Mitrovica - Macva -:-
17:00Tekstilac Odzaci - OFK Beograd -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Sindjelic Beograd - Zemun -:-12:00Polet Dorcol - BASK -:-
12:00Teleoptik - Padinska Skela -:-
13:00Brodarac - Usce -:-
17:30Rad - Prva Iskra -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
17:301. Maj Ruma - Jedinstvo SP -:-17:30Backa - Naftagas -:-
17:30Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 -:-
17:30Zeleznicar Indjija - Becej -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
17:30Djerdap - Mesevo -:-17:30Dunav Prahovo - Vlasina -:-
17:30Jagodina - Radnicki Pirot -:-
17:30Pcinja - Timocanin -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Jedinstvo Krusevac -:-
17:30Sindjelic - Trayal Krusevac -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
17:00Buducnost Krusik - Borac 1926 -:-17:00Josanica - Loznica -:-
17:00Mladi Radnik - Omladinac Zablace -:-
17:00Sloga Pozega - Takovo -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:15AmânatBai Bureh Warriors - East End Lions -:-19:15AmânatBo Rangers - Old Edwardians -:-
19:15AmânatMighty Blackpool - Diamond Stars -:-
19:15AmânatSLIFA - Ports Authority -:-
19:30East End Lions - Ports Authority -:-
SIRIA: Premier League
16:00Al Jaish - Al Taliya -:-SLOVACIA: Nike liga - Grupă campionat
16:30Zilina - Trnava -:-19:00Ruzomberok - Podbrezova -:-
SLOVACIA: Nike liga - Grupă retrogradare
19:00Kosice - Z. Moravce-Vrable -:-19:00Skalica - Trencin -:-
SLOVACIA: 2. liga
17:30Komarno - Puchov -:-17:30Presov - Trebisov -:-
17:30Spisska Nova Ves - D. Kubin -:-
19:00Pohronie - Samorin -:-
SLOVACIA: 3. Liga - East
17:30Lipany - Bardejov -:-17:30Lubovna - 1.FK Svidnik -:-
17:30MSK Lucenec - Kalinovo -:-
17:30Oravske Vesele - Slavia TU Kosice -:-
17:30Vranov - Stropkov -:-
SLOVACIA: 3. Liga - West
17:30Dubnica - HA Banska Bystrica -:-17:30Galanta - Podkonice -:-
17:30Lehota p. V. - MSK Martin -:-
17:30Malacky - Castkovce -:-
17:30Zvolen - Jednota Banova -:-
SLOVACIA: 4. liga - Bratislava
15:00NSK 1922 Bratislava - Slovan Most -:-18:00Bernolakovo - D. Luzna -:-
18:00Inter Bratislava - MSK Senec -:-
18:00Modra - Domino -:-
18:00Pezinok - Ivanka pri Dunaji -:-
SLOVACIA: 4. liga - Central
17:00K. Nove Mesto - Cadca -:-17:00SK Javornik Makov - Banik Stranavy -:-
17:00Slavia Staskov - Badin -:-
SLOVACIA: 4. liga - East
17:00Rudnany - Raslavice -:-SLOVACIA: 4. liga - West
17:00Hurbanovo - Stankovce -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă campionat
13:00Trnava F - B. Bystrica F -:-SLOVACIA: 1. Liga Women - Grupă retrogradare
16:00Topolcany GFC F - Petrzalka F -:-17:00Trencin F - Zilina F -:-
SLOVENIA: Prva Liga
18:30Bravo - Radomlje -:-21:15Domzale - Maribor -:-
SLOVENIA: 2. SNL
18:00Dravinja - Grosuplje -:-18:00Fuzinar - Triglav -:-
19:00Nafta - Rudar -:-
19:00NK Krka - Tolmin -:-
SLOVENIA: 3. SNL - East
18:00Drava - Krsko -:-18:00Korotan - Podvinci -:-
18:00Ljutomer - Dravograd -:-
18:00Race - Brezice -:-
18:00Sampion Celje - Dobrovce -:-
18:00Zavrc - Hajdina -:-
SLOVENIA: 3. SNL - West
15:00Sencur - Brda -:-18:00Izola - Slovan Ljubljana -:-
18:00Kocevje - Dren Vrhnika -:-
18:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce -:-
18:00NK Adria - Dob -:-
18:00Ziri - NK Jesenice -:-
SOMALIA: National league
15:30Gaadiidka - Raadsan -:-SPANIA: LaLiga2
17:15Burgos CF - Amorebieta -:-17:15Leganes - Zaragoza -:-
19:30Elche - Espanyol -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:00Osasuna B - R. Union -:-17:00Ponferradina - Barcelona B -:-
17:00Unionistas - Sabadell -:-
17:30Celta Vigo B - SD Logrones -:-
19:00Fuenlabrada - Teruel -:-
19:00Lugo - Rayo Majadahonda -:-
21:00Cornella - Sestao -:-
SPANIA: Primera RFEF - Group 2
19:00San Fernando - Real Madrid B -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 1
17:00Polvorin - Gran Pena -:-19:00Barbadas-Bentraces - Arzua -:-
19:00Bergantinos - UD Ourense -:-
19:00Betanzos - Atletico Arteixo -:-
19:15Silva SD - Viveiro -:-
20:00Estradense - Rapido de Bouzas -:-
20:00Paiosaco - Pontevedra B -:-
20:00Sarriana - Somozas -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 2
18:30Luarca - Basico Urraca -:-19:00Aviles Stadium - Lenense -:-
19:00L'Entregu - Condal -:-
19:00Union Club Ceares - Real Titanico -:-
19:30Caudal Deportivo - Gijon B -:-
20:00Llanera - Gijon Industrial -:-
20:00Llanes - Tuilla -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 3
18:00CD Colindres - Atletico Albericia -:-18:00Escobedo - Tropezon -:-
19:00Atletico Mineros - Velarde -:-
19:00Laredo - Solares -:-
19:15Revilla - Castro -:-
20:00Torina - Guarnizo -:-
21:00Bezana - Naval Reinosa -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 4
12:30San Ignacio - CD Vitoria -:-17:30Touring KE - Pasaia -:-
18:00Anaitasuna FT - SD Deusto -:-
18:00Aurrera Ondarroa - Alaves C -:-
18:00Basconia - Anorga -:-
19:00Urduliz - Padura -:-
19:30Beasain - Lagun Onak -:-
19:30Portugalete - Durango -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 5
17:00Girona B - Olot -:-18:00FC L'escala - Mollerussa -:-
18:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP -:-
18:00UE Tona - Prat -:-
18:00Vilafranca - L'Hospitalet -:-
18:30Peralada - Badalona -:-
20:00Reus FCR - Rapitenca -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 6
13:00Levante B - Castellon B -:-18:00Torrellano - Jove -:-
18:30Atzeneta - Gandia -:-
18:30Utiel - Acero -:-
19:00Burriana - Soneja -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 7
19:00Pozuelo de Alarcon - Galapagar -:-19:00Tres Cantos - Las Rozas -:-
20:00Canillas - Trival Valderas -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 8
18:00Becerril - Mirandes B -:-18:00Bembibre - Santa Marta Tormes -:-
18:00Leonesa B - Palencia CF -:-
18:00Palencia CA - Burgos CF B -:-
18:00Real Avila - Ponferradina B -:-
18:30Villaralbo - Colegios Diocesanos -:-
19:00Salamanca - Atl. Astorga -:-
19:45Almazan - Atl. Tordesillas -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:00Atletico Melilla - Torre del Mar -:-19:00Jaen - CP Almeria -:-
20:00Huetor Tajar - Maracena -:-
20:00Huetor Vega - Ejido -:-
21:00Arenas Armilla - Rincon -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 10
13:00Xerez CD - Ayamonte -:-13:30Sevilla C - Pozoblanco -:-
18:30Ceuta B - Coria C.F. -:-
19:00Cabecense - La Palma -:-
19:30Atletico Espeleno - CD Gerena -:-
19:30Cartaya - Xerez D.F.C. -:-
21:00Conil - Bollullos -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 11
17:15Mercadal - Llosetense -:-17:30Binissalem - Soller -:-
18:00Constancia - Alaior -:-
18:00Poblense - Portmany -:-
18:30Arenal - Santanyi -:-
18:30Collerense - Manacor -:-
19:30Felanitx - Platges de Calvia -:-
19:30Inter Manacor - Alcudia -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 12
23:15Arucas - Panaderia 1:014:30CD Buzanada - Lanzarote -:-
14:30Tamaraceite - Ibarra -:-
14:30Teror - San Bartolome -:-
18:15Santa Ursula - Las Palmas B -:-
19:00Herbania - Tenerife B -:-
19:30Yaiza - Atl. Victoria -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 13
17:30Montecasillas - Lorca Deportiva -:-18:00Ciudad Cieza - CD Algar -:-
18:00Racing Murcia - Molinense -:-
18:30Deportiva Minera - CAP Ciudad de Murcia -:-
19:30Alcantarilla - Plus Ultra -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 14
19:30Fuente de Cantos - CD Coria -:-SPANIA: Tercera RFEF - Group 15
17:00Beti Kozkor - Lerines -:-17:00Burlades - Bidezarra -:-
17:30Beti Onak - CD Cantolagua -:-
18:00Ezcabarte - Cirbonero -:-
18:30Pena - Huarte -:-
19:30Pamplona - Lagunak -:-
19:30Subiza - Txantrea -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 16
13:00Calahorra B - Tedeon -:-16:45River Ebro - Pena Balsamaiso -:-
17:30CDFC Calzada - Arnedo -:-
18:00Berceo - Racing Rioja -:-
18:00Comillas - Varea -:-
18:00Oyonesa - Haro Deportivo -:-
19:00Casalarreina - Vianes -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 17
17:30Belchite 97 - Tamarite -:-18:30Caspe - Almudevar -:-
18:30Fraga - Ebro -:-
19:00Epila - Atletico Monzon -:-
SPANIA: Tercera RFEF - Group 18
18:00Villacanas - Puertollano C.F. -:-19:00Albacete B - Socuellamos -:-
19:00Huracan de Balazote - Torrijos -:-
19:00Marchamalo - Tomelloso -:-
19:00Toledo - Quintanar del Rey -:-
19:30Cazalegas - Azuqueca -:-
19:30San Clemente - La Solana -:-
20:00Conquense - Tarancon -:-
20:30Villarrubia - Villarrobledo -:-
SPANIA: Liga F Women
13:00Costa Adeje Tenerife F - Valencia F -:-13:00Villarreal F - Granada F -:-
15:00Betis F - Huelva F -:-
17:00Sevilla F - Levante F -:-
SPANIA: Primera Federacion Women
20:30Albacete F - La Coruna F -:-20:30Alhama F - Alaves F -:-
20:30Athletic Bilbao B F - Barcelona B F -:-
20:30Cacereno F - Madrid C. B F -:-
20:30CE Europa F - CA Osasuna F -:-
20:30DUX Logrono F - SE AEM F -:-
20:30Espanyol F - Atl. Madrid B F -:-
SUA: MLS
20:45Austin FC - Los Angeles Galaxy -:-SUA: USL Championship
02:30Rhode Island - Phoenix Rising 1:323:00Charleston - Las Vegas Lights -:-
SUA: MLS Next Pro
04:00Austin FC II - Ventura County 2:3penSUA: NISA
00:00Georgia Lions - Savannah Clovers 3:0SUA: NWSL Women
02:30Washington F - Orlando Pride F 2:305:00Angel City F - Kansas City Current F 1:3
SUEDIA: Superettan
16:00Gefle - Sandviken -:-16:00Landskrona - Utsikten -:-
16:00Sundsvall - Varberg -:-
18:00Orgryte - Öster -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Norra
17:00FBK Karlstad - Karlbergs -:-17:00Hammarby TFF - Friska Viljor -:-
17:00Vasalund - Karlstad -:-
18:00United Nordic - Stocksund -:-
SUEDIA: Divizia 1 - Södra
14:00Onsala - Falkenberg -:-14:00Torns - Tvaaker -:-
17:00Ariana - Oskarshamn -:-
17:00Jonkoping - Rosengard -:-
17:00Olympic - Norrby -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norrland
14:00IFK Lulea - Bergnasets -:-14:00Umeå - Skelleftea -:-
15:00Taftea IK - Algarna-Harnosand -:-
17:30Gottne - IFK Ostersund -:-
SUEDIA: Division 2 - Norra Götaland
14:00Forward - Vanersborgs FK -:-15:00Ahlafors IF - Motala -:-
15:00Grebbestad - Stenungsunds -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Norra Svealand
13:30Hudiksvall - Gute -:-16:00Falu - Arlanda -:-
17:00Kungsangen - Jarfalla -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Götaland
14:00Högaborgs - IFK Karlshamn -:-14:00Karlskrona - Balkan -:-
15:00Hassleholms IF - Simrishamn -:-
15:00Lodde - Rappe GOIF -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Södra Svealand
14:00Syrianska - Sylvia -:-16:00Arameisk-Syrianska - Atvidaberg -:-
16:00Mjolby AI FF - BK Ljungsbro -:-
16:00Smedby - Enskede -:-
17:00Haninge - Huddinge -:-
SUEDIA: Divizia 2 - Västra Götaland
15:00Astrio - Varbergs GIF -:-15:00Laholms - Lindome -:-
15:00Ockero - Tord -:-
18:00Qviding - Jonsereds -:-
SUEDIA: Allsvenskan - Feminin
14:00IF Brommapojkarna F - Vittsjo F -:-16:00Djurgarden F - Örebro F -:-
16:00Hacken F - Pitea F -:-
16:00Kristianstad F - Hammarby F -:-
16:00Norrkoping F - Trelleborg F -:-
16:00Rosengard F - AIK F -:-
16:00Vaxjo DFF F - Linköping F -:-
SUEDIA: Elitettan Women
14:00Eskilstuna Utd F - Gamla Upsala F -:-14:00Umeå IK F - Örebro F -:-
17:00Uppsala F - Kalmar F -:-
18:00Mallbacken F - Alingsas F -:-
SURINAME: SML
02:00Flora - Voorwaarts 1:123:30SV Transvaal - PVV -:-
TADJIKISTAN: Vysshaya Liga
14:30Eskhata - Ravshan -:-14:30Khosilot Parkhar - Regar-TadAZ -:-
16:00Vakhsh - Panjsher -:-
TAILANDA: Thai League 1
14:00Buriram - Muangthong -:-14:30Chonburi - Nakhon Pathom -:-
15:00Sukhothai - Uthai Thani -:-
16:00Pathum United - Port MTI FC -:-
TAILANDA: Thai League 2
14:00Ayutthaya Utd - Kanchanaburi -:-14:00Chainat - Krabi -:-
14:00Chanthaburi - Nakhon Ratchasima FC -:-
14:00Chiangmai Utd - Customs Utd -:-
14:00Kasetsart - Chiangmai FC -:-
14:00Lampang - Rayong FC -:-
14:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Si -:-
14:00Samut Prakan City - Pattaya United -:-
14:00Suphanburi - Phrae -:-
TAIWAN: Mulan Football League Women
10:00Taipei Bravo F - Hualien F -:-11:00Taichung Blue F - Taoyuan Mars F -:-
13:00Kaohsiung F - Hang Yuan F -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
18:00Young Africans - Coastal Union -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă campionat
17:00Stade Tunisien - Monastir -:-TUNISIA: Liga Profesionala 1 - Grupă retrogradare
17:00Ben Guerdane - Gafsa -:-17:00Metlaoui - Bizertin -:-
TUNISIA: Ligue 2
17:00Chebba - Sidi Bouzid -:-17:00EM Mahdia - Moknine -:-
17:00Gabes - Stade Gabesien -:-
17:00Msaken - Rades -:-
17:00Zarzis - OC Kerkennah -:-
TURCIA: Super Lig
16:00Kasimpasa - Samsunspor -:-16:00Sivasspor - Konyaspor -:-
19:00Fenerbahce - Besiktas -:-
19:00Hatayspor - Basaksehir -:-
TURCIA: 3. Lig Group 1
15:00Aliaga - Kirikkale Buyuk Anadolu -:-15:00Arguvan - Talasgucu -:-
15:00Ayvalikgucu - Edirnespor -:-
15:00Gumushanespor - Kepez Belediyespor -:-
15:00Hopaspor - 52 Orduspor -:-
15:00Mardin BB - Inegol Kafkas -:-
15:00Tarsus - Karabuk Idmanyurdu -:-
TURCIA: 3. Lig Group 2
15:00Amasyaspor - Silifke -:-15:00Bulvarspor - Kelkit -:-
15:00Eynesil - Elazigspor -:-
15:00Hacettepe 1945 - Anadolu Universitesi -:-
15:00Pazarspor - Ergene Velimese -:-
15:00Sapanca Genclikspor - Karsiyaka -:-
15:00Turgutluspor - Batman Petrolspor -:-
TURCIA: 3. Lig Group 3
15:00Bornova 1877 - 1922 Konyaspor -:-15:00Darica Genclerbirligi - Akhisarspor -:-
15:00Erbaaspor - Kutahyaspor -:-
15:00Fatsa Bld. - Bayburt -:-
15:00Kusadasispor - Agri 1970 -:-
15:00Sivas Dort Eylulspor - Karakopru -:-
15:00Tepecik - Silivrispor -:-
TURCIA: 3. Lig Group 4
15:0023 Elazig FK - Sebat Genclikspor -:-15:00Bursa - Bergama FK -:-
15:00Catalca - Tokat -:-
15:00Kestel - Sultanbeyli -:-
15:00Musspor - Cankaya FK -:-
15:00Nevsehir - Adana -:-
15:00Orduspor 1967 - Siirt Ozel -:-
UCRAINA: Premier League
13:00Dnipro-1 - Dyn. Kyiv -:-13:00Minaj - Ch. Odessa -:-
15:30LNZ Cherkasy - Shakhtar -:-
18:00Rukh Lviv - Veres-Rivne -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupa promovare
12:30СК Полтава - Karpaty Lviv -:-13:30Livyi Bereg - Nyva Buzova -:-
14:00Inhulets - Prykarpattya -:-
UCRAINA: Persha Liga - Grupă retrogradare
12:00Bukovyna - Dinaz Vyshgorod -:-13:00Podillya Khmelnytskyi - FC Chernihiv -:-
UCRAINA: Druha Liga
12:15Trostyanets - Lokomotyv Kyiv -:-13:45Skala 1911 - UCSA -:-
14:30Druzhba Myrivka - Zvyagel -:-
17:00Kudrivka - MFC Metalurh 2 -:-
UCRAINA: U19 League
12:00Kolos Kovalivka U19 - Oleksandriya U19 -:-12:00Kryvbas 2020 U19 - Metalist 1925 U19 -:-
14:00Zorya U19 - Obolon Kiev U19 -:-
UGANDA: Big League
16:00Mbale Heroes - Calvary -:-UGANDA: Uganda Cup
15:00Airtel Kitara - Pajule Lions -:-15:00BUL - NEC FC -:-
UNGARIA: OTP Bank Liga
15:30Paks - Mezokovesd -:-18:00DVTK - Kecskemeti -:-
20:30Debrecen - Ujpest -:-
UNGARIA: NB I Women
17:00Haladas F - Szekszardi F -:-18:00Soroksar F - Fehervar FC F -:-
18:00Szent Mihaly F - DVTK F -:-
URUGUAY: Primera Division - Apertura
18:30Rampla Juniors - Maldonado -:-21:00Cerro Largo - Boston River -:-
URUGUAY: Segunda Division - Torneo Competencia
16:00Uruguay Montevideo - Juventud -:-21:00Colon - Plaza Colonia -:-
21:30Sud America - La Luz -:-
23:30Rentistas - Cooper -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
23:00La Guaira - Universidad Central -:-VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
22:00Nueva Esparta - Maritimo -:-22:30Frontera - Heroes de Falcon -:-
ZAMBIA: Super League
16:00Forest Rangers - Konkola -:-16:00AmânatGreen Buffaloes - Nkana -:-
16:00AmânatGreen Eagles - Zanaco -:-
16:00AmânatKabwe - Red Arrows -:-
16:00AmânatKansanshi - Mutondo Stars -:-
16:00AmânatKonkola - Trident -:-
16:00NAPSA Stars - Green Eagles -:-
16:00Nkana - Zesco Utd -:-
16:00AmânatNkwazi - Mufulira -:-
16:00AmânatPower Dynamos - Forest Rangers -:-
16:00AmânatPrison Leopards - NAPSA Stars -:-
16:00Red Arrows - Kansanshi -:-
16:00AmânatZesco Utd - MUZA -:-
ZAMBIA: Absa Cup
16:00Kabwe - MUZA -:-16:00Nchanga Rangers - Red Arrows -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
16:00Simba Bhora - TelOne -:-16:00Yadah - Chicken Inn -:-
16:00ZPC Kariba - Bikita Minerals -:-
Pariază de pe mobil la Unibet!
Fotbal | Hochei | Tenis | Baschet | Handbal | Volei | Baseball | Fotbal am. | Rugby | Alte sporturi »
m.Flashscore.ro oferă scoruri live din fotbal - livescore pentru mobile. Versiunea pentru mobile are parametri diferiți față de site-ul Flashscore.ro din motive tehnice.